Activ Power JD700, paarse freesmachine

€ 37,16

Stuntprijs
vergeleken met de rest van Nederland

plus € 7,20 verzendkosten

Bij jou thuis

do 1 – vr 2 oktober
Onze bestedeals
Freesmachine-accessoires & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Freestafel, verstelbare freesbank, model 55693. Geschikt voor een tafelfrees. Werkbank voor frezen
Freestafel, verstelbare freesbank, model 55693. Geschikt voor een tafelfrees. Werkbank voor frezen
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 99,95
Verkoper: Tiptopmaker
Productafbeelding van Frézka Activ Power J202, 65W, zwart
Frézka Activ Power J202, 65W, zwart
€ 39,95
Gratis bezorging
Verkoper: Atyourhome
Productafbeelding van Uitwerpbout Ø 6,34 x 90 mm
Uitwerpbout Ø 6,34 x 90 mm
€ 22,27
Verkoper: Loechel_Industriebedarf
Productafbeelding van Flex 531650
Flex 531650
€ 104,17
Gratis bezorging
Verkoper: FTT_Distribution_GmbH
Productafbeelding van D655 - Graupner sleutelgatfrees
D655 - Graupner sleutelgatfrees
€ 31,67
-11%
€ 27,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Voorschuifsysteem voor freesmachine, wit
Voorschuifsysteem voor freesmachine, wit
€ 170,02
Gratis bezorging
Verkoper: Easybuy
Productafbeelding van Freesas voor schijffreesmachine 822 FOREZIENNE - Q8 - CMT92408000
Freesas voor schijffreesmachine 822 FOREZIENNE - Q8 - CMT92408000
€ 14,64
-10%
€ 13,16
Verkoper: NaradiPraha
Productafbeelding van EIBENSTOCK hardmetaal-voegfrees, 10 mm
EIBENSTOCK hardmetaal-voegfrees, 10 mm
€ 52,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van Graphite 56H220, 1 stuk
Graphite 56H220, 1 stuk
€ 19,63
-15%
€ 16,68
Verkoper: Drogisterijplus-nl
Productafbeelding van Graphite 56H237, 1 stuk
Graphite 56H237, 1 stuk
€ 20,04
-14%
€ 17,14
Verkoper: Drogisterijplus-nl
Productafbeelding van Mini Freesmachine Pro203, zilverkleurig
Mini Freesmachine Pro203, zilverkleurig
€ 26,58
Verkoper: AllYour
Productafbeelding van Graphite 56H229, 1 stuk
Graphite 56H229, 1 stuk
€ 23,51
-10%
€ 21,09
Verkoper: Drogisterijplus-nl
Productafbeelding van VACUÜM DIAMANTMAALMACHINE PLUS 11,0 / 17,0 mm ACURATA
VACUÜM DIAMANTMAALMACHINE PLUS 11,0 / 17,0 mm ACURATA
€ 36,67
Verkoper: AllYour
Productafbeelding van Wolfcraft schijfzaagfrees, Ø 35 x 5
Wolfcraft schijfzaagfrees, Ø 35 x 5
€ 23,19
-14%
€ 19,73
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Frez Exo Pro Diamantrol, 1,4 mm, blauw
Frez Exo Pro Diamantrol, 1,4 mm, blauw
€ 3,26
Verkoper: AllYour
Productafbeelding van Vlakfrees, 12,7 x 50 mm
Vlakfrees, 12,7 x 50 mm
€ 36,85
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van PRO spindeldraaier, 90° x Ø 31,8, as 8 mm
PRO spindeldraaier, 90° x Ø 31,8, as 8 mm
€ 34,27
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Makita geleiderailadapter
Makita geleiderailadapter
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 26,67
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Hijplaat voor freesmachine (bovenfrees)
Hijplaat voor freesmachine (bovenfrees)
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 196,40
Gratis bezorging
Verkoper: NaradiPraha
Productafbeelding van Diamantopzetstuk 2,5/2,5 mm ACURATA
Diamantopzetstuk 2,5/2,5 mm ACURATA
€ 7,40
Verkoper: AllYour

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Eenvoudige bediening: Met de Activ Power JD700 is het aanbrengen van nagellak moeiteloos. De bediening verloopt comfortabel via de basisstation of het voetpedaal. Ideaal voor manicure en pedicure. Hoge prestaties en snelheid: De freesmachine heeft een hoog vermogen van 35 W. De moderne freeskop ligt perfect in de hand en is met slechts 160 g bijzonder licht. Tijdens het gebruik bereikt het apparaat een maximale snelheid van 30.000 omwentelingen per minuut. Intuïtieve bediening: Het bedieningspaneel is zeer gebruiksvriendelijk. Een schakelaar dient om het apparaat aan en uit te zetten en om de hand- of voetbedieningsmodus te selecteren. Met een andere knop kan de draairichting worden gewijzigd. De centrale regelaar regelt de snelheid. Draaivergrendeling: Eenvoudige freeswissel: Dankzij de draaivergrendeling heeft u geen sleutels en stiftjes meer nodig. Met de draaivergrendelingsgreep kunt u de frezen snel en eenvoudig met slechts één beweging verwisselen. Draai naar links om de frees te ontgrendelen, los te maken en te verwisselen. Draai naar rechts om de vergrendeling te sluiten en de frees te fixeren.

Complete set

De set bevat een set frezen. Zo kunt u direct aan de slag met de freesmachine. De freesmachine is verkrijgbaar in verschillende kleuren: -

Wit

- Zwart - Lila

. Origineel product. Originele freesmachines van ACTIV® hebben het logo en het serienummer op de freeskop. Technische specificaties: - Vermogen: 35 W - Voeding: 220–230 V / 50–60 Hz - Ergonomisch ontwerp - Rechts- en linkslopend - Aan/uit-schakelaar en snelheidsregeling op de netvoeding/voetstuk - Traploze snelheidsregeling van 0–30.000 omwentelingen per minuut - Snijdiameter: 2,35 mm - Draaigreep met draaivergrendeling (snijmessenwissel met één handgreep)

Gewicht
1.55 kg
Maximale belastbaarheid
0.16 kg
EAN
5906717426612
MPN (Manufacturer Part Number)
AS-128659
Fabrikant
ACTIVESHOP

Gewicht
1.55 kg
Maximale belastbaarheid
0.16 kg
EAN
5906717426612
MPN (Manufacturer Part Number)
AS-128659
Fabrikant
ACTIVESHOP
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van LED UV nageldroger, lamp voor nagels, 36W, geschikt voor gelnagellak, met timer, chroomkleurig
LED UV nageldroger, lamp voor nagels, 36W, geschikt voor gelnagellak, met timer, chroomkleurig
€ 17,98
Verkoper: Northpoint
Productafbeelding van JCMaster JCM-302W, JCMASTER® Professionele nagelfreeser, frees met maximale snelheid van 35.000 omwentelingen per minuut, elektrische nagelfreeser met voetpedaal voor gel- en acrylnagels, elektrische nagelfreeser voor professioneel gebruik thuis, inclusief 6 bits, touchscreenbediening, wit
JCMaster JCM-302W, JCMASTER® Professionele nagelfreeser, frees met maximale snelheid van 35.000 omwentelingen per minuut, elektrische nagelfreeser met voetpedaal voor gel- en acrylnagels, elektrische nagelfreeser voor professioneel gebruik thuis, inclusief 6 bits, touchscreenbediening, wit
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 15
€ 76,98
Gratis bezorging
Verkoper: MUSTBUY-SHOP
Productafbeelding van Nagelfreeser set met afzuiging. Geschikt voor manicure en pedicure. Elektrische nagelknipper set
Nagelfreeser set met afzuiging. Geschikt voor manicure en pedicure. Elektrische nagelknipper set
3,8Gemiddelde beoordeling: 3,8 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 123,01
Gratis bezorging
Verkoper: Easybuy
Productafbeelding van Famanu Nagelvijl Professioneel – Twist-Lock – 35.000 omwentelingen per minuut – 65W
Famanu Nagelvijl Professioneel – Twist-Lock – 35.000 omwentelingen per minuut – 65W
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 129,94
-€ 39,55
€ 90,39
Verkoper: AllYour
Productafbeelding van Beurer MP 41 Manicure-/pedicureset, elektrische nagelfreeser met 7 opzetstukken, helder LED-licht, nagelfreeser voor verzorgde nagels, inclusief opbergtas, nagelverzorging voor handen en voeten, wit
Beurer MP 41 Manicure-/pedicureset, elektrische nagelfreeser met 7 opzetstukken, helder LED-licht, nagelfreeser voor verzorgde nagels, inclusief opbergtas, nagelverzorging voor handen en voeten, wit
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 182
€ 49,90
Verkoper: artbook-service
Productafbeelding van JSDA® Professionele nagelfrees JD400, 30.000 omwentelingen per minuut, geschikt voor manicure en pedicure. Geen trillingen, weinig geluid, zwart
JSDA® Professionele nagelfrees JD400, 30.000 omwentelingen per minuut, geschikt voor manicure en pedicure. Geen trillingen, weinig geluid, zwart
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 87,98
Gratis bezorging
Verkoper: MUSTBUY-SHOP
Productafbeelding van HDeye Nagelvijlmachine voor manicure, 65W, met 6 slijpkopjes, inclusief voetpedaal
HDeye Nagelvijlmachine voor manicure, 65W, met 6 slijpkopjes, inclusief voetpedaal
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 20
€ 24,90
Gratis bezorging
Verkoper: Delgeo
Productafbeelding van Frezmachine Sprint 48, zwarte basisuitvoering
Frezmachine Sprint 48, zwarte basisuitvoering
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 59,70
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
Productafbeelding van COSTWAY stoomreiniger, 2000W, mobiele reinigingsmachine met een tank van 1,8 liter en 13 accessoires, stoomsteel voor tapijten, ramen, glas en gordijnen, geel
COSTWAY stoomreiniger, 2000W, mobiele reinigingsmachine met een tank van 1,8 liter en 13 accessoires, stoomsteel voor tapijten, ramen, glas en gordijnen, geel
€ 62,77/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 170
€ 112,99
Gratis bezorging
Verkoper: FDSGmbH
Productafbeelding van JCMaster JCM-302B, JCMASTER® Professionele nagelfreeser, frees met max. 35.000 omwentelingen per minuut, elektrische nagelfreeser met voetpedaal voor gel- en acrylnagels, elektrische nagelfreeser voor nagelsalons thuis, inclusief 6 bits, touchscreenbediening, zwart
JCMaster JCM-302B, JCMASTER® Professionele nagelfreeser, frees met max. 35.000 omwentelingen per minuut, elektrische nagelfreeser met voetpedaal voor gel- en acrylnagels, elektrische nagelfreeser voor nagelsalons thuis, inclusief 6 bits, touchscreenbediening, zwart
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 15
€ 76,98
Gratis bezorging
Verkoper: MUSTBUY-SHOP
Productafbeelding van Strex Zwangerschapskussen XXL - 280cm - Afneembare Hoes - Zijslaapkussen / Body Pillow / Lichaamskussen / Voedingskussen
Strex Zwangerschapskussen XXL - 280cm - Afneembare Hoes - Zijslaapkussen / Body Pillow / Lichaamskussen / Voedingskussen
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 186
€ 39,99
Gratis bezorging
Verkoper: SBD-Trading-BV
Productafbeelding van Steam Mop Vileda Steam XXL 3.0
Steam Mop Vileda Steam XXL 3.0
€ 232,47/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 228
€ 92,99
Gratis bezorging
Verkoper: Coolsound
Productafbeelding van Beurer MP 62 - Elektrisch manicure- en pedicureset
Beurer MP 62 - Elektrisch manicure- en pedicureset
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 50
€ 76,41
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Kantoorkruk - Ergonomische zitting - Stoel met armleuningen die 90° kunnen worden weggeklapt - Lendensteun - In hoogte verstelbaar - Roze kleur
Kantoorkruk - Ergonomische zitting - Stoel met armleuningen die 90° kunnen worden weggeklapt - Lendensteun - In hoogte verstelbaar - Roze kleur
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 340
€ 73,48
-4%
€ 69,99
Gratis bezorging
Verkoper: Urbanico-Stav
Productafbeelding van NEOMANN Waxer II Waxset, warmhoudapparaat voor wax voor het verwijderen van haren, met elektrische verwarmingsplaat | Professionele set met 300 gram waxparels en 20 spatels
NEOMANN Waxer II Waxset, warmhoudapparaat voor wax voor het verwijderen van haren, met elektrische verwarmingsplaat | Professionele set met 300 gram waxparels en 20 spatels
€ 0,07/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 15
€ 74,63
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van JCMaster Professionele nagelfreeser, 30.000 omwentelingen per minuut. Verbeterde elektrische nagelfreeser voor nagelverzorging, krachtig manicure- en pedicureapparaat voor het verwijderen van nagellak, nagelgel en nagelriemen
JCMaster Professionele nagelfreeser, 30.000 omwentelingen per minuut. Verbeterde elektrische nagelfreeser voor nagelverzorging, krachtig manicure- en pedicureapparaat voor het verwijderen van nagellak, nagelgel en nagelriemen
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 17
€ 87,98
Gratis bezorging
Verkoper: MUSTBUY-SHOP
Productafbeelding van Xiaomi Redmi Pad SE 11 inch, 4/128GB, in de kleur Gris Grafito
Xiaomi Redmi Pad SE 11 inch, 4/128GB, in de kleur Gris Grafito
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 447
€ 426,00
Gratis bezorging
Verkoper: mbosmart
Productafbeelding van Babybed Vitalispa Wit 102.5 x 140 cm met wielen, Model 12113
Babybed Vitalispa Wit 102.5 x 140 cm met wielen, Model 12113
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 41
€ 137,90
Gratis bezorging
Verkoper: ok-living
Productafbeelding van JCMaster Nagelfräser TouchPro+: Professionele nagelfräser met 35.000 omwentelingen per minuut, LED-display en innovatief touchscreen
JCMaster Nagelfräser TouchPro+: Professionele nagelfräser met 35.000 omwentelingen per minuut, LED-display en innovatief touchscreen
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 76,98
Gratis bezorging
Verkoper: MUSTBUY-SHOP
Productafbeelding van Rowenta Accusnoerloos handstofzuiger RH6545Wh Air Force Light - Kleur: glanzend zwart - 14,4V (lithium-ion technologie)
Rowenta Accusnoerloos handstofzuiger RH6545Wh Air Force Light - Kleur: glanzend zwart - 14,4V (lithium-ion technologie)
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 101
€ 131,08
-€ 10,10
€ 120,98
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Feminol 2 - Volledig voedingssupplement voor zwangere vrouwen, 56 tabletten + 56 capsules
Feminol 2 - Volledig voedingssupplement voor zwangere vrouwen, 56 tabletten + 56 capsules
€ 329,90/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 256
€ 32,99
Verkoper: The-Fast-Order
Productafbeelding van Duhome Rolstoel, draaistoel, make-up stoel, draaibare stoel met rugleuning, kantoorkruk, in hoogte verstelbaar, wit
Duhome Rolstoel, draaistoel, make-up stoel, draaibare stoel met rugleuning, kantoorkruk, in hoogte verstelbaar, wit
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 83,98
-16%
€ 69,99
Verkoper: Duhome
Productafbeelding van Brita Filter Maxtra Pro 5+1 (6 stuks)
Brita Filter Maxtra Pro 5+1 (6 stuks)
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 260
€ 32,49
Verkoper: esiteo
Productafbeelding van Kaptafel bankje Vicco  Wit 70 cm voor kaptafel, Model 28400
Kaptafel bankje Vicco Wit 70 cm voor kaptafel, Model 28400
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 56,90
Gratis bezorging
Verkoper: ok-living
Productafbeelding van Damesparfum Lattafa Eclaire 100 ml, oriëntaals zoet Arabisch.
Damesparfum Lattafa Eclaire 100 ml, oriëntaals zoet Arabisch.
€ 307,80/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 1003
€ 30,78
Gratis bezorging
Verkoper: Parfymora
Productafbeelding van Eau de Parfum Sweet Paradise, 100 ml
Eau de Parfum Sweet Paradise, 100 ml
€ 426,90/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 971
€ 42,69
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Krups EA 8150 volautomatische koffiemachine, zwart
Krups EA 8150 volautomatische koffiemachine, zwart
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 120
€ 324,99
Gratis bezorging
Verkoper: Outletboulevard
Productafbeelding van Amerikaans pampasgras, 1 stuk, potmaat P9, hoogte 20-50 cm, *Cortaderia selloana* 'Rosea'
Amerikaans pampasgras, 1 stuk, potmaat P9, hoogte 20-50 cm, *Cortaderia selloana* 'Rosea'
3,6Gemiddelde beoordeling: 3,6 van 5Aantal beoordelingen: 107
€ 2,50
Verkoper: Blumen-Senf
Productafbeelding van 3-in-1 nagelvijlapparaat, manicuremachine, nagelvijl, boormachine, nageldroger, LED-nagellamp, nagelstofzuiger
3-in-1 nagelvijlapparaat, manicuremachine, nagelvijl, boormachine, nageldroger, LED-nagellamp, nagelstofzuiger
€ 81,12
Gratis bezorging
Verkoper: Easybuy
Productafbeelding van Apple Pencil 2nd Generation voor iPad Pro 12.9 (2018-2022) / Pro 11 (2018-2022) / Air 4/5 (2020/2022) / Mini 6 - Wit
Apple Pencil 2nd Generation voor iPad Pro 12.9 (2018-2022) / Pro 11 (2018-2022) / Air 4/5 (2020/2022) / Mini 6 - Wit
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 348
€ 97,19
Gratis bezorging
Verkoper: Cybertec24

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van 60-voudige houten draadspoelenhouder, zelfmontage. Eenvoudige opslag, veilig, milieuvriendelijk, beukenwood. Opklapbare houder, organizer voor quilten
60-voudige houten draadspoelenhouder, zelfmontage. Eenvoudige opslag, veilig, milieuvriendelijk, beukenwood. Opklapbare houder, organizer voor quilten
€ 59,00
-18%
€ 48,00
Gratis bezorging5% Voucher
Verkoper: Ladenza
Productafbeelding van Diamantfreesschijf 120 mm voor egalisatiemortel en asfalt, 17 mm breed, 22,23 mm boordiameter
Diamantfreesschijf 120 mm voor egalisatiemortel en asfalt, 17 mm breed, 22,23 mm boordiameter
€ 203,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Diamantfreesschijf 130 mm, 17 mm, geschikt voor vloerverwarming, dekvloer en beton
Diamantfreesschijf 130 mm, 17 mm, geschikt voor vloerverwarming, dekvloer en beton
€ 201,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Diamantfreesschijf 130 mm voor egalisatiemortel, asfalt, schuurvaste vloeren, 16 mm breed, 22,23 mm boorgat
Diamantfreesschijf 130 mm voor egalisatiemortel, asfalt, schuurvaste vloeren, 16 mm breed, 22,23 mm boorgat
€ 202,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Diamantfreesschijf 130 mm voor egalisatiemortel en asfalt, 17 mm breed, 22,23 mm boordiameter
Diamantfreesschijf 130 mm voor egalisatiemortel en asfalt, 17 mm breed, 22,23 mm boordiameter
€ 203,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Diamantfreesschijf 130mm, 17mm, geschikt voor vloerverwarming, dekvloer en betonnen vloeren
Diamantfreesschijf 130mm, 17mm, geschikt voor vloerverwarming, dekvloer en betonnen vloeren
€ 201,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Diamantfreesschijf 130 mm, U-segment, voor vloerverwarming, dekvloer, beton. Afmetingen: 15x12x22,23 mm
Diamantfreesschijf 130 mm, U-segment, voor vloerverwarming, dekvloer, beton. Afmetingen: 15x12x22,23 mm
€ 190,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van V-gleuf frees, 60/90 graden, 5 stuks, 6,35 mm schacht, 4 sneden, CNC frees, nano-blauwe coating, geschikt voor hout, multiplex, MDF
V-gleuf frees, 60/90 graden, 5 stuks, 6,35 mm schacht, 4 sneden, CNC frees, nano-blauwe coating, geschikt voor hout, multiplex, MDF
€ 214,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Diamantboormachine set, 10 stuks (6-68 mm), met spindelboormachine, schuine boor, adapter en doorslijpschijf
Diamantboormachine set, 10 stuks (6-68 mm), met spindelboormachine, schuine boor, adapter en doorslijpschijf
€ 297,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Fraserset, 15-delig, voor houtbewerking, met 8 mm schacht, hardmetalen frezen, geschikt voor bovenfreesmachines
Fraserset, 15-delig, voor houtbewerking, met 8 mm schacht, hardmetalen frezen, geschikt voor bovenfreesmachines
€ 100,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Fraserset voor hout, 30-delig. Hardmetalen accessoires voor bovenfrees, 8 mm schacht
Fraserset voor hout, 30-delig. Hardmetalen accessoires voor bovenfrees, 8 mm schacht
€ 143,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Diamantboorkopset, 11 stuks, 6-65 mm, met 50 mm freesbit voor graniet, marmer en porselein
Diamantboorkopset, 11 stuks, 6-65 mm, met 50 mm freesbit voor graniet, marmer en porselein
€ 154,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Diamantfrees met een diameter van 82 mm, type M14, voor het afvlakken van boorgaten
Diamantfrees met een diameter van 82 mm, type M14, voor het afvlakken van boorgaten
€ 137,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Diamantfreesbitjes, 2 stuks, 35 mm, met M14-draad, voor het afvlakken van boorgaten
Diamantfreesbitjes, 2 stuks, 35 mm, met M14-draad, voor het afvlakken van boorgaten
€ 128,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Diamantfreesbit 25 mm voor tegels, marmer, graniet (2 stuks), met zeskantige schacht
Diamantfreesbit 25 mm voor tegels, marmer, graniet (2 stuks), met zeskantige schacht
€ 83,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Diamantfreesbit 30mm voor tegels, marmer, graniet, 2 stuks, zeshoekige schacht
Diamantfreesbit 30mm voor tegels, marmer, graniet, 2 stuks, zeshoekige schacht
€ 100,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Diamantfreesbit 0-25 mm, M14, voor het vergroten van gaten in tegels en steen (2 stuks)
Diamantfreesbit 0-25 mm, M14, voor het vergroten van gaten in tegels en steen (2 stuks)
€ 97,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Diamantfrees met variabele diameter (10-35mm), schroefdraad M14, voor tegels, keramiek, marmer en graniet, 2 stuks
Diamantfrees met variabele diameter (10-35mm), schroefdraad M14, voor tegels, keramiek, marmer en graniet, 2 stuks
€ 123,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Diamantboormachine- en freesset, 6/10/20/35 mm en 6-25 mm M14, voor haakse slijpmachines
Diamantboormachine- en freesset, 6/10/20/35 mm en 6-25 mm M14, voor haakse slijpmachines
€ 117,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Diamantfrees met een diameter van 35 mm, geschikt voor het vergroten, slijpen en vormen van gaten, met een M14 schroefdraad
Diamantfrees met een diameter van 35 mm, geschikt voor het vergroten, slijpen en vormen van gaten, met een M14 schroefdraad
€ 83,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion