Farmona Wimpermasker - Hydraterend masker met hyaluronzuur, 500 ml.

€ 13,95

€ 27,90 / 1l

Plus € 14,99 verzendkosten

Onze bestedeals
Gezichtsmaskers & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Babor SeaCreation Masker, 50 ml
Babor SeaCreation Masker, 50 ml
€ 2.325,60/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 116,28
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van SkinCeuticals Phyto Corrective Masker
SkinCeuticals Phyto Corrective Masker
€ 1.479,50/1l
€ 118,21
-€ 29,44
€ 88,77
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Gezichtsmasker Filorga Meso (50 ml)
Gezichtsmasker Filorga Meso (50 ml)
€ 813,40/1l
€ 40,67
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Hydraterend masker van Juvena Skin Specialists (75 ml)
Hydraterend masker van Juvena Skin Specialists (75 ml)
€ 467,47/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 35,06
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Farmona Dermaacne Aanvullende Masker, 200 Ml.
Farmona Dermaacne Aanvullende Masker, 200 Ml.
€ 60,60/1l
€ 12,99
-6%
€ 12,12
Verkoper: AllYour
Productafbeelding van Lifting-peptide masker met SNAP-8 peptide, 200 gram
Lifting-peptide masker met SNAP-8 peptide, 200 gram
€ 91,36/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 25,58
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Medicube Salmon DNA PDRN Roze Collageen Jelly Gel Masker
Medicube Salmon DNA PDRN Roze Collageen Jelly Gel Masker
€ 64,50/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 15,46
-16%
€ 12,90
Verkoper: Fragranzia
Productafbeelding van Biodance Bio Collagen Real Deep Mask (4x 34g) - 136g voor hydratatie
Biodance Bio Collagen Real Deep Mask (4x 34g) - 136g voor hydratatie
€ 104,64/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 19
€ 23,02
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Medicube Collageen Nachtmasker 75 ml
Medicube Collageen Nachtmasker 75 ml
€ 198,67/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 44
€ 14,90
Verkoper: Fragranzia
Productafbeelding van Nacomi, hydraterend masker 3-in-1, 85 ml
Nacomi, hydraterend masker 3-in-1, 85 ml
€ 172,50/1kg
€ 20,70
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van FARMONA DERMAACNE, hydraterend masker, 200 ml.
FARMONA DERMAACNE, hydraterend masker, 200 ml.
€ 59,30/1l
€ 12,99
-8%
€ 11,86
Verkoper: Premium-Beauty
Productafbeelding van APLB Glutathion Niacinamide Masker, 25 ml
APLB Glutathion Niacinamide Masker, 25 ml
€ 500,40/1l
€ 12,51
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Jurlique Hydraterend Masker
Jurlique Hydraterend Masker
€ 294,70/1l
€ 46,55
-36%
€ 29,47
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van MEDIK8 H.E.O. Masker, 2 x 50 ml
MEDIK8 H.E.O. Masker, 2 x 50 ml
€ 1.505,00/1l
€ 91,84
-18%
€ 75,25
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Klorane Masker met vijgencactus, 250 ml
Klorane Masker met vijgencactus, 250 ml
€ 132,92/1l
€ 33,23
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Uriage Hyseac Exfoliërend Masker, 100 ml
Uriage Hyseac Exfoliërend Masker, 100 ml
€ 14.700,00/1l
€ 14,70
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Apis Regeneration: Herstellende masker met arganolie en sheaboter, 200 ml
Apis Regeneration: Herstellende masker met arganolie en sheaboter, 200 ml
€ 80,15/1l
€ 16,03
Verkoper: AllYour
Productafbeelding van Guinot Newhite Verhelderende Masker 210 ml
Guinot Newhite Verhelderende Masker 210 ml
€ 1.595,75/1l
€ 63,83
Gratis bezorging
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van stapiz Argan, masker, 1000 ml
stapiz Argan, masker, 1000 ml
€ 18,00/1l
€ 18,00
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Kaypro Kayvegane Masker, 500 ml
Kaypro Kayvegane Masker, 500 ml
€ 40,18/1l
€ 20,09
Verkoper: somnia24

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Het intensief hydraterende wimpermasker van Farmony, met hyaluronzuur, is de ideale oplossing voor een intensieve hydratatie van droge en gedehydrateerde huid. Dankzij de unieke combinatie van werkzame stoffen krijgt de huid een intensieve dosis hydratatie en wordt deze zacht en soepel. Het masker is gemakkelijk aan te brengen en dringt direct in de huid, waardoor het effectief verzorgt. Geniet van het onmiddellijke hydraterende effect en versterk uw huid met dit luxe wimpermasker van Farmony.
Afmetingen
500 milliliter
Gewicht
600 g
Inhoud
500 ml
Ingrediënten
Water, glycerine, algenextract, hyaluronzuur, propyleenglycol, glycerylstearaat, PEG-100 stearaat, caprylylcaprylglucoside, ethylhexylpalmitaat, ethylhexylstearaat, isopropylmyristaat, stearylalcohol, cetylalcohol, glycerylstearaat, PEG-75 stearaat, ceteareth-20, C13-14 alkane, hydroxyethylacrylaat/natriumacryloyldimethyltauraat, isostearylneopentaanaat
Fabrikant
Farmona
EAN
5900117973158
MPN (Manufacturer Part Number)
AS-133549

Afmetingen
500 milliliter
Gewicht
600 g
Inhoud
500 ml
Ingrediënten
Water, glycerine, algenextract, hyaluronzuur, propyleenglycol, glycerylstearaat, PEG-100 stearaat, caprylylcaprylglucoside, ethylhexylpalmitaat, ethylhexylstearaat, isopropylmyristaat, stearylalcohol, cetylalcohol, glycerylstearaat, PEG-75 stearaat, ceteareth-20, C13-14 alkane, hydroxyethylacrylaat/natriumacryloyldimethyltauraat, isostearylneopentaanaat
Fabrikant
Farmona
EAN
5900117973158
MPN (Manufacturer Part Number)
AS-133549
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Apis - Express Lifting - Intensief verzorgend algenmasker, 200g
Apis - Express Lifting - Intensief verzorgend algenmasker, 200g
€ 90,29/1kg
€ 25,28
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Medicube Collageen Nachtmasker 75 ml
Medicube Collageen Nachtmasker 75 ml
€ 198,67/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 44
€ 14,90
Verkoper: Fragranzia
Productafbeelding van Medicube Salmon DNA PDRN Roze Collageen Jelly Gel Masker
Medicube Salmon DNA PDRN Roze Collageen Jelly Gel Masker
€ 64,50/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 15,46
-16%
€ 12,90
Verkoper: Fragranzia
Productafbeelding van Algenmasker voor het gezicht met rozenextract en vitamine C, speciaal voor gevoelige huid, Apis, 20g
Algenmasker voor het gezicht met rozenextract en vitamine C, speciaal voor gevoelige huid, Apis, 20g
€ 85,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 1,95
-12%
€ 1,70
Verkoper: AllYour
Productafbeelding van Boxspringbed 120x200 met 2 bedopslagen en lattenbodem, grijs. Dubbelbed, gestoffeerd bed, bedframe
Boxspringbed 120x200 met 2 bedopslagen en lattenbodem, grijs. Dubbelbed, gestoffeerd bed, bedframe
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 184
€ 299,95
Gratis bezorging
Verkoper: Homestyle4u
Productafbeelding van Sillar slangenset, 2 meter, voor wasmachine en vaatwasser
Sillar slangenset, 2 meter, voor wasmachine en vaatwasser
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 22
€ 18,99
-5%
€ 17,99
Gratis bezorging
Verkoper: CSVK
Productafbeelding van Celimax Vita-A Retinal Shot, verstevigende booster, 15 ml
Celimax Vita-A Retinal Shot, verstevigende booster, 15 ml
€ 900,00/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 180
€ 14,15
-4%
€ 13,50
Gratis bezorging
Verkoper: Trading-Shop25
Productafbeelding van SilberDream set met collier en oorbellen, dames, druppelvorm, zilverkleurig, mat, modelnummer SDS414
SilberDream set met collier en oorbellen, dames, druppelvorm, zilverkleurig, mat, modelnummer SDS414
€ 122,38
Verkoper: Fit4Style-IMPPAC-DE
Productafbeelding van Algenmasker met vitamine C voor het gezicht. Vitamine C algenmasker, Farmona, 500 ml
Algenmasker met vitamine C voor het gezicht. Vitamine C algenmasker, Farmona, 500 ml
€ 28,62/1l
€ 14,31
Verkoper: AllYour
Productafbeelding van Medicube Salmon DNA PDRN Pink Peptide Serum, 30 ml
Medicube Salmon DNA PDRN Pink Peptide Serum, 30 ml
€ 672,33/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 34
€ 20,17
Verkoper: Glamperfeu
Productafbeelding van Spirulina Tabletten - 600 tabletten (500mg) - Hoge dosering: 4.000mg - Pure spirulina-alg uit gecontroleerde teelt - Veganistisch - TRUE NATURE®
Spirulina Tabletten - 600 tabletten (500mg) - Hoge dosering: 4.000mg - Pure spirulina-alg uit gecontroleerde teelt - Veganistisch - TRUE NATURE®
€ 156,23/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 34
€ 48,72
-3%
€ 46,87
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van JCMaster JCM-302W, JCMASTER® Professionele nagelfreeser, frees met maximale snelheid van 35.000 omwentelingen per minuut, elektrische nagelfreeser met voetpedaal voor gel- en acrylnagels, elektrische nagelfreeser voor professioneel gebruik thuis, inclusief 6 bits, touchscreenbediening, wit
JCMaster JCM-302W, JCMASTER® Professionele nagelfreeser, frees met maximale snelheid van 35.000 omwentelingen per minuut, elektrische nagelfreeser met voetpedaal voor gel- en acrylnagels, elektrische nagelfreeser voor professioneel gebruik thuis, inclusief 6 bits, touchscreenbediening, wit
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 15
€ 76,98
Gratis bezorging
Verkoper: MUSTBUY-SHOP
Productafbeelding van Biodance Bio Collagen Real Deep Mask (4x 34g) - 136g voor hydratatie
Biodance Bio Collagen Real Deep Mask (4x 34g) - 136g voor hydratatie
€ 104,64/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 19
€ 23,02
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Grundig Personenweegschaal – Digitale Weegschaal – Weegschaal Personenweegschaal met LCD Display –  Capaciteit tot 180kg – Eenheden in kg, lb en st – 28x28 cm - Zwart
Grundig Personenweegschaal – Digitale Weegschaal – Weegschaal Personenweegschaal met LCD Display – Capaciteit tot 180kg – Eenheden in kg, lb en st – 28x28 cm - Zwart
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 387
€ 21,99
Gratis bezorging
Verkoper: MaxiMondo
Productafbeelding van Originele Apple 20W USB-C oplader
Originele Apple 20W USB-C oplader
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 2190
€ 15,95
Gratis bezorging
Verkoper: MSL-OnlineShop
Productafbeelding van GESS SuperNova Hoogfrequente Gezichts- & Haarstaf – Darsonval 4 Electroden
GESS SuperNova Hoogfrequente Gezichts- & Haarstaf – Darsonval 4 Electroden
€ 125,05/1kg
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 59
€ 100,04
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Medicube DEEP VITA C Haarstylingcrème, 55g
Medicube DEEP VITA C Haarstylingcrème, 55g
€ 166,56/1kg
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 42
€ 35,81
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Mandelsäure 40% voor peeling. Mandelsäure MANDELIC TERAPIS van Apis, 30 ml
Mandelsäure 40% voor peeling. Mandelsäure MANDELIC TERAPIS van Apis, 30 ml
€ 499,67/1l
€ 28,97
-48%
€ 14,99
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van 5-in-1 Anti-cellulite massageapparaat met vibratie en infrarood, Cellyred InnovaGoods
5-in-1 Anti-cellulite massageapparaat met vibratie en infrarood, Cellyred InnovaGoods
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 95
€ 28,99
Verkoper: BYAG
Productafbeelding van APIS - Masker voor gevoelige huid met couperose, met rozenbottel en vitamine C, 100g
APIS - Masker voor gevoelige huid met couperose, met rozenbottel en vitamine C, 100g
€ 97,07/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 14,56
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Vileda Wischmop-set Turbo Easy Wring & Clean, inclusief powerpers en voetpedaal, kleur grijs
Vileda Wischmop-set Turbo Easy Wring & Clean, inclusief powerpers en voetpedaal, kleur grijs
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 820
€ 38,63
Verkoper: Toolandia
Productafbeelding van OXY Maxima allesreiniger doekjes (100 stuks): streepvrij, vetoplossend, snel drogend, geur van witte zeep, met azijn en baking soda, niet na spoelen. Verpakking van 6
OXY Maxima allesreiniger doekjes (100 stuks): streepvrij, vetoplossend, snel drogend, geur van witte zeep, met azijn en baking soda, niet na spoelen. Verpakking van 6
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 18
€ 31,03
Gratis bezorging
Verkoper: Roxlin
Productafbeelding van SONNI Badkuipdouche, 120x140 (B x H), schuifdeur van glas voor badkuip, 2-delig, deur met 180° draaimechanisme, nanoglas, met stabilisator
SONNI Badkuipdouche, 120x140 (B x H), schuifdeur van glas voor badkuip, 2-delig, deur met 180° draaimechanisme, nanoglas, met stabilisator
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 54
€ 107,99
Gratis bezorging
Verkoper: sonni24
Productafbeelding van Biomed Natuurlijke Whitening Mondwater, 500 ml
Biomed Natuurlijke Whitening Mondwater, 500 ml
€ 13,98/1l
€ 21,84
-67%
€ 6,99
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van celimax THE VITA-A Retinol Shot verstevigende serum, 30 ml - serum met retinol
celimax THE VITA-A Retinol Shot verstevigende serum, 30 ml - serum met retinol
€ 503,33/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 58
€ 15,10
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Leifheit Set: CLEAN TWIST schijfmopp met ergonomische steel
Leifheit Set: CLEAN TWIST schijfmopp met ergonomische steel
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 555
€ 43,64
Gratis bezorging
Verkoper: Euroelectronics
Productafbeelding van Stijltangset 5-in-1 met 3 opzetstukken, stijltang voor grote krullen, stijltang met instelbare temperatuur, krultang met golvende platen, keramische coating, krullen
Stijltangset 5-in-1 met 3 opzetstukken, stijltang voor grote krullen, stijltang met instelbare temperatuur, krultang met golvende platen, keramische coating, krullen
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 90
€ 44,99
Gratis bezorging
Verkoper: BorlinGmbH
Productafbeelding van BIELENDA Contactgel voor echografiebehandelingen, 500g
BIELENDA Contactgel voor echografiebehandelingen, 500g
€ 27,83/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 16,70
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Biomed Superwhite tandpasta, Splat, met bleekmiddel en kokosolie (100 g)
Biomed Superwhite tandpasta, Splat, met bleekmiddel en kokosolie (100 g)
€ 45,90/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 4,59
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van Arm & Hammer, Advance White, Extreme, tandpasta voor het witter maken van tanden, met baking soda en peroxide, 170 gram
Arm & Hammer, Advance White, Extreme, tandpasta voor het witter maken van tanden, met baking soda en peroxide, 170 gram
€ 49,90/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 4,99
Verkoper: Lemonbite

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van La Mer - Het verstevigende en revitaliserende masker
La Mer - Het verstevigende en revitaliserende masker
€ 225,08
Verkoper: PerfumTraders
€ 4.501,60/1l
Productafbeelding van Valmont Luminosity Lumimask, 50 ml
Valmont Luminosity Lumimask, 50 ml
€ 155,04
Verkoper: PerfumTraders
€ 3.100,80/1l
Productafbeelding van Babor SeaCreation Masker, 50 ml
Babor SeaCreation Masker, 50 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 116,28
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.325,60/1l
Productafbeelding van Sisley Ultra Lightening Mask, reinigingsmasker, voor vrouwen, geschikt voor normale huid, hydraterend, zuiverend, verzachtend, tube, INGREDIËNTEN: WATER/EAU (AQUA), GLYCERIN, MINERAL OIL/HUILE MINERALE (PARAFFINUM LIQUIDUM), ISOPROPYL PALMITATE,...
Sisley Ultra Lightening Mask, reinigingsmasker, voor vrouwen, geschikt voor normale huid, hydraterend, zuiverend, verzachtend, tube, INGREDIËNTEN: WATER/EAU (AQUA), GLYCERIN, MINERAL OIL/HUILE MINERALE (PARAFFINUM LIQUIDUM), ISOPROPYL PALMITATE,...
€ 97,76
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.629,33/1l
Productafbeelding van SkinCeuticals Phyto Corrective Masker
SkinCeuticals Phyto Corrective Masker
€ 118,21
-€ 29,44
€ 88,77
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.479,50/1l
Productafbeelding van Nachtmasker Divinskin Jeanne Piaubert (50 ml)
Nachtmasker Divinskin Jeanne Piaubert (50 ml)
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 65,41
-18%
€ 53,02
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.060,40/1l
Productafbeelding van HSR (Overnight masker) 50 ml
HSR (Overnight masker) 50 ml
€ 68,34
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.366,80/1l
Productafbeelding van Dr. Grandel Timeless Slaapcrème & Masker
Dr. Grandel Timeless Slaapcrème & Masker
€ 64,26
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.285,20/1l
Productafbeelding van Sisley Voorbehandelingsmasker voor het haar, zuiverend met witte klei, 200 ml, uniseks, geschikt voor alle haartypes en kleuren, behandeling, tube
Sisley Voorbehandelingsmasker voor het haar, zuiverend met witte klei, 200 ml, uniseks, geschikt voor alle haartypes en kleuren, behandeling, tube
€ 64,26
Verkoper: PerfumTraders
€ 321,30/1l
Productafbeelding van Sisley Kleurversterkend Haarmasker, 200 ml, Unisex, Geschikt voor blond haar, geverfd haar, gebleekt haar, beschermt de kleur, tube, AQUA/WATER/EAU, HYDROXYPROPYL STARCH PHOSPHATE, BEHENTRIMONIUM CHLORIDE, PARFUM/FRAGRANCE,...
Sisley Kleurversterkend Haarmasker, 200 ml, Unisex, Geschikt voor blond haar, geverfd haar, gebleekt haar, beschermt de kleur, tube, AQUA/WATER/EAU, HYDROXYPROPYL STARCH PHOSPHATE, BEHENTRIMONIUM CHLORIDE, PARFUM/FRAGRANCE,...
€ 66,30
-10%
€ 59,35
Verkoper: PerfumTraders
€ 296,75/1l
Productafbeelding van Hydraterende gezichtslotion Age Smart van Dermalogica, met antioxidanten (150 ml)
Hydraterende gezichtslotion Age Smart van Dermalogica, met antioxidanten (150 ml)
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 50,55
Verkoper: PerfumTraders
€ 337,00/1l
Productafbeelding van Dr. Grandel Vitamine-infuusmasker, 75 ml
Dr. Grandel Vitamine-infuusmasker, 75 ml
€ 48,96
Verkoper: PerfumTraders
€ 652,80/1l
Productafbeelding van Augencontourserum Nourilys van Jeanne Piaubert (50 ml)
Augencontourserum Nourilys van Jeanne Piaubert (50 ml)
€ 45,90
Verkoper: PerfumTraders
€ 918,00/1l
Productafbeelding van Miracle Beauty gezichtsmasker van Juvena (75 ml)
Miracle Beauty gezichtsmasker van Juvena (75 ml)
€ 44,88
Verkoper: PerfumTraders
€ 598,40/1l
Productafbeelding van Oogcontourcrème Irilys Jeanne Piaubert, 30 ml
Oogcontourcrème Irilys Jeanne Piaubert, 30 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 34,55
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.151,67/1l
Productafbeelding van Gezichtsmasker Filorga Meso (50 ml)
Gezichtsmasker Filorga Meso (50 ml)
€ 40,67
Verkoper: PerfumTraders
€ 813,40/1l
Productafbeelding van Estée Lauder Nutritious Melting Soft Crème / Masker, Dag- en nachtcrème, Voor vrouwen, Geschikt voor gemengde huid, normale huid, vette huid, en gevoelige huid, Voor het gezicht, Tegen roodheid, Tegen glans, Hydraterend, Voedend, Verkleint poriën, Verzachtend, ..., 50 ml
Estée Lauder Nutritious Melting Soft Crème / Masker, Dag- en nachtcrème, Voor vrouwen, Geschikt voor gemengde huid, normale huid, vette huid, en gevoelige huid, Voor het gezicht, Tegen roodheid, Tegen glans, Hydraterend, Voedend, Verkleint poriën, Verzachtend, ..., 50 ml
€ 39,78
Verkoper: PerfumTraders
€ 795,60/1l
Productafbeelding van Superfood reinigingsmasker voor de huid (Berry Boost Mask), 75 ml
Superfood reinigingsmasker voor de huid (Berry Boost Mask), 75 ml
€ 39,78
Verkoper: PerfumTraders
€ 530,40/1l
Productafbeelding van Dr. Hauschka Clarifying Clay Mask, reinigend kleimasker, 10 x 10g
Dr. Hauschka Clarifying Clay Mask, reinigend kleimasker, 10 x 10g
€ 37,74
Verkoper: PerfumTraders
€ 251,60/1kg
Productafbeelding van Charlotte Meentzen Oog- en lipmasker - 30 ml
Charlotte Meentzen Oog- en lipmasker - 30 ml
€ 36,62
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.220,67/1l