Kalmerend serum ter vermindering van roodheid, ROSACEA-STOP, Apis Cosmetics, 100 ml

€ 12,12

€ 121,20 / 1l

plus verzendkosten vanaf € 6,48

Naar huis en naar afhaalstations

di 6 – wo 7 oktober
Onze bestedeals
Gezichtscrèmes & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Babor Hydraterend en revitaliserend serum voor het gezicht, 30 ml
Babor Hydraterend en revitaliserend serum voor het gezicht, 30 ml
€ 1.033,00/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 30,99
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Eucerin Atopi Control Lotion, huidverzorging bij eczeem (neurodermitis), 400 ml
Eucerin Atopi Control Lotion, huidverzorging bij eczeem (neurodermitis), 400 ml
€ 31.620,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 31,62
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van APIS Herstellende nachtcrème met retinol en vitamine C, 50 ml
APIS Herstellende nachtcrème met retinol en vitamine C, 50 ml
€ 268,60/1l
€ 22,95
-41%
€ 13,43
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van Apis – Gel ter neutralisatie van zuren (koelend), 200 ml
Apis – Gel ter neutralisatie van zuren (koelend), 200 ml
€ 46,60/1l
€ 18,75
-50%
€ 9,32
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van Apis Rosacea - Verzorgende nachtcrème voor de gevoelige huid, 50 ml
Apis Rosacea - Verzorgende nachtcrème voor de gevoelige huid, 50 ml
€ 346,40/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 18,03
-3%
€ 17,32
Gratis bezorging
Verkoper: Caasi_nl
Productafbeelding van APIS Couperose-Stop serum voor de huid met couperose, 100 ml
APIS Couperose-Stop serum voor de huid met couperose, 100 ml
€ 171,70/1l
€ 25,89
-33%
€ 17,17
Verkoper: AllYour
Productafbeelding van Apis Couperose-Stop Vitaminecrème voor de gevoelige en couperose huid, 100 ml
Apis Couperose-Stop Vitaminecrème voor de gevoelige en couperose huid, 100 ml
€ 155,30/1l
€ 25,58
-39%
€ 15,53
Verkoper: AllYour
Productafbeelding van Apis - Acne-Stop - Concentraat voor huid die vatbaar is voor acne, 30 ml
Apis - Acne-Stop - Concentraat voor huid die vatbaar is voor acne, 30 ml
€ 572,33/1l
€ 25,89
-33%
€ 17,17
Verkoper: AllYour
Productafbeelding van ZIAJA MED Crème ter vermindering van pigmentvlekken, 30 ml
ZIAJA MED Crème ter vermindering van pigmentvlekken, 30 ml
€ 157,67/1l
€ 4,73
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Nacomi Meso Regenererend serum, helpt littekens en stretchmarks te verminderen, 30ml
Nacomi Meso Regenererend serum, helpt littekens en stretchmarks te verminderen, 30ml
€ 486,33/1l
€ 14,59
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Stop Capillaries Crème - Regenererende nachtmasker met hesperidine, 50 ml
Stop Capillaries Crème - Regenererende nachtmasker met hesperidine, 50 ml
€ 342,40/1l
€ 17,12
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Bioliq Dermo, Crème voor het verminderen van pigmentvlekken, 50 ml
Bioliq Dermo, Crème voor het verminderen van pigmentvlekken, 50 ml
€ 281,50/1kg
€ 16,89
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Isntree - Mugwort Calming Ampoule - Kalmerend serum voor de huid, 50 ml
Isntree - Mugwort Calming Ampoule - Kalmerend serum voor de huid, 50 ml
€ 453,20/1l
€ 22,66
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Apis - Couperose-Stop - Ultrasoon gel voor couperose huid, 200 ml
Apis - Couperose-Stop - Ultrasoon gel voor couperose huid, 200 ml
€ 74,20/1l
€ 14,84
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Skincyclopedia 10% Niacinamide serum tegen hyperpigmentatie en acne littekens. Vermindert poriën bij vette huid. 30ml
Skincyclopedia 10% Niacinamide serum tegen hyperpigmentatie en acne littekens. Vermindert poriën bij vette huid. 30ml
€ 331,67/1l
€ 9,95
Verkoper: RosesOils
Productafbeelding van Ahava T.T.S. Anti-veroudering serum voor een egalere huid
Ahava T.T.S. Anti-veroudering serum voor een egalere huid
€ 472,70/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 47,27
Gratis bezorging
Verkoper: THE-SMART-VALUE-SHOP
Productafbeelding van Apis gezichtsSerum met vitamine C en hyaluronzuur
Apis gezichtsSerum met vitamine C en hyaluronzuur
€ 513,67/1l
€ 24,66
-37%
€ 15,41
Verkoper: AllYour
Productafbeelding van Crème voor het verminderen van acne, 50 ml
Crème voor het verminderen van acne, 50 ml
€ 198,80/1l
€ 9,94
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Apis – Glycolzuur 50% – Peelingserum voor littekens, acne en rimpels, 30 ml
Apis – Glycolzuur 50% – Peelingserum voor littekens, acne en rimpels, 30 ml
€ 656,33/1l
1,0Gemiddelde beoordeling: 1,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 27,30
-27%
€ 19,69
Verkoper: AllYour
Productafbeelding van Murad, behandeling tegen onzuiverheden, 30 ml
Murad, behandeling tegen onzuiverheden, 30 ml
€ 544,75/1kg
€ 48,92
-10%
€ 43,58
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

SPECIFICATIES

Merk: Apis Naturkosmetik

Inhoud: 100 ml

Type: Serum

Serie: Rosacea-Stop

Huidtype: Geschikt voor huid met neiging tot acne, vasculaire, gevoelige, geïrriteerde en roodheid gevoelige huid.

Actieve ingrediënten: Chaga-paddenstoel extract, Agascalm™, rode alg extract, arnica extract, passievruchtolie, hyaluronzuur, D-panthenol

Ingrediënten: Aqua, Passiflora Edulis Seed Oil, Propanediol, Cetearyl Alcohol & Ceteareth 20, Glycerin & Agastache Mexicana Extract, Coco-Caprylate/Caprate, Corallina Officinalis, Arnica Extract, Sodium Hyaluronate, D-Panthenol, Inonotus Obliquus Extract, Benzyl Alcohol, Salicylic Acid, Sorbic Acid, Cetyl Alcohol, Xanthan Gum, Tocopherol, Helianthus Annuus Seed Oil, Parfum

Etiket in: Pools en Engels

AANVULLENDE INFORMATIE

Product voor professioneel gebruik.

getest product. n bij kamertemperatuur. Gemaakt in Polen door Apis Natural Cosmetics Sp. z o. o.

VOORDELEN

  • Effectieve vermindering van roodheid en irritatie
  • Ontstekingsremmende en kalmerende werking dankzij het adaptogeen uit de Chaga-paddenstoel.
  • Herstel van de beschermende huidbarrière en de microcirculatie.
  • Vermindering van de effecten van stress dankzij Agascalm™.
  • Versnelde regeneratie en kalmering van reactieve huid.
  • Verbetering van de huidtoon en egalisatie van de huid.

GEBRUIK

Breng het serum gelijkmatig aan op de gereinigde huid van gezicht, hals en decolleté. Laat het volledig intrekken.

Toepassing: Een perfect product voor zowel professioneel gebruik als voor dagelijkse verzorging thuis.

Model
Apis - Rosacea-Stop
Gewicht
160 g
Inhoud
100 ml
Ingrediënten
De ingrediënten die op het productlabel vermeld staan
Fabrikant
Doelgroepen
Unisex
EAN
5901810006808
MPN (Manufacturer Part Number)
API-SER-ROS-STOP-100

Model
Apis - Rosacea-Stop
Gewicht
160 g
Inhoud
100 ml
Ingrediënten
De ingrediënten die op het productlabel vermeld staan
Fabrikant
Doelgroepen
Unisex
EAN
5901810006808
MPN (Manufacturer Part Number)
API-SER-ROS-STOP-100
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Apis Rosacea - Verzorgende nachtcrème voor de gevoelige huid, 50 ml
Apis Rosacea - Verzorgende nachtcrème voor de gevoelige huid, 50 ml
€ 346,40/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 18,03
-3%
€ 17,32
Gratis bezorging
Verkoper: Caasi_nl
Productafbeelding van ANUA - Serum met 10% Niacinamide en 4% TXA, 30 ml
ANUA - Serum met 10% Niacinamide en 4% TXA, 30 ml
€ 633,33/1l
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 40
€ 19,00
Verkoper: Skinkura-Koreanskincare
Productafbeelding van Celimax Vita-A Retinal Shot, verstevigende booster, 15 ml
Celimax Vita-A Retinal Shot, verstevigende booster, 15 ml
€ 900,00/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 181
€ 14,15
-4%
€ 13,50
Gratis bezorging
Verkoper: Trading-Shop25
Productafbeelding van Dr. Althea 345, verzachtende crème, 50 ml
Dr. Althea 345, verzachtende crème, 50 ml
€ 397,00/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 201
€ 19,85
Verkoper: Glamperfeu
Productafbeelding van Anua Azelaïnezuur 10% Hyaluron Roodheid Verminderend Serum, 30 ml
Anua Azelaïnezuur 10% Hyaluron Roodheid Verminderend Serum, 30 ml
€ 865,67/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 25,97
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van 2 stuks kussens van microvezel | 80 x 80 cm | DREAMSTAR | Geschikt voor mensen met allergieën
2 stuks kussens van microvezel | 80 x 80 cm | DREAMSTAR | Geschikt voor mensen met allergieën
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 300
€ 22,90
Gratis bezorging
Verkoper: TBFurnitureGmbH
Productafbeelding van NESPRESSO ORIGINAL Inissia | Koffiemachine met capsules van De'Longhi | Compacte koffiemachine | Zwart
NESPRESSO ORIGINAL Inissia | Koffiemachine met capsules van De'Longhi | Compacte koffiemachine | Zwart
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 440
€ 84,09
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van Tana Cosmetic - Egyptisch wonder: kleimasker voor de hoofdhuid
Tana Cosmetic - Egyptisch wonder: kleimasker voor de hoofdhuid
€ 3.669,00/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 36,69
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Samsung Galaxy Tab A, 25,6 cm (10,1 inch), WiFi, 3 GB RAM, 64 GB opslag, kleur: zwart
Samsung Galaxy Tab A, 25,6 cm (10,1 inch), WiFi, 3 GB RAM, 64 GB opslag, kleur: zwart
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 73
€ 340,00
Gratis bezorging
Verkoper: NovaMBSmart
Productafbeelding van Apis - Rosazea Stop - Kalmerende gezichtsreiniger gel, 300 ml
Apis - Rosazea Stop - Kalmerende gezichtsreiniger gel, 300 ml
€ 7,83
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van Nespresso koffiemachine Lattissima One EN510.W, wit
Nespresso koffiemachine Lattissima One EN510.W, wit
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 204
€ 221,88
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van Apis - Hometherapieën - Aardbeiengezichtsreiniger-schuim 150 ml
Apis - Hometherapieën - Aardbeiengezichtsreiniger-schuim 150 ml
€ 14,00
-44%
€ 7,76
Verkoper: AllYour
Productafbeelding van Brandson 2000W keramische verwarming, energiezuinig, stil, oscillerende functie (35°), oververwarmingsbeveiliging, automatische uitschakeling, kantelbescherming, 2 warmtestanden, zwart/zilver
Brandson 2000W keramische verwarming, energiezuinig, stil, oscillerende functie (35°), oververwarmingsbeveiliging, automatische uitschakeling, kantelbescherming, 2 warmtestanden, zwart/zilver
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 169
€ 66,95
Gratis bezorging
Verkoper: Ganz-Einfach
Productafbeelding van Zonnebrandbeschermingsspray SPF 100 BANANA BOAT SPORT, 170g
Zonnebrandbeschermingsspray SPF 100 BANANA BOAT SPORT, 170g
€ 117,59/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 19,99
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van APIS - DERMASOFT Intensieve kalmerende gel, 50 ml
APIS - DERMASOFT Intensieve kalmerende gel, 50 ml
€ 135,40/1l
€ 14,10
-51%
€ 6,77
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van Interdentale borsteltjes, 0,8 mm, groen, TePe Original, 8 stuks
Interdentale borsteltjes, 0,8 mm, groen, TePe Original, 8 stuks
€ 342,50/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 12,80
-46%
€ 6,85
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Computertafel links, model 'Pepe', 80 cm breed, met uitschuifbaar toetsenbordvlak, van KFb, in wit
Computertafel links, model 'Pepe', 80 cm breed, met uitschuifbaar toetsenbordvlak, van KFb, in wit
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 141,99
-€ 72,04
€ 69,95
Verkoper: Pearl
Productafbeelding van 360Home badkamermeubelset in beige, bestaande uit een wastafelmeubel met wastafel en spiegel. De wastafel is van keramiek en heeft een opbergruimte. Breedte: 120 cm
360Home badkamermeubelset in beige, bestaande uit een wastafelmeubel met wastafel en spiegel. De wastafel is van keramiek en heeft een opbergruimte. Breedte: 120 cm
€ 999,99
Gratis bezorging
Verkoper: MuxingLLX
Productafbeelding van Ecosa glazen waterkoker met temperatuurregeling | 40°C - 100°C | 1,8 liter | 2200 watt | LCD-display | LED-verlichting | Hoogwaardig roestvrij staal
Ecosa glazen waterkoker met temperatuurregeling | 40°C - 100°C | 1,8 liter | 2200 watt | LCD-display | LED-verlichting | Hoogwaardig roestvrij staal
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 445
€ 69,27
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van SAMSUNG SM-A556BZKAEUB SAMSUNG Galaxy A55 5G Smartphone awesome navy 128 GB
SAMSUNG SM-A556BZKAEUB SAMSUNG Galaxy A55 5G Smartphone awesome navy 128 GB
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 305
€ 450,79
Gratis bezorging
Verkoper: PolisElectro
Productafbeelding van SAMSUNG mobiele snellader 15W, inclusief USB-C kabel, wit
SAMSUNG mobiele snellader 15W, inclusief USB-C kabel, wit
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 505
€ 15,90
Verkoper: Phonmatic
Productafbeelding van Cantu Shea Butter Masker voor krullend haar, 340 g
Cantu Shea Butter Masker voor krullend haar, 340 g
€ 47,91/1l
€ 16,96
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van DONGWON Koreaanse Kimchi 160g | Ingemaakte Chinese kool, gefermenteerd | YangBan
DONGWON Koreaanse Kimchi 160g | Ingemaakte Chinese kool, gefermenteerd | YangBan
€ 28,38/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 4,78
-5%
€ 4,54
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Zachte en comfortabele beddengoedset, pluche dekbedovertrek met kussensloop - SNUGGBED, roze
Zachte en comfortabele beddengoedset, pluche dekbedovertrek met kussensloop - SNUGGBED, roze
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 54
€ 31,39
Gratis bezorging
Verkoper: Mormark
Productafbeelding van Tesla AeroStar T300, stofzuiger, zonder zak, zwart, grijs, 0,9 liter, rubber, voor droog gebruik
Tesla AeroStar T300, stofzuiger, zonder zak, zwart, grijs, 0,9 liter, rubber, voor droog gebruik
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 70
€ 108,67
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Xiaomi Elektrische Waterkoker 2
Xiaomi Elektrische Waterkoker 2
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 17
€ 27,04
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van Wastafelonderkast Vicco Viola Artisanaal eiken 100 x 60 cm, Model 33908
Wastafelonderkast Vicco Viola Artisanaal eiken 100 x 60 cm, Model 33908
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 26
€ 165,90
Gratis bezorging
Verkoper: ok-living
Productafbeelding van Remington Keratin Protect krultang CI5318
Remington Keratin Protect krultang CI5318
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 38,46
Verkoper: velmontask

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Dior Prestige La Crème Texture Essentielle, 50 ml
Dior Prestige La Crème Texture Essentielle, 50 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 403,92
-€ 11,22
€ 392,70
Verkoper: PerfumTraders
€ 7.854,00/1l
Productafbeelding van Valmont Vital 24 Hour Light, 50 ml
Valmont Vital 24 Hour Light, 50 ml
€ 190,74
Verkoper: PerfumTraders
€ 3.814,80/1l
Productafbeelding van Guerlain Orchidée Impériale Crème voor Hals en Décolleté, voor dames, geschikt voor alle huidtypes, anti-aging, anti-rimpels, voor elasticiteit, verstevigend, verzachtend, egaliserend, 75 ml, met pompje, INGREDIËNTEN: AQUA (WATER), SQUALANE, CETEARYL ISONONANOATE, PENTYLENE GLYCOL, C15-19 ALKANE, JOJOBA ESTERS,...
Guerlain Orchidée Impériale Crème voor Hals en Décolleté, voor dames, geschikt voor alle huidtypes, anti-aging, anti-rimpels, voor elasticiteit, verstevigend, verzachtend, egaliserend, 75 ml, met pompje, INGREDIËNTEN: AQUA (WATER), SQUALANE, CETEARYL ISONONANOATE, PENTYLENE GLYCOL, C15-19 ALKANE, JOJOBA ESTERS,...
€ 247,86
Verkoper: PerfumTraders
€ 3.304,80/1l
Productafbeelding van Babor SeaCreation Sérum, 30 ml
Babor SeaCreation Sérum, 30 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 139,82
Verkoper: PerfumTraders
€ 4.660,67/1l
Productafbeelding van Babor Doc Reg Die Helende Crème, 50 ml
Babor Doc Reg Die Helende Crème, 50 ml
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 30
€ 126,38
Verkoper: PerfumTraders
€ 252,76/1l
Productafbeelding van SkinCeuticals Phyto A+ Verhelderende Behandeling
SkinCeuticals Phyto A+ Verhelderende Behandeling
€ 111,98
Verkoper: PerfumTraders
€ 111.979,99/1l
Productafbeelding van La Mer, de hydraterende zachte crème
La Mer, de hydraterende zachte crème
€ 96,51
Verkoper: PerfumTraders
€ 6.434,00/1l
Productafbeelding van Juvena MasterCream Rose, 75 ml
Juvena MasterCream Rose, 75 ml
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 213,67
-€ 101,69
€ 111,98
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.493,07/1l
Productafbeelding van Dior Homme Dermo System, verstevigende en verzachtende crème, voor mannen, geschikt voor alle huidtypes, 50 ml
Dior Homme Dermo System, verstevigende en verzachtende crème, voor mannen, geschikt voor alle huidtypes, 50 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 99,96
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.999,20/1l
Productafbeelding van Dr. Grandel High Excellence Gezichtscrème, 50 ml
Dr. Grandel High Excellence Gezichtscrème, 50 ml
€ 98,99
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.979,80/1l
Productafbeelding van Estée Lauder Revitalizing Supreme+ Bright, voor dames, 50 ml, crème, geschikt voor alle huidtypes, voor dag en nacht, tegen donkere vlekken, tegen vermoeidheid, revitaliserend, hydraterend, verhelderend
Estée Lauder Revitalizing Supreme+ Bright, voor dames, 50 ml, crème, geschikt voor alle huidtypes, voor dag en nacht, tegen donkere vlekken, tegen vermoeidheid, revitaliserend, hydraterend, verhelderend
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 85,68
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.713,60/1l
Productafbeelding van Sisley Cleansing Duo Reisverpakking, Dames, Geschikt voor alle huidtypes, Reinigend, Hydraterend, Voedend, Revitaliserend, Verzachtend, Gezichtreiniger, Melk, 100 ml
Sisley Cleansing Duo Reisverpakking, Dames, Geschikt voor alle huidtypes, Reinigend, Hydraterend, Voedend, Revitaliserend, Verzachtend, Gezichtreiniger, Melk, 100 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 79,56
Verkoper: PerfumTraders
€ 274,34/1kg
Productafbeelding van Oribe Imperial Blowout Transformatieve Styling Crème, beschermende crème voor het gebruik van warmteapparatuur op het haar, 150 ml
Oribe Imperial Blowout Transformatieve Styling Crème, beschermende crème voor het gebruik van warmteapparatuur op het haar, 150 ml
€ 82,62
Verkoper: PerfumTraders
€ 550,80/1l
Productafbeelding van AHAVA Advanced Diepe Rimpelcrème, voor dames, 50 ml, crème, voor huid die tekenen van veroudering vertoont, ingrediënten: Aqua (mineraalwater), Ceteth-20, Cetyl Alcohol, Glyceryl Stearate, PEG-75 Stearate, ...
AHAVA Advanced Diepe Rimpelcrème, voor dames, 50 ml, crème, voor huid die tekenen van veroudering vertoont, ingrediënten: Aqua (mineraalwater), Ceteth-20, Cetyl Alcohol, Glyceryl Stearate, PEG-75 Stearate, ...
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 17
€ 68,09
-11%
€ 60,20
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.204,00/1l
Productafbeelding van Dhds Hydraterende en herstellende emulsie, 50 ml
Dhds Hydraterende en herstellende emulsie, 50 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 86,82
-21%
€ 68,23
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.364,60/1l
Productafbeelding van Acqua di Parma Barbiere Multi Action Face Cream, dagcrème, voor mannen, gezicht, anti-aging, anti-rimpel, verbetert de elasticiteit, geeft energie, hydraterend, 50 ml, pompflacon
Acqua di Parma Barbiere Multi Action Face Cream, dagcrème, voor mannen, gezicht, anti-aging, anti-rimpel, verbetert de elasticiteit, geeft energie, hydraterend, 50 ml, pompflacon
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 60,62
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.212,40/1l
Productafbeelding van Sisley Volumiserende Spray, Textuur & Dichtheid, Haarlak, voor dames, geschikt voor alle haartypes, 150 ml, geeft volume, INGREDIËNTEN: WATER/EAU (AQUA), ALCOHOL DENAT., POLYIMIDE-1, PEG-40 HYDROGENATED CASTOR OIL, PANTHENOL, PEG-12...
Sisley Volumiserende Spray, Textuur & Dichtheid, Haarlak, voor dames, geschikt voor alle haartypes, 150 ml, geeft volume, INGREDIËNTEN: WATER/EAU (AQUA), ALCOHOL DENAT., POLYIMIDE-1, PEG-40 HYDROGENATED CASTOR OIL, PANTHENOL, PEG-12...
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 67,99
Verkoper: PerfumTraders
€ 453,27/1l
Productafbeelding van Estée Lauder Micro Essence Treatment Lotion met Bio-Ferment, gezichtsreiniger, voor vrouwen, 100 ml, geschikt voor alle huidtypes, hydraterend, voedend, verzachtend, kalmerend, versterkend, fles
Estée Lauder Micro Essence Treatment Lotion met Bio-Ferment, gezichtsreiniger, voor vrouwen, 100 ml, geschikt voor alle huidtypes, hydraterend, voedend, verzachtend, kalmerend, versterkend, fles
€ 68,34
Verkoper: PerfumTraders
€ 683,40/1l
Productafbeelding van Strivectin Anti-Rimpel Crème, "Wrinkle Recode", intensief hydraterend en beschermend, 50 ml
Strivectin Anti-Rimpel Crème, "Wrinkle Recode", intensief hydraterend en beschermend, 50 ml
€ 66,30
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.326,00/1l
Productafbeelding van Dr. Grandel Pro Collagen Crème, 50 ml
Dr. Grandel Pro Collagen Crème, 50 ml
€ 65,28
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.305,60/1l