Farmona Hydra Technology Vloeistof, Intensief Hydratende Huidverzorging, 500Ml

€ 14,99

€ 13,15-12%

€ 26,30 / 1l

Stuntprijs
vergeleken met de rest van Nederland

plus € 7,20 verzendkosten

Bij jou thuis

do 1 – vr 2 oktober
Onze bestedeals
Dagcrèmes & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Kiehl's Krachtige Anti-Rimpel Concentraat
Kiehl's Krachtige Anti-Rimpel Concentraat
€ 1.280,00/1l
€ 100,98
-€ 4,98
€ 96,00
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van SkinCeuticals Hydrating B5 Vloeistof, 30 ml
SkinCeuticals Hydrating B5 Vloeistof, 30 ml
€ 3.015,67/1l
€ 90,47
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Kiehl's Vital Skin-Strengthening Super Serum
Kiehl's Vital Skin-Strengthening Super Serum
€ 2.346,00/1l
€ 70,38
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Skinceuticals Kalmerende Reinigingsschuim 150ml
Skinceuticals Kalmerende Reinigingsschuim 150ml
€ 57.120,00/1l
€ 57,12
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Lavera Hydro refresh serum EN-IT (30 ml)
Lavera Hydro refresh serum EN-IT (30 ml)
€ 429,67/1l
€ 13,74
-6%
€ 12,89
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Dermacol Verjongende dagcrème met caviarkorrels, 50 ml
Dermacol Verjongende dagcrème met caviarkorrels, 50 ml
€ 132,90/1kg
€ 13,29
Verkoper: Glamperfeu
Productafbeelding van Serum Miracle van Juvena (30 ml)
Serum Miracle van Juvena (30 ml)
€ 1.870,00/1l
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 67,90
-17%
€ 56,10
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Garnier SkinActive Micellair Reinigingswater - 400ML
Garnier SkinActive Micellair Reinigingswater - 400ML
€ 13,37/1l
€ 5,51
-2%
€ 5,35
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Kiehl's Ultra Facial Cream, 50 ml
Kiehl's Ultra Facial Cream, 50 ml
€ 683,00/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 39,78
-14%
€ 34,15
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van CeraVe Intensieve Herstellende Zalf 50 ml
CeraVe Intensieve Herstellende Zalf 50 ml
€ 344,00/1l
€ 17,20
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van A-Derma Exomega Control Emollient, 200 ml
A-Derma Exomega Control Emollient, 200 ml
€ 151,25/1l
€ 31,00
-2%
€ 30,25
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Guinot, Hydra Summum, Hydraterende serum, voor het gezicht, 50 ml
Guinot, Hydra Summum, Hydraterende serum, voor het gezicht, 50 ml
€ 2.227,60/1l
€ 111,38
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van Eucerin - Waslotion PH5 (voor droge en gevoelige huid), 400 ml
Eucerin - Waslotion PH5 (voor droge en gevoelige huid), 400 ml
€ 39,72/1l
€ 15,89
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Repavar Atopische Huid Gezichtscrème, 50 ml
Repavar Atopische Huid Gezichtscrème, 50 ml
€ 534,80/1l
€ 26,74
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Eucerin Serum tegen pigmentvlekken, 30 ml
Eucerin Serum tegen pigmentvlekken, 30 ml
€ 1.305,33/1l
€ 41,82
-6%
€ 39,16
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Payot, Nue, Reinigingsmelk, 400 ml
Payot, Nue, Reinigingsmelk, 400 ml
€ 57,88/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 28,94
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van It's Skin, hydraterende gezichtstoner met hyaluronzuur, 150 ml
It's Skin, hydraterende gezichtstoner met hyaluronzuur, 150 ml
€ 129,20/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 19,38
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Phyto Nourishment, Phyto 7 Voedende Dagcrème, intensieve verzorging voor droog haar, 50 ml
Phyto Nourishment, Phyto 7 Voedende Dagcrème, intensieve verzorging voor droog haar, 50 ml
€ 706,00/1l
€ 35,30
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Ziaja Med, nachtcrème voor intensieve hydratatie, 50 ml
Ziaja Med, nachtcrème voor intensieve hydratatie, 50 ml
€ 94,60/1l
€ 16,37
-71%
€ 4,73
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Derma:B CeraMD Lichaamsolie, Repair Oil, 200 ml
Derma:B CeraMD Lichaamsolie, Repair Oil, 200 ml
€ 174,90/1l
€ 34,98
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Farmona Professional Hydra Technology Step C, intensief hydraterende oplossing, 500 ml
Gewicht
550 g
Inhoud
500 ml
Ingrediënten
Farmona Professional Hydra Technology Step C, intensief hydraterende oplossing, 500 ml
Fabrikant
Farmona
EAN
5900117974995
MPN (Manufacturer Part Number)
AS-136036

Gewicht
550 g
Inhoud
500 ml
Ingrediënten
Farmona Professional Hydra Technology Step C, intensief hydraterende oplossing, 500 ml
Fabrikant
Farmona
EAN
5900117974995
MPN (Manufacturer Part Number)
AS-136036
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van CREST Tandpasta voor bescherming tegen cariës, verfrissende formule, 232 gram
CREST Tandpasta voor bescherming tegen cariës, verfrissende formule, 232 gram
€ 42,90/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 20
€ 4,29
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van Crest | Tandpasta - 107g - 3DWhite Brilliance Ultra White - muntsmaak - met fluoride - bleekformule
Crest | Tandpasta - 107g - 3DWhite Brilliance Ultra White - muntsmaak - met fluoride - bleekformule
€ 179,90/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 57,73
-68%
€ 17,99
Verkoper: Lemonbite
Bestseller
Productafbeelding van Damen Antitranspirant Stick Powder Fresh Lady Speed Stick, 65 gram
Damen Antitranspirant Stick Powder Fresh Lady Speed Stick, 65 gram
€ 61,38/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 26
€ 3,99
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van Semilac 486, "The Brave One", 7 ml.
Semilac 486, "The Brave One", 7 ml.
€ 1.555,71/1l
€ 10,89
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van TRESemmé Arganolie Glansconditioner, voor zijdezacht haar, 1,15 liter
TRESemmé Arganolie Glansconditioner, voor zijdezacht haar, 1,15 liter
€ 10,66/1l
€ 15,99
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van ChapStick Kerstbakspektakel: Hydraterende lippenbalsem, set van 3
ChapStick Kerstbakspektakel: Hydraterende lippenbalsem, set van 3
€ 832,50/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 9,99
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van Beruhigende gel, Orajel Naturals, TwinPack, formule voor dag en nacht, voor tandpijn bij baby's, zonder benzocaïne, 100% natuurlijk, 2 tubes van 5,1 gram
Beruhigende gel, Orajel Naturals, TwinPack, formule voor dag en nacht, voor tandpijn bij baby's, zonder benzocaïne, 100% natuurlijk, 2 tubes van 5,1 gram
€ 429.500,01/1kg
€ 8,99
-4%
€ 8,59
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van Arm & Hammer, Advance White, Extreme, tandpasta voor het witter maken van tanden, met baking soda en peroxide, 170 gram
Arm & Hammer, Advance White, Extreme, tandpasta voor het witter maken van tanden, met baking soda en peroxide, 170 gram
€ 49,90/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 4,99
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van KISS "Naked Drama" wimpers, stripwimpers met 3D-sable-effect, 1 gram lijm
KISS "Naked Drama" wimpers, stripwimpers met 3D-sable-effect, 1 gram lijm
3,7Gemiddelde beoordeling: 3,7 van 5Aantal beoordelingen: 15
€ 9,99
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van Lady Speed Stick | Antitranspirant, Shower Fresh, alcoholvrije antitranspirant, deodorant, 65 g.
Lady Speed Stick | Antitranspirant, Shower Fresh, alcoholvrije antitranspirant, deodorant, 65 g.
€ 61,38/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 26
€ 3,99
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van Old Spice | Deodorant Stick - Fresh - 85 g - Zonder aluminium - Blijft fris tot 48 uur
Old Spice | Deodorant Stick - Fresh - 85 g - Zonder aluminium - Blijft fris tot 48 uur
€ 82,24/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 6,99
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van Nair | Haarcrème - Aloë Vera - 224g - Milde huidverzorging - Nair bodycrème
Nair | Haarcrème - Aloë Vera - 224g - Milde huidverzorging - Nair bodycrème
€ 35,67/1l
€ 7,99
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van VITIS Tandpasta voor orthodontische behandelingen, 100 ml
VITIS Tandpasta voor orthodontische behandelingen, 100 ml
€ 79,30/1l
€ 7,93
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van Martinelia nagelset met make-up tas en tijdelijke tatoeages voor kinderen, 1 stuk
Martinelia nagelset met make-up tas en tijdelijke tatoeages voor kinderen, 1 stuk
€ 22,00
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van KISS Lash Couture Muses Collectie: Noblesse wimpers
KISS Lash Couture Muses Collectie: Noblesse wimpers
€ 16,66
-41%
€ 9,78
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van Arm & Hammer tandpasta, met peroxide, voor het witter maken van tanden, mintsmaak, met fluoride, 170 gram
Arm & Hammer tandpasta, met peroxide, voor het witter maken van tanden, mintsmaak, met fluoride, 170 gram
€ 69,90/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 6,99
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van Martinelia Lipgloss Set, een set om zelf lipgloss te maken voor kinderen, geschikt voor kinderen vanaf 3 jaar
Martinelia Lipgloss Set, een set om zelf lipgloss te maken voor kinderen, geschikt voor kinderen vanaf 3 jaar
€ 449,00/1l
€ 10,49
-57%
€ 4,49
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van Vernieuwde TRESemmé shampoo voor gekleurd haar, beschermt de kleur, 828 ml
Vernieuwde TRESemmé shampoo voor gekleurd haar, beschermt de kleur, 828 ml
€ 13,27/1l
€ 10,99
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van Kunstnagels met parels en glitter, metallic lila, merk Ardell, model M, 28 stuks
Kunstnagels met parels en glitter, metallic lila, merk Ardell, model M, 28 stuks
€ 10,99
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van Ardell Seamless, wimpers, zwart, 32 stuks
Ardell Seamless, wimpers, zwart, 32 stuks
€ 14,44
-10%
€ 12,88
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Clinomyn Tandpasta rokers (75 ml)
Clinomyn Tandpasta rokers (75 ml)
€ 47,50/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 4,87
-2%
€ 4,75
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Crest | Tandpasta 3D White Advanced Glamorous - 93 g - Effectieve whitening - Langdurige frisheid
Crest | Tandpasta 3D White Advanced Glamorous - 93 g - Effectieve whitening - Langdurige frisheid
€ 109,90/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 20
€ 42,81
-74%
€ 10,99
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van Lippenbalsem Martinelia voor kinderen, met het motief van een panda, in een potje, 3,1 gram
Lippenbalsem Martinelia voor kinderen, met het motief van een panda, in een potje, 3,1 gram
€ 1.287,10/1kg
€ 3,99
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van Pompadour Multi x4, valse wimpers op een strip
Pompadour Multi x4, valse wimpers op een strip
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 41,14
-64%
€ 14,49
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van GiDeli Actieve zuurstof, 10 kg, Natriumpercarbonaat, reinigingsmiddel, voor huishoudelijk gebruik
GiDeli Actieve zuurstof, 10 kg, Natriumpercarbonaat, reinigingsmiddel, voor huishoudelijk gebruik
€ 5,76/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 57,58
Gratis bezorging
Verkoper: Posh
Productafbeelding van Blowout Pixie Wimperverlengers (kunstwimpers) x4, Kiss 02
Blowout Pixie Wimperverlengers (kunstwimpers) x4, Kiss 02
€ 44,53
-64%
€ 15,99
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van Pond's Hydraterende gezichtscrème voor droge huid, 184 g
Pond's Hydraterende gezichtscrème voor droge huid, 184 g
€ 70,60/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 12,99
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van Farmona Neuer Huidneutralisator 280 Ml
Farmona Neuer Huidneutralisator 280 Ml
€ 8,91
Verkoper: AllYour
Productafbeelding van SPLAT Biocalcium Tandpasta: Remineralisatie van het tandglazuur, reconstructie. 100 ml
SPLAT Biocalcium Tandpasta: Remineralisatie van het tandglazuur, reconstructie. 100 ml
€ 49,90/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 10,38
-51%
€ 4,99
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van OLD SPICE Pure Sport 48h deodorant voor mannen, 63g
OLD SPICE Pure Sport 48h deodorant voor mannen, 63g
€ 87,14/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 5,49
Verkoper: Lemonbite

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van La Mer The Concentrate, voor dames, 50 ml
La Mer The Concentrate, voor dames, 50 ml
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 469,20
Verkoper: PerfumTraders
€ 9.384,00/1l
Productafbeelding van GezichtsSerum The Regenerating van La Mer (30 ml)
GezichtsSerum The Regenerating van La Mer (30 ml)
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 323,34
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.375,91/1kg
Productafbeelding van Estée Lauder Re-Nutriv Ultimate Diamond Transformative Brilliance, navulverpakking, voor dames, universele verpakking, 30 ml
Estée Lauder Re-Nutriv Ultimate Diamond Transformative Brilliance, navulverpakking, voor dames, universele verpakking, 30 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 195,35
Verkoper: PerfumTraders
€ 6.511,67/1l
Productafbeelding van Elizabeth Arden Prevage Anti-Aging Hydraterende Crème SPF30, 50 ml
Elizabeth Arden Prevage Anti-Aging Hydraterende Crème SPF30, 50 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 93,84
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.876,80/1l
Productafbeelding van Estée Lauder Revitalizing Supreme + Youth Power, voor vrouwen, 50 ml, crème, geschikt voor elk huidtype, voor dag en nacht, verhelderend, revitaliserend, hydraterend, voedend, verzachtend, versterkend
Estée Lauder Revitalizing Supreme + Youth Power, voor vrouwen, 50 ml, crème, geschikt voor elk huidtype, voor dag en nacht, verhelderend, revitaliserend, hydraterend, voedend, verzachtend, versterkend
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 86,00
-10%
€ 76,78
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.535,60/1l
Productafbeelding van Estée Lauder Revitalizing Supreme+ Night Intensive Restorative, nachtcrème, voor vrouwen, universeel, voor het gezicht, verhelderend, hydraterend, voedend, navulbaar, revitaliserend, 50 ml
Estée Lauder Revitalizing Supreme+ Night Intensive Restorative, nachtcrème, voor vrouwen, universeel, voor het gezicht, verhelderend, hydraterend, voedend, navulbaar, revitaliserend, 50 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 77,52
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.550,40/1l
Productafbeelding van Estée Lauder, Delicate verstevigende gezichtscrème, 75 ml
Estée Lauder, Delicate verstevigende gezichtscrème, 75 ml
€ 129,30
-€ 51,78
€ 77,52
Verkoper: PerfumTraders
€ 646,00/1kg
Productafbeelding van By Terry Hyaluronic Global Serum, voor dames, 30 ml
By Terry Hyaluronic Global Serum, voor dames, 30 ml
€ 76,13
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.537,67/1l
Productafbeelding van Clinique Smart Clinical Repair Serum, vermindert rimpels, voor vrouwen, geschikt voor elk huidtype, 50 ml
Clinique Smart Clinical Repair Serum, vermindert rimpels, voor vrouwen, geschikt voor elk huidtype, 50 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 75,15
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.503,00/1l
Productafbeelding van Babor HSR Lifting Anti-Rimpel Crème, 50 ml
Babor HSR Lifting Anti-Rimpel Crème, 50 ml
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 61
€ 64,98
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.299,60/1l
Productafbeelding van Ferulic Brew Verjongende Gezichtsessentie - Inhoud: 200 ml
Ferulic Brew Verjongende Gezichtsessentie - Inhoud: 200 ml
€ 89,86
-20%
€ 71,74
Verkoper: PerfumTraders
€ 358,70/1l
Productafbeelding van Dr. Grandel Beautygen Renew II 24 uur, 50 ml
Dr. Grandel Beautygen Renew II 24 uur, 50 ml
€ 89,76
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.795,20/1l
Productafbeelding van Payot Suprême Sublimating Youth Cream, 50 ml
Payot Suprême Sublimating Youth Cream, 50 ml
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 19
€ 55,01
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.100,20/1l
Productafbeelding van Estée Lauder Delicate Firming Face Cream, proefverpakking, 50 ml
Estée Lauder Delicate Firming Face Cream, proefverpakking, 50 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 66,30
-8%
€ 60,85
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.217,00/1l
Productafbeelding van Nuxe Nuxuriance Ultra The Exception Dag- en Nachtcrème 75 ml
Nuxe Nuxuriance Ultra The Exception Dag- en Nachtcrème 75 ml
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 15
€ 54,06
Verkoper: PerfumTraders
€ 720,80/1l
Productafbeelding van Hydraterende dagcrème Régénactive van Jeanne Piaubert (50 ml)
Hydraterende dagcrème Régénactive van Jeanne Piaubert (50 ml)
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 58,50
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.170,00/1l
Productafbeelding van Oribe Styling Supershine Moisturizing Cream 150ml - Hydraterende crème
Oribe Styling Supershine Moisturizing Cream 150ml - Hydraterende crème
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 59,16
Verkoper: PerfumTraders
€ 394,40/1l
Productafbeelding van Anti-aging regeneratiecrème Age Control van Declaré (50 ml)
Anti-aging regeneratiecrème Age Control van Declaré (50 ml)
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 45,36
Verkoper: PerfumTraders
€ 907,20/1l
Productafbeelding van Ahava Uplifting Day Cream Spf20 (50 ml)
Ahava Uplifting Day Cream Spf20 (50 ml)
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 48,93
Verkoper: PerfumTraders
€ 978,60/1l