Proraso Scheerschuim voor Gevoelige Huid, Scheermousse, voor Heren, Geschikt voor Gevoelige Huid, 300 ml, Anti-irritatie, Verzachtend, Groene Thee, Haverkernextract

€ 13,68

€ 45,60 / 1l

Gratis bezorging

Bij jou thuis

do 8 – ma 12 oktober
Onze bestedeals
Scheerschuim & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Acca Kappa Barbiershop Scheerschuim, 250 ml
Acca Kappa Barbiershop Scheerschuim, 250 ml
€ 126,48/1l
€ 31,62
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Golddachs Bartbalsem, 100 ml
Golddachs Bartbalsem, 100 ml
€ 244,80/1l
€ 24,48
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Ahava Men T.T.E. Scheerschuim zonder schuim, 200 ml
Ahava Men T.T.E. Scheerschuim zonder schuim, 200 ml
€ 117,30/1l
€ 23,46
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Acca Kappa Muschio Bianco scheerschuim voor de gevoelige huid, 200 ml
Acca Kappa Muschio Bianco scheerschuim voor de gevoelige huid, 200 ml
€ 96,90/1l
€ 19,38
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Proraso scheerschuim met eucalyptus en menthol, 100 ml
Proraso scheerschuim met eucalyptus en menthol, 100 ml
€ 112,40/1l
€ 11,24
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Scheerschuim White Proraso (150 ml)
Scheerschuim White Proraso (150 ml)
€ 29,53/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 4,43
Verkoper: barberkosmetik
Productafbeelding van Proraso Beschermende Scheerschuim, 300 ml
Proraso Beschermende Scheerschuim, 300 ml
€ 33,00/1l
€ 9,90
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Proraso Voedende Scheerschuim, 400 ml
Proraso Voedende Scheerschuim, 400 ml
€ 27,35/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 10,94
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Proraso Scheerzeep in Tube Wit 150 ml Shaving soap
Proraso Scheerzeep in Tube Wit 150 ml Shaving soap
€ 81,13/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 12,17
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Proraso Scheerschuim voor de Gevoelige Huid, 50 ml
Proraso Scheerschuim voor de Gevoelige Huid, 50 ml
€ 113,40/1l
1,0Gemiddelde beoordeling: 1,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 5,67
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Proraso Voorbereidingscrème voor de gevoelige huid, scheerschuim, voor mannen, geschikt voor een gevoelige huid, 100 ml, verzachtend, kalmerend, pot
Proraso Voorbereidingscrème voor de gevoelige huid, scheerschuim, voor mannen, geschikt voor een gevoelige huid, 100 ml, verzachtend, kalmerend, pot
€ 154,20/1l
€ 15,42
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Speick Men Active Scheerzeep blok (150 gr)
Speick Men Active Scheerzeep blok (150 gr)
€ 97,90/1l
€ 9,79
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Isdin Medicisa, Dermofoam voor het scheren van de gevoelige huid, 200 ml
Isdin Medicisa, Dermofoam voor het scheren van de gevoelige huid, 200 ml
€ 123,70/1l
€ 24,74
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Isdin Medicisa, Dermofoam voor het scheren van de gevoelige huid, 50 ml
Isdin Medicisa, Dermofoam voor het scheren van de gevoelige huid, 50 ml
€ 350,60/1l
€ 17,53
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Speick Men Scheerzeep stick (50 gr)
Speick Men Scheerzeep stick (50 gr)
€ 85,00/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 4,25
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Wilkinson Shave Foam Sensitive (200 ml)
Wilkinson Shave Foam Sensitive (200 ml)
€ 29,70/1l
€ 5,94
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Mens Master Professionele scheerschuim voor heren, met groene thee en aloë vera, geschikt voor de gevoelige huid, 200 ml
Mens Master Professionele scheerschuim voor heren, met groene thee en aloë vera, geschikt voor de gevoelige huid, 200 ml
€ 189,70/1l
€ 37,94
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Gevoelige scheergel (scheergel + weidenroos) 175 ml
Gevoelige scheergel (scheergel + weidenroos) 175 ml
€ 59,26/1l
€ 10,37
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Proraso Scheerschuim in tube. Beschermende scheerschuim, voor mannen, geschikt voor elk huidtype, 150 ml. Hydraterend, beschermend, verzachtend, in tube
Proraso Scheerschuim in tube. Beschermende scheerschuim, voor mannen, geschikt voor elk huidtype, 150 ml. Hydraterend, beschermend, verzachtend, in tube
€ 120,20/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 18,03
Gratis bezorging
Verkoper: Dragondo_Europe
Productafbeelding van Gezichtscrème Proraso Riparatore (10 ml)
Gezichtscrème Proraso Riparatore (10 ml)
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 2,58
Verkoper: barberkosmetik

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

1x Proraso Scheerschuim voor Gevoelige Huid 300 ml

Proraso Witte Scheerschuim is het perfecte scheerschuim dat van uw ochtendritueel een waar genot maakt, vooral voor mensen met een zeer gevoelige huid. Dit unieke schuim is ontwikkeld door het gerenommeerde Italiaanse bedrijf Proraso, dat bekend staat om zijn hoogwaardige scheerproducten.

Belangrijkste voordelen:

  • Zacht en effectief : Het Proraso White schuim is geschikt voor de gevoelige huid, hydrateert, regenereert de epidermis en beschermt deze tegen irritatie en beschadiging.
  • Dichte en romige textuur : Het dichte schuim bereidt de huid optimaal voor op een zachte scheerbeurt, verzacht de baardharen en maakt een precieze scheerbeurt mogelijk.
  • Veilige formule : Dit product is vrij van parabenen, siliconen, minerale oliën en kunstmatige kleurstoffen en is daarom geschikt, zelfs voor de meest gevoelige huid.
  • Langere levensduur van het scheermes : Het regelmatig gebruik van het schuim draagt bij aan het verlengen van de levensduur van uw scheermes of scheermesje, waardoor u langer plezier heeft van uw scheergereedschap.
  • Natuurlijke ingrediënten : Haverolie kalmeert en verzacht huidirritaties, zoete amandelolie verzorgt de huid en verbetert de elasticiteit, en groene thee- en tijmextract hebben een reinigende en antibacteriële werking.

Geur:

Het schuim omhult de huid met een delicate, bloemige geur en geeft elke scheerbeurt een frisse en aangename ervaring.

Gebruik:

  1. Goed schudden voor gebruik.
  2. Een geschikte hoeveelheid schuim in de hand doen.
  3. Gelijkmatig aanbrengen op de vochtige huid.
  4. Aanbrengen op het gebied dat u wilt scheren.
  5. Begin met scheren – zacht en comfortabel.
  6. Spoel het gezicht na het scheren af met water.

Inhoud: 300 ml

Het Proraso White scheerschuim is de perfecte keuze voor mannen die effectieve bescherming en verzorging zoeken voor hun gevoelige huid, en tegelijkertijd de kwaliteit en traditie van een Italiaans merk waarderen.

Gewicht
350 g
Inhoud
300 ml
Ingrediënten
water
Fabrikant
Doelgroepen
Heren
EAN
8004395009367
MPN (Manufacturer Part Number)
400194

Gewicht
350 g
Inhoud
300 ml
Ingrediënten
water
Fabrikant
Doelgroepen
Heren
EAN
8004395009367
MPN (Manufacturer Part Number)
400194
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Proraso scheerschuim met eucalyptus en menthol, 100 ml
Proraso scheerschuim met eucalyptus en menthol, 100 ml
€ 112,40/1l
€ 11,24
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Proraso Beschermende Scheerschuim, 300 ml
Proraso Beschermende Scheerschuim, 300 ml
€ 33,00/1l
€ 9,90
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Scheerschuim White Proraso (150 ml)
Scheerschuim White Proraso (150 ml)
€ 29,53/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 4,43
Verkoper: barberkosmetik
Productafbeelding van Proraso Aftershave Balsem voor Gevoelige Huid, Aftershave Balsem, Geschikt voor Gevoelige Huid, 100 ml, Verzachtend, Kalmerend, Fles, Groene Thee, Haverkernextract
Proraso Aftershave Balsem voor Gevoelige Huid, Aftershave Balsem, Geschikt voor Gevoelige Huid, 100 ml, Verzachtend, Kalmerend, Fles, Groene Thee, Haverkernextract
€ 151,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 15,10
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Proraso Scheerschuim voor de Gevoelige Huid, 50 ml
Proraso Scheerschuim voor de Gevoelige Huid, 50 ml
€ 113,40/1l
1,0Gemiddelde beoordeling: 1,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 5,67
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Proraso Lotion, Verfrissende aftershave lotion, Geschikt voor elk huidtype, 100 ml, Verfrissend, Stimulerend, Fles, Eucalyptus, Menthol
Proraso Lotion, Verfrissende aftershave lotion, Geschikt voor elk huidtype, 100 ml, Verfrissend, Stimulerend, Fles, Eucalyptus, Menthol
€ 112,50/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 15
€ 14,94
-24%
€ 11,25
Verkoper: Works4all
Productafbeelding van Proraso Voedende Scheerschuim, 400 ml
Proraso Voedende Scheerschuim, 400 ml
€ 27,35/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 10,94
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Scheerschuim Red Proraso (150 ml)
Scheerschuim Red Proraso (150 ml)
€ 29,53/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 4,43
Verkoper: barberkosmetik
Productafbeelding van Proraso Voorbereidingscrème voor de gevoelige huid, scheerschuim, voor mannen, geschikt voor een gevoelige huid, 100 ml, verzachtend, kalmerend, pot
Proraso Voorbereidingscrème voor de gevoelige huid, scheerschuim, voor mannen, geschikt voor een gevoelige huid, 100 ml, verzachtend, kalmerend, pot
€ 154,20/1l
€ 15,42
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Proraso Scheerzeep in Tube Wit 150 ml Shaving soap
Proraso Scheerzeep in Tube Wit 150 ml Shaving soap
€ 81,13/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 12,17
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Voorbereidende lotion voor het scheren, Classic, Proraso (100 ml)
Voorbereidende lotion voor het scheren, Classic, Proraso (100 ml)
€ 122,20/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 12,22
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Scheerschuim Classic, Proraso (300 ml)
Scheerschuim Classic, Proraso (300 ml)
€ 29,27/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 8,78
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Proraso Voorbereidingscrème, Verfrissend, Scheerschuim, Mannen, Geschikt voor elk huidtype, 100 ml, Reinigend, Verfrissend, Tube
Proraso Voorbereidingscrème, Verfrissend, Scheerschuim, Mannen, Geschikt voor elk huidtype, 100 ml, Reinigend, Verfrissend, Tube
€ 13,99
Verkoper: Works4all
Productafbeelding van Scheerset voor vintage mannen, Proraso Toccsana
Scheerset voor vintage mannen, Proraso Toccsana
€ 59,03/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 20,66
Verkoper: barberkosmetik
Productafbeelding van Aftershave balsem Proraso Geel (100 ml)
Aftershave balsem Proraso Geel (100 ml)
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 21,84
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Scheerschuim White Proraso (300 ml)
Scheerschuim White Proraso (300 ml)
€ 15,47/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 4,64
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Proraso Balsem voor na het scheren, voor ruwe baarden, 100 ml
Proraso Balsem voor na het scheren, voor ruwe baarden, 100 ml
€ 129,10/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 12,91
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Proraso Verfrissende Scheerschuim in pot, 150 ml
Proraso Verfrissende Scheerschuim in pot, 150 ml
€ 63,33/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 9,50
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van ARMAF CLUB DE NUIT INTENSE MAN EDT 105ML Eau de Toilette
ARMAF CLUB DE NUIT INTENSE MAN EDT 105ML Eau de Toilette
€ 2.485,71/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 884
€ 26,10
Gratis bezorging
Verkoper: MyPerfumesHome
Productafbeelding van Brut After Shave Original (100 ml)
Brut After Shave Original (100 ml)
€ 48,90/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 55
€ 4,89
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Bureaustoel – ergonomische zitting – stoel met in 90° neerklapbare armleuning – lendensteun – in hoogte verstelbaar
Bureaustoel – ergonomische zitting – stoel met in 90° neerklapbare armleuning – lendensteun – in hoogte verstelbaar
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 160
€ 69,99
Gratis bezorging
Verkoper: Urbanico-Stav
Productafbeelding van Alpina koksmes - keukenmes 33 cm - professioneel mes - multifunctioneel chefmes
Alpina koksmes - keukenmes 33 cm - professioneel mes - multifunctioneel chefmes
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 26,90
-6%
€ 25,05
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Varta Industrial Pro Alkaline Batterij LR6/AA Mignon, 1,5 V (verpakking van 40 stuks)
Varta Industrial Pro Alkaline Batterij LR6/AA Mignon, 1,5 V (verpakking van 40 stuks)
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 201
€ 20,75
Gratis bezorging
Verkoper: Euroelectronics
Productafbeelding van Forever TR-330, Analoog, FM, LED, Aansteker voor sigaren, Aansteker voor sigaren
Forever TR-330, Analoog, FM, LED, Aansteker voor sigaren, Aansteker voor sigaren
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 19,97
Verkoper: IM-Trading_GmbH
Productafbeelding van Teenslippers Adidas F35550 voor Heren
Teenslippers Adidas F35550 voor Heren
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 35,00
-23%
€ 26,70
Verkoper: IdoBuy
Productafbeelding van Zout- en pepermolen Schwarz 28010-56, peper-/zoutmolen
Zout- en pepermolen Schwarz 28010-56, peper-/zoutmolen
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 24
€ 41,63
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Proraso - Firenze Voorbereidingscrème voor het scheren - Voorbereidingscrème 100ml
Proraso - Firenze Voorbereidingscrème voor het scheren - Voorbereidingscrème 100ml
€ 110,90/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 11,09
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Noxzema scheercrème met cacaoboter, 300 ml
Noxzema scheercrème met cacaoboter, 300 ml
€ 75,90/1l
€ 22,77
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Automatische eierkoker 400 W tot 7 eieren maatbeker 220-240 V 50 Hz GB572 GreenBlue
Automatische eierkoker 400 W tot 7 eieren maatbeker 220-240 V 50 Hz GB572 GreenBlue
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 56
€ 25,32
-18%
€ 20,69
Gratis bezorging
Verkoper: Euroelectronics
Productafbeelding van Proraso Voorbereidingscrème voor het scheren, geschikt voor ruwe baarden, scheerschuim, mannen, geschikt voor elk huidtype, 100 ml, voedend, verzachtend, pot
Proraso Voorbereidingscrème voor het scheren, geschikt voor ruwe baarden, scheerschuim, mannen, geschikt voor elk huidtype, 100 ml, voedend, verzachtend, pot
€ 133,20/1l
€ 13,32
Verkoper: somnia24

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 3 beoordelingen
Beoordeeld op 26 januari 2026 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Geweldig schuim
Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Dior Sauvage, scheergel, voor mannen, geschikt voor elk huidtype, 125 ml, verfrissend, kalmerend, tube
Dior Sauvage, scheergel, voor mannen, geschikt voor elk huidtype, 125 ml, verfrissend, kalmerend, tube
€ 56,10
Verkoper: PerfumTraders
€ 448,80/1l
Productafbeelding van Floris No. 89 Scheerschuim, 100 ml
Floris No. 89 Scheerschuim, 100 ml
€ 33,30
Verkoper: PerfumTraders
€ 333,00/1l
Productafbeelding van Mondial 1908 Antica Barberia Original, talkpoeder voor het scheren (1000 ml)
Mondial 1908 Antica Barberia Original, talkpoeder voor het scheren (1000 ml)
€ 34,68
Verkoper: PerfumTraders
€ 34,68/1l
Productafbeelding van Acca Kappa Muschio Bianco scheerschuim, 250 ml
Acca Kappa Muschio Bianco scheerschuim, 250 ml
€ 32,64
Verkoper: PerfumTraders
€ 130,56/1l
Productafbeelding van Acca Kappa Barbiershop Scheerschuim, 250 ml
Acca Kappa Barbiershop Scheerschuim, 250 ml
€ 31,62
Verkoper: PerfumTraders
€ 126,48/1l
Productafbeelding van Acca Kappa Barbierproduct Vloeibare Baardverzachter, 50 ml
Acca Kappa Barbierproduct Vloeibare Baardverzachter, 50 ml
€ 31,62
Verkoper: PerfumTraders
€ 632,40/1l
Productafbeelding van Academie Gemakkelijk scheergel, reinigende gel, niet-schuimend, 2-in-1 - Reinigings- en scheergel - 250 ml
Academie Gemakkelijk scheergel, reinigende gel, niet-schuimend, 2-in-1 - Reinigings- en scheergel - 250 ml
€ 29,58
Verkoper: PerfumTraders
€ 197,20/1l
Productafbeelding van Acca Kappa Barbiershop Scheergel, 125 ml
Acca Kappa Barbiershop Scheergel, 125 ml
€ 28,56
Verkoper: PerfumTraders
€ 228,48/1l
Productafbeelding van Acca Kappa Barber Shop Bart Shampoo, 200 ml
Acca Kappa Barber Shop Bart Shampoo, 200 ml
€ 25,50
Verkoper: PerfumTraders
€ 127,50/1l
Productafbeelding van Golddachs Bartbalsem, 100 ml
Golddachs Bartbalsem, 100 ml
€ 24,48
Verkoper: PerfumTraders
€ 244,80/1l
Productafbeelding van Ahava Men T.T.E. Scheerschuim zonder schuim, 200 ml
Ahava Men T.T.E. Scheerschuim zonder schuim, 200 ml
€ 23,46
Verkoper: PerfumTraders
€ 117,30/1l
Productafbeelding van Scheerschuim, 2 x 60 gram, sandelhoutgeur, sandelhout
Scheerschuim, 2 x 60 gram, sandelhoutgeur, sandelhout
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 19,38
Verkoper: PerfumTraders
€ 161,50/1kg
Productafbeelding van Scheercrème Classic, 2-pack GOLDDACHS, 2 x 60 g, SEI
Scheercrème Classic, 2-pack GOLDDACHS, 2 x 60 g, SEI
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 19,38
Verkoper: PerfumTraders
€ 161,50/1kg
Productafbeelding van Tabac Original scheerschuim in keramische pot, 125 g
Tabac Original scheerschuim in keramische pot, 125 g
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 20,40
Verkoper: PerfumTraders
€ 136,00/1kg
Productafbeelding van Scheerschuim, 2 x 60 gram, sportgeur, sport
Scheerschuim, 2 x 60 gram, sportgeur, sport
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 19,38
Verkoper: PerfumTraders
€ 161,50/1l
Productafbeelding van Comair scheerschuim, 2 x 60 gram, met aloë vera, Aloë Vera
Comair scheerschuim, 2 x 60 gram, met aloë vera, Aloë Vera
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 19,38
Verkoper: PerfumTraders
€ 161,50/1l
Productafbeelding van Acca Kappa Muschio Bianco scheerschuim voor de gevoelige huid, 200 ml
Acca Kappa Muschio Bianco scheerschuim voor de gevoelige huid, 200 ml
€ 19,38
Verkoper: PerfumTraders
€ 96,90/1l
Productafbeelding van Scheerschuim, cederhout, 2-pack van 60 gram
Scheerschuim, cederhout, 2-pack van 60 gram
€ 19,38
Verkoper: PerfumTraders
€ 161,50/1l