Pruikzwam (Lion ' s mane), tinctuur 1:2 (100 ml)

€ 24,40

€ 244,00 / 1l

plus € 8,00 verzendkosten

Bij jou thuis

do 8 – ma 12 oktober
Wees er snel bij!
Voedingssupplementen & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Cordyceps Tinctuur 1: 5 (100 ml)
Cordyceps Tinctuur 1: 5 (100 ml)
€ 211,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 21,10
Verkoper: Lymeherbs
Productafbeelding van Pruikzwam (Lion ' s mane), niet-alcoholisch extract (200ml)
Pruikzwam (Lion ' s mane), niet-alcoholisch extract (200ml)
€ 186,00/1l
€ 37,20
Verkoper: Lymeherbs
Productafbeelding van Kleefkruid – tinctuur 1:3 (100 ml)
Kleefkruid – tinctuur 1:3 (100 ml)
€ 192,00/1l
€ 19,20
Verkoper: Lymeherbs
Productafbeelding van Paardenbloemblad – tinctuur 1:3 (100 ml)
Paardenbloemblad – tinctuur 1:3 (100 ml)
€ 192,00/1l
€ 19,20
Verkoper: Lymeherbs
Productafbeelding van Bidens Tinctuur 1:5 (500ml)
Bidens Tinctuur 1:5 (500ml)
€ 147,60/1l
€ 73,80
Verkoper: Lymeherbs
Productafbeelding van Kenay Lion's Mane 60 BI6407-capsules
Kenay Lion's Mane 60 BI6407-capsules
€ 149,95/1l
€ 29,99
Gratis bezorging
Verkoper: takemore
Productafbeelding van Hericium (Lion's Mane) gedroogd, 100 g, MYCOMEDICA
Hericium (Lion's Mane) gedroogd, 100 g, MYCOMEDICA
€ 246,70/1kg
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 24,67
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Zoethout Tinctuur 1:5 (500ml)
Zoethout Tinctuur 1:5 (500ml)
€ 103,80/1l
€ 51,90
Verkoper: Lymeherbs
Productafbeelding van Bidens Tinctuur 1:5 (100ml)
Bidens Tinctuur 1:5 (100ml)
€ 211,00/1l
€ 21,10
Verkoper: Lymeherbs
Productafbeelding van Sida Acuta Tinctuur 1:5 (100 ml)
Sida Acuta Tinctuur 1:5 (100 ml)
€ 211,00/1l
€ 21,10
Verkoper: Lymeherbs
Productafbeelding van Zoethout Tinctuur 1:2 (100ml)
Zoethout Tinctuur 1:2 (100ml)
€ 192,00/1l
€ 19,20
Verkoper: Lymeherbs
Productafbeelding van Chinese Senega (Polygala senega), Tinctuur 1:5 (100 ml)
Chinese Senega (Polygala senega), Tinctuur 1:5 (100 ml)
€ 203,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 20,30
Verkoper: Lymeherbs
Productafbeelding van Andrographis Tinctuur 1:2 (100ml)
Andrographis Tinctuur 1:2 (100ml)
€ 254,00/1l
€ 25,40
Verkoper: Lymeherbs
Productafbeelding van Sida Acuta, Tinctuur 1:5 (500ml)
Sida Acuta, Tinctuur 1:5 (500ml)
€ 147,60/1l
€ 73,80
Verkoper: Lymeherbs
Productafbeelding van Preventiemix (100 ml)
Preventiemix (100 ml)
€ 211,00/1l
€ 21,10
Verkoper: Lymeherbs
Productafbeelding van Berberistinctuur 1:2 (100ml)
Berberistinctuur 1:2 (100ml)
€ 244,00/1l
€ 24,40
Verkoper: Lymeherbs
Productafbeelding van Kattenklauwtinctuur 1:2 (100ml)
Kattenklauwtinctuur 1:2 (100ml)
€ 255,00/1l
€ 25,50
Verkoper: Lymeherbs
Productafbeelding van Zoethout Alcoholvrij Extract (200ml)
Zoethout Alcoholvrij Extract (200ml)
€ 139,00/1l
€ 27,80
Verkoper: Lymeherbs
Productafbeelding van CKC Kruidenmix Tinctuur 1:5 (500ml)
CKC Kruidenmix Tinctuur 1:5 (500ml)
€ 131,20/1l
€ 65,60
Verkoper: Lymeherbs
Productafbeelding van Sida Acuta, Tinctuur 1:2 (100ml)
Sida Acuta, Tinctuur 1:2 (100ml)
€ 272,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 27,20
Verkoper: Lymeherbs

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Pruikzwam (Lion ' s mane), tinctuur 1:2 (100 ml)

Lymeherbs

Voedingssupplement

Ingrediënten: 27,5% ethanolextract van leeuwenmanen ( Hericium erinaceus ), gedestilleerd water.Verhouding droog kruid/extractievloeistof: 1:2Van 50 g grondstof werd 100 ml tinctuur gemaakt

Inhoud in de aanbevolen dagelijkse portie: Leeuwenmanenextract ( Hericium erinaceus ) - 7,5 ml

Nettogewicht: 100 ml

Aanbevolen dagelijkse hoeveelheid: 1,25 - 2,5 ml 3 keer per dag

Opslag: Bewaar het product bij kamertemperatuur, op een droge plaats, buiten bereik van kleine kinderen

Let op: Overschrijd de aanbevolen hoeveelheid voor consumptie gedurende de dag niet. Voedingssupplementen kunnen niet worden gebruikt als vervanging van een gevarieerde voeding. Het product wordt niet aanbevolen voor zwangere vrouwen en vrouwen die borstvoeding geven.GEMAAKT IN DUITSLAND

Bewaring en gebruik
Bewaar het product bij kamertemperatuur, op een droge plaats, buiten bereik van kleine kinderen
Inhoud
100 ml
Ingrediënten
27,5% ethanolextract van leeuwenmanen ( Hericium erinaceus ), gedestilleerd water.Verhouding droog kruid/extractievloeistof: 1:2Van 50 g grondstof werd 100 ml tinctuur gemaakt
Gewicht
300 g
Levensmiddelenbedrijven
HLife Vita Sp. z o.o., Wolnosci 101 str. 41-500, Chorzow, Polen
Verkoopbenaming
Pruikzwam (Lion ' s mane), tinctuur 1:2 (100 ml)
Fabrikant
Lymeherbs
Aantal stuks
1
Aanbevolen dosering
1,25 - 2,5 ml 3 keer per dag
MPN (Manufacturer Part Number)
LMT26
EAN
5906395935390

Bewaring en gebruik
Bewaar het product bij kamertemperatuur, op een droge plaats, buiten bereik van kleine kinderen
Inhoud
100 ml
Ingrediënten
27,5% ethanolextract van leeuwenmanen ( Hericium erinaceus ), gedestilleerd water.Verhouding droog kruid/extractievloeistof: 1:2Van 50 g grondstof werd 100 ml tinctuur gemaakt
Gewicht
300 g
Levensmiddelenbedrijven
HLife Vita Sp. z o.o., Wolnosci 101 str. 41-500, Chorzow, Polen
Verkoopbenaming
Pruikzwam (Lion ' s mane), tinctuur 1:2 (100 ml)
Fabrikant
Lymeherbs
Aantal stuks
1
Aanbevolen dosering
1,25 - 2,5 ml 3 keer per dag
MPN (Manufacturer Part Number)
LMT26
EAN
5906395935390
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Cordyceps Tinctuur 1: 5 (100 ml)
Cordyceps Tinctuur 1: 5 (100 ml)
€ 211,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 21,10
Verkoper: Lymeherbs
Productafbeelding van Pruikzwam (Lion ' s mane), niet-alcoholisch extract (200ml)
Pruikzwam (Lion ' s mane), niet-alcoholisch extract (200ml)
€ 186,00/1l
€ 37,20
Verkoper: Lymeherbs
Productafbeelding van Kudzu Worteltinctuur 1:5 (100 ml)
Kudzu Worteltinctuur 1:5 (100 ml)
€ 176,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 17,60
Verkoper: Lymeherbs
Productafbeelding van Lomatium Worteltinctuur 1:5 (100ml)
Lomatium Worteltinctuur 1:5 (100ml)
€ 211,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 21,10
Verkoper: Lymeherbs
Productafbeelding van Korean Ginseng (Panax ginseng), tinctuur 1: 5 (100 ml)
Korean Ginseng (Panax ginseng), tinctuur 1: 5 (100 ml)
€ 233,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 23,30
Verkoper: Lymeherbs
Productafbeelding van Tienchi ginseng (Panax notoginseng), Tinctuur 1:5 (100ml)
Tienchi ginseng (Panax notoginseng), Tinctuur 1:5 (100ml)
€ 211,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 21,10
Verkoper: Lymeherbs
Productafbeelding van Cordyceps Tinctuur 1:5 (500ml)
Cordyceps Tinctuur 1:5 (500ml)
€ 147,60/1l
€ 73,80
Verkoper: Lymeherbs
Productafbeelding van Rozewortel (Rhodiola rosea), Tinctuur 1:5 (100ml)
Rozewortel (Rhodiola rosea), Tinctuur 1:5 (100ml)
€ 184,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 18,40
Verkoper: Lymeherbs
Productafbeelding van Sida Acuta Tinctuur 1:5 (100 ml)
Sida Acuta Tinctuur 1:5 (100 ml)
€ 211,00/1l
€ 21,10
Verkoper: Lymeherbs
Productafbeelding van Isatis Tinctuur 1:5 (100ml)
Isatis Tinctuur 1:5 (100ml)
€ 176,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 17,60
Verkoper: Lymeherbs
Productafbeelding van Brennenstuhl kwaliteitsverlengsnoer met rubberen mantel, IP44, 5 meter, zwart, type H05RR-F 3G1,5, artikelnummer 1161420
Brennenstuhl kwaliteitsverlengsnoer met rubberen mantel, IP44, 5 meter, zwart, type H05RR-F 3G1,5, artikelnummer 1161420
€ 3,12/1m
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 15,60
Verkoper: TEC-MORE
Productafbeelding van CardioBalance voor een gezond hart, met magnesium, vitamine B6 & B9 en hibiscusbloemen
CardioBalance voor een gezond hart, met magnesium, vitamine B6 & B9 en hibiscusbloemen
€ 2.268,32/1l
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 99
€ 54,99
-5%
€ 51,99
Verkoper: WR-Products
Productafbeelding van Elektrische borstelkop + reservoir voor Dyson V15, V11, V10, V8, V7 stofzuigers, met 6 pads
Elektrische borstelkop + reservoir voor Dyson V15, V11, V10, V8, V7 stofzuigers, met 6 pads
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 21
€ 60,80
Verkoper: Wigento
Productafbeelding van BBQ-Toro Rookoven, behuizing, model BBQ11, garkamer, grillwagen, grillrooster, staal, zwart, B-kwaliteit
BBQ-Toro Rookoven, behuizing, model BBQ11, garkamer, grillwagen, grillrooster, staal, zwart, B-kwaliteit
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 67
€ 109,95
-€ 10,00
€ 99,95
Verkoper: CS-Trading
Productafbeelding van Gou Teng (Uncaria rhynchophylla) Tinctuur 1:5 (100 ml)
Gou Teng (Uncaria rhynchophylla) Tinctuur 1:5 (100 ml)
€ 203,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 20,30
Verkoper: Lymeherbs
Productafbeelding van Tepro houtskoolgrill "Toronto Click", grilloppervlak: 56x42 cm
Tepro houtskoolgrill "Toronto Click", grilloppervlak: 56x42 cm
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 301
€ 220,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van TurboTronic mini-oven – EV35 – 35 l, 1600 W, hetelucht, draaispit, zwart, 2 bakplaten, compacte elektrische tafeloven, pizzaoven en campingoven
TurboTronic mini-oven – EV35 – 35 l, 1600 W, hetelucht, draaispit, zwart, 2 bakplaten, compacte elektrische tafeloven, pizzaoven en campingoven
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 261
€ 94,99
Gratis bezorging
Verkoper: RetroStore24
Productafbeelding van LED-evenementenpaviljoen 3,6 x 3,6m, DomeShelter tuinpaviljoen inclusief zonnemodule, design paviljoen, tuintent, campingpaviljoen, feesttent met verlichting - antraciet
LED-evenementenpaviljoen 3,6 x 3,6m, DomeShelter tuinpaviljoen inclusief zonnemodule, design paviljoen, tuintent, campingpaviljoen, feesttent met verlichting - antraciet
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 238
€ 149,00
Gratis bezorging
Verkoper: EveMotionGmbH
Productafbeelding van Elektrische scooter 1000 Watt - "VIRON" E-scooter 1000W / 36V, elektrische scooter met smartphonehouder
Elektrische scooter 1000 Watt - "VIRON" E-scooter 1000W / 36V, elektrische scooter met smartphonehouder
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 457
€ 479,00
Gratis bezorging
Verkoper: EveMotionGmbH

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Vita Elements Whey Protein Poeder Vanille, set van 3.
Vita Elements Whey Protein Poeder Vanille Set van 3 3000g Voedingssupplement
€ 118,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 39,66/1kg
Productafbeelding van Vita Elements Zwartekümmelolie Set van 3 400 Capsules Nigella Sativa Koudgeperst Vitamine E Voedingssupplement
Vita Elements Zwartekümmelolie Set van 3 400 Capsules Nigella Sativa Koudgeperst Vitamine E Voedingssupplement
€ 88,99
-€ 8,00
€ 80,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 93,74/1kg
Productafbeelding van Vita Elements Vitamine D3 + K2 Depot Set van 3 180 Tabletten Vitamine K2 Botten Voedingssupplement
Vita Elements Vitamine D3 + K2 Depot Set van 3 180 Tabletten Vitamine K2 Botten Voedingssupplement
€ 91,99
-€ 11,00
€ 80,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 599,93/1kg
Vita Elements EAA Capsules, set van 3.
Vita Elements EAA Capsules Set van 3 900 capsules Veganistisch Voedingssupplement
€ 76,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 91,33/1kg
Productafbeelding van Vita Elements Astaxanthine 12 mg per capsule Set van 3 540 capsules Voedingssupplement
Vita Elements Astaxanthine 12 mg per capsule Set van 3 540 capsules Voedingssupplement
€ 69,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 204,65/1kg
Vita Elements Berberine 500mg, set van 3.
Vita Elements Berberine 500mg Set van 3 360 capsules Veganistisch Voedingssupplement
€ 69,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 291,63/1kg
Productafbeelding van Vita Elements Premium Magnesiumcitraat Set van 3 365 Capsules Biobeschikbaarheid Voedingssupplement
Vita Elements Premium Magnesiumcitraat Set van 3 365 Capsules Biobeschikbaarheid Voedingssupplement
€ 75,99
-10%
€ 67,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 62,09/1kg
Productafbeelding van Vita Elements Magnesium Complex Set van 3 180 Capsules Bisglycinaat Citraat Malaat Voedingssupplement
Vita Elements Magnesium Complex Set van 3 180 Capsules Bisglycinaat Citraat Malaat Voedingssupplement
€ 74,99
-9%
€ 67,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 137,35/1kg
Productafbeelding van Vita Elements Ashwagandha Set van 3 180 Capsules Withanoliden Voedingssupplement
Vita Elements Ashwagandha Set van 3 180 Capsules Withanoliden Voedingssupplement
€ 75,99
-10%
€ 67,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 338,26/1kg
Productafbeelding van Vita Elements OPC Druivenpitextract Set van 3 240 Capsules Antioxidanten Polyfenolen Voedingssupplement
Vita Elements OPC Druivenpitextract Set van 3 240 Capsules Antioxidanten Polyfenolen Voedingssupplement
€ 74,99
-9%
€ 67,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 159,60/1kg
Productafbeelding van Vita Elements Magnesiumbisglycinaat Set van 3 180 Capsules Chelaat Zenuwstelsel Voedingssupplement
Vita Elements Magnesiumbisglycinaat Set van 3 180 Capsules Chelaat Zenuwstelsel Voedingssupplement
€ 76,99
-11%
€ 67,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 145,28/1kg
Productafbeelding van Vita Elements Curcuma Extract Set van 3 90 Capsules Curcuminoïden Piperine Ontsteking Voedingssupplement
Vita Elements Curcuma Extract Set van 3 90 Capsules Curcuminoïden Piperine Ontsteking Voedingssupplement
€ 76,99
-11%
€ 67,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 338,26/1kg
Productafbeelding van Vita Elements Biotine Selenium Zink Complex Set van 3 365 Tabletten Huid Haar Nagels Voedingssupplement
Vita Elements Biotine Selenium Zink Complex Set van 3 365 Tabletten Huid Haar Nagels Voedingssupplement
€ 76,99
-11%
€ 67,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 390,75/1kg
Productafbeelding van Vita Elements Vitamine B Complex Set van 3 240 Tabletten 8 B-Vitamines Energiemetabolisme Voedingssupplement
Vita Elements Vitamine B Complex Set van 3 240 Tabletten 8 B-Vitamines Energiemetabolisme Voedingssupplement
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 75,99
-10%
€ 67,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 377,72/1kg
Productafbeelding van Vita Elements Vitamine B12 met Foliumzuur Set van 3 180 Tabletten Energiemetabolisme Voedingssupplement
Vita Elements Vitamine B12 met Foliumzuur Set van 3 180 Tabletten Energiemetabolisme Voedingssupplement
€ 76,99
-11%
€ 67,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 503,63/1kg
Productafbeelding van Vita Elements Multivitamine Complex Set van 3 180 Capsules 21 Voedingsstoffen Immuunsysteem Voedingssupplement
Vita Elements Multivitamine Complex Set van 3 180 Capsules 21 Voedingsstoffen Immuunsysteem Voedingssupplement
€ 76,99
-11%
€ 67,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 185,77/1kg
Productafbeelding van Vita Elements NAD+ Complex Set van 3 80 Capsules Nicotinamide Riboside Resveratrol Voedingssupplement
Vita Elements NAD+ Complex Set van 3 80 Capsules Nicotinamide Riboside Resveratrol Voedingssupplement
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 76,99
-14%
€ 65,95
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 1.014,62/1kg
Vita Elements Vitamine C 1000mg, set van 3.
Vita Elements Vitamine C 1000mg Set van 3 540 tabletten Veganistisch Voedingssupplement
€ 58,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 84,39/1kg
Vita Elements L-Theanine 400mg, set van 3.
Vita Elements L-Theanine 400mg Set van 3 540 capsules Veganistisch Voedingssupplement
€ 58,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 218,48/1kg
Vita Elements Multivitamine Gummies, set van 3.
Vita Elements Multivitamine Gummies Set van 3 360 stuks Voedingssupplement
€ 52,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 73,60/1kg