4,8



Gebaseerd op 9 beoordelingen
Nog maar 2 voor deze prijs
Vergelijkbare producten

Meer informatie over deze advertentie
Babor SeaCreation Sérum, 30 ml€ 4.084,67/1l
€ 125,77
-€ 3,23Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 122,54
Verkoper: PerfumTraders

Meer informatie over deze advertentie
SkinCeuticals Phyto A+ Verhelderende Behandeling€ 104.840,00/1l
€ 107,56
-€ 2,72Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 104,84
Verkoper: PerfumTraders

Meer informatie over deze advertentie
Vochtigheidscreme Greyline van Dermalogica (50 ml)€ 993,60/1l
€ 51,00
-2%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 49,68
Verkoper: PerfumTraders

Meer informatie over deze advertentie
Hydraterende gezichtscrème Hydragenist (50 ml)€ 795,60/1l
€ 39,78
Verkoper: PerfumTraders

Eucerin Atopicontrol Gezichtscrème, 50 ml
€ 429,60/1l
€ 21,48
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Lichaamslotion UreaRepair Plus 5% (400 ml)
€ 28.610,00/1l
€ 28,61
Verkoper: PerfumTraders

Eucerin AtopiControl balsem, 400 ml
€ 31.620,00/1l
€ 31,62
Verkoper: PerfumTraders

Ziaja - Kalmeerkruid gezichtscrème - 100 ml
€ 59,90/1l
€ 5,99
Verkoper: NutraBestBG

Hydraterende crème SYNCHROLINE HYDRATIME PLUS, 50 ml
€ 146,87/1kg
€ 22,03
Verkoper: AbisZ-Markt

Cumlaude Sudaminas, 150 ml
€ 178,27/1l
€ 26,74
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Elastine-regenererende crème, 75 ml
€ 1.216,67/1l
€ 91,25
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE

Revuele Retinol Nachtcrème, 40 ml
€ 198,75/1l
€ 11,40
-30%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 7,95
Verkoper: Beautykaufen

Iooxa, c/ Vochtigheidscreme, 50 ml
€ 643,80/1l
€ 32,19
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Uriage Keratosane 30 (75 ml)
€ 277,87/1l
€ 20,84
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Ziaja Med Regenererende en voedende gezichtscrème, 50 ml
€ 332,67/1l
€ 5,15
-3%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 4,99
Verkoper: Avanti_Shop

Avène Cleanance Reinigingsgel 400ml
€ 60,27/1l
€ 24,11
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Uriage Pruriced creme (100 ml)
€ 148,10/1kg
€ 14,81
Verkoper: KoopjesDrogisterij

Ziaja Calendula Crème, 100 ml / 0167
€ 0,03/1kg
€ 3,40
-18%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 2,77
Verkoper: Avanti_Shop

RETISIL Intensieve crème, 50 ml
€ 797,80/1l
€ 48,33
-17%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 39,89
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Meer over het product
Productbeschrijving & productgegevens
Eucerin Urarepair Plus Voetcrème, 2x100 ml, geschikt voor zowel mannen als vrouwen
- Inhoud
- 100 ml
- Ingrediënten
- Ingrediënten: aqua / water, glycerine, isopropylpalmitaat, ethylhexylsalicylaat, pentyleenglycol, bis-ethylhexyloxyphenol methoxyphenyltriazine, alcohol denat., butylmethylodibenzoylmethaan, zeamayszetmeel / maïszetmeel, ethylhexyltriazoon, kaliumcetylfosfaat, diisopropylsebaat, oryzasativacerum / rijstzemelwas, tocoferol, stearinezuur, peg-100stearaat, triethanolamine, trisodiumethylenediaminedisuccinaat, palmitinezuur, xanthaangom, caprylylglycol, acrylaten/c10-30 alkylacrylaat crosspolymeer, myristinezuur, butyrospermum parkii boter / sheaboter, citroenzuur, glycerylstearaat, parfum / geur
- Fabrikant
- Doelgroepen
- Unisex
- EAN
- 4005800049668
- Inhoud
- 100 ml
- Ingrediënten
- Ingrediënten: aqua / water, glycerine, isopropylpalmitaat, ethylhexylsalicylaat, pentyleenglycol, bis-ethylhexyloxyphenol methoxyphenyltriazine, alcohol denat., butylmethylodibenzoylmethaan, zeamayszetmeel / maïszetmeel, ethylhexyltriazoon, kaliumcetylfosfaat, diisopropylsebaat, oryzasativacerum / rijstzemelwas, tocoferol, stearinezuur, peg-100stearaat, triethanolamine, trisodiumethylenediaminedisuccinaat, palmitinezuur, xanthaangom, caprylylglycol, acrylaten/c10-30 alkylacrylaat crosspolymeer, myristinezuur, butyrospermum parkii boter / sheaboter, citroenzuur, glycerylstearaat, parfum / geur
- Fabrikant
- Doelgroepen
- Unisex
- EAN
- 4005800049668
Gaat ook goed samen met

Celimax Vita-A Retinal Shot, verstevigende booster, 15 ml
€ 900,00/1l
€ 14,15
-4%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 13,50
Gratis bezorging
Verkoper: Trading-Shop25

Dr. Althea 345, verzachtende crème, 50 ml
€ 458,00/1l
€ 22,90
Verkoper: DUBAISTORE

Centellian24 Madeca Cream Time Reverse - Anti-aging crème, 50 ml
€ 499,80/1l
€ 24,99
Verkoper: DaniChou

Vichy Aqualia Thermal hydraterende crème (50 ml) voor een droge huid
€ 576,60/1l
€ 28,83
Verkoper: AbisZ-Markt

Eisenberg Eisenberg Anti-Aging Behandeling, 50 ml
€ 1.660,20/1l
€ 83,01
Gratis bezorging
Verkoper: SEILOIRE

Beauty of Joseon Dynasty Cream (50 ml)
€ 300,00/1l
€ 15,00
Gratis bezorging
Verkoper: FezaStore

La Roche-Posay Effaclar Duo + M gezichtscrème, 40 ml
€ 448,75/1l
€ 17,95
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Thermacare Promopack Rug Kompres (4 stuks)
€ 11,68
Verkoper: KoopjesDrogisterij

Versterkende huidcrème Protini (polypeptidecrème), 50 ml
€ 1.085,40/1l
€ 61,27
-11%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 54,27
Verkoper: ParfumGroup

Babor SeaCreation The Cream 50ml - Anti-aging gezichtscrème
€ 7.127,20/1l
€ 356,36
Verkoper: somnia24

Gritti Because I'm Free, parfumextract, 100 ml
€ 1.472,40/1l
€ 147,24
Verkoper: ParfumGroup

Sisley Supremÿa At Night: De ultieme anti-aging huidverzorgingslotion voor het gezicht, voor vrouwen, 140 ml. Geschikt voor elk huidtype. Anti-aging, hydraterend en revitaliserend. Verpakt in een pompflacon
€ 1.130,14/1l
€ 158,22
Verkoper: PerfumTraders

Physiogel, Kalmerende en verzachtende melk voor de droge, geïrriteerde en gevoelige huid, 400 ml - voor langdurige verlichting!
€ 63,96/1kg
€ 28,78
Verkoper: somnia24

La Prairie Skin Caviar Hydro Emulsie, 70 ml
€ 2.856,43/1l
€ 268,58
-€ 68,63Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 199,95
Gratis bezorging
Verkoper: EssentialsJG

Embryolisse Lait-Creme Sensitive, dag- en nachtcrème, uniseks, voor de gevoelige huid, gezicht, voor elasticiteit, hydraterend, hydraterend, geeft volume, beschermend, verzachtend, geschikt voor alle leeftijden
€ 279,20/1l
€ 27,92
Verkoper: somnia24

Estée Lauder Advanced Night Repair, voor dames, geschikt voor alle huidtypes, 75 ml
€ 1.051,60/1l
€ 78,87
Verkoper: etparadisecom

Atomic Rose, eau de parfum spray, 90 ml
€ 2.918,11/1l
€ 262,63
Gratis bezorging
Verkoper: BestBuyPerfumes

Oral B Opzetborstel cross action (4 stuks)
€ 500,00/1kg
€ 21,45
-30%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 15,00
Verkoper: NovaCarta

Medik8 - C-Tetra Radiance Serum - Huidserum met vitamine C, 30 ml
€ 1.716,33/1l
€ 51,49
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Dr. Melaxin Cemenrete Calcium Multi Balm, 9 gram
€ 413,00/1kg
€ 20,65
Verkoper: somnia24

Thalgo Pureté Marine Perfect Matte Vloeistof, 40 ml
€ 1.050,00/1l
€ 42,00
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE

Acqua di Parma Barbiere Multi Action Face Cream, dagcrème, voor mannen, gezicht, anti-aging, anti-rimpel, verbetert de elasticiteit, geeft energie, hydraterend, 50 ml, pompflacon
€ 1.157,20/1l
€ 60,51
-4%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 57,86
Verkoper: PerfumTraders

La Mer, de hydraterende, frisse crème
€ 4.686,00/1l
€ 140,58
Verkoper: ParfumGroup

Guinot Long Life Crème
€ 2.014,00/1l
€ 100,70
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE

Anti-rimpelcrème Cosrx Advanced Snail 92 All In One (100 ml)
€ 138,10/1l
€ 13,81
Verkoper: ParfumGroup

OLAPLEX Nr. 8 Diepconditionerende herstellende masker
€ 300,00/1l
€ 30,00
Gratis bezorging
Verkoper: Trading-Shop25

Medicube DEEP VITA C Haarstylingcrème, 55g
€ 166,56/1kg
€ 35,81
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen

Dior Prestige, gezichtsloction, voor vrouwen, 150 ml, geschikt voor alle huidtypes, anti-aging, hydraterend, voedend, #14632/A AQUA (WATER), PROPANEDIOL, GLYCERIN, BUTYLENE GLYCOL, ROSA CENTIFOLIA BLOEMWATER,...
€ 784,93/1l
€ 141,96
-€ 24,22Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 117,74
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

La Roche-Posay Mela B3 Serum, 30 ml. Intensief serum
€ 1.523,00/1l
€ 45,69
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Verdeling van de beoordelingenBeoordelingslijstProductfoto's van klanten







































Klantbeoordelingen
78% van de beoordelingen hebben het product 5 sterren gegeven. Alleen beoordelingen met 5 sterren weergeven.
5
78%22% van de beoordelingen hebben het product 4 sterren gegeven. Alleen beoordelingen met 4 sterren weergeven.
4
22%0% van de beoordelingen hebben het product 3 sterren gegeven. Alleen beoordelingen met 3 sterren weergeven.
3
0%0% van de beoordelingen hebben het product 2 sterren gegeven. Alleen beoordelingen met 2 sterren weergeven.
2
0%0% van de beoordelingen hebben het product 1 sterren gegeven. Alleen beoordelingen met 1 sterren weergeven.
1
0%Sortering:
Sortering:Beoordeeld op 1 oktober 2026 op
Gekocht op
Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de en vervolgens automatisch vertaald. Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de en vervolgens automatisch vertaald.
Geverifieerde aankoop
Deze beoordeling als "nuttig" markeren.
Deze beoordeling melden.Melden
Werkt gewoon
Ik gebruik deze crème al jaren bij alle huidirritaties, jeuk en een droge huid. De crème kalmeert en is natuurlijk ook een geweldige verzorging voor de voeten.
Beoordeeld op 22 augustus 2025 op
Gekocht op
Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de en vervolgens automatisch vertaald. Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de en vervolgens automatisch vertaald.
Geverifieerde aankoop
Deze beoordeling als "nuttig" markeren.
Deze beoordeling melden.Melden
Snelle levering
Ik gebruik dit product elke ochtend voor mijn voeten en het brengt ook verlichting voor mijn voeten. Een goed product van Eucerin.
Beoordeeld op 8 mei 2026 op
Gekocht op
Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de en vervolgens automatisch vertaald. Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de en vervolgens automatisch vertaald.
Geverifieerde aankoop
Deze beoordeling als "nuttig" markeren.
Deze beoordeling melden.Melden
Prachtig
Super voordelige prijs
Beoordeeld op 28 juli 2025 op
Gekocht op
Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de en vervolgens automatisch vertaald. Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de en vervolgens automatisch vertaald.
Geverifieerde aankoop
Deze beoordeling als "nuttig" markeren.
Deze beoordeling melden.Melden
Goedkoop
In tegenstelling tot de apotheek, een gunstig aanbod.
Beoordeeld op 18 januari 2026 op
Gekocht op
Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de en vervolgens automatisch vertaald. Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de en vervolgens automatisch vertaald.
Geverifieerde aankoop
Deze beoordeling als "nuttig" markeren.
Deze beoordeling melden.Melden
Super
Ik heb het altijd gebruikt
Beoordeeld op 1 oktober 2026 op
Gekocht op
Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de. Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de.
Geverifieerde aankoop
Beoordeeld op 27 augustus 2026 op
Gekocht op
Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de. Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de.
Geverifieerde aankoop
Beoordeeld op 14 januari 2026 op
Gekocht op
Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de. Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de.
Geverifieerde aankoop
Onze aanbevelingen voor jou
Meer informatie over deze advertentie

Dior Prestige La Crème Texture Essentielle, 50 ml



5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5(1)Aantal beoordelingen: 1
€ 403,92
-€ 49,66Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 354,26
Verkoper: PerfumTraders
€ 7.085,20/1l

Dior Prestige La Crème Textuur Fijne Crème, 50 ml
€ 371,28
-€ 36,75Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 334,53
Verkoper: PerfumTraders
€ 6.690,60/1l

Guerlain Orchidée Impériale Crème voor Hals en Décolleté, voor dames, geschikt voor alle huidtypes, anti-aging, anti-rimpels, voor elasticiteit, verstevigend, verzachtend, egaliserend, 75 ml, met pompje, INGREDIËNTEN: AQUA (WATER), SQUALANE, CETEARYL ISONONANOATE, PENTYLENE GLYCOL, C15-19 ALKANE, JOJOBA ESTERS,...
€ 241,74
-€ 18,69Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 223,05
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.974,00/1l

Valmont Vital 24 Hour Light, 50 ml
€ 190,04
-€ 18,53Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 171,51
Verkoper: PerfumTraders
€ 3.430,20/1l

Sisley Supremÿa At Night: De ultieme anti-aging huidverzorgingslotion voor het gezicht, voor vrouwen, 140 ml. Geschikt voor elk huidtype. Anti-aging, hydraterend en revitaliserend. Verpakt in een pompflacon



5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5(1)Aantal beoordelingen: 1
€ 158,22
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.130,14/1l

Babor SeaCreation Sérum, 30 ml



5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5(7)Aantal beoordelingen: 7
€ 125,77
-€ 3,23Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 122,54
Verkoper: PerfumTraders
€ 4.084,67/1l

La Mer, de hydraterende zachte crème



5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5(1)Aantal beoordelingen: 1
€ 96,51
Verkoper: PerfumTraders
€ 6.434,00/1l

Gezichtsepilatiecrème, Nair, hydraterende gezichtscrème met zoete amandelolie, zachte verwijdering van gezichtsbeharing, hydraterende verzorging voor de gevoelige huid, 57 g



4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5(3)Aantal beoordelingen: 3
€ 5,49
Verkoper: Lemonbite
€ 54,90/1l

Dior Homme Dermo System, verstevigende en verzachtende crème, voor mannen, geschikt voor alle huidtypes, 50 ml



5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5(1)Aantal beoordelingen: 1
€ 99,96
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.999,20/1l

Noxzema Hydraterende Eucalyptus Reinigingscrème, 340 gram



5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5(4)Aantal beoordelingen: 4
€ 9,49
Verkoper: Lemonbite
€ 27,91/1l

Mandelsäure 40% voor peeling. Mandelsäure MANDELIC TERAPIS van Apis, 30 ml
€ 28,97
-48%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 14,99
Verkoper: Lemonbite
€ 499,67/1l

Pond's Clarant B3 crème 200g | Crème tegen pigmentvlekken | Geschikt voor de droge huid
€ 31,89
-42%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 18,19
Verkoper: Lemonbite
€ 90,95/1l

Apis – Gel ter neutralisatie van zuren (koelend), 200 ml
€ 18,75
-50%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 9,32
Verkoper: Lemonbite
€ 46,60/1l

Dr. Grandel High Excellence Gezichtscrème, 50 ml
€ 98,33
-€ 5,16Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 93,17
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.863,40/1l

Dr. Grandel Beautygen Renew II 24 uur, 50 ml
€ 89,76
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.795,20/1l

Sisley Cleansing Duo Reisverpakking, Dames, Geschikt voor alle huidtypes, Reinigend, Hydraterend, Voedend, Revitaliserend, Verzachtend, Gezichtreiniger, Melk, 100 ml



5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5(1)Aantal beoordelingen: 1
€ 77,52
-7%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 71,44
Verkoper: PerfumTraders
€ 246,34/1kg

Sinoz Avocado Bomb gezichtscrème 50 ml – intensieve hydratatie, avocado-olie en sheaboter



5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5(1)Aantal beoordelingen: 1
€ 18,81
-3%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 18,24
Verkoper: Exporgin
€ 364,80/1l

Sinoz - Hydrapro Intensieve hydraterende gezichtscrème



5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5(2)Aantal beoordelingen: 2
€ 18,81
-3%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 18,24
Verkoper: Exporgin
€ 364,80/1l

Dior Prestige, gezichtsloction, voor vrouwen, 150 ml, geschikt voor alle huidtypes, anti-aging, hydraterend, voedend, #14632/A AQUA (WATER), PROPANEDIOL, GLYCERIN, BUTYLENE GLYCOL, ROSA CENTIFOLIA BLOEMWATER,...



5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5(1)Aantal beoordelingen: 1
€ 141,96
-€ 24,22Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 117,74
Verkoper: Dasfarinas
€ 784,93/1l