YOGI TEA - Biologische chocoladethee met cacao (CHOCO) (17 x 2,2 g) - 37,4 g

€ 6,53

€ 6,20-5%

€ 167,57 / 1kg

plus € 14,99 verzendkosten

Bij jou thuis

wo 7 – vr 9 oktober
Onze bestedeals
Losse thee & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van ZWARTE THEE MET GEMBER EN KANEEL (BLACK CHAI) (17 x 2,2 g) 37,4 g - YOGI TEA
ZWARTE THEE MET GEMBER EN KANEEL (BLACK CHAI) (17 x 2,2 g) 37,4 g - YOGI TEA
€ 163,24/1kg
€ 6,36
-5%
€ 6,04
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van YOGI TEA 4012824529359, kruidenthee, 90 g, zwarte peper, cacao, kardemom, cichorei, kaneel, kruidnagel, gember, cacaodoppen*, kaneel*, kardemom*, gember*, geroosterde cichorei*, kruidnagel*,..., 1 stuk
YOGI TEA 4012824529359, kruidenthee, 90 g, zwarte peper, cacao, kardemom, cichorei, kaneel, kruidnagel, gember, cacaodoppen*, kaneel*, kardemom*, gember*, geroosterde cichorei*, kruidnagel*,..., 1 stuk
€ 45,89/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 4,23
-2%
€ 4,13
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van HERBATKA ZŁOTY CHAI MET KURKUMA (GOUDSE CHAI MET KURKUMA) BIOLOGISCH (17 x 2 gram) 34 gram - YOGI TEA
HERBATKA ZŁOTY CHAI MET KURKUMA (GOUDSE CHAI MET KURKUMA) BIOLOGISCH (17 x 2 gram) 34 gram - YOGI TEA
€ 117,35/1kg
€ 4,20
-4%
€ 3,99
Verkoper: Katomix
Herbata zielona Sencha (20x2) BIO 30 g
GROENE THEE Sencha, 20 x 1,5g, biologisch, 30g, English Tea Shop
€ 181,00/1kg
€ 5,43
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van YOGI TEA - Biologische kruidenthee voor een goede spijsvertering (17 zakjes à 1,8 g) - 30,6 g
YOGI TEA - Biologische kruidenthee voor een goede spijsvertering (17 zakjes à 1,8 g) - 30,6 g
€ 155,81/1kg
€ 5,08
-4%
€ 4,83
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Slaapthee biologisch (17 x 1,8 g) 30,6 g - YOGI TEA
Slaapthee biologisch (17 x 1,8 g) 30,6 g - YOGI TEA
€ 155,81/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 5,08
-4%
€ 4,83
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van ROOIBOS THEE MET KANEEL EN KLAWBESJES, BIOLOGISCH (17 x 1,8 g) - 30,6 g - YOGI TEA
ROOIBOS THEE MET KANEEL EN KLAWBESJES, BIOLOGISCH (17 x 1,8 g) - 30,6 g - YOGI TEA
€ 128,71/1kg
€ 4,20
-4%
€ 3,99
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van YOGI TEA - Biologische kurkuma-sinaasappelthee (17 x 2 gram) - 34 gram
YOGI TEA - Biologische kurkuma-sinaasappelthee (17 x 2 gram) - 34 gram
€ 142,06/1kg
€ 5,08
-4%
€ 4,83
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van THEE VOOR WELBEFIND (WELLBEING) BIOLOGISCH (17 x 1,8 g) 30,6 g - YOGI TEA
THEE VOOR WELBEFIND (WELLBEING) BIOLOGISCH (17 x 1,8 g) 30,6 g - YOGI TEA
€ 155,81/1kg
€ 5,08
-4%
€ 4,83
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van HERBATKA HIMALAYA BIOLOGISCH (17 x 2 gram) 34 gram - YOGI TEA
HERBATKA HIMALAYA BIOLOGISCH (17 x 2 gram) 34 gram - YOGI TEA
€ 117,35/1kg
€ 4,20
-4%
€ 3,99
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van HERBATKA RELAX  (17 x 1,8 g) 30,6 g - YOGI
HERBATKA RELAX (17 x 1,8 g) 30,6 g - YOGI
€ 147,10/1kg
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 4,80
-5%
€ 4,56
Verkoper: Katomix
HERBATKA TAO ROSE BIO (17 x 2 g) 34 g - YOGI TEA
HERBATKA TAO ROSE (17 x 2 gram) 34 gram - YOGI TEA
€ 134,12/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 4,80
-5%
€ 4,56
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van IMMUNITEITSONDERSTEUNENDE THEE (BIO) (17 x 2 gram) 34 gram - YOGI TEA
IMMUNITEITSONDERSTEUNENDE THEE (BIO) (17 x 2 gram) 34 gram - YOGI TEA
€ 142,06/1kg
€ 5,08
-4%
€ 4,83
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Biologische olijfbladthee, 300 gram. THEE
Biologische olijfbladthee, 300 gram. THEE
€ 29,59/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 9,35
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van YOGI TEA - Kruidenthee voor een rustgevende nachtrust met lavendelolie (BIO) (17 x 2,1 g) - 35,7 g
YOGI TEA - Kruidenthee voor een rustgevende nachtrust met lavendelolie (BIO) (17 x 2,1 g) - 35,7 g
€ 82,78/1kg
€ 3,56
-16%
€ 2,98
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Sonnentor Biologisch Kutz Kutz Thee, hoestthee - 50g
Sonnentor Biologisch Kutz Kutz Thee, hoestthee - 50g
€ 179,40/1kg
€ 8,97
Verkoper: Emerosa
Productafbeelding van Vitax Kruidenthee, Pruim en Kardemom
Vitax Kruidenthee, Pruim en Kardemom
€ 59,40/1kg
€ 3,13
-5%
€ 2,97
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Kruidenthee, mix, 25 theezakjes
Kruidenthee, mix, 25 theezakjes
€ 44,38/1kg
€ 3,74
-5%
€ 3,55
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Bombastus Kruidenthee met kalmuswortel, 150 gram
Bombastus Kruidenthee met kalmuswortel, 150 gram
€ 44,15/1kg
€ 7,77
Verkoper: AbisZ-Markt

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

In veel culturen wordt het geven van chocolade beschouwd als een teken van bijzondere genegenheid. Deze thee is ons cadeau voor iedereen die zijn zintuigen wil verwennen en zijn innerlijke wereld wil openen. De cacaodoppen verspreiden een heerlijke chocoladegeur en combineren met delicate chai-kruiden, wat resulteert in een hemelse ervaring. Deze aromatische thee smaakt het beste licht gesuiverd met een beetje MELK of een plantaardig alternatief. Een thee voor iedereen die van chocolade houdt.
Ingrediënten
Kruidenchocolade* 65%, zoethout*, kaneel* 11%, karob*, gerstemout*, kardemom*, gember*, kruidnagel*, kaneel extract*, vanille extract*, zwarte peper*, gemberolie*, vanille* (*gecertificeerde biologische ingrediënten)
Gewicht
37 g
Levensmiddelenbedrijven
YOGI TEA GMBH, BURCHARDSTRAßE 24, 20095 HAMBURG
Verkoopbenaming
YOGI TEA - Biologische chocoladethee met cacao (CHOCO) (17 x 2,2 g) - 37,4 g
Fabrikant
Aantal stuks
17
MPN (Manufacturer Part Number)
YT416
EAN
4012824402416

Ingrediënten
Kruidenchocolade* 65%, zoethout*, kaneel* 11%, karob*, gerstemout*, kardemom*, gember*, kruidnagel*, kaneel extract*, vanille extract*, zwarte peper*, gemberolie*, vanille* (*gecertificeerde biologische ingrediënten)
Gewicht
37 g
Levensmiddelenbedrijven
YOGI TEA GMBH, BURCHARDSTRAßE 24, 20095 HAMBURG
Verkoopbenaming
YOGI TEA - Biologische chocoladethee met cacao (CHOCO) (17 x 2,2 g) - 37,4 g
Fabrikant
Aantal stuks
17
MPN (Manufacturer Part Number)
YT416
EAN
4012824402416
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van ETS - Earl Grey Vanille, biologisch, 20 theezakjes
ETS - Earl Grey Vanille, biologisch, 20 theezakjes
€ 135,75/1kg
€ 6,85
-20%
€ 5,43
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van -pompoenkruiden-theemengsel, 32,3 g
-pompoenkruiden-theemengsel, 32,3 g
€ 107,43/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 3,47
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Precisieweegschaal. Digitale keukenweegschaal, 2 kg. Goudweegschaal. Precisieweegschaal. Digitale weegschaal
Precisieweegschaal. Digitale keukenweegschaal, 2 kg. Goudweegschaal. Precisieweegschaal. Digitale weegschaal
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 400
€ 5,34
Verkoper: Jumada
Herbata biała z trawą cytrynową, kakao, imbirem, marakują i kokosem (20x2) BIO 40 g
ETS - Witte thee, kokosnoot en passievrucht, biologisch, 20 theezakjes
€ 135,75/1kg
€ 6,70
-18%
€ 5,43
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van YOGI TEA Rustgevende Thee | 17 x 1,9g
YOGI TEA Rustgevende Thee | 17 x 1,9g
€ 9,50/1kg
€ 3,39
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van ETS - Zwarte thee, ontcafeïneerd, cafeïnevrije thee, biologisch, 20 theezakjes
ETS - Zwarte thee, ontcafeïneerd, cafeïnevrije thee, biologisch, 20 theezakjes
€ 126,25/1kg
€ 6,41
-21%
€ 5,05
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van -theemengsel, 37,4 gram
-theemengsel, 37,4 gram
€ 90,64/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 3,39
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Originele Samsung snellader + USB-C oplaadkabel EP-TA200. Snelle oplader, datakabel, netadapter, laadadapter voor Galaxy S9, S10, S20 / S20 Plus
Originele Samsung snellader + USB-C oplaadkabel EP-TA200. Snelle oplader, datakabel, netadapter, laadadapter voor Galaxy S9, S10, S20 / S20 Plus
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 870
€ 99,00
Verkoper: G-Electronics
Productafbeelding van Kurkuma Chai, 17 theezakjes (35 g)
Kurkuma Chai, 17 theezakjes (35 g)
€ 99.705,88/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 3,39
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van HERBATKA DETOX BIOLOGISCH (17 x 1,8 g) 30,6 g - YOGI TEA
HERBATKA DETOX BIOLOGISCH (17 x 1,8 g) 30,6 g - YOGI TEA
€ 155,81/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 5,08
-4%
€ 4,83
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Creano 072-e, Witte thee, Jasmijn, Rozenbottel
Creano 072-e, Witte thee, Jasmijn, Rozenbottel
€ 95,61/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 25
€ 17,21
Verkoper: BioCare
Productafbeelding van Tanay Zwarte Thee Ceylon - Losse zwarte theebladeren, 1000g
Tanay Zwarte Thee Ceylon - Losse zwarte theebladeren, 1000g
€ 21,86/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 15
€ 21,86
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van YOGI TEA - Klassieke biologische kruidenthee (17 x 2,2 g) - 37,4 g
YOGI TEA - Klassieke biologische kruidenthee (17 x 2,2 g) - 37,4 g
€ 84,32/1kg
€ 3,28
-4%
€ 3,12
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van ETS - Oolong thee, biologisch, 20 theezakjes
ETS - Oolong thee, biologisch, 20 theezakjes
€ 135,75/1kg
€ 6,85
-20%
€ 5,43
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van Basilur - Exclusieve zwarte thee, SPECIALTY CLASSICS assortiment, cadeauverpakking - 115g
Basilur - Exclusieve zwarte thee, SPECIALTY CLASSICS assortiment, cadeauverpakking - 115g
€ 193,93/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 29,09
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Zwarte Earl Grey thee, 100 theezakjes
Zwarte Earl Grey thee, 100 theezakjes
€ 269,95/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 53,99
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Teekanne 6875: Chinese Sencha-thee - 20 theezakjes
Teekanne 6875: Chinese Sencha-thee - 20 theezakjes
€ 349,43/1kg
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 12,23
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Tian Hu Shan groene thee, Matcha, 80 gram
Tian Hu Shan groene thee, Matcha, 80 gram
€ 62,13/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 19
€ 5,23
-4%
€ 4,97
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van HERBATKA VOOR VROUWEN - ENERGIE (17 x 1,8 g) 30,6 g - YOGI TEA
HERBATKA VOOR VROUWEN - ENERGIE (17 x 1,8 g) 30,6 g - YOGI TEA
€ 155,81/1kg
€ 5,08
-4%
€ 4,83
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Matcha-theeceremonie set "Uji" met kom, garde, houder en matcha-poeder + kokoslatte – Japanse set voor beginners
Matcha-theeceremonie set "Uji" met kom, garde, houder en matcha-poeder + kokoslatte – Japanse set voor beginners
€ 91,46/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 58,81
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Twinings Selectie Zwarte Thee, 20 theezakjes, 40g
Twinings Selectie Zwarte Thee, 20 theezakjes, 40g
€ 178,00/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 7,49
-4%
€ 7,12
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Vinh Tien Bittermeloenthee, 80g (bittermeloon in stukjes)
Vinh Tien Bittermeloenthee, 80g (bittermeloon in stukjes)
€ 134,13/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 10,73
Verkoper: BioCare
Productafbeelding van Teekanne 7262 Mediterraner Pfirsich Tee - 20 Beutel
Teekanne 7262 Mediterraner Pfirsich Tee - 20 Beutel
€ 244,60/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 12,23
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Teekanne 7320 Früchtetee Italienische Limone 20 Beutel x 2,5 g
Teekanne 7320 Früchtetee Italienische Limone 20 Beutel x 2,5 g
€ 244,60/1kg
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 12,23
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Canarische aardappelen, 1 kg
Canarische aardappelen, 1 kg
€ 27,00/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 27,00
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van TEEKANNE 6163 Teekanne Kamille 20 Beutel
TEEKANNE 6163 Teekanne Kamille 20 Beutel
€ 379,33/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 11,38
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van YOGI TEA Classic Barista Chai | Verpakking van 1 liter, biologische thee, controle-instantie: DE-ÖKO-006
YOGI TEA Classic Barista Chai | Verpakking van 1 liter, biologische thee, controle-instantie: DE-ÖKO-006
€ 3,83/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 3,94
-2%
€ 3,83
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Ekland Instant Thee, frambozensmaak, 300 gram
Ekland Instant Thee, frambozensmaak, 300 gram
€ 9,58/1kg
€ 3,13
-5%
€ 2,97
Verkoper: Katomix

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Un Mate yerba mate reisset 7-in-1 Termolid DualFlow PRO Sakura Pink – beker 230 ml, Matelisto 500 ml en geïsoleerde fles 1 L
Un Mate yerba mate reisset 7-in-1 Termolid DualFlow PRO Sakura Pink – beker 230 ml, Matelisto 500 ml en geïsoleerde fles 1 L
€ 111,73
-€ 11,76
€ 99,97
Gratis bezorging
Verkoper: Un-Mate
€ 249.925,01/1kg
Productafbeelding van Un Mate yerba mate reisset 7-in-1 Termolid DualFlow PRO Forest Green – beker 230 ml, Matelisto 500 ml en geïsoleerde fles 1 L
Un Mate yerba mate reisset 7-in-1 Termolid DualFlow PRO Forest Green – beker 230 ml, Matelisto 500 ml en geïsoleerde fles 1 L
€ 111,73
-€ 11,76
€ 99,97
Gratis bezorging
Verkoper: Un-Mate
€ 249.925,01/1kg
Productafbeelding van Un Mate yerba mate reisset 7-in-1 Termolid DualFlow PRO – beker 230 ml, Matelisto 500 ml en geïsoleerde fles 1 L
Un Mate yerba mate reisset 7-in-1 Termolid DualFlow PRO – beker 230 ml, Matelisto 500 ml en geïsoleerde fles 1 L
€ 111,73
-€ 11,76
€ 99,97
Gratis bezorging
Verkoper: Un-Mate
€ 249.925,01/1kg
Productafbeelding van Un Mate TAKE AWAY 5-delige yerba mate-reisset – Matelisto, thermosfles 1 l, TERMOLID-beker 350 ml, bombilla en borstel, zwart
Un Mate TAKE AWAY 5-delige yerba mate-reisset – Matelisto, thermosfles 1 l, TERMOLID-beker 350 ml, bombilla en borstel, zwart
€ 89,99
Gratis bezorging
Verkoper: Un-Mate
€ 224.975,01/1kg
Productafbeelding van Complete Un Mate yerba mate set Termolid DualFlow PRO Obsidian Black – beker 230 ml, geïsoleerde fles 1 L, bombilla en yerbera
Complete Un Mate yerba mate set Termolid DualFlow PRO Obsidian Black – beker 230 ml, geïsoleerde fles 1 L, bombilla en yerbera
€ 89,39
-€ 4,42
€ 84,97
Gratis bezorging
Verkoper: Un-Mate
€ 212.425,01/1kg
Productafbeelding van Complete Un Mate yerba mate set Termolid DualFlow PRO Forest Green – beker 230 ml, geïsoleerde fles 1 L, bombilla en yerbera
Complete Un Mate yerba mate set Termolid DualFlow PRO Forest Green – beker 230 ml, geïsoleerde fles 1 L, bombilla en yerbera
€ 89,39
-€ 4,42
€ 84,97
Gratis bezorging
Verkoper: Un-Mate
€ 212.425,01/1kg
Productafbeelding van Complete Un Mate yerba mate set Termolid DualFlow PRO Sakura Pink – beker 230 ml, geïsoleerde fles 1 L, bombilla en yerbera
Complete Un Mate yerba mate set Termolid DualFlow PRO Sakura Pink – beker 230 ml, geïsoleerde fles 1 L, bombilla en yerbera
€ 89,39
-€ 4,40
€ 84,99
Gratis bezorging
Verkoper: Un-Mate
€ 212.475,01/1kg
Productafbeelding van Un Mate Wave & Magma yerba mate set voor 2 personen – 2 bekers 230 ml, 2 bombillas, Taragüi 2 × 250 g
Un Mate Wave & Magma yerba mate set voor 2 personen – 2 bekers 230 ml, 2 bombillas, Taragüi 2 × 250 g
€ 79,97
Gratis bezorging
Verkoper: Un-Mate
€ 44.427,78/1kg
Productafbeelding van Un Mate yerba mate set voor 2 personen – 2 RVS bekers 230 ml, 2 bombilla’s en Taragüi 2 × 250 g
Un Mate yerba mate set voor 2 personen – 2 RVS bekers 230 ml, 2 bombilla’s en Taragüi 2 × 250 g
€ 79,97
Gratis bezorging
Verkoper: Un-Mate
€ 44.427,78/1kg
Productafbeelding van Un Mate Black & Jungle yerba mate-set voor twee – 2 geïsoleerde RVS bekers 230 ml, 2 bombilla’s en Taragüi 2×500 g
Un Mate Black & Jungle yerba mate-set voor twee – 2 geïsoleerde RVS bekers 230 ml, 2 bombilla’s en Taragüi 2×500 g
€ 74,97
Gratis bezorging
Verkoper: Un-Mate
€ 41.650,00/1kg
Productafbeelding van Un Mate MateGo yerba mate set Termolid DualFlow PRO Forest Green – beker 230 ml, geïsoleerde fles 1 L en bombilla
Un Mate MateGo yerba mate set Termolid DualFlow PRO Forest Green – beker 230 ml, geïsoleerde fles 1 L en bombilla
€ 75,42
-7%
€ 69,97
Gratis bezorging
Verkoper: Un-Mate
€ 174.925,00/1kg
Productafbeelding van Un Mate MateGo TERMOLID DualFlow PRO 5-delige yerba mate-set – thermosfles 1 l, RVS beker 230 ml, bombilla 18,5 cm, donkergroen
Un Mate MateGo TERMOLID DualFlow PRO 5-delige yerba mate-set – thermosfles 1 l, RVS beker 230 ml, bombilla 18,5 cm, donkergroen
€ 75,42
-7%
€ 69,97
Gratis bezorging
Verkoper: Un-Mate
€ 174.925,00/1kg
Productafbeelding van Un Mate MateGo yerba mate set Termolid DualFlow PRO Ash Gray – beker 230 ml, geïsoleerde fles 1 L en bombilla
Un Mate MateGo yerba mate set Termolid DualFlow PRO Ash Gray – beker 230 ml, geïsoleerde fles 1 L en bombilla
€ 75,42
-7%
€ 69,97
Gratis bezorging
Verkoper: Un-Mate
€ 174.925,00/1kg
Productafbeelding van Un Mate MateGo yerba mate set Termolid DualFlow PRO Obsidian Black – beker 230 ml, geïsoleerde fles 1 L en bombilla
Un Mate MateGo yerba mate set Termolid DualFlow PRO Obsidian Black – beker 230 ml, geïsoleerde fles 1 L en bombilla
€ 75,42
-7%
€ 69,97
Gratis bezorging
Verkoper: Un-Mate
€ 174.925,00/1kg
Productafbeelding van Complete Un Mate Torpedo INOX yerba mate set – RVS beker 280 ml, geïsoleerde fles 1 L en bombilla
Complete Un Mate Torpedo INOX yerba mate set – RVS beker 280 ml, geïsoleerde fles 1 L en bombilla
€ 69,97
Gratis bezorging
Verkoper: Un-Mate
€ 174.925,00/1kg
Productafbeelding van Un Mate yerba mate set – RVS matebeker 230 ml, geïsoleerde fles 1 L, bombilla en reinigingsborstel
Un Mate yerba mate set – RVS matebeker 230 ml, geïsoleerde fles 1 L, bombilla en reinigingsborstel
€ 64,97
Gratis bezorging
Verkoper: Un-Mate
€ 162.425,00/1kg
Productafbeelding van Un Mate TERMOLID 4-delige complete yerba mate-set – thermosfles 1 l, geïsoleerde RVS beker 350 ml, bombilla 16 cm en borstel, zwart
Un Mate TERMOLID 4-delige complete yerba mate-set – thermosfles 1 l, geïsoleerde RVS beker 350 ml, bombilla 16 cm en borstel, zwart
€ 64,12
Gratis bezorging
Verkoper: Un-Mate
€ 160.300,00/1kg
Productafbeelding van Un Mate Termolid DualFlow PRO yerba mate set Ash Gray – RVS beker 230 ml, bombilla en deksel
Un Mate Termolid DualFlow PRO yerba mate set Ash Gray – RVS beker 230 ml, bombilla en deksel
€ 49,99
Verkoper: Un-Mate
€ 124.975,00/1kg
Productafbeelding van Un Mate Termolid DualFlow PRO yerba mate set Forest Green – RVS beker 230 ml, bombilla en deksel
Un Mate Termolid DualFlow PRO yerba mate set Forest Green – RVS beker 230 ml, bombilla en deksel
€ 49,99
Verkoper: Un-Mate
€ 124.975,00/1kg
Productafbeelding van Un Mate Termolid DualFlow PRO yerba mate set Sakura Pink – RVS beker 230 ml, bombilla en deksel
Un Mate Termolid DualFlow PRO yerba mate set Sakura Pink – RVS beker 230 ml, bombilla en deksel
€ 49,97
Verkoper: Un-Mate
€ 124.925,00/1kg