Sirop van zwarte vlierbloesem, 400 ml

Alle prijzen incl. btw.

Onze bestedeals
Siroop & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Zwarte bes siroop, 290 ml, Olini
Zwarte bes siroop, 290 ml, OliniWegwerp
€ 91,41/1l
€ 26,51
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Siroop van vlierbloesem, 70 cl - Kerex
Siroop van vlierbloesem, 70 cl - KerexWegwerp
€ 43,51/1l
€ 33,20
-8%
€ 30,46
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Aroniasiroop Herbapol, 420 ml
Aroniasiroop Herbapol, 420 mlWegwerp
€ 21,64/1kg
€ 5,41
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Teisseire kaneelsiroop, 700 ml
Teisseire kaneelsiroop, 700 mlWegwerp
€ 19,25/1kg
€ 25,99
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Sirop van duizendgulden, 290 ml, Olini
Sirop van duizendgulden, 290 ml, OliniWegwerp
€ 97,55/1l
€ 28,29
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Monin perenstroop, 700 ml, van Monin
Monin perenstroop, 700 ml, van MoninWegwerp
€ 41,77/1l
€ 29,24
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Amandelaroma Teisseire, 700 ml
Amandelaroma Teisseire, 700 mlWegwerp
€ 37,13/1l
€ 25,99
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Sirop Teisseire, dinensmaak, 700 ml
Sirop Teisseire, dinensmaak, 700 mlWegwerp
€ 37,13/1l
€ 25,99
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Herbapol limonadesiroop, 420 ml
Herbapol limonadesiroop, 420 mlWegwerp
€ 7,45/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 3,13
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Imbier siroop, voedingssupplement, 420 ml
Imbier siroop, voedingssupplement, 420 mlWegwerp
€ 12,88/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 5,41
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Amaretto-siroop
Amaretto-siroopWegwerp
€ 30,20/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 22,02
-3%
€ 21,14
Verkoper: AllYouNeed
Productafbeelding van Fruttamax Druivensiroop, 500 ml
Fruttamax Druivensiroop, 500 mlWegwerp
€ 14,98/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 7,49
Verkoper: esiteo
Productafbeelding van Teisseire citroensiroop, 700 ml
Teisseire citroensiroop, 700 mlWegwerp
€ 37,13/1l
€ 25,99
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Vanillesiroop Teisseire, 700 ml
Vanillesiroop Teisseire, 700 mlWegwerp
€ 37,13/1l
€ 25,99
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Monin Granaatappelsiroop, 0,7 liter
Monin Granaatappelsiroop, 0,7 literWegwerp
€ 46,86/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 32,80
Verkoper: AllYouNeed
Productafbeelding van Maracojasiroop Herbapol, 420 ml
Maracojasiroop Herbapol, 420 mlWegwerp
€ 12,88/1l
€ 5,41
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Kersenlikeur Teisseire, 700 ml
Kersenlikeur Teisseire, 700 mlWegwerp
€ 19,25/1kg
€ 25,99
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
SYROP Z ROKITNIKA 500ML PIWNICZKA BABUNI
Siroop Van Vrijgebornen, 500Ml, BabuniWegwerp
€ 23,08/1l
€ 11,54
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Sinaasappelsiroop Herbapol, 420 ml
Sinaasappelsiroop Herbapol, 420 mlWegwerp
€ 3,62/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 2,97
Verkoper: Katomix

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Beschrijving
Kan in elke verhouding met water worden verdund en gedronken. Aanbevolen verhouding: 1:5


Ingrediënten
Suiker, vlierbloesemextract (43%), citroenzuur (zuurteregelaar)

Voedingswaarde per 100 g
Energie (kj / kcal): 382
Koolhydraten (g): 95,4
waarvan suiker (g): 95,4

Aanbevolen bewaarcondities
Gepasteuriseerd product. n op een droge, koele plaats. Na opening in de koelkast n. Sediment is een natuurlijk verschijnsel.

Allergenen: geen
Lactosevrij: ja
Glutenvrij: ja
Mogelijke allergenen: geen
Natuurproduct: JA
Inhoud
0.4 l
Ingrediënten
Suiker, extract van zwarte vlierbloesem (43%), citroenzuur (zuurteregelaar). BEVAT GEEN GLUTEN: Ja. BEVAT GEEN LAKTOSE: Ja. Suiker: 95%.
Voedingswaarde
b/d
Gewicht
95 g
Levensmiddelenbedrijven
Prowend.com
Verkoopbenaming
Sirop van zwarte vlierbloesem, 400 ml
Fabrikant
PREMIUM ROSA
EAN
5902036001967

Inhoud
0.4 l
Ingrediënten
Suiker, extract van zwarte vlierbloesem (43%), citroenzuur (zuurteregelaar). BEVAT GEEN GLUTEN: Ja. BEVAT GEEN LAKTOSE: Ja. Suiker: 95%.
Voedingswaarde
b/d
Gewicht
95 g
Levensmiddelenbedrijven
Prowend.com
Verkoopbenaming
Sirop van zwarte vlierbloesem, 400 ml
Fabrikant
PREMIUM ROSA
EAN
5902036001967
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van 6 flessen SodaStream Isotonische drank, 440 ml
6 flessen SodaStream Isotonische drank, 440 mlWegwerp
€ 9,77/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 26,99
-4%
€ 25,79
Verkoper: esiteo
Productafbeelding van Monin Lavendelsiroop, ideaal voor koffie, limonade en ijsthee. Inhoud: 1000 ml
Monin Lavendelsiroop, ideaal voor koffie, limonade en ijsthee. Inhoud: 1000 mlWegwerp
€ 26,81/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 26,81
Verkoper: AllYouNeed
Productafbeelding van 2x Meer Zerup Zero siroop, citroen-limoen smaak, frisdrankconcentraat zonder suiker, met geconcentreerd limoensap | 2 x 65 ml + Heartforcards® verzendbescherming
2x Meer Zerup Zero siroop, citroen-limoen smaak, frisdrankconcentraat zonder suiker, met geconcentreerd limoensap | 2 x 65 ml + Heartforcards® verzendbeschermingWegwerp
€ 96,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 12,48
Gratis bezorging
Verkoper: Heartforcards
Productafbeelding van Teisseire Sirop - verschillende smaken - 600ml - Orange Spritz ZERO
Teisseire Sirop - verschillende smaken - 600ml - Orange Spritz ZEROWegwerp
€ 29,54/1kg
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 20,50
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van NEU Oshee Druppelset, 3x500ml. Bevat magnesium, vitamines, is suikerarm en zorgt voor hydratatie
NEU Oshee Druppelset, 3x500ml. Bevat magnesium, vitamines, is suikerarm en zorgt voor hydratatieWegwerp
€ 14,13/1l
€ 21,19
Verkoper: esiteo
Productafbeelding van Sinaasappelsiroop Herbapol, 420 ml
Sinaasappelsiroop Herbapol, 420 mlWegwerp
€ 3,62/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 2,97
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Meer voeding, meer ZERUP (65 ml)
Meer voeding, meer ZERUP (65 ml)Wegwerp
€ 91,29/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 6,39
Gratis bezorging
Verkoper: Heartforcards
Productafbeelding van Meer voeding, meer ZERUP (65 ml)
Meer voeding, meer ZERUP (65 ml)Wegwerp
€ 91,29/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 6,39
Gratis bezorging
Verkoper: Heartforcards
Productafbeelding van FruttaMax TONIC siroop 500 ml + Tonic Zero 440 ml, 2 stuks
FruttaMax TONIC siroop 500 ml + Tonic Zero 440 ml, 2 stuksWegwerp
€ 13,99/1l
€ 13,99
Verkoper: esiteo
Productafbeelding van Bacanha  Kokosnootsiroop 400 ml - Frans genot in elke fles
Bacanha Kokosnootsiroop 400 ml - Frans genot in elke flesWegwerp
€ 34,32/1l
€ 13,73
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Monin Lavendelsiroop, inhoud 0,7 liter
Monin Lavendelsiroop, inhoud 0,7 literWegwerp
€ 29,99/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 21,44
-2%
€ 20,99
Verkoper: AllYouNeed
Productafbeelding van Karamelsiroop
KaramelsiroopWegwerp
€ 36,19/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 26,39
-4%
€ 25,33
Verkoper: AllYouNeed
Productafbeelding van Tymbark Appel-vlierbessen siroop, 500 ml, drankensiroop, 2 stuks
Tymbark Appel-vlierbessen siroop, 500 ml, drankensiroop, 2 stuksWegwerp
€ 12,99/1l
€ 13,99
-7%
€ 12,99
Verkoper: esiteo
Productafbeelding van Riemerschmid Maracuja, 0,7 liter
Riemerschmid Maracuja, 0,7 literWegwerp
€ 40.557,14/1l
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 28,39
Verkoper: AllYouNeed
Productafbeelding van SCHWARTAU 3006395 SCHWARTAU Coffee Shop Vanille Kaffeesirup, 200,0 ml
SCHWARTAU 3006395 SCHWARTAU Coffee Shop Vanille Kaffeesirup, 200,0 mlWegwerp
€ 57,55/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 11,51
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Dafi Siroop PUSHAIR, voor water, framboos en wilde roos, 500 ml
Dafi Siroop PUSHAIR, voor water, framboos en wilde roos, 500 mlWegwerp
€ 35,44/1kg
€ 17,72
15% vanaf 2 stuks
Gratis bezorging
Verkoper: DomoDomo
Productafbeelding van Excellentie, gezondheidsdrank, zwarte bes en duizendblad, 320 ml
Excellentie, gezondheidsdrank, zwarte bes en duizendblad, 320 mlWegwerp
€ 16,97/1kg
€ 5,43
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van 6 flessen siroop voor SodaStream Xtreme Energy, 440 ml
6 flessen siroop voor SodaStream Xtreme Energy, 440 mlWegwerp
€ 10,98/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 24
€ 28,99
Verkoper: esiteo
Productafbeelding van 4 flessen SodaStream Isotonische drank, 440 ml
4 flessen SodaStream Isotonische drank, 440 mlWegwerp
€ 10,34/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 19,99
-9%
€ 18,19
Verkoper: esiteo
Productafbeelding van SodaStream Cola + Orange, suikerarme siroop, 440 ml, 6 stuks
SodaStream Cola + Orange, suikerarme siroop, 440 ml, 6 stuksWegwerp
€ 12,12/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 31,99
Verkoper: esiteo
Productafbeelding van SodaStream drankensiroop, roze grapefruit, zonder suiker, 440 ml, 6 stuks
SodaStream drankensiroop, roze grapefruit, zonder suiker, 440 ml, 6 stuksWegwerp
€ 10,98/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 28,99
Verkoper: esiteo
Productafbeelding van SodaStream drankensiroop, frisdrank, citroen-limoensmaak, 440 ml (verpakking met 6 stuks)
SodaStream drankensiroop, frisdrank, citroen-limoensmaak, 440 ml (verpakking met 6 stuks)Wegwerp
€ 9,84/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 26,99
-3%
€ 25,99
Verkoper: esiteo
Productafbeelding van Monin Koffiesiropen geschenkset - 5 x 5 cl
Monin Koffiesiropen geschenkset - 5 x 5 clWegwerp
€ 79,80/1l
€ 19,95
Gratis bezorging
Verkoper: MV-Retail-NL
Productafbeelding van 6 flessen SodaStream siroop, citroen-limoen smaak, zonder suiker, 440 ml
6 flessen SodaStream siroop, citroen-limoen smaak, zonder suiker, 440 mlWegwerp
€ 10,00/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 27,99
-5%
€ 26,39
Verkoper: esiteo
Productafbeelding van SodaStream drankensiroop, cola-smaak, 440 ml, 6 stuks
SodaStream drankensiroop, cola-smaak, 440 ml, 6 stuksWegwerp
€ 10,98/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 28,99
Verkoper: esiteo
Productafbeelding van 3x Sirop voor SodaStream, Isotonisch, 440ml
3x Sirop voor SodaStream, Isotonisch, 440mlWegwerp
€ 11,36/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 16,69
-10%
€ 14,99
Verkoper: esiteo
Productafbeelding van MONIN® 149077 MONIN®  Le Fruit de Erdbeer Fruchtpüree, 1,0 l
MONIN® 149077 MONIN® Le Fruit de Erdbeer Fruchtpüree, 1,0 lWegwerp
€ 20,49/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 22,06
-7%
€ 20,49
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van SodaStream drankensiroop, Lipton ijsthee, groene thee, 440 ml, 6 stuks
SodaStream drankensiroop, Lipton ijsthee, groene thee, 440 ml, 6 stuksWegwerp
€ 12,50/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 32,99
Verkoper: esiteo
Productafbeelding van SodaStream Rockstar Energy Original drankensiroop, zonder suiker, 440 ml (verpakking van 4)
SodaStream Rockstar Energy Original drankensiroop, zonder suiker, 440 ml (verpakking van 4)Wegwerp
€ 14,48/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 25,49
Verkoper: esiteo

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.