ZWARTE BONEN, 500 g - PLANET

€ 13,59

€ 27,18 / 1kg

Gratis bezorging

Bij jou thuis

vr 2 – di 6 oktober
Onze bestedeals
Peulvruchten & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Mel kikkererwtenmeel, 1 kg
Mel kikkererwtenmeel, 1 kg
€ 4,98/1kg
€ 5,50
-4%
€ 5,23
Verkoper: Katomix
TOFU NATURALNE 250 g - NATURAVENA
NATUURLIJKE TOFU 250 g - NATUAVENA
€ 17,88/1kg
€ 4,71
-5%
€ 4,47
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Müller's Mühle, schoteltjeslinzen, 500 g
Müller's Mühle, schoteltjeslinzen, 500 g
€ 6,60/1kg
€ 3,30
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Gedroogde zwarte bonen, merk Dec, 400 gram
Gedroogde zwarte bonen, merk Dec, 400 gram
€ 9,90/1kg
€ 3,96
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Schilverbinder 16X16 Mm
Schilverbinder 16X16 Mm
€ 3,70/1kg
€ 3,70
Verkoper: Sanitas
Productafbeelding van Melvit Zwarte Bessen, 400 gram
Melvit Zwarte Bessen, 400 gram
€ 8,27/1kg
€ 3,48
-4%
€ 3,31
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Gebakken bonen, 480g, Primavika
Gebakken bonen, 480g, Primavika
€ 13,63/1kg
€ 6,88
-4%
€ 6,54
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Durumtarwemeel, semolina, 2 kg
Durumtarwemeel, semolina, 2 kg
€ 4,55/1kg
€ 9,67
-4%
€ 9,19
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Rode linzen, 350 g, SANTE
Rode linzen, 350 g, SANTE
€ 8,46/1kg
€ 3,12
-5%
€ 2,96
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Biologische kokosmeel Melvit, 1 kg
Biologische kokosmeel Melvit, 1 kg
€ 6,50/1kg
€ 7,33
-5%
€ 6,96
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van LENZEN IN  MARIENCE 400 g (240 g) (PORTIE) - LA  IDEA
LENZEN IN MARIENCE 400 g (240 g) (PORTIE) - LA IDEA
€ 4,60/1kg
€ 1,99
-7%
€ 1,84
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Melvit Maïsmeel, 1 kg
Melvit Maïsmeel, 1 kg
€ 2,38/1kg
€ 2,51
-5%
€ 2,38
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Broodstengels met rijstolie en truffel
Broodstengels met rijstolie en truffel
€ 133,27/1kg
€ 21,99
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
SOCZEWICA CZERWONA BIO 400 g - NATURAVENA
RODE LINZEN , 400 g - NATURAVENA
€ 11,75/1kg
€ 4,70
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Mapei Kerapoxy 112 2Kg
Mapei Kerapoxy 112 2Kg
€ 17,80/1kg
€ 35,60
Verkoper: MasterBau
Productafbeelding van Linzenwafels met rozemarijn, 54 g - Knapperige, hartige linzenkoekjes
Linzenwafels met rozemarijn, 54 g - Knapperige, hartige linzenkoekjes
€ 47,96/1kg
€ 2,59
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Steviola - concentraat - 100 gram
Steviola - concentraat - 100 gram
€ 132,60/1kg
€ 19,89
Verkoper: BioCare
Productafbeelding van POSH Witte bonen (1 kg) – verpakt in een Doypack
POSH Witte bonen (1 kg) – verpakt in een Doypack
€ 10,99/1kg
€ 18,00
-38%
€ 10,99
Gratis bezorging
Verkoper: Posh
Productafbeelding van Glutenvrije biologische zwarte bonen in een pot van 400 g (240 g netto) - AMAIZIN
Glutenvrije biologische zwarte bonen in een pot van 400 g (240 g netto) - AMAIZIN
€ 4,45/1kg
€ 1,78
Verkoper: KoopjesDrogisterij

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Biologische zwarte bonen zijn een uitstekende toevoeging aan Mexicaanse gerechten, maar ook aan soepen, stoofschotels, sauzen, ovengerechten, salades en beleg voor broodjes.
Ingrediënten
Zoals beschreven
Voedingswaarde
Er is
Gewicht
500 g
Levensmiddelenbedrijven
BIO PLANET S.A., WILKOWA WIEŚ 7, 05-084 LESZNO
Verkoopbenaming
ZWARTE BONEN, 500 g - PLANET
Fabrikant
Biogo
EAN
5902983782674

Ingrediënten
Zoals beschreven
Voedingswaarde
Er is
Gewicht
500 g
Levensmiddelenbedrijven
BIO PLANET S.A., WILKOWA WIEŚ 7, 05-084 LESZNO
Verkoopbenaming
ZWARTE BONEN, 500 g - PLANET
Fabrikant
Biogo
EAN
5902983782674
Gaat ook goed samen met

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.