Pinselset Da Vinci NOVA: Synthetische verfkwasten, set 5235

€ 17,67

plus € 8,99 verzendkosten

Bij jou thuis

vr 2 – ma 5 oktober
Onze bestedeals
Penselen & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Pelikan® 700405 Pinselstarterset Pi10/SB, assorti
Pelikan® 700405 Pinselstarterset Pi10/SB, assorti
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 8,35
Verkoper: POPventure
Productafbeelding van da Vinci, COLINEO, korte steel, set met kleine penselen, synthetische vezels, kunstenaarskwasten
da Vinci, COLINEO, korte steel, set met kleine penselen, synthetische vezels, kunstenaarskwasten
€ 42,36
-25%
€ 31,52
Verkoper: Social-Discount
Productafbeelding van Da Vinci mini-set, penselen van Ussuri-rotmarderhaar - 5 penselen: nummer 3/0 + 2/0 + 0 + 1
Da Vinci mini-set, penselen van Ussuri-rotmarderhaar - 5 penselen: nummer 3/0 + 2/0 + 0 + 1
€ 43,71
-39%
€ 26,43
Verkoper: Social-Discount
Productafbeelding van Set van 15 MozArt Supplies premium nylon penseelsets, verschillende maten (000–12), geschikt voor aquarelverf en andere kunstvormen
Set van 15 MozArt Supplies premium nylon penseelsets, verschillende maten (000–12), geschikt voor aquarelverf en andere kunstvormen
€ 14,99
Verkoper: HAC24-GmbH
Productafbeelding van Pelikan 700733 Pelikan Griffix, starterset voor schoolgebruik, 5-delig
Pelikan 700733 Pelikan Griffix, starterset voor schoolgebruik, 5-delig
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 20,24
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Pinselset Da Vinci NOVA, set 4237, inhoud: serie 1570
Pinselset Da Vinci NOVA, set 4237, inhoud: serie 1570
€ 19,22
Verkoper: Social-Discount
Productafbeelding van da Vinci 4179 Droogpenselen Set
da Vinci 4179 Droogpenselen Set
€ 58,31
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Pinselset Da Vinci MICRO-MAESTRO, set 4210
Pinselset Da Vinci MICRO-MAESTRO, set 4210
€ 38,13
Verkoper: Social-Discount
Productafbeelding van Da Vinci Colineo 5522 - Ronde penseel -3
Da Vinci Colineo 5522 - Ronde penseel -3
€ 22,63
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Da Vinci 175 Micro-Nova. Gebogen penseel - 15
Da Vinci 175 Micro-Nova. Gebogen penseel - 15
€ 24,77
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van da Vinci 4272 MICRO-COLINEO SET - Pinselset
da Vinci 4272 MICRO-COLINEO SET - Pinselset
€ 47,96
-42%
€ 27,47
Verkoper: Social-Discount
Productafbeelding van da Vinci 5354 NOVA-Synthetik: Assortiment platte penselen voor modelbouw. TABLETOP-Miniaturen: Set penselen voor miniaturen
da Vinci 5354 NOVA-Synthetik: Assortiment platte penselen voor modelbouw. TABLETOP-Miniaturen: Set penselen voor miniaturen
€ 17,77
Verkoper: Social-Discount
Productafbeelding van Jovi kunstenaarskwasten van paardenhaar, set van 4: kwasten nummer 4, 6, 8 en 12
Jovi kunstenaarskwasten van paardenhaar, set van 4: kwasten nummer 4, 6, 8 en 12
€ 34,60
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van Set van 5 synthetische kwasten voor kunstschilderen
Set van 5 synthetische kwasten voor kunstschilderen
€ 15,97
15% vanaf 2 stuks
Gratis bezorging
Verkoper: DomoDomo
Productafbeelding van 12XBRUNNEN 104893001 Pinsel-Set 12-tlg.
12XBRUNNEN 104893001 Pinsel-Set 12-tlg.
€ 182,60
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Artix synthetische penselen - set van 4 stuks
Artix synthetische penselen - set van 4 stuks
€ 7,59
Verkoper: POPventure
Productafbeelding van Da Vinci 4033: Reinigingszeep voor kwasten, 1 stuk
Da Vinci 4033: Reinigingszeep voor kwasten, 1 stuk
€ 20,79
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Da Vinci Forte Synthetics 363, ronde penseel, maat 2
Da Vinci Forte Synthetics 363, ronde penseel, maat 2
€ 20,98
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Da Vinci, JUNIOR synthetische schoolpenseelen met bamboehandvat, serie 5371, set, voor acrylverf
Da Vinci, JUNIOR synthetische schoolpenseelen met bamboehandvat, serie 5371, set, voor acrylverf
€ 71,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van JOVI 77-8184 JOVI Pinsel-Set, 2-teilig
JOVI 77-8184 JOVI Pinsel-Set, 2-teilig
€ 10,66
Verkoper: somnia24

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Pinselset NOVA, synthetische penselen, set 5235

1570, maten: 3/0 + 0 + 2 + 4


da Vinci - De fabrikant van hoogwaardige penselen - Pinselset: 5235
Fabrikant
da Vinci Defet
Gewicht
0.03 kg
EAN
4017505980603
MPN (Manufacturer Part Number)
53 5235

Fabrikant
da Vinci Defet
Gewicht
0.03 kg
EAN
4017505980603
MPN (Manufacturer Part Number)
53 5235
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Vallejo 71.099, verf- en lakverwijderaar, kant-en-klaar mengsel, vloeistof, fles, 0,2 liter, fles
Vallejo 71.099, verf- en lakverwijderaar, kant-en-klaar mengsel, vloeistof, fles, 0,2 liter, fles
€ 202,20/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 40,44
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Hahnemühle Harmony aquarelpapier, A4, glanzend, 12 vellen, 300 g/m²
Hahnemühle Harmony aquarelpapier, A4, glanzend, 12 vellen, 300 g/m²
€ 20,44
-22%
€ 15,78
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Hahnemühle aquarelblok - 17 x 24 cm, 300 g/m², 12 vellen
Hahnemühle aquarelblok - 17 x 24 cm, 300 g/m², 12 vellen
€ 45,13/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 13,54
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Pelikan® 700405 Pinselstarterset Pi10/SB, assorti
Pelikan® 700405 Pinselstarterset Pi10/SB, assorti
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 8,35
Verkoper: POPventure
Productafbeelding van EBERHARD FABER 516025 EBERHARD FABER Aquarelpotlood Artist Color, metalen etui met 24 stuks
EBERHARD FABER 516025 EBERHARD FABER Aquarelpotlood Artist Color, metalen etui met 24 stuks
€ 52,21/1kg
€ 25,74
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van 4x herlitz 495457 Aquarell-Block 210 x 298 mm Inhalt: 20 Blatt(S)
4x herlitz 495457 Aquarell-Block 210 x 298 mm Inhalt: 20 Blatt(S)
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 12,23
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van LEFRANC BOURGEOIS 390640LEFRANC BOURGEOISWINSOR & NEWTON CotmanSketcher's Pocket
LEFRANC BOURGEOIS 390640LEFRANC BOURGEOISWINSOR & NEWTON CotmanSketcher's Pocket
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 19,41
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van MozArt Supplies Aquarelverfset: 24 levendige kleuren in een metalen doos. Aquarelverfsets, waterverfsets
MozArt Supplies Aquarelverfset: 24 levendige kleuren in een metalen doos. Aquarelverfsets, waterverfsets
€ 39,09/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 8,99
5% vanaf 2 stuks
Verkoper: HAC24-GmbH
Productafbeelding van Artina Pinselset Foggia, 30-delig, natuurlijke uitvoering
Artina Pinselset Foggia, 30-delig, natuurlijke uitvoering
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 16,99
-35%
€ 10,99
Gratis bezorging
Verkoper: brandvin
Productafbeelding van Creativ Company Aquarelverfset - 12 kleuren in metalen doos - hoge pigmentatie
Creativ Company Aquarelverfset - 12 kleuren in metalen doos - hoge pigmentatie
€ 183,00/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 32,94
Gratis bezorging
Verkoper: PlanetHappy
Productafbeelding van Hahnemühle aquarelblok, 12 vel, Britannia, glanzend, 17x24 cm, 300 g
Hahnemühle aquarelblok, 12 vel, Britannia, glanzend, 17x24 cm, 300 g
€ 45,57
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van da Vinci, COLINEO, korte steel, set met kleine penselen, synthetische vezels, kunstenaarskwasten
da Vinci, COLINEO, korte steel, set met kleine penselen, synthetische vezels, kunstenaarskwasten
€ 42,36
-25%
€ 31,52
Verkoper: Social-Discount
Productafbeelding van Royal Talens 90919134 ROYAL TALENS Van Gogh Aquarelpenseelset 191, maten 10/18/24
Royal Talens 90919134 ROYAL TALENS Van Gogh Aquarelpenseelset 191, maten 10/18/24
€ 66,09
-33%
€ 44,06
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Faber-Castell 117536 Aquarellstiften voor kunstenaars, ALBRECHT DÜRER®, 36 kleuren, gesorteerd in een metalen etui
Faber-Castell 117536 Aquarellstiften voor kunstenaars, ALBRECHT DÜRER®, 36 kleuren, gesorteerd in een metalen etui
€ 22,71/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 68,10
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Faber-Castell 110011 set met pen en potlood
Faber-Castell 110011 set met pen en potlood
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 17
€ 226,60
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
da Vinci 1570 Gr 1 'NOVA' AQUARELLPINSEL goldfarb. Synthetikfasern
Da Vinci 1570 Gr 1 NOVA, aquarelpensel, goudkleur. Synthetische vezels
€ 633,33/1kg
€ 19,00
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
da Vinci 10 Gr 2/0 AQUARELLPINSEL MAESTRO Tobolsky-Kolinsky Rotmarder
Da Vinci 10, penseel voor aquarelverf, maat 2/0, serie MAESTRO, gemaakt van Tobolsky-Kolinsky (roodachtige das)
€ 892,00/1kg
€ 26,76
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van da Vinci 5354 NOVA-Synthetik: Assortiment platte penselen voor modelbouw. TABLETOP-Miniaturen: Set penselen voor miniaturen
da Vinci 5354 NOVA-Synthetik: Assortiment platte penselen voor modelbouw. TABLETOP-Miniaturen: Set penselen voor miniaturen
€ 17,77
Verkoper: Social-Discount
Productafbeelding van Da Vinci mini-set, penselen van Ussuri-rotmarderhaar - 5 penselen: nummer 3/0 + 2/0 + 0 + 1
Da Vinci mini-set, penselen van Ussuri-rotmarderhaar - 5 penselen: nummer 3/0 + 2/0 + 0 + 1
€ 43,71
-39%
€ 26,43
Verkoper: Social-Discount
Productafbeelding van Royal Talens 90919133 ROYAL TALENS Van Gogh Aquarelpenseelset 191, maten: 4/8/12
Royal Talens 90919133 ROYAL TALENS Van Gogh Aquarelpenseelset 191, maten: 4/8/12
€ 154,00
-€ 128,04
€ 25,96
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van Faber-Castell 169736, Faber-Castell aquarelverf in doosjes, etui met 36 stuks
Faber-Castell 169736, Faber-Castell aquarelverf in doosjes, etui met 36 stuks
€ 151,28/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 37,82
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Artina Pinselset voor schilderen, Amsterdam, 17-delig, zwart
Artina Pinselset voor schilderen, Amsterdam, 17-delig, zwart
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 18,99
-31%
€ 12,99
Gratis bezorging
Verkoper: brandvin
Productafbeelding van Set van 15 MozArt Supplies premium nylon penseelsets, verschillende maten (000–12), geschikt voor aquarelverf en andere kunstvormen
Set van 15 MozArt Supplies premium nylon penseelsets, verschillende maten (000–12), geschikt voor aquarelverf en andere kunstvormen
€ 14,99
Verkoper: HAC24-GmbH
Productafbeelding van Pinselset Da Vinci NOVA, set 4237, inhoud: serie 1570
Pinselset Da Vinci NOVA, set 4237, inhoud: serie 1570
€ 19,22
Verkoper: Social-Discount
Productafbeelding van Philips volautomatische koffiemachine, serie 2200, 2 koffie-instellingen, melkopschuimer, zwart (EP2334/10)
Philips volautomatische koffiemachine, serie 2200, 2 koffie-instellingen, melkopschuimer, zwart (EP2334/10)
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 170
€ 454,41
Gratis bezorging
Verkoper: Nextshop-DE
Productafbeelding van daVinci GH4211 Allround penseelset, serie 4211
daVinci GH4211 Allround penseelset, serie 4211
€ 62,60
-70%
€ 18,51
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Hahnemühle 10628980 Aquarelblok - 24 x 32 cm, 300 g/m², 12 vellen
Hahnemühle 10628980 Aquarelblok - 24 x 32 cm, 300 g/m², 12 vellen
€ 72,00/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 21,60
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van da Vinci 1526Y Gr 4, rond penseel voor aquarelverf, met haren van Kolinsky
da Vinci 1526Y Gr 4, rond penseel voor aquarelverf, met haren van Kolinsky
€ 917,00/1kg
€ 27,51
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van FABER-CASTELL 115220 Grafietpotloden, HB, 2B, 4B, 6B, 8B, 10B, 12B, 14B, 1 set (A)
FABER-CASTELL 115220 Grafietpotloden, HB, 2B, 4B, 6B, 8B, 10B, 12B, 14B, 1 set (A)
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 27,47
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Pelikan 700733 Pelikan Griffix, starterset voor schoolgebruik, 5-delig
Pelikan 700733 Pelikan Griffix, starterset voor schoolgebruik, 5-delig
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 20,24
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Crayola Penseelset, 5 stuks, geschikt voor schoolverf, voor kinderen
Crayola Penseelset, 5 stuks, geschikt voor schoolverf, voor kinderen
€ 4,99
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van Penselen Set 12 Stuks - Kwasten voor Acrylverf, Aquarel, Olieverf, Waterverf, Schmink - Geschikt voor Schilderen, Modelbouw en Gouache
Penselen Set 12 Stuks - Kwasten voor Acrylverf, Aquarel, Olieverf, Waterverf, Schmink - Geschikt voor Schilderen, Modelbouw en Gouache
€ 11,95
Gratis bezorging
Verkoper: YSvB
Productafbeelding van Duurzame penselenset, benodigdheden voor kunst en ambacht, oliepenseels, professionele set van 7 penselen, geschikt voor het schilderen met acrylverf
Duurzame penselenset, benodigdheden voor kunst en ambacht, oliepenseels, professionele set van 7 penselen, geschikt voor het schilderen met acrylverf
€ 32,00
Gratis bezorging
Verkoper: Ladenza
Productafbeelding van Pinselset, 20 stuks, nylon kunstpenseels met plastic handvat, geschikt voor acryl-, olie- en aquarelverf, roze
Pinselset, 20 stuks, nylon kunstpenseels met plastic handvat, geschikt voor acryl-, olie- en aquarelverf, roze
€ 36,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Pinselset, 26-delig: geschikt voor acrylverf, olieverf, aquarelverf en gouache. Inclusief opvouwbare palette en set penselen
Pinselset, 26-delig: geschikt voor acrylverf, olieverf, aquarelverf en gouache. Inclusief opvouwbare palette en set penselen
€ 45,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Acrylstiften, steenvast, 36 kleuren, 36 penselen en fijne punten
Acrylstiften, steenvast, 36 kleuren, 36 penselen en fijne punten
€ 55,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Pinselset, nylon kwasten, geschikt voor acryl- en olieverf, lichtblauw, 20 stuks
Pinselset, nylon kwasten, geschikt voor acryl- en olieverf, lichtblauw, 20 stuks
€ 36,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Penseelset, nylon, voor kunstenaars, geschikt voor aquarel, acryl en olieverf, paars, 10 stuks
Penseelset, nylon, voor kunstenaars, geschikt voor aquarel, acryl en olieverf, paars, 10 stuks
€ 28,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Pinselset, nylon kwasten, geschikt voor acryl- en olieverf, zwart, 20 stuks
Pinselset, nylon kwasten, geschikt voor acryl- en olieverf, zwart, 20 stuks
€ 36,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Pinselset, nylon kwasten, geschikt voor acryl- en olieverf, 20 stuks, paars
Pinselset, nylon kwasten, geschikt voor acryl- en olieverf, 20 stuks, paars
€ 36,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Pinselset, nylon kunstpenseels, geschikt voor acryl- en olieverf, 20 stuks, blauw - 20 stuks
Pinselset, nylon kunstpenseels, geschikt voor acryl- en olieverf, 20 stuks, blauw - 20 stuks
€ 37,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Kunstenaarskwasten, nylon, set van 10 stuks, geschikt voor aquarel, acryl en olieverf, zwart
Kunstenaarskwasten, nylon, set van 10 stuks, geschikt voor aquarel, acryl en olieverf, zwart
€ 28,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Set van 15 taartdecoratiepenseel, complete collectie, zachte borstelharen, comfortabele handgrepen, gemakkelijk schoon te maken, geschikt voor fondant, suiker, en doe-het-zelf projecten
Set van 15 taartdecoratiepenseel, complete collectie, zachte borstelharen, comfortabele handgrepen, gemakkelijk schoon te maken, geschikt voor fondant, suiker, en doe-het-zelf projecten
€ 18,00
Gratis bezorging
Verkoper: Ladenza
Productafbeelding van RVS-set voor beeldhouwen met klei, 5-delig, draagbaar, geschikt voor snijden, modelleren en kunstambachten
RVS-set voor beeldhouwen met klei, 5-delig, draagbaar, geschikt voor snijden, modelleren en kunstambachten
€ 25,00
Gratis bezorging
Verkoper: Ladenza