Inhoud:

285 ml

REF Weightless Volume, 285 ml, Shampoo, Voor niet-professioneel gebruik, Voor vrouwen, Geschikt voor normaal haar, Versterkend

€ 22,37

€ 78,49 / 1l

Gratis bezorging

Bij jou thuis

do 8 – ma 12 oktober
Onze bestedeals
Shampoos & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van I.C.O.N Fully, 1000 ml, Shampoo, Professioneel, voor vrouwen, geschikt voor dun haar, hydraterend, versterkend
I.C.O.N Fully, 1000 ml, Shampoo, Professioneel, voor vrouwen, geschikt voor dun haar, hydraterend, versterkend
€ 57,99/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 57,99
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Sisley Revitaliserende Verzorgende Shampoo, 200 ml, Shampoo, Voor thuisgebruik, Dames, Geschikt voor alle haartypes, Geschikt voor alle haarkleuren
Sisley Revitaliserende Verzorgende Shampoo, 200 ml, Shampoo, Voor thuisgebruik, Dames, Geschikt voor alle haartypes, Geschikt voor alle haarkleuren
€ 275,40/1l
€ 55,08
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Wella Nutricurls Micellaire Shampoo voor Krullen, 1000 ml
Wella Nutricurls Micellaire Shampoo voor Krullen, 1000 ml
€ 30,46/1l
€ 30,46
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Redken EXTREME SHAMPOO, voor dames, professioneel, shampoo, voor beschadigd haar, geschikt voor alle kleuren, 500 ml
Redken EXTREME SHAMPOO, voor dames, professioneel, shampoo, voor beschadigd haar, geschikt voor alle kleuren, 500 ml
€ 59,50/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 29,75
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van REF Gewichtloze Volume Shampoo, 1000 ml
REF Gewichtloze Volume Shampoo, 1000 ml
€ 49,42/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 49,42
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van REF Gewichtloze Volume Shampoo, 600 ml
REF Gewichtloze Volume Shampoo, 600 ml
€ 64,33/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 38,60
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van REF Ultimate Repair, 750 ml, Shampoo, Voor thuisgebruik, Vrouwen, Beschadigd haar, Normaal haar, Verzachtend, Gladmakend, Versterkend
REF Ultimate Repair, 750 ml, Shampoo, Voor thuisgebruik, Vrouwen, Beschadigd haar, Normaal haar, Verzachtend, Gladmakend, Versterkend
€ 25,65/1l
€ 19,24
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Topicrem 3700281702323, 500 ml, Shampoo, Niet voor professioneel gebruik, Geschikt voor zowel mannen als vrouwen, Geschikt voor alle haartypes, Geschikt voor alle haarkleuren
Topicrem 3700281702323, 500 ml, Shampoo, Niet voor professioneel gebruik, Geschikt voor zowel mannen als vrouwen, Geschikt voor alle haartypes, Geschikt voor alle haarkleuren
€ 46,00/1l
€ 23,00
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van ALCINA F10785, 250 ml, Shampoo, Niet voor professioneel gebruik, Geschikt voor vrouwen, Geschikt voor alle haartypes, Geschikt voor alle haarkleuren
ALCINA F10785, 250 ml, Shampoo, Niet voor professioneel gebruik, Geschikt voor vrouwen, Geschikt voor alle haartypes, Geschikt voor alle haarkleuren
€ 89,60/1l
€ 22,40
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Klorane Shampoo met brandnetel, voor dames, niet-professioneel gebruik, shampoo, voor vet haar, 400 ml, geeft volume
Klorane Shampoo met brandnetel, voor dames, niet-professioneel gebruik, shampoo, voor vet haar, 400 ml, geeft volume
€ 84,17/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 33,67
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Schwarzkopf 4015100813111, 250 ml, Shampoo, Voor thuisgebruik, Voor vrouwen, Geschikt voor normaal haar, Geschikt voor alle haarkleuren
Schwarzkopf 4015100813111, 250 ml, Shampoo, Voor thuisgebruik, Voor vrouwen, Geschikt voor normaal haar, Geschikt voor alle haarkleuren
€ 16,80/1l
€ 4,20
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van L'Occitane Aromachologie Intensieve Herstellende Shampoo, 300 ml, Shampoo, Niet voor professioneel gebruik, Geschikt voor vrouwen, Beschadigd haar, Droog haar, Geschikt voor alle haarkleuren
L'Occitane Aromachologie Intensieve Herstellende Shampoo, 300 ml, Shampoo, Niet voor professioneel gebruik, Geschikt voor vrouwen, Beschadigd haar, Droog haar, Geschikt voor alle haarkleuren
€ 164,17/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 49,25
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Phyto Phytocyane, versterkende shampoo voor mannen, 100 ml
Phyto Phytocyane, versterkende shampoo voor mannen, 100 ml
€ 98,00/1l
€ 11,18
-12%
€ 9,80
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Layrite Layrite Dagelijkse Shampoo 300 ml - Shampoo voor normaal haar - Geschikt voor alle haartypes
Layrite Layrite Dagelijkse Shampoo 300 ml - Shampoo voor normaal haar - Geschikt voor alle haartypes
€ 51,87/1l
€ 15,56
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van REF Gewichtloze Volume Shampoo, 100 ml
REF Gewichtloze Volume Shampoo, 100 ml
€ 137,50/1l
€ 13,75
Verkoper: Beautykaufen
Productafbeelding van REF Haar- en lichaamsverzorging, 285 ml, 2-in-1 product voor haar en lichaam, Geschikt voor thuisgebruik, Voor vrouwen, Geschikt voor normaal haar, Versterkend
REF Haar- en lichaamsverzorging, 285 ml, 2-in-1 product voor haar en lichaam, Geschikt voor thuisgebruik, Voor vrouwen, Geschikt voor normaal haar, Versterkend
€ 69,82/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 19,90
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Redken Haarreinigingscrème, voor dames, professioneel, shampoo, geschikt voor alle haartypes, geschikt voor alle haarkleuren, 250 ml, AI-gegenereerde afbeelding
Redken Haarreinigingscrème, voor dames, professioneel, shampoo, geschikt voor alle haartypes, geschikt voor alle haarkleuren, 250 ml
€ 107,44/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 26,86
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Aveda 18084055069, 200 ml, Shampoo, Voor dames, Geschikt voor normaal haar, Vet haar, Geschikt voor alle haarkleuren, Voedend, Verzachtend, Gladmakend
Aveda 18084055069, 200 ml, Shampoo, Voor dames, Geschikt voor normaal haar, Vet haar, Geschikt voor alle haarkleuren, Voedend, Verzachtend, Gladmakend
€ 144,75/1l
€ 33,66
-13%
€ 28,95
Verkoper: Friseurtotal
Productafbeelding van APIVITA Herstellende Shampoo voor Mannen, 250 ml, Shampoo, Professioneel, Mannen, Haargroei, Geschikt voor alle haarkleuren
APIVITA Herstellende Shampoo voor Mannen, 250 ml, Shampoo, Professioneel, Mannen, Haargroei, Geschikt voor alle haarkleuren
€ 60,44/1l
€ 15,11
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Davines NATURALTECH Volumegevende Shampoo, voor dames, voor thuisgebruik, shampoo, geschikt voor alle haartypes, geschikt voor alle haarkleuren, 250 ml
Davines NATURALTECH Volumegevende Shampoo, voor dames, voor thuisgebruik, shampoo, geschikt voor alle haartypes, geschikt voor alle haarkleuren, 250 ml
€ 136,96/1l
€ 34,24
Verkoper: NutraBestBG

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Stockholm Zweden Ref Weightless Volume Shampoo 285ml - Volume Shampoo

Stockholm Zweden Ref Weightless Volume Shampoo is een reinigende shampoo die fijn of dun haar een verfrissend gevoel, meer volume en vollerheid geeft. Het zorgt voor meer volume zonder het haar te verzwaren of resten achter te laten.

 

 

 


Gebruik

Aanbrengen op nat haar en inmasseer in het haar en de hoofdhuid. Grondig uitspoelen. Indien nodig herhalen en vervolgens de Stockholom Sweden Ref conditioner gebruiken.


Voordelen

De shampoo geeft licht volume, revitaliseert het haar, verbetert de kambaarheid, reinigt effectief zonder het uit te drogen en geeft na elke haarkwash een fris, zacht en natuurlijk vol gevoel.

 


Ingrediënten (INCI)

Aqua [Water], Disodium Laureth Sulfosuccinate, Cocamidopropyl Betaine, Cocamidopropyl Hydroxysultaine, PEG-120 Methyl Glucose Dioleate, PEG-60 Hydrogenated Castor Oil, Parfum [Fragrance], Citric Acid, Phenoxyethanol, Polyquaternium-22, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Limonene, Benzyl Salicylate, Hydrolyzed Vegetable Protein PG-Propyl Silanetriol, Hydrolyzed Soy Protein, Prunus Armeniaca (Apricot) Kernel Oil, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, Butylene Glycol, Camelina Sativa Seed Oil, Glycerin, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Extract, Hydrogenated Vegetable Oil, Hydrolyzed Quinoa, Methylchloroisothiazolinone, Citrus Paradisi (Grapefruit) Fruit Extract, Methylisothiazolinone


Tips

Ideaal voor fijn of dun haar dat volume en vollerheid nodig heeft, zonder het te verzwaren.


Technische eigenschappen

De formule is verrijkt met quinoa-proteïnen om het haar te versterken en biologisch grapefruitextract om de hoofdhuid te revitaliseren, en zorgt voor een vol, zacht en glad resultaat.
Beschikbare grootte: 285 ml.



REF Weightless Volume Shampoo. Het gebruik van deze shampoo zorgt voor extra volume in het haar. Dankzij de speciaal samengestelde werkstoffen krijgt het haar extra volume, dat door het haar zelf wordt ondersteund. De shampoo reinigt het haar zacht, maar heeft ook een verzorgende werking. Het resultaat: het haar behoudt lang zijn vorm. Voor het beste resultaat kunt u de Weightless Volume Shampoo het beste combineren met de REF Intense Hydrate Conditioner. Gebruik: Aanbrengen op nat haar en inmasseren in de hoofdhuid. Kort laten inwerken en daarna grondig uitspoelen.
Model
Weightless Volume
Gewicht
343 g
Inhoud
285 ml
Ingrediënten
Alcohol denat., Parfum (geur), Aqua (water), Limoneen, Linalool, Citral, Citronellol, Geraniol, Coumarine, Benzylsalicylaat, Eugenol, Alpha-isomethylionon
Fabrikant
EAN
7350016784788
MPN (Manufacturer Part Number)
REFWVS285

Model
Weightless Volume
Gewicht
343 g
Inhoud
285 ml
Ingrediënten
Alcohol denat., Parfum (geur), Aqua (water), Limoneen, Linalool, Citral, Citronellol, Geraniol, Coumarine, Benzylsalicylaat, Eugenol, Alpha-isomethylionon
Fabrikant
EAN
7350016784788
MPN (Manufacturer Part Number)
REFWVS285
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van REF Gewichtloze Volume Shampoo, 1000 ml
REF Gewichtloze Volume Shampoo, 1000 ml
€ 49,42/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 49,42
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van REF Gewichtloze Volume Shampoo, 600 ml
REF Gewichtloze Volume Shampoo, 600 ml
€ 64,33/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 38,60
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van REF Ultimate Repair Conditioner, 1000 ml
REF Ultimate Repair Conditioner, 1000 ml
€ 42,60/1l
€ 42,60
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van REF Ultimate Repair, voor dames, verzorgingsproduct voor thuisgebruik, voor beschadigd haar, geschikt voor normaal haar, versterkend, 245 ml, fles
REF Ultimate Repair, voor dames, verzorgingsproduct voor thuisgebruik, voor beschadigd haar, geschikt voor normaal haar, versterkend, 245 ml, fles
€ 58,45/1l
€ 14,32
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Theekop met deksel en zeef - Theeglas met zeef en onderzetter, 400 ml - Grote theekop van borosilicaatglas - Zeef met fijne mazen
Theekop met deksel en zeef - Theeglas met zeef en onderzetter, 400 ml - Grote theekop van borosilicaatglas - Zeef met fijne mazen
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 40,14
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van REF Gewichtloze Volume Shampoo, 100 ml
REF Gewichtloze Volume Shampoo, 100 ml
€ 137,50/1l
€ 13,75
Verkoper: Beautykaufen
Productafbeelding van REF Illuminate Colour, 285 ml, Shampoo, Voor thuisgebruik, Vrouwen, Gekleurd haar, Normaal haar, Glanzend, Versterkend
REF Illuminate Colour, 285 ml, Shampoo, Voor thuisgebruik, Vrouwen, Gekleurd haar, Normaal haar, Glanzend, Versterkend
€ 68,04/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 19,39
Gratis bezorging
Verkoper: SEILOIRE
Productafbeelding van Olaplex No. 3 Hair Perfector Jumbo, haarversterker, 250 ml, voor vrouwen, geschikt voor alle haartypes, hydraterend, herstellend, versterkend, fles
Olaplex No. 3 Hair Perfector Jumbo, haarversterker, 250 ml, voor vrouwen, geschikt voor alle haartypes, hydraterend, herstellend, versterkend, fles
€ 320,00/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 613
€ 100,00
-€ 20,00
€ 80,00
Gratis bezorging
Verkoper: Trading-Shop25
Productafbeelding van REF Ultimate Repair Shampoo, 1000 ml
REF Ultimate Repair Shampoo, 1000 ml
€ 37,08/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 37,08
Gratis bezorging
Verkoper: SEILOIRE
Productafbeelding van REF Intense Hydrate Conditioner, 600 ml
REF Intense Hydrate Conditioner, 600 ml
€ 60,17/1l
€ 36,10
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Haarspoeling REF Intense Hydrate, hydraterend, 1 liter
Haarspoeling REF Intense Hydrate, hydraterend, 1 liter
€ 50,68/1l
€ 50,68
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van REF Illuminate: Kleurversterkende shampoo + conditioner, limited edition, 2x600ml
REF Illuminate: Kleurversterkende shampoo + conditioner, limited edition, 2x600ml
€ 46,62/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 55,95
Gratis bezorging
Verkoper: Friseurtotal
Productafbeelding van REF Intense Hydrate Shampoo, 600 ml
REF Intense Hydrate Shampoo, 600 ml
€ 59,43/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 35,66
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van REF Droogshampoo N°204, 200 ml
REF Droogshampoo N°204, 200 ml
€ 116,90/1l
€ 23,38
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van REF 435, Volumegevende haarschuim, Dames, 250 ml, Geschikt voor alle haartypes, Verhoogt het volume, Inhoud: Aqua, Alcohol Denat., VP/VA Copolymer, Butaan, Propaan, Isobutaan, Polyquaternium-11, Laureth-4,...
REF 435, Volumegevende haarschuim, Dames, 250 ml, Geschikt voor alle haartypes, Verhoogt het volume, Inhoud: Aqua, Alcohol Denat., VP/VA Copolymer, Butaan, Propaan, Isobutaan, Polyquaternium-11, Laureth-4,...
€ 76,96/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 19,24
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Ergonomische comfortschuim toplaag | 140 x 200 | geschikt voor alle matrassen | XDREAM Pure matrasbeschermer
Ergonomische comfortschuim toplaag | 140 x 200 | geschikt voor alle matrassen | XDREAM Pure matrasbeschermer
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 537
€ 59,90
Gratis bezorging
Verkoper: TBFurnitureGmbH
Productafbeelding van Ergonomische koudschuimmatras met 7 zones | 90 x 200 cm | 11 cm dik | Hardheid H2 & H3 | DREAMSTAR Easy Flex
Ergonomische koudschuimmatras met 7 zones | 90 x 200 cm | 11 cm dik | Hardheid H2 & H3 | DREAMSTAR Easy Flex
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2781
€ 49,90
Gratis bezorging
Verkoper: TBFurnitureGmbH

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 2 beoordelingen
Beoordeeld op 21 september 2026 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Geweldige shampoo
Inhoud 1 l
Beoordeeld op 29 juli 2026 op
Geverifieerde aankoop
Inhoud 1 l
Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Olaplex Salon Kit: No.1 Bond Multiplier (525 ml) + No.2 Bond Perfector (2 x 525 ml) + Dispenser
Olaplex Salon Kit: No.1 Bond Multiplier (525 ml) + No.2 Bond Perfector (2 x 525 ml) + Dispenser
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 613
€ 282,54
-€ 40,15
€ 242,39
Verkoper: PerfumTraders
€ 68,76/1l
Productafbeelding van PHILIP B Peppermint & Avocado Volumegevende en Verhelderende Shampoo, een shampoo die het volume verhoogt en de haren zuivert, geschikt voor alle haartypes, 947 ml
PHILIP B Peppermint & Avocado Volumegevende en Verhelderende Shampoo, een shampoo die het volume verhoogt en de haren zuivert, geschikt voor alle haartypes, 947 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 98,94
Verkoper: PerfumTraders
€ 104,48/1l
Productafbeelding van PHILIP B Weightless Volumizing Shampoo, shampoo voor volume, 947 ml
PHILIP B Weightless Volumizing Shampoo, shampoo voor volume, 947 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 90,78
Verkoper: PerfumTraders
€ 95,86/1l
Productafbeelding van Kevin Murphy Blonde.Angel.Wash Kleurversterkende Shampoo, 1000 ml
Kevin Murphy Blonde.Angel.Wash Kleurversterkende Shampoo, 1000 ml
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 66,63
Verkoper: PerfumTraders
€ 66,63/1l
Productafbeelding van Kevin Murphy Maxi.Wash Detox Shampoo, geschikt voor gekleurd haar, 1000 ml
Kevin Murphy Maxi.Wash Detox Shampoo, geschikt voor gekleurd haar, 1000 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 60,90
Verkoper: PerfumTraders
€ 60,90/1l
Productafbeelding van Olaplex No.4P Blonde Verstärkende Kleurbehandelende Shampoo, 1000 ml
Olaplex No.4P Blonde Verstärkende Kleurbehandelende Shampoo, 1000 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 63,24
Verkoper: PerfumTraders
€ 63,24/1l
Productafbeelding van I.C.O.N Fully, 1000 ml, Shampoo, Professioneel, voor vrouwen, geschikt voor dun haar, hydraterend, versterkend
I.C.O.N Fully, 1000 ml, Shampoo, Professioneel, voor vrouwen, geschikt voor dun haar, hydraterend, versterkend
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 57,99
Verkoper: PerfumTraders
€ 57,99/1l
Productafbeelding van Maria Nila True Soft Shampoo, 1000 ml
Maria Nila True Soft Shampoo, 1000 ml
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 54,06
Verkoper: PerfumTraders
€ 54,06/1l
Productafbeelding van Color Care shampoo, Blonde Perfecting paarse shampoo voor vrouwen, 1000 ml - Moroccanoil
Color Care shampoo, Blonde Perfecting paarse shampoo voor vrouwen, 1000 ml - Moroccanoil
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 65,83
-13%
€ 57,00
Verkoper: PerfumTraders
€ 57,00/1l
Productafbeelding van Oribe Brilliance & Shine Supershine Hydraterende Shampoo, 250 ml
Oribe Brilliance & Shine Supershine Hydraterende Shampoo, 250 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 54,06
-3%
€ 52,02
Verkoper: PerfumTraders
€ 208,08/1l
Productafbeelding van Maria Nila Repair, 1000 ml, Shampoo, voor dames, geschikt voor beschadigd haar, droog haar, hydraterend, herstellend, versterkend, verpakt in een pompflacon
Maria Nila Repair, 1000 ml, Shampoo, voor dames, geschikt voor beschadigd haar, droog haar, hydraterend, herstellend, versterkend, verpakt in een pompflacon
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 51,00
-6%
€ 47,82
Verkoper: PerfumTraders
€ 47,82/1l
Productafbeelding van Sebastian Volupt Max Volume Shampoo, 1000 ml
Sebastian Volupt Max Volume Shampoo, 1000 ml
€ 49,98
Verkoper: PerfumTraders
€ 49,98/1l
Productafbeelding van Sebastian Potion 9 Voedende Shampoo, 1000 ml
Sebastian Potion 9 Voedende Shampoo, 1000 ml
€ 48,96
Verkoper: PerfumTraders
€ 48,96/1l
Productafbeelding van Sebastian Professional No.Breaker Bonding Shampoo, 1000 ml
Sebastian Professional No.Breaker Bonding Shampoo, 1000 ml
€ 42,84
Verkoper: PerfumTraders
€ 42,84/1l
Productafbeelding van Olaplex No.4 Shampoo voor herstel van de haarstructuur, 1000 ml
Olaplex No.4 Shampoo voor herstel van de haarstructuur, 1000 ml
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 613
€ 70,83
-29%
€ 49,76
Gratis bezorging
Verkoper: Oenie
€ 49,76/1l
Productafbeelding van Aveda 18084811078, 250 ml, Shampoo, Natuurlijk, Voor vrouwen, Geschikt voor alle haarkleuren, Voor glanzend haar, Reinigend, Verzachtend
Aveda 18084811078, 250 ml, Shampoo, Natuurlijk, Voor vrouwen, Geschikt voor alle haarkleuren, Voor glanzend haar, Reinigend, Verzachtend
€ 38,76
Verkoper: PerfumTraders
€ 155,04/1l
Productafbeelding van K18 - Biomimetische haarverzorging, Peptide Prep Detox Shampoo, 250 ml
K18 - Biomimetische haarverzorging, Peptide Prep Detox Shampoo, 250 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 33,07
Verkoper: PerfumTraders
€ 132,28/1l
Productafbeelding van Alterna Caviar Anti-Aging Klinische Volumegevende Shampoo, 250 ml
Alterna Caviar Anti-Aging Klinische Volumegevende Shampoo, 250 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 33,66
Verkoper: PerfumTraders
€ 134,64/1l
Productafbeelding van Moroccanoil Droogshampoo voor donker haar, 205 ml, Droogshampoo, Dames, Geschikt voor alle haartypes, Reiniging, Verfrissend, Arganolie, Rijstzetmeel
Moroccanoil Droogshampoo voor donker haar, 205 ml, Droogshampoo, Dames, Geschikt voor alle haartypes, Reiniging, Verfrissend, Arganolie, Rijstzetmeel
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 32,64
Verkoper: PerfumTraders
€ 159,22/1l
Productafbeelding van Wella Professionals Elements Herstellende Shampoo, 1000 ml
Wella Professionals Elements Herstellende Shampoo, 1000 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 32,64
Verkoper: PerfumTraders
€ 29,51/1kg