American Crew 4-in-1 Sterke Fixatie Verzorgingsset voor mannen

€ 13,68

€ 26,46 / 1kg

Stuntprijs
vergeleken met de rest van Nederland

plus € 7,90 verzendkosten

Naar huis en naar afhaalstations

di 13 – do 15 oktober
Onze bestedeals
Haargels & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van American Crew Modeling Clay 85g - Stylingproduct
American Crew Modeling Clay 85g - Stylingproduct
€ 183,60/1kg
€ 18,36
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van American Crew Matte Clay Cream, 150 ml
American Crew Matte Clay Cream, 150 ml
€ 122,40/1l
€ 18,36
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van American Crew Heavy Hold Pomade, 85g
American Crew Heavy Hold Pomade, 85g
€ 142,13/1kg
€ 18,36
-5%
€ 17,34
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van American Crew, Verzorging, Haarstylingcrème, Sterke fixatie, 85 g
American Crew, Verzorging, Haarstylingcrème, Sterke fixatie, 85 g
€ 33,92/1kg
€ 16,96
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van American Crew Styling Pomade, 85g
American Crew Styling Pomade, 85g
€ 0,20/1l
€ 17,04
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van American Crew Firm Hold Styling Gel, Haargel, Mannen, Geschikt voor alle haartypes, 250 ml, Sterke fixatie, Tube
American Crew Firm Hold Styling Gel, Haargel, Mannen, Geschikt voor alle haartypes, 250 ml, Sterke fixatie, Tube
€ 27,84/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 6,96
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van American Crew Styling Gel, sterke fixatie, 1000 ml
American Crew Styling Gel, sterke fixatie, 1000 ml
€ 40,90/1l
€ 40,90
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van American Crew Stylingpasta, 85g
American Crew Stylingpasta, 85g
€ 139,76/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 14,15
-16%
€ 11,88
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van CHI 633911630648, Haargel, voor vrouwen, 200 ml, stylingproduct
CHI 633911630648, Haargel, voor vrouwen, 200 ml, stylingproduct
€ 87,95/1l
€ 43,48
-59%
€ 17,59
Gratis bezorging
Verkoper: SEILOIRE
Productafbeelding van American Crew Fixeerpasta - Sterke fixatie, op basis van hars - 85 g
American Crew Fixeerpasta - Sterke fixatie, op basis van hars - 85 g
€ 12,45/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 12,45
Verkoper: Friseurtotal
Productafbeelding van Schwarzkopf - Taft - Absoluut Haargel - Voor mannen - Langdurige fixatie - 300 ml - Voordeelverpakking - 20 stuks
Schwarzkopf - Taft - Absoluut Haargel - Voor mannen - Langdurige fixatie - 300 ml - Voordeelverpakking - 20 stuks
€ 20,99/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 151,95
-€ 26,00
€ 125,95
Gratis bezorging
Verkoper: WAYS
Productafbeelding van Balmain Pianka voor het haar, voor een sterke fixatie en meer volume, 300 ml
Balmain Pianka voor het haar, voor een sterke fixatie en meer volume, 300 ml
€ 124,57/1l
€ 37,37
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Haargum, wax, haarstylingproducten, sterke pomades
Haargum, wax, haarstylingproducten, sterke pomades
€ 184,10/1kg
€ 20,41
-9%
€ 18,41
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Dear Barber Haarstylingcrème, 100 ml
Dear Barber Haarstylingcrème, 100 ml
€ 169,50/1l
3,7Gemiddelde beoordeling: 3,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 16,95
Verkoper: Beautykaufen
Productafbeelding van Schwarzkopf Got2b Phenomenal stylingpasta voor mannen, 100 ml
Schwarzkopf Got2b Phenomenal stylingpasta voor mannen, 100 ml
€ 148,00/1l
€ 14,80
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Gummy Haargel met keratine voor langdurige styling en fixatie, 500 ml
Gummy Haargel met keratine voor langdurige styling en fixatie, 500 ml
€ 28,60/1l
€ 14,30
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Dandy Sterke Fixeer Gel, 150 ml
Dandy Sterke Fixeer Gel, 150 ml
€ 59,67/1l
€ 8,95
Verkoper: Friseurtotal
Productafbeelding van Cock Grease Extra Sterke Pomade 100g
Cock Grease Extra Sterke Pomade 100g
€ 48,40/1kg
€ 4,84
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Herbolive Haargel, extra sterke fixatie, 150 ml
Herbolive Haargel, extra sterke fixatie, 150 ml
€ 66,60/1l
€ 9,99
Verkoper: DutchBeautyHouse
Productafbeelding van American Crew Styling Crème, 85g
American Crew Styling Crème, 85g
€ 0,24/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 19,99
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

De vormgevende pasta's, crèmes en klei voor het haar van het merk American Crew, uit de collectie, zijn speciaal ontwikkeld voor alle haartypes, met name voor mannen. Dit kappersproduct heeft een royale inhoud.
Gewicht
517 g
Ingrediënten
in Beschrijving
Fabrikant
EAN
5051389021112

Gewicht
517 g
Ingrediënten
in Beschrijving
Fabrikant
EAN
5051389021112
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Goldwell - Stylesign Textuurvormende Crème, 75 ml
Goldwell - Stylesign Textuurvormende Crème, 75 ml
€ 157,73/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 12,97
-8%
€ 11,83
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Layrite Cement Clay: Klei voor styling met sterke fixatie, 120 gram
Layrite Cement Clay: Klei voor styling met sterke fixatie, 120 gram
€ 149,00/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 64,30
-72%
€ 17,88
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Brylcreem Classic Pot (250 ml)
Brylcreem Classic Pot (250 ml)
€ 20,76/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 6,02
-13%
€ 5,19
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Sebastian Professional Liquid Steel, 140 ml
Sebastian Professional Liquid Steel, 140 ml
€ 233,14/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 32,64
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van L'Oréal Studio Line – Haargel Radical Fiber Gel, 150 ml
L'Oréal Studio Line – Haargel Radical Fiber Gel, 150 ml
€ 83,80/1l
€ 4,46
-6%
€ 4,19
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van I.C.O.N Mesh, haarcrème, 250 ml, geschikt voor alle haartypes, voor textuur, 1 stuk, 1 stuk
I.C.O.N Mesh, haarcrème, 250 ml, geschikt voor alle haartypes, voor textuur, 1 stuk, 1 stuk
€ 115,96/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 28,99
Verkoper: PerfumTraders
Bestseller
Productafbeelding van Depot No. 304 Hold Strong Gel: Haargel voor sterke fixatie en een glanzende, natte uitstraling. 200 ml
Depot No. 304 Hold Strong Gel: Haargel voor sterke fixatie en een glanzende, natte uitstraling. 200 ml
€ 64,55/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 22,95
-43%
€ 12,91
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Hegron Styling Gel Mega Hold (500 ml)
Hegron Styling Gel Mega Hold (500 ml)
€ 2,84/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 1,46
-2%
€ 1,42
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Dusy Style Pearl Shaper XXL, 150 ml
Dusy Style Pearl Shaper XXL, 150 ml
€ 76,33/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 11,45
Verkoper: Friseurtotal
Productafbeelding van SCHWARZKOPF OSIS+ Fiber Haarband THRILL - 100ml - Nieuw
SCHWARZKOPF OSIS+ Fiber Haarband THRILL - 100ml - Nieuw
€ 159,80/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 15,98
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Selective Professional Cemani Back to Black Styling Gel, 150 ml
Selective Professional Cemani Back to Black Styling Gel, 150 ml
€ 42,40/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 38,66
-83%
€ 6,36
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Artègo Touch Be Matt: Mat vaseline voor het haar, voor een mat effect, 100 ml
Artègo Touch Be Matt: Mat vaseline voor het haar, voor een mat effect, 100 ml
€ 89,10/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 11,76
-24%
€ 8,91
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van BRISK Frisiercrème, standtube, 100 ml
BRISK Frisiercrème, standtube, 100 ml
€ 31,50/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 3,15
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Wella EIMI Shape Me, stylinggel met shape-geheugen, uniseks, 150 ml, 1 stuk
Wella EIMI Shape Me, stylinggel met shape-geheugen, uniseks, 150 ml, 1 stuk
€ 33,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 4,95
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Syoss Styling Mat Crème, 100 ml
Syoss Styling Mat Crème, 100 ml
€ 49,20/1l
€ 5,06
-2%
€ 4,92
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van REUZEL Pink Extreme Hold Matte Pomade. Gemakkelijk uit te wassen. Geschikt voor alle kapsels. 113
REUZEL Pink Extreme Hold Matte Pomade. Gemakkelijk uit te wassen. Geschikt voor alle kapsels. 113
€ 110,80/1kg
€ 12,52
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Aveda 18084053843, Haarcrème, voor dames, 200 ml, voor krullend haar, voor het definiëren van krullen, geschikt voor alle haarkleuren
Aveda 18084053843, Haarcrème, voor dames, 200 ml, voor krullend haar, voor het definiëren van krullen, geschikt voor alle haarkleuren
€ 134,75/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 41,82
-35%
€ 26,95
Verkoper: Friseurtotal
Productafbeelding van trea Urea Vloeigel 100 ml
trea Urea Vloeigel 100 ml
€ 99,50/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 9,95
Verkoper: Friseurtotal
Productafbeelding van Hegron Styling Gel Wet Look (500 ml)
Hegron Styling Gel Wet Look (500 ml)
€ 2,80/1l
€ 1,44
-2%
€ 1,40
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Matte haarpommade
Matte haarpommade
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 59,72
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Matrix A Curl Can Dream, Lichte gel om golven en krullen te accentueren, 250 ml
Matrix A Curl Can Dream, Lichte gel om golven en krullen te accentueren, 250 ml
€ 107,72/1l
€ 26,93
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Joanna Guma voor Creatieve Haarstyling, 100ml - Bruin
Joanna Guma voor Creatieve Haarstyling, 100ml - Bruin
€ 91,38/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 11,88
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van SCHWARZKOPF OSIS+ Curl JAM Defining Gel – 300 ml
SCHWARZKOPF OSIS+ Curl JAM Defining Gel – 300 ml
€ 50,23/1l
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 15,07
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Farmavita Curl Cream Amplifier: Crème voor krullen en golven, 150 ml
Farmavita Curl Cream Amplifier: Crème voor krullen en golven, 150 ml
€ 102,80/1kg
€ 20,56
Gratis bezorging
Verkoper: Caasi_nl
Productafbeelding van Londa Professional - Men Solidify It Extreme Hold Gel - Stylinggel voor het haar met extra sterke fixatie, 100 ml
Londa Professional - Men Solidify It Extreme Hold Gel - Stylinggel voor het haar met extra sterke fixatie, 100 ml
€ 124,80/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 12,48
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van D: STRUCT Crèmewas
D: STRUCT Crèmewas
€ 91,13/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 18,68
-9%
€ 16,95
Verkoper: Friseurtotal
Productafbeelding van Dear Barber Haarstylingcrème, 100 ml
Dear Barber Haarstylingcrème, 100 ml
€ 169,50/1l
3,7Gemiddelde beoordeling: 3,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 16,95
Verkoper: Beautykaufen
Productafbeelding van NISHMAN Haargel 5+ 300 ml - Effect van een natuurlijke krul
NISHMAN Haargel 5+ 300 ml - Effect van een natuurlijke krul
€ 19,97/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 6,59
Verkoper: GlossyShopDE
Productafbeelding van 6x Taft Gel Tube 150ml Super Glue Hold 14
6x Taft Gel Tube 150ml Super Glue Hold 14
€ 213,20/1l
€ 16,43
-35%
€ 10,66
Verkoper: KoopjesDrogisterij

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 1 beoordeling
Beoordeeld op 28 september 2026 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Levering in te kleine doos
Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van PHILIP B Gravity-Defying Gel, haargel voor sterke fixatie, 178 ml
PHILIP B Gravity-Defying Gel, haargel voor sterke fixatie, 178 ml
€ 64,26
Verkoper: PerfumTraders
€ 361,01/1l
Productafbeelding van (Styling: Grondverf voor langdurige glans en bescherming) 175 ml
(Styling: Grondverf voor langdurige glans en bescherming) 175 ml
€ 45,90
-6%
€ 42,84
Verkoper: PerfumTraders
€ 244,80/1l
Productafbeelding van Sebastian Professional Liquid Steel, 140 ml
Sebastian Professional Liquid Steel, 140 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 32,64
Verkoper: PerfumTraders
€ 233,14/1l
Productafbeelding van Maria Nila Styling Cream, Haarcreme, 100 ml, voor extra volume, verpakking: pot. Inhoud: Aqua/Water/Eau, Cetearyl Alcohol, Glycerin, Synthetic Beeswax/Cire d'abeille, PEG-40 Hydrogenated..., 1 stuk
Maria Nila Styling Cream, Haarcreme, 100 ml, voor extra volume, verpakking: pot. Inhoud: Aqua/Water/Eau, Cetearyl Alcohol, Glycerin, Synthetic Beeswax/Cire d'abeille, PEG-40 Hydrogenated..., 1 stuk
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 31,14
Verkoper: PerfumTraders
€ 311,40/1l
Productafbeelding van Aveda 18084857489, Haargel, voor heren, 150 ml, Fixerend, tube, 1 stuk
Aveda 18084857489, Haargel, voor heren, 150 ml, Fixerend, tube, 1 stuk
€ 30,60
Verkoper: PerfumTraders
€ 204,00/1l
Productafbeelding van KERASILK 4021609851813, Haarcrème, voor dames, 50 ml, geschikt voor alle haartypes, verzachtend, voor alle haarkleuren
KERASILK 4021609851813, Haarcrème, voor dames, 50 ml, geschikt voor alle haartypes, verzachtend, voor alle haarkleuren
€ 29,20
Verkoper: PerfumTraders
€ 584,00/1l
Productafbeelding van I.C.O.N Mesh, haarcrème, 250 ml, geschikt voor alle haartypes, voor textuur, 1 stuk, 1 stuk
I.C.O.N Mesh, haarcrème, 250 ml, geschikt voor alle haartypes, voor textuur, 1 stuk, 1 stuk
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 28,99
Verkoper: PerfumTraders
€ 115,96/1l
Productafbeelding van Sebastian Professional Seb Man The Hero Herbruikbare Gel, 75 ml
Sebastian Professional Seb Man The Hero Herbruikbare Gel, 75 ml
€ 28,56
Verkoper: PerfumTraders
€ 380,80/1l
Productafbeelding van KMS AddVolume Stylingpoeder, 10 gram
KMS AddVolume Stylingpoeder, 10 gram
€ 27,54
Verkoper: PerfumTraders
€ 550,80/1kg
Productafbeelding van I.C.O.N Mane Control, Haargel, voor dames, geschikt voor fijn en normaal haar, 150 ml, geeft een glanzende uitstraling, tube
I.C.O.N Mane Control, Haargel, voor dames, geschikt voor fijn en normaal haar, 150 ml, geeft een glanzende uitstraling, tube
€ 27,55
Verkoper: PerfumTraders
€ 183,67/1l
Productafbeelding van Sebastian Liquid Steel, supersterke haargel, 140 ml
Sebastian Liquid Steel, supersterke haargel, 140 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 26,52
Verkoper: PerfumTraders
€ 189,43/1l
Productafbeelding van Sebastian Gel Forte, glanzende haargel met sterke fixatie, 200 ml
Sebastian Gel Forte, glanzende haargel met sterke fixatie, 200 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 26,52
Verkoper: PerfumTraders
€ 132,60/1l
Productafbeelding van Sebastian Texturizer, vloeibare gel voor volume, 145 ml, AI-gegenereerde afbeelding
Sebastian Texturizer, vloeibare gel voor volume, 145 ml
€ 26,52
Verkoper: PerfumTraders
€ 182,90/1l
Productafbeelding van KMS Hairplay Styling Gel, 200 ml
KMS Hairplay Styling Gel, 200 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 24,48
Verkoper: PerfumTraders
€ 122,40/1l
Productafbeelding van Allow - Pomade 60ml (voor lichtreflectie, glans of een "nat" effect)
Allow - Pomade 60ml (voor lichtreflectie, glans of een "nat" effect)
€ 24,05
Verkoper: PerfumTraders
€ 481,00/1l
Productafbeelding van Aveda Confixor Liquid Gel, Haargel, Unisex, 250 ml, Fixerend, Ingrediënten: Water (Aqua), Extracten: Linum Usitatissimum (lijnzaad) extract, ..., 1 stuk
Aveda Confixor Liquid Gel, Haargel, Unisex, 250 ml, Fixerend, Ingrediënten: Water (Aqua), Extracten: Linum Usitatissimum (lijnzaad) extract, ..., 1 stuk
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 23,10
Verkoper: PerfumTraders
€ 92,40/1l
Productafbeelding van Haargel met medium fixatie, SEB MAN The Player (Medium Hold Gel), 150 ml
Haargel met medium fixatie, SEB MAN The Player (Medium Hold Gel), 150 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 21,42
Verkoper: PerfumTraders
€ 142,80/1l
Productafbeelding van American Crew Modeling Clay 85g - Stylingproduct
American Crew Modeling Clay 85g - Stylingproduct
€ 18,36
Verkoper: PerfumTraders
€ 183,60/1kg
Productafbeelding van American Crew Matte Clay Cream, 150 ml
American Crew Matte Clay Cream, 150 ml
€ 18,36
Verkoper: PerfumTraders
€ 122,40/1l
Productafbeelding van Goldwell - Stylesign Hittebeschermende Balsem voor Stijlgevend Gladmaken, 100 ml
Goldwell - Stylesign Hittebeschermende Balsem voor Stijlgevend Gladmaken, 100 ml
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 17,34
Verkoper: PerfumTraders
€ 173,40/1l