Walker Eclair Salted Caramel - 1 zak x 2,5 kilo

€ 40,00

Stuntprijs
vergeleken met de rest van Nederland

Gratis bezorging

Naar huis en naar afhaalstations

wo 30 september – do 1 oktober
Bij bestelling binnen
1h 16m 00s
Onze bestedeals
Bonbons & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van STORCK 233179 STORCK Kaubonbons 490,0 g
STORCK 233179 STORCK Kaubonbons 490,0 g
€ 49,31/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 24,16
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van STORCK 232172 Schoko Toffees Schokobonbons 325,0 g
STORCK 232172 Schoko Toffees Schokobonbons 325,0 g
€ 77,35/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 25,14
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van COOL 202299 COOL MINI'BONBONS Bonbons 3,0 kg
COOL 202299 COOL MINI'BONBONS Bonbons 3,0 kg
€ 14,02/1kg
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 42,06
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Tic Tac Lilliput, verpakking van 60 stuks, 228 gram
Tic Tac Lilliput, verpakking van 60 stuks, 228 gram
€ 420,79/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 86
€ 95,94
Verkoper: Needforsweet
Productafbeelding van Schuttelaar Framboosjes - 1 kilo
Schuttelaar Framboosjes - 1 kilo
€ 14,85/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 14,85
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel
Productafbeelding van De Bron - suikervrije Minttoffee - 1 kilo
De Bron - suikervrije Minttoffee - 1 kilo
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 21,95
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel
Productafbeelding van Werther’s® Original 121414 Werther’s® Original Schokoladen Toffee Bonbons 180 g
Werther’s® Original 121414 Werther’s® Original Schokoladen Toffee Bonbons 180 g
€ 132,28/1kg
€ 34,22
-30%
€ 23,81
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Jelly Belly Assorti - 1 kilo
Jelly Belly Assorti - 1 kilo
€ 33,10/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 33,10
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel
Productafbeelding van Roshen Bim Bom harde snoepjes met fruitvulling 1 kg
Roshen Bim Bom harde snoepjes met fruitvulling 1 kg
€ 16,89/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 16,89
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Alpenbauer Bonbons Gember-Sinaasappel (90 gr)
Alpenbauer Bonbons Gember-Sinaasappel (90 gr)
€ 21,56/1kg
€ 2,21
-12%
€ 1,94
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van VIVIL® 4742 VIVIL® Creme Life Caramel Bonbons 90,0 g
VIVIL® 4742 VIVIL® Creme Life Caramel Bonbons 90,0 g
€ 259,56/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 25
€ 23,36
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Werther’s® Original 706758 Werther’s® Original Caramelts Bonbons 153,0 g
Werther’s® Original 706758 Werther’s® Original Caramelts Bonbons 153,0 g
€ 153,01/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 23,41
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Gardiner's of Scotland, luxe fudge met Baileys smaak, 250 gram
Gardiner's of Scotland, luxe fudge met Baileys smaak, 250 gram
€ 55,96/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 13,99
Verkoper: artbook-service
Productafbeelding van Vivil Caramel suikervrij - 1 kilo
Vivil Caramel suikervrij - 1 kilo
€ 20,05/1kg
€ 20,05
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel
Productafbeelding van Wilhelmina  Pepermunt - 10 zakjes x 200 gram
Wilhelmina Pepermunt - 10 zakjes x 200 gram
€ 9,58/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 19,15
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel
Productafbeelding van Trefin Cafina Koffie Bonbon - 1 zak x 3 kilo
Trefin Cafina Koffie Bonbon - 1 zak x 3 kilo
€ 12,45/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 37,35
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel
Productafbeelding van Wilhelmina  Pepermunt - 24 pakjes x 100 gram
Wilhelmina Pepermunt - 24 pakjes x 100 gram
€ 10,72/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 29,65
-13%
€ 25,72
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel
Productafbeelding van Holland Foodz Boterwafeltje - 3 kilo (6 x 500 gram)
Holland Foodz Boterwafeltje - 3 kilo (6 x 500 gram)
€ 11,77/1kg
€ 35,30
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel
Productafbeelding van Wilhelmina  Pepermunt - 10 zakjes x 200 gram
Wilhelmina Pepermunt - 10 zakjes x 200 gram
€ 9,58/1kg
€ 19,15
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Heerlijke toffee met salty caramel. Verrukkelijk!

Productinformatie:
plm 2,7 cm lang x 2,5 cm breed (zonder verpakking)
gewicht gemiddeld 9,5 gram per stuk



Walkers Karamelsnoepjes met Zeezout

Liefhebbers van karamel, opgelet: Walkers Karamelsnoepjes met Zeezout combineren een romige, zachte smaak met een rijke, geroosterde karamelsmaak. Gemaakt met de beproefde Walkers Nonsuch kwaliteit.

Productdetails in één oogopslag

  • Inhoud: 2500g

Waarom Walkers Karamelsnoepjes met Zeezout de moeite waard zijn

  • Zacht smeltende karamellaas met een volle smaak
  • Langdurige smaak - ideaal voor onderweg
  • Praktisch als voorraad voor snoepgoed en op het bureau

Ingrediënten: Glucose-omgekeersuiker, suiker, gezoete gecondenseerde melk (volle melk, suiker) 21%, plantaardige olie (palm, palmpitolie), boter 4%, Anglesey zeezout 1%, zout, natuurlijke karamelsmaak, melasse, emulgator (E471), vanille.

Allergie-informatie

Kan sporen bevatten van pinda's, noten en soja.

Voedingswaardenper 100 g
Energie1996 kJ /
484 kcal
Vet21,4 g
-waarvan verzadigde vetzuren13,5 g
Koolhydraten70,5 g
-waarvan suikers51 g
Eiwitten1,9 g
Zout1,85 g

Bewaarinstructies: Koel en droog n!

Ingrediënten
Heerlijke toffee met salty caramel. Verrukkelijk! Productinformatie: plm 2,7 cm lang x 2,5 cm breed (zonder verpakking) gewicht gemiddeld 9,5 gram per stuk
Voedingswaarde
Voedingswaarden per 100 g: Energie: 1996 kJ/484 kcal Vetten: 21.4 g waarvan verzadigde vetzuren: 13.5 g Koolhydraten: 70.5 g waarvan suikers: 48.8 g Eiwitten: 1.9 g Zout: 1.9 g
Gewicht
2500 g
Afmetingen
40 cm x 20 cm x 8 cm
Levensmiddelenbedrijven
Walker
Verkoopbenaming
Walker Eclair Salted Caramel - 1 zak x 2,5 kilo
Fabrikant
Tenneco
Aantal stuks
1
MPN (Manufacturer Part Number)
V-11-1360-25-kilo
EAN
5010169170341

Ingrediënten
Heerlijke toffee met salty caramel. Verrukkelijk! Productinformatie: plm 2,7 cm lang x 2,5 cm breed (zonder verpakking) gewicht gemiddeld 9,5 gram per stuk
Voedingswaarde
Voedingswaarden per 100 g: Energie: 1996 kJ/484 kcal Vetten: 21.4 g waarvan verzadigde vetzuren: 13.5 g Koolhydraten: 70.5 g waarvan suikers: 48.8 g Eiwitten: 1.9 g Zout: 1.9 g
Gewicht
2500 g
Afmetingen
40 cm x 20 cm x 8 cm
Levensmiddelenbedrijven
Walker
Verkoopbenaming
Walker Eclair Salted Caramel - 1 zak x 2,5 kilo
Fabrikant
Tenneco
Aantal stuks
1
MPN (Manufacturer Part Number)
V-11-1360-25-kilo
EAN
5010169170341
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van STORCK 233179 STORCK Kaubonbons 490,0 g
STORCK 233179 STORCK Kaubonbons 490,0 g
€ 49,31/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 24,16
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Walker Eclair Liquorice - 1 zak x 2,5 kilo
Walker Eclair Liquorice - 1 zak x 2,5 kilo
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 33,40
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel
Productafbeelding van STORCK 232172 Schoko Toffees Schokobonbons 325,0 g
STORCK 232172 Schoko Toffees Schokobonbons 325,0 g
€ 77,35/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 25,14
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Open Food 5701049191227, e1103, e420, e420ii, e428, volledig gehard plantaardig vet (palmkern- en kokosolie), magere melkpoeder, suiker,..., 450 kcal, 5,6 g, 57 g, 47 g
Open Food 5701049191227, e1103, e420, e420ii, e428, volledig gehard plantaardig vet (palmkern- en kokosolie), magere melkpoeder, suiker,..., 450 kcal, 5,6 g, 57 g, 47 g
€ 167,88/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 83,94
Verkoper: Needforsweet
Productafbeelding van Merci Lovelies, 185 gram
Merci Lovelies, 185 gram
€ 32,54/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 6,02
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Walker Eclair Coffee - 1 zak x 2,5 kilo
Walker Eclair Coffee - 1 zak x 2,5 kilo
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 40,00
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel
Productafbeelding van COOL 202299 COOL MINI'BONBONS Bonbons 3,0 kg
COOL 202299 COOL MINI'BONBONS Bonbons 3,0 kg
€ 14,02/1kg
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 42,06
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van dots 08905055 Dots Faltenvers. 2cm C4 O.F.
dots 08905055 Dots Faltenvers. 2cm C4 O.F.
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 62,57
Gratis bezorging
Verkoper: FTT_Distribution_GmbH
Productafbeelding van Red Band Zachte Groentjes - 1 kilo
Red Band Zachte Groentjes - 1 kilo
€ 14,65/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 14,65
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel
Productafbeelding van Toffifee® 762273-00 Toffifee® Pralinen 125,0 g, AI-gegenereerde afbeelding
Toffifee® 762273-00 Toffifee® Pralinen 125,0 g
€ 52,64/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 17
€ 6,58
Verkoper: AllYouNeed
Productafbeelding van Ritter SPORT 5211875009 Ritter SPORT Kokos Schokolade 100,0 g
Ritter SPORT 5211875009 Ritter SPORT Kokos Schokolade 100,0 g
€ 182,40/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 18,24
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Gardiner's of Scotland, luxe fudge met Baileys smaak, 250 gram
Gardiner's of Scotland, luxe fudge met Baileys smaak, 250 gram
€ 55,96/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 13,99
Verkoper: artbook-service
Productafbeelding van Monin Siroop Munt 0,7 liter
Monin Siroop Munt 0,7 literWegwerp
€ 31,83/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 23,21
-4%
€ 22,28
Verkoper: AllYouNeed
Productafbeelding van Pistachecrème, zoete pistachecrème zonder palmolie, 190g, Sofì - Dolcezze di Sicilia
Pistachecrème, zoete pistachecrème zonder palmolie, 190g, Sofì - Dolcezze di Sicilia
€ 40,89/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 48
€ 7,77
Verkoper: ItalianGourmetShop
Productafbeelding van 100 stuks, 15 cm lange, met voet, platte kaarsvetten. (Kaarsvetten voor platte kaarsen)
100 stuks, 15 cm lange, met voet, platte kaarsvetten. (Kaarsvetten voor platte kaarsen)
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 65
€ 14,93
Gratis bezorging
Verkoper: StarCommerce
Productafbeelding van Ahlgrens Bilar Zoute Lakritssnoepjes, 390 gram
Ahlgrens Bilar Zoute Lakritssnoepjes, 390 gram
€ 153,69/1kg
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 59,94
Verkoper: Needforsweet
Productafbeelding van Zelfklevende etiketten, 500 stuks, met dispenser
Zelfklevende etiketten, 500 stuks, met dispenser
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 30,96
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Ferrero Rocher, pure chocoladetafel met hazelnoten, 90g
Ferrero Rocher, pure chocoladetafel met hazelnoten, 90g
€ 97,22/1kg
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 8,75
Gratis bezorging
Verkoper: KeplerInnovation
Productafbeelding van Milka 771906 Naps Mix, 1,0 kg
Milka 771906 Naps Mix, 1,0 kg
€ 46,49/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 46,49
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Roshen Krokant met karamel, 1 kg, verpakking met 3 stuks
Roshen Krokant met karamel, 1 kg, verpakking met 3 stuks
€ 25,81/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 28,99
-6%
€ 27,10
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Lotus 6566614006, Lotus Biscoff koekjes, 200 g
Lotus 6566614006, Lotus Biscoff koekjes, 200 g
€ 43,50/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 8,70
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van m&m's PEANUT Schokobonbons 150 g
m&m's PEANUT Schokobonbons 150 g
€ 74,60/1kg
€ 11,19
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Frigeo bruistabletten Ahoj Brause 200 stuks
Frigeo bruistabletten Ahoj Brause 200 stuks
€ 15,16/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 24,26
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van m&m's 5000159460293 Peanut 24x45g Beutel
m&m's 5000159460293 Peanut 24x45g Beutel
€ 33,92/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 36,63
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van 2-delige veegset: veegschep, veegborstel met lange steel, veegset. Borstel en schep met rubberen rand, kunststof
2-delige veegset: veegschep, veegborstel met lange steel, veegset. Borstel en schep met rubberen rand, kunststof
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 227
€ 9,90
5% vanaf 2 stuks
Verkoper: HAC24-GmbH
Productafbeelding van STORCK 5851 STORCK Vollmilch Brocken Bonbons 750,0 g
STORCK 5851 STORCK Vollmilch Brocken Bonbons 750,0 g
€ 16,32/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 12,24
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Ferrero Kinder-reepjes, grote verpakking (36 stuks van 21 gram per stuk)
Ferrero Kinder-reepjes, grote verpakking (36 stuks van 21 gram per stuk)
€ 29,81/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 36
€ 22,54
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Trolli All in One Fruitgummimix, 50 mini-verpakkingen van 20 gram, ideaal voor carnaval of feestjes, totaal 1000 gram
Trolli All in One Fruitgummimix, 50 mini-verpakkingen van 20 gram, ideaal voor carnaval of feestjes, totaal 1000 gram
€ 15,36/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 15,36
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Piasten chocoladebolletjes, wit/roze, 225g
Piasten chocoladebolletjes, wit/roze, 225g
€ 11,38/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 2,82
-9%
€ 2,56
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Spin Mop Refill Vileda Turbo 2in1
Spin Mop Refill Vileda Turbo 2in1
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 71
€ 13,36
Gratis bezorging
Verkoper: Euroelectronics

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 4 beoordelingen
Beoordeeld op 12 februari 2023 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Snel geleverd. Heerlijk product.
Beoordeeld op 6 februari 2025 op
Geverifieerde aankoop
Melden
zoet u nootachtig
Beoordeeld op 30 april 2025 op
Geverifieerde aankoop
Beoordeeld op 14 juli 2023 op
Geverifieerde aankoop