Nutrition Probiotika LactoSpore + Prebiotica, 60 capsules

€ 31,68

Gratis bezorging

Bij jou thuis

wo 7 – ma 12 oktober
Onze bestedeals
Dieetproducten & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Afslankondersteuning - Metabolisme - 500mg, 60 capsules
Afslankondersteuning - Metabolisme - 500mg, 60 capsules
€ 17,83
Verkoper: BioCare
Productafbeelding van Choline en inositol (120 capsules)
Choline en inositol (120 capsules)
€ 278.250,01/1kg
€ 55,65
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van BrainMax BRAINFOOD®, 90 plantaardige capsules
BrainMax BRAINFOOD®, 90 plantaardige capsules
€ 75,03
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van MEGAMAX Nutrition Vitamine- en mineralenpoeder, kersensmaak, 350 gram
MEGAMAX Nutrition Vitamine- en mineralenpoeder, kersensmaak, 350 gram
€ 16,58
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van GymBeam - BioPerine®, 60 capsules
GymBeam - BioPerine®, 60 capsules
€ 364,00/1kg
€ 21,84
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van GymBeam - FueBurn, 120 capsules
GymBeam - FueBurn, 120 capsules
€ 286,50/1l
€ 34,38
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Forskolin 50 mg - Coleus Forskohlii extract - 60 veganistische capsules
Forskolin 50 mg - Coleus Forskohlii extract - 60 veganistische capsules
€ 38,23
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Marevia Ovary - Poeder met Inositol, Magnesiumcitraat, Ashwagandha-extract - 150 g
Marevia Ovary - Poeder met Inositol, Magnesiumcitraat, Ashwagandha-extract - 150 g
€ 117,87/1l
€ 17,68
5% vanaf 2 stuks
Verkoper: Nutrisslim
Productafbeelding van GymBeam - Forskoline, 60 capsules
GymBeam - Forskoline, 60 capsules
€ 411,33/1l
€ 24,68
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van GymBeam - Garcinia Cambogia, 90 capsules
GymBeam - Garcinia Cambogia, 90 capsules
€ 286,44/1l
€ 25,78
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Almased Vitaliteitsdrank, portiezakjes, 10 stuks
Almased Vitaliteitsdrank, portiezakjes, 10 stuks
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 23,26
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van GymBeam - Druivenpitextract, 90 tabletten
GymBeam - Druivenpitextract, 90 tabletten
€ 324,17/1kg
€ 23,34
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van BrainMax Enhanced Citicholine, 60 plantaardige capsules
BrainMax Enhanced Citicholine, 60 plantaardige capsules
€ 57,25
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van SuperSmart Daily 6 voedingssupplement - 180 vegetarische capsules
SuperSmart Daily 6 voedingssupplement - 180 vegetarische capsules
€ 155,88
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van GymBeam - Synefrine, 180 tabletten
GymBeam - Synefrine, 180 tabletten
€ 315,67/1kg
€ 28,41
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van KBruShop Farmasi Nutriplus Collageenpoeder, chocoladesmaak, 210 gram
KBruShop Farmasi Nutriplus Collageenpoeder, chocoladesmaak, 210 gram
€ 357,10/1l
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 74,99
10% Voucher
Gratis bezorging
Verkoper: KBruSHOP
Productafbeelding van Trec Nutrition | Ashwagandha Max 335 mg
Trec Nutrition | Ashwagandha Max 335 mg
€ 228,83/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 13,73
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Elektrolytenpoeder, 120g, citroen-limoen smaak
Elektrolytenpoeder, 120g, citroen-limoen smaak
€ 367,17/1l
€ 44,06
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Sotya Verzadigende Chocoladesmoothie, 700 gram
Sotya Verzadigende Chocoladesmoothie, 700 gram
€ 31,10
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van Espara Weihrauch-MSM capsules, vegan, 180 stuks
Espara Weihrauch-MSM capsules, vegan, 180 stuks
€ 49,23
Verkoper: AbisZ-Markt

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

LactoSpore® probiotica met prebiotica hebben de volgende voordelen:

  • Ze hoeven niet in de koelkast te worden bewaard.
  • LactoSpore® is gecertificeerd als Kosher en Halal.
  • Bevat 15 miljard Bacillus coagulans per gram.
  • Inuline is een prebiotikum en dient als voedingsbron voor de probiotica.
  • Elke capsule bevat de aanbevolen dagelijkse dosis LactoSpore® zoals voorgeschreven door de fabrikant.
  • Bevat een groot aantal levende lactobacillen, die hun levensvatbaarheid behouden tijdens de productie in farmaceutische vormen en tijdens de opslag voor consumptie.
  • De sporen kunnen de bovenste delen van het spijsverteringskanaal (in maagsappen en gal) overleven en veilig doorkomen tot in de darmen.
  • De sporen kunnen zich in het spijsverteringskanaal vestigen en voldoende melkzuur en andere antagonistische stoffen produceren, die de groei van pathogene bacteriën remmen.
Fabrikant
GreenFood Nutrition
Gewicht
38 g
Aantal stuks
500
Ingrediënten
Inuline, Wegwartenkruid, LactoSpore® (bevat Bacillus Coagulans), plantaardige capsule gemaakt van hypromellose, vulstof (rijstmeel met toegevoegd siliciumdioxide).
Aanbevolen dosering
zie productbeschrijving
Levensmiddelenbedrijven
SuperFood PS e.U., Hirschmillerstra§e 4, 2115 Ernstbrunn
Verkoopbenaming
GreenFood Nutrition Probiotica LactoSpore® + Prebiotica, 60 capsules
EAN
8594193924257
MPN (Manufacturer Part Number)
GF30094

Fabrikant
GreenFood Nutrition
Gewicht
38 g
Aantal stuks
500
Ingrediënten
Inuline, Wegwartenkruid, LactoSpore® (bevat Bacillus Coagulans), plantaardige capsule gemaakt van hypromellose, vulstof (rijstmeel met toegevoegd siliciumdioxide).
Aanbevolen dosering
zie productbeschrijving
Levensmiddelenbedrijven
SuperFood PS e.U., Hirschmillerstra§e 4, 2115 Ernstbrunn
Verkoopbenaming
GreenFood Nutrition Probiotica LactoSpore® + Prebiotica, 60 capsules
EAN
8594193924257
MPN (Manufacturer Part Number)
GF30094
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Probiotica, extra sterk, 90 veganistische capsules
Probiotica, extra sterk, 90 veganistische capsules
€ 701,28/1kg
€ 32,96
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Linex Forte, 28 capsules - Versterkte formule voor een gezonde darmflora
Linex Forte, 28 capsules - Versterkte formule voor een gezonde darmflora
€ 799.666,69/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 77
€ 23,99
Verkoper: The-Fast-Order
Productafbeelding van Probiotica, Lactobacillus en Bifidobacteriën complex MOVit Energy, 90 veganistische capsules
Probiotica, Lactobacillus en Bifidobacteriën complex MOVit Energy, 90 veganistische capsules
€ 805,12/1kg
€ 34,62
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Kastbed - Dons/veren dekbed - 135x200 cm, zonder kussens (80x80 cm)
Kastbed - Dons/veren dekbed - 135x200 cm, zonder kussens (80x80 cm)
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 211
€ 79,99
Verkoper: Bestlivings
Productafbeelding van Weider Premium Whey Protein - verkrijgbaar vanaf 2,3 kg in verschillende smaken - vanille - karamel
Weider Premium Whey Protein - verkrijgbaar vanaf 2,3 kg in verschillende smaken - vanille - karamel
€ 65,65/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 197,01
-€ 46,01
€ 151,00
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
Productafbeelding van Sardines - Biologische olijfolie, 135g
Sardines - Biologische olijfolie, 135g
€ 36,07/1kg
€ 4,87
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Voeding. Vezels. Psyllium. 96 capsules
Voeding. Vezels. Psyllium. 96 capsules
€ 25,59
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Natuurlijke geitenyoghurt, 125 gram - DANMIS
Natuurlijke geitenyoghurt, 125 gram - DANMIS
€ 0,01/1kg
€ 1,25
-4%
€ 1,19
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Spirulina Tabletten - 600 tabletten (500mg) - Hoge dosering: 4.000mg - Pure spirulina-alg uit gecontroleerde teelt - Veganistisch - TRUE NATURE®
Spirulina Tabletten - 600 tabletten (500mg) - Hoge dosering: 4.000mg - Pure spirulina-alg uit gecontroleerde teelt - Veganistisch - TRUE NATURE®
€ 156,23/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 34
€ 48,72
-3%
€ 46,87
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van 2L drinkfles, sportfles, waterfles, drinkfles met rietje, tijdmarkering, kleurverloop, rood
2L drinkfles, sportfles, waterfles, drinkfles met rietje, tijdmarkering, kleurverloop, rood
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 89
€ 18,38
Gratis bezorging
Verkoper: StarCommerce
Productafbeelding van AgfaPhoto Realishot DC5200, zwart
AgfaPhoto Realishot DC5200, zwart
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 57
€ 99,59
-€ 35,82
€ 63,77
Verkoper: PolisElectro
Productafbeelding van Brandt Hobbits kernig Kekse 250,0 g
Brandt Hobbits kernig Kekse 250,0 g
€ 39,88/1kg
€ 9,97
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Aquadon Shower Hero – waterbesparende douchekop met mineralen – douchekop met 3 verschillende straalstanden – waterbesparende douchekop met drukverhogende functie en filter voor zacht water
Aquadon Shower Hero – waterbesparende douchekop met mineralen – douchekop met 3 verschillende straalstanden – waterbesparende douchekop met drukverhogende functie en filter voor zacht water
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 111
€ 29,99
-50%
€ 14,99
5% vanaf 2 stuks
Verkoper: HAC24-GmbH
Productafbeelding van SENSEO Pads Classic Senseopads, 240 stuks, dranken, koffiepads, grootverpakking XXL
SENSEO Pads Classic Senseopads, 240 stuks, dranken, koffiepads, grootverpakking XXL
€ 42,57/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 305
€ 73,83
-3%
€ 70,88
Verkoper: AllYouNeed
Productafbeelding van Set van 12 wekpotten van 220 ml, tulpmotieven, inclusief 12 glazen deksels
Set van 12 wekpotten van 220 ml, tulpmotieven, inclusief 12 glazen deksels
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 72
€ 31,29
Gratis bezorging
Verkoper: Fuduu-Shop
Productafbeelding van Maskerhouder "Comfort", zwart
Maskerhouder "Comfort", zwart
3,8Gemiddelde beoordeling: 3,8 van 5Aantal beoordelingen: 15
€ 3,99
Verkoper: elasto
Productafbeelding van Pilot, mountainbike, 27,5 inch, voor heren, met 21 versnellingen Shimano, schijfremmen, aluminium frame, oranje
Pilot, mountainbike, 27,5 inch, voor heren, met 21 versnellingen Shimano, schijfremmen, aluminium frame, oranje
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 415,78
Gratis bezorging
Verkoper: WheelsPower
Productafbeelding van GEEKOM GeekBook X14 Pro laptop, 999 gram, ultralicht, 14" 2.8K OLED-scherm, Intel Core Ultra 5-125H processor, 16GB LPDDR5x RAM (7500MT/s), 512GB SSD, 2x USB4-poorten, vingerafdruksensor, 16 uur batterijduur
GEEKOM GeekBook X14 Pro laptop, 999 gram, ultralicht, 14" 2.8K OLED-scherm, Intel Core Ultra 5-125H processor, 16GB LPDDR5x RAM (7500MT/s), 512GB SSD, 2x USB4-poorten, vingerafdruksensor, 16 uur batterijduur
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 849,00
Gratis bezorging
Verkoper: 360deutschlandstore
Productafbeelding van Celimax Vita-A Retinal Shot, verstevigende booster, 15 ml
Celimax Vita-A Retinal Shot, verstevigende booster, 15 ml
€ 900,00/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 180
€ 14,15
-4%
€ 13,50
Gratis bezorging
Verkoper: Trading-Shop25
Productafbeelding van Bosch BGC05A220A Bosch BGC 05 A 220 A
Bosch BGC05A220A Bosch BGC 05 A 220 A
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 212
€ 131,90
-€ 11,01
€ 120,89
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Lehmann wafelijzer voor noten | Elektrische notenbakker, voor pinda's, hazelnoten | 24 halve porties | max. 1400 W
Lehmann wafelijzer voor noten | Elektrische notenbakker, voor pinda's, hazelnoten | 24 halve porties | max. 1400 W
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 134
€ 78,30
-2%
€ 76,37
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Lambertz Compositie Gebakkdoos, 1000 gram
Lambertz Compositie Gebakkdoos, 1000 gram
€ 27,56/1kg
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 27,56
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van LG GMG861EPAE, Vrijstaand, Multifunctionele deur, Zwart, 5 deuren, LED-verlichting, Binnenkant
LG GMG861EPAE, Vrijstaand, Multifunctionele deur, Zwart, 5 deuren, LED-verlichting, Binnenkant
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 2.014,46
De energieklasse van dit product is E.
Verkoper: BRaUN_Elektro
Productafbeelding van Ostrovit Keep Sleep melatonine (300 tabletten) BI9089
Ostrovit Keep Sleep melatonine (300 tabletten) BI9089
€ 212,25/1kg
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 28
€ 17,00
-50%
€ 8,49
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Daiwa Ninja X Tele Carp 10ft 3lb karperhengel
Daiwa Ninja X Tele Carp 10ft 3lb karperhengel
€ 19,03/1m
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 57,10
Verkoper: Fishernator
Productafbeelding van ZELURXX 64GB CCD Retro Camera, leg altijd en overal momenten vast, met 16x zoom, 2,4 inch display, HD-kwaliteit, vintage filters, kindercamera
ZELURXX 64GB CCD Retro Camera, leg altijd en overal momenten vast, met 16x zoom, 2,4 inch display, HD-kwaliteit, vintage filters, kindercamera
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 114
Gebruikt
€ 25,99
Gratis bezorging
Verkoper: BBG-Onlineshop
Productafbeelding van Lotus 2257974002, Broodbeleg, 400 gram
Lotus 2257974002, Broodbeleg, 400 gram
€ 31,80/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 12,72
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Kärcher DAB 7000I, internetradio, digitaal, DAB+, 87,5 - 108 MHz, 174 - 240 MHz, 14 W
Kärcher DAB 7000I, internetradio, digitaal, DAB+, 87,5 - 108 MHz, 174 - 240 MHz, 14 W
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 26
€ 149,06
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Drietalige commode AURORA KASZMIR 3D, voorzien van rechte, verchroomde poten
Drietalige commode AURORA KASZMIR 3D, voorzien van rechte, verchroomde poten
3,7Gemiddelde beoordeling: 3,7 van 5Aantal beoordelingen: 27
€ 339,00
Gratis bezorging
Verkoper: Lookway
Productafbeelding van 2 x CR2450 WILHELM lithium knoopcel, 3V, 600mAh, ø24x5,0mm, batterij DL2450
2 x CR2450 WILHELM lithium knoopcel, 3V, 600mAh, ø24x5,0mm, batterij DL2450
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 1874
€ 27,84
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.