Breedte:

15 cm

A5 Aquarelpapier, 300g/m, wit, 35 vellen | Aquarelblok Din A5 van Tritart

€ 12,99

€ 32,47 / 1kg

Gratis bezorging

Naar huis en naar afhaalstations

vr 2 – di 6 oktober
Onze bestedeals
Knutselsets & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van int!rend Aquarelpapier, postkaartformaat A6, 300g/m - 60 pagina's. Aquarelpapierblok met waterreservoirpenseel en potlood - blanco aquarelposten
int!rend Aquarelpapier, postkaartformaat A6, 300g/m - 60 pagina's. Aquarelpapierblok met waterreservoirpenseel en potlood - blanco aquarelposten
€ 58,77/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 17,63
Gratis bezorging
Verkoper: Brandslandia
Productafbeelding van Maaleo 8643 Creatieve set 288 stuks
Maaleo 8643 Creatieve set 288 stuks
€ 12,62/1kg
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 42
€ 20,83
Verkoper: Dareknaklik
Productafbeelding van Schilderset in een houten koffer met lade - 143 stuks
Schilderset in een houten koffer met lade - 143 stuks
€ 15,54/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 35
€ 40,56
Verkoper: Drogisterijplus-nl
Productafbeelding van Diamantborduuraccessoires Malatec 19184
Diamantborduuraccessoires Malatec 19184
€ 24,51/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 69
€ 18,90
Verkoper: Drogisterijplus-nl
Productafbeelding van folia 935 folia Creatieve Box "mix", met meer dan 1.300 onderdelen
folia 935 folia Creatieve Box "mix", met meer dan 1.300 onderdelen
€ 69,95/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 28,33
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van folia 50915/1, Koffer met knutselpapier, Jumbo, 107-delig
folia 50915/1, Koffer met knutselpapier, Jumbo, 107-delig
€ 15,43/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 18,14
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van Schilderset in koffer, 45 stuks, Maaleo 23863
Schilderset in koffer, 45 stuks, Maaleo 23863
€ 16,67/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 53
€ 36,68
Verkoper: Drogisterijplus-nl
Productafbeelding van Houtsnippers 1 l Mix Bruin Dipro
Houtsnippers 1 l Mix Bruin Dipro
€ 6,90
Verkoper: Warentuin
Productafbeelding van Paw Patrol Kunstset – Schilderset en tekendoos, creatieve set voor kinderen
Paw Patrol Kunstset – Schilderset en tekendoos, creatieve set voor kinderen
€ 19,97
Verkoper: IM-Trading_GmbH
Productafbeelding van kangaro K-830150: Scheurblok, 36 vel, 50 g/m², 230 x 305 mm, wit
kangaro K-830150: Scheurblok, 36 vel, 50 g/m², 230 x 305 mm, wit
€ 101,00/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 5,05
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van Heyda 204870701, Knusperhuis-knutselset, formaat A4
Heyda 204870701, Knusperhuis-knutselset, formaat A4
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 39,16
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Clairefontaine GY057O, 5 vel/pakken, Karton, Wit, 1 stuk
Clairefontaine GY057O, 5 vel/pakken, Karton, Wit, 1 stuk
€ 5,65
-4%
€ 5,37
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van folia Geschenkk”rbchen-Bastelset, 9 K”rbchen
folia Geschenkk”rbchen-Bastelset, 9 K”rbchen
€ 46,90
-49%
€ 23,68
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Aquarellen 12 stuks + penseel
Aquarellen 12 stuks + penseel
€ 124,95/1kg
€ 24,99
Gratis bezorging
Verkoper: Glemo
Productafbeelding van Liderpapier, wit, 360 mm, 260 mm, 250 stuks
Liderpapier, wit, 360 mm, 260 mm, 250 stuks
€ 77,98
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Doek 40x50 Cm
Doek 40x50 Cm
€ 37,53/1kg
€ 11,26
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van Jongen Op Briefkaarten Met Buisbeelden, Nummer 3585
Jongen Op Briefkaarten Met Buisbeelden, Nummer 3585
€ 45,86/1kg
€ 6,76
-5%
€ 6,42
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Schilderset om naar nummer te schilderen
Schilderset om naar nummer te schilderen
€ 42,60/1kg
€ 28,25
-4%
€ 26,84
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Grafix knutselset
Grafix knutselset
€ 150,30/1kg
€ 15,03
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

A5 Aquarelpapier, 300g / Wit / 35 vellen | Aquarelblok Din A5 van Tritart

  • UNIEKE OPPENVORMING: Het effect van het aquarelpapier is optimaal. Omdat ons A5 aquarelpapier tijdens het productieproces is veredeld, staat dit A5 aquarelblok garant voor de hoogste kwaliteit.
  • LEEFTIJDSESTEND AQUARELPAPIER: Ons 300g aquarelpapier A5 is 100% bestand tegen veroudering. Het aquarelpapier is ook aan één kant verlijmd.
  • VEELZIJDIG AQUARELPAPIER: Aan de ene kant is het aquarelpapier glad en aan de andere kant is het ruw. Hierdoor kan dit A5 aquarelblok van 300g op veel verschillende manieren worden gebruikt.
  • OPTIMALE KLEURENWEERGAVE: Aquarelpapier Din A5 met een uitstekend aquarelpapiereffect. Deze A5 aquarellijn behoort tot de Tritart serie: Madagascar Watercolour Paper Pad | 35 vellen.
  • HOOGWAARDIGE KWALITEIT: 300gr aquarelblok Din A5 van Tritart.

Aan de ene kant is het A5 aquarelblok glad - aan de andere kant is het A5 aquarelpapier ruw. Hierdoor is dit 300g aquarelpapier veelzijdig toepasbaar. Deze A5 aquarellijn behoort tot de Tritart serie: Madagascar. Mat aquarelpapier A5 met een uitwisbaar oppervlak. Ons Din A5 aquarelpapier is ook aan één kant verlijmd. Aquarelblok met een uitstekend vermogen om kleuren op te nemen. Onze A5 aquarelblokken zijn bijzonder stabiel verwerkt. Hoogwaardig A5 aquarelblok van Tritart. Bestel nu!

Breedte
15 cm
Lengte
21.5 cm
Model
Madagascar Watercolour Paper Pad
Fabrikant
Tritart
Aantal stuks
1
Gewicht
0.4 kg
EAN
4260608380126
MPN (Manufacturer Part Number)
tt20 - aquarellblock a5

Breedte
15 cm
Lengte
21.5 cm
Model
Madagascar Watercolour Paper Pad
Fabrikant
Tritart
Aantal stuks
1
Gewicht
0.4 kg
EAN
4260608380126
MPN (Manufacturer Part Number)
tt20 - aquarellblock a5
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Creative Deco 30 x A3 Multiplex Platen 3mm, 420 x 300 x 3 mm (+/- 0.5 mm)
Creative Deco 30 x A3 Multiplex Platen 3mm, 420 x 300 x 3 mm (+/- 0.5 mm)
€ 9,81/1kg
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 85
€ 78,95
Gratis bezorging
Verkoper: CreativeBrandsEU
Productafbeelding van Kintsugi reparatieset: Moderne reparatieset - Goud - Goudlijm - Geschikt voor contact met voedsel - Vaatwasmachinebestendig
Kintsugi reparatieset: Moderne reparatieset - Goud - Goudlijm - Geschikt voor contact met voedsel - Vaatwasmachinebestendig
€ 354,32/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 67,32
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van VEVOR knopenpers, set met stansvormen voor knopen van 58 + 25 mm, inclusief 500 knooponderdelen
VEVOR knopenpers, set met stansvormen voor knopen van 58 + 25 mm, inclusief 500 knooponderdelen
€ 12,41/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 151,60
-€ 44,61
€ 106,99
Gratis bezorging
Verkoper: SucceBuy-Official-Store-EU
Productafbeelding van Canvas voor schilderen 2 stuks 150x100 cm op grootformaat frame Zenacolor.
Canvas voor schilderen 2 stuks 150x100 cm op grootformaat frame Zenacolor.
€ 32,50/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 129,99
Verkoper: RESTEQ
Productafbeelding van Kruzzel 19179 Schilderdoos in koffertje, 83-delig
Kruzzel 19179 Schilderdoos in koffertje, 83-delig
€ 13,42/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 39
€ 35,34
Verkoper: Drogisterijplus-nl
Productafbeelding van Petsworld: Afdrukset voor pootjes, schoon en veilig voor baby en huisdier
Petsworld: Afdrukset voor pootjes, schoon en veilig voor baby en huisdier
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 15,99
-31%
€ 10,99
Gratis bezorging
Verkoper: brandvin
Productafbeelding van 50 vellen tattoo-overdrachtfolie voor sublimatie, geschikt voor doe-het-zelf projecten
50 vellen tattoo-overdrachtfolie voor sublimatie, geschikt voor doe-het-zelf projecten
€ 46,00/1kg
3,9Gemiddelde beoordeling: 3,9 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 23,00
Gratis bezorging
Verkoper: StarCommerce
Productafbeelding van 30 stuks multiplexplaten, 3 mm dik, set van 40 x 40 cm
30 stuks multiplexplaten, 3 mm dik, set van 40 x 40 cm
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 78,97
Gratis bezorging
Verkoper: Easybuy
Productafbeelding van Nano-tape bubbels set, 2 stuks, 300 cm DIY bubbeltape, tape om bubbels mee te maken, multifunctionele tape, 27-delige bubbelcreatieset, ontspanningstoy, glitterrietjes design
Nano-tape bubbels set, 2 stuks, 300 cm DIY bubbeltape, tape om bubbels mee te maken, multifunctionele tape, 27-delige bubbelcreatieset, ontspanningstoy, glitterrietjes design
3,6Gemiddelde beoordeling: 3,6 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 14,95
Gratis bezorging
Verkoper: StarCommerce
Productafbeelding van Bieco set voor gipsafdruk van babyhandjes en -voetjes | complete set voor babyafdrukken met 3D-fotolijst van hout | set met fotolijsten voor handafdruk van baby | gipsafdrukset voor handen | set voor voetafdruk van baby
Bieco set voor gipsafdruk van babyhandjes en -voetjes | complete set voor babyafdrukken met 3D-fotolijst van hout | set met fotolijsten voor handafdruk van baby | gipsafdrukset voor handen | set voor voetafdruk van baby
€ 40,73/1kg
3,8Gemiddelde beoordeling: 3,8 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 40,90
-12%
€ 35,84
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Maaleo 8643 Creatieve set 288 stuks
Maaleo 8643 Creatieve set 288 stuks
€ 12,62/1kg
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 42
€ 20,83
Verkoper: Dareknaklik
Productafbeelding van folia 23007 folia Bastelset Kastanienbohrer-Set natur/flieder
folia 23007 folia Bastelset Kastanienbohrer-Set natur/flieder
€ 14,03
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Set met afdrukken van pootjes, geschikt voor honden, katten en baby's. Set voor het maken van hand- of voetafdrukken
Set met afdrukken van pootjes, geschikt voor honden, katten en baby's. Set voor het maken van hand- of voetafdrukken
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 14,93
Gratis bezorging
Verkoper: StarCommerce
Productafbeelding van Creativ Company 977547, knutselset voor het maken van sieraden, voor kinderen vanaf 3 jaar, hout, meerkleurig
Creativ Company 977547, knutselset voor het maken van sieraden, voor kinderen vanaf 3 jaar, hout, meerkleurig
€ 61,93/1kg
€ 27,67
-32%
€ 18,58
Gratis bezorging
Verkoper: PlanetHappy
Productafbeelding van Casting and Painting - SES CREATIVE - Dinosaurs - Dinosaur Museum
Casting and Painting - SES CREATIVE - Dinosaurs - Dinosaur Museum
€ 50,66/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 25,33
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van Aga Plastic schilderset in koffer, 145 stuks, roze
Aga Plastic schilderset in koffer, 145 stuks, roze
€ 7,08/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 20,99
-26%
€ 15,37
Verkoper: Dareknaklik
Productafbeelding van Set met 74 stuks voor schilderen en tekenen
Set met 74 stuks voor schilderen en tekenen
€ 27,46/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 24,71
Verkoper: Drogisterijplus-nl
Productafbeelding van Diamantborduuraccessoires Malatec 19184
Diamantborduuraccessoires Malatec 19184
€ 24,51/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 69
€ 18,90
Verkoper: Drogisterijplus-nl
Productafbeelding van Filznaden, 100 stuks, maat M, voor handmatig vilten en wolbewerking, knutselaccessoires
Filznaden, 100 stuks, maat M, voor handmatig vilten en wolbewerking, knutselaccessoires
€ 176,92/1kg
€ 23,00
Gratis bezorging
Verkoper: Ladenza
Productafbeelding van Make it Real, Snelle armbandjes, set voor het maken van armbandjes voor kinderen, 8 jaar en ouder, meerkleurig, 20 stuks
Make it Real, Snelle armbandjes, set voor het maken van armbandjes voor kinderen, 8 jaar en ouder, meerkleurig, 20 stuks
€ 74,52/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 37,26
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van ECD Germany, teken- en schilderset 174-delig, Deluxe schilderset in houten koffer met essentiële schildermaterialen
ECD Germany, teken- en schilderset 174-delig, Deluxe schilderset in houten koffer met essentiële schildermaterialen
€ 66,03/1kg
€ 66,03
Gratis bezorging
Verkoper: PlanetHappy
Productafbeelding van Esschert Design KG208, Wit, Dolomiet, 89 mm, 83 mm, 211 mm, 365 g
Esschert Design KG208, Wit, Dolomiet, 89 mm, 83 mm, 211 mm, 365 g
€ 46,82/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 17,09
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van 3D Gipsset voor het maken van een afdruk van de babybuik, 21-delig | Gipsafdruk van de babybuik | Afdruk van de babybuik
3D Gipsset voor het maken van een afdruk van de babybuik, 21-delig | Gipsafdruk van de babybuik | Afdruk van de babybuik
€ 45,24/1kg
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 19
€ 59,55
-2%
€ 58,09
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van ROTH 668501, zeshoekige Schulten-Rohling, 850 mm, grijs
ROTH 668501, zeshoekige Schulten-Rohling, 850 mm, grijs
€ 85,83/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 60,08
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Honey Dessert Talk Robotime
Honey Dessert Talk Robotime
€ 45,59/1kg
€ 41,03
Verkoper: Time_uas
Productafbeelding van Schaumstof klei, Okto Panda, 20000 kleuren, 42 x 30 x 5 cm
Schaumstof klei, Okto Panda, 20000 kleuren, 42 x 30 x 5 cm
€ 34,29/1kg
€ 29,56
-23%
€ 22,63
Verkoper: POPventure
Productafbeelding van kangaro K-830150: Scheurblok, 36 vel, 50 g/m², 230 x 305 mm, wit
kangaro K-830150: Scheurblok, 36 vel, 50 g/m², 230 x 305 mm, wit
€ 101,00/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 5,05
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van Nebulous Stars 11418, Kleurplaatset voor kinderen, Verschillende kleuren
Nebulous Stars 11418, Kleurplaatset voor kinderen, Verschillende kleuren
€ 11,43
-4%
€ 10,86
Verkoper: Katomix

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 19 beoordelingen

Foto's van klanten

Beoordeeld op 23 februari 2025 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Aquarelpapier van hoge kwaliteit
Beoordeeld op 12 november 2025 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Geweldig aquarelpapier voor het maken van kaarten
Breedte 0,15 m
Beoordeeld op 5 juli 2025 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Zeer geweldig.
Beoordeeld op 11 december 2024 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Snelle levering, graag weer.
Breedte 0,21 m
Beoordeeld op 24 oktober 2024 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Super
Beoordeeld op 27 februari 2023 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Aquarelpapier A3
Breedte 0,42 m
Beoordeeld op 1 augustus 2022 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Aanbevolen door een kunstdocent
Breedte 0,15 m
Beoordeeld op 3 februari 2023 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Zeer goede prijs-prestatieverhouding en snelle levering
Breedte 0,42 m
Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Bouwpakket Robotime Stoomlocomotief 308 onderdelen 3D-model 307x67x82 cm.
Bouwpakket Robotime Stoomlocomotief 308 onderdelen 3D-model 307x67x82 cm.
€ 23,99
Verkoper: RESTEQ
€ 119,95/1kg
Productafbeelding van Hobby YARN - Twiny Charme, set van 10 bollen - Katoen, 50 gram per bol, zacht menggaren, geschikt voor haken en breien, kleur 327 - Meadow Green (Weidegroen)
Hobby YARN - Twiny Charme, set van 10 bollen - Katoen, 50 gram per bol, zacht menggaren, geschikt voor haken en breien, kleur 327 - Meadow Green (Weidegroen)
€ 24,90
Verkoper: HobbyYARN
Productafbeelding van Set van 30 gekleurde elastiekjes voor het maken van armbandjes, geschikt voor kinderen vanaf 7 jaar, verpakt in een doos met 36 vakjes
Set van 30 gekleurde elastiekjes voor het maken van armbandjes, geschikt voor kinderen vanaf 7 jaar, verpakt in een doos met 36 vakjes
€ 27,99
Gratis bezorging3% vanaf 2 stuks
Verkoper: Ladenza
€ 93,30/1kg
Productafbeelding van 100 houten kubussen van 2 cm, vierkant, fijn geschuurd, handgemaakt, milieuvriendelijk, geschikt voor knutselwerk
100 houten kubussen van 2 cm, vierkant, fijn geschuurd, handgemaakt, milieuvriendelijk, geschikt voor knutselwerk
€ 29,00
Gratis bezorging
Verkoper: Ladenza
€ 65,91/1kg
Productafbeelding van Houten mannequinhand met flexibele gewrichten en vingers, geschikt voor tekenen, decoratie van woonruimtes, schetsen, cadeaufotografie en als accessoire. Perfect
Houten mannequinhand met flexibele gewrichten en vingers, geschikt voor tekenen, decoratie van woonruimtes, schetsen, cadeaufotografie en als accessoire. Perfect
€ 28,00
Gratis bezorging
Verkoper: Ladenza
€ 254,55/1kg
Productafbeelding van Tekenhandschoen - Geschikt voor Links & Rechts - Drawing Glove - Tablet Handschoen Tekenen - Maat S
Tekenhandschoen - Geschikt voor Links & Rechts - Drawing Glove - Tablet Handschoen Tekenen - Maat S
€ 6,95
Gratis bezorging
Verkoper: YSvB
Productafbeelding van Tekenhandschoen - Geschikt voor Links & Rechts - Drawing Glove - Tablet Handschoen Tekenen - Maat L
Tekenhandschoen - Geschikt voor Links & Rechts - Drawing Glove - Tablet Handschoen Tekenen - Maat L
€ 6,95
Gratis bezorging
Verkoper: YSvB
Productafbeelding van Tekenhandschoen - Geschikt voor Links & Rechts - Drawing Glove - Tablet Handschoen Tekenen - Maat M
Tekenhandschoen - Geschikt voor Links & Rechts - Drawing Glove - Tablet Handschoen Tekenen - Maat M
€ 6,95
Gratis bezorging
Verkoper: YSvB
Productafbeelding van Haakset voor beginners, bestaande uit 50 onderdelen, met ergonomische naalden, acryl garen en een tas in de kleur paars-kers
Haakset voor beginners, bestaande uit 50 onderdelen, met ergonomische naalden, acryl garen en een tas in de kleur paars-kers
€ 97,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 196,37/1kg
Productafbeelding van Houten letters knutselset "Oma & Opa", 30 cm, met 12 kleuren en penselen, set van 2
Houten letters knutselset "Oma & Opa", 30 cm, met 12 kleuren en penselen, set van 2
€ 55,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 329,35/1kg
Productafbeelding van Diamantverfijning kerstornamenten, 30 stuks, 5D knutselset, kindersleutelhanger, kerstbal
Diamantverfijning kerstornamenten, 30 stuks, 5D knutselset, kindersleutelhanger, kerstbal
€ 52,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 132,47/1kg
Productafbeelding van Beschermengel knutselset sleutelhanger, 50 sets met tang voor het zelf maken van sieraden
Beschermengel knutselset sleutelhanger, 50 sets met tang voor het zelf maken van sieraden
€ 43,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 209,48/1kg
Productafbeelding van Knutselset beschermengel sleutelhanger, 50 sets voor zelfgemaakte sieraden en cadeaus
Knutselset beschermengel sleutelhanger, 50 sets voor zelfgemaakte sieraden en cadeaus
€ 44,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 346,08/1kg
Productafbeelding van Set van 60 haaknaalden met opbergdoos, ergonomische breinaalden, markeringen, doe-het-zelf gereedschap voor beginners, roze
Set van 60 haaknaalden met opbergdoos, ergonomische breinaalden, markeringen, doe-het-zelf gereedschap voor beginners, roze
€ 42,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 195,41/1kg
Productafbeelding van Naaldfilz set, 136 onderdelen, inclusief vilten pad van 8x10 inch, 90 viltdraadnaalden, houten handgrepen, en een opbergtas
Naaldfilz set, 136 onderdelen, inclusief vilten pad van 8x10 inch, 90 viltdraadnaalden, houten handgrepen, en een opbergtas
€ 83,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 106,32/1kg
Productafbeelding van Hekelset voor beginners, 3 stuks: Schildpad DIY hekelset met video-instructies en garen
Hekelset voor beginners, 3 stuks: Schildpad DIY hekelset met video-instructies en garen
€ 58,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 190,29/1kg
Productafbeelding van Siliconen vormset, 4 stuks: onderzetters en trayvormen, rond, vierkant, hexagonaal, voor epoxyhars, doe-het-zelf kunst, decoratie voor thuis
Siliconen vormset, 4 stuks: onderzetters en trayvormen, rond, vierkant, hexagonaal, voor epoxyhars, doe-het-zelf kunst, decoratie voor thuis
€ 41,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 233,28/1kg
Productafbeelding van Siliconen vormset, 7 stuks, voor onderzetters en dienbladen, epoxyhars gietvormen, rond, vierkant, zeshoekig
Siliconen vormset, 7 stuks, voor onderzetters en dienbladen, epoxyhars gietvormen, rond, vierkant, zeshoekig
€ 44,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 173,04/1kg
Productafbeelding van Malkittel kinderkleding, set van 2, 60x45 cm, waterdicht, verstelbaar met zakken, zwart/grijs
Malkittel kinderkleding, set van 2, 60x45 cm, waterdicht, verstelbaar met zakken, zwart/grijs
€ 41,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 419,90/1kg
Productafbeelding van Halloween krans knutselset voor kinderen, 4 stuks, vilt, zelf te maken decoraties, feestversiering
Halloween krans knutselset voor kinderen, 4 stuks, vilt, zelf te maken decoraties, feestversiering
€ 52,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 311,71/1kg