Bruno Banani, Magic Man, Douchegel, 250 ml

€ 5,23

€ 20,92 / 1l

plus € 15,99 verzendkosten

Naar huis en naar afhaalstations

di 6 – do 8 oktober
Onze bestedeals
Douchegels & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Twilly D'Hermès - douchegel, 200 ml
Twilly D'Hermès - douchegel, 200 ml
€ 192,65/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 47,69
-19%
€ 38,53
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Navulling voor douchegel met de geur van kustcipres en zevenkruid (Douchegel navulling), 400 ml
Navulling voor douchegel met de geur van kustcipres en zevenkruid (Douchegel navulling), 400 ml
€ 88,95/1l
€ 42,84
-16%
€ 35,58
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Boss Bottled Beyond - douchegel, 200 ml
Boss Bottled Beyond - douchegel, 200 ml
€ 158,10/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 31,62
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van 1 Million - douchegel, 150 ml
1 Million - douchegel, 150 ml
€ 179,20/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 26,88
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Bruno Banani MAN Haar- en lichaamsdouchegel, 250 ml
Bruno Banani MAN Haar- en lichaamsdouchegel, 250 ml
€ 36,72/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 9,18
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Bruno Banani Made For Men Douchegel 250ml, 3-in-1 douchegel voor lichaam, haar en gezicht
Bruno Banani Made For Men Douchegel 250ml, 3-in-1 douchegel voor lichaam, haar en gezicht
€ 23,96/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 5,99
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Bruno Banani Loyal Man douchegel, 250 ml
Bruno Banani Loyal Man douchegel, 250 ml
€ 40,80/1kg
€ 12,24
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Bruno Banani Magic Man 3-in-1 douchegel voor mannen, met een pittige geur van nootmuskaat, 250 ml
Bruno Banani Magic Man 3-in-1 douchegel voor mannen, met een pittige geur van nootmuskaat, 250 ml
€ 40,80/1l
€ 10,20
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Hugo Boss Hugo Man Showergel (200 ml)
Hugo Boss Hugo Man Showergel (200 ml)
€ 81,60/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 16,32
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van MARBERT Man Classic Doucherengel, 200 ml
MARBERT Man Classic Doucherengel, 200 ml
€ 71,40/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 16,32
-12%
€ 14,28
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van JASMINE douchegel, 100 ml
JASMINE douchegel, 100 ml
€ 99,30/1l
€ 9,93
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Hugo Boss, The Scent, Cleansing, Douchegel, 50 ml
Hugo Boss, The Scent, Cleansing, Douchegel, 50 ml
€ 187,80/1l
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 9,39
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Paco Rabanne 1 Million Douchegel, 100 ml
Paco Rabanne 1 Million Douchegel, 100 ml
€ 240,00/1l
€ 24,00
Verkoper: BeautyShop
Productafbeelding van Policalm Douchegel, 300 ml
Policalm Douchegel, 300 ml
€ 17.200,00/1l
€ 17,20
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Douchegel Sinaasbloesem (250 ml)
Douchegel Sinaasbloesem (250 ml)
€ 21,20/1l
€ 5,30
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Hugo Boss Boss The Scent For Him, 150 ml, voor heren
Hugo Boss Boss The Scent For Him, 150 ml, voor heren
€ 144,93/1l
€ 21,74
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van MARBERT Douchegel, 200 ml
MARBERT Douchegel, 200 ml
€ 78,27/1l
€ 14,28
-17%
€ 11,74
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Versace Bright Crystal geparfumeerde bad- en douchegel 200 ml
Versace Bright Crystal geparfumeerde bad- en douchegel 200 ml
€ 99,75/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 19,95
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Old Spice, Captain, douchegel, 250 ml
Old Spice, Captain, douchegel, 250 ml
€ 25,72/1l
€ 6,75
-4%
€ 6,43
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Bruno Banani Absolut Man Douchegel, 250 ml, versie 2024
Bruno Banani Absolut Man Douchegel, 250 ml, versie 2024
€ 36,72/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 9,18
Verkoper: PerfumTraders

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

De Bruno Banani Magic Man douchegel is opvallend charmant en simpelweg onweerstaanbaar mannelijk: de charismatische, warme geur van deze douchegel geeft een magische aantrekkingskracht. Met een kruidige opening van nootmuskaat, zoete en scherpe kardamom, zachte wierook en zwarte peper begint het spel van verleiding in de topnoot. De unieke mix van cacaohout, piment, Alpenviooltje en pecannoot in de hartnoot, en de houtachtige aroma's, patchouli en amber als basisnoot, betoveren elke vrouw in een handomdraai. Deze verfrissende 3-in-1 douchegel is geschikt voor lichaam, haar en gezicht en completeert de geurervaring van dit herenparfum.
Gewicht
300 g
Inhoud
250 ml
Ingrediënten
Bruno Banani, Magic Man, Douchegel, 250 ml
Fabrikant
EAN
3616303051631
MPN (Manufacturer Part Number)
99350129199

Gewicht
300 g
Inhoud
250 ml
Ingrediënten
Bruno Banani, Magic Man, Douchegel, 250 ml
Fabrikant
EAN
3616303051631
MPN (Manufacturer Part Number)
99350129199
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Bruno Banani MAN Haar- en lichaamsdouchegel, 250 ml
Bruno Banani MAN Haar- en lichaamsdouchegel, 250 ml
€ 36,72/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 9,18
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Bruno Banani Made For Men Douchegel 250ml, 3-in-1 douchegel voor lichaam, haar en gezicht
Bruno Banani Made For Men Douchegel 250ml, 3-in-1 douchegel voor lichaam, haar en gezicht
€ 23,96/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 5,99
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van ProfiCook PC-DKP 1211 infrarood dubbele kookplaat, geschikt voor alle soorten pannen
ProfiCook PC-DKP 1211 infrarood dubbele kookplaat, geschikt voor alle soorten pannen
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 427
€ 103,73
Gratis bezorging
Verkoper: ClatronicCZSK
Productafbeelding van Bruno Banani Douchegel Men – Hair & Body Man’s Best 250 ml
Bruno Banani Douchegel Men – Hair & Body Man’s Best 250 ml
€ 221,20/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 11,06
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Philips D165B Huistelefoon - Vaste Telefoon - DECT Telefoon met 10 uur Spreektijd – Huistelefoon met 1,6 Inch Display - Draadloze Telefoon voor Vaste Lijn 200 Uur Standby - Zwart
Philips D165B Huistelefoon - Vaste Telefoon - DECT Telefoon met 10 uur Spreektijd – Huistelefoon met 1,6 Inch Display - Draadloze Telefoon voor Vaste Lijn 200 Uur Standby - Zwart
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 306
€ 60,03
-25%
€ 44,99
Gratis bezorging
Verkoper: MaxiMondo
Productafbeelding van Bruno Banani Magic Man 3-in-1 douchegel voor mannen, met een pittige geur van nootmuskaat, 250 ml
Bruno Banani Magic Man 3-in-1 douchegel voor mannen, met een pittige geur van nootmuskaat, 250 ml
€ 40,80/1l
€ 10,20
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Bruno Banani Douchegel Men – Hair & Body Made for Men 250 ml
Bruno Banani Douchegel Men – Hair & Body Made for Men 250 ml
€ 223,60/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 11,18
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Handmatige groentesnijder met touwmechanisme, groentevermaalder, uienhakker, multifunctionele hakker
Handmatige groentesnijder met touwmechanisme, groentevermaalder, uienhakker, multifunctionele hakker
3,5Gemiddelde beoordeling: 3,5 van 5Aantal beoordelingen: 54
€ 9,99
Verkoper: HAC24-GmbH
Productafbeelding van Trizand 23481 Montana-tent voor 4 personen, groengrijs
Trizand 23481 Montana-tent voor 4 personen, groengrijs
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 66
€ 44,99
-17%
€ 36,92
Verkoper: Dareknaklik
Productafbeelding van Grundig Personenweegschaal – Digitale Weegschaal – Weegschaal Personenweegschaal met LCD Display –  Capaciteit tot 180kg – Eenheden in kg, lb en st – 28x28 cm - Zwart
Grundig Personenweegschaal – Digitale Weegschaal – Weegschaal Personenweegschaal met LCD Display – Capaciteit tot 180kg – Eenheden in kg, lb en st – 28x28 cm - Zwart
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 387
€ 21,99
Gratis bezorging
Verkoper: MaxiMondo
Productafbeelding van Buymax® Renforce beddengoedset, 200x200 cm, gemaakt van 100% katoen, 3-delig met rits (1x dekbedovertrek, 2x kussensloop 80x80 cm), set voor dekbedovertrek
Buymax® Renforce beddengoedset, 200x200 cm, gemaakt van 100% katoen, 3-delig met rits (1x dekbedovertrek, 2x kussensloop 80x80 cm), set voor dekbedovertrek
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 188
€ 39,90
Verkoper: Buymax
Productafbeelding van Gorenje FN4172CW vriezer, inhoud: 194 liter, deur kan van links naar rechts worden geopend, wit
Gorenje FN4172CW vriezer, inhoud: 194 liter, deur kan van links naar rechts worden geopend, wit
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 91
€ 703,79
Gratis bezorging
De energieklasse van dit product is E.
Verkoper: Shopyourproduct
Productafbeelding van Gorenje R619EES5 koelkast, vrijstaand model, 398 liter, deur kan van links naar rechts worden geopend, energie-efficiëntieklasse: E, metallic grijs
Gorenje R619EES5 koelkast, vrijstaand model, 398 liter, deur kan van links naar rechts worden geopend, energie-efficiëntieklasse: E, metallic grijs
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 133
€ 822,69
-€ 169,50
€ 653,19
De energieklasse van dit product is E.
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Veska 4054748018472, 410 W, 41,6 V, 11,7 A, Monokristallijn silicium, MC4-connector, geschikt voor balkonmontage
Veska 4054748018472, 410 W, 41,6 V, 11,7 A, Monokristallijn silicium, MC4-connector, geschikt voor balkonmontage
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 442
€ 349,00
Gratis bezorging
Verkoper: EveMotionGmbH

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 2 beoordelingen
Beoordeeld op 23 januari 2026 op
Geverifieerde aankoop
Beoordeeld op 8 februari 2025 op
Geverifieerde aankoop
Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Juliette Has A Gun Not A Duschgel, 250 ml (voor dames)
Juliette Has A Gun Not A Duschgel, 250 ml (voor dames)
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 25,00
-6%
€ 23,46
Verkoper: PerfumTraders
€ 93,84/1l
Productafbeelding van Guerlain Aqua Allegoria Bergamot, douchegel, 200 ml, voor volwassenen, uniseks, voor het lichaam, met bergamotgeur
Guerlain Aqua Allegoria Bergamot, douchegel, 200 ml, voor volwassenen, uniseks, voor het lichaam, met bergamotgeur
€ 65,28
Verkoper: PerfumTraders
€ 326,40/1l
Productafbeelding van Sisley Izia, douchegel, 250 ml, voor volwassenen, dames, voor het lichaam, geschikt voor normale huid
Sisley Izia, douchegel, 250 ml, voor volwassenen, dames, voor het lichaam, geschikt voor normale huid
€ 80,00
-24%
€ 60,18
Verkoper: PerfumTraders
€ 240,72/1l
Productafbeelding van Sisley Eau de Campagne, Olie, Voedend, Verfrissend, Verzachtend, Geschikt voor alle huidtypes, 125 ml, Fles, Bergamot, Jasmijn, Citroen
Sisley Eau de Campagne, Olie, Voedend, Verfrissend, Verzachtend, Geschikt voor alle huidtypes, 125 ml, Fles, Bergamot, Jasmijn, Citroen
€ 98,00
-40%
€ 58,14
Verkoper: PerfumTraders
€ 465,12/1l
Productafbeelding van Hermès Eau D'Orange Verte douchegel voor huid en haar - navulbaar, 200 ml (unisex)
Hermès Eau D'Orange Verte douchegel voor huid en haar - navulbaar, 200 ml (unisex)
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 79,56
-28%
€ 56,99
Verkoper: PerfumTraders
€ 284,95/1l
Productafbeelding van Sisley Soir de Lune, geparfumeerd douchegel, 200 ml, voor volwassenen, dames, voor het lichaam, geschikt voor normale huid
Sisley Soir de Lune, geparfumeerd douchegel, 200 ml, voor volwassenen, dames, voor het lichaam, geschikt voor normale huid
€ 73,71
-25%
€ 54,62
Verkoper: PerfumTraders
€ 273,10/1l
Productafbeelding van Byredo Gypsy Water, douchegel, 225 ml, voor volwassenen, dames, voor het lichaam, geschikt voor alle huidtypes
Byredo Gypsy Water, douchegel, 225 ml, voor volwassenen, dames, voor het lichaam, geschikt voor alle huidtypes
€ 56,10
-10%
€ 49,98
Verkoper: PerfumTraders
€ 222,13/1l
Productafbeelding van Douche- en badgel Infinite Bottle Orange & Bergamot (400 ml)
Douche- en badgel Infinite Bottle Orange & Bergamot (400 ml)
€ 45,90
Verkoper: PerfumTraders
€ 114,75/1l
Productafbeelding van Douche- en badgel Fiery Pink Pepper (oneindige fles), 400 ml
Douche- en badgel Fiery Pink Pepper (oneindige fles), 400 ml
€ 51,00
-10%
€ 45,90
Verkoper: PerfumTraders
€ 114,75/1l
Productafbeelding van Carolina Herrera Bad Boy, douchegel, 200 ml, voor volwassenen, geschikt voor jongens, voor lichaam en haar, universeel
Carolina Herrera Bad Boy, douchegel, 200 ml, voor volwassenen, geschikt voor jongens, voor lichaam en haar, universeel
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 44,88
Verkoper: PerfumTraders
€ 224,40/1l
Productafbeelding van Labdanum Dusk bad- en douchegel, 300 ml
Labdanum Dusk bad- en douchegel, 300 ml
€ 38,76
Verkoper: PerfumTraders
€ 129,20/1l
Productafbeelding van Acqua di Parma Blu Mediterraneo Mirto di Panarea, Lichaamsverzorging, Vloeibare zeep, Fles met pompje, Reinigend, Hydraterend, Verzachtend, Basilicum, Bergamot, Citroen, Mirte, Damastroos, Jasmijn, Zee
Acqua di Parma Blu Mediterraneo Mirto di Panarea, Lichaamsverzorging, Vloeibare zeep, Fles met pompje, Reinigend, Hydraterend, Verzachtend, Basilicum, Bergamot, Citroen, Mirte, Damastroos, Jasmijn, Zee
€ 45,45
-16%
€ 37,74
Verkoper: PerfumTraders
€ 125,80/1l
Productafbeelding van Twilly D'Hermès - douchegel, 200 ml
Twilly D'Hermès - douchegel, 200 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 47,69
-19%
€ 38,53
Verkoper: PerfumTraders
€ 192,65/1l
Productafbeelding van Guerlain Les Délices De Bain, Douchegel, 200 ml, Voor volwassenen, Unisex, Voor het lichaam, Universeel
Guerlain Les Délices De Bain, Douchegel, 200 ml, Voor volwassenen, Unisex, Voor het lichaam, Universeel
€ 55,65
-31%
€ 38,10
Verkoper: PerfumTraders
€ 190,50/1l
Productafbeelding van Navulling voor douche- en badgel Fiery Pink Pepper, 400 ml
Navulling voor douche- en badgel Fiery Pink Pepper, 400 ml
€ 51,09
-27%
€ 36,83
Verkoper: PerfumTraders
€ 92,07/1l
Productafbeelding van Rabanne Phantom, douchegel, 150 ml, voor volwassenen, voor heren, voor het lichaam, geschikt voor alle huidtypes
Rabanne Phantom, douchegel, 150 ml, voor volwassenen, voor heren, voor het lichaam, geschikt voor alle huidtypes
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 36,62
Verkoper: PerfumTraders
€ 244,13/1l
Productafbeelding van Molton Brown Badcollectie: Douchegel Spicy & Citrus (0,6 liter) (2-delig)
Molton Brown Badcollectie: Douchegel Spicy & Citrus (0,6 liter) (2-delig)
€ 36,40
Verkoper: PerfumTraders
€ 60,67/1l
Productafbeelding van Navulling voor douchegel met de geur van kustcipres en zevenkruid (Douchegel navulling), 400 ml
Navulling voor douchegel met de geur van kustcipres en zevenkruid (Douchegel navulling), 400 ml
€ 42,84
-16%
€ 35,58
Verkoper: PerfumTraders
€ 88,95/1l
Productafbeelding van Jean Paul Gaultier Le Male All-over Shower Gel (200 ml)
Jean Paul Gaultier Le Male All-over Shower Gel (200 ml)
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 31,51
Verkoper: PerfumTraders
€ 157,55/1l
Productafbeelding van Gucci Guilty, douchegel, 150 ml, voor volwassenen, dames, voor het lichaam, geschikt voor alle huidtypes
Gucci Guilty, douchegel, 150 ml, voor volwassenen, dames, voor het lichaam, geschikt voor alle huidtypes
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 31,51
Verkoper: PerfumTraders
€ 210,07/1l