Keto granola met biologische frambozen, 200 gram - Dieetvoeding

€ 5,35

€ 5,08-5%

€ 25,40 / 1kg

plus € 14,99 verzendkosten

Bij jou thuis

wo 7 – vr 9 oktober
Onze bestedeals
Muesli & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Lizis Granola met weinig suiker, 500g
Lizis Granola met weinig suiker, 500g
€ 50,02/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 27,09
-3%
€ 26,01
Verkoper: AllYouNeed
Productafbeelding van Krunchy Pur - Bosbessen, 500g | BARNHOUSE
Krunchy Pur - Bosbessen, 500g | BARNHOUSE
€ 13,06/1kg
€ 7,06
-7%
€ 6,53
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Krunchy - Zoute karamelstukjes, 500g | BARNHOUSE
Krunchy - Zoute karamelstukjes, 500g | BARNHOUSE
€ 12,52/1kg
€ 6,26
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Lubella Volkoren ontbijtgranen, 500 gram
Lubella Volkoren ontbijtgranen, 500 gram
€ 6,46/1kg
€ 3,81
-4%
€ 3,62
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Kölln Biologische havervlokken, 275g
Kölln Biologische havervlokken, 275g
€ 34,58/1kg
€ 9,51
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van ChocoCoco Granola, Chocolade en Kokos, 400 gram
ChocoCoco Granola, Chocolade en Kokos, 400 gram
€ 76,45/1kg
€ 30,58
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Weetabix, 24 volkoren tarwebrokken, 430 gram
Weetabix, 24 volkoren tarwebrokken, 430 gram
€ 11,86/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 5,10
Verkoper: SanmartiniStore
Productafbeelding van Nestlé Cheerios ontbijtgranen, 210 gram
Nestlé Cheerios ontbijtgranen, 210 gram
€ 15,05/1kg
€ 3,48
-4%
€ 3,31
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Krunchy - Dinkel, 600g | BARNHOUSE
Krunchy - Dinkel, 600g | BARNHOUSE
€ 9,03/1kg
€ 5,60
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Krunchy - Hazelnoot, 500g | BARNHOUSE
Krunchy - Hazelnoot, 500g | BARNHOUSE
€ 14,12/1kg
€ 7,06
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Kölln 2423353 Kölln Schoko & Krokant Müsli 500,0 g
Kölln 2423353 Kölln Schoko & Krokant Müsli 500,0 g
€ 12,54/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 6,27
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Kölln Müsli Chocolade, veganistisch, 400g
Kölln Müsli Chocolade, veganistisch, 400g
€ 146,95/1kg
€ 58,78
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Weetabix volkoren ontbijtgranen met chocoladevlokken, 500g
Weetabix volkoren ontbijtgranen met chocoladevlokken, 500g
€ 12,52/1kg
€ 6,26
Verkoper: SanmartiniStore
CRUNCHY OWSIANE KAKAOWE BEZGLUTENOWE BIO 325 g - BAUCK HOF
Bauckhof Biologische Havervlokken Crunchy Chocolade - 1 zak
€ 23,08/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 7,50
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Cinis Lubella, meergranen ontbijtgranen, 1 kg
Cinis Lubella, meergranen ontbijtgranen, 1 kg
€ 8,68/1kg
€ 9,14
-5%
€ 8,68
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Sante Volkoren ontbijtgranen Crunchy Fruit, 350 gram
Sante Volkoren ontbijtgranen Crunchy Fruit, 350 gram
€ 7,40/1kg
€ 2,73
-5%
€ 2,59
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Lubella Choco: Granenbolletjes met chocoladesmaak, 500 gram
Lubella Choco: Granenbolletjes met chocoladesmaak, 500 gram
€ 7,58/1kg
€ 3,99
-5%
€ 3,79
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Krunchy, weinig suiker, zonder chocolade, 375g | BARNHOUSE
Krunchy, weinig suiker, zonder chocolade, 375g | BARNHOUSE
€ 13,55/1kg
€ 5,08
Verkoper: KoopjesDrogisterij
CRUNCHY BANANOWO CZEKOLADOWE CHRUPIĄCE MUSLI 350G SANTE
Sante Cornflakes, knapperige banaan- en chocoladesmaak, 350 gram
€ 7,09/1kg
€ 2,61
-4%
€ 2,48
Verkoper: Katomix

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

INGREDIËNTEN
Gekookte kokosvlokken*, zonnebloempitten*, chiazaad*, Spaanse saliezaad (Salvia hispanica), pompoenpitten*, bruine lijnzaad*, HAZELNOTEN*, zoetstof: erythritol*, gevriesdroogde frambozen 3 %, verdikkingsmiddel: xanthaangom. (*gecertificeerde biologische ingrediënten)

BESCHRIJVING
Diet-Food Granole is een heerlijk ontbijtproduct. Schenk er uw favoriete melk, yoghurt of vruchtensap overheen, maar u kunt het ook direct uit de verpakking als snack eten.
Bevat een zoetstof.

VOEDINGSWAARDEN PER 100 g
Energie: 2130 kJ/510 kcal
Vetten: 44 g
waarvan verzadigde vetzuren: 5,2 g
Koolhydraten: 18,4 g
waarvan suikers: 2,8 g
waarvan polyolen: 8,4 g
Vezels: 16,2 g
Eiwitten: 14,5 g
Zout: 0,03 g

ALLERGENENINFORMATIE
Dit product kan andere NOTEN en gluten bevatten.

AANBEVOLEN OPSLAGCONDITIES
Bewaar op een droge en koele plaats. Sluit de verpakking na gebruik goed af.

Ingrediënten
Biologische kokoschips, biologische zonnebloempitten, biologische chiazaad, biologische pompoenpitten, biologische lijnzaad, biologische hazelnoten, biologische erythritol, biologisch gevriesdroogde frambozen (3%), xanthaangom
Voedingswaarde
Energie: -2130 kJ / 510 kcal, Vet: -44 g, waarvan verzadigde vetzuren: -5,2 g, Koolhydraten: -13,5 g, waarvan suikers: -2,8 g, Vezels: -16,2 g, Eiwitten: -14,5 g, Zout: -0,03 g
Gewicht
200 g
Levensmiddelenbedrijven
Diet Food
Verkoopbenaming
Keto granola met biologische frambozen
Fabrikant
MIPAMA
EAN
5906660508120

Ingrediënten
Biologische kokoschips, biologische zonnebloempitten, biologische chiazaad, biologische pompoenpitten, biologische lijnzaad, biologische hazelnoten, biologische erythritol, biologisch gevriesdroogde frambozen (3%), xanthaangom
Voedingswaarde
Energie: -2130 kJ / 510 kcal, Vet: -44 g, waarvan verzadigde vetzuren: -5,2 g, Koolhydraten: -13,5 g, waarvan suikers: -2,8 g, Vezels: -16,2 g, Eiwitten: -14,5 g, Zout: -0,03 g
Gewicht
200 g
Levensmiddelenbedrijven
Diet Food
Verkoopbenaming
Keto granola met biologische frambozen
Fabrikant
MIPAMA
EAN
5906660508120
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van GRANOLA CHOCOLADE KETO BIOLOGISCH 200 g - DIEETVOEDING
GRANOLA CHOCOLADE KETO BIOLOGISCH 200 g - DIEETVOEDING
€ 27,15/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 5,72
-5%
€ 5,43
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van GRANOLA ZWARTE BES KETO  200 g - DIEETVOEDING
GRANOLA ZWARTE BES KETO 200 g - DIEETVOEDING
€ 21,70/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 4,34
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Lizis Granola met weinig suiker, 500g
Lizis Granola met weinig suiker, 500g
€ 50,02/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 27,09
-3%
€ 26,01
Verkoper: AllYouNeed
CIASTKA KAKAOWE KETO BIO 80 g - DIET-FOOD
Dieetkoekjes, shortbread, 80 gram, keto, kokosnoot
€ 26,38/1kg
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 2,22
-4%
€ 2,11
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van COCOA Suikerarme kokoschocolade, 40 g
COCOA Suikerarme kokoschocolade, 40 g
€ 92,50/1kg
€ 3,79
-2%
€ 3,70
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van City Aroma Shirataki-noedels (Udon), 200g
City Aroma Shirataki-noedels (Udon), 200g
€ 8,95/1kg
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 15
€ 1,88
-4%
€ 1,79
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Schnitzer Bread Less – een broodalternatief, 350 g. Ingrediënten: water, havervlokken*, pompoenpitten*, zonnebloempitten*, quinoa*, gepofte quinoa, appelazijn*, ... Voedingswaarden: 283 kcal, 1182 kJ, 11 g vet, 15 g koolhydraten
Schnitzer Bread Less – een broodalternatief, 350 g. Ingrediënten: water, havervlokken*, pompoenpitten*, zonnebloempitten*, quinoa*, gepofte quinoa, appelazijn*, ... Voedingswaarden: 283 kcal, 1182 kJ, 11 g vet, 15 g koolhydraten
€ 11,89/1kg
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 4,27
-2%
€ 4,16
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van turtle 5425038430424, Knapperige chocolade, 300 g, Cacao
turtle 5425038430424, Knapperige chocolade, 300 g, Cacao
€ 16,00/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 5,05
-4%
€ 4,80
Verkoper: Katomix
MAKARON (KONJAC) LASAGNE BEZGLUTENOWY BIO 270 g (200 g) - KETO CHEF
Keto Macaron (Konjac noedels, lasagne) biologisch, 270 g (200 g) - Keto Chef
€ 7,96/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 2,26
-4%
€ 2,15
Verkoper: Katomix
CRUNCHY OWSIANE KAKAOWE BEZGLUTENOWE BIO 325 g - BAUCK HOF
Bauckhof Biologische Havervlokken Crunchy Chocolade - 1 zak
€ 23,08/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 7,50
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Keto Noodle Konjac, USUI, glutenvrije, biologische konjacrijst in bouillon | 270 g (5 kcal, 0 gram koolhydraten)
Keto Noodle Konjac, USUI, glutenvrije, biologische konjacrijst in bouillon | 270 g (5 kcal, 0 gram koolhydraten)
€ 17,41/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 4,70
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Biotiva Ashwagandha-poeder, 250g, biologisch geteeld
Biotiva Ashwagandha-poeder, 250g, biologisch geteeld
€ 174,16/1kg
3,3Gemiddelde beoordeling: 3,3 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 43,54
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Alassio® 31514 Documentenmap LIMONE met slot - A4, kunstleer, zwart (T)
Alassio® 31514 Documentenmap LIMONE met slot - A4, kunstleer, zwart (T)
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 61,03
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Wellpursan Sangioton Extra - 120 hoogwaardige L-Arginine capsules, speciaal geschikt bij hoge bloeddruk
Wellpursan Sangioton Extra - 120 hoogwaardige L-Arginine capsules, speciaal geschikt bij hoge bloeddruk
€ 931,03/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 81,00
Gratis bezorging
Verkoper: Wellpursan
Productafbeelding van Kölln 3928661007 Kölln Hafer-Porridge FRÜCHTE  375 g, 1 St.
Kölln 3928661007 Kölln Hafer-Porridge FRÜCHTE 375 g, 1 St.
€ 27,76/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 10,41
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Dr. Oetker Vitalis Knusper Schoko Muesli met volle melk chocolade, 1500g
Dr. Oetker Vitalis Knusper Schoko Muesli met volle melk chocolade, 1500g
€ 8,50/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 12,75
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Kölln 2891697 Kölln Chrunchy Choc Choc Hafer Müsli 400,0 g
Kölln 2891697 Kölln Chrunchy Choc Choc Hafer Müsli 400,0 g
€ 26,75/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 10,70
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Sephora Adventskalender 2025 - 24 beautyproducten
Sephora Adventskalender 2025 - 24 beautyproducten
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 429,00
Verkoper: LarzTronics
Productafbeelding van Vitamaze Vitamine D3 1000 IE, dagelijkse tabletten, vegetarisch, 200 tabletten
Vitamaze Vitamine D3 1000 IE, dagelijkse tabletten, vegetarisch, 200 tabletten
€ 184,60/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 9,23
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Tian Hu Shan groene thee, Matcha, 80 gram
Tian Hu Shan groene thee, Matcha, 80 gram
€ 62,13/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 19
€ 5,23
-4%
€ 4,97
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Glutenvrije, zetmeelvrije keto-pannenkoekmix met weinig koolhydraten en zonder toegevoegde suiker (150g), 103478
Glutenvrije, zetmeelvrije keto-pannenkoekmix met weinig koolhydraten en zonder toegevoegde suiker (150g), 103478
€ 26,13/1kg
€ 4,28
-8%
€ 3,92
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Alpro Proteïnedrank, soja drank, 1 liter, cacao, 1 stuk, bevat melksuiker, op basis van soja (water, geschilde sojabonen (12%)), suiker, magere cacaopoeder* (1,6%), calciumcarbonaat,...
Alpro Proteïnedrank, soja drank, 1 liter, cacao, 1 stuk, bevat melksuiker, op basis van soja (water, geschilde sojabonen (12%)), suiker, magere cacaopoeder* (1,6%), calciumcarbonaat,...
€ 21,32/1l
€ 21,32
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Kölln 131019007 Kölln BALANCE Instant Flocken Haferflocken 250,0 g
Kölln 131019007 Kölln BALANCE Instant Flocken Haferflocken 250,0 g
€ 40,12/1kg
€ 10,03
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Schnitzer 4022993047073, 220 gram, Duitsland, 184 kcal, 774 kJ, 3 gram, 4,4 gram
Schnitzer 4022993047073, 220 gram, Duitsland, 184 kcal, 774 kJ, 3 gram, 4,4 gram
€ 16,59/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 4,48
-18%
€ 3,65
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van NESTLÉ CINI-MINIS Cornflakes, 625g
NESTLÉ CINI-MINIS Cornflakes, 625g
€ 14,02/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 8,76
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Barilla Risoni (nr. 26), 500g
Barilla Risoni (nr. 26), 500g
€ 5,80/1kg
€ 2,90
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Colonpax 300 g: Voor een gezonde darmwerking. Vezels. Het origineel. VEGAN
Colonpax 300 g: Voor een gezonde darmwerking. Vezels. Het origineel. VEGAN
€ 129,97/1l
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 38
€ 38,99
Gratis bezorging
Verkoper: UnicornGroup
Productafbeelding van Spirulina Tabletten - 600 tabletten (500mg) - Hoge dosering: 4.000mg - Pure spirulina-alg uit gecontroleerde teelt - Veganistisch - TRUE NATURE®
Spirulina Tabletten - 600 tabletten (500mg) - Hoge dosering: 4.000mg - Pure spirulina-alg uit gecontroleerde teelt - Veganistisch - TRUE NATURE®
€ 156,23/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 34
€ 48,72
-3%
€ 46,87
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Ostrovit Keep Sleep melatonine (300 tabletten) BI9089
Ostrovit Keep Sleep melatonine (300 tabletten) BI9089
€ 212,25/1kg
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 28
€ 8,49
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Wasa, glutenvrij en lactosevrij, sesam- en zeewiezelsmaak (240 g)
Wasa, glutenvrij en lactosevrij, sesam- en zeewiezelsmaak (240 g)
€ 27,33/1kg
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 6,73
-2%
€ 6,56
Verkoper: KoopjesDrogisterij

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 1 beoordeling
Beoordeeld op 25 april 2026 op
Geverifieerde aankoop