Monin Fruchtpüree KIWI 1l PET

Wegwerp

€ 18,29

€ 18,29 / 1l

plus € 13,90 verzendkosten

Naar huis en naar afhaalstations

vr 9 – di 13 oktober
Wees er snel bij!
Siroop & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van MONIN® 149077 MONIN®  Le Fruit de Erdbeer Fruchtpüree, 1,0 l
MONIN® 149077 MONIN® Le Fruit de Erdbeer Fruchtpüree, 1,0 lWegwerp
€ 20,49/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 22,06
-7%
€ 20,49
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Monin Passievrucht / Maracujapuree, 1,0 liter
Monin Passievrucht / Maracujapuree, 1,0 literWegwerp
€ 32,02/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 33,70
-4%
€ 32,02
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Monin Fruchtpüree HEIDELBEERE 1l PET
Monin Fruchtpüree HEIDELBEERE 1l PETWegwerp
€ 22,89/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 22,89
Verkoper: delicando
Productafbeelding van MONIN® 153581 MONIN®  Le Fruit de Himbeere Fruchtpüree, 1,0 l
MONIN® 153581 MONIN® Le Fruit de Himbeere Fruchtpüree, 1,0 lWegwerp
€ 27,30/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 27,30
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Monin Lavendelsiroop, ideaal voor koffie, limonade en ijsthee. Inhoud: 1000 ml
Monin Lavendelsiroop, ideaal voor koffie, limonade en ijsthee. Inhoud: 1000 mlWegwerp
€ 26,81/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 26,81
Verkoper: AllYouNeed
Productafbeelding van Monin Fruchtpüree YUZU 1l PET
Monin Fruchtpüree YUZU 1l PETWegwerp
€ 22,89/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 22,89
Verkoper: delicando
Productafbeelding van MONIN® 143049 MONIN®  Le Fruit de Mango Fruchtpüree, 1,0 l
MONIN® 143049 MONIN® Le Fruit de Mango Fruchtpüree, 1,0 lWegwerp
€ 22,06/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 22,06
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van MONIN® 144371 MONIN®  Le Fruit de Limette Fruchtpüree, 1,0 l
MONIN® 144371 MONIN® Le Fruit de Limette Fruchtpüree, 1,0 lWegwerp
€ 23,81/1l
€ 23,81
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Monin Fruchtpüree KOKOSNUSS 1l PET
Monin Fruchtpüree KOKOSNUSS 1l PETWegwerp
€ 18,29/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 18,29
Verkoper: delicando
Productafbeelding van Teisseire drankensiroop Pina Colada, 0% suiker, 600ml - Cocktails (verpakking met 1 stuk)
Teisseire drankensiroop Pina Colada, 0% suiker, 600ml - Cocktails (verpakking met 1 stuk)Wegwerp
€ 31,18/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 22,14
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van MONIN Vanillesiroop, 0,25 liter
MONIN Vanillesiroop, 0,25 literWegwerp
€ 57,24/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 14,91
-4%
€ 14,31
Verkoper: AllYouNeed
Productafbeelding van Le Sirop de Monin CURACAO BLAU 1l
Le Sirop de Monin CURACAO BLAU 1lWegwerp
€ 11,39/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 11,39
Verkoper: delicando
Productafbeelding van Le Sirop de Monin COFFEE SYRUPS SET 5x0,05l
Le Sirop de Monin COFFEE SYRUPS SET 5x0,05lWegwerp
€ 79,80/1l
€ 19,95
Gratis bezorging
Verkoper: MV-Retail-NL
Productafbeelding van Riemerschmid Maracuja, 0,7 liter
Riemerschmid Maracuja, 0,7 literWegwerp
€ 40.557,14/1l
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 28,39
Verkoper: AllYouNeed
Productafbeelding van Le Sirop de Monin ZIMTSCHNECKE 0,7l
Le Sirop de Monin ZIMTSCHNECKE 0,7lWegwerp
€ 16,27/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 21,84
-47%
€ 11,39
Verkoper: delicando
Productafbeelding van Monin Kokosstroop, volume 1 liter
Monin Kokosstroop, volume 1 literWegwerp
€ 22.310,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 22,31
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Monin Caramel Light siroop, 1 liter
Monin Caramel Light siroop, 1 literWegwerp
€ 20,38/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 20,38
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Le Sirop de Monin HIMBEERE 0,7l
Le Sirop de Monin HIMBEERE 0,7lWegwerp
€ 16,27/1l
€ 20,90
-45%
€ 11,39
Verkoper: delicando
Productafbeelding van MONIN® 161597 MONIN®  Le Sirop de RohrzuckerRohrzucker  Kaffeesirup, 1,0 l
MONIN® 161597 MONIN® Le Sirop de RohrzuckerRohrzucker Kaffeesirup, 1,0 lWegwerp
€ 14,39/1l
€ 14,39
Verkoper: somnia24

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Monin kiwipuree brengt de typische frisheid en licht zuurzoete smaak van volrijpe kiwi's in geconcentreerde vorm naar de bar en keuken. In de praktische PET-fles van 1 liter met een hoge opbrengst is deze puree ideaal voor professioneel gebruik in ba

Kleur: Fris, lichtgroen met een lichte troebelheid.
Neus: Fruitig-fris met tonen van limoen, groene appel en kiwi.
Smaak: Zacht en zoet met een intense kiwi-toets, levendig en verfrissend.
Afdronk: Helder, fruitig met een fijne citrussmaak.

Ide

Bewaring en gebruik
Kühl lagern.
Inhoud
1 l
Ingrediënten
Zucker, Kiwipüree, natürliches Aroma, Säuerungsmittel: Citronensäure, Farbstoffe: Lutein, Brilliantblau FCF, Verdickungsmittel: Pektin, Konservierungsstoff: Kaliumsorbat, enthält 50,1% Kiwipüree
Voedingswaarde
zie etiket
Allergenen
Geen
Gewicht
1380 g
Levensmiddelenbedrijven
Georges Monin
Verkoopbenaming
Monin
Fabrikant
GEORGES MONIN
MPN (Manufacturer Part Number)
362209
EAN
3052911101403

Bewaring en gebruik
Kühl lagern.
Inhoud
1 l
Ingrediënten
Zucker, Kiwipüree, natürliches Aroma, Säuerungsmittel: Citronensäure, Farbstoffe: Lutein, Brilliantblau FCF, Verdickungsmittel: Pektin, Konservierungsstoff: Kaliumsorbat, enthält 50,1% Kiwipüree
Voedingswaarde
zie etiket
Allergenen
Geen
Gewicht
1380 g
Levensmiddelenbedrijven
Georges Monin
Verkoopbenaming
Monin
Fabrikant
GEORGES MONIN
MPN (Manufacturer Part Number)
362209
EAN
3052911101403
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van MONIN® 149077 MONIN®  Le Fruit de Erdbeer Fruchtpüree, 1,0 l
MONIN® 149077 MONIN® Le Fruit de Erdbeer Fruchtpüree, 1,0 lWegwerp
€ 20,49/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 22,06
-7%
€ 20,49
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Monin Passievrucht / Maracujapuree, 1,0 liter
Monin Passievrucht / Maracujapuree, 1,0 literWegwerp
€ 32,02/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 33,70
-4%
€ 32,02
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Le Sirop de Monin LAVENDEL 0,7l
Le Sirop de Monin LAVENDEL 0,7lWegwerp
€ 16,27/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 21,44
-46%
€ 11,39
Verkoper: delicando
Productafbeelding van Multifunctionele tafel Choice XT 10-in-1, afmetingen 109 x 61 x 82 cm
Multifunctionele tafel Choice XT 10-in-1, afmetingen 109 x 61 x 82 cm
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 46
€ 531,11
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van MONIN® 143049 MONIN®  Le Fruit de Mango Fruchtpüree, 1,0 l
MONIN® 143049 MONIN® Le Fruit de Mango Fruchtpüree, 1,0 lWegwerp
€ 22,06/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 22,06
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van MONIN® 144371 MONIN®  Le Fruit de Limette Fruchtpüree, 1,0 l
MONIN® 144371 MONIN® Le Fruit de Limette Fruchtpüree, 1,0 lWegwerp
€ 23,81/1l
€ 23,81
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Flüssiges Parfüm, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Flüssiges Parfüm, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
€ 257,50/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2421
€ 25,75
Gratis bezorging
Verkoper: MyPerfumesHome
Productafbeelding van MONIN® 153581 MONIN®  Le Fruit de Himbeere Fruchtpüree, 1,0 l
MONIN® 153581 MONIN® Le Fruit de Himbeere Fruchtpüree, 1,0 lWegwerp
€ 27,30/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 27,30
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Monin Fruchtpüree YUZU 1l PET
Monin Fruchtpüree YUZU 1l PETWegwerp
€ 22,89/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 22,89
Verkoper: delicando
Productafbeelding van Monin Fruchtpüree HEIDELBEERE 1l PET
Monin Fruchtpüree HEIDELBEERE 1l PETWegwerp
€ 22,89/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 22,89
Verkoper: delicando
Productafbeelding van MONIN® 159693 MONIN®  La Sauce de Weisse Schokolade Dessertsauce, 0,5 l
MONIN® 159693 MONIN® La Sauce de Weisse Schokolade Dessertsauce, 0,5 lWegwerp
€ 28,88/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 14,44
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Le Sirop de Monin CURACAO BLAU 1l
Le Sirop de Monin CURACAO BLAU 1lWegwerp
€ 11,39/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 11,39
Verkoper: delicando
Productafbeelding van Monin Fruchtpüree PASSIONSFRUCHT 1l PET
Monin Fruchtpüree PASSIONSFRUCHT 1l PETWegwerp
€ 19,44/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 19,44
Verkoper: delicando
Productafbeelding van MalTec nekmassageapparaat: voor nek, rug en het hele lichaam. Massageapparaat, Shiatsu, massageband, met verwarming en vibratie, voor pijnverlichting en spierontspanning. Nekmassageapparaat
MalTec nekmassageapparaat: voor nek, rug en het hele lichaam. Massageapparaat, Shiatsu, massageband, met verwarming en vibratie, voor pijnverlichting en spierontspanning. Nekmassageapparaat
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 404
€ 33,20
Gratis bezorging
Verkoper: MALIS
Productafbeelding van Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum, 100 ml
Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum, 100 ml
€ 990,00/1l
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 281
€ 99,00
10% Voucher
Verkoper: Rheinline
Productafbeelding van Apple 20W snellader + 1 meter Lightning-kabel
Apple 20W snellader + 1 meter Lightning-kabel
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 1184
€ 14,00
Verkoper: EssentialSolution
Productafbeelding van MONIN Vanillesiroop, 0,25 liter
MONIN Vanillesiroop, 0,25 literWegwerp
€ 57,24/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 14,91
-4%
€ 14,31
Verkoper: AllYouNeed
Productafbeelding van Teisseire drankensiroop Pina Colada, 0% suiker, 600ml - Cocktails (verpakking met 1 stuk)
Teisseire drankensiroop Pina Colada, 0% suiker, 600ml - Cocktails (verpakking met 1 stuk)Wegwerp
€ 31,18/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 22,14
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Teisseire Passievruchtensiroop, 600 ml
Teisseire Passievruchtensiroop, 600 mlWegwerp
€ 36,90/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 18
€ 22,14
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Monin Aardbeien Siroop (0,25 liter)
Monin Aardbeien Siroop (0,25 liter)Wegwerp
€ 57,24/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 14,91
-4%
€ 14,31
Verkoper: AllYouNeed
Productafbeelding van Le Sirop de Monin ZIMTSCHNECKE 0,7l
Le Sirop de Monin ZIMTSCHNECKE 0,7lWegwerp
€ 16,27/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 21,84
-47%
€ 11,39
Verkoper: delicando
Productafbeelding van Monin Coco
Monin CocoWegwerp
€ 30,26/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 22,06
-3%
€ 21,18
Verkoper: AllYouNeed
Productafbeelding van Monin Kokosstroop, volume 1 liter
Monin Kokosstroop, volume 1 literWegwerp
€ 22.310,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 22,31
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Monin Fruchtpüree KOKOSNUSS 1l PET
Monin Fruchtpüree KOKOSNUSS 1l PETWegwerp
€ 18,29/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 18,29
Verkoper: delicando
Productafbeelding van Le Sirop de Monin COFFEE SYRUPS SET 5x0,05l
Le Sirop de Monin COFFEE SYRUPS SET 5x0,05lWegwerp
€ 79,80/1l
€ 19,95
Gratis bezorging
Verkoper: MV-Retail-NL
Productafbeelding van Monin Siroop Munt 0,7 liter
Monin Siroop Munt 0,7 literWegwerp
€ 31,83/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 23,21
-4%
€ 22,28
Verkoper: AllYouNeed
Productafbeelding van SodaStream Lipton Iced Tea, perziksiroop, 440 ml, perzik, 1 stuk, plastic fles, fruitige thee
SodaStream Lipton Iced Tea, perziksiroop, 440 ml, perzik, 1 stuk, plastic fles, fruitige theeWegwerp
€ 12,93/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 7,40
-23%
€ 5,69
Verkoper: esiteo
Productafbeelding van Le Sirop de Monin WINTER SPICE 0,7l
Le Sirop de Monin WINTER SPICE 0,7lHerbruikbaar
€ 16,27/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 11,39
Verkoper: delicando
Productafbeelding van Karamelsiroop
KaramelsiroopWegwerp
€ 36,19/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 26,39
-4%
€ 25,33
Verkoper: AllYouNeed
Productafbeelding van Le Sirop de Monin VEILCHEN 0,7l
Le Sirop de Monin VEILCHEN 0,7lWegwerp
€ 16,27/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 20,99
-45%
€ 11,39
Verkoper: delicando

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.