Juvena Skin Nova SC Cellulaire Mousse, 100 ml

€ 53,41

€ 534,10 / 1l

Gratis bezorging

Bij jou thuis

do 8 – ma 12 oktober

Gratis retour – 14 dagen

Onze bestedeals
Anti-aging-crèmes & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Kiehl's Super Multi-Corrective Crème, 50 ml
Kiehl's Super Multi-Corrective Crème, 50 ml
€ 1.496,40/1l
€ 82,62
-9%
€ 74,82
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van DECLARÉ Olu'Olu Supreme Essence, 100 ml
DECLARÉ Olu'Olu Supreme Essence, 100 ml
€ 714,00/1l
€ 79,29
-9%
€ 71,40
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Kiehl's Age Defender Power Serum
Kiehl's Age Defender Power Serum
€ 819,47/1l
€ 80,54
-23%
€ 61,46
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Gezichtsserum Probiotic Skin Solution van Declaré (50 ml)
Gezichtsserum Probiotic Skin Solution van Declaré (50 ml)
€ 1.081,20/1l
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 72,45
-25%
€ 54,06
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van COLLAGEEN CELLULAIRE HERSTELBEHANDELING, 1000 ml
COLLAGEEN CELLULAIRE HERSTELBEHANDELING, 1000 ml
€ 32,88/1l
€ 32,88
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Sensilis Skin Glow Glycolzuur, 50 ml
Sensilis Skin Glow Glycolzuur, 50 ml
€ 988,40/1l
€ 49,42
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Cocosolis Skin Anticell Serum, 100 ml
Cocosolis Skin Anticell Serum, 100 ml
€ 434,50/1l
€ 43,45
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Retinol Boost van Neutrogena, 50 ml
Retinol Boost van Neutrogena, 50 ml
€ 828,40/1l
€ 41,42
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van COSRX - Niacinamide 15 Serum, 20 ml
COSRX - Niacinamide 15 Serum, 20 ml
€ 1.071,00/1l
€ 21,42
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Isntree Hyper Niacinamide 20 Serum
Isntree Hyper Niacinamide 20 Serum
€ 945,50/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 18,91
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Serum met retinol, Skin Renewing, 30 ml, CeraVe
Serum met retinol, Skin Renewing, 30 ml, CeraVe
€ 1.083,33/1l
€ 32,50
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van BABOR Hydra Plus, voor droge huid, 14 ml
BABOR Hydra Plus, voor droge huid, 14 ml
€ 1.530,00/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 21,42
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Neutrogena Retinol boost serum (30 ml)
Neutrogena Retinol boost serum (30 ml)
€ 888,00/1l
€ 26,64
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Sensilis Fotokorrektie [D-Pigment 50+] Mousse, 40 ml
Sensilis Fotokorrektie [D-Pigment 50+] Mousse, 40 ml
€ 705,75/1l
€ 28,23
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van The Ordinary Granactive Retinoid 2% Emulsie
The Ordinary Granactive Retinoid 2% Emulsie
€ 798,33/1l
€ 29,95
-20%
€ 23,95
5% vanaf 2 stuks
Gratis bezorging
Verkoper: Kpictiah
Productafbeelding van Medicube - Hyaluron-Ceramide Gelcrème, 50 ml
Medicube - Hyaluron-Ceramide Gelcrème, 50 ml
€ 283,00/1l
€ 17,68
-19%
€ 14,15
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Jkosmec SKIN SOLUTION verstevigende gezichtscrème, 50 ml
Jkosmec SKIN SOLUTION verstevigende gezichtscrème, 50 ml
€ 366,80/1l
€ 18,34
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Uriage Hyseac Serum Onzuiverheden (40 ml)
Uriage Hyseac Serum Onzuiverheden (40 ml)
€ 766,00/1l
€ 22,98
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Arencia - PDRN Booster, 30 ml
Arencia - PDRN Booster, 30 ml
€ 530,33/1l
€ 22,46
-29%
€ 15,91
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van RETINOL BOOST+ Intensief nachtserum, 30 ml
RETINOL BOOST+ Intensief nachtserum, 30 ml
€ 983,00/1l
€ 29,49
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

De Juvena Skin Nova SC Cellular Mousse biedt een innovatieve verzorgingsformule die speciaal is ontwikkeld om uw huid op een duurzame manier te revitaliseren en te versterken. De lichte mousse-textuur trekt snel in, zonder een vettig laagje achter te laten, en hydrateert uw huid direct intensief. Dankzij de unieke combinatie van werkzame stoffen ondersteunt dit product de natuurlijke celregeneratie van uw huid, waardoor fijne lijntjes verminderen en de huidelasticiteit verbetert. Ideaal voor alle huidtypen, helpt de Juvena Skin Nova SC Cellular Mousse u om de tekenen van de tijd tegen te gaan en uw huid zichtbaar te verfijnen. Gebruik het dagelijks om uw huid soepel en stralend te houden en een frisse, jeugdige uitstraling te ervaren.
Gewicht
100 g
Inhoud
100 ml
Ingrediënten
alcohol, aqua (water), arginine, biotine, calciumchloride, calcium pantothenaat, chitosan, citroenzuur, dinatrium EDTA, glucose, glycerine, glyceryl acrylaten/acrylzure copolymer, glycine, glycine soja (soja) olie, histidine, gehydrogeneerde lecithine, magnesiumsulfaat, methylparabeen, oligopeptide-21, panthenol, fenoxyethanol, PVM/MA-copolymeer, serine, natriumbenzoaat, natriumchloride, natriumchondroïtinesulfaat, natriumhydroxide, natriumfosfaat, oplosbaar collageen, threonine, tryptofaan.
Fabrikant
Juvena
Doelgroepen
Dames
EAN
9007867761823
MPN (Manufacturer Part Number)
76182

Gewicht
100 g
Inhoud
100 ml
Ingrediënten
alcohol, aqua (water), arginine, biotine, calciumchloride, calcium pantothenaat, chitosan, citroenzuur, dinatrium EDTA, glucose, glycerine, glyceryl acrylaten/acrylzure copolymer, glycine, glycine soja (soja) olie, histidine, gehydrogeneerde lecithine, magnesiumsulfaat, methylparabeen, oligopeptide-21, panthenol, fenoxyethanol, PVM/MA-copolymeer, serine, natriumbenzoaat, natriumchloride, natriumchondroïtinesulfaat, natriumhydroxide, natriumfosfaat, oplosbaar collageen, threonine, tryptofaan.
Fabrikant
Juvena
Doelgroepen
Dames
EAN
9007867761823
MPN (Manufacturer Part Number)
76182
Gaat ook goed samen met

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Bestseller
Productafbeelding van BABOR Nutri Restore, voor een gladde huid, 14 ml
BABOR Nutri Restore, voor een gladde huid, 14 ml
€ 26,07
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.862,14/1l
Productafbeelding van Sisley Supremÿa At Night, Nachtcrème, voor dames, geschikt voor alle huidtypes, voor het gezicht, anti-aging, anti-rimpel, verhelderend, regenererend, verzachtend, 50 ml
Sisley Supremÿa At Night, Nachtcrème, voor dames, geschikt voor alle huidtypes, voor het gezicht, anti-aging, anti-rimpel, verhelderend, regenererend, verzachtend, 50 ml
€ 453,90
Verkoper: PerfumTraders
€ 9.078,00/1l
Productafbeelding van Guerlain Orchidée Impériale, VERJONGENDE CRÈME, voor dames, 50 ml, crème, voor een rijpere huid, anti-aging, in een potje
Guerlain Orchidée Impériale, VERJONGENDE CRÈME, voor dames, 50 ml, crème, voor een rijpere huid, anti-aging, in een potje
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 309,06
Verkoper: PerfumTraders
€ 6.181,20/1l
Productafbeelding van 3Lab Super H Serum 35ml - Hydraterend serum
3Lab Super H Serum 35ml - Hydraterend serum
€ 341,70
Verkoper: PerfumTraders
€ 9.762,86/1l
Productafbeelding van Guerlain Orchidée Impériale, The Emulsion, 30 ml
Guerlain Orchidée Impériale, The Emulsion, 30 ml
€ 211,89
Verkoper: PerfumTraders
€ 3.531,50/1kg
Productafbeelding van Valmont V-Firm lifting serum, een intensief verzorgende serum voor volwassen huid, 30 ml
Valmont V-Firm lifting serum, een intensief verzorgende serum voor volwassen huid, 30 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 294,84
-€ 74,52
€ 220,32
Verkoper: PerfumTraders
€ 7.344,00/1l
Productafbeelding van Sisley Sunleÿa Zonbescherming Anti-Aging SPF50+, Zonnebrandcrème, Gezicht, Verpakking: pompflacon, Anti-veroudering, Anti-rimpels, Verstevigend, Hydraterend, Beschermend, Geschikt voor alle huidtypes, 50 ml
Sisley Sunleÿa Zonbescherming Anti-Aging SPF50+, Zonnebrandcrème, Gezicht, Verpakking: pompflacon, Anti-veroudering, Anti-rimpels, Verstevigend, Hydraterend, Beschermend, Geschikt voor alle huidtypes, 50 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 164,22
Verkoper: PerfumTraders
€ 3.284,40/1l
Productafbeelding van Dr. Grandel High Excellent Sérum voor gezicht en ogen, 30 ml
Dr. Grandel High Excellent Sérum voor gezicht en ogen, 30 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 136,68
Verkoper: PerfumTraders
€ 4.556,00/1l
Productafbeelding van Sisley Double Tenseur, voor dames, 30 ml, geschikt voor normale huid, hydraterend, met pompje
Sisley Double Tenseur, voor dames, 30 ml, geschikt voor normale huid, hydraterend, met pompje
€ 120,36
Verkoper: PerfumTraders
€ 4.012,00/1l
Productafbeelding van Anti-aging crème Juvena Master Care (75 ml)
Anti-aging crème Juvena Master Care (75 ml)
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 17
€ 138,87
-€ 26,67
€ 112,20
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.496,00/1l
Productafbeelding van Dreamskin Care & Perfect (Wereldwijde anti-veroudering huidverzorging) - Inhoud: 30 ml
Dreamskin Care & Perfect (Wereldwijde anti-veroudering huidverzorging) - Inhoud: 30 ml
€ 110,34
-€ 4,26
€ 106,08
Verkoper: PerfumTraders
€ 3.536,00/1l
Productafbeelding van Elizabeth Arden Prevage gezichtsSerum (30 ml)
Elizabeth Arden Prevage gezichtsSerum (30 ml)
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 100,09
-€ 8,29
€ 91,80
Verkoper: PerfumTraders
€ 3.060,00/1l
Productafbeelding van Estée Lauder Perfectionist Pro Snelwerkend Verhelderend Serum met Ferment³ + Vitamine C, voor dames, geschikt voor alle huidtypes, 30 ml
Estée Lauder Perfectionist Pro Snelwerkend Verhelderend Serum met Ferment³ + Vitamine C, voor dames, geschikt voor alle huidtypes, 30 ml
€ 93,94
Verkoper: PerfumTraders
€ 3.131,33/1l
Productafbeelding van By Terry Hyaluronic Global Serum, voor dames, 30 ml
By Terry Hyaluronic Global Serum, voor dames, 30 ml
€ 76,13
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.537,67/1l
Productafbeelding van Babor HSR Lifting Anti-Rimpel Serum, 30 ml
Babor HSR Lifting Anti-Rimpel Serum, 30 ml
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 101,04
-€ 24,87
€ 76,17
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.539,00/1l
Productafbeelding van Babor Doctor Babor Lifting Collageen-Peptide Booster Crème 50ml
Babor Doctor Babor Lifting Collageen-Peptide Booster Crème 50ml
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 157
€ 68,33
Verkoper: PerfumTraders
€ 136,66/1l
Productafbeelding van L'Occitane Immortelle Divine, voor dames, geschikt voor alle huidtypes, 30 ml
L'Occitane Immortelle Divine, voor dames, geschikt voor alle huidtypes, 30 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 75,32
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.510,67/1l
Productafbeelding van Payot, Supreme Fortifying Pro-Age, Versterkende crème, voor het gezicht, 50 ml
Payot, Supreme Fortifying Pro-Age, Versterkende crème, voor het gezicht, 50 ml
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 15
€ 64,27
Verkoper: PerfumTraders
€ 128,54/1kg
Productafbeelding van Elizabeth Arden Superstart gezichtsSerum (50 ml)
Elizabeth Arden Superstart gezichtsSerum (50 ml)
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 66,15
-18%
€ 54,06
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.081,20/1l
Productafbeelding van Elizabeth Arden Retinol + HPR Ceramide capsules, nachtserum voor de huid, 60 stuks
Elizabeth Arden Retinol + HPR Ceramide capsules, nachtserum voor de huid, 60 stuks
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 74,08
-27%
€ 54,06
Verkoper: PerfumTraders
€ 901,00/1l