Trolli 4000512463429 Trolli Fruitgummie, ZURE GLIMWORMEN, 150 g
€ 33,10
Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 16,21-51%
€ 108,07 / 1kg
Gratis bezorging
Naar huis en naar afhaalstations
Onze bestedeals
Winegums & veel meer
Alle prijzen incl. btw.
Informatie over de productveiligheid:
Vergelijkbare producten

Trolli Zure Gloeiwormen - 150 stuks
€ 16,50/1kg
€ 16,50
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel

Trolli Appelschijfjes, fruitgum, zak van 1 kg
€ 13,70/1kg
€ 13,70
Gratis bezorging
Verkoper: MV-Retail-NL

Red Band zure zuigtabletten, 100 stuks, 1200g
€ 15,55
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel

Trolli Rote Früchte Mini-ringen, 150 gram
€ 9,47/1kg
€ 1,42
Verkoper: Katomix

Trolli 4000512463443 Trolli Fruitgummie, appelringen, 150 gram
€ 56,47/1kg
€ 8,47
Verkoper: somnia24

Trolli Zure Gloeiwormen - 1 kilo
€ 13,70/1kg
€ 13,70
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel

Haribo 4001686376829, Jellybeans, 160 g, Meerkleurig, 1579 kJ, 373 kcal, 86 g
€ 11,81/1kg
€ 1,89
Verkoper: Katomix

Haribo Rainbow, Gummiberen, 160 g, met de smaken appel, braam en aardbei, meerkleurig, 1615 kJ, 381 kcal
€ 16,31/1kg
€ 2,61
Verkoper: Store-Germany

Open Food, 8426617119478, 25 g, 200 g, Duitsland, E132, E330, E331, E331iii, E407, E471, E472c, E901, 368 kcal, 15,25 g
€ 94,95/1kg
€ 18,99
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS

Trolli Glotzer 4: Schaumsnoepjes en fruitgummiebonbons met vulling, 75g
€ 30,00/1kg
€ 4,31
-47%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 2,25
Verkoper: Katomix

Trolli Apfelgarten Zure Appelsnoepjes, 150 gram
€ 9,87/1kg
€ 1,48
Verkoper: Katomix

Trolli Mini Burger, fruitgummie, 60 stuks
€ 18,48/1kg
€ 14,23
Verkoper: Katomix

Katjes Fruitgummie Tappsy, 16131, 175g
€ 123,50/1kg
€ 22,23
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo

Trolli Blauwe Haaien - 150 stuks
€ 17,00
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel

HARIBO 10045980 HARIBO Berries Fruchtgummi 175,0 g
€ 98,29/1kg
€ 16,71
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo

Haribo 980235 Fruitgummie Pico-Balla, 160g, veganistisch
€ 97,38/1kg
€ 15,58
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS

HARIBO 175g Bunte Tute / 17 stuks
€ 11,14/1kg
€ 1,95
Verkoper: Katomix

HARIBO 10051176 HARIBO GOLDBÄREN sauer Fruchtgummi 175,0 g
€ 13,05/1kg
€ 2,61
Verkoper: Store-Germany

HARIBO Vruchtenkauwgom TROPIFRUTTI, artikelnummer 389140, verpakking van 100 gram.
€ 217,90/1kg
€ 21,79
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo

Trolli Trolli SQUIGGLE Twist Fruchtgummi, 150 St.
€ 13,49/1kg
€ 16,19
Verkoper: somnia24
Meer over het product
Productbeschrijving & productgegevens
Gekaramelliseerde en zure fruitgummibeertjes met dubbele fruitsmaak, smaken: kers-citroen, limoen-sinaasappel, aardbei-druif, glutenvrij, lactosevrij, inhoud: 150 g, -4000512463429
Deze zure snoepjes: iconisch, populair, een beetje gek en heerlijk lekker. De zachte textuur en de zure smaak van kers/citroen, limoen/sinaasappel en aardbei/druif zorgen voor een leuke en opwindende smaakervaring. Een must-have fruitgum voor iedereen
Deze zure snoepjes: iconisch, populair, een beetje gek en heerlijk lekker. De zachte textuur en de zure smaak van kers/citroen, limoen/sinaasappel en aardbei/druif zorgen voor een leuke en opwindende smaakervaring. Een must-have fruitgum voor iedereen
- Ingrediënten
- Glucosestroop; suiker; gemodificeerde aardappelzetmeel; gelatine; zuurteregelend middel: citroenzuur, melkzuur, appelzuur; stabilisatoren: calciumcitraten, natriummalaat; aroma's; kleurstoffen: karmijn, kurkuma, briljantblauw FCF.
- Voedingswaarde
- Energie: 1424 kJ / 335 kcal, Vet: 0 g, waarvan verzadigde vetzuren: 0 g, Koolhydraten: 78 g, waarvan suikers: 46 g, Eiwit: 4,3 g, Zout: 0,2 g
- Allergenen
- Geen
- Gewicht
- 150 g
- Levensmiddelenbedrijven
- Trolli GmbH Oststrasse 94 90763 Fürth Deutschland
- Verkoopbenaming
- Kauwgom
- Fabrikant
- MPN (Manufacturer Part Number)
- 177012
- EAN
- 4000512463429
- Ingrediënten
- Glucosestroop; suiker; gemodificeerde aardappelzetmeel; gelatine; zuurteregelend middel: citroenzuur, melkzuur, appelzuur; stabilisatoren: calciumcitraten, natriummalaat; aroma's; kleurstoffen: karmijn, kurkuma, briljantblauw FCF.
- Voedingswaarde
- Energie: 1424 kJ / 335 kcal, Vet: 0 g, waarvan verzadigde vetzuren: 0 g, Koolhydraten: 78 g, waarvan suikers: 46 g, Eiwit: 4,3 g, Zout: 0,2 g
- Allergenen
- Geen
- Gewicht
- 150 g
- Levensmiddelenbedrijven
- Trolli GmbH Oststrasse 94 90763 Fürth Deutschland
- Verkoopbenaming
- Kauwgom
- Fabrikant
- MPN (Manufacturer Part Number)
- 177012
- EAN
- 4000512463429
Gaat ook goed samen met

El Sabor Movie Time Nachos met chili- en dipsmaak, 175 gram
€ 99,94/1kg
€ 17,99
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS

funny-frisch 5504343006 funny-frisch Chipsfrisch ungarisch Chips 150,0 g
€ 158,13/1kg
€ 34,13
-30%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 23,72
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo

Trolli Spaghettini Zure Appel, 100g
€ 101,40/1kg
€ 10,14
Verkoper: Needforsweet

Trolli Rote Früchte Mini-ringen, 150 gram
€ 9,47/1kg
€ 1,42
Verkoper: Katomix

Red Band zure zuigtabletten, 100 stuks, 1200g
€ 15,55
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel

Trolli Zure Gloeiwormen - 150 stuks
€ 16,50/1kg
€ 16,50
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel

Trolli Appelschijfjes, fruitgum, zak van 1 kg
€ 13,70/1kg
€ 13,70
Gratis bezorging
Verkoper: MV-Retail-NL

Trolli Blauwe Haaien - 150 stuks
€ 17,00
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel

HARIBO Vruchtenkauwgom TROPIFRUTTI, artikelnummer 389140, verpakking van 100 gram.
€ 217,90/1kg
€ 21,79
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo

kinder 2609 Country Schokoriegel 9 St.
€ 56,31/1kg
€ 11,91
Verkoper: somnia24

HARIBO 10051509 HARIBO Primavera Erdbeeren 100,0 g
€ 148,30/1kg
€ 14,83
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS

HARIBO 10051174 HARIBO Happy Cherries Fruchtgummi 175,0 g
€ 92,50/1kg
€ 16,65
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo

Haribo Rainbow, Gummiberen, 160 g, met de smaken appel, braam en aardbei, meerkleurig, 1615 kJ, 381 kcal
€ 16,31/1kg
€ 2,61
Verkoper: Store-Germany

Trolli 4000512463443 Trolli Fruitgummie, appelringen, 150 gram
€ 56,47/1kg
€ 8,47
Verkoper: somnia24

HARIBO 10045980 HARIBO Berries Fruchtgummi 175,0 g
€ 98,29/1kg
€ 16,71
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo

HARIBO 10045739 HARIBO fruitmania Joghurt Fruchtgummi 160,0 g
€ 95,44/1kg
€ 15,27
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS

HARIBO 10051171 HARIBO Pasta Frutta Sauer Fruchtgummi 160,0 g
€ 16,31/1kg
€ 2,61
Verkoper: Store-Germany

Trolli Apfelgarten Zure Appelsnoepjes, 150 gram
€ 9,87/1kg
€ 1,48
Verkoper: Katomix

Trolli 4000512463436 Trolli Fruitgummie, perzikjes, 150 g
€ 56,47/1kg
€ 8,47
Verkoper: somnia24

hitschies hitschies Sour Mix Kaubonbons 200,0 g, 1 St.
€ 49,90/1kg
€ 9,98
Verkoper: somnia24

HARIBO 10047183 HARIBO Bärchen-Pärchen Fruchtgummi 160,0 g
€ 113,44/1kg
€ 18,15
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo

Trolli Mini Burger, fruitgummie, 60 stuks
€ 18,48/1kg
€ 14,23
Verkoper: Katomix

Katjes Fruitgummie Tappsy, 16131, 175g
€ 123,50/1kg
€ 22,23
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo

Open Food, 8426617119478, 25 g, 200 g, Duitsland, E132, E330, E331, E331iii, E407, E471, E472c, E901, 368 kcal, 15,25 g
€ 94,95/1kg
€ 18,99
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS

HARIBO 175g Bunte Tute / 17 stuks
€ 11,14/1kg
€ 1,95
Verkoper: Katomix

HARIBO 10051152 HARIBO QUAXI Fruchtgummi 175,0 g
€ 92,89/1kg
€ 16,72
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo

Open Food, 4001686010075, 25 gram, 160 gram, B, 338 kcal, 46 gram, 0,5 gram
€ 12,19/1kg
€ 1,95
Verkoper: Katomix

Haribo 4001686376829, Jellybeans, 160 g, Meerkleurig, 1579 kJ, 373 kcal, 86 g
€ 11,81/1kg
€ 1,89
Verkoper: Katomix

Trolli Trolli SQUIGGLE Twist Fruchtgummi, 150 St.
€ 13,49/1kg
€ 16,19
Verkoper: somnia24

Open Food, 4001686327579, Palmolie, 25 g, 175 g, Duitsland, E297, E330, E428, 1482 kJ
€ 92,47/1kg
€ 16,83
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Nog geen klantbeoordelingen
Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.