ViVA DECOR Maya Gold, 45 ml, appelgroen

€ 8,21

€ 164,20 / 1l

plus € 13,29 verzendkosten

Bij jou thuis

wo 7 – vr 9 oktober
Onze bestedeals
Hobbyverf & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Viva Decor 116210201 ViVA DECOR Parelpen, 28 ml, crème
Viva Decor 116210201 ViVA DECOR Parelpen, 28 ml, crème
€ 182,50/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 5,11
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van Viva Decor 120493336 ViVA DECOR Inka-Gold, 62,5 g, muntgroen
Viva Decor 120493336 ViVA DECOR Inka-Gold, 62,5 g, muntgroen
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 8,32
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van Viva Decor 131970310 ViVA DECOR Blob Verf, 90 ml, salie
Viva Decor 131970310 ViVA DECOR Blob Verf, 90 ml, salie
€ 65,00/1l
€ 5,85
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van Viva Decor 131970210 ViVA DECOR Blob Verf, 90 ml, petrolkleur
Viva Decor 131970210 ViVA DECOR Blob Verf, 90 ml, petrolkleur
€ 65,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 5,85
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van Viva Decor 116200101 ViVA DECOR Parelpen, 28 ml, transparant
Viva Decor 116200101 ViVA DECOR Parelpen, 28 ml, transparant
€ 182,50/1l
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 5,11
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van Acryllverf, 75 ml, donkergeel (16), 6180
Acryllverf, 75 ml, donkergeel (16), 6180
€ 48,30/1kg
€ 4,83
Verkoper: POPventure
Productafbeelding van Pebeo Marmeringbad, 45 ml
Pebeo Marmeringbad, 45 ml
€ 228,00/1l
€ 10,26
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van KREUL Kreideverf, Chalky, Sneeuwwit, 150 ml
KREUL Kreideverf, Chalky, Sneeuwwit, 150 ml
€ 158,00/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 46,68
-49%
€ 23,70
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van KREUL 86160 KREUL Vernis, mat, 50 ml
KREUL 86160 KREUL Vernis, mat, 50 ml
€ 201,40/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 10,07
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van Viva Decor 131400018 ViVA DECOR Gietmedium, vloeibaar, 500 ml, transparant
Viva Decor 131400018 ViVA DECOR Gietmedium, vloeibaar, 500 ml, transparant
€ 24,20/1l
€ 12,10
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van Matt Gold 22 ml - Acrylverf van Lifecolor
Matt Gold 22 ml - Acrylverf van Lifecolor
€ 3,34
Verkoper: EpicScale
Productafbeelding van Pebeo Porcelaine 150, ontdekkingverpakking, 6 x 20 ml.
Pebeo Porcelaine 150, ontdekkingverpakking, 6 x 20 ml.
€ 198,42/1l
€ 23,81
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van Lichaamskleurige verf in tube, 30 ml
Lichaamskleurige verf in tube, 30 ml
€ 108,33/1l
€ 3,25
Verkoper: POPventure
Productafbeelding van Acrylverf, oranje kleur 407, 75 ml - Rosa
Acrylverf, oranje kleur 407, 75 ml - Rosa
€ 3,99
-5%
€ 3,79
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Pebeo Gedeo Kristalharzen, 150 ml.
Pebeo Gedeo Kristalharzen, 150 ml.
€ 174,00/1l
€ 26,10
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van Creall temperakleur, 1000 ml, aquamarine
Creall temperakleur, 1000 ml, aquamarine
€ 14,73/1l
€ 14,73
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van Lichtgroene verf voor posters, 500 ml
Lichtgroene verf voor posters, 500 ml
€ 75,20/1kg
€ 7,52
Verkoper: POPventure
Productafbeelding van Pebeo Keramiek Verfset, 12 x 20 ml
Pebeo Keramiek Verfset, 12 x 20 ml
€ 156,75/1l
€ 37,62
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van KREUL Gloeiverf "MUCKI", 150 ml
KREUL Gloeiverf "MUCKI", 150 ml
€ 75,67/1l
2,0Gemiddelde beoordeling: 2,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 11,35
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van Temperakleurverf, 10 kleuren, elk 16 ml
Temperakleurverf, 10 kleuren, elk 16 ml
€ 18,53
Gratis bezorging
Verkoper: Minitoys

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

 

Maya Gold, 45 ml 

  • Metallic glanzverf, met een intense kleurdiepte.
  • Watergedragen.
  • Stootvast, snel droog, zeer pigmentrijk, veegvast en weerbestendig.
  • Geschikt voor zowel absorberende als niet-absorberende ondergronden.

 

Instructies: 

  • Voor gebruik goed roeren.
  • Aanbrengen in twee lagen met een zachte platte kwast of een spons.
  • In de eerste laag een dunne, gelijkmatige kleur aanbrengen.
  • Nadat de verf volledig droog is, breng je in de tweede laag Maya Gold dekkend aan, met de kwast of met de spons.

 

Toepassingsvoorbeelden: 

  • Voor een uitzonderlijke, intense metallic glans op bijna alle ondergronden.
  • Geschikt voor decoraties, knutselen, design, kunst en ambacht.

 

Geschikt voor: 

  • Hobbykunstenaars.
  • Hobbyknutselaars

 

Inhoud
50 ml
Kleur
Groen
Fabrikant
Viva Decor
Gewicht
0.045 kg
EAN
4042972138387
MPN (Manufacturer Part Number)
123270234

Inhoud
50 ml
Kleur
Groen
Fabrikant
Viva Decor
Gewicht
0.045 kg
EAN
4042972138387
MPN (Manufacturer Part Number)
123270234
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Vaseline Gluta-hya Dewy Radiance (200 ml)
Vaseline Gluta-hya Dewy Radiance (200 ml)
€ 27,10/1l
€ 5,42
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van LEFRANC & BOURGEOIS 188500 Gouacheverf, 1.000 ml, verkrijgbaar in verschillende kleuren
LEFRANC & BOURGEOIS 188500 Gouacheverf, 1.000 ml, verkrijgbaar in verschillende kleuren
€ 9,70/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 113,60
-€ 36,04
€ 77,56
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Creative Deco Wasbare Poster-Verf Set voor Kinderen, 24 potten x 20 ml
Creative Deco Wasbare Poster-Verf Set voor Kinderen, 24 potten x 20 ml
€ 25,79/1kg
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 20
€ 49,69
-53%
€ 22,95
Gratis bezorging
Verkoper: CreativeBrandsEU
Productafbeelding van KREUL 16604 KREUL Porseleinverf "Glass & Porcelain" Kleurset "Living"
KREUL 16604 KREUL Porseleinverf "Glass & Porcelain" Kleurset "Living"
€ 1.602,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 32,04
Gratis bezorging
Verkoper: PlanetHappy
Productafbeelding van JOLLY 4446-0012 12er Airbrush-Stifte farbsortiert
JOLLY 4446-0012 12er Airbrush-Stifte farbsortiert
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 6,44
Verkoper: KlockiEduPL
Productafbeelding van Viva Decor 123290234 ViVA DECOR Maya Goud, 45 ml, goudkleurig
Viva Decor 123290234 ViVA DECOR Maya Goud, 45 ml, goudkleurig
€ 164,20/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 17
€ 8,21
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van Nerchau schoolverfset, basis- en aanvullende kleuren, 13 x 18 ml
Nerchau schoolverfset, basis- en aanvullende kleuren, 13 x 18 ml
€ 1.016,11/1l
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 62,20
-70%
€ 18,29
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van herlitz Schulmalfarbe, farbig sortiert, 6er Karton
herlitz Schulmalfarbe, farbig sortiert, 6er Karton
€ 17,00/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 19,64
-82%
€ 3,40
Verkoper: TEC-MORE
Productafbeelding van Creative Deco 1 L Krijtbord Verf, 1000ml, Matte Zwarte
Creative Deco 1 L Krijtbord Verf, 1000ml, Matte Zwarte
€ 27,95/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 56,24
-50%
€ 27,95
Gratis bezorging
Verkoper: CreativeBrandsEU
Productafbeelding van Creative Deco Creative Zwarte-Krijt-Bord Magneetverf, 1000ml
Creative Deco Creative Zwarte-Krijt-Bord Magneetverf, 1000ml
€ 32,95/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 65,70
-49%
€ 32,95
Gratis bezorging
Verkoper: CreativeBrandsEU
Productafbeelding van KREUL 42774 KREUL Window Color, omtrekverf, zwart, 80 ml
KREUL 42774 KREUL Window Color, omtrekverf, zwart, 80 ml
€ 75,88/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 6,07
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van KREUL 99462 KREUL Vloeibare brons, goudbruin, 50 ml
KREUL 99462 KREUL Vloeibare brons, goudbruin, 50 ml
€ 210,40/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 10,52
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van LEFRANC & BOURGEOIS 188040 Gouachefarbe 1.000 ml weiß
LEFRANC & BOURGEOIS 188040 Gouachefarbe 1.000 ml weiß
€ 6,98/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 6,98
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van Creative Deco 1000 ml Roze Krijt-Verf
Creative Deco 1000 ml Roze Krijt-Verf
€ 27,95/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 20
€ 57,43
-51%
€ 27,95
Gratis bezorging
Verkoper: CreativeBrandsEU
Productafbeelding van ViVA DECOR Maya Goud, 45 ml, oudgoud
ViVA DECOR Maya Goud, 45 ml, oudgoud
€ 164,20/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 17
€ 8,21
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van KREUL 16238 KREUL Verf voor glas en porselein, Classic, parelwit, 20 ml
KREUL 16238 KREUL Verf voor glas en porselein, Classic, parelwit, 20 ml
€ 253,50/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 5,07
Verkoper: Art-Paint-Shop

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 17 beoordelingen

Foto's van klanten

Beoordeeld op 13 maart 2024 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Zeer lange levertijd
Beoordeeld op 18 december 2024 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Alles super
Beoordeeld op 3 maart 2026 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Kleur goud
Beoordeeld op 22 juni 2026 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Kleur
Beoordeeld op 27 mei 2026 op
Geverifieerde aankoop
Melden
De kleur is hier, maar de communicatie is ondergronds.
Beoordeeld op 31 juli 2026 op
Geverifieerde aankoop
Beoordeeld op 30 juli 2026 op
Geverifieerde aankoop
Beoordeeld op 30 juli 2026 op
Geverifieerde aankoop
Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Hobby YARN - Twiny Charme, set van 10 bollen - Katoen, 50 gram per bol, zacht menggaren, geschikt voor haken en breien, kleur 318 - Koperroest
Hobby YARN - Twiny Charme, set van 10 bollen - Katoen, 50 gram per bol, zacht menggaren, geschikt voor haken en breien, kleur 318 - Koperroest
€ 24,90
Verkoper: HobbyYARN
Productafbeelding van Vloeibare kaarsverf, 24 kleuren, elk 10 ml, geschikt voor sojawas, bijenwas, paraffine en gelwax
Vloeibare kaarsverf, 24 kleuren, elk 10 ml, geschikt voor sojawas, bijenwas, paraffine en gelwax
€ 55,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 111,98/1kg
Productafbeelding van Kleurstoffen voor kaarsvet, vloeibaar, 10 verschillende kleuren, elk 10 ml, geschikt voor sojawachs, bijenwas, paraffine en gelwax
Kleurstoffen voor kaarsvet, vloeibaar, 10 verschillende kleuren, elk 10 ml, geschikt voor sojawachs, bijenwas, paraffine en gelwax
€ 45,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 418,09/1kg
Productafbeelding van Kleurstoffen voor kaarsvet, vloeibaar, 18 kleuren, elk 10 ml, geschikt voor sojawachs, bijenwas, paraffine en gelwax. Geschenkverpakking
Kleurstoffen voor kaarsvet, vloeibaar, 18 kleuren, elk 10 ml, geschikt voor sojawachs, bijenwas, paraffine en gelwax. Geschenkverpakking
€ 50,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 101,98/1kg