5,0



Gebaseerd op 4 beoordelingen
Nog maar 1 voor deze prijs
Vergelijkbare producten

Meer informatie over deze advertentie
Nishane Hacivat Oud extract parfum, 50 ml€ 5.406,00/1l
€ 270,30
Verkoper: PerfumTraders

Meer informatie over deze advertentie
Kilian Musk Oud Edp Spray€ 5.936,40/1l
€ 296,82
Verkoper: PerfumTraders

Meer informatie over deze advertentie
Gucci Gucci Intense Oud Eau de Parfum, 90 ml (unisex)€ 1.181,44/1l
€ 106,33
Verkoper: PerfumTraders

Meer informatie over deze advertentie
Lattafa Oud For Glory Eau De Parfum (100 ml)€ 300,30/1l
€ 30,03
Gratis bezorging
Verkoper: SEILOIRE

LATTAFA ADEEB EDP 80ML Eau de Parfum
€ 208,75/1l
€ 16,70
Verkoper: Beautiful-Balance-Drogerie

Lattafa Badee Al Oud – Oud Amethist, uniseks, 100 ml, navulbare fles, parfumolie, bergamot, roze peper, jasmijn, roos
€ 293,40/1l
€ 29,34
Gratis bezorging
Verkoper: SEILOIRE

Lattafa Ra'ed Luxe Eau De Parfum 100 ml (unisex)
€ 176,00/1l
€ 17,60
Verkoper: ParfumGroup

Dames parfum 100 ml, oriëntaalse bloemengeur met vanillenoten.
€ 265,60/1l
€ 26,56
Gratis bezorging
Verkoper: K6_Werkzeuge

Lattafa Opulent Oud, uniseks, 100 ml, vloeiparfum, met tonen van citrus, bloemen en saffraan, amber, oud en karamel, hars, muskus, hout, patchouli en vanille
€ 164,50/1l
€ 16,45
Gratis bezorging
Verkoper: MyPerfumesHome

Lattafa Perfumes - Haya EDP 100ml
€ 309,40/1l
€ 30,94
Gratis bezorging
Verkoper: SEILOIRE

LATTAFA Sheikh Al Shuyukh Luxe Edition Eau de Parfum, 100 ml
€ 211,10/1l
€ 21,11
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Lattafa Arabic Perfume Oriental Raghba parfum, 100 ml
€ 154,40/1l
€ 15,44
Verkoper: ParfumGroup

Lattafa Qaed Al Fursan Eau de Parfum, 90 ml, uniseks
€ 256,67/1l
€ 23,10
Gratis bezorging
Verkoper: SEILOIRE

LATTAFA Khaltaat Al Arabia Royal Blends Eau de Parfum, uniseks, 100 ml
€ 220,90/1l
€ 22,09
Gratis bezorging
Verkoper: SEILOIRE

Lattafa Perfumes - Asad EDP 100ml
€ 236,80/1l
€ 23,68
Verkoper: DUBAISTORE

Lattafa Ameerat Al Arab Asdaaf Eau de Parfum, 100 ml
€ 219,00/1l
€ 21,90
Verkoper: DUBAISTORE

Lattafa Confidential Private Gold parfum voor heren, 100 ml
€ 191,00/1l
€ 19,10
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Lattafa Perfumes - Mayar EDP 100ml
€ 249,00/1l
€ 24,90
Verkoper: DUBAISTORE

Lattafa Qimmah, damesparfum, 100 ml, niet navulbaar, vloeibare parfum, met noten van amandel, koffie, cacao, sandelhout en vanille
€ 190,00/1l
€ 19,00
Gratis bezorging
Verkoper: MyPerfumesHome

Lattafa Perfumes - Bayaan EDP 100ml
€ 234,10/1l
€ 23,41
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Meer over het product
Productbeschrijving & productgegevens
Lattafa Ra'ed Oud, eau de parfum, 100 ml
- Model
- Ra'ed Oud
- Gewicht
- 0.84 kg
- Inhoud
- 100 ml
- Ingrediënten
- ALCOHOL DENAT., AQUA/WATER/EAU, PARFUM/FRAGRANCE, METHYL CYCLODEXTRIN, ETHYLHEXYL SALICYLATE, LIMONEEN, BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE, LINALOOL, CITRAL, ALCOHOL, TRIS(TETRAMETHYLHYDROXYPIPERIDINOL) CITRAAT, FARNESOL, TETRANATRIUM GLUTAMAATDIACETAAT, EXT. D&C VIOLET NO. 2 (CI 60730), FD&C BLUE NO. 1 (CI 42090), FD&C RED NO. 4 (CI 14700).
- Fabrikant
- Doelgroepen
- Unisex
- EAN
- 6291108736548
- MPN (Manufacturer Part Number)
- 1640
- Model
- Ra'ed Oud
- Gewicht
- 0.84 kg
- Inhoud
- 100 ml
- Ingrediënten
- ALCOHOL DENAT., AQUA/WATER/EAU, PARFUM/FRAGRANCE, METHYL CYCLODEXTRIN, ETHYLHEXYL SALICYLATE, LIMONEEN, BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE, LINALOOL, CITRAL, ALCOHOL, TRIS(TETRAMETHYLHYDROXYPIPERIDINOL) CITRAAT, FARNESOL, TETRANATRIUM GLUTAMAATDIACETAAT, EXT. D&C VIOLET NO. 2 (CI 60730), FD&C BLUE NO. 1 (CI 42090), FD&C RED NO. 4 (CI 14700).
- Fabrikant
- Doelgroepen
- Unisex
- EAN
- 6291108736548
- MPN (Manufacturer Part Number)
- 1640
Veiligheidsinstructies
Gaat ook goed samen met

Lattafa Oud For Glory Eau De Parfum (100 ml)
€ 300,30/1l
€ 30,03
Gratis bezorging
Verkoper: SEILOIRE

Lattafa Opulent Oud, uniseks, 100 ml, vloeiparfum, met tonen van citrus, bloemen en saffraan, amber, oud en karamel, hars, muskus, hout, patchouli en vanille
€ 164,50/1l
€ 16,45
Gratis bezorging
Verkoper: MyPerfumesHome

Lattafa Badee Al Oud – Oud Amethist, uniseks, 100 ml, navulbare fles, parfumolie, bergamot, roze peper, jasmijn, roos
€ 293,40/1l
€ 29,34
Gratis bezorging
Verkoper: SEILOIRE

Lattafa Parfum Qaaed Eau de Parfum, 100 ml
€ 2.430,00/1l
€ 24,30
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Lattafa Perfumes - Asad EDP 100ml
€ 236,80/1l
€ 23,68
Verkoper: DUBAISTORE

Lattafa Qaed Al Fursan Eau de Parfum, 90 ml, uniseks
€ 256,67/1l
€ 23,10
Gratis bezorging
Verkoper: SEILOIRE

Lattafa Arabic Perfume Oriental Raghba parfum, 100 ml
€ 154,40/1l
€ 15,44
Verkoper: ParfumGroup

French Avenue | Aether | 100 ml
€ 4.044,00/1l
€ 40,44
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Lattafa Pisa Eau de Parfum, 100 ml, uniseks
€ 433,50/1l
€ 43,35
Gratis bezorging
Verkoper: SEILOIRE

Nusuk Falak, parfum voor dames en heren, 100 ml
€ 0,25/1l
€ 24,99
Gratis bezorging
Verkoper: ClickShop

The Woods Collection - Natural Royal Night Eau de Parfum, 100 ml
€ 497,10/1l
€ 49,71
Verkoper: somnia24

Lattafa | Khamrah Dukhan | 100 ml
€ 312,40/1l
€ 31,24
Gratis bezorging
Verkoper: K6_Werkzeuge

Lattafa Ameer Al Oudh Intense Oud Eau de Parfum, 100 ml, uniseks
€ 263,70/1l
€ 26,37
Gratis bezorging
Verkoper: SEILOIRE

Lattafa Ra'ed Luxe Eau De Parfum 100 ml (unisex)
€ 176,00/1l
€ 17,60
Verkoper: ParfumGroup

Afnan Supremacy Collector's Edition Eau de Parfum voor mannen 100 ml
€ 519,00/1l
€ 51,90
Verkoper: Beautiful-Balance-Drogerie

Lattafa Awraq al Oud Eau de Parfum, 100 ml
€ 185,20/1l
€ 18,52
Gratis bezorging
Verkoper: SEILOIRE

Lattafa Ramz, uniseks, 100 ml, vloeiparfum, geurnoten: bergamot, appel, ananas, sandelhout, guaiac hout, jasmijn, patchouli, vanille, amber, muskus, oudh, ylang-ylang
€ 142,00/1l
€ 14,20
Verkoper: ParfumGroup

Swiss Arabian Eau de Parfum Shaghaf Oud 75ml Unisex
€ 4.266,67/1l
€ 32,00
Gratis bezorging
Verkoper: K6_Werkzeuge

Riiffs Freeze Eau de Parfum, 100 ml, uniseks
€ 277,40/1l
€ 27,74
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Lattafa Rouge, uniseks, 60 ml, vloeibare parfum, met topnoten van nashi peer, kumquat en bergamot, hartnoten van karamel en geranium, en basisnoten van ambergris, muskus en eikenmos
€ 346,50/1l
€ 20,79
Gratis bezorging
Verkoper: SEILOIRE

Lattafa Habik for Men, Frauen, 100 ml
€ 205,70/1l
€ 20,57
Verkoper: ParfumGroup

Dames parfum 100 ml, oriëntaalse bloemengeur met vanillenoten.
€ 265,60/1l
€ 26,56
Gratis bezorging
Verkoper: K6_Werkzeuge

Eau de Parfum Sweet Paradise, 100 ml
€ 460,60/1l
€ 46,06
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Flüssiges Parfüm, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
€ 313,50/1l
€ 31,35
Gratis bezorging
Verkoper: ClickShop

LATTAFA Ra'ed Silver Eau de Parfum, sprayflacon, 100 ml
€ 296,60/1l
€ 29,66
Gratis bezorging
BestsellerVerkoper: Dasfarinas

Lattafa Angham, Unisex, 100 ml, Nicht nachfüllbare Flasche, Flüssiges Parfüm, Ingwer, Mandarine, Rosa Pfeffer, Kakao, Jasmin, Lavendel, Praline
€ 198,00/1l
€ 19,80
Gratis bezorging
Verkoper: MyPerfumesHome

Lattafa Fakhar Eau de Parfum für Herren 100 ml silver
€ 1.759,00/1l
€ 18,35
-4%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 17,59
Verkoper: ParfumGroup

Lattafa Velvet Oud Eau de Parfum, 100 ml spray
€ 229,30/1l
€ 22,93
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Lattafa Oud Mood 100 ml EdP, eau de parfum voor dames
€ 220,00/1l
€ 22,00
Verkoper: DUBAISTORE

Lattafa Teriaq Intense Eau de Parfum, 100 ml, uniseks
€ 370,10/1l
€ 37,01
Verkoper: ParfumGroup
Verdeling van de beoordelingenBeoordelingslijstProductfoto's van klanten



















Klantbeoordelingen
100% van de beoordelingen hebben het product 5 sterren gegeven. Alleen beoordelingen met 5 sterren weergeven.
5
100%0% van de beoordelingen hebben het product 4 sterren gegeven. Alleen beoordelingen met 4 sterren weergeven.
4
0%0% van de beoordelingen hebben het product 3 sterren gegeven. Alleen beoordelingen met 3 sterren weergeven.
3
0%0% van de beoordelingen hebben het product 2 sterren gegeven. Alleen beoordelingen met 2 sterren weergeven.
2
0%0% van de beoordelingen hebben het product 1 sterren gegeven. Alleen beoordelingen met 1 sterren weergeven.
1
0%Sortering:
Sortering:Beoordeeld op 1 september 2026 op
Gekocht op
Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de. Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de.
Geverifieerde aankoop
Beoordeeld op 30 mei 2026 op
Gekocht op
Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de. Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de.
Geverifieerde aankoop
Beoordeeld op 19 april 2026 op
Gekocht op
Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de. Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de.
Geverifieerde aankoop
Beoordeeld op 25 maart 2025 op
Gekocht op
Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de. Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de.
Geverifieerde aankoop
Onze aanbevelingen voor jou
Meer informatie over deze advertentie

Tiziana Terenzi Orza Extrait de Parfum, 100 ml (unisex)



5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5(6)Aantal beoordelingen: 6
€ 303,96
-€ 9,18Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 294,78
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.947,80/1l

Bond No. 9 NEW YORK SIGNATURE SCENT, 100 ml



5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5(1)Aantal beoordelingen: 1
€ 206,04
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.060,40/1l

Rabanne Fame Refill, voor dames, 200 ml, navulfles, geur: mandarijn, mango, jasmijn, wierook, sandelhout, vanille



4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5(14)Aantal beoordelingen: 14
€ 128,29
Verkoper: PerfumTraders
€ 641,45/1l

Rabanne Olympéa Absolu Intense parfum, 50 ml
€ 61,99
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.239,80/1l

Gucci Flora Gorgeous Orchid Intense, voor dames, 100 ml, eau de parfum, spray, 36 maanden, INGREDIËNTEN: ALCOHOL DENAT., PARFUM/FRAGRANCE, AQUA/WATER/EAU, TETRAMETHYL ACETYLOCTAHYDRONAPHTHALENES,...
€ 119,31
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.193,10/1l

Furla Magnifica, damesparfum, 100 ml, niet navulbaar, geur: perzik, lavendel, mandarijn, lelietje-van-dalen, gardenia, roos, amber, sandelhout, orchidee



5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5(1)Aantal beoordelingen: 1
€ 51,99
-21%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 40,80
Verkoper: PerfumTraders
€ 408,00/1l

Acqua di Parma Buongiorno, Unisex, 100 ml, Vloeibare parfum, Komkommer, Citroen, Munt, Petitgrain, Rozemarijn, Lavendel, Mandarijn, Amber, Cederhout, Wit mos



5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5(6)Aantal beoordelingen: 6
€ 164,00
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.640,00/1l

Al Haramain - Amber Oud Gold Edition Eau de Parfum, 200 ml



4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5(16)Aantal beoordelingen: 16
€ 86,74
-30%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 60,27
Verkoper: SEILOIRE
€ 301,35/1l

Scent Intense Eau de Parfum, Hugo Boss, 100 ml
€ 92,43
Verkoper: PerfumTraders
€ 924,30/1l

JOOP! Homme Eau de Parfum, 125 ml (voor heren)



4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5(81)Aantal beoordelingen: 81
€ 43,47
Verkoper: PerfumTraders
€ 347,76/1l

Giorgio Armani Si Eau De Parfum (100 ml)



4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5(221)Aantal beoordelingen: 221
€ 105,09
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.050,90/1l

Givenchy Organza Eau de Parfum, 100 ml



4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5(91)Aantal beoordelingen: 91
€ 62,33
Verkoper: PerfumTraders
€ 623,30/1l

Prada Paradigme Eau de Parfum Spray



4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5(5)Aantal beoordelingen: 5
€ 75,71
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.514,20/1l

Prada Paradigme Eau de Parfum Spray



4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5(32)Aantal beoordelingen: 32
€ 100,55
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.005,50/1l

Hermès Terre d'Hermès Parfum, 75 ml (voor heren)



4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5(51)Aantal beoordelingen: 51
€ 97,81
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.304,13/1l

Tom Ford Ombré Leather Eau de Parfum Unisex 100 ml



4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5(74)Aantal beoordelingen: 74
€ 138,99
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.389,90/1l

Al Haramain - Detour Noir Eau de Parfum, 100 ml



4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5(66)Aantal beoordelingen: 66
€ 26,78
Verkoper: Dasfarinas
€ 267,80/1l

Xerjoff 40 Knots Eau de Parfum EDP, uniseks, nicheparfum, JTC, originele verpakking, nieuw, 100ml



4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5(16)Aantal beoordelingen: 16
€ 212,02
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.120,20/1l

Armaf Club De Nuit Intense Overdose parfum voor heren, 105 ml



5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5(5)Aantal beoordelingen: 5
€ 48,59
Verkoper: Dasfarinas
€ 485,90/1l

Nishane - Zelfs niet de Extrait de Parfum, 100 ml



4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5(26)Aantal beoordelingen: 26
€ 165,51
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.655,10/1l