Smaak:

  • Citroen
  • Meloen
  • Sinaasappel, Citroen

ALLNUTRITION Isotonische drank, 700g, Mix van verschillende vruchten, Hydratatie, Elektrolyten, Energie, Herstel

€ 14,10

€ 20,14 / 1l

plus € 5,95 verzendkosten

Bij jou thuis

za 10 – do 15 oktober
Onze bestedeals
Overige sportvoeding & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Powerbar Isoactive: isotone sportdrank - drankpoeder, verkrijgbaar vanaf 1320 gram - citroensmaak
Powerbar Isoactive: isotone sportdrank - drankpoeder, verkrijgbaar vanaf 1320 gram - citroensmaak
€ 20,70/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 28,00
-2%
€ 27,32
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Open Food, 3175681268111, 500 ml, 148 kcal, 35 g, 0,433 g, 28 g, 1,083 g
Open Food, 3175681268111, 500 ml, 148 kcal, 35 g, 0,433 g, 28 g, 1,083 g
€ 54,72/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 28,05
-2%
€ 27,36
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Isostar Energie Repen, Cranberry smaak, 40 gram
Isostar Energie Repen, Cranberry smaak, 40 gram
€ 39,00/1kg
€ 4,08
-61%
€ 1,56
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Isostar Chocolade Energie Reep (105 gram)
Isostar Chocolade Energie Reep (105 gram)
€ 31,90/1kg
€ 3,45
-2%
€ 3,35
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van GymBeam - Drank voor de gewrichten, 390 g, sinaasjesmaak
GymBeam - Drank voor de gewrichten, 390 g, sinaasjesmaak
€ 90,36/1kg
€ 35,24
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Isoactiv - Bitterorange van Activlab (verpakking van 31,50 gram)
Isoactiv - Bitterorange van Activlab (verpakking van 31,50 gram)
€ 1,40/1kg
€ 0,96
-5%
€ 0,91
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Ostrovit Isotone drank met citroen en munt (500 g) 5903933904276
Ostrovit Isotone drank met citroen en munt (500 g) 5903933904276
€ 25,00/1l
€ 12,50
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Trec Nutrition | Hydro Caffeine Energie Gel | Smaak: Sinaasappel
Trec Nutrition | Hydro Caffeine Energie Gel | Smaak: Sinaasappel
€ 68,17/1l
€ 4,09
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Activlab Carbomax Dynamic 1000g, zwarte bessen smaak. Koolhydraten, energie
Activlab Carbomax Dynamic 1000g, zwarte bessen smaak. Koolhydraten, energie
€ 4,29/1l
€ 4,29
Verkoper: RealPharm
Productafbeelding van Isoactive - Activlab Citrongras thee (verpakking van 31,50 gram)
Isoactive - Activlab Citrongras thee (verpakking van 31,50 gram)
€ 0,96
-5%
€ 0,91
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Trec Nutrition | Energie Gel | Multivitamine voor Uithoudingsvermogen
Trec Nutrition | Energie Gel | Multivitamine voor Uithoudingsvermogen
€ 76,75/1l
€ 3,07
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van OstroVit | Isotonisch poeder + BCAA, L-Carnitine, L-Glutamine, sinaarssmaak
OstroVit | Isotonisch poeder + BCAA, L-Carnitine, L-Glutamine, sinaarssmaak
1,0Gemiddelde beoordeling: 1,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 12,74
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Xenofit Mineral Energy, mineraalrijk drankpoeder, sinaasjesmaak, 720 gram poeder
Xenofit Mineral Energy, mineraalrijk drankpoeder, sinaasjesmaak, 720 gram poeder
€ 13,36
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van NUTREND Isodrink, sportdrank, oplosbaar drankpoeder, 1 stuk, appel smaak, isotone
NUTREND Isodrink, sportdrank, oplosbaar drankpoeder, 1 stuk, appel smaak, isotone
€ 47,10/1kg
€ 47,10
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van OstroVit Elektrolyten: Glucose, Kalium, Vitamine C, 20 tabletten.
OstroVit Elektrolyten: Glucose, Kalium, Vitamine C, 20 tabletten.
€ 29,30/1kg
€ 2,93
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van GymBeam - Multivitamine Yummies, 60 capsules, sinaasappel-citroen-kerssmaak
GymBeam - Multivitamine Yummies, 60 capsules, sinaasappel-citroen-kerssmaak
€ 391,17/1l
€ 23,47
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van BioTech Collageen Vloeibaar 1000 ml - Bosfruit
BioTech Collageen Vloeibaar 1000 ml - Bosfruit
€ 38,23/1l
€ 38,23
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Magneslife Instant Drink 300g, smaak: bosvruchten
Magneslife Instant Drink 300g, smaak: bosvruchten
€ 45,19
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Isostar Actifood Energie Gel, exotische smaak, 90 gram
Isostar Actifood Energie Gel, exotische smaak, 90 gram
€ 2,49
-2%
€ 2,43
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Nutrend IsoDrinx drankpoeder 420g - citroenlimonade smaak
Nutrend IsoDrinx drankpoeder 420g - citroenlimonade smaak
€ 75,31/1kg
€ 31,63
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Isotonic van Allnutrition is een isotone drankpoederconcentraat, bestemd voor gebruik voor, tijdens of direct na fysieke activiteiten. Isotonic ondersteunt het lichaam bij het aanvullen van vochtverlies en elektrolyten. Het complex bestaat uit vitamines, mineralen (natrium, chloride, kalium, magnesium, calcium) en Maca-wortelextract. Isotonic van Allnutrition is verkrijgbaar in verschillende smaken. De drankconcentraat heeft een zeer goede oplosbaarheid.

Aanbevolen gebruik: 1 afmeting (31,5 g, 2 maatschepjes) oplossen in 700 ml water. Innemen voor, tijdens (om de 15 minuten) en na fysieke inspanning (ongeveer 200 ml).

Let op: Alleen aanbevolen voor personen vanaf 18 jaar. Bevat suiker en zoetstoffen. Niet gebruiken bij overgevoeligheid voor een van de ingrediënten. Droog, koel en beschermd van licht n. Voedingssupplementen mogen niet worden gebruikt als vervanging van een gevarieerde voeding. Buiten bereik van kleine kinderen houden. De aanbevolen dagelijkse dosering niet overschrijden.

Ingrediënten: Glucose, natriumcitraat, zuurteregelaar: citroenzuur, kaliumcitraat, calciumsalzen van orthofosforzuur, kaliumchloride, magnesiumcarbonaat, zoetstof: acesulfaam K, Ashwagandha-wortelextract met Ania somnifera, aroma's, vitamines (thiamine-mononitraat, riboflavine, nicotinamide, calcium-D-pantothenaat, pyridoxinehydrochloride, D-biotine, pteroylmonoglutaminezuur, cyanocobalamine), kleurstoffen: ammoniak-karamel, carotenen.

Allergenen: Kan glutenbevattende granen, soja, melk en daarvan afgeleide producten bevatten.

Voedingsinformatie: Portie: 31,5 g Porties per blik: 22

Voedingswaarde: zie foto

Fabrikant
ALLNUTRITION
Gewicht
700 g
Aantal stuks
1
Inhoud
700 ml
Ingrediënten
Zie verpakking
Voedingswaarde
Zie verpakking
Aanbevolen dosering
Zie verpakking
Levensmiddelenbedrijven
Allnutrition
Verkoopbenaming
Allnutrition Isotonic - 700g, mix van verschillende vruchten
EAN
5902837742151

Fabrikant
ALLNUTRITION
Gewicht
700 g
Aantal stuks
1
Inhoud
700 ml
Ingrediënten
Zie verpakking
Voedingswaarde
Zie verpakking
Aanbevolen dosering
Zie verpakking
Levensmiddelenbedrijven
Allnutrition
Verkoopbenaming
Allnutrition Isotonic - 700g, mix van verschillende vruchten
EAN
5902837742151
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van ALLNUTRITION Isotonische Drank, 700g, Citroensmaak. Hydratatie, elektrolyten, energie, regeneratie
ALLNUTRITION Isotonische Drank, 700g, Citroensmaak. Hydratatie, elektrolyten, energie, regeneratie
€ 20,14/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 14,10
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van ALLNUTRITION Isotonische Drank 700g, Gekoolde Limonade. Hydratatie, Elektrolyten, Energie, Herstel
ALLNUTRITION Isotonische Drank 700g, Gekoolde Limonade. Hydratatie, Elektrolyten, Energie, Herstel
€ 20,14/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 14,10
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van ALLNUTRITION FRULOVE Vruchtenjam met kersensmaak, 1000g. Fruit, kersen
ALLNUTRITION FRULOVE Vruchtenjam met kersensmaak, 1000g. Fruit, kersen
€ 28,38/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 28,38
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Powerbar Isoactive: isotone sportdrank - drankpoeder, verkrijgbaar vanaf 1320 gram - citroensmaak
Powerbar Isoactive: isotone sportdrank - drankpoeder, verkrijgbaar vanaf 1320 gram - citroensmaak
€ 20,70/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 28,00
-2%
€ 27,32
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van ALLNUTRITION Isotonische drank, 700g, Grapefruit: Hydratatie, Elektrolyten, Energie, Regeneratie
ALLNUTRITION Isotonische drank, 700g, Grapefruit: Hydratatie, Elektrolyten, Energie, Regeneratie
€ 20,14/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 14,10
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Open Food, 3175681268111, 500 ml, 148 kcal, 35 g, 0,433 g, 28 g, 1,083 g
Open Food, 3175681268111, 500 ml, 148 kcal, 35 g, 0,433 g, 28 g, 1,083 g
€ 54,72/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 28,05
-2%
€ 27,36
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Isotonische drankpoeder, sinaarssmaak, 225 g, Isoactive Zero
Isotonische drankpoeder, sinaarssmaak, 225 g, Isoactive Zero
€ 27,42/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 6,17
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Creatine (Kreatine) Monohydraat - 500 g | Poeder | Spieropbouw | Massatoename | Krachttoename | Hoge biologische beschikbaarheid
Creatine (Kreatine) Monohydraat - 500 g | Poeder | Spieropbouw | Massatoename | Krachttoename | Hoge biologische beschikbaarheid
€ 39,80/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 19,90
Verkoper: PEAK
Productafbeelding van ALLNUTRITION Isotonische Drank 700g, Smaak: Watermeloen. Hydratatie, Elektrolyten, Energie, Herstel
ALLNUTRITION Isotonische Drank 700g, Smaak: Watermeloen. Hydratatie, Elektrolyten, Energie, Herstel
€ 20,14/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 14,10
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Creatine (Kreatine) Alkaline - 150 capsules | Met zuurregulerende werking | Spieropbouw | Massatoename | Krachttoename | Hoge biologische beschikbaa
Creatine (Kreatine) Alkaline - 150 capsules | Met zuurregulerende werking | Spieropbouw | Massatoename | Krachttoename | Hoge biologische beschikbaa
€ 63,18/1l
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 13,90
Verkoper: PEAK
Productafbeelding van Maso van banaanproteïne, 2000g - Een kwalitatieve bron van eiwitten afkomstig van bananen
Maso van banaanproteïne, 2000g - Een kwalitatieve bron van eiwitten afkomstig van bananen
€ 29,19/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 58,38
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Activlab Mass Up 1200g Banaan - Eiwitverrijkte massa-opbouwer met koolhydraten
Activlab Mass Up 1200g Banaan - Eiwitverrijkte massa-opbouwer met koolhydraten
€ 4,12/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 4,95
Verkoper: RealPharm
Productafbeelding van Kevin Levrone | Gold Line / Gold Creatine Monohydraat, ongezoet
Kevin Levrone | Gold Line / Gold Creatine Monohydraat, ongezoet
€ 32,17/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 9,65
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van 100% Whey Proteïne met chocolade-karamel smaak, 500g
100% Whey Proteïne met chocolade-karamel smaak, 500g
€ 33,44/1kg
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 17,60
-5%
€ 16,72
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Collagen SkinCare Poeder 120 g – Collageenpeptiden met MSM & Vitamine C
Collagen SkinCare Poeder 120 g – Collageenpeptiden met MSM & Vitamine C
€ 149,08/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 17,89
5% vanaf 2 stuks
Verkoper: Nutrisslim
Productafbeelding van Ashwagandha capsules - 360 stuks (650mg) - 2.600mg, hoge dosering - Premium Indiase ashwagandha - Vegan - TRUE NATURE®
Ashwagandha capsules - 360 stuks (650mg) - 2.600mg, hoge dosering - Premium Indiase ashwagandha - Vegan - TRUE NATURE®
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 15
€ 56,33
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Activlab Carbomax Dynamic 1000g, aardbeismaak. Koolhydraten, energie
Activlab Carbomax Dynamic 1000g, aardbeismaak. Koolhydraten, energie
€ 4,29/1l
€ 4,29
Verkoper: RealPharm
Productafbeelding van ActivLab Creatine Tabletten, 120 tabletten. MONOHYDRATE KREATINE, VOOR SPIERKRACHT
ActivLab Creatine Tabletten, 120 tabletten. MONOHYDRATE KREATINE, VOOR SPIERKRACHT
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 5,82
Verkoper: RealPharm
Productafbeelding van ActivLab Isoactive Zero, framboos-limoensmaak, 225 gram
ActivLab Isoactive Zero, framboos-limoensmaak, 225 gram
€ 26,04/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 6,17
-5%
€ 5,86
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Vitamine D3 K2 5000 IE, MK-7 100 µg, 240 softgels met lijnzaadolie
Vitamine D3 K2 5000 IE, MK-7 100 µg, 240 softgels met lijnzaadolie
€ 17.900,00/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 17,90
Gratis bezorging
Verkoper: BioMedicalPharma
Productafbeelding van Mutant Madness - 225 gram, smaak: Citroenlimonade
Mutant Madness - 225 gram, smaak: Citroenlimonade
€ 137,45/1l
€ 27,49
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Kruger Witamina Vitamines en Elektrolyten, 86 g, Poederdrank
Kruger Witamina Vitamines en Elektrolyten, 86 g, Poederdrank
€ 177,10/1kg
€ 17,71
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Celiko glutenvrije blauwe bessengelei, 40g
Celiko glutenvrije blauwe bessengelei, 40g
€ 9,75/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 0,39
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van KREATINEPOEDER SUPER Keratin ActivLab, 500 g
KREATINEPOEDER SUPER Keratin ActivLab, 500 g
€ 30,12/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 15,06
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van ALLNUTRITION NUTLOVE Choco Hazelnoot, mengeling van notenpasta, chocolade, hazelnoot, 500 g, bevat melk en noten, 559 kcal, 2340,4 kJ
ALLNUTRITION NUTLOVE Choco Hazelnoot, mengeling van notenpasta, chocolade, hazelnoot, 500 g, bevat melk en noten, 559 kcal, 2340,4 kJ
€ 53,00/1l
€ 26,50
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van Activlab Mass Up 1200g: Koekjes met wei-eiwit, koolhydraten, voor spieropbouw
Activlab Mass Up 1200g: Koekjes met wei-eiwit, koolhydraten, voor spieropbouw
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 9,43
Verkoper: RealPharm
Productafbeelding van KREATINE Activlab Crea Shot - 2.0, 500g, citroensmaak
KREATINE Activlab Crea Shot - 2.0, 500g, citroensmaak
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 11,79
Verkoper: RealPharm
Productafbeelding van Dextro Energy Iso Drink, verschillende smaken, 440g blik - Sinaasappel
Dextro Energy Iso Drink, verschillende smaken, 440g blik - Sinaasappel
€ 19,09/1l
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 8,40
Verkoper: AbisZ-Markt

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 2 beoordelingen
Beoordeeld op 11 april 2026 op
Geverifieerde aankoop
Beoordeeld op 8 mei 2023 op
Geverifieerde aankoop