Heyda 204878935 Transparantpapier "Noten", A4 (21 x 31 cm, inclusief codeerstrip), antiekbruin

€ 2,62

Gratis bezorging

Naar huis en naar afhaalstations

za 10 – do 15 oktober
Onze bestedeals
Transparant papier & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van folia Transparentpapier-Faltbl„tter, 200 x 200 mm
folia Transparentpapier-Faltbl„tter, 200 x 200 mm
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 93,74
-58%
€ 39,26
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Folia 77084 Laternenzuschnitt - 22 x 51 cm, 25 Blatt, Transparentpapier, Regenbogendruck
Folia 77084 Laternenzuschnitt - 22 x 51 cm, 25 Blatt, Transparentpapier, Regenbogendruck
€ 16,70
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Heyda 204772603 Motivkarton "Net gehuwd" - Ornament, A4 (21 x 31 cm, inclusief codeerstrip), rood
Heyda 204772603 Motivkarton "Net gehuwd" - Ornament, A4 (21 x 31 cm, inclusief codeerstrip), rood
€ 2,49
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Folia 70301 Scherenschnittpapier - 35 x 50 cm, ungummiert, 20 Blatt
Folia 70301 Scherenschnittpapier - 35 x 50 cm, ungummiert, 20 Blatt
€ 60,99
-71%
€ 17,57
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Folia 8050/25 Transparantpapier, blokformaat A3, 80 g/m²
Folia 8050/25 Transparantpapier, blokformaat A3, 80 g/m²
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 15,31
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van folia Faltbl„tter "Weihnachten", 150 x 150 mm, 80 g/qm
folia Faltbl„tter "Weihnachten", 150 x 150 mm, 80 g/qm
€ 44,28
-50%
€ 22,07
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van folia Transparentpapier, (B)505 x (L)700 mm, hellgelb
folia Transparentpapier, (B)505 x (L)700 mm, hellgelb
€ 27,87/1m
€ 40,51
-51%
€ 19,51
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van folia Faltbl„tter aus Schwimmpapier, 200 x 200 mm, weiá
folia Faltbl„tter aus Schwimmpapier, 200 x 200 mm, weiá
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 43,48
-50%
€ 21,36
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Folia 77085 Laternenzuschnitt - 22 x 51 cm, 25 Blatt, Transparentpapier, unbedruckt
Folia 77085 Laternenzuschnitt - 22 x 51 cm, 25 Blatt, Transparentpapier, unbedruckt
€ 52,27
-49%
€ 26,32
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Heyda 204878851 Transparantpapier, serie "Harten", A4 (21 x 31 cm, inclusief codeerstrip), zilverkleurig
Heyda 204878851 Transparantpapier, serie "Harten", A4 (21 x 31 cm, inclusief codeerstrip), zilverkleurig
€ 2,35
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van folia 88120-30 folia Transparentpapier, (B)700 x (L)1 m, 42 g/qm, hellblau
folia 88120-30 folia Transparentpapier, (B)700 x (L)1 m, 42 g/qm, hellblau
€ 42,70/1m²
€ 37,99
-21%
€ 29,89
Gratis bezorging
Verkoper: PlanetHappy
Productafbeelding van Stephens, blok transparantpapier, A4
Stephens, blok transparantpapier, A4
€ 387,12/1m²
€ 22,99
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Folia 9956 Faltblätter "Alufolie" 15 x 15 cm - farbig sortiert, 50 Blatt
Folia 9956 Faltblätter "Alufolie" 15 x 15 cm - farbig sortiert, 50 Blatt
€ 140,44/1kg
€ 46,48
-51%
€ 22,47
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van SCHÖLLERSHAMMER VF5003671 SCHÖLLERSHAMMER Zeichenpapierblock, DIN A3, hochtransparent
SCHÖLLERSHAMMER VF5003671 SCHÖLLERSHAMMER Zeichenpapierblock, DIN A3, hochtransparent
€ 38,13
-3%
€ 36,72
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van folia Origami-Faltbl„tter, 100 x 100 mm, farbig sortiert
folia Origami-Faltbl„tter, 100 x 100 mm, farbig sortiert
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 9,03
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van folia 89920 folia Faltblätter pastell mehrfarbig 100 Blatt
folia 89920 folia Faltblätter pastell mehrfarbig 100 Blatt
€ 33,00
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Heyda 204878988 Transparantpapier, kerstmotief "Sterren", A4 (21 x 31 cm, inclusief codeerstrip), zilverkleurig
Heyda 204878988 Transparantpapier, kerstmotief "Sterren", A4 (21 x 31 cm, inclusief codeerstrip), zilverkleurig
€ 26.200,00/1kg
€ 2,62
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Folia 88120-23 Transparantpapier - oudroze, 70 cm x 100 cm, 42 g/m²
Folia 88120-23 Transparantpapier - oudroze, 70 cm x 100 cm, 42 g/m²
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 39,51
-54%
€ 17,82
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Clairefontaine 96853C Clairefontaine Transparentpapier, DIN A4, Aktionspack
Clairefontaine 96853C Clairefontaine Transparentpapier, DIN A4, Aktionspack
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 42,62
-50%
€ 20,95
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van folia 91610 folia Faltblätter aus Kunststoff mehrfarbig 20 Blatt
folia 91610 folia Faltblätter aus Kunststoff mehrfarbig 20 Blatt
€ 15,58
Verkoper: somnia24

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Transparant papier "Noten", formaat DIN A4, liggend. Resolutie van het afbeeldingsbestand: 360 dpi. Geschikt voor: inkjetprinters. Papierformaat: DIN A4 (21x31cm). 115 g/m². Kleur: Noten, antiekbruin. Aantal vellen per verpakking: 25 vellen. A4 (21 x 31 cm inclusief codeerstrook) · Noten · antiekbruin · enkelzijdig bedrukt · zuurvrij, lichtbestendig · 115 g/m²

Transparantpapier "Noten", A4, 115 g/m², antiekbruin, 115 g/m² Kleur: antiekbruin, 21 x 31 cm, inclusief codeerstrook, ongeverpakt
Breedte
21 cm
Lengte
31 cm
DIN-formaat
A4
Kleur
Bruin
Gramgewicht (gewicht per m²)
115 g/m²
Fabrikant
Aantal stuks
1
EAN
4005329789359
MPN (Manufacturer Part Number)
204878935

Breedte
21 cm
Lengte
31 cm
DIN-formaat
A4
Kleur
Bruin
Gramgewicht (gewicht per m²)
115 g/m²
Fabrikant
Aantal stuks
1
EAN
4005329789359
MPN (Manufacturer Part Number)
204878935
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Hanuta mini's (verpakking van 200 gram)
Hanuta mini's (verpakking van 200 gram)
€ 59,50/1kg
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 11,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Bärenmarke 5560293804 Kaffeesahne Ergiebige Kaffee-Milch 10% - 10x 7,5 g
Bärenmarke 5560293804 Kaffeesahne Ergiebige Kaffee-Milch 10% - 10x 7,5 g
€ 104,75/1kg
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 8,38
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Toblerone Adventskalender, 200 gram
Toblerone Adventskalender, 200 gram
€ 119,40/1kg
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 23,88
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van HP CHP150 Kopieerpapier voor thuis en kantoor, A4, 80 g/m² (500 vel)
HP CHP150 Kopieerpapier voor thuis en kantoor, A4, 80 g/m² (500 vel)
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 17,51
-65%
€ 5,99
Verkoper: eu-bay_de
Productafbeelding van Verzamelmappen Hawaii, formaat A5, met drukknopsluiting, 1 stuk, verkrijgbaar in verschillende kleuren
Verzamelmappen Hawaii, formaat A5, met drukknopsluiting, 1 stuk, verkrijgbaar in verschillende kleuren
€ 50,00
-78%
€ 10,99
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
Productafbeelding van KNORR prandell 212160000 Gietmassa keraquick, wit, 1 kg
KNORR prandell 212160000 Gietmassa keraquick, wit, 1 kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 53,60
-30%
€ 37,26
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Tempo 836248 Feuchtes Toilettenpapier Mein Verwöhnmoment Calendula & Kamille 1-lagig
Tempo 836248 Feuchtes Toilettenpapier Mein Verwöhnmoment Calendula & Kamille 1-lagig
€ 10,65
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van 4117L80B Kopieerpapier, standaard kwaliteit - A6, 80 g/m², wit, 2000 vel
4117L80B Kopieerpapier, standaard kwaliteit - A6, 80 g/m², wit, 2000 vel
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 64,06
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van STABILO® point 88®, fijne inktpen/88-57, 0,4 mm, lichtblauw
STABILO® point 88®, fijne inktpen/88-57, 0,4 mm, lichtblauw
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 13,23
15% vanaf 2 stuks
Gratis bezorging
Verkoper: DomoDomo
Productafbeelding van COSTWAY eettafel, inklapbaar, houten keukentafel, eettafel voor 4-7 personen, inklapbare tafel met een draagvermogen tot 60 kg, geschikt voor kleine ruimtes, afmetingen 163x80x75cm. Koffie
COSTWAY eettafel, inklapbaar, houten keukentafel, eettafel voor 4-7 personen, inklapbare tafel met een draagvermogen tot 60 kg, geschikt voor kleine ruimtes, afmetingen 163x80x75cm. Koffie
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 19
€ 98,99
Gratis bezorging
Verkoper: FDSGmbH
Productafbeelding van Faber-Castell 151351 CD-Marker MULTIMARK - permanente marker, type F, blauw
Faber-Castell 151351 CD-Marker MULTIMARK - permanente marker, type F, blauw
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 41,79
-35%
€ 26,90
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Draagbare airconditioner, kleine industriële airconditioner, airconditioner voor buiten, tent, camping, caravan, kantoor, kamer, 1876 BTU, EU-stekker, 220 V
Draagbare airconditioner, kleine industriële airconditioner, airconditioner voor buiten, tent, camping, caravan, kantoor, kamer, 1876 BTU, EU-stekker, 220 V
€ 848,00
Gratis bezorging
Verkoper: Ladenza
Productafbeelding van 3x Schneider SN7351, grote opslagbox "Express 735" - zwart (geschikt voor archivering)
3x Schneider SN7351, grote opslagbox "Express 735" - zwart (geschikt voor archivering)
€ 47,00
-27%
€ 33,91
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Maped kinderschaar, 12 cm
Maped kinderschaar, 12 cm
€ 40,08
Gratis bezorging
Verkoper: FTT_Distribution_GmbH
Productafbeelding van Faber-Castell 110801 Kleurpotlood Jumbo GRIP, voor school en bureau, wit
Faber-Castell 110801 Kleurpotlood Jumbo GRIP, voor school en bureau, wit
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 41,19
-32%
€ 27,95
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van ONLINE® 40006/3 Vulpenvullingen, zwart
ONLINE® 40006/3 Vulpenvullingen, zwart
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 45,42
-36%
€ 29,03
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Läufer 01400 Gum, plastic, voor potlood, 46x20x9 mm
Läufer 01400 Gum, plastic, voor potlood, 46x20x9 mm
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 42,35
-58%
€ 17,76
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Merci Lovelies, 185 gram
Merci Lovelies, 185 gram
€ 32,54/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 6,02
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van HERMA 19899: Transparante omslag, horizontaal, DIN A5
HERMA 19899: Transparante omslag, horizontaal, DIN A5
€ 198,19/1m
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 41,62
Gratis bezorging
Verkoper: FTT_Distribution_GmbH
Productafbeelding van RNK Verlag: Standaard huurcontract voor woningen, 599 pagina's, 4 gevouwen bladzijden in DIN A4-formaat + bewijs van verhuurder
RNK Verlag: Standaard huurcontract voor woningen, 599 pagina's, 4 gevouwen bladzijden in DIN A4-formaat + bewijs van verhuurder
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 3,30
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van STAEDTLER® 318-9 Folienstift Lumocolor perm F sw
STAEDTLER® 318-9 Folienstift Lumocolor perm F sw
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 7,52
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van 12 paar Ulith 805.079 unisex werkhandschoenen, grijs, maat 9
12 paar Ulith 805.079 unisex werkhandschoenen, grijs, maat 9
€ 43,55
-36%
€ 27,48
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van STAEDTLER Noris - Fijne vulpen - Blauw - Watergedragen inkt - 0,6 mm - Fijn (verpakking met 10 stuks)
STAEDTLER Noris - Fijne vulpen - Blauw - Watergedragen inkt - 0,6 mm - Fijn (verpakking met 10 stuks)
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 1,77
Verkoper: TEC-MORE
Productafbeelding van kinder 2609 Country Schokoriegel 9 St.
kinder 2609 Country Schokoriegel 9 St.
€ 56,31/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 11,91
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van AIRWICK 3236565 AIRWICK Duftspender Freshmatic Max blumig 250 ml, 1 Set
AIRWICK 3236565 AIRWICK Duftspender Freshmatic Max blumig 250 ml, 1 Set
€ 58,28/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 14,57
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Schneider 175502, 10 stuks balpen, grote vulcapaciteit, Slider 755 - XB, rood
Schneider 175502, 10 stuks balpen, grote vulcapaciteit, Slider 755 - XB, rood
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 32,45
-2%
€ 31,66
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Tonies PAW Patrol - De redding van de zeeschildpadden
Tonies PAW Patrol - De redding van de zeeschildpadden
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 142
€ 25,39
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Stabilo® 852/41, foliepennen, universeel, fijn, wateroplosbaar, blauw (S)
Stabilo® 852/41, foliepennen, universeel, fijn, wateroplosbaar, blauw (S)
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 27,14
-33%
€ 18,10
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Xiaomi Smart Staande Ventilator voor Luchtcirculatie
Xiaomi Smart Staande Ventilator voor Luchtcirculatie
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 45
€ 124,86
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van Gorenje GEC6C 40 WD elektrische vrijstaande kookplaat - Wit - Keramisch glazen kookoppervlak - 60 cm - 71 liter - Snelle opwarming - PerfectGrill - Pizzamodus - AquaClean - FrozenBake
Gorenje GEC6C 40 WD elektrische vrijstaande kookplaat - Wit - Keramisch glazen kookoppervlak - 60 cm - 71 liter - Snelle opwarming - PerfectGrill - Pizzamodus - AquaClean - FrozenBake
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 1.092,55
Gratis bezorging
De energieklasse van dit product is A.
Klassering van A+++ tot D
Verkoper: TEC-MORE

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van 5 vellen transferpapier, vijf kleuren, oplosbaar in water, geschikt voor borduurpatronen, om patronen over te zetten voor doe-het-zelf knutselprojecten
5 vellen transferpapier, vijf kleuren, oplosbaar in water, geschikt voor borduurpatronen, om patronen over te zetten voor doe-het-zelf knutselprojecten
€ 19,00
Gratis bezorging6% vanaf 2 stuks
Verkoper: Ladenza
€ 475,00/1kg