Läufer 69210 Läufer rubberen ringkaart, RONDELLA, kleuren/maten assorti

€ 27,78

€ 18,90-31%

€ 472,50 / 1kg

Gratis bezorging

Bij jou thuis

do 8 oktober
Onze bestedeals
Elastiekjes & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Wonday FEL180202 Wonday Gummibänder, natur, 120 x 10 mm, 100 g
Wonday FEL180202 Wonday Gummibänder, natur, 120 x 10 mm, 100 g
€ 192,60/1kg
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 40,13
-52%
€ 19,26
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van L„ufer RONDELLA Gummiringe im Beutel - 50 g, sortiert
L„ufer RONDELLA Gummiringe im Beutel - 50 g, sortiert
€ 0,58/1kg
€ 29,00
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van L„ufer X-Band in der Dose - 30 g, Gr”áen und Farben sortiert
L„ufer X-Band in der Dose - 30 g, Gr”áen und Farben sortiert
€ 618,67/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 43,37
-57%
€ 18,56
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Veelzijdig elastiek, zwart, set van 2 – Maak het gemakkelijk om orde te creëren
Veelzijdig elastiek, zwart, set van 2 – Maak het gemakkelijk om orde te creëren
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 4,06
-32%
€ 2,73
Verkoper: Sieben-Sachen
Productafbeelding van Wihedü 515.230 elastiekjes, afmetingen (L x B): 150 x 4 mm, inhoud: 50 gram
Wihedü 515.230 elastiekjes, afmetingen (L x B): 150 x 4 mm, inhoud: 50 gram
€ 375,00/1kg
€ 28,13
-33%
€ 18,75
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Wonday FEL200202 Wonday Gummibänder, natur, 140 mm, (B) 10 mm, 100 g
Wonday FEL200202 Wonday Gummibänder, natur, 140 mm, (B) 10 mm, 100 g
€ 240,25/1kg
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 34,01
-15%
€ 28,83
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Läufer 50900 RONDELLA: Rubberen kogels, diameter 60 mm, in verschillende kleuren, ongeveer 200 stuks
Läufer 50900 RONDELLA: Rubberen kogels, diameter 60 mm, in verschillende kleuren, ongeveer 200 stuks
€ 259,62/1kg
€ 33,75
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Läufer 69211 RONDELLA: Rubberringen in een doos - 25 gram, gesorteerd
Läufer 69211 RONDELLA: Rubberringen in een doos - 25 gram, gesorteerd
€ 188,33/1kg
€ 5,65
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Läufer 51345 RONDELLA Gummibänder im Karton 50 g 130 x 10 mm
Läufer 51345 RONDELLA Gummibänder im Karton 50 g 130 x 10 mm
€ 409,80/1kg
€ 30,03
-31%
€ 20,49
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Läufer 51841 RONDELLA Gummibänder im Karton 1.000 g 80 x 4 mm
Läufer 51841 RONDELLA Gummibänder im Karton 1.000 g 80 x 4 mm
€ 46,49/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 67,77
-31%
€ 46,49
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van WESTCOTT E-10581 00 WESTCOTT Rubberringen, in verschillende kleuren, mix van maten
WESTCOTT E-10581 00 WESTCOTT Rubberringen, in verschillende kleuren, mix van maten
€ 261,25/1kg
€ 27,80
-24%
€ 20,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Läufer 50960 RONDELLA: Elastiekjes, rubberballen in een zakje - 130 gram
Läufer 50960 RONDELLA: Elastiekjes, rubberballen in een zakje - 130 gram
€ 530,69/1kg
€ 68,99
Gratis bezorging
Verkoper: E-System
Productafbeelding van herlitz Gummiringe, farbig sortiert, GrӇen-Mix
herlitz Gummiringe, farbig sortiert, GrӇen-Mix
€ 120,60/1kg
€ 6,03
Verkoper: TisknuLevneCZ
Productafbeelding van Wihedü 510.065 Rubberen ringen - in verschillende kleuren, verpakt in een doos van 25 gram
Wihedü 510.065 Rubberen ringen - in verschillende kleuren, verpakt in een doos van 25 gram
€ 1.118,40/1kg
€ 27,96
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Läufer 51142: Läufer rubberbanden, RONDELLA, in doos, 200 x 6 mm, 500 gram
Läufer 51142: Läufer rubberbanden, RONDELLA, in doos, 200 x 6 mm, 500 gram
€ 64,78/1kg
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 59,52
-45%
€ 32,39
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Läufer 50741 Läufer rubberringen, RONDELLA, in doos, rood, 100 mm, 1.000 g
Läufer 50741 Läufer rubberringen, RONDELLA, in doos, rood, 100 mm, 1.000 g
€ 36,90/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 66,18
-44%
€ 36,90
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Alco 768 bladvormer, rubber, maat 5, 23 mm, groen
Alco 768 bladvormer, rubber, maat 5, 23 mm, groen
€ 26,38
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van WondayFEL120303  Wonday Gummibänder, natur, 120 x 10 mm, Großpackung
WondayFEL120303 Wonday Gummibänder, natur, 120 x 10 mm, Großpackung
€ 27,16/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 52,03
-47%
€ 27,16
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van WondayFEL200503  Wonday Gummibänder, natur, 200 x 16 mm, Großpackung
WondayFEL200503 Wonday Gummibänder, natur, 200 x 16 mm, Großpackung
€ 22,63/1kg
€ 52,03
-47%
€ 27,16
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van DONAU 7785001PL-99 Rubberringen/elastieken, 500 gram, diverse kleuren
DONAU 7785001PL-99 Rubberringen/elastieken, 500 gram, diverse kleuren
€ 44,40/1kg
€ 22,20
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Rubberbandjes, gesorteerd in wit, rood, groen, oranje en blauw, met diameters van 30 mm, 40 mm, 45 mm, 50 mm en 60 mm. Inhoud: 95 stuks. Artikelnummer: -69210

95 elastiekringen, verschillende maten
Fabrikant
Aantal stuks
95
Gewicht
40 g
EAN
4006677692100
MPN (Manufacturer Part Number)
69210

Fabrikant
Aantal stuks
95
Gewicht
40 g
EAN
4006677692100
MPN (Manufacturer Part Number)
69210
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Amerikaans pampasgras, 1 stuk, potmaat P9, hoogte 20-50 cm, *Cortaderia selloana* 'Rosea'
Amerikaans pampasgras, 1 stuk, potmaat P9, hoogte 20-50 cm, *Cortaderia selloana* 'Rosea'
3,6Gemiddelde beoordeling: 3,6 van 5Aantal beoordelingen: 107
€ 2,50
Verkoper: Blumen-Senf
Productafbeelding van HARIBO Riesen Aardbeien, doos met 150 stuks
HARIBO Riesen Aardbeien, doos met 150 stuks
€ 16,80/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 20
€ 23,52
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Wonday FEL180202 Wonday Gummibänder, natur, 120 x 10 mm, 100 g
Wonday FEL180202 Wonday Gummibänder, natur, 120 x 10 mm, 100 g
€ 192,60/1kg
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 40,13
-52%
€ 19,26
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Intenso 7501520 40er Batterien Energy Ultra Mignon AA 1,5 V
Intenso 7501520 40er Batterien Energy Ultra Mignon AA 1,5 V
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 143
€ 17,76
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Gillette ProGlide scheermesjes, verpakking van 8 stuks
Gillette ProGlide scheermesjes, verpakking van 8 stuks
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 201
€ 28,00
-3%
€ 26,99
Verkoper: Ston-shop
Productafbeelding van PAPSTAR 13804: Papieren theelicht houder, diameter: 38 mm, wit, los
PAPSTAR 13804: Papieren theelicht houder, diameter: 38 mm, wit, los
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 122,78
-€ 39,28
€ 83,50
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van D Vier USB-C HUB. Digitale AV-multipoortadapter: USB 3.1 Type-C naar 1 HDMI 4K en 4 USB-poorten
D Vier USB-C HUB. Digitale AV-multipoortadapter: USB 3.1 Type-C naar 1 HDMI 4K en 4 USB-poorten
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 48
€ 9,43
Verkoper: d_vier
Productafbeelding van Vileda Ultramat 2in1 Bodenwischer Komplettset, schwarz
Vileda Ultramat 2in1 Bodenwischer Komplettset, schwarz
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 556
€ 43,96
-2%
€ 42,90
Verkoper: TEC-MORE
Productafbeelding van Elastische band, dikte: 2 mm, wit, 25 meter
Elastische band, dikte: 2 mm, wit, 25 meter
€ 13,49
-7%
€ 12,49
Verkoper: SpielzeugBetuwe
Productafbeelding van Elastische rubberkabel, 20 mm x 2 meter, wit
Elastische rubberkabel, 20 mm x 2 meter, wit
€ 30,48
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Varta Industrial Pro Alkaline Batterij LR6/AA Mignon, 1,5 V (verpakking van 40 stuks)
Varta Industrial Pro Alkaline Batterij LR6/AA Mignon, 1,5 V (verpakking van 40 stuks)
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 201
€ 20,75
Gratis bezorging
Verkoper: Euroelectronics
Productafbeelding van Elastiek, 2,5 meter x 3,5 cm - Wit
Elastiek, 2,5 meter x 3,5 cm - Wit
€ 42,25/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 7,69
-78%
€ 1,69
Verkoper: Bestlivings
Productafbeelding van JONR ED12: Accu-stofzuiger voor nat en droog gebruik – 3,5 kg, ultralicht, met reiniging langs randen (1 mm), waterreservoir van 750 ml, automatische zelfreiniging
JONR ED12: Accu-stofzuiger voor nat en droog gebruik – 3,5 kg, ultralicht, met reiniging langs randen (1 mm), waterreservoir van 750 ml, automatische zelfreiniging
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 335
€ 159,99
Gratis bezorging
Verkoper: WohnWunder
Productafbeelding van Creativ Company 41042, 6 mm, wit, 50 meter, 1 stuk
Creativ Company 41042, 6 mm, wit, 50 meter, 1 stuk
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 20,50
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van TRESKO® bureaustoel kantoorstoel draaistoel, met kunststof wielen, traploos in hoogte verstelbaar, gevoerde zitting, ergonomische vormgeving, SGS-geteste veer (zwart)
TRESKO® bureaustoel kantoorstoel draaistoel, met kunststof wielen, traploos in hoogte verstelbaar, gevoerde zitting, ergonomische vormgeving, SGS-geteste veer (zwart)
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 172
€ 42,99
Gratis bezorging
Verkoper: DWD-Company
Productafbeelding van L„ufer RONDELLA Gummiringe im Beutel - 50 g, sortiert
L„ufer RONDELLA Gummiringe im Beutel - 50 g, sortiert
€ 0,58/1kg
€ 29,00
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van ProfiCare® 2-in-1 handstofzuiger voor nat- en droogzuigen | Accu 14,8 V | geschikt voor het opzuigen van vloeistoffen, stof en meer | Autostoofzuiger PC-AKS 3034
ProfiCare® 2-in-1 handstofzuiger voor nat- en droogzuigen | Accu 14,8 V | geschikt voor het opzuigen van vloeistoffen, stof en meer | Autostoofzuiger PC-AKS 3034
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 118
€ 51,65
Gratis bezorging
Verkoper: ClatronicCZSK
Productafbeelding van Beautissu set van 4 zitkussens Lisa, antraciet, 40x40x8 cm
Beautissu set van 4 zitkussens Lisa, antraciet, 40x40x8 cm
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 60
€ 27,99
Gratis bezorging
Verkoper: brandvin
Productafbeelding van Maxxworld muggennet met magnetische sluiting. Insectenbescherming, insectenwering. Afmetingen: 90 x 210 cm
Maxxworld muggennet met magnetische sluiting. Insectenbescherming, insectenwering. Afmetingen: 90 x 210 cm
3,9Gemiddelde beoordeling: 3,9 van 5Aantal beoordelingen: 87
€ 12,95
Verkoper: HaWaKo
Productafbeelding van SONGMICS Chefstoel, ergonomisch, met opklapbare armleuningen, zwart
SONGMICS Chefstoel, ergonomisch, met opklapbare armleuningen, zwart
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 171
€ 263,25
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Stabmixer TURBO 1200W LEHMANN, roestvrijstalen mixer, mixstok, pureerstok, garde, roerhaak, set 9-in-1
Stabmixer TURBO 1200W LEHMANN, roestvrijstalen mixer, mixstok, pureerstok, garde, roerhaak, set 9-in-1
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 789
€ 115,88
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Dekbedovertrek zomerdekbed 200 x 135 cm - Dekbed, wollen deken, quilt, beddengoed en dekens met vulling van microvezel, wit
Dekbedovertrek zomerdekbed 200 x 135 cm - Dekbed, wollen deken, quilt, beddengoed en dekens met vulling van microvezel, wit
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 191
€ 63,83
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van L„ufer X-Band in der Dose - 30 g, Gr”áen und Farben sortiert
L„ufer X-Band in der Dose - 30 g, Gr”áen und Farben sortiert
€ 618,67/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 43,37
-57%
€ 18,56
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Strex Zwangerschapskussen XXL - 280cm - Afneembare Hoes - Zijslaapkussen / Body Pillow / Lichaamskussen / Voedingskussen
Strex Zwangerschapskussen XXL - 280cm - Afneembare Hoes - Zijslaapkussen / Body Pillow / Lichaamskussen / Voedingskussen
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 186
€ 39,99
Gratis bezorging
Verkoper: SBD-Trading-BV
Productafbeelding van Ergonomische koudschuimmatras met 7 zones | 90 x 200 cm | 16 cm | H2 & H3 | DREAMSTAR Ergo Flex Duo | Dubbelzijdige matras
Ergonomische koudschuimmatras met 7 zones | 90 x 200 cm | 16 cm | H2 & H3 | DREAMSTAR Ergo Flex Duo | Dubbelzijdige matras
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 4594
€ 66,90
Gratis bezorging
Verkoper: TBFurnitureGmbH
Productafbeelding van Zelfklevende klembalk, 1 meter lang, 19 mm breed
Zelfklevende klembalk, 1 meter lang, 19 mm breed
€ 6,25/1m
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 6,25
Gratis bezorging
Verkoper: MBDeals
Productafbeelding van Läufer 50960 RONDELLA: Elastiekjes, rubberballen in een zakje - 130 gram
Läufer 50960 RONDELLA: Elastiekjes, rubberballen in een zakje - 130 gram
€ 530,69/1kg
€ 68,99
Gratis bezorging
Verkoper: E-System
Productafbeelding van Heliumballongas voor 30 ballonnen, heliumfles
Heliumballongas voor 30 ballonnen, heliumfles
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 90
€ 48,70
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van Canon 4463C006 Canon PIXMA TS 3450
Canon 4463C006 Canon PIXMA TS 3450
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 503
€ 208,00
Gratis bezorging
Verkoper: NovaMBSmart
Productafbeelding van Steam Mop Vileda Steam XXL 3.0
Steam Mop Vileda Steam XXL 3.0
€ 232,47/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 228
€ 92,99
Gratis bezorging
Verkoper: Coolsound

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 1 beoordeling
Beoordeeld op 8 augustus 2025 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Uitstekend!
Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van KOTARBAU® Kistenband, 112 x 35 mm, kistscharnier, tafelscharnier, meubelscharnier, meubelscharnier, poedercoating, zwart, set van 10 stuks
KOTARBAU® Kistenband, 112 x 35 mm, kistscharnier, tafelscharnier, meubelscharnier, meubelscharnier, poedercoating, zwart, set van 10 stuks
€ 32,99
Verkoper: KOTARBAU