Milva gezichtsreiniger met sumak tegen acne, 100 ml

€ 8,78

€ 87,80 / 1l

plus € 8,90 verzendkosten

Bij jou thuis

vr 2 – di 6 oktober
Onze bestedeals
Reinigingswater & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Gezichtstoner, 100 ml
Gezichtstoner, 100 ml
€ 262,60/1l
€ 26,26
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Annemarie Börlind gezichtstoner
Annemarie Börlind gezichtstoner
€ 27,40
-3%
€ 26,52
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van DermatoCLEAN reinigingslotion (toner), 200 ml
DermatoCLEAN reinigingslotion (toner), 200 ml
€ 122,40/1l
€ 24,48
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Bioderma Sébium H2O, reinigingswater met micellen, 500 ml
Bioderma Sébium H2O, reinigingswater met micellen, 500 ml
€ 23,72
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Ryor Hydroperfect Hydraterende gezichtsreiniger 200ml
Ryor Hydroperfect Hydraterende gezichtsreiniger 200ml
€ 9,86
Verkoper: ADI_Global_Store
Productafbeelding van iUnik - Centella Kalmerende Tintzonnebrandmelk, 120 ml
iUnik - Centella Kalmerende Tintzonnebrandmelk, 120 ml
€ 26,94
-10%
€ 24,18
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van CeraVe hydraterende micellaire reinigingslotion, 400 ml
CeraVe hydraterende micellaire reinigingslotion, 400 ml
€ 21,68
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Nacomi Hydrolaat, Rozenwater, 80 ml
Nacomi Hydrolaat, Rozenwater, 80 ml
€ 7,18
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Teeboom gezichtsreiniger - 125 ml
Teeboom gezichtsreiniger - 125 ml
€ 8,89
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Hyaluron - Emulsie met stamcellen en hyaluronzuur, 30 ml
Hyaluron - Emulsie met stamcellen en hyaluronzuur, 30 ml
€ 69,24
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van CeraVe Reinigingswater met Micellen, 400 ml
CeraVe Reinigingswater met Micellen, 400 ml
€ 29,35
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Hydraterende micellaire reinigingslotion met Diadermin
Hydraterende micellaire reinigingslotion met Diadermin
€ 9,10
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van SYLVECO DUETUS gezichtsreiniger met lactobionezuur, 150 ml
SYLVECO DUETUS gezichtsreiniger met lactobionezuur, 150 ml
€ 10,59
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van ALCINA gezichtsreiniger, alcoholvrij
ALCINA gezichtsreiniger, alcoholvrij
€ 86,25/1l
€ 17,25
Verkoper: Friseurtotal
Productafbeelding van Keracnyl reinigingsgel voor de huid, 200 ml
Keracnyl reinigingsgel voor de huid, 200 ml
€ 17,71
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Reinigingscollectie: Milde micellaire lotion, 200 ml
Reinigingscollectie: Milde micellaire lotion, 200 ml
€ 46,22
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Medicube Azelaïnezuur Niacinamide Verhelderende Toner, 250 ml
Medicube Azelaïnezuur Niacinamide Verhelderende Toner, 250 ml
€ 20,60
Verkoper: Glamperfeu
Productafbeelding van Gezichtsreiniger, 100 ml
Gezichtsreiniger, 100 ml
€ 21,31
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Anua Heartleaf 77% Kalmerende gezichtsreiniger, 250 ml
Anua Heartleaf 77% Kalmerende gezichtsreiniger, 250 ml
€ 73,80/1l
1,0Gemiddelde beoordeling: 1,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 26,30
-29%
€ 18,45
Verkoper: Glamperfeu
Productafbeelding van APLB Collageen-EGF-peptide gezichtsreiniger, 160 ml
APLB Collageen-EGF-peptide gezichtsreiniger, 160 ml
€ 16,11
Verkoper: somnia24

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

De anti-acne reinigingslotion met sumakextract is geschikt voor de dagelijkse reiniging van de gevoelige, vette huid die vatbaar is voor bacteriële infecties of acne. Het reinigt en verfrist de huid, verwijdert overtollige talg en elimineert onzuiverheden. Het vernauwt de poriën en voorkomt verstopping. De reinigingslotion bevat antibacteriële ingrediënten en reguleert effectief een overmatige talgproductie. Het voorkomt de vorming van puistjes en mee-eters.
Schumpa is een van de meest populaire kruiden in de volksgeneeskunde op de Balkan. Het staat bekend om zijn ontstekingsremmende en antiseptische eigenschappen.
Salicylzuur is een belangrijk ingrediënt in de verzorging van een problematische huid en een huid met acne. Het heeft het vermogen om de talgproductie te verminderen en de huid van het gezicht perfect te reinigen van dode keratinecellen.

Model
Anti-Akne Gesichtswasser mit Sumach
Gewicht
120 g
Inhoud
0.1 l
Fabrikant
Milva
Aantal stuks
1
EAN
3800231670099
MPN (Manufacturer Part Number)
000116

Model
Anti-Akne Gesichtswasser mit Sumach
Gewicht
120 g
Inhoud
0.1 l
Fabrikant
Milva
Aantal stuks
1
EAN
3800231670099
MPN (Manufacturer Part Number)
000116
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Chininshampoo Milva, 500 ml
Chininshampoo Milva, 500 ml
€ 20,92/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 10,46
Verkoper: Emerosa
Productafbeelding van Milva regenererende crème met organische zwavel, 35 ml
Milva regenererende crème met organische zwavel, 35 ml
€ 298,29/1l
€ 10,44
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Milva, shampoo voor vet haar met brandnetel, groot formaat, 500 ml
Milva, shampoo voor vet haar met brandnetel, groot formaat, 500 ml
€ 23,52/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 40,62
-71%
€ 11,76
Verkoper: Emerosa
Productafbeelding van Milde shampoo Milva, 500 ml
Milde shampoo Milva, 500 ml
€ 23,52/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 41,38
-71%
€ 11,76
Verkoper: Emerosa
Productafbeelding van Milva shampoo, natuurlijke formule, 200 ml
Milva shampoo, natuurlijke formule, 200 ml
€ 42,70/1l
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 20,59
-58%
€ 8,54
Verkoper: Emerosa
Productafbeelding van Milva vloeibare zeep met organische zwavel, 300 ml
Milva vloeibare zeep met organische zwavel, 300 ml
€ 24,60/1l
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 7,38
Verkoper: Emerosa
Productafbeelding van Milva Chininewater forte met pomp, 200 ml
Milva Chininewater forte met pomp, 200 ml
€ 49,00/1l
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 21,22
-53%
€ 9,80
Verkoper: Emerosa
Productafbeelding van Milva shampoo, chinin forte, 200 ml
Milva shampoo, chinin forte, 200 ml
€ 42,50/1l
€ 21,26
-60%
€ 8,50
Verkoper: Emerosa
Productafbeelding van Milva herstellende conditioner met magnesium en kinine, 200 ml
Milva herstellende conditioner met magnesium en kinine, 200 ml
€ 113,35/1l
€ 22,67
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Milva shampoo met chinin, 200 ml
Milva shampoo met chinin, 200 ml
€ 39,75/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 7,95
Verkoper: Emerosa
Productafbeelding van Milva Chininewater, 200 ml
Milva Chininewater, 200 ml
€ 36,50/1l
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 20,99
-65%
€ 7,30
Verkoper: Emerosa
Productafbeelding van Milva Chininwasser Forte, 100 ml
Milva Chininwasser Forte, 100 ml
€ 73,00/1l
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 20,94
-65%
€ 7,30
Verkoper: Emerosa
Productafbeelding van Milva shampoo, 200 ml
Milva shampoo, 200 ml
€ 42,30/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 8,46
Verkoper: Emerosa
Productafbeelding van MINIO, binnendeur "SALVADOR IV", 90 cm, model "Craft", eikenhout/zwarte kleur
MINIO, binnendeur "SALVADOR IV", 90 cm, model "Craft", eikenhout/zwarte kleur
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 272,00
Gratis bezorging
Verkoper: Minio
Productafbeelding van Milva hydraterende kruiden shampoo met rozenbottel, 200 ml
Milva hydraterende kruiden shampoo met rozenbottel, 200 ml
€ 42,70/1l
€ 8,54
Verkoper: Emerosa
Productafbeelding van Milva Chininwasser Spray, 200 ml
Milva Chininwasser Spray, 200 ml
€ 38,75/1l
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 21,72
-64%
€ 7,75
Verkoper: Emerosa
Productafbeelding van Milva shampoo voor baby's, 200 ml
Milva shampoo voor baby's, 200 ml
€ 42,70/1l
€ 8,54
Verkoper: Emerosa
Productafbeelding van Milva shampoo met knoflook en kinine, 200 ml
Milva shampoo met knoflook en kinine, 200 ml
€ 40,65/1l
€ 21,03
-61%
€ 8,13
Verkoper: Emerosa
Productafbeelding van Milva shampoo voor kinderen, 200 ml
Milva shampoo voor kinderen, 200 ml
€ 42,70/1l
€ 20,68
-58%
€ 8,54
Verkoper: Emerosa
Productafbeelding van GESS SuperNova Hoogfrequente Gezichts- & Haarstaf – Darsonval 4 Electroden
GESS SuperNova Hoogfrequente Gezichts- & Haarstaf – Darsonval 4 Electroden
€ 125,05/1kg
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 59
€ 100,04
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Milva Chininewater met cafeïne, 100 ml
Milva Chininewater met cafeïne, 100 ml
€ 87,80/1l
€ 21,35
-58%
€ 8,78
Verkoper: Emerosa
Productafbeelding van Dolce Vita van Canellini VENERE, stadsfiets voor dames met mand, lichtgroen, 26 inch
Dolce Vita van Canellini VENERE, stadsfiets voor dames met mand, lichtgroen, 26 inch
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 384,00
Gratis bezorging
Verkoper: Biciclette_Canellini
Productafbeelding van Milva shampoo, chinin forte, grote verpakking, 500 ml
Milva shampoo, chinin forte, grote verpakking, 500 ml
€ 49,10/1l
€ 24,55
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Milva shampoo met chinin en cafeïne, 200 ml
Milva shampoo met chinin en cafeïne, 200 ml
€ 41,90/1l
€ 19,18
-56%
€ 8,38
Verkoper: Emerosa
Productafbeelding van Milva shampoo met propolis, 200 ml
Milva shampoo met propolis, 200 ml
€ 42,70/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 8,54
Verkoper: Emerosa
Productafbeelding van Milva chinine masker met amandelolie, 250 ml
Milva chinine masker met amandelolie, 250 ml
€ 40,68/1l
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 24,05
-57%
€ 10,17
Verkoper: Emerosa
Productafbeelding van Milva gezichtsreiniger met kamille, tegen acne, 100 ml
Milva gezichtsreiniger met kamille, tegen acne, 100 ml
€ 87,80/1l
€ 8,78
Verkoper: Emerosa
Productafbeelding van Milva haarwater met wilde brandnetel, 200 ml
Milva haarwater met wilde brandnetel, 200 ml
€ 43,90/1l
€ 8,78
Verkoper: Emerosa
Productafbeelding van Milva Chininewater met ginseng, 100 ml
Milva Chininewater met ginseng, 100 ml
€ 79,50/1l
€ 20,89
-61%
€ 7,95
Verkoper: Emerosa

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van La Mer, de revitaliserende mist
La Mer, de revitaliserende mist
€ 101,52
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Kevin Murphy Re.Store Herstellende Reinigingsbehandeling, 1000 ml
Kevin Murphy Re.Store Herstellende Reinigingsbehandeling, 1000 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 86,68
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Kiehl's Daily Refining Milk-Peel Toner, 200 ml
Kiehl's Daily Refining Milk-Peel Toner, 200 ml
€ 73,44
Verkoper: PerfumTraders
€ 367,20/1l
Productafbeelding van La Mer, The Essential Tonic
La Mer, The Essential Tonic
€ 59,16
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van SkinCeuticals Blemish + Age, voor vrouwen, geschikt voor gemengde en vette huid, anti-acne, anti-aging, huidverhelderend, reinigend, exfolierend, vermindert poriën, 200 ml, fles, 1 stuk
SkinCeuticals Blemish + Age, voor vrouwen, geschikt voor gemengde en vette huid, anti-acne, anti-aging, huidverhelderend, reinigend, exfolierend, vermindert poriën, 200 ml, fles, 1 stuk
€ 58,14
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Aveda Lotion, Aveda Botanical Kinetics, Revitaliserende Essentiel Lotion, 150 ml
Aveda Lotion, Aveda Botanical Kinetics, Revitaliserende Essentiel Lotion, 150 ml
€ 49,98
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Caudalie 780319, voor dames, geschikt voor elk huidtype, verhelderend, hydraterend, revitaliserend, verzachtend, voor alle leeftijden, aqua/water/eau, alcohol, citrus aurantium amara (bittere sinaasappel) bloemenwater, parfum (geur),..., 100 ml
Caudalie 780319, voor dames, geschikt voor elk huidtype, verhelderend, hydraterend, revitaliserend, verzachtend, voor alle leeftijden, aqua/water/eau, alcohol, citrus aurantium amara (bittere sinaasappel) bloemenwater, parfum (geur),..., 100 ml
€ 44,88
Verkoper: PerfumTraders
€ 448,80/1l
Productafbeelding van Calendula gezichtslotion en spray Herbal-Extract Toner voor vrouwen 250 - Kiehl´s
Calendula gezichtslotion en spray Herbal-Extract Toner voor vrouwen 250 - Kiehl´s
€ 42,84
Verkoper: PerfumTraders
€ 171,36/1l
Productafbeelding van Academie Gel Nettoyant Éclaircissant - Verhelderend reinigingsgel - 150 ml(Pigmentregulerend reinigingsgel - 150 ml)
Academie Gel Nettoyant Éclaircissant - Verhelderend reinigingsgel - 150 ml(Pigmentregulerend reinigingsgel - 150 ml)
€ 41,82
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Biodroga Bioscience Institute Men Hydra Power Fluid (50 ml)
Biodroga Bioscience Institute Men Hydra Power Fluid (50 ml)
€ 37,56
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Santaverde SVAVAPT100, Gezichtstoner, voor dames, 100 ml, geschikt voor gemengde huid, droge huid, normale huid, vette huid, gevoelige huid, biologisch, spray
Santaverde SVAVAPT100, Gezichtstoner, voor dames, 100 ml, geschikt voor gemengde huid, droge huid, normale huid, vette huid, gevoelige huid, biologisch, spray
€ 40,47
-6%
€ 37,74
Verkoper: PerfumTraders
€ 377,40/1l
Productafbeelding van Annemarie Börlind SKIN & PORE BALANCER, voor dames, geschikt voor een gemengde huid, vette huid en een huid met onzuiverheden, 15 ml
Annemarie Börlind SKIN & PORE BALANCER, voor dames, geschikt voor een gemengde huid, vette huid en een huid met onzuiverheden, 15 ml
€ 36,72
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.448,00/1l
Productafbeelding van Kiehl's Men Facial Fuel: Energiserende gezichtsreiniger
Kiehl's Men Facial Fuel: Energiserende gezichtsreiniger
€ 37,00
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Aveda Botanical Kinetics Micro-Reinigende Cleansing Mousse, 150 ml
Aveda Botanical Kinetics Micro-Reinigende Cleansing Mousse, 150 ml
€ 35,70
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Kiehl's Ultra Facial Toner
Kiehl's Ultra Facial Toner
€ 37,65
-7%
€ 34,64
Verkoper: PerfumTraders
€ 69,28/1l
Productafbeelding van Caudalie 3522930003434, Gezichtsmelk, voor dames, 400 ml, Geschikt voor een huid die gevoelig is voor acne, voor een vette huid, reinigend, matterend, hydraterend, verzachtend, in een fles
Caudalie 3522930003434, Gezichtsmelk, voor dames, 400 ml, Geschikt voor een huid die gevoelig is voor acne, voor een vette huid, reinigend, matterend, hydraterend, verzachtend, in een fles
€ 59,32
-44%
€ 32,64
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Kiehl's Facial Fuel, energiserende gezichtsreiniger in gel voor mannen, 250 ml
Kiehl's Facial Fuel, energiserende gezichtsreiniger in gel voor mannen, 250 ml
€ 32,34
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Vinoclean Hydraterende Toner (vochtinbrengende tonic), 400 ml
Vinoclean Hydraterende Toner (vochtinbrengende tonic), 400 ml
€ 31,62
Verkoper: PerfumTraders
€ 79,05/1l
Productafbeelding van Trilogy Exfoliate & Toner Vitamine C Energizing Mist Toner (100 ml)
Trilogy Exfoliate & Toner Vitamine C Energizing Mist Toner (100 ml)
€ 31,62
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Grown Alchemist Cleansing Balancing Toner (200 ml)
Grown Alchemist Cleansing Balancing Toner (200 ml)
€ 30,60
Verkoper: PerfumTraders