Diamond Rose Biofresh Verzachtende Bodyolie voor droge huid, 150 ml

€ 13,67

€ 91,13 / 1l

plus € 8,90 verzendkosten

Bij jou thuis

vr 2 – di 6 oktober
Onze bestedeals
Bodybutters & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Weleda 005087, Massagecrème, 150 ml, Hydraterend, Geschikt voor normale huid, Met pompje, Praag
Weleda 005087, Massagecrème, 150 ml, Hydraterend, Geschikt voor normale huid, Met pompje, Praag
€ 142,80/1l
€ 21,42
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Bulfresh - Body Butter 300 ml Argan en Roos
Bulfresh - Body Butter 300 ml Argan en Roos
€ 23,17/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 6,95
Verkoper: RosesOils
Productafbeelding van Eveline Cosmetics Beauty & Glow, anti-cellulite bodybutter, 200 ml
Eveline Cosmetics Beauty & Glow, anti-cellulite bodybutter, 200 ml
€ 48,75/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 9,75
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Herbolive Body Boter Olijfolie & Roos 250ml/ 40415
Herbolive Body Boter Olijfolie & Roos 250ml/ 40415
€ 46,63/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 13,99
Verkoper: DutchBeautyHouse
Productafbeelding van Argan Oil Body Butter (250 ml)
Argan Oil Body Butter (250 ml)
€ 9,80/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 2,45
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Nacomi Aardbeienpudding Bodyboter, 100 g
Nacomi Aardbeienpudding Bodyboter, 100 g
€ 69,08/1kg
€ 8,29
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Voedende, herstellende boter, 250 ml
Voedende, herstellende boter, 250 ml
€ 89,75/1kg
€ 24,95
Verkoper: Friseurtotal
Productafbeelding van Bielenda Vegan Friendly Lichaamsboter Shea, 250 ml
Bielenda Vegan Friendly Lichaamsboter Shea, 250 ml
€ 50,28/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 12,57
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Herbolive Body Boter Arganolie, 200 ml /40283
Herbolive Body Boter Arganolie, 200 ml /40283
€ 69,95/1l
€ 13,99
Verkoper: DutchBeautyHouse
Productafbeelding van Fresh Secrets Body Boter Kokosnoot, 200ml /40785
Fresh Secrets Body Boter Kokosnoot, 200ml /40785
€ 69,95/1l
€ 13,99
Verkoper: DutchBeautyHouse
Productafbeelding van Nacomi Body Butter, bodybutter, sinaasappel sorbet, 100 ml
Nacomi Body Butter, bodybutter, sinaasappel sorbet, 100 ml
€ 101,25/1kg
€ 12,15
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Lichaamsboter voor normale huid, Satsuma (lichaamsboter), 200 ml
Lichaamsboter voor normale huid, Satsuma (lichaamsboter), 200 ml
€ 145,70/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 29,14
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van LABOR8 Hemp bodyboter, 250 ml
LABOR8 Hemp bodyboter, 250 ml
€ 84,40/1l
€ 21,10
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Lichaamsboter met olijfolie, 200 ml
Lichaamsboter met olijfolie, 200 ml
€ 35,05/1l
€ 7,01
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Lichaamsboter met olijfolie en sheaboter, 250 ml, van Dr. Sachers
Lichaamsboter met olijfolie en sheaboter, 250 ml, van Dr. Sachers
€ 14,76/1l
€ 3,69
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Fresh Secrets Body Boter, Ezelinnenmelk & Aloë Vera, 200 ml / 40911
Fresh Secrets Body Boter, Ezelinnenmelk & Aloë Vera, 200 ml / 40911
€ 69,95/1l
€ 13,99
Verkoper: DutchBeautyHouse
Productafbeelding van Lichaamsboter met geitenmelk, 200 ml
Lichaamsboter met geitenmelk, 200 ml
€ 32,75/1l
€ 6,93
-5%
€ 6,55
Verkoper: Glamperfeu
Productafbeelding van Mokosh Cranberry Body Butter 120 ml - Cranberry bodyboter
Mokosh Cranberry Body Butter 120 ml - Cranberry bodyboter
€ 0,26/1kg
€ 31,56
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van PLANTANA Shea Lichaamscreme, met sheaboter en vitamine E, 500 ml. Crème
PLANTANA Shea Lichaamscreme, met sheaboter en vitamine E, 500 ml. Crème
€ 14,39
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Soap & Glory Vanilla Licious Lichaamsboter, 300 ml
Soap & Glory Vanilla Licious Lichaamsboter, 300 ml
€ 74,03/1l
€ 22,21
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Biofresh Behandlungsolie is speciaal ontwikkeld voor droge en gevoelige huid. Dankzij jojoba-olie, vitamine E en witte rozenolie beschermt het de natuurlijke hydrolipidebarrière van de huid en beschermt deze tegen externe agressoren. Direct na het aanbrengen voelt de huid zacht, verzorgd en bijzonder gehydrateerd. Tegelijkertijd behoudt het de elasticiteit van de huid en helpt het zo om stretchmarks te voorkomen.

Witte rozenolie - Een natuurlijk versterkend ingrediënt, gewonnen uit witte rozen, dat de zachtheid en elasticiteit van de huid bevordert en helpt deze te beschermen tegen externe invloeden.

Jojoba-olie - Verzorgt droge, problematische huid die gevoelig is voor eczeem.

Vitamine E - Een uitstekend antioxidant dat de huidcellen beschermt tegen vrije radicalen, de huid versterkt en de elasticiteit verbetert.

Gebruik: Breng de olie na het douchen aan op de huid. Masseer de olie met zachte bewegingen in de huid

Gewicht
300 g
Inhoud
150 ml
Ingrediënten
CYCLOPENTASILOXAAN, ISOPROPYLMYRISTAAT, ISOAMYL LAURAAT, ETHYLHEXYLISONONANOAAT, C12-13 ALKYLLACTAAT, SIMMONDSIA CHINENSIS (JOJOBA) ZAADOLIE, OLIVE OLIE, ISOEUGENOL, LINALOOL
Fabrikant
Biofresh
EAN
3800156004085
MPN (Manufacturer Part Number)
3800231670846

Gewicht
300 g
Inhoud
150 ml
Ingrediënten
CYCLOPENTASILOXAAN, ISOPROPYLMYRISTAAT, ISOAMYL LAURAAT, ETHYLHEXYLISONONANOAAT, C12-13 ALKYLLACTAAT, SIMMONDSIA CHINENSIS (JOJOBA) ZAADOLIE, OLIVE OLIE, ISOEUGENOL, LINALOOL
Fabrikant
Biofresh
EAN
3800156004085
MPN (Manufacturer Part Number)
3800231670846
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Biofresh - Rozenwater 230 ml spray Rose of Bulgaria
Biofresh - Rozenwater 230 ml spray Rose of Bulgaria
€ 19,52/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 4,49
Verkoper: Inaris_International
Productafbeelding van Hagelslagbloesem verzorgende olie, 75 ml
Hagelslagbloesem verzorgende olie, 75 ml
€ 291,20/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 21,84
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Biofresh - Douche gel roos 330 ml Rose of Bulgaria
Biofresh - Douche gel roos 330 ml Rose of Bulgaria
€ 15,76/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 5,20
Verkoper: RosesOils
Productafbeelding van NUXE 3264680024382, Olie, Hydraterend, Voedend, Beschermend, Herstellend, Verzachtend, Gladmakend, Verzorgend, Geschikt voor elk huidtype, 50 ml, Amandelolie, Arganolie, Macadamia-olie, Spray
NUXE 3264680024382, Olie, Hydraterend, Voedend, Beschermend, Herstellend, Verzachtend, Gladmakend, Verzorgend, Geschikt voor elk huidtype, 50 ml, Amandelolie, Arganolie, Macadamia-olie, Spray
€ 399,60/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 40
€ 19,98
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Biofresh - Rozenwater 330 ml Rose of Bulgaria
Biofresh - Rozenwater 330 ml Rose of Bulgaria
€ 18,03/1l
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 5,95
Verkoper: RosesOils
Productafbeelding van Biofresh - Drkov douchegel, mild en geschikt voor dagelijks gebruik, Rose of Bulgaria lijn
Biofresh - Drkov douchegel, mild en geschikt voor dagelijks gebruik, Rose of Bulgaria lijn
€ 61,15/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 10,06
-20%
€ 7,95
Verkoper: RosesOils
Productafbeelding van Biofresh - Hand creme Age control 50 ml met Q10 Regina Roses
Biofresh - Hand creme Age control 50 ml met Q10 Regina Roses
€ 5.266,67/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 3,95
Verkoper: RosesOils
Productafbeelding van Diamond Rose Biofresh milde reinigingsgel, 150 ml
Diamond Rose Biofresh milde reinigingsgel, 150 ml
€ 67,73/1l
€ 10,16
Verkoper: Emerosa
Productafbeelding van Palmers Cocoa butter formula moisturizing body oil (250 ml)
Palmers Cocoa butter formula moisturizing body oil (250 ml)
€ 36,96/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 9,49
-2%
€ 9,24
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van ARMAF CLUB DE NUIT INTENSE MAN EDT 105ML Eau de Toilette
ARMAF CLUB DE NUIT INTENSE MAN EDT 105ML Eau de Toilette
€ 248,57/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 884
€ 26,10
Gratis bezorging
Verkoper: MyPerfumesHome
Productafbeelding van ROSE Handcrème 75ml BIOFRESH
ROSE Handcrème 75ml BIOFRESH
€ 83,73/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 6,28
Verkoper: Emerosa
Productafbeelding van Natuurlijk rozenwater, Rose of Bulgaria, 100 ml
Natuurlijk rozenwater, Rose of Bulgaria, 100 ml
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 7,12
Verkoper: Emerosa
Productafbeelding van Escada Celebrate N.o.w Eau De Parfum (80 ml)
Escada Celebrate N.o.w Eau De Parfum (80 ml)
€ 257,38/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 108
€ 20,59
Verkoper: ParfumGroup

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Weleda 005087, Massagecrème, 150 ml, Hydraterend, Geschikt voor normale huid, Met pompje, Praag
Weleda 005087, Massagecrème, 150 ml, Hydraterend, Geschikt voor normale huid, Met pompje, Praag
€ 21,42
Verkoper: PerfumTraders
€ 142,80/1l