5,0



Gebaseerd op 1 beoordeling
Nog maar 5 voor deze prijs
Vergelijkbare producten

Meer informatie over deze advertentie
Tiziana Terenzi Velorum Extrait de Parfum, 100 ml (unisex)€ 4.912,60/1l
€ 491,26
Verkoper: PerfumTraders

Meer informatie over deze advertentie
Tiziana Terenzi Atlantide Extrait de Parfum, 100 ml (unisex)€ 3.814,80/1l
€ 381,48
Verkoper: PerfumTraders

Meer informatie over deze advertentie
Tiziana Terenzi Dionisio Extrait de Parfum, 100 ml (unisex)€ 2.223,60/1l
€ 222,36
Verkoper: PerfumTraders

Meer informatie over deze advertentie
Tiziana Terenzi Gumìn Extrait de Parfum, 100 ml (unisex)€ 2.223,60/1l
€ 222,36
Verkoper: PerfumTraders

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum, 100 ml
€ 880,00/1l
€ 88,00
Gratis bezorging
Verkoper: Scentiva

Xerjoff Naxos 100ml Eau de Parfum EDP, uniseks, nicheparfum, originele verpakking, nieuw
€ 1.690,00/1l
€ 169,00
Verkoper: FragrancesBg

Tiziana Terenzi - Orion Extrait de Parfum, 100 ml
€ 1.653,00/1l
€ 165,30
Verkoper: ParfumGroup

Creed Aventus Eau de Parfum voor heren, sprayflacon
€ 2.295,00/1l
€ 229,50
Gratis bezorging
Verkoper: ParfumerieMarjoAmsterdam

Herenparfum Black Afgano Nasomatto EDP (30 ml) - 30 ml
€ 3.697,33/1l
€ 110,92
Verkoper: ParfumGroup

Tiziana Terenzi Bianco Puro Extrait de Parfum, 100 ml, UNISEX
€ 1.055,80/1l
€ 105,58
Verkoper: ParfumGroup

Xerjoff "V" Erba Pura Eau de Parfum, 100 ml (unisex)
€ 1.944,80/1l
€ 194,48
Gratis bezorging
Verkoper: BestBuyPerfumes

Dior Sauvage Eau de Parfum, 100 ml, herenparfum
€ 549,80/1l
€ 54,98
Verkoper: Novada-Shop

Salvatore Ferragamo Tuscan Creations Orto delle Spezie, Unisex, 100 ml, Spray, Inhoud: ALCOHOL DENAT. (SD ALCOHOL 39-C), PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), DIETHYLHEXYL..., 1 stuk, 90 mm
€ 952,00/1l
€ 95,20
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Xerjoff "V" Accento Eau de Parfum, 100 ml (unisex)
€ 1.638,90/1l
€ 163,89
Verkoper: ParfumGroup

Xerjoff Erba Pura 50ml Eau de Parfum EDP, uniseks, nicheparfum, originele verpakking, nieuw
€ 2.424,20/1l
€ 121,21
Verkoper: PerfumTraders

French Avenue Vulcan: Eau de Parfum, 100 ml, uniseks
€ 330,00/1l
€ 33,00
Gratis bezorging
Verkoper: MyPerfumesHome

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Flüssiges Parfüm, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
€ 289,50/1l
€ 28,95
Gratis bezorging
Verkoper: MyPerfumesHome

Tiziana Terenzi Tyrenum Extrait de Parfum, 100 ml (unisex)
€ 1.090,80/1l
€ 109,08
Verkoper: PerfumTraders

Al Haramain Junoon Noir Eau de Parfum, 75 ml (damesparfum)
€ 564,00/1l
€ 42,30
Gratis bezorging
Verkoper: SEILOIRE

Swiss Arabian Eau de Parfum Shaghaf Oud AHMAR Limited Edition 75ml
€ 5.357,33/1l
€ 40,18
Verkoper: ParfumGroup
Meer over het product
Productbeschrijving & productgegevens
De pure parfum van het merk Tiziana Terenzi is gemaakt voor zowel mannen als vrouwen. Deze verpakking bevat 100 ml van de door u gekozen geur.
- Gewicht
- 0.12 kg
- Inhoud
- 100 ml
- Ingrediënten
- Parfums > Geuren
- Fabrikant
- Tiziana
- Doelgroepen
- Unisex
- EAN
- 8016741732638
- MPN (Manufacturer Part Number)
- 2030051
- Gewicht
- 0.12 kg
- Inhoud
- 100 ml
- Ingrediënten
- Parfums > Geuren
- Fabrikant
- Tiziana
- Doelgroepen
- Unisex
- EAN
- 8016741732638
- MPN (Manufacturer Part Number)
- 2030051
Veiligheidsinstructies
Gaat ook goed samen met

Xerjoff Naxos 100ml Eau de Parfum EDP, uniseks, nicheparfum, originele verpakking, nieuw
€ 1.690,00/1l
€ 169,00
Verkoper: FragrancesBg

Sospiro Vibrato Eau de Parfum, 100 ml (unisex)
€ 1.920,90/1l
€ 192,09
Verkoper: ParfumGroup

French Avenue | Azzure Aoud | 100 ml
€ 3.488,00/1l
€ 34,88
Gratis bezorging
Verkoper: SEILOIRE

Xerjoff Shooting Stars Kobe Parfum, 50 ml (voor heren)
€ 3.096,60/1l
€ 169,53
-€ 14,70Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 154,83
Verkoper: PerfumTraders

French Avenue Aromatix Magnetiq, parfumextract, 100 ml
€ 544,30/1l
€ 54,43
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Tiziana Terenzi - Orion Extrait de Parfum, 100 ml
€ 1.653,00/1l
€ 165,30
Verkoper: ParfumGroup

Amouage Purpose Eau de Parfum, 100 ml (unisex)
€ 3.450,00/1l
€ 345,00
Verkoper: FragrancesBg

Amouage Opus XV – King Blue Eau de Parfum, 100 ml (unisex)
€ 4.272,70/1l
€ 427,27
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen

Memo Paris - African Leather Eau de Parfum, 75 ml
€ 2.022,13/1l
€ 151,66
Verkoper: ParfumGroup

Xerjoff Erba Gold, 50 ml, Eau de Parfum (EDP), originele verpakking
€ 2.508,00/1l
€ 125,40
Verkoper: FragrancesBg

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum, 100 ml
€ 880,00/1l
€ 88,00
Gratis bezorging
Verkoper: Scentiva

Eau de Parfum Sweet Paradise, 100 ml
€ 460,60/1l
€ 46,06
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Creed Aventus Eau de Parfum voor heren, sprayflacon
€ 2.295,00/1l
€ 229,50
Gratis bezorging
Verkoper: ParfumerieMarjoAmsterdam

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Flüssiges Parfüm, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
€ 289,50/1l
€ 28,95
Gratis bezorging
Verkoper: MyPerfumesHome

French Avenue Vulcan: Eau de Parfum, 100 ml, uniseks
€ 330,00/1l
€ 33,00
Gratis bezorging
Verkoper: MyPerfumesHome

Lattafa Oud For Glory Eau De Parfum (100 ml)
€ 300,30/1l
€ 30,03
Gratis bezorging
Verkoper: SEILOIRE

ARMAF CLUB DE NUIT INTENSE MAN EDT 105ML Eau de Toilette
€ 2.485,71/1l
€ 26,10
Gratis bezorging
Verkoper: MyPerfumesHome

Lattafa Ana Abiyedh EDP 60 ml Damenparfüm
€ 2.150,00/1l
€ 12,90
Verkoper: ParfumGroup

Dior Sauvage Eau de Parfum, 100 ml, herenparfum
€ 549,80/1l
€ 54,98
Verkoper: Novada-Shop

Xerjoff "V" Erba Pura Eau de Parfum, 100 ml (unisex)
€ 1.944,80/1l
€ 194,48
Gratis bezorging
Verkoper: BestBuyPerfumes

Damesparfum Lattafa Eclaire 100 ml, oriëntaals zoet Arabisch.
€ 307,80/1l
€ 30,78
Gratis bezorging
Verkoper: Parfymora

Swiss Arabian Shaghaf Oud Tonka 75ml
€ 6.060,00/1l
€ 45,45
Gratis bezorging
Verkoper: K6_Werkzeuge

Rasasi Hawas For Men parfum voor mannen 100 ml
€ 220,40/1l
€ 23,09
-4%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 22,04
Verkoper: ParfumGroup

Parfum Alexandria II PA-0015 Größe 30ml
€ 4.168,33/1l
€ 130,21
-€ 5,16Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 125,05
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Herenparfum Black Afgano Nasomatto EDP (30 ml) - 30 ml
€ 3.697,33/1l
€ 110,92
Verkoper: ParfumGroup

Afnan Perfumes Turathi Blue, mannenparfum, 90 ml, met topnoten van bergamot en mandarijn, hartnoten van amber en hout, en basisnoten van muskus, patchouli. Spray
€ 535,56/1l
€ 48,20
Verkoper: PolisElectro

Afnan | 9 PM | 100 ml
€ 3.423,00/1l
€ 34,23
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Arabiyat Prestige Marwa Eau de Parfum, 100 ml. Arabische parfum
€ 364,40/1l
€ 36,44
Gratis bezorging
BestsellerVerkoper: ClickShop

French Avenue Amber Empire, extract de parfum, 100 ml, uniseks
€ 300,00/1l
€ 30,00
Verkoper: LuxusAroma

Dior Fahrenheit Le Parfum, eau de parfum (75 ml), heren
€ 1.200,00/1l
€ 90,00
Gratis bezorging
Verkoper: Novada-Shop
Verdeling van de beoordelingenBeoordelingslijstProductfoto's van klanten




Klantbeoordelingen
100% van de beoordelingen hebben het product 5 sterren gegeven. Alleen beoordelingen met 5 sterren weergeven.
5
100%0% van de beoordelingen hebben het product 4 sterren gegeven. Alleen beoordelingen met 4 sterren weergeven.
4
0%0% van de beoordelingen hebben het product 3 sterren gegeven. Alleen beoordelingen met 3 sterren weergeven.
3
0%0% van de beoordelingen hebben het product 2 sterren gegeven. Alleen beoordelingen met 2 sterren weergeven.
2
0%0% van de beoordelingen hebben het product 1 sterren gegeven. Alleen beoordelingen met 1 sterren weergeven.
1
0%Sortering:
Sortering:Beoordeeld op 12 oktober 2024 op
Gekocht op
Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de. Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de.
Geverifieerde aankoop
Onze aanbevelingen voor jou
Meer informatie over deze advertentie

Tiziana Terenzi Orza Extrait de Parfum, 100 ml (unisex)



5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5(6)Aantal beoordelingen: 6
€ 303,96
-€ 9,18Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 294,78
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.947,80/1l

Rabanne Fame Refill, voor dames, 200 ml, navulfles, geur: mandarijn, mango, jasmijn, wierook, sandelhout, vanille



4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5(14)Aantal beoordelingen: 14
€ 128,29
Verkoper: PerfumTraders
€ 641,45/1l

Bond No. 9 NEW YORK SIGNATURE SCENT, 100 ml



5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5(1)Aantal beoordelingen: 1
€ 206,04
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.060,40/1l

Gucci Flora Gorgeous Orchid Intense, voor dames, 100 ml, eau de parfum, spray, 36 maanden, INGREDIËNTEN: ALCOHOL DENAT., PARFUM/FRAGRANCE, AQUA/WATER/EAU, TETRAMETHYL ACETYLOCTAHYDRONAPHTHALENES,...
€ 119,31
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.193,10/1l

Furla Magnifica, damesparfum, 100 ml, niet navulbaar, geur: perzik, lavendel, mandarijn, lelietje-van-dalen, gardenia, roos, amber, sandelhout, orchidee



5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5(1)Aantal beoordelingen: 1
€ 51,99
-21%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 40,80
Verkoper: PerfumTraders
€ 408,00/1l

Creed Millesime Silver Mountain Water Eau de Toilette, 100 ml: Inhoud: 100 ml



4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5(19)Aantal beoordelingen: 19
€ 253,23
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.532,30/1l

Rabanne Olympéa Absolu Intense parfum, 50 ml
€ 61,99
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.239,80/1l

Scent Intense Eau de Parfum, Hugo Boss, 100 ml
€ 92,43
Verkoper: PerfumTraders
€ 924,30/1l

Al Haramain - Amber Oud Gold Edition Eau de Parfum, 200 ml



4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5(16)Aantal beoordelingen: 16
€ 86,74
-30%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 60,08
Verkoper: SEILOIRE
€ 300,40/1l

Giorgio Armani Si Eau De Parfum (100 ml)



4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5(221)Aantal beoordelingen: 221
€ 105,09
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.050,90/1l

Hermès Terre d'Hermès Parfum, 75 ml (voor heren)



4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5(51)Aantal beoordelingen: 51
€ 97,81
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.304,13/1l

Joop!, Homme, Eau de Parfum, voor mannen, 125 ml



4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5(81)Aantal beoordelingen: 81
€ 43,47
Verkoper: PerfumTraders
€ 347,76/1l

Prada Paradigme Eau de Parfum Spray



4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5(5)Aantal beoordelingen: 5
€ 75,71
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.514,20/1l

Prada Paradigme Eau de Parfum Spray



4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5(32)Aantal beoordelingen: 32
€ 100,55
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.005,50/1l

Al Haramain - Detour Noir Eau de Parfum, 100 ml



4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5(66)Aantal beoordelingen: 66
€ 26,71
Verkoper: Dasfarinas
€ 267,10/1l

Prada - Prada Paradox Intense Eau de Parfum 90ml



4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5(131)Aantal beoordelingen: 131
€ 129,83
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.442,56/1l

Riiffs Prive Blue Eau de Parfum 100 ml, uniseks



4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5(55)Aantal beoordelingen: 55
€ 23,52
Verkoper: SEILOIRE
€ 235,20/1l

Xerjoff 40 Knots Eau de Parfum EDP, uniseks, nicheparfum, JTC, originele verpakking, nieuw, 100ml



4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5(16)Aantal beoordelingen: 16
€ 211,25
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.112,50/1l