Bielenda Luxe Anti-Aging Serum met Placenta, Goud, 30g

€ 14,13

€ 353,25 / 1kg

plus € 2,95 verzendkosten

Bij jou thuis

vr 9 – wo 14 oktober
Onze bestedeals
Serums & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van SkinCeuticals Serum 10, 30 ml
SkinCeuticals Serum 10, 30 ml
€ 113.499,99/1l
€ 120,36
-€ 6,86
€ 113,50
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van BIELENDA Serum met colloïdale goud, 50 ml
BIELENDA Serum met colloïdale goud, 50 ml
€ 274,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 13,70
Verkoper: Premium-Beauty
Productafbeelding van Babaria Glycolzuur Serum, celvernieuwing, 30 ml
Babaria Glycolzuur Serum, celvernieuwing, 30 ml
€ 472,00/1l
€ 14,16
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Medik8 Bakuchiol Peptides, 30 ml
Medik8 Bakuchiol Peptides, 30 ml
€ 2.483,33/1l
€ 74,50
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van HYDROTENSEUR Herstellend en anti-rimpel serum, 30 ml
HYDROTENSEUR Herstellend en anti-rimpel serum, 30 ml
€ 1.455,33/1l
€ 43,66
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Biotrade Anti-rimpel serum voor het gezicht met 0,5% retinol
Biotrade Anti-rimpel serum voor het gezicht met 0,5% retinol
€ 1.156,00/1l
€ 34,68
Verkoper: Emerosa
Productafbeelding van Dr. Hedison 24K Goud Gezichtsserum, 50 ml - Luxe verzorging voor een stralende huid
Dr. Hedison 24K Goud Gezichtsserum, 50 ml - Luxe verzorging voor een stralende huid
€ 1.159,40/1l
€ 57,97
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Nacomi Retinol 0,35% + Bakuchiol 1%, 30 ml
Nacomi Retinol 0,35% + Bakuchiol 1%, 30 ml
€ 348,33/1l
€ 10,45
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Freshly Cosmetics Bakuchiol Anti-Verouderingsserum, 30 ml
Freshly Cosmetics Bakuchiol Anti-Verouderingsserum, 30 ml
€ 982,33/1l
€ 31,21
-5%
€ 29,47
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van The Ordinary Retinol 0.2% in Squalane
The Ordinary Retinol 0.2% in Squalane
€ 998,33/1l
€ 29,95
5% vanaf 2 stuks
Gratis bezorging
Verkoper: Kpictiah
Productafbeelding van Miya Kosmetika Hyaluronzuurserum tegen huidveroudering, 30 ml
Miya Kosmetika Hyaluronzuurserum tegen huidveroudering, 30 ml
€ 686,00/1l
€ 20,58
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Biotrade Verhelderende gezichtsserum met 15% vitamine C en peptiden
Biotrade Verhelderende gezichtsserum met 15% vitamine C en peptiden
€ 1.027,00/1l
€ 30,81
Verkoper: Emerosa
Productafbeelding van ISNTREE Ultra-laagmoleculair Hyaluronzuur Serum 50ml - Gezichtsserum
ISNTREE Ultra-laagmoleculair Hyaluronzuur Serum 50ml - Gezichtsserum
€ 398,20/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 19,91
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van EQQUALBERRY - BAKUCHIOL VULLEND SERUM, 30ml - Anti-aging serum
EQQUALBERRY - BAKUCHIOL VULLEND SERUM, 30ml - Anti-aging serum
€ 966,33/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 28,99
Verkoper: DaniChou
Productafbeelding van Raypath Rituelles Oogserum, 15 ml
Raypath Rituelles Oogserum, 15 ml
€ 4.162,00/1l
€ 62,43
Verkoper: lithuaniashop
Productafbeelding van Kvitok Nachtserum voor de huid met 0,1% retinol, 10 ml
Kvitok Nachtserum voor de huid met 0,1% retinol, 10 ml
€ 1.761,00/1l
€ 17,61
Verkoper: Emerosa
Productafbeelding van Endocare Anti-Aging ampullen (1 ml x 7)
Endocare Anti-Aging ampullen (1 ml x 7)
€ 2.850,00/1l
€ 29,29
-31%
€ 19,95
Verkoper: Friseurtotal
Productafbeelding van Avene Dermabsolu Hercontourerend Serum, 30 ml
Avene Dermabsolu Hercontourerend Serum, 30 ml
€ 47.720,00/1l
€ 78,12
-38%
€ 47,72
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Nacomi Reinigingsserum tegen acne, voor het gezicht, 40 ml
Nacomi Reinigingsserum tegen acne, voor het gezicht, 40 ml
€ 462,25/1l
€ 18,49
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Anua PDRN + Hyaluron 100 Serum Masker
Anua PDRN + Hyaluron 100 Serum Masker
€ 302,73/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 9,99
Verkoper: DaniChou

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Het innovatieve, luxe anti-aging serum "Placenta Gold" van Bielenda is een stralende toevoeging voor uw huid. Dit zeer effectieve serum bestrijdt tekenen van veroudering en biedt intensieve hydratatie en voeding. Dankzij de unieke combinatie van ingrediënten wordt de huid direct verzacht, verstevigd en krijgt deze een jeugdiger uiterlijk. Regelmatig gebruik resulteert in een stevigere, soepelere en frissere huid, die straalt van gezondheid en schoonheid. Geniet van het gevoel van luxe en verzorging voor uw huid met dit hoogwaardige serum van Bielenda.
Gewicht
40 g
Inhoud
30 ml
Ingrediënten
Beschrijving
Fabrikant
Bielenda Professional
EAN
5902169048334

Gewicht
40 g
Inhoud
30 ml
Ingrediënten
Beschrijving
Fabrikant
Bielenda Professional
EAN
5902169048334
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Bielenda Kuracja Młodości, Herstellend serum tegen rimpels, voor dag en nacht, 30 ml
Bielenda Kuracja Młodości, Herstellend serum tegen rimpels, voor dag en nacht, 30 ml
€ 173,13/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 13,85
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Bielenda Zlaté Ceramidy Intensief revitaliserend serum in ampul, voor het verminderen van rimpels, 15ml
Bielenda Zlaté Ceramidy Intensief revitaliserend serum in ampul, voor het verminderen van rimpels, 15ml
€ 923,33/1l
€ 13,85
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Bielenda Kuracja Młodości, Voedende bodybalsem met extract van slakkenextract, 400 ml
Bielenda Kuracja Młodości, Voedende bodybalsem met extract van slakkenextract, 400 ml
€ 31,88/1kg
€ 13,71
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Bielenda Zlaté Ceramiden Anti-aging Crème 50+, voor dag en nacht, 50 ml
Bielenda Zlaté Ceramiden Anti-aging Crème 50+, voor dag en nacht, 50 ml
€ 206,60/1l
€ 13,73
-24%
€ 10,33
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Bielenda Jeugdverzorging - Anti-rimpelcrème 50+ - 50 ml
Bielenda Jeugdverzorging - Anti-rimpelcrème 50+ - 50 ml
€ 274,60/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 13,73
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van BIELENDA EYE LIFT: Peptiden serum, verstevigend voor de huid rond de ogen
BIELENDA EYE LIFT: Peptiden serum, verstevigend voor de huid rond de ogen
€ 17,01/1kg
€ 17,01
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Bielenda Mezo Serum voor het gezicht, 30 ml
Bielenda Mezo Serum voor het gezicht, 30 ml
€ 190,20/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 13,86
-31%
€ 9,51
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Bielenda Professional, Intensief voedende nachtcrème, 50 ml
Bielenda Professional, Intensief voedende nachtcrème, 50 ml
€ 363,14/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 25,42
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Miraculum Pani Walewska Klassieke Anti-Rimpelcrème
Miraculum Pani Walewska Klassieke Anti-Rimpelcrème
€ 53,28/1kg
€ 9,59
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Bielenda Dag/Nacht Anti-rimpelcrème #40+, inhoud 50 ml
Bielenda Dag/Nacht Anti-rimpelcrème #40+, inhoud 50 ml
€ 274,60/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 13,73
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Bielenda Verstevigende Peptide 60+ Verstevigende en herstellende anti-rimpelcrème voor dag en nacht, 50 ml
Bielenda Verstevigende Peptide 60+ Verstevigende en herstellende anti-rimpelcrème voor dag en nacht, 50 ml
€ 138,30/1kg
€ 13,83
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Bielenda Zlaté Ceramidy, Voedende Crème tegen Rimpels voor 40+, dag en nacht, 50 ml
Bielenda Zlaté Ceramidy, Voedende Crème tegen Rimpels voor 40+, dag en nacht, 50 ml
€ 274,60/1l
€ 13,73
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Bielenda SUPER 3 Trio Retinol + Vitamine C + Collageen 70+ 50 ml
Bielenda SUPER 3 Trio Retinol + Vitamine C + Collageen 70+ 50 ml
€ 179,13/1kg
€ 14,33
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van BIELENDA Chrono Age 24h Revitaliserende Anti-Rimpel Nachtcrème 60+ 50 ml
BIELENDA Chrono Age 24h Revitaliserende Anti-Rimpel Nachtcrème 60+ 50 ml
€ 143,30/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 14,33
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van BIELENDA Serum met colloïdale goud, 50 ml
BIELENDA Serum met colloïdale goud, 50 ml
€ 274,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 13,70
Verkoper: Premium-Beauty
Productafbeelding van Bielenda Luxe Crème met Gouden Keramiden voor een Sterke en Jeugdige Huid, 8g
Bielenda Luxe Crème met Gouden Keramiden voor een Sterke en Jeugdige Huid, 8g
€ 261,25/1l
€ 2,09
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Bielenda Serum voor het gezicht met stamcellen, 30 ml
Bielenda Serum voor het gezicht met stamcellen, 30 ml
€ 349,00/1kg
€ 17,45
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Eveline Cosmetics Bio Hyaluron 3x Retinol System, roll-on gel voor de ogen, 15 ml
Eveline Cosmetics Bio Hyaluron 3x Retinol System, roll-on gel voor de ogen, 15 ml
€ 802,00/1kg
€ 16,04
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van LEGO 10280 Icons Boeket, kunstplanten voor volwassenen,  botanische collectie
LEGO 10280 Icons Boeket, kunstplanten voor volwassenen, botanische collectie
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 339
€ 68,83
-11%
€ 60,71
Verkoper: POPventure
Productafbeelding van Biofresh - Rozenwater 230 ml spray Rose of Bulgaria
Biofresh - Rozenwater 230 ml spray Rose of Bulgaria
€ 19,52/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 4,49
Verkoper: Inaris_International
Productafbeelding van Zlatý placenta anti-aging crème voor de rijpe huid (40+), 50 ml, Bielenda
Zlatý placenta anti-aging crème voor de rijpe huid (40+), 50 ml, Bielenda
€ 277,00/1l
€ 13,85
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Anti-aging crème uit de koninklijke lijn van Eveline, speciaal ontwikkeld voor volwassenen ouder dan 70 jaar. Helpt de huid stevig en jeugdig te houden.
Anti-aging crème uit de koninklijke lijn van Eveline, speciaal ontwikkeld voor volwassenen ouder dan 70 jaar. Helpt de huid stevig en jeugdig te houden.
€ 313,80/1l
€ 15,69
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Eveline Cosmetics Royal Snail – gezichtscrème, hydraterend, verhelderend
Eveline Cosmetics Royal Snail – gezichtscrème, hydraterend, verhelderend
€ 250,80/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 15,31
-18%
€ 12,54
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Eveline Cosmetics Retinol+Algi Morskie – gezichtscrème, hydraterend, kalmerend
Eveline Cosmetics Retinol+Algi Morskie – gezichtscrème, hydraterend, kalmerend
€ 249,20/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 12,46
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Bielenda Lip Care Balsem voor de lippen + nachtmasker 2-in-1, Meloen Mania, 10g
Bielenda Lip Care Balsem voor de lippen + nachtmasker 2-in-1, Meloen Mania, 10g
€ 564,50/1kg
€ 11,29
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Bielenda Luxe, anti-aging oogcrème met placenta, 15 ml
Bielenda Luxe, anti-aging oogcrème met placenta, 15 ml
€ 813,33/1l
€ 12,20
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van BIELENDA Exotic Paradise Voedende Body Scrub, Voedende Suikerscrub met Vijgen, 350 ml
BIELENDA Exotic Paradise Voedende Body Scrub, Voedende Suikerscrub met Vijgen, 350 ml
€ 24,97/1l
€ 8,74
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Skin Clinic Professional Ceramide serum, herstellend en voedend, 30 ml
Skin Clinic Professional Ceramide serum, herstellend en voedend, 30 ml
€ 204,57/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 14,32
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Ergonomische koudschuimmatras met 7 zones | 100 x 200 cm | 16 cm | H2 & H3 | DREAMSTAR Ergo Flex Duo | Dubbelzijdige matras
Ergonomische koudschuimmatras met 7 zones | 100 x 200 cm | 16 cm | H2 & H3 | DREAMSTAR Ergo Flex Duo | Dubbelzijdige matras
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 4597
€ 76,90
Gratis bezorging
Verkoper: TBFurnitureGmbH
Productafbeelding van Bielenda Verstevigende Peptide 40+: Hydraterende en verstevigende anti-rimpelcrème voor dag en nacht, 50 ml
Bielenda Verstevigende Peptide 40+: Hydraterende en verstevigende anti-rimpelcrème voor dag en nacht, 50 ml
€ 207,40/1l
€ 13,68
-24%
€ 10,37
Verkoper: Katomix

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van SkinCeuticals PHLORETIN CF, voor dames, fles, ingrediënten: aqua / water / eau, dipropyleenglycol, alcohol denat., ascorbinezuur, butyleenglycol, triethyl..., 1 stuk, 30 ml
SkinCeuticals PHLORETIN CF, voor dames, fles, ingrediënten: aqua / water / eau, dipropyleenglycol, alcohol denat., ascorbinezuur, butyleenglycol, triethyl..., 1 stuk, 30 ml
3,7Gemiddelde beoordeling: 3,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 183,13
Verkoper: PerfumTraders
€ 6.104,33/1l
Productafbeelding van Valmont Vital B Serum, intensief hydraterend serum, 30 ml
Valmont Vital B Serum, intensief hydraterend serum, 30 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 185,64
-€ 9,62
€ 176,02
Verkoper: PerfumTraders
€ 5.867,33/1l
Productafbeelding van Kiehl's Vital Skin-Strengthening Super Serum
Kiehl's Vital Skin-Strengthening Super Serum
€ 146,88
-€ 4,08
€ 142,80
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.428,00/1l
Productafbeelding van SkinCeuticals Serum 10, 30 ml
SkinCeuticals Serum 10, 30 ml
€ 120,36
-€ 6,86
€ 113,50
Verkoper: PerfumTraders
€ 113.499,99/1l
Productafbeelding van Guerlain Abeille Royale YOUTH Waterige Olie Serum, Geschikt voor zowel mannen als vrouwen, Geschikt voor alle huidtypes, 50 ml
Guerlain Abeille Royale YOUTH Waterige Olie Serum, Geschikt voor zowel mannen als vrouwen, Geschikt voor alle huidtypes, 50 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 106,76
-€ 15,98
€ 90,78
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.815,60/1l
Productafbeelding van Rodial White Crystal Drops, 31 ml
Rodial White Crystal Drops, 31 ml
€ 81,60
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.632,26/1l
Productafbeelding van Dior Sauvage The Serum, voor heren, 50 ml
Dior Sauvage The Serum, voor heren, 50 ml
€ 81,62
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.632,40/1l
Productafbeelding van MEGA MUSHROOM serum tegen donkere vlekken, 50 ml
MEGA MUSHROOM serum tegen donkere vlekken, 50 ml
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 78,54
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.570,80/1l
Productafbeelding van Bobbi Brown Vitamine-rijke verzachtende serum
Bobbi Brown Vitamine-rijke verzachtende serum
€ 69,36
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.312,00/1l
Productafbeelding van Kiehl's Retinol Serum voor Dagelijks Gebruik, 30 ml. Dit serum helpt de huid te vernieuwen dankzij retinol
Kiehl's Retinol Serum voor Dagelijks Gebruik, 30 ml. Dit serum helpt de huid te vernieuwen dankzij retinol
€ 60,18
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.149,29/1l
Productafbeelding van Babor Doctor Babor Hydration Hydro Filler Serum 30 ml
Babor Doctor Babor Hydration Hydro Filler Serum 30 ml
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 56,24
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.874,67/1l
Productafbeelding van Ahava Apple Of Sodom Geavanceerd Gladmakend Serum, 30 ml
Ahava Apple Of Sodom Geavanceerd Gladmakend Serum, 30 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 56,47
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.882,33/1l
Productafbeelding van Dr. Hauschka Regenererend Serum
Dr. Hauschka Regenererend Serum
€ 56,10
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.870,00/1l
Productafbeelding van Evolve Organic Beauty Peptide 360, een natuurlijk gezichts serum
Evolve Organic Beauty Peptide 360, een natuurlijk gezichts serum
€ 53,04
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.768,00/1l
Productafbeelding van VICHY Neovadiol Meno 5 Bi-Serum voor de huid tijdens de menopauze, 30 ml
VICHY Neovadiol Meno 5 Bi-Serum voor de huid tijdens de menopauze, 30 ml
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 18
€ 45,01
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.500,33/1l
Productafbeelding van Talika Skintelligence Oil Vitale, 30 ml
Talika Skintelligence Oil Vitale, 30 ml
€ 45,90
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.530,00/1l
Productafbeelding van Dr. Grandel Vitamine Sérum, 30 ml
Dr. Grandel Vitamine Sérum, 30 ml
€ 47,94
-2%
€ 46,92
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.564,00/1l
Productafbeelding van Nachtserum voor wimpers, High Impact (wimperserum), 3 ml
Nachtserum voor wimpers, High Impact (wimperserum), 3 ml
€ 45,02
Verkoper: PerfumTraders
€ 15.006,67/1l
Productafbeelding van Stralende serum StriVectin Multi-Action Super-C Retinol gezichtsconcealer (30 ml)
Stralende serum StriVectin Multi-Action Super-C Retinol gezichtsconcealer (30 ml)
€ 44,55
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.485,00/1l