Huidcrème met caviar, speciaal voor vrouwen ouder dan 60 jaar, 50 ml

€ 29,87

€ 21,35-28%

€ 427,00 / 1l

Plus € 14,99 verzendkosten

Onze bestedeals
Gezichtscrèmes & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Santaverde 23980, voor vrouwen, geschikt voor gevoelige huid, neutrale formule, 30 ml
Santaverde 23980, voor vrouwen, geschikt voor gevoelige huid, neutrale formule, 30 ml
€ 1.326,00/1l
€ 39,78
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Sinoz - Hydrapro Intensieve hydraterende gezichtscrème
Sinoz - Hydrapro Intensieve hydraterende gezichtscrème
€ 376,20/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 18,81
Verkoper: Exporgin
Productafbeelding van Babor Hydraterend en revitaliserend serum voor het gezicht, 30 ml
Babor Hydraterend en revitaliserend serum voor het gezicht, 30 ml
€ 1.033,00/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 30,99
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Eucerin AtopiControl balsem, 400 ml
Eucerin AtopiControl balsem, 400 ml
€ 31.620,00/1l
€ 31,62
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van DAX YOSKINE GEISHA GOLD SECRET gezichtscrème voor vrouwen vanaf 65 jaar
DAX YOSKINE GEISHA GOLD SECRET gezichtscrème voor vrouwen vanaf 65 jaar
€ 451,40/1l
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 22,57
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Dermika 100% voor mannen, vanaf 40 jaar. Verzachtende dag- en nachtcrème, 50 ml
Dermika 100% voor mannen, vanaf 40 jaar. Verzachtende dag- en nachtcrème, 50 ml
€ 479,80/1l
€ 23,99
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
Productafbeelding van Biodermal Anti-Age Gezichtsserum, speciaal ontwikkeld tegen huidveroudering voor vrouwen vanaf 50 jaar - 30 ml
Biodermal Anti-Age Gezichtsserum, speciaal ontwikkeld tegen huidveroudering voor vrouwen vanaf 50 jaar - 30 ml
€ 1.104,00/1l
€ 33,12
Verkoper: Drogisterijplus-nl
Productafbeelding van Yope Men, Regenererende gezichtscrème voor mannen, 50 ml
Yope Men, Regenererende gezichtscrème voor mannen, 50 ml
€ 185,60/1kg
€ 18,56
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Apis – Mannentherapieën - StartpaginaTerApis – Verzachtende gezichtscrème voor mannen, 50 ml
Apis – Mannentherapieën - StartpaginaTerApis – Verzachtende gezichtscrème voor mannen, 50 ml
€ 268,40/1l
€ 22,19
-39%
€ 13,42
Verkoper: Premium-Beauty
Productafbeelding van Ahava T.T.S. Anti-veroudering serum voor een egalere huid
Ahava T.T.S. Anti-veroudering serum voor een egalere huid
€ 472,70/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 47,27
Gratis bezorging
Verkoper: THE-SMART-VALUE-SHOP
Productafbeelding van Apis - Mannenbehandelingen - Hydraterende gezichtsserum voor mannen, 100 ml
Apis - Mannenbehandelingen - Hydraterende gezichtsserum voor mannen, 100 ml
€ 148,70/1l
€ 23,74
-37%
€ 14,87
Verkoper: AllYour
Productafbeelding van Revamin – Hydraterende gezichtscrème voor de verzorging van een onzuivere huid – 50 ml
Revamin – Hydraterende gezichtscrème voor de verzorging van een onzuivere huid – 50 ml
€ 709,80/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 35,49
5% vanaf 2 stuks
Gratis bezorging
Verkoper: PremiumHealth24
Productafbeelding van Verkwikkende gezichtscrème voor mannen, 50 ml
Verkwikkende gezichtscrème voor mannen, 50 ml
€ 376,97/1kg
€ 65,97
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Hydraterend en verzorgend serum voor de huid (Hyaluron Serum), 30 ml
Hydraterend en verzorgend serum voor de huid (Hyaluron Serum), 30 ml
€ 198,38/1kg
€ 15,87
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Phyto Phytocolor Glansverhogende Verzorging 150 ml
Phyto Phytocolor Glansverhogende Verzorging 150 ml
€ 104,83/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 18,87
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Vochtigheidscreme tegen pigmentvlekken, met Niacinamide, 400 ml
Vochtigheidscreme tegen pigmentvlekken, met Niacinamide, 400 ml
€ 64,65/1l
€ 25,86
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Alcina Hyaluron 2.0 Gezichtscrème, 50 ml
Alcina Hyaluron 2.0 Gezichtscrème, 50 ml
€ 599,00/1l
€ 29,95
Verkoper: Friseurtotal
Productafbeelding van Embryolisse 3350900002596, voor dames, 75 ml, crème, geschikt voor alle huidtypes, alle leeftijden, hydraterend
Embryolisse 3350900002596, voor dames, 75 ml, crème, geschikt voor alle huidtypes, alle leeftijden, hydraterend
€ 126,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 42,29
-77%
€ 9,45
Verkoper: Friseurtotal

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Innovatieve gezichtscrème met caviër, speciaal ontwikkeld voor volwassen vrouwen ouder dan 60 jaar. Deze exclusieve formule combineert voedende caviër met effectieve anti-aging ingrediënten om intense hydratatie te bieden en de tekenen van huidveroudering te verminderen. De aangename, lichte textuur van de crème wordt direct geabsorbeerd, waardoor uw huid glad, soepel en jeugdig aanvoelt. Met deze crème krijgt uw huid de verzorging en bescherming die ze verdient op latere leeftijd. Probeer deze luxe caviërcrème en geef uw huid de perfecte verzorging.
Model
Okinawa Green Caviar
Gewicht
60 g
Inhoud
50 ml
Ingrediënten
Beschrijving
Fabrikant
Yoskine
Doelgroepen
Dames
EAN
5900525058720

Model
Okinawa Green Caviar
Gewicht
60 g
Inhoud
50 ml
Ingrediënten
Beschrijving
Fabrikant
Yoskine
Doelgroepen
Dames
EAN
5900525058720
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van deleyCON 10 meter TV-antennekabel, IEC coaxkabel, 2x ferrietkern, wit – Lengte 10 meter
deleyCON 10 meter TV-antennekabel, IEC coaxkabel, 2x ferrietkern, wit – Lengte 10 meter
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 32
€ 42,28
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van DAX YOSKINE GEISHA GOLD SECRET gezichtscrème voor vrouwen vanaf 65 jaar
DAX YOSKINE GEISHA GOLD SECRET gezichtscrème voor vrouwen vanaf 65 jaar
€ 451,40/1l
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 22,57
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van YOSKINE Classic Pro Collagen 60+ Absolute Huidregenerator Nachtcrème 50ml
YOSKINE Classic Pro Collagen 60+ Absolute Huidregenerator Nachtcrème 50ml
€ 414,60/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 20,73
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Yoskine Okinawa Groene Kaviar Dag- en nachtcrème 50+ 50ml
Yoskine Okinawa Groene Kaviar Dag- en nachtcrème 50+ 50ml
€ 492,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 24,60
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van YOSKINE OKINAWA GREEN CAVIAR: Gezichtsserum met caviar-extract, te gebruiken onder de crème, 30 ml
YOSKINE OKINAWA GREEN CAVIAR: Gezichtsserum met caviar-extract, te gebruiken onder de crème, 30 ml
€ 928,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 27,84
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Epsomzout 3 kg, bittersalz, magnesiumsulfaat, badzout, voetbad, peeling, tuin
Epsomzout 3 kg, bittersalz, magnesiumsulfaat, badzout, voetbad, peeling, tuin
€ 5,19/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 115
€ 15,58
Gratis bezorging
Verkoper: Posh
Productafbeelding van Kiano Slim TV Reis-tv 24 inch | LED HD TV | Autolader | HDMI USB | Dolby Audio | Drievoudige tuner DVB-T2 | Zwart
Kiano Slim TV Reis-tv 24 inch | LED HD TV | Autolader | HDMI USB | Dolby Audio | Drievoudige tuner DVB-T2 | Zwart
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 362
€ 105,90
Gratis bezorging
De energieklasse van dit product is E.
Verkoper: 7way
Productafbeelding van HITWAY Elektrische fiets, stadsfiets en elektrische Hollandfiets, 36V/13Ah, 468 Wh, 28 inch, mountainbike, 7 versnellingen, 25 km/u, achtermotor, kettingversnelling, LCD-display, elektrische stadsfiets voor dames en heren
HITWAY Elektrische fiets, stadsfiets en elektrische Hollandfiets, 36V/13Ah, 468 Wh, 28 inch, mountainbike, 7 versnellingen, 25 km/u, achtermotor, kettingversnelling, LCD-display, elektrische stadsfiets voor dames en heren
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 89
€ 899,99
Gratis bezorging
Verkoper: INSELIFEDE
Productafbeelding van Style Heim dekbedovertrek, 135 x 200 cm, gestoffeerd dekbed, geschikt voor alle seizoenen, slaapdekbed, ongeveer 1377 gram, microvezel
Style Heim dekbedovertrek, 135 x 200 cm, gestoffeerd dekbed, geschikt voor alle seizoenen, slaapdekbed, ongeveer 1377 gram, microvezel
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 256
€ 31,90
Verkoper: Buymax
Productafbeelding van JBL Tune 510BT, Draadloos, Gesprekken/muziek, 20 - 20000 Hz, 160 g, Koptelefoon met microfoon, Blauw
JBL Tune 510BT, Draadloos, Gesprekken/muziek, 20 - 20000 Hz, 160 g, Koptelefoon met microfoon, Blauw
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 51
€ 139,00
Gratis bezorging
Verkoper: NovaMBSmart
Productafbeelding van YOSKINE Bio Collagen 50+ Lifting Anti-rimpel Dagcrème, 50 ml
YOSKINE Bio Collagen 50+ Lifting Anti-rimpel Dagcrème, 50 ml
€ 424,20/1l
€ 21,21
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Sada pannen Just Perfecto JL-28, 15 cm, gietijzer, marmeren coating, geschikt voor inductie, inclusief accessoires, beige kleur
Sada pannen Just Perfecto JL-28, 15 cm, gietijzer, marmeren coating, geschikt voor inductie, inclusief accessoires, beige kleur
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 128
€ 138,68
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Elektrische koffiemachine Cecotec Power Instant-ccino 20 Touch Serie Bianca, 1350W, 1,4 liter, wit
Elektrische koffiemachine Cecotec Power Instant-ccino 20 Touch Serie Bianca, 1350W, 1,4 liter, wit
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 155
€ 154,95
-€ 14,20
€ 140,75
Gratis bezorging
Verkoper: PolisElectro
Productafbeelding van ZELURXX Draagbare DVD-speler met Bluetooth 5.1 en afstandsbediening, ideaal voor kinderen en thuisgebruik, ondersteunt CD/VCD, wit
ZELURXX Draagbare DVD-speler met Bluetooth 5.1 en afstandsbediening, ideaal voor kinderen en thuisgebruik, ondersteunt CD/VCD, wit
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 61,99
-3%
€ 59,99
Gratis bezorging
Verkoper: Zelurxx
Productafbeelding van Licorne Bike Stella, premium stadsfiets, verkrijgbaar in de maten 20, 24, 26 en 28 inch. Fiets voor meisjes, heren en dames, met 21 versnellingen (6 versnellingen bij 20 inch). Hollandse stadsfiets
Licorne Bike Stella, premium stadsfiets, verkrijgbaar in de maten 20, 24, 26 en 28 inch. Fiets voor meisjes, heren en dames, met 21 versnellingen (6 versnellingen bij 20 inch). Hollandse stadsfiets
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 306
€ 299,99
Verkoper: LICORNE_BIKE
Productafbeelding van Zonnestoel met parasol, inklapbaar, bruin, 187 x 58 x 27 cm
Zonnestoel met parasol, inklapbaar, bruin, 187 x 58 x 27 cm
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 98
€ 54,90
Gratis bezorging
Verkoper: AOSOM-DE
Productafbeelding van Dunlop Fietspomp met Drukmeter - Fiets Pomp voor Dunlop, Schrader en Frans Ventiel - Staande Pomp Incl. Adaptoren voor Waterspeelgoed en Ballen - Ook voor Scooter en Auto Banden
Dunlop Fietspomp met Drukmeter - Fiets Pomp voor Dunlop, Schrader en Frans Ventiel - Staande Pomp Incl. Adaptoren voor Waterspeelgoed en Ballen - Ook voor Scooter en Auto Banden
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 319
€ 24,99
Gratis bezorging
Verkoper: MaxiMondo
Productafbeelding van Mövenpick DER HIMMLISCHE, 500g koffiebonen
Mövenpick DER HIMMLISCHE, 500g koffiebonen
€ 18,22/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 45
€ 25,46
-64%
€ 9,11
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Beauty of Joseon Revive Eye Serum (30 ml)
Beauty of Joseon Revive Eye Serum (30 ml)
€ 755,00/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 41
€ 22,65
Gratis bezorging
Verkoper: Skinkura-Koreanskincare
Productafbeelding van Tefal Kontaktgrill Inicio GC241D
Tefal Kontaktgrill Inicio GC241D
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 411
€ 91,89
Verkoper: SuperDealsDE
Productafbeelding van Petromax raketoven RF33
Petromax raketoven RF33
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 29
€ 190,06
-€ 30,07
€ 159,99
Verkoper: Feuerkorb-shop
Productafbeelding van Dr. Althea 345, verzachtende crème, 50 ml
Dr. Althea 345, verzachtende crème, 50 ml
€ 397,00/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 201
€ 19,85
Verkoper: Glamperfeu
Productafbeelding van Arebos AR-HE-SLR04, 900 mm, 600 mm, 2000 mm, 22,5 kg
Arebos AR-HE-SLR04, 900 mm, 600 mm, 2000 mm, 22,5 kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 402
€ 49,90
Gratis bezorging
Verkoper: AREBOS
Productafbeelding van JBL Tune 510BT, Draadloos, Gesprekken/muziek, 20 - 20000 Hz, 160 g, Koptelefoon met microfoon, Zwart
JBL Tune 510BT, Draadloos, Gesprekken/muziek, 20 - 20000 Hz, 160 g, Koptelefoon met microfoon, Zwart
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 42
€ 52,88
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Lichtketting, warm wit, bolvormig, geschikt voor binnen, feestdecoratie, met 25 lampen + 2 reservelampen, lengte 7,7 meter
Lichtketting, warm wit, bolvormig, geschikt voor binnen, feestdecoratie, met 25 lampen + 2 reservelampen, lengte 7,7 meter
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 195
€ 26,26
Gratis bezorging
De energieklasse van dit product is A.
Verkoper: Easy-Home
Productafbeelding van Hauck Deurbeveiligingsrooster, verlengstuk van 21 cm
Hauck Deurbeveiligingsrooster, verlengstuk van 21 cm
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 65
€ 58,58
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Bielenda Zlaté Ceramidy, Voedende Crème tegen Rimpels voor 40+, dag en nacht, 50 ml
Bielenda Zlaté Ceramidy, Voedende Crème tegen Rimpels voor 40+, dag en nacht, 50 ml
€ 186,20/1l
€ 9,31
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Krups KP 123 B Mini Me Dolce Gusto, kleur: grijs/zwart
Krups KP 123 B Mini Me Dolce Gusto, kleur: grijs/zwart
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 90
€ 77,91
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Verstevigde, inklapbare campingstoel, 50 x 43 x 75 cm
Verstevigde, inklapbare campingstoel, 50 x 43 x 75 cm
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 38
€ 14,50
-4%
€ 13,90
Verkoper: EmptCZ

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 2 beoordelingen
Beoordeeld op 15 februari 2025 op
Geverifieerde aankoop
Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Dior Prestige La Crème Texture Essentielle, 50 ml
Dior Prestige La Crème Texture Essentielle, 50 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 403,92
-€ 11,22
€ 392,70
Verkoper: PerfumTraders
€ 7.854,00/1l
Productafbeelding van Valmont Vital 24 Hour Light, 50 ml
Valmont Vital 24 Hour Light, 50 ml
€ 190,74
Verkoper: PerfumTraders
€ 3.814,80/1l
Productafbeelding van Guerlain Orchidée Impériale Crème voor Hals en Décolleté, voor dames, geschikt voor alle huidtypes, anti-aging, anti-rimpels, voor elasticiteit, verstevigend, verzachtend, egaliserend, 75 ml, met pompje, INGREDIËNTEN: AQUA (WATER), SQUALANE, CETEARYL ISONONANOATE, PENTYLENE GLYCOL, C15-19 ALKANE, JOJOBA ESTERS,...
Guerlain Orchidée Impériale Crème voor Hals en Décolleté, voor dames, geschikt voor alle huidtypes, anti-aging, anti-rimpels, voor elasticiteit, verstevigend, verzachtend, egaliserend, 75 ml, met pompje, INGREDIËNTEN: AQUA (WATER), SQUALANE, CETEARYL ISONONANOATE, PENTYLENE GLYCOL, C15-19 ALKANE, JOJOBA ESTERS,...
€ 247,86
Verkoper: PerfumTraders
€ 3.304,80/1l
Productafbeelding van Babor SeaCreation Sérum, 30 ml
Babor SeaCreation Sérum, 30 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 139,82
Verkoper: PerfumTraders
€ 4.660,67/1l
Productafbeelding van Babor Doc Reg Die Helende Crème, 50 ml
Babor Doc Reg Die Helende Crème, 50 ml
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 30
€ 126,38
Verkoper: PerfumTraders
€ 252,76/1l
Productafbeelding van SkinCeuticals Phyto A+ Verhelderende Behandeling
SkinCeuticals Phyto A+ Verhelderende Behandeling
€ 111,98
Verkoper: PerfumTraders
€ 111.979,99/1l
Productafbeelding van La Mer, de hydraterende zachte crème
La Mer, de hydraterende zachte crème
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 96,51
Verkoper: PerfumTraders
€ 6.434,00/1l
Productafbeelding van Juvena MasterCream Rose, 75 ml
Juvena MasterCream Rose, 75 ml
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 213,67
-€ 101,69
€ 111,98
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.493,07/1l
Productafbeelding van Dior Homme Dermo System, verstevigende en verzachtende crème, voor mannen, geschikt voor alle huidtypes, 50 ml
Dior Homme Dermo System, verstevigende en verzachtende crème, voor mannen, geschikt voor alle huidtypes, 50 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 99,96
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.999,20/1l
Productafbeelding van Dr. Grandel High Excellence Gezichtscrème, 50 ml
Dr. Grandel High Excellence Gezichtscrème, 50 ml
€ 98,99
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.979,80/1l
Productafbeelding van Estée Lauder Revitalizing Supreme+ Bright, voor dames, 50 ml, crème, geschikt voor alle huidtypes, voor dag en nacht, tegen donkere vlekken, tegen vermoeidheid, revitaliserend, hydraterend, verhelderend
Estée Lauder Revitalizing Supreme+ Bright, voor dames, 50 ml, crème, geschikt voor alle huidtypes, voor dag en nacht, tegen donkere vlekken, tegen vermoeidheid, revitaliserend, hydraterend, verhelderend
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 85,68
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.713,60/1l
Productafbeelding van Sisley Cleansing Duo Reisverpakking, Dames, Geschikt voor alle huidtypes, Reinigend, Hydraterend, Voedend, Revitaliserend, Verzachtend, Gezichtreiniger, Melk, 100 ml
Sisley Cleansing Duo Reisverpakking, Dames, Geschikt voor alle huidtypes, Reinigend, Hydraterend, Voedend, Revitaliserend, Verzachtend, Gezichtreiniger, Melk, 100 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 79,56
Verkoper: PerfumTraders
€ 274,34/1kg
Productafbeelding van Oribe Imperial Blowout Transformatieve Styling Crème, beschermende crème voor het gebruik van warmteapparatuur op het haar, 150 ml
Oribe Imperial Blowout Transformatieve Styling Crème, beschermende crème voor het gebruik van warmteapparatuur op het haar, 150 ml
€ 66,30
Verkoper: PerfumTraders
€ 442,00/1l
Productafbeelding van AHAVA Advanced Diepe Rimpelcrème, voor dames, 50 ml, crème, voor huid die tekenen van veroudering vertoont, ingrediënten: Aqua (mineraalwater), Ceteth-20, Cetyl Alcohol, Glyceryl Stearate, PEG-75 Stearate, ...
AHAVA Advanced Diepe Rimpelcrème, voor dames, 50 ml, crème, voor huid die tekenen van veroudering vertoont, ingrediënten: Aqua (mineraalwater), Ceteth-20, Cetyl Alcohol, Glyceryl Stearate, PEG-75 Stearate, ...
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 17
€ 68,09
-11%
€ 60,20
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.204,00/1l
Productafbeelding van Dhds Hydraterende en herstellende emulsie, 50 ml
Dhds Hydraterende en herstellende emulsie, 50 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 86,82
-21%
€ 68,23
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.364,60/1l
Productafbeelding van Acqua di Parma Barbiere Multi Action Face Cream, dagcrème, voor mannen, gezicht, anti-aging, anti-rimpel, verbetert de elasticiteit, geeft energie, hydraterend, 50 ml, pompflacon
Acqua di Parma Barbiere Multi Action Face Cream, dagcrème, voor mannen, gezicht, anti-aging, anti-rimpel, verbetert de elasticiteit, geeft energie, hydraterend, 50 ml, pompflacon
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 60,47
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.209,40/1l
Productafbeelding van Sisley Volumiserende Spray, Textuur & Dichtheid, Haarlak, voor dames, geschikt voor alle haartypes, 150 ml, geeft volume, INGREDIËNTEN: WATER/EAU (AQUA), ALCOHOL DENAT., POLYIMIDE-1, PEG-40 HYDROGENATED CASTOR OIL, PANTHENOL, PEG-12...
Sisley Volumiserende Spray, Textuur & Dichtheid, Haarlak, voor dames, geschikt voor alle haartypes, 150 ml, geeft volume, INGREDIËNTEN: WATER/EAU (AQUA), ALCOHOL DENAT., POLYIMIDE-1, PEG-40 HYDROGENATED CASTOR OIL, PANTHENOL, PEG-12...
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 67,99
Verkoper: PerfumTraders
€ 453,27/1l
Productafbeelding van Estée Lauder Micro Essence Treatment Lotion met Bio-Ferment, gezichtsreiniger, voor vrouwen, 100 ml, geschikt voor alle huidtypes, hydraterend, voedend, verzachtend, kalmerend, versterkend, fles
Estée Lauder Micro Essence Treatment Lotion met Bio-Ferment, gezichtsreiniger, voor vrouwen, 100 ml, geschikt voor alle huidtypes, hydraterend, voedend, verzachtend, kalmerend, versterkend, fles
€ 68,34
Verkoper: PerfumTraders
€ 683,40/1l
Productafbeelding van Strivectin Anti-Rimpel Crème, "Wrinkle Recode", intensief hydraterend en beschermend, 50 ml
Strivectin Anti-Rimpel Crème, "Wrinkle Recode", intensief hydraterend en beschermend, 50 ml
€ 66,30
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.326,00/1l
Productafbeelding van Dr. Grandel Pro Collagen Crème, 50 ml
Dr. Grandel Pro Collagen Crème, 50 ml
€ 65,28
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.305,60/1l