L'Oréal REVITALIFT FILLER [HA] Anti-rimpel oogserum, 20 ml

€ 17,69

€ 884,50 / 1l

Plus € 14,99 verzendkosten

Onze bestedeals
Oogcrèmes & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Babor SeaCreation Oogcrème
Babor SeaCreation Oogcrème
€ 7.276,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 109,14
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Regeneration - Intensieve oogserum, 15 ml
Regeneration - Intensieve oogserum, 15 ml
€ 4.012,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 75,68
-20%
€ 60,18
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Rodial Retinol Oogserum, 15 ml
Rodial Retinol Oogserum, 15 ml
€ 3.740,00/1l
€ 56,10
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van StriVectin Intensieve Oogcrème tegen Rimpels, voor rimpels, 30 ml
StriVectin Intensieve Oogcrème tegen Rimpels, voor rimpels, 30 ml
€ 1.344,33/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 40,33
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Frezyderm Oogcrème met anti-rimpeleffect, 15 ml
Frezyderm Oogcrème met anti-rimpeleffect, 15 ml
€ 662,80/1l
€ 33,14
Verkoper: Pharmacygreek
Productafbeelding van Revox B77, Retinol, Anti-rimpel, Ooggel, 30 ml
Revox B77, Retinol, Anti-rimpel, Ooggel, 30 ml
€ 384,33/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 11,53
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Guinot, Guinot, Anti-veroudering, Oogcrème, 15 ml
Guinot, Guinot, Anti-veroudering, Oogcrème, 15 ml
€ 73,00/1kg
€ 36,50
Verkoper: Maison19
Productafbeelding van NACOMI Geavanceerd anti-rimpel oogserum met 0,15% retinol en 1% bakuchiol, 15 ml
NACOMI Geavanceerd anti-rimpel oogserum met 0,15% retinol en 1% bakuchiol, 15 ml
€ 1.144,67/1l
€ 17,17
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Dhds Anti-Vermoeidheid Sérum voor de Oogcontouren, Verfijnend, 15 ml
Dhds Anti-Vermoeidheid Sérum voor de Oogcontouren, Verfijnend, 15 ml
€ 4.422,67/1l
€ 66,34
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Babaria Anti-Vlekken Oogcontourcrème, 12 Ml
Babaria Anti-Vlekken Oogcontourcrème, 12 Ml
€ 1.540,00/1l
€ 18,48
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Embryolisse, Embryolisse, Anti-veroudering, Dagcrème, Oogcrème, 15 ml
Embryolisse, Embryolisse, Anti-veroudering, Dagcrème, Oogcrème, 15 ml
€ 1.641,33/1l
€ 24,62
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Bielenda Golden Ceramides, verzachtende en hydraterende anti-rimpel oogcrème, 15 ml
Bielenda Golden Ceramides, verzachtende en hydraterende anti-rimpel oogcrème, 15 ml
€ 813,33/1l
€ 12,20
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Sebamed Anti-Aging Oogcrème, 15 ml
Sebamed Anti-Aging Oogcrème, 15 ml
€ 700,00/1l
€ 10,50
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Nivea Men Anti-aging oogcrème, 15 ml
Nivea Men Anti-aging oogcrème, 15 ml
€ 1.646,67/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 24,70
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van Herstellende nachtcrème tegen rimpels voor 55+ (Anti-rimpel + revitaliserend), 50 ml
Herstellende nachtcrème tegen rimpels voor 55+ (Anti-rimpel + revitaliserend), 50 ml
€ 285,20/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 14,26
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Topicrem AH3 Anti-aging oogcrème, 15 ml
Topicrem AH3 Anti-aging oogcrème, 15 ml
€ 2.290,00/1l
€ 34,35
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Mizon Snail Repair Oogcrème - Anti-aging oogcrème met slakkenextract, 25 ml
Mizon Snail Repair Oogcrème - Anti-aging oogcrème met slakkenextract, 25 ml
€ 1.171,60/1l
€ 29,29
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Nachtcrème tegen rimpels, Age Specialist 55+, 50 ml
Nachtcrème tegen rimpels, Age Specialist 55+, 50 ml
€ 248,20/1l
€ 12,41
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Collistar Perfection Anti-Aging Oogcrème, 2 ml *Proefverpakking
Collistar Perfection Anti-Aging Oogcrème, 2 ml *Proefverpakking
€ 4.445,00/1l
€ 8,89
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Anti-aging serum Elizabeth Arden Prevage (15 ml)
Anti-aging serum Elizabeth Arden Prevage (15 ml)
€ 5.861,33/1l
€ 203,50
-€ 115,58
€ 87,92
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

L'Oréal Paris Revitalift Filler Oogserum 20 ml

Ons eerste oogserum met een complex van 2,5% pure hyaluronzuur en cafeïne. Puur hyaluronzuur zorgt voor intense hydratatie en vermindert rimpels rond de ogen, terwijl puur cafeïne donkere kringen verzacht. De formule is verrijkt met Niacinamide en Vitamine C – deze actieve ingrediënten egaliseren de huid onder de ogen en zorgen voor een frisse uitstraling. Het serum heeft een drievoudige metalen applicator die een verkoelende massage mogelijk maakt en zwelling van de oogleden vermindert. Het resultaat? Direct zichtbaar: de huid rond de ogen is merkbaar gehydrateerd en de ogen zien er frisser uit.


Na 2 weken: Fijne lijntjes rond de ogen worden verminderd. Donkere kringen zijn zichtbaar verminderd.


Na 6 weken: Fijne lijntjes rond de ogen zijn verminderd (-21 %)*.


92% van de vrouwen zou dit product aanbevelen**.


*Klinische evaluatie, 81 vrouwen na 6 weken.


Eigenschappen:


De formule bevat 2,5% hyaluronzuur en cafeïne.


Effectiviteit bevestigd in klinische studies.


getest.


Resultaten:


Vermindert donkere kringen. Verfrist de ogen.


Vermindert rimpels


Gebruik:

's Ochtends en 's avonds aanbrengen op de gereinigde, droge huid. Beweeg de applicator vier keer zachtjes over het bovenste en onderste ooglid, beginnend bij de binnenste ooghoek en naar buiten toe. Dep eventueel overtollig serum zachtjes in.


Ingrediënten:


AQUA / WATER - GLYCERIN - HYDROXYETHYLPIPERAZINE ETHANE SULFONIC ACID - NIACINAMIDE - SODIUM HYALURONATE - CAFFEINE - CITRIC ACID - HYDROXYACETOPHENONE - TRISODIUM METHYLENE DIAMINE DISUCCINATE - ASCORBYL GLUCOSIDE - CAPRYLYL GLYCOL - CHLORPHENESIN (F.I.L. B274592/1).

De ingrediëntenlijsten worden regelmatig bijgewerkt. De meest actuele ingrediëntenlijst vindt u op de productverpakking. Controleer of het product geschikt is voor u.

Gewicht
90 g
Inhoud
20 ml
Ingrediënten
Hyaluronzuur, glycerine, water, denaturaliseerd alcohol, niacinamide, PEG-20 methyl glucose sesquistearaat, dimethicone, cetearyl ethylhexanoaat, isohexadecaan, polyacrylamide, dimethylsilanol hyaluronate, retinylpalmitaat, C13-14 isoparaffine, adenosine, dinatrium EDTA, caprylylglycol, lauryl PEG/PPG-18/18 methyldimethicone, laureth-7, lavendelolie.
Fabrikant
Doelgroepen
Dames
EAN
3600524025564

Gewicht
90 g
Inhoud
20 ml
Ingrediënten
Hyaluronzuur, glycerine, water, denaturaliseerd alcohol, niacinamide, PEG-20 methyl glucose sesquistearaat, dimethicone, cetearyl ethylhexanoaat, isohexadecaan, polyacrylamide, dimethylsilanol hyaluronate, retinylpalmitaat, C13-14 isoparaffine, adenosine, dinatrium EDTA, caprylylglycol, lauryl PEG/PPG-18/18 methyldimethicone, laureth-7, lavendelolie.
Fabrikant
Doelgroepen
Dames
EAN
3600524025564
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Collagen SkinCare Poeder 120 g – Collageenpeptiden met MSM & Vitamine C
Collagen SkinCare Poeder 120 g – Collageenpeptiden met MSM & Vitamine C
€ 149,08/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 17,89
5% vanaf 2 stuks
Verkoper: Nutrisslim
Productafbeelding van 2026 80000PA/680W Krachtige stofzuiger met SmartAI technologie, draadloos, 8-in-1, slim touchscreen display, stofzuiger met luchtfilter, geschikt voor het opzuigen van dierenharen
2026 80000PA/680W Krachtige stofzuiger met SmartAI technologie, draadloos, 8-in-1, slim touchscreen display, stofzuiger met luchtfilter, geschikt voor het opzuigen van dierenharen
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2122
€ 109,99
Gratis bezorging
Verkoper: 360deutschlandstore
Productafbeelding van L'Oréal Paris Revitalift Filler Oogserum, 20 ml
L'Oréal Paris Revitalift Filler Oogserum, 20 ml
€ 1.665,00/1l
€ 33,30
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van L'Oréal Revitalift Filler, verzachtend serum met 1,5% hyaluronzuur, 30 ml
L'Oréal Revitalift Filler, verzachtend serum met 1,5% hyaluronzuur, 30 ml
€ 870,33/1l
€ 26,11
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Celimax Vita-A Retinal Shot, verstevigende booster, 15 ml
Celimax Vita-A Retinal Shot, verstevigende booster, 15 ml
€ 900,00/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 180
€ 14,15
-4%
€ 13,50
Gratis bezorging
Verkoper: Trading-Shop25
Productafbeelding van Feminol 2 - Volledig voedingssupplement voor zwangere vrouwen, 56 tabletten + 56 capsules
Feminol 2 - Volledig voedingssupplement voor zwangere vrouwen, 56 tabletten + 56 capsules
€ 329,90/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 258
€ 32,99
Verkoper: The-Fast-Order
Productafbeelding van RCB Elektrische Kinderstep, Opvouwbare E-Scooter, 16 km Actieradius, 20 km/h, voor Kinderen en Jongeren
RCB Elektrische Kinderstep, Opvouwbare E-Scooter, 16 km Actieradius, 20 km/h, voor Kinderen en Jongeren
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 182
€ 189,99
-€ 10,00
€ 179,99
Gratis bezorging
Verkoper: hatservice
Productafbeelding van Loopband met een 3,0 PK motor en 12 voorgeprogrammeerde programma's. Geschikt voor thuisgebruik. Loopband met een snelheid tot 14 km/u. Maximaal draagvermogen: 140 kg
Loopband met een 3,0 PK motor en 12 voorgeprogrammeerde programma's. Geschikt voor thuisgebruik. Loopband met een snelheid tot 14 km/u. Maximaal draagvermogen: 140 kg
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 184
€ 443,98
-€ 99,00
€ 344,98
Gratis bezorging
Verkoper: StarCommerce
Productafbeelding van HILAND Raket, 20-inch kinderfiets, mountainbike voor jongens, met Shimano 6-versnellingen, verlichting en bagagedrager, zwart
HILAND Raket, 20-inch kinderfiets, mountainbike voor jongens, met Shimano 6-versnellingen, verlichting en bagagedrager, zwart
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 101
€ 209,99
Gratis bezorging
Verkoper: HILAND_EU
Productafbeelding van Style Heim dekbedovertrek, 200 x 220 cm, gestoffeerd dekbed, geschikt voor alle seizoenen, slaapdekbed, ca. 2244 gram, microvezel
Style Heim dekbedovertrek, 200 x 220 cm, gestoffeerd dekbed, geschikt voor alle seizoenen, slaapdekbed, ca. 2244 gram, microvezel
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 256
€ 36,90
Verkoper: Buymax
Productafbeelding van Moroccanoil Treatment, haarolie, 100 ml, uniseks, geschikt voor alle haartypes, geeft glans, verzacht, versterkt, arganolie
Moroccanoil Treatment, haarolie, 100 ml, uniseks, geschikt voor alle haartypes, geeft glans, verzacht, versterkt, arganolie
€ 504,10/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 128
€ 50,41
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Elektrisch loopband met LCD-display. Fitnessapparaat voor thuisgebruik, met bijbehorende app
Elektrisch loopband met LCD-display. Fitnessapparaat voor thuisgebruik, met bijbehorende app
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 191
€ 199,00
Gratis bezorging
Verkoper: EveMotionGmbH
Productafbeelding van Vileda Ultramat 2in1 Bodenwischer Komplettset, schwarz
Vileda Ultramat 2in1 Bodenwischer Komplettset, schwarz
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 556
€ 43,96
-2%
€ 42,90
Verkoper: TEC-MORE
Productafbeelding van Bomann Side-by-Side koel-vriescombinatie met totale No Frost technologie en een bruikbaar volume van 442 liter, koelkast met MultiAirflow-technologie - SBS 7344, roestvrij staal
Bomann Side-by-Side koel-vriescombinatie met totale No Frost technologie en een bruikbaar volume van 442 liter, koelkast met MultiAirflow-technologie - SBS 7344, roestvrij staal
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 38
€ 1.209,30
-€ 78,74
€ 1.130,56
Gratis bezorging
De energieklasse van dit product is E.
Verkoper: TEC-MORE
Productafbeelding van Set professionele dweil met emmer, voorzien van geïntegreerde wielen
Set professionele dweil met emmer, voorzien van geïntegreerde wielen
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 657
€ 73,53
Gratis bezorging
Verkoper: Euroelectronics
Productafbeelding van W-9-1400-B (zwart)
W-9-1400-B (zwart)
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 61
€ 1.008,06
Gratis bezorging
De energieklasse van dit product is B.
Verkoper: TEC-MORE
Productafbeelding van Lunchbox, broodtrommel met 3 compartimenten en bestek, 1400 ml, vaatwasmachinebestendig, lekvrij, bento box voor kinderen en volwassenen
Lunchbox, broodtrommel met 3 compartimenten en bestek, 1400 ml, vaatwasmachinebestendig, lekvrij, bento box voor kinderen en volwassenen
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 17,23
Gratis bezorging
Verkoper: StarCommerce
Productafbeelding van Cecotec Bolero DressCode 9950 Autodose Inverter 3D Steel A, voorzijde vulling, 9 kg, C, 76 dB, 1400 toeren per minuut, A
Cecotec Bolero DressCode 9950 Autodose Inverter 3D Steel A, voorzijde vulling, 9 kg, C, 76 dB, 1400 toeren per minuut, A
€ 669,41
Gratis bezorging
De energieklasse van dit product is A.
Verkoper: PolisElectro
Productafbeelding van AEG L6 FBF 51488 wasmachine, 8 kg, 1400 toeren, , AquaAlarm, ProSense
AEG L6 FBF 51488 wasmachine, 8 kg, 1400 toeren, , AquaAlarm, ProSense
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 613,20
Gratis bezorging
De energieklasse van dit product is A.
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Apple iPhone 16 Pro Max, 17,5 cm (6,9 inch), 2868 x 1320 pixels, 256 GB, 48 MP, iOS 18, wit
Apple iPhone 16 Pro Max, 17,5 cm (6,9 inch), 2868 x 1320 pixels, 256 GB, 48 MP, iOS 18, wit
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 860
Gebruikt
€ 1.465,80
Gratis bezorging
De energieklasse van dit product is B.
Verkoper: SIMPLETEK
Productafbeelding van Bosch Serie 8 WQB245B40 wasdroger, vrijstaand, voorlader, 9 kg, wit
Bosch Serie 8 WQB245B40 wasdroger, vrijstaand, voorlader, 9 kg, wit
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 1.438,99
-€ 369,43
€ 1.069,56
Gratis bezorging
De energieklasse van dit product is C.
Verkoper: TEC-MORE
Productafbeelding van SONGMICS garderobekast met 2 kledingstangen, inklapbaar
SONGMICS garderobekast met 2 kledingstangen, inklapbaar
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 69
€ 78,55
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Stijltangset 5-in-1 met 3 opzetstukken, stijltang voor grote krullen, stijltang met instelbare temperatuur, krultang met golvende platen, keramische coating, krullen
Stijltangset 5-in-1 met 3 opzetstukken, stijltang voor grote krullen, stijltang met instelbare temperatuur, krultang met golvende platen, keramische coating, krullen
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 90
€ 44,99
Gratis bezorging
Verkoper: BorlinGmbH
Productafbeelding van Knoflookshampoo 500 ml Bioblas, geurloos, tegen haaruitval voor vrouwen en mannen
Knoflookshampoo 500 ml Bioblas, geurloos, tegen haaruitval voor vrouwen en mannen
€ 33,06/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 195
€ 39,97
-70%
€ 11,90
Verkoper: Exporgin
Productafbeelding van Oogserum met 2,5% hyaluronzuur, Revitalift Filler (Oogserum), 20 ml
Oogserum met 2,5% hyaluronzuur, Revitalift Filler (Oogserum), 20 ml
€ 591,60/1kg
€ 29,58
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Tweepersoonsbed, houten bed, futonbed, 160x200, wit, grenen, bed, bedframe, massief hout
Tweepersoonsbed, houten bed, futonbed, 160x200, wit, grenen, bed, bedframe, massief hout
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 479
€ 164,95
Gratis bezorging
Verkoper: Homestyle4u
Productafbeelding van Samsung Galaxy Tab A, 25,6 cm (10,1 inch), WiFi, 3 GB RAM, 64 GB opslag, kleur: zwart
Samsung Galaxy Tab A, 25,6 cm (10,1 inch), WiFi, 3 GB RAM, 64 GB opslag, kleur: zwart
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 73
€ 340,00
Gratis bezorging
Verkoper: NovaMBSmart
Productafbeelding van Koudschuimmatras 180x200 cm - 7-zones matras voor ergonomisch slapen - Matras stevigheid H3 - Matras hygiënisch, ademend, geschikt voor mensen met allergieën, hoogte 15 cm, matras 180x200, top slaapcomfort, schuimmatras, stevige matras, koudschuimmatras 180x200 cm - 7-zones matras voor ergonomisch slapen - Matras stevigheid H3 - Matras hygiënisch, ademend, geschikt voor mensen met allergieën, hoogte 15 cm, matras 180x200, matras 180x200, matras 180x200, top slaapcomfort, schuimmatras, stevige matras
Koudschuimmatras 180x200 cm - 7-zones matras voor ergonomisch slapen - Matras stevigheid H3 - Matras hygiënisch, ademend, geschikt voor mensen met allergieën, hoogte 15 cm, matras 180x200, top slaapcomfort, schuimmatras, stevige matras, koudschuimmatras 180x200 cm - 7-zones matras voor ergonomisch slapen - Matras stevigheid H3 - Matras hygiënisch, ademend, geschikt voor mensen met allergieën, hoogte 15 cm, matras 180x200, matras 180x200, matras 180x200, top slaapcomfort, schuimmatras, stevige matras
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 25
€ 159,90
-€ 15,00
€ 144,90
Verkoper: Bella_und_Jolie
Productafbeelding van Topeshop MALAX 2X4 BIEL boekenrek voor de woonkamer
Topeshop MALAX 2X4 BIEL boekenrek voor de woonkamer
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 80,56
Gratis bezorging
Verkoper: WellStoreJTS

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Babor Doctor Babor Lifting Dual Eye Solution 30ml - Oogcontourcrème
Babor Doctor Babor Lifting Dual Eye Solution 30ml - Oogcontourcrème
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 54,05
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.801,67/1l
Productafbeelding van Dior Prestige Le Concentré Yeux: Intensieve revitaliserende oogcrème, 15 ml
Dior Prestige Le Concentré Yeux: Intensieve revitaliserende oogcrème, 15 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 213,18
Verkoper: PerfumTraders
€ 14.212,00/1l
Productafbeelding van Helena Rubinstein Re-Plasty Oogmasker voor Herstel van de Jeugd, 15 ml
Helena Rubinstein Re-Plasty Oogmasker voor Herstel van de Jeugd, 15 ml
1,0Gemiddelde beoordeling: 1,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 192,12
Verkoper: PerfumTraders
€ 12.808,00/1l
Productafbeelding van La Mer, de revitaliserende oogcrème
La Mer, de revitaliserende oogcrème
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 162,21
Verkoper: PerfumTraders
€ 10.814,00/1l
Productafbeelding van Valmont V-Lift, regenererende oogcrème tegen rimpels, wallen en donkere kringen, 15 ml
Valmont V-Lift, regenererende oogcrème tegen rimpels, wallen en donkere kringen, 15 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 167,28
Verkoper: PerfumTraders
€ 11.152,00/1l
Productafbeelding van Valmont Vital Contour Crème, 15 ml
Valmont Vital Contour Crème, 15 ml
€ 142,80
Verkoper: PerfumTraders
€ 9.520,00/1l
Productafbeelding van Helena Rubinstein Prodigy Cellglow oogcontourcrème, 15 ml
Helena Rubinstein Prodigy Cellglow oogcontourcrème, 15 ml
€ 132,54
Verkoper: PerfumTraders
€ 8.836,00/1l
Productafbeelding van Valmont DetO2x Oogcrème, 12 ml
Valmont DetO2x Oogcrème, 12 ml
1,0Gemiddelde beoordeling: 1,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 150,96
-€ 21,42
€ 129,54
Verkoper: PerfumTraders
€ 10.795,00/1l
Productafbeelding van Babor SeaCreation Oogcrème
Babor SeaCreation Oogcrème
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 109,14
Verkoper: PerfumTraders
€ 7.276,00/1l
Productafbeelding van HR Powercell 24H Oogverzorging, 15 ml
HR Powercell 24H Oogverzorging, 15 ml
€ 90,78
Verkoper: PerfumTraders
€ 6.052,00/1l
Productafbeelding van Augencontourcrème Jeanne Piaubert Suprem Advance Premium (15 ml)
Augencontourcrème Jeanne Piaubert Suprem Advance Premium (15 ml)
€ 73,44
Verkoper: PerfumTraders
€ 4.896,00/1l
Productafbeelding van Bobbi Brown Extra Repair Oogcrème - Navulverpakking
Bobbi Brown Extra Repair Oogcrème - Navulverpakking
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 65,28
Verkoper: PerfumTraders
€ 4.352,00/1l
Productafbeelding van Regeneration - Intensieve oogserum, 15 ml
Regeneration - Intensieve oogserum, 15 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 75,68
-20%
€ 60,18
Verkoper: PerfumTraders
€ 4.012,00/1l
Productafbeelding van Clinique Smart Clinical Repair, oogcrème, voor vrouwen, geschikt voor alle huidtypes, vermindert wallen, vermindert rimpels, hydraterend, herstellend, verzachtend, pot, ingrediënten: Water\Aqua\Eau, Tridecyl Trimellitate, Glycerin, Neopentyl Glycol Diethylhexanoate, Polyglyceryl-6...
Clinique Smart Clinical Repair, oogcrème, voor vrouwen, geschikt voor alle huidtypes, vermindert wallen, vermindert rimpels, hydraterend, herstellend, verzachtend, pot, ingrediënten: Water\Aqua\Eau, Tridecyl Trimellitate, Glycerin, Neopentyl Glycol Diethylhexanoate, Polyglyceryl-6...
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 55,90
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.863,33/1l
Productafbeelding van Caudalie Premier Cru Oogcrème, 15 ml
Caudalie Premier Cru Oogcrème, 15 ml
€ 57,12
Verkoper: PerfumTraders
€ 3.808,00/1l
Productafbeelding van Oribe Moisture & Control Cleansing Crème (250 ml)
Oribe Moisture & Control Cleansing Crème (250 ml)
€ 70,06
-17%
€ 57,58
Verkoper: PerfumTraders
€ 230,32/1l
Productafbeelding van Rodial Retinol Oogserum, 15 ml
Rodial Retinol Oogserum, 15 ml
€ 56,10
Verkoper: PerfumTraders
€ 3.740,00/1l