Dehner Natura Premium Igelvoer, Igelmix, Volwaardig voer voor egels, rijk aan eiwitten / glutenvrij / natuurlijke voeding, 2 kg

€ 62,46

Gratis bezorging

Naar huis en naar afhaalstations

vr 2 – di 6 oktober

Gratis retour – 14 dagen

Onze bestedeals
Hoofdvoer voor kleine dieren & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van JR-Farm Tuin: Voedsel voor egels - 500g
JR-Farm Tuin: Voedsel voor egels - 500g
€ 12,94/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 38,81
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Wildtier liefde: Eekhoornvoeding, 1 kg. Voeding voor eekhoorns en boommuizen. Geschikt voor het hele jaar door
Wildtier liefde: Eekhoornvoeding, 1 kg. Voeding voor eekhoorns en boommuizen. Geschikt voor het hele jaar door
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 62,48
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van 25 kg Lyra Pet® konijnenvoer
25 kg Lyra Pet® konijnenvoer
€ 1,52/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 27
€ 37,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van Esschert Design: Pindakaas voor eekhoorns; WA29
Esschert Design: Pindakaas voor eekhoorns; WA29
€ 20,54/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 7,95
Verkoper: Tuinrijk
Productafbeelding van Versele-Laga Cuni Sensitive Complete, snack, 1,75 kg, voor konijnen, 13%, 2,5%, 20%
Versele-Laga Cuni Sensitive Complete, snack, 1,75 kg, voor konijnen, 13%, 2,5%, 20%
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 13,23
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van Vitakraft Voeding voor egels, menu, 2,5 kg
Vitakraft Voeding voor egels, menu, 2,5 kg
€ 21,06/1kg
€ 52,64
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Versele Laga Chinchilla & Degu Volwaardig Voer 8 kg - Gezond extrusievormulier voor chinchilla's en cavia's
Versele Laga Chinchilla & Degu Volwaardig Voer 8 kg - Gezond extrusievormulier voor chinchilla's en cavia's
€ 43,87
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van Avicentra Nature Premium voeding voor chinchilla's en degu's, 850 gram
Avicentra Nature Premium voeding voor chinchilla's en degu's, 850 gram
€ 5,38/1l
€ 4,57
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van VERSELE-LAGA Nature Chinchilla - voeding voor chinchilla's - 2-3 kg
VERSELE-LAGA Nature Chinchilla - voeding voor chinchilla's - 2-3 kg
€ 1,62/1kg
€ 43,67
-57%
€ 18,65
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van Karmeo Premium Voeding voor Papegaaien, Vitapol, 20 kg
Karmeo Premium Voeding voor Papegaaien, Vitapol, 20 kg
€ 3,09/1kg
€ 61,84
Verkoper: BalticVaris_DE
Productafbeelding van 6 x Versele Natural Hooi - 1 kg
6 x Versele Natural Hooi - 1 kg
€ 3,30
Verkoper: Barazzoni-Shop
Productafbeelding van Karma, voeding voor ratten, Vitapol Karmeo Premium, 500g
Karma, voeding voor ratten, Vitapol Karmeo Premium, 500g
€ 14,74
15% vanaf 2 stuks
Gratis bezorging
Verkoper: DomoDomo
Productafbeelding van Versele Natural Hooi - 5 kg
Versele Natural Hooi - 5 kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 15,68
Verkoper: Barazzoni-Shop
Productafbeelding van VERSELE LAGA Nature Cavia - Voer voor cavia's - 2-3 kg
VERSELE LAGA Nature Cavia - Voer voor cavia's - 2-3 kg
€ 17,21
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van VERSELE-LAGA Nature Cuni - Voer voor konijnen - 9 kg
VERSELE-LAGA Nature Cuni - Voer voor konijnen - 9 kg
€ 3,47/1kg
€ 31,23
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van Dehner Best Nature, knaagsnack, knaagvoer, 100% natuurlijk, voor dwergkonijnen
Dehner Best Nature, knaagsnack, knaagvoer, 100% natuurlijk, voor dwergkonijnen
€ 21,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Konijnenvoer pellets, Premium, 4 kg
Konijnenvoer pellets, Premium, 4 kg
€ 10,18/1kg
€ 40,70
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van Tropifit Premium Plus Hamstervallekuil, 750g
Tropifit Premium Plus Hamstervallekuil, 750g
€ 19,26
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Dehner Best Nature, knaagsnack, knabbelmengsel, 100% natuurlijk, voor dwergkonijnen
Dehner Best Nature, knaagsnack, knabbelmengsel, 100% natuurlijk, voor dwergkonijnen
€ 19,77
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Karmeo Premium Voeding voor Goudhamsters, Vitapol, 20 kg
Karmeo Premium Voeding voor Goudhamsters, Vitapol, 20 kg
€ 3,52/1kg
€ 70,48
Verkoper: BalticVaris_DE

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

  • Lekker voer met veel kruiden, speciaal voor wilde egels.
  • Ondersteunt egels bij het zoeken naar voedsel en maakt ze sterker voor de winter.
  • Premium egelvormule zonder granen, met een hoog gehalte aan dierlijke eiwitten.
  • Bewust geen gebruik van fruit, honing en noten.

Voor de kleine honger: Dehner Natura Premium Egelvoer - Egelmix

Houdt u van de natuur en haar dieren? En wilt u graag iets goeds doen voor onze inheemse egels in de herfst? Dan bent u met de Dehner Natura Premium Egelvoer - Egelmix precies op de juiste plek! Deze schattige viervoeters met hun stekels hebben voor hun winterslaap een grote hoeveelheid voedingsstoffen nodig. Dit speciale, graanvrije voer is daarvoor ontworpen. Een hoog gehalte aan dierlijke eiwitten en veel kruiden zorgen voor een smakelijke mix voor wilde dieren die op zoek zijn naar voedsel.

Geen honing, noten en fruit

De Dehner Natura Premium Egelvoer - Egelmix is vooral goed verteerbaar en is gebaseerd op het voedsel dat egels ook in het wild zouden vinden. Daarom zijn toevoegingen zoals honing, noten en fruit vermeden. Op deze manier wennen de egels niet aan vreemd voedsel, wat hun eigen zoektocht naar voedsel zou belemmeren. Desondanks zijn ze prima voorbereid op de zwaardere, koudere maanden, waarin het zoeken naar voedsel niet meer mogelijk is. Doe ook u een plezier en verwent deze schattige en slimme viervoeters met deze hoogwaardige voermix!

Gewicht
2000 g
Type diervoeder
Volledig diervoeder
Geschikte diersoorten
Igel
Aantal stuks
1
Verpakkingsinhoud
2 kilogram
EAN
4003572667783
MPN (Manufacturer Part Number)
6742134
Fabrikant
Registratienummer
Dehner ist für den Verkauf von Bio-Produkten geprüft und zertifiziert durch: DE-ÖKO-006

Gewicht
2000 g
Type diervoeder
Volledig diervoeder
Geschikte diersoorten
Igel
Aantal stuks
1
Verpakkingsinhoud
2 kilogram
EAN
4003572667783
MPN (Manufacturer Part Number)
6742134
Fabrikant
Registratienummer
Dehner ist für den Verkauf von Bio-Produkten geprüft und zertifiziert durch: DE-ÖKO-006
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van 25 kg Lyra Pet® kattenbakvulling
25 kg Lyra Pet® kattenbakvulling
€ 1,28/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 517
€ 31,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van 200 stuks Lyra Pet® mezenbollen zonder net à 90 g = 18 kg
200 stuks Lyra Pet® mezenbollen zonder net à 90 g = 18 kg
€ 1,83/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 533
€ 32,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van Relaxdays Igelhuis, bouwpakket, huis voor egels met bodem, rattenklep en doolhofingang, hout, hoogte x breedte x diepte: 21 x 46 x 34 cm, naturel
Relaxdays Igelhuis, bouwpakket, huis voor egels met bodem, rattenklep en doolhofingang, hout, hoogte x breedte x diepte: 21 x 46 x 34 cm, naturel
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 64
€ 77,45
-54%
€ 34,99
Gratis bezorging
Verkoper: Relaxdays
Productafbeelding van 2 x 10 liter Lyra Pet® gedroogde meelwormen in een zak
2 x 10 liter Lyra Pet® gedroogde meelwormen in een zak
€ 2,05/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 486
€ 40,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van 10 kg Lyra Pet® larven van de zwarte soldaatvlieg
10 kg Lyra Pet® larven van de zwarte soldaatvlieg
€ 5,60/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 383
€ 55,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van 25 kg Lyra Pet® zwarte zonnebloempitten
25 kg Lyra Pet® zwarte zonnebloempitten
€ 1,68/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 477
€ 41,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van -groentesamen set (10 soorten) - Groentesamen zaadset van biologische kwaliteit, ideaal voor terras, balkon en tuin
-groentesamen set (10 soorten) - Groentesamen zaadset van biologische kwaliteit, ideaal voor terras, balkon en tuin
€ 4.030,00/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 40,30
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Blender: Elektrische keukenmachine voor het hakken van voedingsmiddelen, elektrische keukenmixer van 250W met een roestvrijstalen kom van 1,5 liter - MULTIMINCER
Blender: Elektrische keukenmachine voor het hakken van voedingsmiddelen, elektrische keukenmixer van 250W met een roestvrijstalen kom van 1,5 liter - MULTIMINCER
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 452
€ 19,99
Gratis bezorging
Verkoper: Mormark
Productafbeelding van Braun Satin Hair 3 AS 330
Braun Satin Hair 3 AS 330
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 36
€ 155,00
Gratis bezorging
Verkoper: mbosmart
Productafbeelding van BRILLIANT Plafondlamp met leesarm | functionele staande lamp | zwart/wit | 1x E27 max. 60W & 1x E14 max. 25W | IP20
BRILLIANT Plafondlamp met leesarm | functionele staande lamp | zwart/wit | 1x E27 max. 60W & 1x E14 max. 25W | IP20
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 20
€ 54,89
-31%
€ 37,64
Gratis bezorging
De energieklasse van dit product is A.
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Remington tondeuse HC450
Remington tondeuse HC450
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 37
€ 43,48
Verkoper: PolisElectro
Productafbeelding van 25 kg Lyra Pet® gestreepte zonnebloempitten
25 kg Lyra Pet® gestreepte zonnebloempitten
€ 1,68/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 289
€ 41,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van Relaxdays Igelhuis, gebrand hout, igelhôtel voor op de grond, 2 compartimenten, winterverblijf voor egels, tuin, afmetingen (h x b x d) 21,5 x 40 x 40 cm, bruin
Relaxdays Igelhuis, gebrand hout, igelhôtel voor op de grond, 2 compartimenten, winterverblijf voor egels, tuin, afmetingen (h x b x d) 21,5 x 40 x 40 cm, bruin
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 17
€ 31,99
Gratis bezorging
Verkoper: Relaxdays
Productafbeelding van Toffifee® 762273-00 Toffifee® Pralinen 125,0 g, AI-gegenereerde afbeelding
Toffifee® 762273-00 Toffifee® Pralinen 125,0 g
€ 52,64/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 17
€ 6,58
Verkoper: AllYouNeed
Productafbeelding van Gorenje F39EPW4 vriezer, 61 liter inhoud, 84 cm hoog, wit
Gorenje F39EPW4 vriezer, 61 liter inhoud, 84 cm hoog, wit
3,5Gemiddelde beoordeling: 3,5 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 223,39
-€ 11,17
€ 212,22
De energieklasse van dit product is E.
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Bremermann roestvrijstalen douchestang 71,5 cm incl. conische doucheglijder
Bremermann roestvrijstalen douchestang 71,5 cm incl. conische doucheglijder
€ 346,53/1m
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 37
€ 25,99
Verkoper: eluno24
Productafbeelding van Heidebessen- En Bessenbodem Ph 4-5 Biovita 50L
Heidebessen- En Bessenbodem Ph 4-5 Biovita 50L
€ 0,80/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 39,99
Gratis bezorging
Verkoper: DomoDomo
Productafbeelding van Relaxdays 10020086_469, Ophangbaar, Hout, Hout, 370 mm, 430 mm, 1000 mm
Relaxdays 10020086_469, Ophangbaar, Hout, Hout, 370 mm, 430 mm, 1000 mm
3,7Gemiddelde beoordeling: 3,7 van 5Aantal beoordelingen: 28
€ 72,01
-55%
€ 31,99
Gratis bezorging
Verkoper: Relaxdays
Productafbeelding van SAMSUNG SM-X210NZAAEUB, SAMSUNG Galaxy Tab A9+ WiFi tablet, 27,8 cm (11,0 inch), 64 GB, grafietkleur
SAMSUNG SM-X210NZAAEUB, SAMSUNG Galaxy Tab A9+ WiFi tablet, 27,8 cm (11,0 inch), 64 GB, grafietkleur
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 210
€ 499,00
De energieklasse van dit product is E.
Verkoper: G-Electronics
Productafbeelding van Professionele ultrasoon reiniger, reinigingsapparaat, 46000 Hz, 600 ml waterreservoir
Professionele ultrasoon reiniger, reinigingsapparaat, 46000 Hz, 600 ml waterreservoir
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 37
€ 28,68
Verkoper: Northpoint
Productafbeelding van ZELURXX Bladloze ventilator, torenventilator, stille staande ventilator met 3 ventilatorsnelheden, 12 uur timer, afstandsbediening, luchtzuivering, wit
ZELURXX Bladloze ventilator, torenventilator, stille staande ventilator met 3 ventilatorsnelheden, 12 uur timer, afstandsbediening, luchtzuivering, wit
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 29
Gebruikt
€ 39,99
Gratis bezorging
Verkoper: BBG-Onlineshop
Productafbeelding van Olaplex Nº.3 Haarperfector, 100 ml, Unisex, Geschikt voor beschadigd, levenloos en gekleurd haar. Repareert, versterkt en verzorgt het haar. Verpakking: fles
Olaplex Nº.3 Haarperfector, 100 ml, Unisex, Geschikt voor beschadigd, levenloos en gekleurd haar. Repareert, versterkt en verzorgt het haar. Verpakking: fles
€ 299,90/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 216
€ 29,99
Gratis bezorging
Verkoper: Oliviers
Productafbeelding van 10 kg Lyra Pet® gepelde zonnebloempitten, gebroken
10 kg Lyra Pet® gepelde zonnebloempitten, gebroken
€ 3,50/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 348
€ 34,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van esco Streusalz 09450621 12,5kg
esco Streusalz 09450621 12,5kg
€ 1,96/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 84
€ 24,50
Gratis bezorging
Verkoper: Loechel_Industriebedarf
Productafbeelding van 5 kg Lyra Pet® larven van de zwarte soldaatvlieg
5 kg Lyra Pet® larven van de zwarte soldaatvlieg
€ 7,20/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 383
€ 35,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van Winterwortel (Flakkese 2) | Biologische wortelzaden van Buzzy Seeds [Te gebruiken tot 07/2024]
Winterwortel (Flakkese 2) | Biologische wortelzaden van Buzzy Seeds [Te gebruiken tot 07/2024]
€ 1.166,67/1kg
€ 10,45
-33%
€ 7,00
5% vanaf 2 stuks
Gratis bezorging
Verkoper: arborix_online_gartencenter
Productafbeelding van Bloembak 49x16x17,5 cm, 12 liter, met zelfwateringssysteem. Geschikt voor leuning, balkon en als bloempot. Merk: Ratolla. Kleur: antraciet
Bloembak 49x16x17,5 cm, 12 liter, met zelfwateringssysteem. Geschikt voor leuning, balkon en als bloempot. Merk: Ratolla. Kleur: antraciet
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 42
€ 19,69
Gratis bezorging
Verkoper: Euroelectronics
Productafbeelding van Set van 10 grillmatten van Teflon, anti-aanbak grillmatten voor grillen, bakken en barbecueën, geschikt tot 260°C
Set van 10 grillmatten van Teflon, anti-aanbak grillmatten voor grillen, bakken en barbecueën, geschikt tot 260°C
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 158
€ 20,38
-4%
€ 19,53
Gratis bezorging
Verkoper: StarCommerce
Productafbeelding van Gorenje FN4172CW vriezer, inhoud: 194 liter, deur kan van links naar rechts worden geopend, wit
Gorenje FN4172CW vriezer, inhoud: 194 liter, deur kan van links naar rechts worden geopend, wit
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 91
€ 688,90
Gratis bezorging
De energieklasse van dit product is E.
Verkoper: Nali
Productafbeelding van 2 stuks kussens van microvezel | 40 x 80 cm | DREAMSTAR | Geschikt voor mensen met allergieën
2 stuks kussens van microvezel | 40 x 80 cm | DREAMSTAR | Geschikt voor mensen met allergieën
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 300
€ 15,90
Gratis bezorging
Verkoper: TBFurnitureGmbH

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 3 beoordelingen
Beoordeeld op 13 oktober 2024 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Alles geweldig
Beoordeeld op 4 april 2026 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Egelvoer is top
Beoordeeld op 8 oktober 2022 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Egelvoer