Hegron Winterlijn Witte Vaseline (300 ml)

€ 1,60

€ 1,50-6%

€ 4,29 / 1kg

plus € 5,95 verzendkosten

Bij jou thuis

vr 2 oktober
Onze bestedeals
Vochtinbrengende crèmes & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van SkinCeuticals Phyto A+ Verhelderende Behandeling
SkinCeuticals Phyto A+ Verhelderende Behandeling
€ 111.979,99/1l
€ 111,98
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Vochtgevende gel Salises Sesderma (50 ml)
Vochtgevende gel Salises Sesderma (50 ml)
€ 694,20/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 34,71
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Eucerin AtopiControl balsem, 400 ml
Eucerin AtopiControl balsem, 400 ml
€ 31.620,00/1l
€ 31,62
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Sachajuan Hair In The Sun Haar beschermende crème, 100 ml
Sachajuan Hair In The Sun Haar beschermende crème, 100 ml
€ 234,80/1l
€ 23,48
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Vaseline Enzborn, 100 ml
Vaseline Enzborn, 100 ml
€ 35,90/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 3,59
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Beschermende luiercrème Talquistina (50 ml)
Beschermende luiercrème Talquistina (50 ml)
€ 319,00/1l
€ 15,95
Verkoper: Scentist
Productafbeelding van He'be: Beschermende en regenererende gezichtscrème
He'be: Beschermende en regenererende gezichtscrème
€ 709,80/1l
€ 35,49
Gratis bezorging
Verkoper: HabitumPharma
Productafbeelding van NIVEA MEN 83922 NIVEA MEN Hautcreme 75,0 ml
NIVEA MEN 83922 NIVEA MEN Hautcreme 75,0 ml
€ 346,11/1kg
€ 31,15
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Cumlaude Sudaminas, 150 ml
Cumlaude Sudaminas, 150 ml
€ 178,27/1l
€ 26,74
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Elastine-regenererende crème, 75 ml
Elastine-regenererende crème, 75 ml
€ 1.216,67/1l
€ 91,25
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van Indola Textuerspray, 300 ml
Indola Textuerspray, 300 ml
€ 41,03/1l
€ 12,31
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Bombastus Salicyl-Vaseline 5%, zalf, 100 ml
Bombastus Salicyl-Vaseline 5%, zalf, 100 ml
€ 113,50/1l
€ 11,35
Verkoper: AbisZ-Markt
KREM DO TWARZY PRZECIW NIEDOSKONAŁOŚCIOM 50 ml - SATTVA (AYURVEDA)
Sattva Krem tegen eczeem, 50 ml
€ 446,40/1l
€ 24,00
-6%
€ 22,32
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van Phyto Phytocolor Glansverhogende Verzorging 150 ml
Phyto Phytocolor Glansverhogende Verzorging 150 ml
€ 104,83/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 18,87
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Silcare, однофазный бесцветный гель, 15 мл
Silcare, однофазный бесцветный гель, 15 мл
€ 447,00/1kg
€ 8,94
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van FarmStay Crèmige zonneblokker met hyaluronzuur, SPF50+, 70g
FarmStay Crèmige zonneblokker met hyaluronzuur, SPF50+, 70g
€ 135,42/1kg
€ 16,25
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van AKNEDERM crème, 2 x 30g, PZN 17212249
AKNEDERM crème, 2 x 30g, PZN 17212249
€ 966,00/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 28,98
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Eucerin Atopicontrol Gezichtscrème, 50 ml
Eucerin Atopicontrol Gezichtscrème, 50 ml
€ 429,60/1l
€ 21,48
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Hegron Winterlijn Witte Vaseline (300 ml) is een multifunctioneel verzorgingsproduct dat de huid beschermt en hydrateert. Deze vaseline creëert een beschermende laag op de huid, wat bijzonder nuttig is in koude en droge omstandigheden. Het is geschikt voor gebruik op de lippen en andere droge huidgebieden. Gebruik * Breng een dunne laag aan op de gewenste plekken. * Herhaal indien nodig, vooral bij blootstelling aan koude of droge lucht.

Hegron beschermende vaseline, 300g
Gewicht
350 g
Ingrediënten
Hegron beschermende vaseline, 300g
Fabrikant
Hegron
Doelgroepen
Unisex
EAN
8710444290043
MPN (Manufacturer Part Number)
DW35669

Gewicht
350 g
Ingrediënten
Hegron beschermende vaseline, 300g
Fabrikant
Hegron
Doelgroepen
Unisex
EAN
8710444290043
MPN (Manufacturer Part Number)
DW35669
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Creme de la Mer 60ml
Creme de la Mer 60ml
€ 578,23/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 56
€ 179,25
Gratis bezorging
Verkoper: LOGNOW
Productafbeelding van Cetaphil Hydraterende Crème (453 gr)
Cetaphil Hydraterende Crème (453 gr)
€ 32,37/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 18
€ 16,16
-8%
€ 14,76
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van CAVILON Langdurige huidbeschermingscrème 3392G, 92g, PZN 10286434
CAVILON Langdurige huidbeschermingscrème 3392G, 92g, PZN 10286434
€ 350,22/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 18
€ 32,22
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Deumavan beschermende zalf, neutrale tube, 125 ml, vetzalf
Deumavan beschermende zalf, neutrale tube, 125 ml, vetzalf
€ 126,08/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 15,76
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Bioderma Sébium, hydraterende crème, 40 ml
Bioderma Sébium, hydraterende crème, 40 ml
€ 559,75/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 20
€ 22,39
Gratis bezorging
Verkoper: Caasi_nl
Productafbeelding van Gezichtscrème Egyptian Magic Skin, 118 ml
Gezichtscrème Egyptian Magic Skin, 118 ml
€ 258,22/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 30,47
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Tabaibaloe Aloe Vera gezichts- en bodycrème, 300 ml
Tabaibaloe Aloe Vera gezichts- en bodycrème, 300 ml
€ 13,03/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 110
€ 4,02
-2%
€ 3,91
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Pond's Hydraterende gezichtscrème voor droge huid, 184 g
Pond's Hydraterende gezichtscrème voor droge huid, 184 g
€ 70,60/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 12,99
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van Hondrostrong Forte Crème - 200 ml, verpakking met 2 stuks
Hondrostrong Forte Crème - 200 ml, verpakking met 2 stuks
€ 340,00/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 52
€ 68,00
Gratis bezorging
Verkoper: Intact27
Productafbeelding van Palmer's Massagecrème voor Rekkenmerken 125 G Palmer's
Palmer's Massagecrème voor Rekkenmerken 125 G Palmer's
€ 85,40/1l
€ 9,04
-5%
€ 8,54
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van NIVEA Cellular Luminous630 2-in-1 Anti-aging en anti-pigmentvlek serum, 30 ml, voor vrouwen, geschikt voor volwassen huid, 30 ml
NIVEA Cellular Luminous630 2-in-1 Anti-aging en anti-pigmentvlek serum, 30 ml, voor vrouwen, geschikt voor volwassen huid, 30 ml
€ 1.429,33/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 20
€ 42,88
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Roche-Posay Lipikar Báume AP+ Max, 200 ml
Roche-Posay Lipikar Báume AP+ Max, 200 ml
€ 20.450,00/1l
€ 20,45
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Nuxe Crème Fraîche de Beauté, 3-in-1 gezichtscrème, 100 ml
Nuxe Crème Fraîche de Beauté, 3-in-1 gezichtscrème, 100 ml
€ 246,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 24,60
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Topicrem Ultra-hydraterende Bodylotion, 500 ml
Topicrem Ultra-hydraterende Bodylotion, 500 ml
€ 35,92/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 17,96
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van 7 x 2 ml Babor Power Ampullen Hyaluronzuur
7 x 2 ml Babor Power Ampullen Hyaluronzuur
€ 2.292,86/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 32,10
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Medik8 Total Moisture Dagcrème voor het gezicht
Medik8 Total Moisture Dagcrème voor het gezicht
€ 1.017,40/1l
€ 85,91
-40%
€ 50,87
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van LINOLA Huidmelk Dispenser, 500 ml, PZN 14445846
LINOLA Huidmelk Dispenser, 500 ml, PZN 14445846
€ 48,04/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 24,02
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Vaseline Cocoa Radiant Gel Olie, olie, hydraterend, verzachtend, verzorgend, 200 ml, fles, minerale olie, gehydrogeneerd styreen/butadieen copolymeer, Theobroma Cacao (cacao) zadenboter,..., 1 stuk
Vaseline Cocoa Radiant Gel Olie, olie, hydraterend, verzachtend, verzorgend, 200 ml, fles, minerale olie, gehydrogeneerd styreen/butadieen copolymeer, Theobroma Cacao (cacao) zadenboter,..., 1 stuk
€ 64,95/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 12,99
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van Kativa Braziliaanse stijfset met keratine, 225 ml
Kativa Braziliaanse stijfset met keratine, 225 ml
€ 155,51/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 33
€ 34,99
Verkoper: The-Fast-Order
Productafbeelding van Hydraterende crème voor droge en zeer droge huid (454 g)
Hydraterende crème voor droge en zeer droge huid (454 g)
€ 26.470,00/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 26,47
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Dexyane hydraterende balsem (verzachtende balsem tegen jeuk), 200 ml
Dexyane hydraterende balsem (verzachtende balsem tegen jeuk), 200 ml
€ 24.510,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 24,51
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Dalan D'Olive Voedende Crème, 250 ml
Dalan D'Olive Voedende Crème, 250 ml
€ 87,80/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 21,95
Gratis bezorging
Verkoper: WAYS
Productafbeelding van PR - Huidbescherming PR 88 - Huidbeschermingscrème, wateroplosbaar, 1 liter verpakking
PR - Huidbescherming PR 88 - Huidbeschermingscrème, wateroplosbaar, 1 liter verpakking
€ 22,10/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 22,10
Gratis bezorging
Verkoper: GYZS
Productafbeelding van Tesori d'Oriente White Musk, crème, uniseks, voedend, geschikt voor alle huidtypes, 300 ml, pot
Tesori d'Oriente White Musk, crème, uniseks, voedend, geschikt voor alle huidtypes, 300 ml, pot
€ 51,13/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 17
€ 16,12
-4%
€ 15,34
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Sorion crème voor huidverzorging als aanvulling op de behandeling, 150 ml crème
Sorion crème voor huidverzorging als aanvulling op de behandeling, 150 ml crème
€ 238,11/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 37,86
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van PENATEN 4653909008 PENATEN sensitiv Hautschutzcreme 200 ml
PENATEN 4653909008 PENATEN sensitiv Hautschutzcreme 200 ml
€ 31,50/1kg
€ 6,30
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van SORION Herstellende Crème, 50g. PZN 10132866
SORION Herstellende Crème, 50g. PZN 10132866
€ 344,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 17,20
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Evolsin Krätze Milde Emulsie, 150 ml
Evolsin Krätze Milde Emulsie, 150 ml
€ 134,73/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 20,21
Verkoper: AbisZ-Markt

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Hyaluron Body Firming Gel 100ml | SANTAVERDE
Hyaluron Body Firming Gel 100ml | SANTAVERDE
€ 33,66
Verkoper: PerfumTraders
€ 336,60/1l
Productafbeelding van Gezichtscrème Egyptian Magic Skin, 118 ml
Gezichtscrème Egyptian Magic Skin, 118 ml
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 30,47
Verkoper: PerfumTraders
€ 258,22/1l
Productafbeelding van Cetaphil | Hydraterende crème - 48 g - parfumvrij - intensieve hydratatie - geschikt voor de gevoelige huid
Cetaphil | Hydraterende crème - 48 g - parfumvrij - intensieve hydratatie - geschikt voor de gevoelige huid
€ 31,99
Verkoper: Lemonbite
€ 666,46/1l
Productafbeelding van UNIQUE SKIN | Versterkend serum met bioretinol
UNIQUE SKIN | Versterkend serum met bioretinol
€ 13,99
Verkoper: Lemonbite
€ 99,93/1kg
Productafbeelding van Nuxe Rêve de Miel Reinigingsgel voor Gelaat en Lichaam (400 ml)
Nuxe Rêve de Miel Reinigingsgel voor Gelaat en Lichaam (400 ml)
€ 16,76
Verkoper: PerfumTraders
€ 41,90/1l
Productafbeelding van Dior Prestige La Crème Riche, 50 ml, herverpakking
Dior Prestige La Crème Riche, 50 ml, herverpakking
€ 461,68
-€ 112,84
€ 348,84
Verkoper: PerfumTraders
€ 6.976,80/1l
Productafbeelding van Sisley Sisleÿa L'Intégral Anti-Âge, Crème, Unisex, Anti-veroudering, Versterkend, Hydraterend, Verzachtend, Geschikt voor elk huidtype, 150 ml, Tube
Sisley Sisleÿa L'Intégral Anti-Âge, Crème, Unisex, Anti-veroudering, Versterkend, Hydraterend, Verzachtend, Geschikt voor elk huidtype, 150 ml, Tube
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 333,00
-€ 148,74
€ 184,26
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.228,40/1l
Productafbeelding van Sisley Le Sculpteur, Crème, voor vrouwen, anti-cellulite, verstevigende crème, geschikt voor normale huid, 200 ml, verpakt in een pompflacon
Sisley Le Sculpteur, Crème, voor vrouwen, anti-cellulite, verstevigende crème, geschikt voor normale huid, 200 ml, verpakt in een pompflacon
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 131,82
Verkoper: PerfumTraders
€ 659,10/1l
Productafbeelding van Méthode Jeanne Piaubert 3355998700256, voor vrouwen, geschikt voor elk huidtype, geeft volume, 50 ml, 1 stuk
Méthode Jeanne Piaubert 3355998700256, voor vrouwen, geschikt voor elk huidtype, geeft volume, 50 ml, 1 stuk
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 115,53
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.310,60/1l
Productafbeelding van Helena Rubinstein Powercell Skinmunity Emulsie
Helena Rubinstein Powercell Skinmunity Emulsie
€ 153,82
-€ 15,13
€ 138,69
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.849,20/1l
Productafbeelding van Thierry Mugler Alien, hydraterend, verzachtend, universele formule, vrouwelijk, pot, AQUA/WATER/EAU. CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE. ALCOHOL. COCOGLYCERIDES. PARFUM/FRAGRANCE...., 200 ml
Thierry Mugler Alien, hydraterend, verzachtend, universele formule, vrouwelijk, pot, AQUA/WATER/EAU. CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE. ALCOHOL. COCOGLYCERIDES. PARFUM/FRAGRANCE...., 200 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 67,32
Verkoper: PerfumTraders
€ 336,60/1l
Productafbeelding van Acqua di Parma Yuzu, Crème, Unisex, Hydraterend, Verhelderend, Voedend, Verzachtend, 150 ml, Glycerine, Shea-boter, Glazen verpakking
Acqua di Parma Yuzu, Crème, Unisex, Hydraterend, Verhelderend, Voedend, Verzachtend, 150 ml, Glycerine, Shea-boter, Glazen verpakking
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 69,36
Verkoper: PerfumTraders
€ 462,40/1l
Productafbeelding van Byredo Gypsy Water Body Lotion, 200 ml
Byredo Gypsy Water Body Lotion, 200 ml
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 66,30
Verkoper: PerfumTraders
€ 331,50/1l
Productafbeelding van Dior Solar Beschermende Crème SPF 50, voor het lichaam, 150 ml, Crème, Ochana, Geschikt voor alle huidtypes, voor vrouwen
Dior Solar Beschermende Crème SPF 50, voor het lichaam, 150 ml, Crème, Ochana, Geschikt voor alle huidtypes, voor vrouwen
€ 88,93
-33%
€ 59,16
Verkoper: PerfumTraders
€ 394,40/1l
Productafbeelding van NARS - Pure Radiant Tinted Moisturizer SPF 30 - Getinte hydraterende crème 50 ml
NARS - Pure Radiant Tinted Moisturizer SPF 30 - Getinte hydraterende crème 50 ml
€ 52,02
Verkoper: PerfumTraders
€ 52,02/1kg
Productafbeelding van Getinte hydraterende crème met SPF 30 (Pure Radiant Tinted Moisturizer), 50 ml, Havana
Getinte hydraterende crème met SPF 30 (Pure Radiant Tinted Moisturizer), 50 ml, Havana
€ 51,00
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.020,00/1l
Productafbeelding van Cactus - Bouncy Serum 52ml | WHAMISA
Cactus - Bouncy Serum 52ml | WHAMISA
€ 50,26
Verkoper: PerfumTraders
€ 966,54/1l
Productafbeelding van JEANNE PIAUBERT WONDERFESS 3D GEL: Verstevigende gel voor de billen, 100 ml
JEANNE PIAUBERT WONDERFESS 3D GEL: Verstevigende gel voor de billen, 100 ml
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 44,40
Verkoper: PerfumTraders
€ 444,00/1l