3000W Stoomreiniger, 5 bar, hogedrukreiniger, handstoomreiniger voor keuken, badkamer, auto

€ 147,91

Gratis bezorging

Naar huis en naar afhaalstations

za 3 – wo 7 oktober

Gratis retour – 14 dagen

Onze bestedeals
Stoomreinigers & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Stoomreiniger voor handgebruik, 1100W / 350 ml, model KD426
Stoomreiniger voor handgebruik, 1100W / 350 ml, model KD426
€ 105,69/1l
€ 36,99
Verkoper: Luxtom
Productafbeelding van 6-in-1 Stoomreiniger 1580 W, Stoommop met 110 °C Hete Stoom, 15 Sec. Opwarmtijd, Handstoomreiniger met Roterende Reinigingspads
6-in-1 Stoomreiniger 1580 W, Stoommop met 110 °C Hete Stoom, 15 Sec. Opwarmtijd, Handstoomreiniger met Roterende Reinigingspads
€ 167,98/1l
€ 83,99
5% vanaf 2 stuks
Gratis bezorging
Verkoper: Lubluelu-DE
Productafbeelding van COSTWAY stoomreiniger, 2000W, mobiele reinigingsmachine met een tank van 1,8 liter en 13 accessoires, stoomsteel voor tapijten, ramen, glas en gordijnen, geel
COSTWAY stoomreiniger, 2000W, mobiele reinigingsmachine met een tank van 1,8 liter en 13 accessoires, stoomsteel voor tapijten, ramen, glas en gordijnen, geel
€ 62,77/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 170
€ 112,99
Gratis bezorging
Verkoper: FDSGmbH
Productafbeelding van Draagbare Stoomreiniger 1400W, 4 Bar Handstoomreiniger met 9 Accessoires, 0,4L Watertank voor Keuken, Badkamer & Auto
Draagbare Stoomreiniger 1400W, 4 Bar Handstoomreiniger met 9 Accessoires, 0,4L Watertank voor Keuken, Badkamer & Auto
€ 94,97/1l
€ 37,99
5% vanaf 2 stuks
Gratis bezorging
Verkoper: Lubluelu-DE
Productafbeelding van Olvy Waschsauger PRO: Stoomreiniger voor meubels, tapijtreiniger inclusief accessoires, natzuiger voor banken, matrassen, auto's en tapijten
Olvy Waschsauger PRO: Stoomreiniger voor meubels, tapijtreiniger inclusief accessoires, natzuiger voor banken, matrassen, auto's en tapijten
€ 179,98/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 378
€ 89,99
Gratis bezorging
Verkoper: Olvy
Productafbeelding van Steam cleaner - HKoeNIG - NV6200 - Pressure 4 bars - Capacity 1.5L - Autonomy 45min
Steam cleaner - HKoeNIG - NV6200 - Pressure 4 bars - Capacity 1.5L - Autonomy 45min
€ 91,67/1l
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 137,50
Gratis bezorging
Verkoper: Erksononline1
Productafbeelding van Clatronic 263785 Clatronic DR 3653, stoomreiniger, geel-zwart, met 9 accessoires
Clatronic 263785 Clatronic DR 3653, stoomreiniger, geel-zwart, met 9 accessoires
€ 147,40/1l
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 117
€ 52,00
-29%
€ 36,85
Gratis bezorging
Verkoper: ClatronicCZSK
Productafbeelding van Steam Mop Vileda Steam XXL 3.0
Steam Mop Vileda Steam XXL 3.0
€ 232,47/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 228
€ 92,99
Gratis bezorging
Verkoper: Coolsound
Productafbeelding van 3000W stoomreinigerDraagbare handstoomreinigerHogedrukaanstoomapparaatHandzaam stoomreiniger
3000W stoomreinigerDraagbare handstoomreinigerHogedrukaanstoomapparaatHandzaam stoomreiniger
€ 140,50
Gratis bezorging
Verkoper: Easybuy
Productafbeelding van Multifunctionele stoomreiniger 2000W, vloerreiniger, tapijtreiniger, handapparaat, stoomreiniger met accessoires, wit
Multifunctionele stoomreiniger 2000W, vloerreiniger, tapijtreiniger, handapparaat, stoomreiniger met accessoires, wit
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 72
€ 59,00
5% vanaf 2 stuks
Gratis bezorging
Verkoper: MALIS
Productafbeelding van MalTec stoomreiniger HDS6000W-PRO met accessoires: stoomdweil, multifunctionele stoomreiniging, stoomsterilisatie, raamreiniger, 2000W, wit
MalTec stoomreiniger HDS6000W-PRO met accessoires: stoomdweil, multifunctionele stoomreiniging, stoomsterilisatie, raamreiniger, 2000W, wit
€ 64,06/1l
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 102,50
Gratis bezorging
Verkoper: MALIS
Productafbeelding van Olvy 14-in-1 stoomreiniger met dweilfunctie en touchscreen – 125 °C stoom – Handheld stoomreiniger voor tapijten, banken en harde vloeren – 5 meter kabel
Olvy 14-in-1 stoomreiniger met dweilfunctie en touchscreen – 125 °C stoom – Handheld stoomreiniger voor tapijten, banken en harde vloeren – 5 meter kabel
3,5Gemiddelde beoordeling: 3,5 van 5Aantal beoordelingen: 21
€ 79,99
Gratis bezorging
Verkoper: Olvy
Productafbeelding van Wëasy NVP15 hogedrukaansteker voor stoomreiniging, 1,5 liter waterreservoir, 4 bar, 1500 W, geel/zwart
Wëasy NVP15 hogedrukaansteker voor stoomreiniging, 1,5 liter waterreservoir, 4 bar, 1500 W, geel/zwart
€ 75,13/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 112,70
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van Ariete 4146/02, Stoomreiniger met cilindrische vorm, 1,6 liter, Wit, Lichtblauw, 1600 ml, RVS, 1500 W
Ariete 4146/02, Stoomreiniger met cilindrische vorm, 1,6 liter, Wit, Lichtblauw, 1600 ml, RVS, 1500 W
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 147,92
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Stoomreiniger, 900-1500W, met 10 accessoires - Model W-67200
Stoomreiniger, 900-1500W, met 10 accessoires - Model W-67200
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 63
€ 29,25
Verkoper: PolisElectro
Productafbeelding van Stoomreiniger Adler AD 7038
Stoomreiniger Adler AD 7038
€ 88,58/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 41
€ 39,86
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van Leifheit stoomreiniger CleanTenso Power
Leifheit stoomreiniger CleanTenso Power
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 186
€ 299,73
Gratis bezorging
Verkoper: NovaMBSmart
Productafbeelding van Camry Premium CR 7021, Draagbare stoomreiniger, 0,35 liter, Zwart, Wit, Knopbediening, 1500 W, 3,5 bar
Camry Premium CR 7021, Draagbare stoomreiniger, 0,35 liter, Zwart, Wit, Knopbediening, 1500 W, 3,5 bar
€ 106,11/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 66
€ 37,14
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Uwant Y100 Stoomreinigingsapparaat, 3-in-1 stoomreiniger voor bank, tapijt en auto, met 18 kPa, 1750W hete stoom, 65°C heet water en koud water
Uwant Y100 Stoomreinigingsapparaat, 3-in-1 stoomreiniger voor bank, tapijt en auto, met 18 kPa, 1750W hete stoom, 65°C heet water en koud water
€ 133,32/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 159,99
Gratis bezorging
Verkoper: WohnWunder
Productafbeelding van Thomas Vaporo stoomreiniger, 3,5 bar, 1500W, 1,6 liter, lichtblauw/wit
Thomas Vaporo stoomreiniger, 3,5 bar, 1500W, 1,6 liter, lichtblauw/wit
€ 119,42/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 237,30
-€ 46,23
€ 191,07
Verkoper: TEC-MORE

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Productbeschrijving

Belangrijkste kenmerken

Hoogwaardig materiaal: Het is gemaakt van hoogwaardig ABS-plastic en roestvrij staal, wat het slijtvast, schokbestendig en corrosiebestendig maakt, zodat het langdurig gebruikt kan worden.

Krachtige reiniging: Met een vermogen van 3000W en een stoomdruk van 2-3,5 bar verwijdert het effectief hardnekkig vuil en vet van oppervlakken, waardoor u snel en gemakkelijk kunt schoonmaken.

Twee reinigingsmodi: Het heeft zowel koudwater- als stoomreinigingsopties, zodat u afhankelijk van het type vlek een andere reinigingsmethode kunt kiezen, wat u veel gemak biedt.

Instelbare stoomhoeveelheid: Door de knoppen "Droog" en "Nat" in te stellen, kunt u het watergehalte van de stoom aanpassen aan de behoeften van de verschillende objecten die u wilt reinigen, waardoor uw spullen niet alleen beschermd worden tegen beschadiging, maar ook een beter reinigingsresultaat wordt bereikt.

Tijdbesparend en energiebesparend: Dit product maakt gebruik van een tankloos ontwerp en gebruikt de waterinlaatbuis om een externe waterbron als vervanging te gebruiken, wat handig is om op elk moment water bij te vullen zonder zich zorgen te hoeven maken over het tillen van zware en frequente waterbijvullingen.

Doordacht ontwerp: De spuitpistool ligt goed in de hand en glijdt niet weg, waardoor handvermoeidheid effectief wordt verminderd.

Veilig in gebruik: Overstroombeveiliging, watertekortbeveiliging, elektrische schokbeveiliging en een dubbele veiligheidsfunctie maken dit product zeer veilig.

Daarnaast is de stoom chemisch vrij en bevat het geen schadelijke stoffen of resten, waardoor het zeer veilig is voor uw gezin.

Gemakkelijk schoon te maken: De verlengstang, de 3,94 voet lange inlaatbuis, de 9,18 voet lange stoomslang en de 5,9 voet lange stroomkabel zorgen voor extra manoeuvreerbaarheid en bereik op moeilijk bereikbare plaatsen.

Gemakkelijk te vervoeren: Dit product is een gereedschapskist met een handvat en is licht (minder dan 12,04 lbs), waardoor u dit product gemakkelijk naar elke werkplek kunt meenemen zonder veel tijd en moeite.

Breed toepassingsgebied: Het heeft een unieke functie voor het regelen van de stoomvochtigheid en is daarom uitstekend geschikt voor het grondig reinigen van harde vloeren, tegels, tapijten, vuil, meubels, toiletten, ramen, banken, auto-onderdelen en nog veel meer.

Eenvoudige installatie: Dankzij de complete accessoires en een gedetailleerde Engelstalige handleiding kunt u de installatie snel voltooien en het apparaat in korte tijd leren bedienen.

Details

Meerdere borstels: Afhankelijk van uw behoeften kunt u de grote borstel gebruiken voor het schoonmaken van grote oppervlakken zoals muren, tafels en afzuigkappen, en de kleine borstel voor het reinigen van oppervlakken van speelgoed, meubels, glas, keramiek en tegels. U kunt ook de stalen borstel gebruiken voor metalen oppervlakken zoals ovens, pannen en spoelbakken.

LED-zaklamp: Deze kan aan de pistool worden bevestigd om verlichting te bieden in donkere omgevingen.

Sluitingen van de gereedschapskist: Deze beschermen de kist tegen onbedoeld openen en zorgen voor een eenvoudige opening en sluiting.

Verlengstang: Deze kan u helpen bij het reinigen van kleine hoekjes en moeilijk bereikbare plekken, waardoor een gerichtere reiniging mogelijk is.

Indicatieverlichting: De indicatieverlichting in de behuizing licht op wanneer u het apparaat gebruikt. Dit geeft een waarschuwing en zorgt voor een veiligere bediening.

Let op:

Dit product is niet geschikt voor het reinigen van textiel, zoals banken, matrassen, tapijten en lederen producten.

Het product bevat geen waterreservoir.

Specificaties

Model: CNT-QX- A

Kleur: Zwart

Stijl: Modern

Materiaal: ABS, Roestvrij staal

Voeding: Elektrisch met kabel

Stekkertype: EU-norm

Type: Handmatig

Reinigingstype: Stoomreiniging

Stoomtype: Natte en droge stoom

Batterijtype zaklamp: 1*AA (niet inbegrepen)

Spanning: 220V

Vermogen: 3000W

Stoomdruk: 2-3.5bar

Koudwaterdruk: Ongeveer 9 kg/19.84 lbs

Waterverbruik: 0.2-2.8L/min/0.05-0.74gal/min

Lengte netsnoer: 1.8 m/5.90 ft

Lengte inlaatrobuur: 1,2 m/3,94 ft

Lengte stoomrobuur: 2.8m/ 9.18ft

Productgrootte: 432419cm/ 16.939.457.48in

Verpakkingsgrootte: 463125cm/ 18.1112.29.84in

Bruto gewicht: 5.46kg/12.04lbs

Inhoud van de verpakking

1* Stoomreiniger

1* Spuitpistool

1* Inlaatrobuur

1* Verlengstang

1* Grote borstel

2* Kleine borstels

2* Stalen borstels

1* Zaklamp

4* Waterdichte ringen

1* Engelstalige handleiding

Kleur
Zwart
Fabrikant
easybuy
Maximale werkdruk
0.005 kbar
Vermogen
3000 W
Maximale temperatuur
130 °C
Gewicht
12.04 kg
EAN
733835799435
0733835799435
MPN (Manufacturer Part Number)
60210012022

Kleur
Zwart
Fabrikant
easybuy
Maximale werkdruk
0.005 kbar
Vermogen
3000 W
Maximale temperatuur
130 °C
Gewicht
12.04 kg
EAN
733835799435
0733835799435
MPN (Manufacturer Part Number)
60210012022
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van COSTWAY stoomreiniger, 2000W, mobiele reinigingsmachine met een tank van 1,8 liter en 13 accessoires, stoomsteel voor tapijten, ramen, glas en gordijnen, geel
COSTWAY stoomreiniger, 2000W, mobiele reinigingsmachine met een tank van 1,8 liter en 13 accessoires, stoomsteel voor tapijten, ramen, glas en gordijnen, geel
€ 62,77/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 170
€ 112,99
Gratis bezorging
Verkoper: FDSGmbH
Productafbeelding van Stijltangset 5-in-1 met 3 opzetstukken, stijltang voor grote krullen, stijltang met instelbare temperatuur, krultang met golvende platen, keramische coating, krullen
Stijltangset 5-in-1 met 3 opzetstukken, stijltang voor grote krullen, stijltang met instelbare temperatuur, krultang met golvende platen, keramische coating, krullen
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 90
€ 44,99
Gratis bezorging
Verkoper: BorlinGmbH
Productafbeelding van Steam cleaner - HKoeNIG - NV6200 - Pressure 4 bars - Capacity 1.5L - Autonomy 45min
Steam cleaner - HKoeNIG - NV6200 - Pressure 4 bars - Capacity 1.5L - Autonomy 45min
€ 91,67/1l
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 137,50
Gratis bezorging
Verkoper: Erksononline1
Productafbeelding van 3000W stoomreinigerDraagbare handstoomreinigerHogedrukaanstoomapparaatHandzaam stoomreiniger
3000W stoomreinigerDraagbare handstoomreinigerHogedrukaanstoomapparaatHandzaam stoomreiniger
€ 140,50
Gratis bezorging
Verkoper: Easybuy
Productafbeelding van EKO - Mirage Plus Sensor Recycler 30+15+15 liter - Stainless steel Plastic  - Matt Edelstahl
EKO - Mirage Plus Sensor Recycler 30+15+15 liter - Stainless steel Plastic - Matt Edelstahl
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 38
€ 268,67
-€ 95,67
€ 173,00
Gratis bezorging
Verkoper: vepabins
Productafbeelding van 3000W stoomreiniger met hoge druk, handstoomreiniger met 3 reinigingsmodi, geschikt voor huishoudelijk gebruik, autowassen, tapijten, douches en vloeren
3000W stoomreiniger met hoge druk, handstoomreiniger met 3 reinigingsmodi, geschikt voor huishoudelijk gebruik, autowassen, tapijten, douches en vloeren
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 155,04
-€ 3,64
€ 151,40
Gratis bezorging
Verkoper: Easybuy
Productafbeelding van Tineco iFLOOR 5 Breeze Complete: complete nat- en droogzuiger, met automatische reiniging, lichtgewicht, draadloos, stofzuiger met dweilfunctie, geschikt voor het reinigen van hoeken (<0,5 cm), blauw
Tineco iFLOOR 5 Breeze Complete: complete nat- en droogzuiger, met automatische reiniging, lichtgewicht, draadloos, stofzuiger met dweilfunctie, geschikt voor het reinigen van hoeken (<0,5 cm), blauw
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 204
€ 234,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van TEFAL Stoomstrijkstation SV6120 Express Essential
TEFAL Stoomstrijkstation SV6120 Express Essential
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 125
€ 129,53
-€ 3,56
€ 125,97
Verkoper: Di-Life
Productafbeelding van 2026 80000PA/680W Krachtige stofzuiger met SmartAI technologie, draadloos, 8-in-1, slim touchscreen display, stofzuiger met luchtfilter, geschikt voor het opzuigen van dierenharen
2026 80000PA/680W Krachtige stofzuiger met SmartAI technologie, draadloos, 8-in-1, slim touchscreen display, stofzuiger met luchtfilter, geschikt voor het opzuigen van dierenharen
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2122
€ 109,99
Gratis bezorging
Verkoper: 360deutschlandstore
Productafbeelding van Olvy Waschsauger PRO: Stoomreiniger voor meubels, tapijtreiniger inclusief accessoires, natzuiger voor banken, matrassen, auto's en tapijten
Olvy Waschsauger PRO: Stoomreiniger voor meubels, tapijtreiniger inclusief accessoires, natzuiger voor banken, matrassen, auto's en tapijten
€ 179,98/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 378
€ 89,99
Gratis bezorging
Verkoper: Olvy
Productafbeelding van Clatronic 263785 Clatronic DR 3653, stoomreiniger, geel-zwart, met 9 accessoires
Clatronic 263785 Clatronic DR 3653, stoomreiniger, geel-zwart, met 9 accessoires
€ 147,40/1l
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 117
€ 52,00
-29%
€ 36,85
Gratis bezorging
Verkoper: ClatronicCZSK
Productafbeelding van Steam Mop Vileda Steam XXL 3.0
Steam Mop Vileda Steam XXL 3.0
€ 232,47/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 228
€ 92,99
Gratis bezorging
Verkoper: Coolsound
Productafbeelding van Multifunctionele stoomreiniger 2000W, vloerreiniger, tapijtreiniger, handapparaat, stoomreiniger met accessoires, wit
Multifunctionele stoomreiniger 2000W, vloerreiniger, tapijtreiniger, handapparaat, stoomreiniger met accessoires, wit
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 72
€ 59,00
5% vanaf 2 stuks
Gratis bezorging
Verkoper: MALIS
Productafbeelding van Makita DHW 180 Z accu hogedrukreiniger 18 V 24 bar solo - zonder accu, zonder oplader
Makita DHW 180 Z accu hogedrukreiniger 18 V 24 bar solo - zonder accu, zonder oplader
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 31
€ 135,59
-€ 18,69
€ 116,90
Verkoper: RA-Trading
Productafbeelding van COSTWAY stoomreiniger, 2000W, geschikt voor 108 m², 5 bar stoomdruk, temperatuur tot 160℃, 1,8 liter tank, opwarmtijd van 8 minuten, met 13 accessoires en netsnoer
COSTWAY stoomreiniger, 2000W, geschikt voor 108 m², 5 bar stoomdruk, temperatuur tot 160℃, 1,8 liter tank, opwarmtijd van 8 minuten, met 13 accessoires en netsnoer
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 170
€ 112,99
Gratis bezorging
Verkoper: FDSGmbH
Productafbeelding van Ariete 4146/02, Stoomreiniger met cilindrische vorm, 1,6 liter, Wit, Lichtblauw, 1600 ml, RVS, 1500 W
Ariete 4146/02, Stoomreiniger met cilindrische vorm, 1,6 liter, Wit, Lichtblauw, 1600 ml, RVS, 1500 W
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 147,92
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Wëasy NVP15 hogedrukaansteker voor stoomreiniging, 1,5 liter waterreservoir, 4 bar, 1500 W, geel/zwart
Wëasy NVP15 hogedrukaansteker voor stoomreiniging, 1,5 liter waterreservoir, 4 bar, 1500 W, geel/zwart
€ 75,13/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 112,70
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van Clatronic® Nat- en droogzuiger | Blaasfunctie en shampoo-functie | 1200W | Tankinhoud 20 liter | Geschikt voor auto, tapijt, bank, vloeren | Inclusief accessoires | Natzuiger | BSS 1309
Clatronic® Nat- en droogzuiger | Blaasfunctie en shampoo-functie | 1200W | Tankinhoud 20 liter | Geschikt voor auto, tapijt, bank, vloeren | Inclusief accessoires | Natzuiger | BSS 1309
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 37
€ 155,81
Gratis bezorging
Verkoper: ClatronicCZSK
Productafbeelding van Stoomreiniger Adler AD 7038
Stoomreiniger Adler AD 7038
€ 88,58/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 41
€ 39,86
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van MalTec stoomreiniger HDS6000W-PRO met accessoires: stoomdweil, multifunctionele stoomreiniging, stoomsterilisatie, raamreiniger, 2000W, wit
MalTec stoomreiniger HDS6000W-PRO met accessoires: stoomdweil, multifunctionele stoomreiniging, stoomsterilisatie, raamreiniger, 2000W, wit
€ 64,06/1l
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 102,50
Gratis bezorging
Verkoper: MALIS
Productafbeelding van Olvy 14-in-1 stoomreiniger met dweilfunctie en touchscreen – 125 °C stoom – Handheld stoomreiniger voor tapijten, banken en harde vloeren – 5 meter kabel
Olvy 14-in-1 stoomreiniger met dweilfunctie en touchscreen – 125 °C stoom – Handheld stoomreiniger voor tapijten, banken en harde vloeren – 5 meter kabel
3,5Gemiddelde beoordeling: 3,5 van 5Aantal beoordelingen: 21
€ 79,99
Gratis bezorging
Verkoper: Olvy
Productafbeelding van Olvy tapijtreiniger, natzuigapparaat, 17.000 PA – Krachtig natzuigapparaat en tapijtreiniger voor banken, auto's en tapijten, inclusief accessoires en reinigingsmiddel
Olvy tapijtreiniger, natzuigapparaat, 17.000 PA – Krachtig natzuigapparaat en tapijtreiniger voor banken, auto's en tapijten, inclusief accessoires en reinigingsmiddel
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 378
€ 69,99
Gratis bezorging
Verkoper: Olvy
Productafbeelding van Stoomreiniger, 900-1500W, met 10 accessoires - Model W-67200
Stoomreiniger, 900-1500W, met 10 accessoires - Model W-67200
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 63
€ 29,25
Verkoper: PolisElectro
Productafbeelding van TRESKO® Gereedschapskoffer 949-delig | gereedschapskast | gereedschapskist | gereedschapstas | gereedschapsset | gereedschaptrolley | chroom-vanadium staal (Zwart)
TRESKO® Gereedschapskoffer 949-delig | gereedschapskast | gereedschapskist | gereedschapstas | gereedschapsset | gereedschaptrolley | chroom-vanadium staal (Zwart)
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 174
€ 93,79
Gratis bezorging
Verkoper: DWD-Company
Productafbeelding van Makita DUB 185 Z accu-bladblazer 18 V Solo - zonder accu, zonder oplader
Makita DUB 185 Z accu-bladblazer 18 V Solo - zonder accu, zonder oplader
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 121
€ 65,34
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van PARKSIDE Hogedrukreiniger "PHD 170 E3" (opvolger van de PHD 170 D2)
PARKSIDE Hogedrukreiniger "PHD 170 E3" (opvolger van de PHD 170 D2)
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 159
€ 139,00
Gratis bezorging
Verkoper: JR-Commerce
Productafbeelding van KARCHER SC 5 Easy Fix IRON PLUG - Steam cleaner - 2250 W - 4.2 bars - Eliminates up to 99.9% of viruses and bacteria
KARCHER SC 5 Easy Fix IRON PLUG - Steam cleaner - 2250 W - 4.2 bars - Eliminates up to 99.9% of viruses and bacteria
€ 259,33/1l
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 389,00
Gratis bezorging
Verkoper: Coolsound
Productafbeelding van Leifheit stoomreiniger CleanTenso Power
Leifheit stoomreiniger CleanTenso Power
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 186
€ 299,73
Gratis bezorging
Verkoper: NovaMBSmart
Productafbeelding van KÄRCHER 15126610 KÄRCHER SC 5 EasyFix IRON Dampfreiniger
KÄRCHER 15126610 KÄRCHER SC 5 EasyFix IRON Dampfreiniger
€ 320,32/1l
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 480,48
Verkoper: Shop-Mediarado
Productafbeelding van Uwant Y100 Stoomreinigingsapparaat, 3-in-1 stoomreiniger voor bank, tapijt en auto, met 18 kPa, 1750W hete stoom, 65°C heet water en koud water
Uwant Y100 Stoomreinigingsapparaat, 3-in-1 stoomreiniger voor bank, tapijt en auto, met 18 kPa, 1750W hete stoom, 65°C heet water en koud water
€ 133,32/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 159,99
Gratis bezorging
Verkoper: WohnWunder

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 3 beoordelingen
Beoordeeld op 5 november 2022 op
Geverifieerde aankoop
Beoordeeld op 13 juli 2025 op
Geverifieerde aankoop
Beoordeeld op 27 november 2024 op
Geverifieerde aankoop
Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van 2500W, 2 liter, multifunctionele stoomreiniger | Kraft&Dele
2500W, 2 liter, multifunctionele stoomreiniger | Kraft&Dele
€ 99,99
Verkoper: Luxtom
€ 50,00/1l
Productafbeelding van Stoomreiniger voor handgebruik, 1100W / 350 ml, model KD426
Stoomreiniger voor handgebruik, 1100W / 350 ml, model KD426
€ 36,99
Verkoper: Luxtom
€ 105,69/1l
Productafbeelding van KRAFT&DELE | Stoomreiniger, 2100W, met een tank van 1,2 liter, geschikt voor het reinigen van ovens, tapijten, banken, kussens, speelgoed en gladde vloeren
KRAFT&DELE | Stoomreiniger, 2100W, met een tank van 1,2 liter, geschikt voor het reinigen van ovens, tapijten, banken, kussens, speelgoed en gladde vloeren
€ 74,98
Verkoper: Luxtom
€ 62,48/1l
Productafbeelding van KRAFT&DELE | Stoomreiniger, 1200W, 450ml, voor het verwijderen van vuil, geschikt voor auto, keuken, badkamer en bekleding
KRAFT&DELE | Stoomreiniger, 1200W, 450ml, voor het verwijderen van vuil, geschikt voor auto, keuken, badkamer en bekleding
€ 37,99
Verkoper: Luxtom
€ 84,42/1l
Productafbeelding van KRAFT&DELE | Stoomreiniger, reiniger voor meubels met bekleding, 2500W
KRAFT&DELE | Stoomreiniger, reiniger voor meubels met bekleding, 2500W
€ 49,99
Verkoper: Luxtom
Productafbeelding van 6-in-1 Stoomreiniger 1580 W, Stoommop met 110 °C Hete Stoom, 15 Sec. Opwarmtijd, Handstoomreiniger met Roterende Reinigingspads
6-in-1 Stoomreiniger 1580 W, Stoommop met 110 °C Hete Stoom, 15 Sec. Opwarmtijd, Handstoomreiniger met Roterende Reinigingspads
€ 83,99
Gratis bezorging5% vanaf 2 stuks
Verkoper: Lubluelu-DE
€ 167,98/1l
Productafbeelding van COSTWAY Stoomreiniger, 2000W, 5 bar stoomdruk, 1,8L, tot 160°C, stoomreiniger voor vloeren met 28 accessoires, wielen en 5m netsnoer, kleur: geel
COSTWAY Stoomreiniger, 2000W, 5 bar stoomdruk, 1,8L, tot 160°C, stoomreiniger voor vloeren met 28 accessoires, wielen en 5m netsnoer, kleur: geel
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 144,99
Gratis bezorging
Verkoper: FDSGmbH
€ 80,55/1l
Productafbeelding van COSTWAY Stoomreiniger 2000W, 5 bar stoomdruk, 1,8L, tot 160°C, stoomreiniger voor vloeren met 28 accessoires, wielen en 5m netsnoer, wit
COSTWAY Stoomreiniger 2000W, 5 bar stoomdruk, 1,8L, tot 160°C, stoomreiniger voor vloeren met 28 accessoires, wielen en 5m netsnoer, wit
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 134,99
Gratis bezorging
Verkoper: FDSGmbH
€ 74,99/1l
Productafbeelding van COSTWAY Stoomreiniger, 2000W, geschikt voor 108 m², 5 bar stoomdruk, temperatuur tot 160℃, 1,8 liter tank, opwarmtijd van 8 minuten, stoomapparaat met 13 accessoires en netsnoer
COSTWAY Stoomreiniger, 2000W, geschikt voor 108 m², 5 bar stoomdruk, temperatuur tot 160℃, 1,8 liter tank, opwarmtijd van 8 minuten, stoomapparaat met 13 accessoires en netsnoer
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 170
€ 118,99
Gratis bezorging
Verkoper: FDSGmbH
Productafbeelding van Draagbare Stoomreiniger 1400W, 4 Bar Handstoomreiniger met 9 Accessoires, 0,4L Watertank voor Keuken, Badkamer & Auto
Draagbare Stoomreiniger 1400W, 4 Bar Handstoomreiniger met 9 Accessoires, 0,4L Watertank voor Keuken, Badkamer & Auto
€ 37,99
Gratis bezorging5% vanaf 2 stuks
Verkoper: Lubluelu-DE
€ 94,97/1l
Productafbeelding van Stoomreiniger 1400W 4 Bar, 9-in-1 Handstoomreiniger 110°C, 0,4L Watertank, 3 Min Opwarmtijd voor Keuken, Badkamer & Vloer
Stoomreiniger 1400W 4 Bar, 9-in-1 Handstoomreiniger 110°C, 0,4L Watertank, 3 Min Opwarmtijd voor Keuken, Badkamer & Vloer
€ 37,99
Gratis bezorging5% vanaf 2 stuks
Verkoper: Lubluelu-DE
€ 94,97/1l
Productafbeelding van COSTWAY stoomreiniger, 2000W, mobiele reinigingsmachine met een tank van 1,8 liter en 13 accessoires, stoomsteel voor tapijten, ramen, glas en gordijnen, geel
COSTWAY stoomreiniger, 2000W, mobiele reinigingsmachine met een tank van 1,8 liter en 13 accessoires, stoomsteel voor tapijten, ramen, glas en gordijnen, geel
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 170
€ 112,99
Gratis bezorging
Verkoper: FDSGmbH
€ 62,77/1l
Productafbeelding van COSTWAY stoomreiniger, 2000W, geschikt voor 108 m², 5 bar stoomdruk, temperatuur tot 160℃, 1,8 liter tank, opwarmtijd van 8 minuten, met 13 accessoires en netsnoer
COSTWAY stoomreiniger, 2000W, geschikt voor 108 m², 5 bar stoomdruk, temperatuur tot 160℃, 1,8 liter tank, opwarmtijd van 8 minuten, met 13 accessoires en netsnoer
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 170
€ 112,99
Gratis bezorging
Verkoper: FDSGmbH
Productafbeelding van INF Accessoires / moppads voor Kärcher SC1/SC2/SC3/SC4/SC5 stoomreiniger Veelkleurig
INF Accessoires / moppads voor Kärcher SC1/SC2/SC3/SC4/SC5 stoomreiniger Veelkleurig
€ 20,79
-3%
€ 20,09
Gratis bezorging
Verkoper: INFshop
Productafbeelding van Multifunctionele stoomreiniger 2000W, vloerreiniger, tapijtreiniger, handapparaat, stoomreiniger met accessoires, wit
Multifunctionele stoomreiniger 2000W, vloerreiniger, tapijtreiniger, handapparaat, stoomreiniger met accessoires, wit
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 72
€ 59,00
Gratis bezorging5% vanaf 2 stuks
Verkoper: MALIS
Productafbeelding van INF 4 moppads voor Kärcher stoomreiniger SC2 SC3 SC4 SC5
INF 4 moppads voor Kärcher stoomreiniger SC2 SC3 SC4 SC5
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 17,09
-3%
€ 16,49
Gratis bezorging15% Voucher
Verkoper: INFshop
Productafbeelding van MalTec stoomreiniger en hogedrukreiniger, 1350W, handapparaat voor ramen, meubels, voegen, 3 bar
MalTec stoomreiniger en hogedrukreiniger, 1350W, handapparaat voor ramen, meubels, voegen, 3 bar
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 47,40
Gratis bezorging5% vanaf 2 stuks
Verkoper: MALIS
€ 86,18/1l
Productafbeelding van COSTWAY stoomreiniger, 2 bar stoomdruk, 1 minuut opwarmtijd, 1400W vermogen, 400 ml tank. Handheld stoomreiniger met 14 accessoires, kleur: geel
COSTWAY stoomreiniger, 2 bar stoomdruk, 1 minuut opwarmtijd, 1400W vermogen, 400 ml tank. Handheld stoomreiniger met 14 accessoires, kleur: geel
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 57,99
Gratis bezorging
Verkoper: FDSGmbH
Productafbeelding van COSTWAY stoomreiniger, 2 bar stoomdruk, 1 minuut opwarmtijd, 1400W vermogen, 400ml tank. Handheld stoomreiniger met 14 accessoires, kleur groen
COSTWAY stoomreiniger, 2 bar stoomdruk, 1 minuut opwarmtijd, 1400W vermogen, 400ml tank. Handheld stoomreiniger met 14 accessoires, kleur groen
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 59,99
Gratis bezorging
Verkoper: FDSGmbH
Productafbeelding van COSTWAY stoomreiniger, 2 bar stoomdruk, 1 minuut opwarmtijd, 1400W vermogen, 400ml tank. Handheld stoomreiniger met 14 accessoires, blauw
COSTWAY stoomreiniger, 2 bar stoomdruk, 1 minuut opwarmtijd, 1400W vermogen, 400ml tank. Handheld stoomreiniger met 14 accessoires, blauw
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 59,99
Gratis bezorging
Verkoper: FDSGmbH