Wella Invigo Color Brilliance Conditioner 200ml, voor fijn tot normaal, gekleurd haar

€ 43,50

€ 174,00 / 1kg

Gratis bezorging

Bij jou thuis

wo 30 september – vr 2 oktober
Bij bestelling binnen
5h 32m 07s

Gratis retour – 14 dagen

Onze bestedeals
Haarconditioners & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Goldwell Dualsenses Rich Repair Herstellende Conditioner, 1000 ml, AI-gegenereerde afbeelding
Goldwell Dualsenses Rich Repair Herstellende Conditioner, 1000 ml
€ 82,62/1l
€ 82,62
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Sebastian DarkOil Conditioner voor gladheid en glans, 1000 ml
Sebastian DarkOil Conditioner voor gladheid en glans, 1000 ml
€ 57,12/1l
€ 57,12
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Redken Acidic Color Gloss Conditioner, 500 ml
Redken Acidic Color Gloss Conditioner, 500 ml
€ 72,30/1l
€ 36,15
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Sachajuan Leave-in Conditioner, 250 ml
Sachajuan Leave-in Conditioner, 250 ml
€ 122,40/1l
€ 30,60
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Wella Professionals INVIGO Color Brilliance, conditioner voor dik haar, voor vrouwen, professioneel, voor gekleurd haar, geschikt voor sterk haar, voor alle kleuren, beschermt de kleur, voedend, 1000 ml
Wella Professionals INVIGO Color Brilliance, conditioner voor dik haar, voor vrouwen, professioneel, voor gekleurd haar, geschikt voor sterk haar, voor alle kleuren, beschermt de kleur, voedend, 1000 ml
€ 20,28/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 20,28
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Wella Professionals Invigo Color Brilliance Conditioner, verfijnde formule, 200 ml
Wella Professionals Invigo Color Brilliance Conditioner, verfijnde formule, 200 ml
€ 97,85/1l
€ 19,57
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Goldwell Dualsenses Color Brilliance Conditioner, 1000 ml, AI-gegenereerde afbeelding
Goldwell Dualsenses Color Brilliance Conditioner, 1000 ml
€ 29,95/1l
€ 29,95
Verkoper: Beautykaufen
Productafbeelding van Indola Color Conditioner voor gekleurd haar, 300 ml
Indola Color Conditioner voor gekleurd haar, 300 ml
€ 51,67/1kg
€ 15,50
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Goldwell Dualsenses Color Brilliance Conditioner, 50 ml
Goldwell Dualsenses Color Brilliance Conditioner, 50 ml
€ 183,60/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 9,18
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Lazartigue, Color Protect, Haarkonditioneer, voor gekleurd haar, 150 ml
Lazartigue, Color Protect, Haarkonditioneer, voor gekleurd haar, 150 ml
€ 143,07/1l
€ 21,46
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van L'ORÉAL Vitamino Color Haarspoeling, 500 ml
L'ORÉAL Vitamino Color Haarspoeling, 500 ml
€ 73,02/1l
€ 36,51
Verkoper: Glamperfeu
Productafbeelding van Goldwell Dualsenses Color Brilliance Conditioner, 200 ml
Goldwell Dualsenses Color Brilliance Conditioner, 200 ml
€ 64,75/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 12,95
Verkoper: Beautykaufen
Productafbeelding van Conditioner voor gekleurd haar. Kleurbeschermende conditioner
Conditioner voor gekleurd haar. Kleurbeschermende conditioner
€ 0,05/1l
€ 13,51
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Invati Advanced conditioner voor gekleurd en fijn haar, 40 ml
Invati Advanced conditioner voor gekleurd en fijn haar, 40 ml
€ 237,50/1l
€ 9,50
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Goldwell Dualsenses Color Revive Conditioner voor gekleurd haar (koelrood), 200 ml
Goldwell Dualsenses Color Revive Conditioner voor gekleurd haar (koelrood), 200 ml
€ 124,65/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 24,93
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Olaplex No.5 Conditioner voor fijn haar, 1000 ml
Olaplex No.5 Conditioner voor fijn haar, 1000 ml
€ 48,09/1l
€ 48,09
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van Kerasilk Conditioner voor gekleurd haar, 750 ml
Kerasilk Conditioner voor gekleurd haar, 750 ml
€ 83,99/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 62,99
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van L'Oréal Professionnel, Vitamino Color Spectrum, Haarconditioner, voor kleurbehoud, 750 ml
L'Oréal Professionnel, Vitamino Color Spectrum, Haarconditioner, voor kleurbehoud, 750 ml
€ 45,03/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 33,77
Verkoper: Glamperfeu
Productafbeelding van Goldwell Dualsenses Conditioner voor gekleurd haar, herstellend en glanzend, 75 ml
Goldwell Dualsenses Conditioner voor gekleurd haar, herstellend en glanzend, 75 ml
€ 170,40/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 13,33
-4%
€ 12,78
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Londa Visible Repair Conditioner, 1000 ml
Londa Visible Repair Conditioner, 1000 ml
€ 18,83/1l
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 18,83
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Wella Professionals Invigo Color Brilliance Conditioner 200ml - voor fijn tot normaal, gekleurd haar

De Invigo Color Brilliance conditioner voor fijn/normaal en gekleurd haar is een conditioner die glans en zachtheid geeft, het haar hydrateert en tegelijkertijd de kleurintensiteit versterkt.

  • Dankzij antioxidanten en kleurverzorgende ingrediënten krijgt gekleurd haar een effectieve bescherming tegen vrije radicalen.
  • Deze conditioner, die glans geeft, weegt het haar niet.

Eigenschappen:

  • Geeft zachtheid
  • Biedt bescherming tegen vrije radicalen
  • Voor fijn, normaal, gekleurd haar
  • Versterkt de kleurintensiteit

Ingrediënten:

  • Aqua, Cetyl Alcohol, Stearamidopropyl Dimethylamine, Quaternium-18, Stearyl Alcohol, Parfum, Bis-Aminopropyl Dimethicone, Benzyl Alcohol, Phenoxyethanol, Cetearyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Hydroxyethylcellulose, Oleyl Alcohol, Tocopheryl Acetate, Methylparaben, Propylparaben, PEG-2M, EDTA, Polysorbate 60, Citric Acid, Linalool, Hexyl Cinnamal, Geraniol, Limonene, Citronellol, Silica, Diamond Powder, BHT.
  • Raadpleeg de verpakking van het geleverde product voor de volledige lijst met ingrediënten.

Gebruik:

  • Na het wassen zachtjes in het vochtige haar masseren.
  • Breng de conditioner vooral aan op de beschadigde delen, zoals de lengtes en punten.
  • Na een korte inwerktijd grondig uitspoelen.
Aqua/Water/Eau, Stearyl Alcohol, Cetyl Alcohol, Stearamidopropyl Dimethylamine, Bis-Aminopropyl Dimethicone, Fragrance/Parfum, Benzyl Alcohol, Phenoxyethanol, Glycerin, Dicetyldimonium Chloride, Glutamic Acid, Methylparaben, Tocopheryl Acetate, Propylparaben, Histidine, EDTA, Propylene Glycol, Limonene, Sodium Chloride, Linalool, Hexyl Cinnamal, Microcitrus Australasica Fruit Extract
Gewicht
250 g
Inhoud
200 ml
Ingrediënten
Ingrediënten: Aqua/Water/Eau, Cetyl Alcohol, Stearamidopropyl Dimethylamine, Quaternium-18, Stearyl Alcohol, Parfum/Fragrance, Bis-Aminopropyl Dimethicone, Benzyl Alcohol, Phenoxyethanol, Cetearyl Alcohol, Glycerin, Glyceryl Stearate, Hydroxyethylcellulose, Oleyl Alcohol, Methylparaben, Tocopheryl Acetate, PEG-2M, Propylparaben, Polysorbate 60, Limonene, EDTA, Histidine, Citric Acid, Linalool, Hexyl Cinnamal, Silica, Microcitrus Australasica Fruit Extract, BHT
Fabrikant
EAN
4064666315737
MPN (Manufacturer Part Number)
6334_

Gewicht
250 g
Inhoud
200 ml
Ingrediënten
Ingrediënten: Aqua/Water/Eau, Cetyl Alcohol, Stearamidopropyl Dimethylamine, Quaternium-18, Stearyl Alcohol, Parfum/Fragrance, Bis-Aminopropyl Dimethicone, Benzyl Alcohol, Phenoxyethanol, Cetearyl Alcohol, Glycerin, Glyceryl Stearate, Hydroxyethylcellulose, Oleyl Alcohol, Methylparaben, Tocopheryl Acetate, PEG-2M, Propylparaben, Polysorbate 60, Limonene, EDTA, Histidine, Citric Acid, Linalool, Hexyl Cinnamal, Silica, Microcitrus Australasica Fruit Extract, BHT
Fabrikant
EAN
4064666315737
MPN (Manufacturer Part Number)
6334_
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Wella Professionals INVIGO Brilliance Mask voor fijn haar, 150 ml, voor dames, geschikt voor fijn haar en normaal haar, voor kleurcorrectie, beschermend, versterkend, met doseerder, 1 stuk
Wella Professionals INVIGO Brilliance Mask voor fijn haar, 150 ml, voor dames, geschikt voor fijn haar en normaal haar, voor kleurcorrectie, beschermend, versterkend, met doseerder, 1 stuk
€ 59,60/1l
€ 8,94
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Wella Professionals INVIGO Color Brilliance Shampoo, verfijnd, 250 ml, Shampoo, Professioneel, Vrouwen, Gekleurd haar, Fijn haar, Normaal haar, Beschermt de kleur, Geeft glans
Wella Professionals INVIGO Color Brilliance Shampoo, verfijnd, 250 ml, Shampoo, Professioneel, Vrouwen, Gekleurd haar, Fijn haar, Normaal haar, Beschermt de kleur, Geeft glans
€ 103,76/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 25,94
Verkoper: Drogisterijplus-nl
Productafbeelding van Wella Professionals INVIGO Color Brilliance, 500 ml, Shampoo, Professioneel, voor vrouwen, geschikt voor gekleurd haar, voor alle kleuren
Wella Professionals INVIGO Color Brilliance, 500 ml, Shampoo, Professioneel, voor vrouwen, geschikt voor gekleurd haar, voor alle kleuren
€ 56,70/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 28,35
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Wella Professionals INVIGO Color Brilliance, conditioner voor dik haar, voor vrouwen, professioneel, voor gekleurd haar, geschikt voor sterk haar, voor alle kleuren, beschermt de kleur, voedend, 1000 ml
Wella Professionals INVIGO Color Brilliance, conditioner voor dik haar, voor vrouwen, professioneel, voor gekleurd haar, geschikt voor sterk haar, voor alle kleuren, beschermt de kleur, voedend, 1000 ml
€ 20,28/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 20,28
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Wella Professionals INVIGO Nutri-Enrich, diep voedende shampoo, 1000 ml, professioneel, voor vrouwen, voor droog en beschadigd haar, geschikt voor alle haarkleuren
Wella Professionals INVIGO Nutri-Enrich, diep voedende shampoo, 1000 ml, professioneel, voor vrouwen, voor droog en beschadigd haar, geschikt voor alle haarkleuren
€ 42,60/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 42,60
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Wella Professionals INVIGO Brilliance Mask, voor dik haar, 500 ml, uniseks, geschikt voor gekleurd haar, behoudt de kleurintensiteit, versterkt, verzorgt, met doseerkop. Inhoud: Water/Aqua/Eau, Stearyl Alcohol, Bis-Aminopropyl Dimethicone, Cetyl Alcohol, Behenamidopropyl...
Wella Professionals INVIGO Brilliance Mask, voor dik haar, 500 ml, uniseks, geschikt voor gekleurd haar, behoudt de kleurintensiteit, versterkt, verzorgt, met doseerkop. Inhoud: Water/Aqua/Eau, Stearyl Alcohol, Bis-Aminopropyl Dimethicone, Cetyl Alcohol, Behenamidopropyl...
€ 35,76/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 17,88
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Wella Professionals INVIGO Aqua Pure, reinigingsshampoo, 1000 ml, professioneel, voor dames, reinigend, verfrissend, fles
Wella Professionals INVIGO Aqua Pure, reinigingsshampoo, 1000 ml, professioneel, voor dames, reinigend, verfrissend, fles
€ 29,56/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 29,56
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Wella Professionals Nutricurls Waves, 250 ml, Shampoo, Professioneel, Geschikt voor zowel mannen als vrouwen, Voor krullend haar, Geschikt voor alle haarkleuren
Wella Professionals Nutricurls Waves, 250 ml, Shampoo, Professioneel, Geschikt voor zowel mannen als vrouwen, Voor krullend haar, Geschikt voor alle haarkleuren
€ 57,44/1l
€ 14,36
Gratis bezorging
Verkoper: SEILOIRE
Productafbeelding van Wella Professionals INVIGO Brilliance Mask, voor dik haar, 150 ml, voor dames, geschikt voor gekleurd haar, behoudt de kleurintensiteit, verzorgt, versterkt, behandeling, met doseerder, 1 stuk
Wella Professionals INVIGO Brilliance Mask, voor dik haar, 150 ml, voor dames, geschikt voor gekleurd haar, behoudt de kleurintensiteit, verzorgt, versterkt, behandeling, met doseerder, 1 stuk
€ 60,27/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 9,04
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Wella Invigo Color Brilliance Mask 150ml: intensieve verzorging voor gekleurd haar
Wella Invigo Color Brilliance Mask 150ml: intensieve verzorging voor gekleurd haar
€ 104,67/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 15,70
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Wella Professionals Ultimate Repair Shampoo, 1000 ml
Wella Professionals Ultimate Repair Shampoo, 1000 ml
€ 41,95/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 41,95
Gratis bezorging
Verkoper: Beautykaufen
Productafbeelding van Wella Professionals Invigo Color Brilliance Conditioner, verfijnde formule, 200 ml
Wella Professionals Invigo Color Brilliance Conditioner, verfijnde formule, 200 ml
€ 97,85/1l
€ 19,57
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Wella Professionals EIMI Volume Shape Control: Volume-gevende styling mousse voor extra sterk hold, 300 ml
Wella Professionals EIMI Volume Shape Control: Volume-gevende styling mousse voor extra sterk hold, 300 ml
€ 65,90/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 19,77
Gratis bezorging
Verkoper: SEILOIRE
Productafbeelding van Wella Color Fresh Mask, bruin, karamelglans, 150 ml, voor dames, geschikt voor alle haartypes, tube
Wella Color Fresh Mask, bruin, karamelglans, 150 ml, voor dames, geschikt voor alle haartypes, tube
€ 62,20/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 65
€ 9,33
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Eimi Gel na vlasy Shape Me voor vrouwen, 150 ml - Wella Professionals
Eimi Gel na vlasy Shape Me voor vrouwen, 150 ml - Wella Professionals
€ 72,47/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 10,87
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Wella Professionals System Professional Balance Shampoo voor de hoofdhuid, 1000 ml, Shampoo, Professioneel, Unisex, Geschikt voor droog haar, Geschikt voor gevoelig haar, Hydraterend, Voedend, Beschermend, Kalmerend
Wella Professionals System Professional Balance Shampoo voor de hoofdhuid, 1000 ml, Shampoo, Professioneel, Unisex, Geschikt voor droog haar, Geschikt voor gevoelig haar, Hydraterend, Voedend, Beschermend, Kalmerend
€ 17,51/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 17,51
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Wella Invigo Nutri Enrich, 500 ml, voor dames, geschikt voor droog haar, alle haarkleuren, tegen kroezing, voedend, verzachtend, gladmakend, met goji-extract
Wella Invigo Nutri Enrich, 500 ml, voor dames, geschikt voor droog haar, alle haarkleuren, tegen kroezing, voedend, verzachtend, gladmakend, met goji-extract
€ 56,08/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 28,04
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Wella Professionals EIMI Volume Extra Volume: Volumegevende mousse voor sterk haar, 300 ml
Wella Professionals EIMI Volume Extra Volume: Volumegevende mousse voor sterk haar, 300 ml
€ 58,20/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 17,46
Gratis bezorging
Verkoper: SEILOIRE
Productafbeelding van SP Balance Scalp shampoo voor vrouwen, 1000 ml - Wella Professionals
SP Balance Scalp shampoo voor vrouwen, 1000 ml - Wella Professionals
€ 25,46/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 25,46
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Wella Professionals Eimi Mistify Me Light, een lichte, snel drogende haarlak, 300 ml
Wella Professionals Eimi Mistify Me Light, een lichte, snel drogende haarlak, 300 ml
€ 21,95/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 8,78
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Elizabeth Arden White Tea Wild Rose, voor dames, 100 ml, niet navulbare fles, geur noten: peer, rode bes, thee, salie, pioenroos, roos, amber, muskus
Elizabeth Arden White Tea Wild Rose, voor dames, 100 ml, niet navulbare fles, geur noten: peer, rode bes, thee, salie, pioenroos, roos, amber, muskus
€ 322,10/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 32,21
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Lancaster 365 Skin Repair Jeugdherstellende Nachtcrème
Lancaster 365 Skin Repair Jeugdherstellende Nachtcrème
€ 1.103,80/1l
€ 59,16
-6%
€ 55,19
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Wella SP Balance Scalp Energy Serum, 100 ml
Wella SP Balance Scalp Energy Serum, 100 ml
€ 357,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 35,70
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Wella SP System Professional Herstellende Conditioner, 1000 ml
Wella SP System Professional Herstellende Conditioner, 1000 ml
€ 17,79/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 23,18
-15%
€ 19,57
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van ALFAPARF Milano Lisse Design Keratin Therapy, 500 ml, Shampoo, Voor thuisgebruik, Geschikt voor vrouwen, Geschikt voor alle haartypes, Geschikt voor alle haarkleuren
ALFAPARF Milano Lisse Design Keratin Therapy, 500 ml, Shampoo, Voor thuisgebruik, Geschikt voor vrouwen, Geschikt voor alle haartypes, Geschikt voor alle haarkleuren
€ 31,78/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 22,21
-28%
€ 15,89
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van L'Oréal Paris Serie Expert Blondifier Gloss, voor vrouwen, professioneel, shampoo, voor gekleurd haar, blond, 300 ml
L'Oréal Paris Serie Expert Blondifier Gloss, voor vrouwen, professioneel, shampoo, voor gekleurd haar, blond, 300 ml
€ 69,30/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 20,79
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Varta Powerbank Energy, 20000 mAh + Micro USB-kabel
Varta Powerbank Energy, 20000 mAh + Micro USB-kabel
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 132
€ 43,29
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Wella Professionals Volumize Shampoo, 250 ml
Wella Professionals Volumize Shampoo, 250 ml
€ 57,48/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 14,37
Gratis bezorging
Verkoper: SEILOIRE
Productafbeelding van Wella SP System Professional Herstellend Masker, 400 ml
Wella SP System Professional Herstellend Masker, 400 ml
€ 43,77/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 17,51
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van Wella SP Luxe Oil Herstellende Elixer, Haarbehandeling, 30 ml, Voor dames, Geschikt voor alle haartypes, Beschermend, Glanzend, Verzachtend
Wella SP Luxe Oil Herstellende Elixer, Haarbehandeling, 30 ml, Voor dames, Geschikt voor alle haartypes, Beschermend, Glanzend, Verzachtend
€ 196,33/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 6,41
-8%
€ 5,89
Verkoper: Avanti_Shop

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 1 beoordeling
Beoordeeld op 17 februari 2023 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Zeer goed
Inhoud 1 l
Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Aveda 18084054987, voor dames, geschikt voor fijn haar, normaal haar en vet haar, geschikt voor alle haarkleuren, voedend, 1000 ml, fles
Aveda 18084054987, voor dames, geschikt voor fijn haar, normaal haar en vet haar, geschikt voor alle haarkleuren, voedend, 1000 ml, fles
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 165,24
-€ 41,82
€ 123,42
Verkoper: PerfumTraders
€ 123,42/1l
Productafbeelding van Aveda Cherry Almond Verzachtende Conditioner, 1000 ml
Aveda Cherry Almond Verzachtende Conditioner, 1000 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 76,50
Verkoper: PerfumTraders
€ 76,50/1l
Productafbeelding van Kevin Murphy Blow.Dry Rinse: Voedende en herstellende conditioner, 1000 ml
Kevin Murphy Blow.Dry Rinse: Voedende en herstellende conditioner, 1000 ml
€ 72,32
Verkoper: PerfumTraders
€ 72,32/1l
Productafbeelding van Kevin Murphy Angel Rinse Volumegevende Conditioner, 1000 ml
Kevin Murphy Angel Rinse Volumegevende Conditioner, 1000 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 69,88
-3%
€ 67,32
Verkoper: PerfumTraders
€ 67,32/1l
Productafbeelding van Aveda 18084998199, voor dames, geschikt voor fijn haar, voor alle haarkleuren, geeft glans, 1000 ml, fles
Aveda 18084998199, voor dames, geschikt voor fijn haar, voor alle haarkleuren, geeft glans, 1000 ml, fles
€ 67,13
Verkoper: PerfumTraders
€ 67,13/1l
Productafbeelding van Maria Nila Silver, voor dames, blond haar, blond haar, hydraterend, beschermend, glanzend, verzachtend, versterkend, 1000 ml, pompflacon
Maria Nila Silver, voor dames, blond haar, blond haar, hydraterend, beschermend, glanzend, verzachtend, versterkend, 1000 ml, pompflacon
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 57,85
Verkoper: PerfumTraders
€ 57,85/1l
Productafbeelding van Alterna Caviar Anti-Aging Klinische Verdikkende Schuimconditioner, 240 g
Alterna Caviar Anti-Aging Klinische Verdikkende Schuimconditioner, 240 g
€ 55,08
Verkoper: PerfumTraders
€ 229,50/1kg
Productafbeelding van Moroccanoil 7290016494365, voor dames, niet voor professioneel gebruik, voor krullend haar, geschikt voor alle kleuren, geeft glans, maakt het haar glad, 1000 ml
Moroccanoil 7290016494365, voor dames, niet voor professioneel gebruik, voor krullend haar, geschikt voor alle kleuren, geeft glans, maakt het haar glad, 1000 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 57,63
-2%
€ 55,99
Verkoper: PerfumTraders
€ 55,99/1l
Productafbeelding van Sebastian Potion 9 Voedende Conditioner, 1000 ml
Sebastian Potion 9 Voedende Conditioner, 1000 ml
€ 56,10
Verkoper: PerfumTraders
€ 56,10/1l
Productafbeelding van Oribe Supershine Hydraterende Conditioner, 200 ml
Oribe Supershine Hydraterende Conditioner, 200 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 69,36
-20%
€ 55,08
Verkoper: PerfumTraders
€ 275,40/1l
Productafbeelding van Maria Nila Volume, voor dames, geschikt voor fijn haar, hydraterend, beschermend, verzachtend, geeft volume, 1000 ml, fles, Aqua/Water/Eau, Cetearyl Alcohol, PPG-3 Benzyl Ether Myristate, Behentrimonium Chloride,...
Maria Nila Volume, voor dames, geschikt voor fijn haar, hydraterend, beschermend, verzachtend, geeft volume, 1000 ml, fles, Aqua/Water/Eau, Cetearyl Alcohol, PPG-3 Benzyl Ether Myristate, Behentrimonium Chloride,...
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 53,04
Verkoper: PerfumTraders
€ 53,04/1l
Productafbeelding van Maria Nila Heal, voor dames, anti-roos, hydraterend, voedend, 1000 ml, pompflacon, jasmijn, Aqua/Water/Eau, Cetearyl Alcohol, PPG-3 Benzyl Ether Myristate, Behentrimonium Chloride,...
Maria Nila Heal, voor dames, anti-roos, hydraterend, voedend, 1000 ml, pompflacon, jasmijn, Aqua/Water/Eau, Cetearyl Alcohol, PPG-3 Benzyl Ether Myristate, Behentrimonium Chloride,...
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 50,93
Verkoper: PerfumTraders
€ 50,93/1l
Productafbeelding van Verzorgende spoeling voor prachtig volume, 200 ml
Verzorgende spoeling voor prachtig volume, 200 ml
€ 51,00
Verkoper: PerfumTraders
€ 255,00/1l
Productafbeelding van Maria Nila True Soft Conditioner, 1000 ml
Maria Nila True Soft Conditioner, 1000 ml
€ 57,76
-14%
€ 49,53
Verkoper: PerfumTraders
€ 49,53/1l
Productafbeelding van Maria Nila Structure Repair, voor vrouwen, beschadigd haar, droog haar, hydraterend, beschermend, verzachtend, 1000 ml, pompflacon, Aqua/Water/Eau, Cetearyl Alcohol, PPG-3 Benzyl Ether Myristate, Behentrimonium Chloride, Zea Mays...
Maria Nila Structure Repair, voor vrouwen, beschadigd haar, droog haar, hydraterend, beschermend, verzachtend, 1000 ml, pompflacon, Aqua/Water/Eau, Cetearyl Alcohol, PPG-3 Benzyl Ether Myristate, Behentrimonium Chloride, Zea Mays...
€ 48,30
Verkoper: PerfumTraders
€ 48,30/1l
Productafbeelding van Oribe Hair Alchemy Heatless Styling Balm 150ml - Stylingconditioner zonder hitte
Oribe Hair Alchemy Heatless Styling Balm 150ml - Stylingconditioner zonder hitte
€ 47,94
Verkoper: PerfumTraders
€ 319,60/1l
Productafbeelding van Sisley Restructuring, voor dames, conditioner, geschikt voor alle haartypes, geschikt voor alle haarkleuren, voedend, glanzend, verzachtend, gladmakend, 200 ml
Sisley Restructuring, voor dames, conditioner, geschikt voor alle haartypes, geschikt voor alle haarkleuren, voedend, glanzend, verzachtend, gladmakend, 200 ml
€ 63,13
-26%
€ 46,39
Verkoper: PerfumTraders
€ 231,95/1l
Productafbeelding van Oribe Priming Lotion, leave-in conditioner en ontwarrende spray, 250 ml
Oribe Priming Lotion, leave-in conditioner en ontwarrende spray, 250 ml
€ 57,10
-19%
€ 45,90
Verkoper: PerfumTraders
€ 183,60/1l