Nivea Men active age hyaluron aftershave (100 ml)

€ 6,95

€ 69,50 / 1l

plus € 5,95 verzendkosten

Bij jou thuis

za 3 – ma 5 oktober
Wees er snel bij!
Aftershaves & veel meer
Vergelijkbare producten
Welkomstdeals
Productafbeelding van ACQUA GIO HOMME aftershave balsem, 100 ml
ACQUA GIO HOMME aftershave balsem, 100 ml
€ 510,10/1l
2,3Gemiddelde beoordeling: 2,3 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 56,10
-9%
€ 51,01
3% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
Welkomstdeals
Productafbeelding van Aftershavebalsem Mr. A The Balm (100 ml)
Aftershavebalsem Mr. A The Balm (100 ml)
€ 394,70/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 43,86
-10%
€ 39,47
4% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Men Aftershave Verzachtende Crème, 75 ml
Men Aftershave Verzachtende Crème, 75 ml
€ 398,93/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 29,92
5% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Marbert Marbert Men, 100 ml voorbereidingsolie voor mannen - Voorbereidingsolie 100 ml
Marbert Marbert Men, 100 ml voorbereidingsolie voor mannen - Voorbereidingsolie 100 ml
€ 201,30/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 72
€ 21,42
-6%
€ 20,13
5% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Nivea - Aftershave balsem, 100 ml
Nivea - Aftershave balsem, 100 ml
€ 5,90/1kg
€ 6,16
-4%
€ 5,90
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Nivea Men aftershave balsem herstellend (100 ml)
Nivea Men aftershave balsem herstellend (100 ml)
€ 23,40/1kg
€ 7,02
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Speick Men Active Aftershave lotion (100 ml)
Speick Men Active Aftershave lotion (100 ml)
€ 124,40/1l
€ 12,78
-2%
€ 12,44
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Nivea Men Sensitive Aftershave Lotion, 100 ml
Nivea Men Sensitive Aftershave Lotion, 100 ml
€ 149,50/1l
€ 17,25
-13%
€ 14,95
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Nivea Men aftershave herstellende balsem (100 ml)
Nivea Men aftershave herstellende balsem (100 ml)
€ 52,90/1l
€ 5,29
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van NIVEA MEN 4014243006 NIVEA MEN SENSITIVE After Shave Balsam 100,0 ml
NIVEA MEN 4014243006 NIVEA MEN SENSITIVE After Shave Balsam 100,0 ml
€ 74,90/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 7,49
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Avene Aftershave Balsem voor Heren, 75 ml
Avene Aftershave Balsem voor Heren, 75 ml
€ 369,20/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 19
€ 27,69
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Isdin Medicis After Shave Repair Balsem 100ml
Isdin Medicis After Shave Repair Balsem 100ml
€ 361,20/1l
€ 36,12
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Nivea Men Aftershave Silver Protect (100 ml)
Nivea Men Aftershave Silver Protect (100 ml)
€ 54,90/1l
€ 5,49
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van NIVEA MEN Aftershave Balsem voor Gevoelige Huid, 81306, 100 ml
NIVEA MEN Aftershave Balsem voor Gevoelige Huid, 81306, 100 ml
€ 177,40/1l
€ 17,74
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Speick Men Aftershave Care 100 ml
Speick Men Aftershave Care 100 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 11,01
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Madara Aftershave Serum
Madara Aftershave Serum
€ 333,38/1l
€ 26,67
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Ziaja Yego Sensitiv Aftershave voor mannen, verzachtende formule, 200 ml
Ziaja Yego Sensitiv Aftershave voor mannen, verzachtende formule, 200 ml
€ 11.040,00/1kg
€ 11,69
-76%
€ 2,76
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van NIVEA 88540, Aftershavelotion, 100 ml, 1 stuk, doos
NIVEA 88540, Aftershavelotion, 100 ml, 1 stuk, doos
€ 254,30/1l
€ 25,43
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Nivea Aftershave Balsem met Aloë Vera (100 ml)
Nivea Aftershave Balsem met Aloë Vera (100 ml)
€ 127,50/1l
€ 12,75
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Ziaja Yego, verzachtende aftershave gel, 75 ml
Ziaja Yego, verzachtende aftershave gel, 75 ml
€ 31,73/1l
€ 10,94
-78%
€ 2,38
Verkoper: Avanti_Shop

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Nivea Men active age hyaluron aftershave Eerste tekenen van veroudering? Nivea Men Anti-Age After Shave Balsem met hyaluronzuur is een ideaal verzorgingsproduct voor mannen voor een gezonde en frisse look. Anti-age effect met hyaluronzuur, deze balsem verzacht de huid onmiddellijk na het scheren, verfrist en revitaliseert. Combineer voor nog betere resultaten met Nivea Men Anti-Age Hyaluron Gezichtcrème SPF 15 - Revitaliserende aftershave - Verzacht de huid na het scheren - Voor een huid die er frisser en gezond uitziet - Huidvriendelijkheid goedgekeurd Ingredienten Aqua, Alcohol Denat., Glycerin, Distarch Phosphate, Ethylhexyl Cocoate, Sodium Hyaluronate, Panthenol, Triceteareth-4 Phosphate, Carbomer, Sodium Hydroxide, Pantolactone, Citric Acid, Linalool, Limonene, Coumarin, Geraniol, Parfum Gebruik Breng aan op het geschoren gebied.

MEN ANTI-AGE HYALURON: Anti-verouderingsbalsem, 100 ml
Inhoud
100 ml
Ingrediënten
Aqua, alcohol denat., glycerine, distarch fosfaat, ethylhexyl cocoaat, natriumhyaluronaat, panthenol, triceteareth-4 fosfaat, carbomeer, natriumhydroxide, pantolacton, citroenzuur, linalool, limoneen, coumarine, geraniol, parfum.
Fabrikant
EAN
4005900821355
MPN (Manufacturer Part Number)
230506

Inhoud
100 ml
Ingrediënten
Aqua, alcohol denat., glycerine, distarch fosfaat, ethylhexyl cocoaat, natriumhyaluronaat, panthenol, triceteareth-4 fosfaat, carbomeer, natriumhydroxide, pantolacton, citroenzuur, linalool, limoneen, coumarine, geraniol, parfum.
Fabrikant
EAN
4005900821355
MPN (Manufacturer Part Number)
230506
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Nivea Men Anti-aging oogcrème, 15 ml
Nivea Men Anti-aging oogcrème, 15 ml
€ 1.646,67/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 24,70
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van NIVEA 82624 NIVEA Q10 Anti-Falten BERUHIGUNG Gesichtscreme 50,0 ml
NIVEA 82624 NIVEA Q10 Anti-Falten BERUHIGUNG Gesichtscreme 50,0 ml
€ 401,80/1l
€ 20,09
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Nivea Proti Rimpels Hyaluron Crème voor Mannen, 50 ml
Nivea Proti Rimpels Hyaluron Crème voor Mannen, 50 ml
€ 385,00/1l
€ 19,25
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van INTEX 28684 Elektrische waterverwarmer
INTEX 28684 Elektrische waterverwarmer
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 54
€ 168,97
Gratis bezorging
Verkoper: Minitoys
Productafbeelding van NIVEA 83997-01000, voor heren, 50 ml, gel, universeel, anti-rimpel, hydraterend, verfrissend, revitaliserend, 24 uur
NIVEA 83997-01000, voor heren, 50 ml, gel, universeel, anti-rimpel, hydraterend, verfrissend, revitaliserend, 24 uur
€ 593,60/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 29,68
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van NIVEA 98716 NIVEA Q10 Anti-Falten EXPERT Gesichtsserum 30,0 ml
NIVEA 98716 NIVEA Q10 Anti-Falten EXPERT Gesichtsserum 30,0 ml
€ 1.298,33/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 38,95
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van 2026 80000PA/680W Krachtige stofzuiger met SmartAI technologie, draadloos, 8-in-1, slim touchscreen display, stofzuiger met luchtfilter, geschikt voor het opzuigen van dierenharen
2026 80000PA/680W Krachtige stofzuiger met SmartAI technologie, draadloos, 8-in-1, slim touchscreen display, stofzuiger met luchtfilter, geschikt voor het opzuigen van dierenharen
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2124
€ 109,99
Gratis bezorging
Verkoper: 360deutschlandstore

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Classic Splash On BRUT, aftershave voor mannen, 207 ml, met een langdurige geur
Classic Splash On BRUT, aftershave voor mannen, 207 ml, met een langdurige geur
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 12,99
Verkoper: Lemonbite
€ 62,75/1l
Productafbeelding van Klassieke aftershave BRUT, 147 ml, langdurige herendouche
Klassieke aftershave BRUT, 147 ml, langdurige herendouche
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 16,99
Verkoper: Lemonbite
€ 115,58/1l
Welkomstdeals
Productafbeelding van ACQUA GIO HOMME aftershave balsem, 100 ml
ACQUA GIO HOMME aftershave balsem, 100 ml
2,3Gemiddelde beoordeling: 2,3 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 56,10
-9%
€ 51,01
3% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 510,10/1l
Welkomstdeals
Productafbeelding van Aftershave-balsem Acqua Di Parma (100 ml)
Aftershave-balsem Acqua Di Parma (100 ml)
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 18
€ 51,00
-7%
€ 47,04
3% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 470,40/1l
Productafbeelding van Acca Kappa Muschio Bianco Aftershave voor de gevoelige huid, 100 ml
Acca Kappa Muschio Bianco Aftershave voor de gevoelige huid, 100 ml
€ 46,92
4% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 469,20/1l
Productafbeelding van JUVENA - Rejuven Men After Shave Balsem - Verzachtende en kalmerende balsem - Aftershave balsem, 75 ml
JUVENA - Rejuven Men After Shave Balsem - Verzachtende en kalmerende balsem - Aftershave balsem, 75 ml
€ 48,96
Verkoper: PerfumTraders
€ 652,80/1l
Welkomstdeals
Productafbeelding van Hermes Hermès Terre D'hermès Aftershave Lotion (100 ml)
Hermes Hermès Terre D'hermès Aftershave Lotion (100 ml)
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 24
€ 45,44
-2%
€ 44,28
4% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 442,80/1l
Productafbeelding van Paco Rabanne Invictus Aftershave Lotion 100 ml
Paco Rabanne Invictus Aftershave Lotion 100 ml
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 45,64
4% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 456,40/1l
Productafbeelding van Intuition Hydraterende aftershavecrème Aramis, 95 ml
Intuition Hydraterende aftershavecrème Aramis, 95 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 47,94
-2%
€ 46,82
Verkoper: PerfumTraders
€ 492,84/1l
Welkomstdeals
Productafbeelding van Aftershavebalsem Mr. A The Balm (100 ml)
Aftershavebalsem Mr. A The Balm (100 ml)
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 43,86
-10%
€ 39,47
4% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 394,70/1l
Productafbeelding van Voorbereidende lotion voor het scheren, Original Tabac (150 ml)
Voorbereidende lotion voor het scheren, Original Tabac (150 ml)
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 31
€ 37,74
Verkoper: PerfumTraders
€ 251,60/1l
Productafbeelding van Aftershavecrème (Ultieme verzorging bij irritatie en bultjes na het scheren) 75 ml
Aftershavecrème (Ultieme verzorging bij irritatie en bultjes na het scheren) 75 ml
€ 33,66
4% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 448,80/1l
Welkomstdeals
Productafbeelding van Rituals Homme 162943, Scheergel voor de gevoelige huid, Geschikt voor huid met roodheid, Geschikt voor alle huidtypes, 100 ml, Vermindert roodheid, Verzachtend, Fles, 1 stuk
Rituals Homme 162943, Scheergel voor de gevoelige huid, Geschikt voor huid met roodheid, Geschikt voor alle huidtypes, 100 ml, Vermindert roodheid, Verzachtend, Fles, 1 stuk
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 31,62
-6%
€ 29,70
4% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 297,00/1l
Productafbeelding van Collistar Uomo Aftershave voor Gevoelige Huid, Anti-Roodheid, Aftershave, Geschikt voor gevoelige huid, 100 ml, Tegen irritatie, Tegen jeuk, Tegen roodheid, Hydraterend, Verzachtend, Fles, AQUA, OCTYLDODECANOL, VEGETABLE OIL, DICAPRYLYL CARBONATE, BUTYLENE GLYCOL, COCO-CAPRYLATE,...
Collistar Uomo Aftershave voor Gevoelige Huid, Anti-Roodheid, Aftershave, Geschikt voor gevoelige huid, 100 ml, Tegen irritatie, Tegen jeuk, Tegen roodheid, Hydraterend, Verzachtend, Fles, AQUA, OCTYLDODECANOL, VEGETABLE OIL, DICAPRYLYL CARBONATE, BUTYLENE GLYCOL, COCO-CAPRYLATE,...
€ 30,60
5% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 306,00/1l
Productafbeelding van Men Aftershave Verzachtende Crème, 75 ml
Men Aftershave Verzachtende Crème, 75 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 29,92
5% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 398,93/1l
Productafbeelding van Acca Kappa Aftershave Balsem voor de Barbier, 125 ml
Acca Kappa Aftershave Balsem voor de Barbier, 125 ml
€ 30,60
4% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 244,80/1l
Welkomstdeals
Productafbeelding van MARBERT Man Classic, scheergel, universeel, 100 ml
MARBERT Man Classic, scheergel, universeel, 100 ml
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 62
€ 28,32
-2%
€ 27,61
5% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 276,10/1l
Productafbeelding van s.Oliver® HERE AND NOW Mannen | Aftershave lotion - kruidig - warm - mannelijk - voor het hier en nu | 50ml aftershavelotion
s.Oliver® HERE AND NOW Mannen | Aftershave lotion - kruidig - warm - mannelijk - voor het hier en nu | 50ml aftershavelotion
€ 26,52
5% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 530,40/1l
Productafbeelding van Tabac Original, 200 ml, maat M
Tabac Original, 200 ml, maat M
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 21,42
5% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 107,10/1l
Productafbeelding van Marbert Marbert Men, 100 ml voorbereidingsolie voor mannen - Voorbereidingsolie 100 ml
Marbert Marbert Men, 100 ml voorbereidingsolie voor mannen - Voorbereidingsolie 100 ml
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 72
€ 21,42
-6%
€ 20,13
5% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 201,30/1l