5,0



Gebaseerd op 1 beoordeling
Gewicht:
2 kg- 2 kg
- 15 kg
Vergelijkbare producten

Meer informatie over deze advertentie
Procraft SW105 MAG-lasdraad 1,0 mm 5,0 kg€ 65,40/1m
€ 14,92
-12%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 13,08
Verkoper: Procraft

STAHLWERK lasdraad MIG/MAG, staal, Ø 0,8 mm, ER70S-6, SG2, spoel met 5 kg draad
€ 207,81/1m
€ 43,64
Gratis bezorging
Verkoper: Loechel_Industriebedarf

STAHLWERK lasdraad MIG MAG. Premium lasdraad E71T-GS, diameter 0,9 mm, spoel S200/D200, 5 kg
€ 369,47/1m
€ 55,42
Gratis bezorging
Verkoper: Loechel_Industriebedarf

SATRA | Lasdraad voor auto's, zelfzekerheid, 0,8 mm, 0,45 kg
€ 22,20/1kg
€ 9,99
Verkoper: Luxtom

STAHLWERK Lasdraad FLUX E71T-GS 0,8 mm 5 kg D200. Lasdraad voor MIG/MAG-lassen
€ 282,95/1m
€ 56,59
Gratis bezorging
Verkoper: Loechel_Industriebedarf

1 rol, 0,4 kg, lasdraad, 0,9 mm, zonder gas, buisvormig lasdraad, kleine spoel
€ 44,75/1kg
€ 17,90
Verkoper: Tiptopmaker

GÜDE Vulldraad, spoel van 0,9 mm, 900g, ET71T-GS, vuldraad voor lassen
€ 142,80/1m
€ 20,25
-29%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 14,28
Verkoper: EFIGlobalStoreDE

STAHLWERK lasdraad MIG MAG aluminium ER5356 (AlMg5), 1,0 mm, 2 kg, spoel
€ 302,29/1m
€ 63,48
Gratis bezorging
Verkoper: Loechel_Industriebedarf

Telwin ALMG5, aluminium lasdraad, 0,8 mm, 0,45 kg
€ 148,58/1kg
€ 66,86
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia

Telwin gasloos lasdraad, 1,2 mm, 3 kg
€ 115,49
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia

TYSWELD lasdraad, 0,8/1 kg
€ 11,47/1kg
€ 11,47
Verkoper: PolisElectro

Lasdraad. TYSWELD 0,8/15 kg K300
€ 6,93/1kg
€ 103,91
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant

Lasdraad TYSWELD, 1,2 kg / 15 kg
€ 4,07/1kg
€ 60,99
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant

Telwin gasloos lasdraad, 0,9 mm, 3 kg
€ 26,59/1kg
€ 79,77
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia

Telwin CO2-lasdraad, 0,6 mm, 0,8 kg
€ 45,79/1kg
€ 52,99
-13%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 45,79
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia

Lasdraad op spoel, MIG, 0,8 mm, 1 kg
€ 10,36/1kg
€ 10,36
Verkoper: PolisElectro

Lasdraad, diameter 1,0 mm - spoel van 5 kg
€ 142,86/1m
€ 30,00
Verkoper: vdstore

Telwin CO₂-lasdraad, 0,8 mm, 5 kg
€ 14,16/1kg
€ 70,81
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia

ESAB ELECTRODE ER 146, 5,0 mm, 6 kg
€ 8,58/1kg
€ 51,48
Verkoper: PolisElectro

Lasdraad op spoel, 0,8 mm, 0,7 kg
€ 1.248,75/1m
€ 9,99
Verkoper: Luxtom
Meer over het product
Productbeschrijving & productgegevens
STAHLWERK MIG MAG premium lasdraad ER4043 Si5 1,2 mm S200/D200 2 kg
Veelzijdig inzetbaar STAHLWERK MIG MAG premium lasdraad ER4043 Si5 1,2 mm S200/D200 op een spoel van 2 kg met een kern van 50 mm. Hoogwaardig toevoegmateriaal voor stabiele lassen.
Eigenschappen
- Hoogwaardig aluminium lasdraad van 1,2 mm voor vrijwel alle MIG MAG apparaten met een spoelhouder met een kern van 50 mm.
- Draad-elektrode voor het lassen van aluminium onder beschermgas.
- Kan worden gebruikt met beschermgas volgens de norm ISO 14175 - I1/I3.
- Verbeterde chemische samenstelling voor nog betere lasresultaten.
- Weinig spetter door de hoge chemische zuiverheid voor de beste lasresultaten.
- Hoogwaardig toevoegmateriaal voor stabiele lassen.
- Norm: ER4043 Si5 (ALSI-5)
- Spoeldiameter: S200/D200
Leveringsomvang
- 1 x STAHLWERK MIG MAG premium aluminium lasdraad ER4043 Si5 1,2 mm S200/D200 2 kg
- Lengte
- 0.15 m
- Gewicht
- 2 kg
- Model
- ER4043 Si5
- EAN
- 4260746541113
- MPN (Manufacturer Part Number)
- 4111
- Fabrikant
- Lengte
- 0.15 m
- Gewicht
- 2 kg
- Model
- ER4043 Si5
- EAN
- 4260746541113
- MPN (Manufacturer Part Number)
- 4111
- Fabrikant
Gaat ook goed samen met

STAHLWERK lasdraad MIG/MAG, staal, Ø 0,8 mm, ER70S-6, SG2, spoel met 5 kg draad
€ 207,81/1m
€ 43,64
Gratis bezorging
Verkoper: Loechel_Industriebedarf

STAHLWERK lasdraad MIG MAG. Premium lasdraad E71T-GS, diameter 0,9 mm, spoel S200/D200, 5 kg
€ 369,47/1m
€ 55,42
Gratis bezorging
Verkoper: Loechel_Industriebedarf

STAHLWERK Lasdraad MIG MAG. Premium lasdraad E71T-GS, diameter 0,8 mm, verpakking: 1 kg (S100/D100)
€ 230,82/1m
€ 25,39
Gratis bezorging
Verkoper: Loechel_Industriebedarf

ARCCAPTAIN MIG MAG lasapparaat 200 Ampère, 7-in-1 volledig synchroon lasapparaat. Geschikt voor FLUX, draadlas (MAG/MIG) met beschermgas, lasbooglassen (MMA), liftbooglassen (TIG), ondersteuning voor spoelpistool en puntlassen. IGBT inverter, 230V
€ 369,99
Gratis bezorging
Verkoper: SWAREY-Official

Wiltec MIG-lassapparaat, IGBT-inverter, geschikt voor MIG/MMA-lassen, geschikt voor zowel lasdraad als elektroden, elektrodelassapparaat
€ 141,99
Gratis bezorging
Verkoper: WilTec

STAHLWERK Lasdraad FLUX E71T-GS 0,8 mm 5 kg D200. Lasdraad voor MIG/MAG-lassen
€ 282,95/1m
€ 56,59
Gratis bezorging
Verkoper: Loechel_Industriebedarf

SATRA | Lasdraad voor auto's, zelfzekerheid, 0,8 mm, 0,45 kg
€ 22,20/1kg
€ 9,99
Verkoper: Luxtom

1 rol, 0,4 kg, lasdraad, 0,9 mm, zonder gas, buisvormig lasdraad, kleine spoel
€ 44,75/1kg
€ 17,90
Verkoper: Tiptopmaker

GÜDE Vulldraad, spoel van 0,9 mm, 900g, ET71T-GS, vuldraad voor lassen
€ 142,80/1m
€ 20,25
-29%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 14,28
Verkoper: EFIGlobalStoreDE

3-in-1 lasapparaat voor beschermgas, 200A, geschikt voor: lasdraad (MIG/MAG), TIG-lassen en elektrode-lassen. Artikelnummer: 13963
€ 339,00
Verkoper: Tiptopmaker

Güde Elektrode-lasser GE 145 W
€ 89,80
Verkoper: EFIGlobalStoreDE

STAHLWERK Lasdraad FLUX E71T-GS 1 mm 5 kg D200. Lasdraad voor MIG/MAG-lassen
€ 277,10/1m
€ 55,42
Gratis bezorging
Verkoper: Loechel_Industriebedarf

PARKSIDE® Lasapparaat. Las-, soldeer- en draadlasapparaat. Inverter lasapparaat voor draadlas, model »PIFDS 120 A1«
€ 228,28
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia

3-in-1 inverter lasapparaat, 250A | Kraft&Dele
€ 99,99
Verkoper: Luxtom

LASAPPARAAT WELDMEISTER 13975, WIG AC/DC 200 Puls - TIG, INVERTER, PULSFUNCTIE
€ 599,00
Verkoper: Tiptopmaker

XPOtool MIG100 inverter lasapparaat voor gevulde draad, zonder gas, met draadtoevoer, flux gevulde draad en IGBT-technologie, inclusief accessoires
€ 118,99
Gratis bezorging
Verkoper: WilTec

Automatische lashelm GSH-K
€ 53,75
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen

XPOtool Draagbaar MMA-lasapparaat 20-120A IGBT inverter, handmatig lasapparaat met accessoires, lasapparaat met arc-force-, hot-start- en anti-aanbakfunctie
€ 64,99
Gratis bezorging
Verkoper: WilTec

STAHLWERK lasdraad MIG MAG premium ER70S-6 SG2, 1,0 mm, 15 kg
€ 312,96/1m
€ 87,63
Gratis bezorging
Verkoper: Loechel_Industriebedarf

Plasma snijmachine GPS-E 40 A.2
€ 259,56
-€ 25,22Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 234,34
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at

VEVOR MIG/MMA/TIG 3-in-1 lasapparaat, 50-250A. Geschikt voor het lassen met gevulde draad (0,8 mm & 1 mm). IGBT-technologie. Lasdraadsnelheid: 2,2-12 m/min. Draadsnelheid: 5,6 kVA. Nominaal ingangsvermogen: IP21S. Beschermingsgraad
€ 272,70
Gratis bezorging
Verkoper: ExtraShop

XPOtool Achterste dwarsbalk voor autokrik, 2000 kg, dwarsbalk voor autokrik met rubberen steunen
€ 65,99
Gratis bezorging
Verkoper: WilTec

WIG-lasser 4-in-1: lasapparaat met WIG, puls, MMA (elektrode) en Lift-Stick functies, IGBT-invertertechnologie en LED-display
€ 101,99
Gratis bezorging
Verkoper: Zerbaco

STAHLWERK lasdraad MIG MAG premium ER70S-6 SG2, 0,8 mm, 15 kg
€ 292,36/1m
€ 81,86
Gratis bezorging
Verkoper: Loechel_Industriebedarf

Güde universeel lasapparaat Uni-Mig 125 SYN
€ 145,00
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen

4x PV-montagesysteem, 114 cm, voor zonnepanelen, geschikt voor balkoninstallaties, verstelbaar van 0° tot 90°, voor platte daken
€ 62,38
Gratis bezorging
Verkoper: BackYard

Slangset SR17, 4 meter, voor WIG-lasser, lasbrander DIX50, 13 mm kern
€ 59,00
Verkoper: Tiptopmaker

Wiltec kruislijnlaser met automatische nivellering, inclusief statief van 1,2 meter, nauwkeurigheid ±0,5 mm/m, rotatielaser voor het meten van hoeken en oppervlakken, waterpas
€ 50,99
Gratis bezorging
Verkoper: WilTec

GYS Smartmig 110: Enfasig lasapparaat voor gevulde draad, 40-110 A
€ 349,23
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia

Hiland 26-inch elektrische mountainbike, 250W, 36V 7.8Ah accu, elektrische fiets voor mannen en vrouwen, met lamp, bagagedrager en verende voorvork, wit
€ 749,99
Gratis bezorging
Verkoper: HILAND_EU
Verdeling van de beoordelingenBeoordelingslijstProductfoto's van klanten




Klantbeoordelingen
100% van de beoordelingen hebben het product 5 sterren gegeven. Alleen beoordelingen met 5 sterren weergeven.
5
100%0% van de beoordelingen hebben het product 4 sterren gegeven. Alleen beoordelingen met 4 sterren weergeven.
4
0%0% van de beoordelingen hebben het product 3 sterren gegeven. Alleen beoordelingen met 3 sterren weergeven.
3
0%0% van de beoordelingen hebben het product 2 sterren gegeven. Alleen beoordelingen met 2 sterren weergeven.
2
0%0% van de beoordelingen hebben het product 1 sterren gegeven. Alleen beoordelingen met 1 sterren weergeven.
1
0%Sortering:
Sortering:Beoordeeld op 11 maart 2024 op
Gekocht op
Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de en vervolgens automatisch vertaald. Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de en vervolgens automatisch vertaald.
Geverifieerde aankoop
Deze beoordeling als "nuttig" markeren.
Deze beoordeling melden.Melden
Top
Gewicht 15 kg
Het doet alles wat het moet doen
Onze aanbevelingen voor jou
Meer informatie over deze advertentie

Lasdraad Procraft SW1215 CO2 1-2/15kg
€ 59,34
-47%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 31,20
Verkoper: Procraft
€ 2,08/1kg

Lasdraad Procraft SW613 | SW613, 6973934258325
€ 17,49
Verkoper: Procraft
€ 3,50/1kg

Procraft SW85 MAG-lasdraad 0,8 mm 5,0 kg



5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5(1)Aantal beoordelingen: 1
€ 15,21
-12%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 13,37
Verkoper: Procraft
€ 66,85/1m

Procraft SW105 MAG-lasdraad 1,0 mm 5,0 kg



5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5(1)Aantal beoordelingen: 1
€ 14,92
-12%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 13,08
Verkoper: Procraft
€ 65,40/1m

Procraft FW81 gevulde lasdraad FLUX 0,8 mm 1,0 kg
€ 7,94
-11%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 6,99
Verkoper: Procraft
€ 60,78/1m