Toms Pingvin, zoete dropjes, 270 gram

€ 34,14

€ 126,44 / 1kg

plus € 12,90 verzendkosten

Bij jou thuis

do 1 – ma 5 oktober
Onze bestedeals
Drop & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Toms Pingvin Zoutpastilles 270 g
Toms Pingvin Zoutpastilles 270 g
€ 126,44/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 34,14
Verkoper: Needforsweet
Productafbeelding van Toms Polet Zout-Dropjes 250 g
Toms Polet Zout-Dropjes 250 g
€ 95,76/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 23,94
Verkoper: Needforsweet
Productafbeelding van Tom's Tivoli, zwarte lakritzstokjes, 1,25 kg
Tom's Tivoli, zwarte lakritzstokjes, 1,25 kg
€ 57,55/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 71,94
Verkoper: Needforsweet
Productafbeelding van Red Band Salmiakballen, 175g
Red Band Salmiakballen, 175g
€ 61,37/1kg
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 10,74
Verkoper: Needforsweet
Productafbeelding van Rexim Zoutige Zeeënsterren, 650g
Rexim Zoutige Zeeënsterren, 650g
€ 46,06/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 29,94
Verkoper: Needforsweet
Productafbeelding van Fazer Salmiakki Lakritz 160 g 4er Box
Fazer Salmiakki Lakritz 160 g 4er Box
€ 187,13/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 29,94
Verkoper: Needforsweet
Productafbeelding van Haribo Saltbomber, 325 gram
Haribo Saltbomber, 325 gram
€ 82,89/1kg
€ 26,94
Verkoper: Needforsweet
Productafbeelding van Haribo Pepito, 325 gram
Haribo Pepito, 325 gram
€ 82,89/1kg
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 26,94
Verkoper: Needforsweet
Productafbeelding van de Bron Suikervrije Muntdrop - 1 kilo
de Bron Suikervrije Muntdrop - 1 kilo
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 20
€ 24,25
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel
Productafbeelding van Red Band Zoutwaterdropjes met diamantvorm, 100 stuks, 1150 gram
Red Band Zoutwaterdropjes met diamantvorm, 100 stuks, 1150 gram
€ 12,96/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 15,55
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel
Productafbeelding van Toms Finse Lakritssnoepjes, 100 gram
Toms Finse Lakritssnoepjes, 100 gram
€ 179,40/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 17,94
Verkoper: Needforsweet
Productafbeelding van Toms Lakrids, zakje van 100 gram
Toms Lakrids, zakje van 100 gram
€ 179,40/1kg
€ 17,94
Verkoper: Needforsweet
Productafbeelding van Wilhelmina Zoete Dropballen - 800 gram
Wilhelmina Zoete Dropballen - 800 gram
€ 24,87/1kg
€ 19,90
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel
Productafbeelding van Nellie Dellies, zoete lakritssnoepjes, 90 gram
Nellie Dellies, zoete lakritssnoepjes, 90 gram
€ 179,33/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 16,14
Verkoper: Needforsweet
Productafbeelding van Toms Snoepmix 116 g
Toms Snoepmix 116 g
€ 154,66/1kg
€ 17,94
Verkoper: Needforsweet
Productafbeelding van Zout-zoete lakritssnoepjes, 175 gram
Zout-zoete lakritssnoepjes, 175 gram
€ 12,37/1kg
€ 2,68
-10%
€ 2,40
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Haribo 980637 Lakritsslakken, 175g, veganistisch
Haribo 980637 Lakritsslakken, 175g, veganistisch
€ 100,83/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 18,15
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Ahlgrens Bilar Zoute Lakritssnoepjes, 390 gram
Ahlgrens Bilar Zoute Lakritssnoepjes, 390 gram
€ 153,69/1kg
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 59,94
Verkoper: Needforsweet
Productafbeelding van Limecon Rockies Zoet - 5 x 1 kilo
Limecon Rockies Zoet - 5 x 1 kilo
€ 8,79/1kg
€ 43,95
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel
DŻEM MALINOWY BIO 340 g - BIONOVA
BIONOVA biologische aardbeienjam, 340 gram
€ 15,74/1kg
€ 5,35
Verkoper: KoopjesDrogisterij

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Nero Grande Appassite Puglia IGP 14,5 % Vol. 0,75L is een Italiaanse rode wijn met een volle smaak en intense aroma's. De fles van 0,75 liter is ideaal voor wijnliefhebbers die op zoek zijn naar een krachtige en smaakvolle wijn. Bent u op zoek naar nog meer heerlijke producten? Ook levensmiddelen, sterke drank en zoetwaren zijn in grote variëteit verkrijgbaar. Bekijk ook zelf de winkel en ontdek onder andere kruiden, ijsthee en chocolade! Veel producten zijn ook geschikt als cadeau.
Ingrediënten
Gemodificeerde maïszetmeel, glucose-fructosesiroop, suiker, siroop, zoethoutextract (2%), zout, plantaardige olie (kokos, koolzaad) en glansmiddel (karnaubawas), aroma's
Voedingswaarde
Energie (kJ): 1.480,00, Energie (kcal): 354,00, Vet: 0,50, Verzadigde vetzuren: 0,10, Koolhydraten: 87,00, Waarvan suikers: 49,00, Eiwitten: 0,50, Zout: 0,76
Gewicht
270 g
Levensmiddelenbedrijven
Toms Gruppen A/SToms Allé, 12750 Ballerup (DK)
Verkoopbenaming
Toms Pingvin, zoete dropjes, 270 gram
Fabrikant
MPN (Manufacturer Part Number)
601242
EAN
5774540692456

Ingrediënten
Gemodificeerde maïszetmeel, glucose-fructosesiroop, suiker, siroop, zoethoutextract (2%), zout, plantaardige olie (kokos, koolzaad) en glansmiddel (karnaubawas), aroma's
Voedingswaarde
Energie (kJ): 1.480,00, Energie (kcal): 354,00, Vet: 0,50, Verzadigde vetzuren: 0,10, Koolhydraten: 87,00, Waarvan suikers: 49,00, Eiwitten: 0,50, Zout: 0,76
Gewicht
270 g
Levensmiddelenbedrijven
Toms Gruppen A/SToms Allé, 12750 Ballerup (DK)
Verkoopbenaming
Toms Pingvin, zoete dropjes, 270 gram
Fabrikant
MPN (Manufacturer Part Number)
601242
EAN
5774540692456
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Toms Pingvin, zoete bessenkauwgom, 270g
Toms Pingvin, zoete bessenkauwgom, 270g
€ 126,44/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 34,14
Verkoper: Needforsweet
Productafbeelding van Toms Pingvin Zoutpastilles 270 g
Toms Pingvin Zoutpastilles 270 g
€ 126,44/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 34,14
Verkoper: Needforsweet
Productafbeelding van MONZANA® Wandklok met radiobesturing, diameter 31 cm - Automatische zomertijdregeling - Stil en modern - Grote analoge quartzklok - Geschikt voor woonkamer, keuken, kantoor - Wit, zilverkleurig
MONZANA® Wandklok met radiobesturing, diameter 31 cm - Automatische zomertijdregeling - Stil en modern - Grote analoge quartzklok - Geschikt voor woonkamer, keuken, kantoor - Wit, zilverkleurig
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 129
€ 27,50
Verkoper: PartyKadoshop
Productafbeelding van Dior Sauvage Eau de Parfum, 100 ml, herenparfum
Dior Sauvage Eau de Parfum, 100 ml, herenparfum
€ 641,50/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 2034
€ 64,15
Gratis bezorging
Verkoper: Virello
Productafbeelding van Rexim Zoutige Zeeënsterren, 650g
Rexim Zoutige Zeeënsterren, 650g
€ 46,06/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 29,94
Verkoper: Needforsweet
Productafbeelding van Red Band Salmiakballen, 175g
Red Band Salmiakballen, 175g
€ 61,37/1kg
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 10,74
Verkoper: Needforsweet
Productafbeelding van Ga-Jol gele zoutlakritz, suikervrij, 8 stuks, 184g
Ga-Jol gele zoutlakritz, suikervrij, 8 stuks, 184g
€ 195,33/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 35,94
Verkoper: Needforsweet
Productafbeelding van de Bron Suikervrije Muntdrop - 1 kilo
de Bron Suikervrije Muntdrop - 1 kilo
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 20
€ 24,25
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel
Productafbeelding van HARIBO 10051121 PIRATOS Lakritz 175,0 g
HARIBO 10051121 PIRATOS Lakritz 175,0 g
€ 132,63/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 23,21
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Toms Polet Zout-Dropjes 250 g
Toms Polet Zout-Dropjes 250 g
€ 95,76/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 23,94
Verkoper: Needforsweet
Productafbeelding van Red Band Zoutwaterdropjes met diamantvorm, 100 stuks, 1150 gram
Red Band Zoutwaterdropjes met diamantvorm, 100 stuks, 1150 gram
€ 12,96/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 15,55
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel
Productafbeelding van Venco Rondo's - 1 kilo
Venco Rondo's - 1 kilo
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 14,95
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel
Productafbeelding van Fazer Salmiakki Lakritz 160 g 4er Box
Fazer Salmiakki Lakritz 160 g 4er Box
€ 187,13/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 29,94
Verkoper: Needforsweet
Productafbeelding van Haribo Color-Rado, 1 kg
Haribo Color-Rado, 1 kg
€ 53,51/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 53,94
Verkoper: Needforsweet
Productafbeelding van Klepper&Klepper De Beste Drop Ooit Mildzout (200 gr)
Klepper&Klepper De Beste Drop Ooit Mildzout (200 gr)
€ 17,35/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 45
€ 3,47
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Toms Chocofant, 50 stuks, 1250 gram
Toms Chocofant, 50 stuks, 1250 gram
€ 57,55/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 71,94
Verkoper: Needforsweet
Productafbeelding van Haribo Eldorado, 375g
Haribo Eldorado, 375g
€ 79,84/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 29,94
Verkoper: Needforsweet
Productafbeelding van Panda Mix van zoete en zoute drop, 400g
Panda Mix van zoete en zoute drop, 400g
€ 74,85/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 29,94
Verkoper: Needforsweet
Productafbeelding van Malaco Sterren, zout lakritz, 92g
Malaco Sterren, zout lakritz, 92g
€ 110,22/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 10,14
Verkoper: Needforsweet
Productafbeelding van De Bron suikervrije Zoute Drop Klavertjes - 1 kilo
De Bron suikervrije Zoute Drop Klavertjes - 1 kilo
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 19,75
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel
Productafbeelding van HARIBO 10001969 HARIBO Viola Fruchtgummi 820 St.
HARIBO 10001969 HARIBO Viola Fruchtgummi 820 St.
€ 17,92/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 20,57
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Red Band zure zuigtabletten, 100 stuks, 1200g
Red Band zure zuigtabletten, 100 stuks, 1200g
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 72
€ 15,55
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel
Productafbeelding van Maitre Truffout chocoladepralines, melkchocolade met een vulling van cappuccino-crème
Maitre Truffout chocoladepralines, melkchocolade met een vulling van cappuccino-crème
€ 41,99/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 41,99
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Haribo Saltbomber, 325 gram
Haribo Saltbomber, 325 gram
€ 82,89/1kg
€ 26,94
Verkoper: Needforsweet
Productafbeelding van Panda Choco & Lakritssmaak, 330 gram
Panda Choco & Lakritssmaak, 330 gram
€ 127,09/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 41,94
Verkoper: Needforsweet
Productafbeelding van Ferrero Duplo Classic, losse repen, grote verpakking (40 repen van 18 gram)
Ferrero Duplo Classic, losse repen, grote verpakking (40 repen van 18 gram)
€ 33,87/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 30
€ 24,39
Verkoper: somnia24

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 2 beoordelingen
Beoordeeld op 27 maart 2025 op
Geverifieerde aankoop
Beoordeeld op 16 maart 2024 op
Geverifieerde aankoop