Beschermende serum voor de haarpunten, met kamelia-olie, 50 ml

€ 14,10

€ 282,00 / 1l

plus € 2,95 verzendkosten

Bij jou thuis

vr 9 – wo 14 oktober
Onze bestedeals
Haarolie & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Sebastian DarkOil Smooth & Shine Stylingolie, 100 ml
Sebastian DarkOil Smooth & Shine Stylingolie, 100 ml
€ 336,60/1l
€ 34,68
-2%
€ 33,66
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van WELEDA Verzorgende haarolie met rozemarijn
WELEDA Verzorgende haarolie met rozemarijn
€ 344,80/1l
€ 17,24
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van LIMBA cosmetics haarolie RECHARGING ELIXIR 50 ml
LIMBA cosmetics haarolie RECHARGING ELIXIR 50 ml
€ 379,80/1l
€ 18,99
Verkoper: Keratinshop
Productafbeelding van Arganolie voor het haar van Felps, zonder uitspoelen, 7 ml x1
Arganolie voor het haar van Felps, zonder uitspoelen, 7 ml x1
€ 712,86/1l
€ 4,99
Verkoper: Keratinshop
Productafbeelding van KATIVA ARGAN 4 OLIËN, voedende haarolie, 100 ml
KATIVA ARGAN 4 OLIËN, voedende haarolie, 100 ml
€ 194,50/1l
€ 23,39
-16%
€ 19,45
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Nacomi Amandelolie Conditioner, haarconditioner met amandelolie, 150 ml
Nacomi Amandelolie Conditioner, haarconditioner met amandelolie, 150 ml
€ 42,22/1kg
€ 7,60
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Rozemarijnolie voor het haar (herstellende olie), 75 ml
Rozemarijnolie voor het haar (herstellende olie), 75 ml
€ 100,67/1l
€ 17,01
-55%
€ 7,55
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van WELEDA Voedende haarolie (50 ml)
WELEDA Voedende haarolie (50 ml)
€ 153,80/1l
€ 7,69
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Vianek Voedende haarolie, 200 ml
Vianek Voedende haarolie, 200 ml
€ 33,12/1kg
€ 10,93
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Herbolive haarolie met arganolie, 150 ml
Herbolive haarolie met arganolie, 150 ml
€ 99,94/1kg
€ 16,99
Verkoper: DutchBeautyHouse
Productafbeelding van Haarolie - Kleurverzorging, 50 ml
Haarolie - Kleurverzorging, 50 ml
€ 632,00/1l
€ 47,69
-33%
€ 31,60
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van Hask Arganolie, herstellende formule, 5-in-1, 175 ml
Hask Arganolie, herstellende formule, 5-in-1, 175 ml
€ 67,51/1l
€ 11,95
Verkoper: Beautykaufen
Productafbeelding van Sachajuan Intensive Haarolie, 50 ml
Sachajuan Intensive Haarolie, 50 ml
€ 858,80/1l
€ 42,94
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van ARGANOL & KERATINE Haarolie, 100 ml
ARGANOL & KERATINE Haarolie, 100 ml
€ 149,90/1l
€ 14,99
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Hydraterende olie voor blond haar, Blond Absolu Cicagloss (75 ml)
Hydraterende olie voor blond haar, Blond Absolu Cicagloss (75 ml)
€ 1.139,07/1l
€ 85,43
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Moroccanoil-behandeling 25 ml
Moroccanoil-behandeling 25 ml
€ 1.108,40/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 128
€ 27,71
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Bioelixire Zijde + Vitaminefilter En Uv-Bescherming
Bioelixire Zijde + Vitaminefilter En Uv-Bescherming
€ 165,50/1l
€ 3,31
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Londa Velvet Olie Conditioner, 250 ml
Londa Velvet Olie Conditioner, 250 ml
€ 61,08/1l
€ 15,65
-2%
€ 15,27
Verkoper: somnia24
MASŁO DO CIAŁA SHEA 50 ml - ETJA
Lichaamsboter met shea, 50 ml - ETJA
€ 134,40/1l
€ 6,72
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Kallos KJMN, Haarolie, 50 ml, Voor dames, Ochana
Kallos KJMN, Haarolie, 50 ml, Voor dames, Ochana
€ 133,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 6,65
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Beschermende serum voor de haarpunten met kamelia-olie, 50 ml. / / Dit innovatieve beschermende serum voor de haarpunten, rijk aan kamelia-olie, is de ideale oplossing om uw haar te versterken en te beschermen. Dankzij de hoogwaardige ingrediënten wordt het serum gemakkelijk opgenomen en geeft het uw haar de nodige hydratatie en glans. Uw haarpunten worden gevoed, versterkt en zijn bestand tegen hitte en beschadiging. U zult uw haar dol zijn! / / - Inhoud: 50 ml / - Ingrediënten: Kamelia-olie / - Geschikt voor: Alle haartypes / - Werking: Versterkt, hydrateert en beschermt de haarpunten / / Geef uw haarpunten de perfecte verzorging met dit fantastische serum met kamelia-olie!
Gewicht
60 g
Inhoud
50 ml
Ingrediënten
Beschrijving
Fabrikant
YOPE
Aantal stuks
1
EAN
5903760203078

Gewicht
60 g
Inhoud
50 ml
Ingrediënten
Beschrijving
Fabrikant
YOPE
Aantal stuks
1
EAN
5903760203078
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Color Wow - Dream Coat voor krullend haar, 200 ml
Color Wow - Dream Coat voor krullend haar, 200 ml
€ 154,80/1l
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 30,96
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Farouk Systems CHI Brilliance Optimale Hydratatie Conditioner, 355 ml
Farouk Systems CHI Brilliance Optimale Hydratatie Conditioner, 355 ml
€ 60,59/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 21,51
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Lador - Keratin LPP Shampoo - shampoo met keratine voor beschadigd haar - 530 ml
Lador - Keratin LPP Shampoo - shampoo met keratine voor beschadigd haar - 530 ml
€ 28,11/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 19,38
-23%
€ 14,90
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Alterna Caviar Anti-Aging Herstellende Bond Repair Leave-In Hittebeschermende Spray, 125 ml
Alterna Caviar Anti-Aging Herstellende Bond Repair Leave-In Hittebeschermende Spray, 125 ml
€ 283,52/1l
€ 35,44
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van L'Oréal Paris Elseve Dream Long, haarverzorgingsspray voor glanzend en glad haar, 150 ml
L'Oréal Paris Elseve Dream Long, haarverzorgingsspray voor glanzend en glad haar, 150 ml
€ 18,53/1kg
€ 5,56
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Haarmasker SKALA Ceramides - 1000 ml
Haarmasker SKALA Ceramides - 1000 ml
€ 8,14/1l
€ 8,95
Verkoper: Friseurtotal
Productafbeelding van Matrix Total Results High Amplify, voor dames, professionele conditioner, voor fijn haar, zwart, blond, bruin, rood, volumegevend, 300 ml
Matrix Total Results High Amplify, voor dames, professionele conditioner, voor fijn haar, zwart, blond, bruin, rood, volumegevend, 300 ml
€ 64,23/1l
€ 19,27
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van CHI Deep Brilliance conditioner, Optimum Moisture voor vrouwen, 946 - Farouk Systems
CHI Deep Brilliance conditioner, Optimum Moisture voor vrouwen, 946 - Farouk Systems
€ 33,14/1l
€ 31,48
Verkoper: EasoMagno
Productafbeelding van Farouk Systems CHI Luxe Zwarte Zaadolie Leave-in Conditioner, 118 ml
Farouk Systems CHI Luxe Zwarte Zaadolie Leave-in Conditioner, 118 ml
€ 184,32/1l
€ 21,75
Gratis bezorging
Verkoper: THE-SMART-VALUE-SHOP
Productafbeelding van Wella SP Balance Scalp Energy Serum, 100 ml
Wella SP Balance Scalp Energy Serum, 100 ml
€ 357,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 35,70
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Farouk Systems CHI Brilliance Optimale Hydratatie Shampoo, 355 ml
Farouk Systems CHI Brilliance Optimale Hydratatie Shampoo, 355 ml
€ 31,27/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 11,55
-3%
€ 11,10
Verkoper: Avanti_Shop

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van 3Lab Oil Complex Brightening 60ml - Verhelderende oliecomplex
3Lab Oil Complex Brightening 60ml - Verhelderende oliecomplex
€ 290,70
Verkoper: PerfumTraders
€ 4.845,00/1l
Productafbeelding van Wella 81643113
Wella 81643113
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 33,66
Verkoper: PerfumTraders
€ 177,16/1kg
Productafbeelding van Sebastian DarkOil Smooth & Shine Stylingolie, 100 ml
Sebastian DarkOil Smooth & Shine Stylingolie, 100 ml
€ 34,68
-2%
€ 33,66
Verkoper: PerfumTraders
€ 336,60/1l
Productafbeelding van Redken All Soft Argan-6, voedende olie voor droog haar, 100 ml
Redken All Soft Argan-6, voedende olie voor droog haar, 100 ml
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 30,48
Verkoper: PerfumTraders
€ 304,80/1l
Productafbeelding van Maria Nila Soft, haarolie, 100 ml, voor vrouwen, anti-frizz, glanzend, verzachtend, versterkend, hydraterend, met arganolie, cyclomethicone, dimethiconol, Argania Spinosa (argan) olie, Crambe Abyssinica (zeekool) zaadolie, Brassica...
Maria Nila Soft, haarolie, 100 ml, voor vrouwen, anti-frizz, glanzend, verzachtend, versterkend, hydraterend, met arganolie, cyclomethicone, dimethiconol, Argania Spinosa (argan) olie, Crambe Abyssinica (zeekool) zaadolie, Brassica...
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 29,67
Verkoper: PerfumTraders
€ 296,70/1l
Productafbeelding van Sebastian Professional Seb Man The Groom Haar- en baardolie, 30 ml
Sebastian Professional Seb Man The Groom Haar- en baardolie, 30 ml
€ 24,48
Verkoper: PerfumTraders
€ 816,00/1l
Productafbeelding van Wella Professionals Oil Reflections Lichte Olie 100 ml - Haarverzorgingsolie
Wella Professionals Oil Reflections Lichte Olie 100 ml - Haarverzorgingsolie
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 21,42
Verkoper: PerfumTraders
€ 214,20/1l
Productafbeelding van WELEDA Verzorgende haarolie met rozemarijn
WELEDA Verzorgende haarolie met rozemarijn
€ 17,24
Verkoper: PerfumTraders
€ 344,80/1l
Productafbeelding van Lee Stafford CoCo LoCo & Agave haarolie, 75 ml
Lee Stafford CoCo LoCo & Agave haarolie, 75 ml
€ 13,62
-10%
€ 12,24
Verkoper: PerfumTraders
€ 163,20/1l
Productafbeelding van Wella Oil Reflections Luminous Smoothening Oil, haarolie, 30 ml, voor vrouwen, geschikt voor alle haartypes, verzachtend, met macadamia-olie
Wella Oil Reflections Luminous Smoothening Oil, haarolie, 30 ml, voor vrouwen, geschikt voor alle haartypes, verzachtend, met macadamia-olie
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 12,33
Verkoper: PerfumTraders
€ 411,00/1l
Productafbeelding van Fleps 12x7 ml haaroliën
Fleps 12x7 ml haaroliën
€ 44,99
Verkoper: Keratinshop
€ 535,60/1l
Productafbeelding van Wella Professionals Ultimate Smooth Miracle Oil Serum, 100 ml
Wella Professionals Ultimate Smooth Miracle Oil Serum, 100 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 32,85
Gratis bezorging
Verkoper: SEILOIRE
€ 328,50/1l
Productafbeelding van LIMBA cosmetics haarolie RECHARGING ELIXIR 50 ml
LIMBA cosmetics haarolie RECHARGING ELIXIR 50 ml
€ 18,99
Verkoper: Keratinshop
€ 379,80/1l
Productafbeelding van Rozemarijnolie, haar, haargroei, wimpers, hoofdhuid, 60 ml, 29,5 ml (2-pack)
Rozemarijnolie, haar, haargroei, wimpers, hoofdhuid, 60 ml, 29,5 ml (2-pack)
€ 37,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 666,49/1kg
Productafbeelding van Rozemarijnolie voor haar, bevordert haargroei, geschikt voor hoofdhuid en wenkbrauwen, 60 ml (verpakking van 2)
Rozemarijnolie voor haar, bevordert haargroei, geschikt voor hoofdhuid en wenkbrauwen, 60 ml (verpakking van 2)
€ 42,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 373,83/1kg
Productafbeelding van Arganolie voor het haar van Felps, zonder uitspoelen, 7 ml x1
Arganolie voor het haar van Felps, zonder uitspoelen, 7 ml x1
€ 4,99
Verkoper: Keratinshop
€ 712,86/1l