Nog maar 2 voor deze prijs
Kuba Jungle Tiger Parfumset met geuren in verpakkingen van 100 ml, 35 ml en 20 ml
€ 23,39
€ 1.169,50 / 1l
plus € 2,95 verzendkosten
Bij jou thuis
Onze bestedeals
Cadeausets parfum & veel meer
Alle prijzen incl. btw.
Informatie over de productveiligheid:
Vergelijkbare producten

Meer informatie over deze advertentie
Jadore Intense - parfum€ 2,28/1l
€ 114,05
Verkoper: PerfumTraders

Meer informatie over deze advertentie
Edt Spray 50 ml / Douchegel 100 ml Paco Rabanne 1 Million cadeauverpakking€ 74,56
Verkoper: PerfumTraders

Meer informatie over deze advertentie
Gucci Flora Gorgeous Magnolia, voor dames, 2 stuks, eau de parfum, 50 ml, 10 ml, spray€ 99,96
Verkoper: PerfumTraders

Meer informatie over deze advertentie
Rabanne Fame, damesparfum, eau de parfum, verkrijgbaar in 50 ml en 75 ml, 2 stuks€ 1.774,80/1l
€ 88,74
Verkoper: PerfumTraders

Kuba Original, Kuba Royal: Verzorgingsproducten voor mannen - Aftershave, Deodorant, Aftershavebalsem
€ 182,20/1l
€ 18,22
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Cuba Original Cuba Gold: Set bestaande uit: eau de toilette, 100 ml + eau de toilette, 35 ml + eau de toilette, 15 ml
€ 104,26/1l
€ 16,16
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Paco Rabanne Vrouwenparfumset, 19 ml
€ 3.293,68/1l
€ 62,58
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Parfumset voor kinderen, Eau my BB (3 stuks)
€ 58,87/1l
€ 28,00
-3%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 27,08
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

The Scent for Her Eau de Parfum, 30 ml + Lichaamsmelk, 50 ml
€ 624,75/1l
€ 49,98
Verkoper: PerfumTraders

Hermes Terre d'Hermes Eau de Toilette 100 ml + 15 ml & Douchegel 40 ml
€ 735,61/1l
€ 114,02
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Paco Rabanne Miniatuurset, 20 ml
€ 59,34
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Hamidi Gulnar: Geïnfuseerde olie, uniseks, 20 ml
€ 604,00/1l
€ 12,08
Verkoper: NutraBestBG

Cavalier Perfumes Kavalier D'or Herenparfum, 100 ml
€ 270,40/1l
€ 27,04
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Chatler Inversus Triumph Men (100 ml )
€ 131,70/1l
€ 13,17
Verkoper: KoopjesDrogisterij

Hermes Terre d'Hermès, voor heren, 2 stuks, eau de parfum, 30 ml, 125 ml, spray
€ 4.705,67/1l
€ 141,17
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen

Gandini Agarhout eau de toilette, 100 ml
€ 890,00/1l
€ 89,00
Gratis bezorging
Verkoper: firmowo

Baldessarini Uomo eau de toilette, 50 ml + douchegel, 200 ml
€ 224,11/1l
€ 20,17
Verkoper: NutraBestBG

EXPLORER Eau de Parfum 60 ml + Douchegel 100 ml
€ 1.185,83/1l
€ 71,15
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen

Al Haramain Musk, geparfumeerde olie, uniseks, 15 ml
€ 608,00/1l
€ 19,36
-52%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 9,12
Verkoper: Scentist

Alien - Eau de Parfum 30 ml + Bodylotion 50 ml + Douchemelk 50 ml
€ 1.027,46/1l
€ 133,57
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Meer over het product
Productbeschrijving & productgegevens
De elegante en verleidelijke Kuba Jungle Tiger parfumset is de perfecte manier om jezelf onder te dompelen in een wereld van sensuele geuren. Deze luxe set bevat parfums in volumes van 100 ml, 35 ml en 20 ml, waardoor u verschillende formaten van deze betoverende geur kunt ervaren. Laat u meevoeren naar de wildernis met de unieke combinatie van bloemige en fruitige tonen die deze verleidelijke parfumset van het merk Kuba Jungle Tiger in zich draagt.
- Gewicht
- 0.2 kg
- Inhoud
- 20 ml
- Ingrediënten
- Ingrediënten: Alcohol Denat, Aqua/Water/Eau, Parfum/Fragrance, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Diethylamino Hydroxybenzoyl Hexyl Benzoate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate, Limonene, Linalool, Hydroxycitronellal, Citronellol, Geraniol, Citral, Benzyl. "Let op: de ingrediëntenlijsten voor onze producten worden regelmatig bijgewerkt. Raadpleeg de ingrediëntenlijst op de productverpakking voor de meest actuele lijst met ingrediënten om er zeker van te zijn dat deze geschikt is voor uw persoonlijke gebruik." (Voor producten die in de winkel worden bijgevuld, dient de meest actuele ingrediëntenlijst te worden verkregen bij de winkel nadat het product opnieuw is gevuld)
- Fabrikant
- Doelgroepen
- Dames
- EAN
- 5425017736752
- MPN (Manufacturer Part Number)
- 2004358
- Gewicht
- 0.2 kg
- Inhoud
- 20 ml
- Ingrediënten
- Ingrediënten: Alcohol Denat, Aqua/Water/Eau, Parfum/Fragrance, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Diethylamino Hydroxybenzoyl Hexyl Benzoate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate, Limonene, Linalool, Hydroxycitronellal, Citronellol, Geraniol, Citral, Benzyl. "Let op: de ingrediëntenlijsten voor onze producten worden regelmatig bijgewerkt. Raadpleeg de ingrediëntenlijst op de productverpakking voor de meest actuele lijst met ingrediënten om er zeker van te zijn dat deze geschikt is voor uw persoonlijke gebruik." (Voor producten die in de winkel worden bijgevuld, dient de meest actuele ingrediëntenlijst te worden verkregen bij de winkel nadat het product opnieuw is gevuld)
- Fabrikant
- Doelgroepen
- Dames
- EAN
- 5425017736752
- MPN (Manufacturer Part Number)
- 2004358
Veiligheidsinstructies
Gaat ook goed samen met

Braun IRT3030, oorthermometer van Braun Healthcare - verpakking van 3 stuks - IRT3030
€ 22,50
Verkoper: TEC-MORE

Stofzuiger Zeegma Zonder Basis, Jet, zonder zak, met set van opzetstukken, zwart, 900W, zuigkracht 4000W,
€ 150,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at

Sada pannen Just Perfecto JL-28, 15 cm, gietijzer, marmeren coating, geschikt voor inductie, inclusief accessoires, beige kleur
€ 138,68
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at

Tesori d'Oriente - Byzantium, eau de parfum, 100 ml
€ 209,10/1l
€ 20,91
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen

Cuba Gold Geschenkset, 4-delig, met houten emmer: Eau de Toilette herendouche, EdT 100ml + EdT 35ml – Aftershave 100ml – Body Spray 200ml
€ 37,66/1l
€ 20,15
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Varta Powerbank Energy, 20000 mAh + Micro USB-kabel
€ 43,29
Verkoper: somnia24

Ecosa glazen waterkoker met temperatuurregeling | 40°C - 100°C | 1,8 liter | 2200 watt | LCD-display | LED-verlichting | Hoogwaardig roestvrij staal
€ 69,27
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia

Aigostar 8433325205089, Heteluchtfriteuse, 7 liter, 80 °C, 200 °C, 60 minuten, Zelfstandig apparaat
€ 99,74
Gratis bezorging
Verkoper: GrupaGSM

Cuba Jungle set EDP 35 ml: Cuba Snake + Cuba Tiger 35 ml + Cuba Zebra 35 ml + Heartbreaker 35 ml
€ 115,36/1l
€ 16,15
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Dior Sauvage Eau de Parfum, 100 ml, herenparfum
€ 450,00/1l
€ 45,00
Gratis bezorging
Verkoper: Estilo

Dames parfum 100 ml, oriëntaalse bloemengeur met vanillenoten.
€ 265,60/1l
€ 26,56
Gratis bezorging
Verkoper: K6_Werkzeuge

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Flüssiges Parfüm, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
€ 313,50/1l
€ 31,35
Gratis bezorging
Verkoper: ClickShop

Lattafa Oud For Glory Eau De Parfum (100 ml)
€ 300,30/1l
€ 30,03
Gratis bezorging
Verkoper: SEILOIRE

Buymax matrasbeschermer, 180x200 cm, waterdicht en ademend, met 4 ingenaaide hoekelastieken, geschikt als incontinentiebedekking voor bescherming tegen vocht
€ 20,99
Verkoper: Buymax

JBL Wave 200TWS witte in-ear-koptelefoon
€ 40,00
Gratis bezorging
Verkoper: Trading-Shop25

5-in-1 Anti-cellulite massageapparaat met vibratie en infrarood, Cellyred InnovaGoods
€ 28,99
Verkoper: BYAG

Grundig Draadloze Sport In-Ear Oordopjes – Bluetooth Oortjes met Microfoon – Earbuds met Touch Control – LED Laadindicatie – Batterijduur van 7 uur – 2 uur Oplaadtijd
€ 28,99
Gratis bezorging
Verkoper: MaxiMondo

Vileda Wischmop-set Turbo Easy Wring & Clean, inclusief powerpers en voetpedaal, kleur grijs
€ 38,63
Verkoper: Toolandia

U-vormige bank BEALIFE, 271x122x86 cm | 4-zits met armleuningen, comfortabele bank voor grote woonkamers | Donkergrijs | AR103
€ 459,99
Verkoper: Connected-Living

CUBA GOLD SET: Eau de Toilette 100 ml + Eau de Toilette 35 ml + Aftershave 100 ml + Aftershave Gel 200 ml + Deodorant 200 ml
€ 167,80/1l
€ 16,78
Verkoper: NutraBestBG

Hama Fit Watch 5910, Activiteitstracker, 3,3 cm (1,3 inch), LCD-display, Waterdicht, IP68
€ 145,00
Gratis bezorging
Verkoper: NovaMBSmart

Lattafa Yara Collectie Geschenkset: Yara Edp 5ml / Yara Moi Edp 5ml / Yara Tous Edp 5ml / Yara Candy Edp 5ml
€ 258,80/1l
€ 25,88
Gratis bezorging
BestsellerVerkoper: Dasfarinas

Lattafa Angham, Unisex, 100 ml, Nicht nachfüllbare Flasche, Flüssiges Parfüm, Ingwer, Mandarine, Rosa Pfeffer, Kakao, Jasmin, Lavendel, Praline
€ 198,00/1l
€ 19,80
Gratis bezorging
Verkoper: MyPerfumesHome

Lattafa Ameerat Al Arab Asdaaf Eau de Parfum, 100 ml
€ 219,00/1l
€ 21,90
Verkoper: DUBAISTORE

BRUBAKER Cosmetics Bad- en doucheset, rozengeur - 15-delige beautygeschenkset in een vintage cadeauverpakking
€ 19,32/1l
€ 39,99
Gratis bezorging
Verkoper: RavenIntl

Paco Rabanne Vrouwenparfumset, 19 ml
€ 3.293,68/1l
€ 62,58
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Kuba Original, Kuba Royal: Verzorgingsproducten voor mannen - Aftershave, Deodorant, Aftershavebalsem
€ 182,20/1l
€ 18,22
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Cuba Original Cuba Gold: Set bestaande uit: eau de toilette, 100 ml + eau de toilette, 35 ml + eau de toilette, 15 ml
€ 104,26/1l
€ 16,16
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Samsung Smartphone, 14,82 cm (5,8 inch) scherm, Galaxy A20e, 3 GB RAM, 32 GB opslag, kleur: zwart
€ 627,00
Gratis bezorging
Verkoper: G-Electronics

Bosch Serie 2 BBHF214R: Draadloze 2-in-1 stofzuiger, rood
€ 134,35
Gratis bezorging
Verkoper: Shopyourproduct
Nog geen klantbeoordelingen
Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.
Onze aanbevelingen voor jou
Meer informatie over deze advertentie

Kilian Love, don't be shy Eau de Parfum met cadeauverpakking, 50 ml
€ 335,58
Verkoper: PerfumTraders
€ 6.711,60/1l

Rabanne 1 Million Eau de Toilette Spray, set van 3 artikelen, 100 ml



5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5(11)Aantal beoordelingen: 11
€ 88,74
Verkoper: PerfumTraders
€ 887,40/1l

Dior Sauvage, voor heren, 300 ml, navulflacon, eau de parfum, fles, 1 stuk
€ 329,46
-€ 26,30Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 303,16
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.010,53/1l

Kilian Love Don't Be Shy Eau de Parfum, navulverpakking, 100 ml



3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5(2)Aantal beoordelingen: 2
€ 247,86
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.478,60/1l

Eight & Bob Guèthary Eau de Parfum, 50 ml (damesparfum)
€ 240,72
Verkoper: PerfumTraders
€ 4.814,40/1l

Electimuss Gladiator Oud Pure Parfum, 100 ml (unisex)



3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5(1)Aantal beoordelingen: 1
€ 238,83
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.388,30/1l

Rochas Rochas Man Eau de Toilette 100 ml + Eau de Toilette 50 ml M



5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5(1)Aantal beoordelingen: 1
€ 42,77
Verkoper: SEILOIRE
€ 285,13/1l

Tiziana Terenzi Verna Extrait de Parfum, 100 ml (unisex)
€ 272,61
-€ 62,49Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 210,12
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.101,20/1l

Perris Monte Carlo Ylang Ylang Nosy Be Eau de Parfum, 100 ml (damesparfum)
€ 157,08
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.570,80/1l

TOM FORD, Herfst-/Wintercollectie 2026, Mannenparfum, 2-delig, Eau de parfum, 100 ml, 10 ml, Spray
€ 150,96
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.372,36/1l

Edt Spray 100 ml/Edt Spray 30 ml Cacharel Amor Amor Geschenkset



5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5(1)Aantal beoordelingen: 1
€ 143,82
Verkoper: PerfumTraders

Luna Rossa Ocean - Eau de Parfum - nplH - Inhoud: 150 ml
€ 117,30
Verkoper: PerfumTraders
€ 782,00/1l

Set met herenparfum Givenchy Gentlemen Boisée, bestaande uit 2 stuks
€ 97,92
Verkoper: PerfumTraders
€ 979,20/1l

Molton Brown Eau de Parfum, Molton Brown Fiery Pink Pepper Eau de Parfum, 100 ml



5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5(1)Aantal beoordelingen: 1
€ 135,66
-€ 10,20Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 125,46
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.254,60/1l

Veel Succes
€ 124,44
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.244,40/1l

Yves Saint Laurent Black Opium Pink Glaze Eau de Parfum Spray (90 ml)
€ 114,08
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.267,56/1l

PERFECT ABSOLUTE Eau de Parfum, sprayflacon, 100 ml



5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5(1)Aantal beoordelingen: 1
€ 117,11
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.171,10/1l

Lengling À la Carte - Reisset Deluxe (4 x 8 ml)
€ 117,30
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.346,00/1l

Dolce&Gabbana Q, Dames, 150 ml, Navulflacon, Eau de Parfum, Fles, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), BENZYL SALICYLATE, LIMONENE, HYDROXYCITRONELLAL,...



4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5(8)Aantal beoordelingen: 8
€ 111,18
-€ 5,96Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 105,22
Verkoper: PerfumTraders
€ 701,47/1l

Prada Paradigme Le Parfum, navulbare spray (50 ml)



5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5(2)Aantal beoordelingen: 2
€ 97,52
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.950,40/1l