Korres Care White Pine Meno, Nachtcrème, voor dames, geschikt voor de gevoelige huid, voor het gezicht, hydraterend, verzachtend, voor alle leeftijden

€ 40,39

€ 1.009,75 / 1l

plus € 6,90 verzendkosten

Naar huis en naar afhaalstations

do 1 – vr 2 oktober

Gratis retour – 14 dagen

Onze bestedeals
Dagcrèmes & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Erborian BB Cream, BB Cream, 40 ml, Geschikt voor: dames, normale huid, Hydraterend, Voedend
Erborian BB Cream, BB Cream, 40 ml, Geschikt voor: dames, normale huid, Hydraterend, Voedend
€ 1.071,00/1l
€ 42,84
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Korres Care Black Pine Primus, Nachtcrème, Voor vrouwen, Geschikt voor alle huidtypes, Gezicht, Hydraterend, Geschikt voor alle leeftijden
Korres Care Black Pine Primus, Nachtcrème, Voor vrouwen, Geschikt voor alle huidtypes, Gezicht, Hydraterend, Geschikt voor alle leeftijden
€ 994,50/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 39,78
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Santaverde Serum onzuivere en geirriteerde huid (30 ml)
Santaverde Serum onzuivere en geirriteerde huid (30 ml)
€ 1.258,00/1l
€ 44,96
-16%
€ 37,74
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Sisley Phyto Blanc La Nuit, Nachtcrème, voor dames, geschikt voor alle huidtypes, voor het gezicht, verhelderend, hydraterend, tegen pigmentvlekken, tegen vermoeidheid, verfrissend, voor alle leeftijden
Sisley Phyto Blanc La Nuit, Nachtcrème, voor dames, geschikt voor alle huidtypes, voor het gezicht, verhelderend, hydraterend, tegen pigmentvlekken, tegen vermoeidheid, verfrissend, voor alle leeftijden
€ 4.559,40/1l
€ 227,97
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Korres Care Black Pine 4D, voor dames, vanaf 45 jaar, met zwarte den, 30 ml
Korres Care Black Pine 4D, voor dames, vanaf 45 jaar, met zwarte den, 30 ml
€ 1.737,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 52,11
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Collistar Magnifica, voor dames, geschikt voor de gevoelige huid, voor alle huidtypes, 30 ml
Collistar Magnifica, voor dames, geschikt voor de gevoelige huid, voor alle huidtypes, 30 ml
€ 1.816,00/1l
€ 54,48
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Cattier Serum kalmerend gevoelige huid (30 ml)
Cattier Serum kalmerend gevoelige huid (30 ml)
€ 882,67/1l
€ 26,48
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Mixa Hyalurogel serum voor de gevoelige huid, 30 ml
Mixa Hyalurogel serum voor de gevoelige huid, 30 ml
€ 417,33/1l
€ 12,52
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van AHAVA 82915066, voor dames, geschikt voor normale huid, 30 ml
AHAVA 82915066, voor dames, geschikt voor normale huid, 30 ml
€ 1.782,33/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 53,47
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Elizabeth Arden Advanced Ceramide Capsules Daily Youth Restoring Serum, voor dames, geschikt voor normale huid, 60 ml
Elizabeth Arden Advanced Ceramide Capsules Daily Youth Restoring Serum, voor dames, geschikt voor normale huid, 60 ml
€ 1.570,00/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 94,20
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van Elemis Daily Moisture Boost, 50 ml
Elemis Daily Moisture Boost, 50 ml
€ 952,20/1l
€ 53,71
-11%
€ 47,61
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van ANNEMARIE BÖRLIND Purifying care gezichtscreme (75 ml)
ANNEMARIE BÖRLIND Purifying care gezichtscreme (75 ml)
€ 217,20/1l
€ 17,56
-7%
€ 16,29
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Mixa Reinigingsgel voor het gezicht, Expert voor gevoelige huid, 200 ml
Mixa Reinigingsgel voor het gezicht, Expert voor gevoelige huid, 200 ml
€ 52,04/1kg
€ 12,49
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Dermalogica, Biolumin-C, Anti-rimpelcrème, dagcrème, voor het gezicht, SPF 50, 15 ml
Dermalogica, Biolumin-C, Anti-rimpelcrème, dagcrème, voor het gezicht, SPF 50, 15 ml
€ 2.190,00/1l
€ 32,85
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Korres White Pine 2-stappen anti-aging dagcrème 40 ml & gezichts serum 15 ml
Korres White Pine 2-stappen anti-aging dagcrème 40 ml & gezichts serum 15 ml
€ 692,18/1l
€ 38,07
Verkoper: Pharmacygreek
Productafbeelding van Weleda 6820CH, Dagcrème, voor dames, gezicht, hydraterend, 40 ml, in een potje
Weleda 6820CH, Dagcrème, voor dames, gezicht, hydraterend, 40 ml, in een potje
€ 612,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 29,58
-17%
€ 24,48
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van BioNike Defence My Age Herstellende Dagcrème - Dagcrème voor alle huidtypes, geschikt voor vrouwen vanaf 50 jaar (50 ml)
BioNike Defence My Age Herstellende Dagcrème - Dagcrème voor alle huidtypes, geschikt voor vrouwen vanaf 50 jaar (50 ml)
€ 36.040,00/1l
€ 36,04
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Guinot, Hydra Summum, Hydraterende serum, voor het gezicht, 50 ml
Guinot, Hydra Summum, Hydraterende serum, voor het gezicht, 50 ml
€ 2.219,20/1l
€ 110,96
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van L'Oréal Dermo Age Perfect. Dagverzorging, 5
L'Oréal Dermo Age Perfect. Dagverzorging, 5
€ 483,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 24,15
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van BABOR SOS Kalmerend, voor de gevoelige huid, 14 ml
BABOR SOS Kalmerend, voor de gevoelige huid, 14 ml
€ 1.852,86/1l
€ 25,94
Verkoper: PerfumTraders

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Een nachtmasker dat het uiterlijk van rimpels vermindert en overnacht de hydratatie van de huid na de menopauze aanvult – met Meno-Reverse™-technologie en een retinol-alternatief, geschikt voor zelfs de meest gevoelige en dunner wordende huid.

GEBRUIK: Aanbrengen op gezicht en hals, vermijd het gebied rond de ogen.

Actieve ingrediënten:
MENO-REVERSE™-TECHNOLOGIE – Een natuurlijk peptidecomplex afkomstig van distelbladeren, klinisch getest om het huidvolume te verbeteren en de zichtbare vermindering van huidverslapping te bevorderen.
WEISSKIEFER – Het exclusieve KORRES-ingrediënt dat zichtbaar fijne lijntjes en rimpels vermindert.
RETINOL-ALTERNATIEF – Een zachte, huidvriendelijke alternatief voor retinol, dat het uiterlijk van rimpels vermindert en zorgt voor een stralendere, jeugdiger huid – zonder irritatie.

93,1% ingrediënten van natuurlijke oorsprong
getest



Een verfijnd, luxueus
Gewicht
50 g
Inhoud
40 ml
Ingrediënten
Korres White Pine Herstellende Nachtcrème, 40 ml
Fabrikant
Doelgroepen
Unisex
EAN
5203069098925
MPN (Manufacturer Part Number)
21007810

Gewicht
50 g
Inhoud
40 ml
Ingrediënten
Korres White Pine Herstellende Nachtcrème, 40 ml
Fabrikant
Doelgroepen
Unisex
EAN
5203069098925
MPN (Manufacturer Part Number)
21007810
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Korres Care Black Pine 4D BioShapeLift, Lichaamsmelk BB, 40 ml, Wit, Hydraterend, 1 stuk
Korres Care Black Pine 4D BioShapeLift, Lichaamsmelk BB, 40 ml, Wit, Hydraterend, 1 stuk
€ 867,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 34,68
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Korres Care White Pine Meno Reverse, Bodylotion BB, 40 ml, Wit, Hydraterend, 1 stuk
Korres Care White Pine Meno Reverse, Bodylotion BB, 40 ml, Wit, Hydraterend, 1 stuk
€ 993,50/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 39,74
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van Korres Care Black Pine 4d Bio-shapelift, Lichaamsmelk BB, 40 ml, Wit, Hydraterend, 1 stuk
Korres Care Black Pine 4d Bio-shapelift, Lichaamsmelk BB, 40 ml, Wit, Hydraterend, 1 stuk
€ 867,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 34,68
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Korres Care White Pine Meno Reverse, Body BB-crème, 40 ml, Wit, Hydraterend, Glazen verpakking, 1 stuk
Korres Care White Pine Meno Reverse, Body BB-crème, 40 ml, Wit, Hydraterend, Glazen verpakking, 1 stuk
€ 943,50/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 37,74
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Korres Care Black Pine 4D, voor dames, vanaf 45 jaar, met zwarte den, 30 ml
Korres Care Black Pine 4D, voor dames, vanaf 45 jaar, met zwarte den, 30 ml
€ 1.737,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 52,11
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van KORRES BLACK PINE 4D Opvolgende Slaapmasker voor het gezicht, 40 ml
KORRES BLACK PINE 4D Opvolgende Slaapmasker voor het gezicht, 40 ml
€ 896,50/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 35,86
Verkoper: Pharmacygreek
Productafbeelding van Korres Care Black Pine Primus, voor dames, 35 jaar en ouder, met dennenextract, 30 ml
Korres Care Black Pine Primus, voor dames, 35 jaar en ouder, met dennenextract, 30 ml
€ 1.333,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 39,99
Gratis bezorging
Verkoper: THE-SMART-VALUE-SHOP
Productafbeelding van Korres Care Black Pine Primus, Nachtcrème, Voor vrouwen, Geschikt voor alle huidtypes, Gezicht, Hydraterend, Geschikt voor alle leeftijden
Korres Care Black Pine Primus, Nachtcrème, Voor vrouwen, Geschikt voor alle huidtypes, Gezicht, Hydraterend, Geschikt voor alle leeftijden
€ 994,50/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 39,78
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Korres White Pine Advanced Wrinkle, Oogserum, 15 ml, voor dames, revitaliserend, tegen donkere kringen, tegen wallen, voor alle huidtypes, 1 stuk
Korres White Pine Advanced Wrinkle, Oogserum, 15 ml, voor dames, revitaliserend, tegen donkere kringen, tegen wallen, voor alle huidtypes, 1 stuk
€ 2.492,67/1l
€ 37,39
Gratis bezorging
Verkoper: THE-SMART-VALUE-SHOP
Productafbeelding van Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Flüssiges Parfüm, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Flüssiges Parfüm, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
€ 313,50/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2414
€ 31,35
Gratis bezorging
Verkoper: ClickShop
Productafbeelding van Kenzo Jungle L'Elephant Eau de Parfum, 100 ml (damesparfum)
Kenzo Jungle L'Elephant Eau de Parfum, 100 ml (damesparfum)
€ 733,10/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 155
€ 73,31
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Giorgio Armani Sì Eau de Parfum, 15 ml (damesparfum)
Giorgio Armani Sì Eau de Parfum, 15 ml (damesparfum)
€ 1.856,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 27,84
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van Yves Saint Laurent Libre, parfum voor dames, 50 ml, niet navulbare flacon, topnoten: zwarte bessen, mandarijn, petitgrain; hartnoten: jasmijn, jasmijn sambac, lavendel, oranjebloesem; basisnoten: amber, cederhout, muskus, vanille
Yves Saint Laurent Libre, parfum voor dames, 50 ml, niet navulbare flacon, topnoten: zwarte bessen, mandarijn, petitgrain; hartnoten: jasmijn, jasmijn sambac, lavendel, oranjebloesem; basisnoten: amber, cederhout, muskus, vanille
€ 1.633,40/1l
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 820
€ 81,67
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van Korres Care White Pine Luminous, BB-crème voor het lichaam, 40 ml, Wit, Hydraterend, 1 stuk
Korres Care White Pine Luminous, BB-crème voor het lichaam, 40 ml, Wit, Hydraterend, 1 stuk
€ 1.034,25/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 41,37
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van KORRES Gouden Saffraan Jeugdherstellende Crème, Verstevigend & Lifting, 50 ml
KORRES Gouden Saffraan Jeugdherstellende Crème, Verstevigend & Lifting, 50 ml
€ 2.482,00/1l
€ 78,54
-5%
€ 74,46
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Dior Sauvage Eau de Parfum, 100 ml, herenparfum
Dior Sauvage Eau de Parfum, 100 ml, herenparfum
€ 450,00/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 2036
€ 45,00
Gratis bezorging
Verkoper: Estilo
Productafbeelding van Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum, 100 ml
Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum, 100 ml
€ 990,00/1l
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 279
€ 99,00
10% Voucher
Verkoper: Rheinline
Productafbeelding van Clinique Aromatics Elixir Parfum Spray, 45 ml
Clinique Aromatics Elixir Parfum Spray, 45 ml
€ 724,00/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 69
€ 32,58
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van Ruhhy 16746 Keukenrobot 4,5 l, 1700 W, zwart
Ruhhy 16746 Keukenrobot 4,5 l, 1700 W, zwart
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 100
€ 202,41
Verkoper: ADI_Global_Store
Productafbeelding van Celimax Vita-A Retinal Shot, verstevigende booster, 15 ml
Celimax Vita-A Retinal Shot, verstevigende booster, 15 ml
€ 900,00/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 180
€ 14,15
-4%
€ 13,50
Gratis bezorging
Verkoper: Trading-Shop25
Productafbeelding van Moser 1400 haartrimmer, met kabel, accessoires, 5 standen (0,7-3mm), 4,5mm kam
Moser 1400 haartrimmer, met kabel, accessoires, 5 standen (0,7-3mm), 4,5mm kam
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 31
€ 148,00
Gratis bezorging
Verkoper: NovaMBSmart
Productafbeelding van Lattafa | Bade'e Al Oud |  100 ml
Lattafa | Bade'e Al Oud | 100 ml
€ 306,70/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2414
€ 30,67
Gratis bezorging
Verkoper: SEILOIRE
Productafbeelding van Montblanc Explorer, voor mannen, deodorant, deodorantstift, stick, 75 g, voor normale huid
Montblanc Explorer, voor mannen, deodorant, deodorantstift, stick, 75 g, voor normale huid
€ 217,20/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 16,29
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Thierry Mugler Come Together, uniseks, 100 ml, navulbare fles, spray
Thierry Mugler Come Together, uniseks, 100 ml, navulbare fles, spray
€ 534,50/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 25
€ 53,45
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Oral-B Vitality Pro Adult Rotating toothbrush Violet
Oral-B Vitality Pro Adult Rotating toothbrush Violet
€ 70,99/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 227
€ 24,99
Verkoper: esiteo
Productafbeelding van medisana IN 500 Compact inhalatieapparaat
medisana IN 500 Compact inhalatieapparaat
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 72
€ 85,04
Gratis bezorging
Verkoper: FTT_Distribution_GmbH
Productafbeelding van VALENTINO Born In Roma Yellow Dream, voor heren, 100 ml, niet navulbare fles, spray, INHOUD: ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), LIMONENE, LINALOOL, DIETHYLAMINO..., 1 stuk
VALENTINO Born In Roma Yellow Dream, voor heren, 100 ml, niet navulbare fles, spray, INHOUD: ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), LIMONENE, LINALOOL, DIETHYLAMINO..., 1 stuk
€ 918,00/1l
3,9Gemiddelde beoordeling: 3,9 van 5Aantal beoordelingen: 48
€ 91,80
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Yves Saint Laurent Libre Intense Eau de Parfum voor dames, 90 ml
Yves Saint Laurent Libre Intense Eau de Parfum voor dames, 90 ml
€ 1.088,89/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 190
€ 98,00
Gratis bezorging
Verkoper: Estilo
Productafbeelding van Tapijt voor woonkamer of slaapkamer, korte pool, Scandinavisch boho-patroon, geometrisch ontwerp, afmetingen 80x150 cm
Tapijt voor woonkamer of slaapkamer, korte pool, Scandinavisch boho-patroon, geometrisch ontwerp, afmetingen 80x150 cm
€ 22,49/1m²
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 33
€ 26,99
Gratis bezorging
Verkoper: eRocket
Productafbeelding van Wahl Magic Clip, Rood, 0,8 mm, 2,5 mm, 4 cm, Voeding/batterij, 90 minuten
Wahl Magic Clip, Rood, 0,8 mm, 2,5 mm, 4 cm, Voeding/batterij, 90 minuten
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 100
€ 263,04
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 2 beoordelingen
Beoordeeld op 10 maart 2025 op
Geverifieerde aankoop
Beoordeeld op 15 april 2024 op
Geverifieerde aankoop
Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van La Mer The Concentrate, voor dames, 50 ml
La Mer The Concentrate, voor dames, 50 ml
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 469,20
Verkoper: PerfumTraders
€ 9.384,00/1l
Productafbeelding van GezichtsSerum The Regenerating van La Mer (30 ml)
GezichtsSerum The Regenerating van La Mer (30 ml)
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 323,34
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.375,91/1kg
Productafbeelding van Estée Lauder Re-Nutriv Ultimate Diamond Transformative Brilliance, navulverpakking, voor dames, universele verpakking, 30 ml
Estée Lauder Re-Nutriv Ultimate Diamond Transformative Brilliance, navulverpakking, voor dames, universele verpakking, 30 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 195,35
Verkoper: PerfumTraders
€ 6.511,67/1l
Productafbeelding van Juvena MasterCream Rose, 75 ml
Juvena MasterCream Rose, 75 ml
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 213,67
-€ 101,69
€ 111,98
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.493,07/1l
Productafbeelding van Sisley Mattifying Moisturizing Skincare met tropische hars, Dagcrème, voor dames, geschikt voor gemengde en vette huid, voor het gezicht, met een matterend, hydraterend, verzachtend, egaliserend en kalmerend effect, 50 ml
Sisley Mattifying Moisturizing Skincare met tropische hars, Dagcrème, voor dames, geschikt voor gemengde en vette huid, voor het gezicht, met een matterend, hydraterend, verzachtend, egaliserend en kalmerend effect, 50 ml
€ 86,70
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.734,00/1l
Productafbeelding van Estée Lauder Revitalizing Supreme + Youth Power, voor vrouwen, 50 ml, crème, geschikt voor elk huidtype, voor dag en nacht, verhelderend, revitaliserend, hydraterend, voedend, verzachtend, versterkend
Estée Lauder Revitalizing Supreme + Youth Power, voor vrouwen, 50 ml, crème, geschikt voor elk huidtype, voor dag en nacht, verhelderend, revitaliserend, hydraterend, voedend, verzachtend, versterkend
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 86,00
-10%
€ 76,78
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.535,60/1l
Productafbeelding van Estée Lauder Revitalizing Supreme+ Night Intensive Restorative, nachtcrème, voor vrouwen, universeel, voor het gezicht, verhelderend, hydraterend, voedend, navulbaar, revitaliserend, 50 ml
Estée Lauder Revitalizing Supreme+ Night Intensive Restorative, nachtcrème, voor vrouwen, universeel, voor het gezicht, verhelderend, hydraterend, voedend, navulbaar, revitaliserend, 50 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 77,52
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.550,40/1l
Productafbeelding van Estée Lauder, Delicate verstevigende gezichtscrème, 75 ml
Estée Lauder, Delicate verstevigende gezichtscrème, 75 ml
€ 129,30
-€ 51,78
€ 77,52
Verkoper: PerfumTraders
€ 646,00/1kg
Productafbeelding van Babor HSR Lifting Anti-Rimpel Crème, intensief, 50 ml
Babor HSR Lifting Anti-Rimpel Crème, intensief, 50 ml
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 61
€ 69,17
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.383,40/1l
Productafbeelding van Babor HSR Lifting Anti-Rimpel Crème, 50 ml
Babor HSR Lifting Anti-Rimpel Crème, 50 ml
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 61
€ 64,96
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.299,20/1l
Productafbeelding van Marbert Profutura Anti-Aging Verzorgingscrème Goud, intensief voor droge huid, 50 ml
Marbert Profutura Anti-Aging Verzorgingscrème Goud, intensief voor droge huid, 50 ml
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 17
€ 61,20
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.224,00/1l
Productafbeelding van Estée Lauder Delicate Firming Face Cream, proefverpakking, 50 ml
Estée Lauder Delicate Firming Face Cream, proefverpakking, 50 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 66,30
-8%
€ 60,85
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.217,00/1l
Productafbeelding van Payot Suprême Sublimating Youth Cream, 50 ml
Payot Suprême Sublimating Youth Cream, 50 ml
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 19
€ 55,01
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.100,20/1l
Productafbeelding van Hydraterende crème voor glanzend haar, geschikt voor halflang tot lang haar (Supershine Light Moisturizing Cream), 150 ml
Hydraterende crème voor glanzend haar, geschikt voor halflang tot lang haar (Supershine Light Moisturizing Cream), 150 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 59,16
Verkoper: PerfumTraders
€ 394,40/1l
Productafbeelding van Hydraterende dagcrème Régénactive van Jeanne Piaubert (50 ml)
Hydraterende dagcrème Régénactive van Jeanne Piaubert (50 ml)
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 58,50
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.170,00/1l
Productafbeelding van Oribe Styling Supershine Moisturizing Cream 150ml - Hydraterende crème
Oribe Styling Supershine Moisturizing Cream 150ml - Hydraterende crème
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 59,16
Verkoper: PerfumTraders
€ 394,40/1l
Productafbeelding van Nuxe Nuxuriance Ultra The Exception Dag- en Nachtcrème 75 ml
Nuxe Nuxuriance Ultra The Exception Dag- en Nachtcrème 75 ml
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 15
€ 54,06
Verkoper: PerfumTraders
€ 720,80/1l
Productafbeelding van Skinceuticals Kalmerende Reinigingsschuim 150ml
Skinceuticals Kalmerende Reinigingsschuim 150ml
€ 57,12
Verkoper: PerfumTraders
€ 57.120,00/1l
Productafbeelding van Dr. Grandel Beautygen Renew Caps, 15,2 ml
Dr. Grandel Beautygen Renew Caps, 15,2 ml
€ 56,10
Verkoper: PerfumTraders
€ 3.690,79/1l
Productafbeelding van Anti-rimpel crème Juvelia Nutri-restore van Juvena, 50 ml
Anti-rimpel crème Juvelia Nutri-restore van Juvena, 50 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 84,67
-33%
€ 56,10
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.122,00/1l