Garnier Color Sensation Kleurcrème 8.11 Parelwit Blond - Parelwit Blond, 1 verpakking

€ 14,99

€ 149,90 / 1kg

Gratis bezorging

Bij jou thuis

za 3 – wo 7 oktober
Wees er snel bij!
Mascara's & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van LiLash Zuiverend Wimperserum, 2 ml
LiLash Zuiverend Wimperserum, 2 ml
€ 105.150,00/1l
1,0Gemiddelde beoordeling: 1,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 210,30
Verkoper: VogueVista
Productafbeelding van Grow & Fix - Wimper- en wenkbrauwserum, 4,25 ml
Grow & Fix - Wimper- en wenkbrauwserum, 4,25 ml
€ 6.720,00/1l
€ 28,56
5% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Talika Eyebrow Liposourcils Mascara, kastanjebruin, 5 ml
Talika Eyebrow Liposourcils Mascara, kastanjebruin, 5 ml
€ 5.078,00/1l
€ 25,39
5% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Defining Mascara - 02 bruin, 6 ml
Defining Mascara - 02 bruin, 6 ml
€ 3.910,00/1l
€ 23,46
5% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van COLOR CLINUANCE zacht haar #9.0, zeer lichtblond, 1 stuk
COLOR CLINUANCE zacht haar #9.0, zeer lichtblond, 1 stuk
€ 17.440,00/1l
€ 17,44
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van NUTRISSE #90-blond, 3 stuks
NUTRISSE #90-blond, 3 stuks
€ 4.526,67/1l
€ 13,58
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Haarkleuring Clearé Institute Colour Clinuance 8.0, lichtblond, 170 ml
Haarkleuring Clearé Institute Colour Clinuance 8.0, lichtblond, 170 ml
€ 17.410,00/1l
€ 17,41
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Montibello Cromatone 5.8 60 Ml
Montibello Cromatone 5.8 60 Ml
€ 84,83/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 5,25
-3%
€ 5,09
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Permanente haarkleur Revlon Revlonissimo Color Sublime, tint 9.13
Permanente haarkleur Revlon Revlonissimo Color Sublime, tint 9.13
€ 204,67/1l
€ 15,35
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Joanna Naturia Kleuring, haarkleur nummer 241 - Notenhuid, 1 verpakking
Joanna Naturia Kleuring, haarkleur nummer 241 - Notenhuid, 1 verpakking
€ 133,80/1kg
€ 13,38
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
Productafbeelding van Kallos - Kallos KJMN Advanced 9 Bleekpoeder, 35,0 gram
Kallos - Kallos KJMN Advanced 9 Bleekpoeder, 35,0 gram
€ 216,57/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 7,58
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Montibello Cromatone 6.16, 60 ml
Montibello Cromatone 6.16, 60 ml
€ 84,83/1l
€ 5,09
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Inglot Brow Shaping Wimperverf 05, 4 ml
Inglot Brow Shaping Wimperverf 05, 4 ml
€ 5.465,00/1l
€ 21,86
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Haarkleuring Clearé Institute Color Clinuance, tint 7.3, goudblond, 170 ml
Haarkleuring Clearé Institute Color Clinuance, tint 7.3, goudblond, 170 ml
€ 17.420,00/1l
€ 17,42
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Gosh Wimperverlengende en -verdikkende mascara, 7 ml
Gosh Wimperverlengende en -verdikkende mascara, 7 ml
€ 1.665,00/1kg
€ 16,65
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van CATRICE 522829, Zwart, Intens zwart, Krullend, Lengtegevend, Volumegevend, Voor dames, 1 stuk
CATRICE 522829, Zwart, Intens zwart, Krullend, Lengtegevend, Volumegevend, Voor dames, 1 stuk
€ 508,50/1kg
€ 10,17
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Schwarzkopf Igora Vibrance, ammoniavrije haarkleuring, 9-0, 60 ml
Schwarzkopf Igora Vibrance, ammoniavrije haarkleuring, 9-0, 60 ml
€ 109,50/1l
€ 6,57
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van NATURTINT #6.31 Intense Amandelbruin, 170 ml
NATURTINT #6.31 Intense Amandelbruin, 170 ml
€ 102,82/1l
€ 17,48
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Garnier Color Sensation Kleurcrème voor langdurige, sensuele kleur met een spiegelende glans en tot 100% grijsdekking. Werking: - De crème geeft het haar een sensuele en precieze kleur. - Dekt tot 100% van het grijze haar. - Geeft de kleur een spiegelende glans.

- Verbetert de kleurschittering.

- Verrijkte formule met parelmoer en bloemenolie.


- Intensieve kleur met spiegelende reflecties.


- Glanzend en zijdezacht haar.


- Tot 100% grijsdekking.




De Garnier Color Sensation kleuring voor een langdurige, sensuele kleur met een spiegelglans en tot wel 100% dekking van grijze haren:

WERKING

  • De crème geeft het haar een sensuele en precieze kleur.
  • Biedt tot wel 100% dekking van grijze haren.
  • De kleur krijgt een spiegelglans.
  • De kleur reflecteert het licht beter.


RESULTAAT

  • Een rijk kleurresultaat met spiegelglanzende highlights.
  • Glanzend en zijdezacht haar.
  • Tot wel 100% dekking van grijze haren.
Gewicht
100 g
Ingrediënten
Beschrijving
Fabrikant
EAN
3600542482721

Gewicht
100 g
Ingrediënten
Beschrijving
Fabrikant
EAN
3600542482721
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Joanna. Zeer effectieve haarverhelder. Platinum Blond. Tot wel 9 tinten lichter.
Joanna. Zeer effectieve haarverhelder. Platinum Blond. Tot wel 9 tinten lichter.
€ 12,40/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 12,40
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Syoss Oleo Intense - Haarkleuring, Koel Beige Blond, 115 ml
Syoss Oleo Intense - Haarkleuring, Koel Beige Blond, 115 ml
€ 73,04/1l
€ 8,40
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Garnier Color Sensation, haarkleuring in crème, kleur 110, diamantblond, superlicht
Garnier Color Sensation, haarkleuring in crème, kleur 110, diamantblond, superlicht
€ 51,30/1kg
€ 13,86
-62%
€ 5,13
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van CASARIA® Kunstkerstboom, 150 cm, met lichtketting van 100 LED's. Realistisch ogende kerstboom met verlichting, met een stekkersysteem, dichte takken, stabiel, zwaar en moeilijk ontvlambaar
CASARIA® Kunstkerstboom, 150 cm, met lichtketting van 100 LED's. Realistisch ogende kerstboom met verlichting, met een stekkersysteem, dichte takken, stabiel, zwaar en moeilijk ontvlambaar
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 123
€ 35,50
Verkoper: PartyKadoshop
Productafbeelding van Neutraliseert gele tinten in het haar - Asblond, 150 ml
Neutraliseert gele tinten in het haar - Asblond, 150 ml
€ 112,13/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 16,82
Gratis bezorging
Verkoper: Caasi_nl
Productafbeelding van HWK Damenlaarzen
HWK Damenlaarzen
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 125,90
-€ 10,45
€ 115,45
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Kunststof kerstversiering, set van 45 stuks - roze - Breekvaste kerstballen - Geschikt voor kerstboom, kerstboomversiering
Kunststof kerstversiering, set van 45 stuks - roze - Breekvaste kerstballen - Geschikt voor kerstboom, kerstboomversiering
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 39
€ 16,95
Verkoper: Special-trends
Productafbeelding van Stijltangset 5-in-1 met 3 opzetstukken, stijltang voor grote krullen, stijltang met instelbare temperatuur, krultang met golvende platen, keramische coating, krullen
Stijltangset 5-in-1 met 3 opzetstukken, stijltang voor grote krullen, stijltang met instelbare temperatuur, krultang met golvende platen, keramische coating, krullen
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 91
€ 44,99
Gratis bezorging
Verkoper: BorlinGmbH
Productafbeelding van Casaria Kunstkerstboom, 150 cm met metalen voet, 310 takken. Snel op te zetten. Ideaal voor kerst, kerstdecoratie, kerstboom, kunstboom, PVC, groen
Casaria Kunstkerstboom, 150 cm met metalen voet, 310 takken. Snel op te zetten. Ideaal voor kerst, kerstdecoratie, kerstboom, kunstboom, PVC, groen
3,7Gemiddelde beoordeling: 3,7 van 5Aantal beoordelingen: 187
€ 34,95
Verkoper: PartyKadoshop
Productafbeelding van SONGMICS Badkamerplank/Boekenplank, 5 niveaus, trappenvormig, met verstelbare hoogte, bamboe
SONGMICS Badkamerplank/Boekenplank, 5 niveaus, trappenvormig, met verstelbare hoogte, bamboe
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 199
€ 70,01
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Just Perfecto JL-28 pannenset, 15 cm, gietijzer, met marmeren coating
Just Perfecto JL-28 pannenset, 15 cm, gietijzer, met marmeren coating
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 128
€ 138,68
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Bosch Serie 2 BBHF214R: Draadloze 2-in-1 stofzuiger, rood
Bosch Serie 2 BBHF214R: Draadloze 2-in-1 stofzuiger, rood
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 234
€ 134,35
Gratis bezorging
Verkoper: Shopyourproduct
Productafbeelding van Lacoste Pour Femme Eau de Parfum Spray
Lacoste Pour Femme Eau de Parfum Spray
€ 466,56/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 366
€ 41,99
4% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Samsung Galaxy Fit3, 4,06 cm (1,6 inch), AMOLED, touchscreen, 0,256 GB opslag, 18,5 gram
Samsung Galaxy Fit3, 4,06 cm (1,6 inch), AMOLED, touchscreen, 0,256 GB opslag, 18,5 gram
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 332
€ 72,67
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Welkomstdeals
Productafbeelding van Flieks zithoek, eethoek, 5-delig. Eettafel met 4 stoelen. 4 fluweel bekleden fauteuils. Rechthoekige eettafel, 117 cm, grijs
Flieks zithoek, eethoek, 5-delig. Eettafel met 4 stoelen. 4 fluweel bekleden fauteuils. Rechthoekige eettafel, 117 cm, grijs
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 25
€ 268,99
-€ 43,00
€ 225,99
Gratis bezorging
Verkoper: Fliekshop
Productafbeelding van Dressoir - Wit hoogglans - Wit mat - Breedte 165 cm - 2 deuren - 4 lades
Dressoir - Wit hoogglans - Wit mat - Breedte 165 cm - 2 deuren - 4 lades
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 443,41
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Revlon Salon One-Step Volumizing Hair Dryer Brush - RVDR5222
Revlon Salon One-Step Volumizing Hair Dryer Brush - RVDR5222
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 123
€ 45,52
-34%
€ 29,95
Verkoper: Friseurtotal
Productafbeelding van CALICOSY - Complete tv-set met glanzend witte fronten - L201 cm
CALICOSY - Complete tv-set met glanzend witte fronten - L201 cm
3,9Gemiddelde beoordeling: 3,9 van 5Aantal beoordelingen: 18
€ 486,38
-€ 27,53
€ 458,85
Gratis bezorging
Verkoper: idealShopping2015
Productafbeelding van COSTWAY Mini wasdroger, 800W, 5kg, afvoerdroger tot 69°C, LED touchscreen, 4 temperaturen en 6 timers met desinfectiefunctie, oververhittingsbeveiliging
COSTWAY Mini wasdroger, 800W, 5kg, afvoerdroger tot 69°C, LED touchscreen, 4 temperaturen en 6 timers met desinfectiefunctie, oververhittingsbeveiliging
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 279,99
Gratis bezorging
De energieklasse van dit product is C.
Verkoper: FDSGmbH
Productafbeelding van Regalsysteem Sydney T306, steekbaar wandrek voor garderobe of kledingkast, 8 vakken van elk 37x37x47 cm, zwart
Regalsysteem Sydney T306, steekbaar wandrek voor garderobe of kledingkast, 8 vakken van elk 37x37x47 cm, zwart
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 70,98
Gratis bezorging
Verkoper: heute-wohnen
Productafbeelding van Bedsprei 220x240 cm - Beige, model Home
Bedsprei 220x240 cm - Beige, model Home
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 23,99
Verkoper: Bestlivings
Productafbeelding van ACXIN Doe-het-zelf garderobekast, plastic garderobe, draagbare opvouwbare garderobekast met deuren (12-delige kast met 2 kledingroedes)
ACXIN Doe-het-zelf garderobekast, plastic garderobe, draagbare opvouwbare garderobekast met deuren (12-delige kast met 2 kledingroedes)
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 44,99
5% Voucher
Gratis bezorging
Verkoper: BojiaHome
Productafbeelding van Haarkleur Récital Préférence, 6.35/A3 Havana
Haarkleur Récital Préférence, 6.35/A3 Havana
€ 425,67/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 25,54
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Lattafa Angham, Unisex, 100 ml, Nicht nachfüllbare Flasche, Flüssiges Parfüm, Ingwer, Mandarine, Rosa Pfeffer, Kakao, Jasmin, Lavendel, Praline
Lattafa Angham, Unisex, 100 ml, Nicht nachfüllbare Flasche, Flüssiges Parfüm, Ingwer, Mandarine, Rosa Pfeffer, Kakao, Jasmin, Lavendel, Praline
€ 198,00/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 375
€ 19,80
Gratis bezorging
Verkoper: MyPerfumesHome
Productafbeelding van Fortuna Lai dagbed 90x200cm/180x200cm, uitschuifbaar, uitklapbaar slaapbank met lattenbodem en armleuningen, fluweel bekleed, kinderbed/slaapbank, grijs
Fortuna Lai dagbed 90x200cm/180x200cm, uitschuifbaar, uitklapbaar slaapbank met lattenbodem en armleuningen, fluweel bekleed, kinderbed/slaapbank, grijs
3,9Gemiddelde beoordeling: 3,9 van 5Aantal beoordelingen: 42
€ 245,40
Gratis bezorging
Verkoper: Remzetta
Productafbeelding van Hea Jbl Tws 200 Schwarz
Hea Jbl Tws 200 Schwarz
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 555
€ 35,00
Gratis bezorging
Verkoper: Trading-Shop25
Productafbeelding van Eettafel Vicco Karlos Walnoot 140 x 90 cm, Model 26498
Eettafel Vicco Karlos Walnoot 140 x 90 cm, Model 26498
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 48
€ 149,90
Gratis bezorging
Verkoper: ok-living
Productafbeelding van Guirca politiepak voor baby's, maat 5-6 jaar
Guirca politiepak voor baby's, maat 5-6 jaar
3,7Gemiddelde beoordeling: 3,7 van 5Aantal beoordelingen: 31
€ 28,99
Verkoper: Ledoy
Productafbeelding van Voor Samsung Galaxy Tab S6 Lite 2024 / 2022 / 2020: Slimme hoes, zwarte tas/beschermhoes
Voor Samsung Galaxy Tab S6 Lite 2024 / 2022 / 2020: Slimme hoes, zwarte tas/beschermhoes
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 19
€ 16,80
Verkoper: Wigento
Productafbeelding van UISEBRT DIY Regalsysteem: Kledingkast, kast, garderobekast met deur. Inbouwsysteem met steekplanken, garderobekast met steekplanken, vrijstaand rek met 10 vakken, inclusief kledingkast
UISEBRT DIY Regalsysteem: Kledingkast, kast, garderobekast met deur. Inbouwsysteem met steekplanken, garderobekast met steekplanken, vrijstaand rek met 10 vakken, inclusief kledingkast
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 29
€ 52,99
5% Voucher
Gratis bezorging
Verkoper: BojiaHome

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van M2 BEAUTÉ Wimperactivatieserum, wimperserum, voor vrouwen, 1 stuk, met biotine, vitamine B7, hyaluronzuur, Prodew 500, glycosaminoglycanen, provitamine B5, arginine, 4 ml
M2 BEAUTÉ Wimperactivatieserum, wimperserum, voor vrouwen, 1 stuk, met biotine, vitamine B7, hyaluronzuur, Prodew 500, glycosaminoglycanen, provitamine B5, arginine, 4 ml
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 15
€ 77,35
-8%
€ 70,45
3% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 17.612,50/1l
Productafbeelding van Elizabeth Arden Prevage Clinical Lash + Brow Enhancing Serum, Serum voor wenkbrauwen en wimpers, voor dames, 1 stuk, INGREDIËNTEN: WATER/AQUA/EAU, BUTYLEENGLYCOHOL, GLYCERINE, ACRYLATES/C10-30 ALKYL ACRYLATE CROSSPOLYMER, ALOE..., 4 ml
Elizabeth Arden Prevage Clinical Lash + Brow Enhancing Serum, Serum voor wenkbrauwen en wimpers, voor dames, 1 stuk, INGREDIËNTEN: WATER/AQUA/EAU, BUTYLEENGLYCOHOL, GLYCERINE, ACRYLATES/C10-30 ALKYL ACRYLATE CROSSPOLYMER, ALOE..., 4 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 56,10
-10%
€ 50,43
Verkoper: PerfumTraders
€ 12.607,50/1l
Productafbeelding van #01 Zwarte Givenchy Volume Disturbia Mascara voor volume en krul, 24 uur lang.
#01 Zwarte Givenchy Volume Disturbia Mascara voor volume en krul, 24 uur lang.
€ 28,35
-2%
€ 27,72
5% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 3.465,00/1kg
Productafbeelding van Givenchy Mister Brow Groom, wenkbrauwgel, transparant, 5,5 g, fles, met kwast
Givenchy Mister Brow Groom, wenkbrauwgel, transparant, 5,5 g, fles, met kwast
€ 27,22
-5%
€ 25,83
5% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 25,83/1kg
Productafbeelding van Orphica Essentials Relash, wimperverzorgingsserum, 3 ml
Orphica Essentials Relash, wimperverzorgingsserum, 3 ml
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 15
€ 81,30
2% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 27.100,00/1l
Productafbeelding van Sisley So Stretch, Zwart, Diepzwart, Verlenging, 8 ml, voor dames, AQUA/WATER/EAU, BEESWAX/CIRE D'ABEILLE (CERA ALBA), COPERNICIA CERIFERA (CARNAUBA) WAX/CIRE DE...
Sisley So Stretch, Zwart, Diepzwart, Verlenging, 8 ml, voor dames, AQUA/WATER/EAU, BEESWAX/CIRE D'ABEILLE (CERA ALBA), COPERNICIA CERIFERA (CARNAUBA) WAX/CIRE DE...
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 49,98
4% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 6.247,50/1l
Productafbeelding van Luxe waterproof mascara (Lash Queen Mascara Feline Blacks Waterproof) 7,2 ml, Deep Black
Luxe waterproof mascara (Lash Queen Mascara Feline Blacks Waterproof) 7,2 ml, Deep Black
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 49,98
4% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 7.140,00/1l
Productafbeelding van Aphro Celina Wimpergroei serum, 3 ml
Aphro Celina Wimpergroei serum, 3 ml
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 341
€ 39,96
4% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 13.320,00/1l
Productafbeelding van Helena Rubinstein Lash Queen Fatal Blacks, waterdichte mascara, zwart, intens zwart, voor langere en vollere wimpers, geschikt voor vrouwen. Inhoudstoffen: ISODODECANE, CERA ALBA / BEESWAX, COPERNICIA CERIFERA CERA / CARNAUBA WAX, DISTEARDIMONIUM...
Helena Rubinstein Lash Queen Fatal Blacks, waterdichte mascara, zwart, intens zwart, voor langere en vollere wimpers, geschikt voor vrouwen. Inhoudstoffen: ISODODECANE, CERA ALBA / BEESWAX, COPERNICIA CERIFERA CERA / CARNAUBA WAX, DISTEARDIMONIUM...
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 49,98
-6%
€ 46,92
4% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 6.702,86/1l
Productafbeelding van Yves Saint Laurent Volume Effet Faux Cils, Blauw, Deep Night: Mascara die wimpers verlengt en volume geeft. Geschikt voor vrouwen. Inhoudstoffen: Water, paraffine, stearinezuur, palmitinezuur, Copernicia Cerifera Cera/Carnauba Wax, C10-30...
Yves Saint Laurent Volume Effet Faux Cils, Blauw, Deep Night: Mascara die wimpers verlengt en volume geeft. Geschikt voor vrouwen. Inhoudstoffen: Water, paraffine, stearinezuur, palmitinezuur, Copernicia Cerifera Cera/Carnauba Wax, C10-30...
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 38,76
4% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 5.168,00/1l
Productafbeelding van Yves Saint Laurent Lash Clash, Zwart, Volumineerende mascara, voor vrouwen, 24 uur. Inhoudstoffen: AQUA / WATER - CI 77499 / IJZEROXIDE - BEHENYL BEHENATE - ETHYLENEDIAMINE/STEARYL DIMER...
Yves Saint Laurent Lash Clash, Zwart, Volumineerende mascara, voor vrouwen, 24 uur. Inhoudstoffen: AQUA / WATER - CI 77499 / IJZEROXIDE - BEHENYL BEHENATE - ETHYLENEDIAMINE/STEARYL DIMER...
€ 38,41
4% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 4.267,78/1l
Productafbeelding van Waterdichte mascara Lash Clash, 8,6 ml, zwart
Waterdichte mascara Lash Clash, 8,6 ml, zwart
€ 38,76
4% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 4.506,98/1l
Productafbeelding van LiLash Zuiverend Wimperserum, 2 ml
LiLash Zuiverend Wimperserum, 2 ml
1,0Gemiddelde beoordeling: 1,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 210,30
Verkoper: VogueVista
€ 105.150,00/1l
Productafbeelding van Yves Saint Laurent Volume Effet Faux Cils Waterproof, Zwart, Charcoal Black, Volumegevend, voor dames, 24 uur lang, 6,9 ml
Yves Saint Laurent Volume Effet Faux Cils Waterproof, Zwart, Charcoal Black, Volumegevend, voor dames, 24 uur lang, 6,9 ml
€ 45,01
-16%
€ 37,74
4% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 5.469,57/1l
Productafbeelding van Yves Saint Laurent Mascara Volume Effet Faux Cils Radical, Zwart, Black Over Black, voor volume en lengte, geschikt voor vrouwen, met arganolie. Inhoudstoffen: AQUA / WATER, PARAFFIN, STEARIC ACID, COPERNICIA CERIFERA CERA / CARNAUBA WAX, PALMITIC ACID, ...
Yves Saint Laurent Mascara Volume Effet Faux Cils Radical, Zwart, Black Over Black, voor volume en lengte, geschikt voor vrouwen, met arganolie. Inhoudstoffen: AQUA / WATER, PARAFFIN, STEARIC ACID, COPERNICIA CERIFERA CERA / CARNAUBA WAX, PALMITIC ACID, ...
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 37,65
4% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 5.020,00/1l
Productafbeelding van Yves Saint Laurent Mascara Volume Effet Faux, mascara, 7,5 ml
Yves Saint Laurent Mascara Volume Effet Faux, mascara, 7,5 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 37,74
4% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 5.032,00/1l
Productafbeelding van YSL Lash Clash Mascara #03 Scandalous Green, 9 ml
YSL Lash Clash Mascara #03 Scandalous Green, 9 ml
€ 37,74
4% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 4.193,33/1l
Productafbeelding van Dior Diorshow, Braun, Bruin, Volumegevend, 0,34 g, 24 uur, 1 stuk
Dior Diorshow, Braun, Bruin, Volumegevend, 0,34 g, 24 uur, 1 stuk
€ 44,71
4% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 6.387,14/1l
Productafbeelding van Helena Rubinstein - Sexy Lash Queen Mascara Waterproof (01 Scandalous Black) - Een luxe, waterdichte mascara die uw wimpers volume geeft
Helena Rubinstein - Sexy Lash Queen Mascara Waterproof (01 Scandalous Black) - Een luxe, waterdichte mascara die uw wimpers volume geeft
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 49,98
4% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 8.330,00/1l