Korres Care White Pine Meno Reverse, Bodylotion BB, 40 ml, Wit, Hydraterend, 1 stuk

€ 39,74

€ 993,50 / 1l

plus € 6,90 verzendkosten

Naar huis en naar afhaalstations

do 1 – vr 2 oktober
Onze bestedeals
Dagcrèmes & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Erborian BB Cream, BB Cream, 40 ml, Geschikt voor: dames, normale huid, Hydraterend, Voedend
Erborian BB Cream, BB Cream, 40 ml, Geschikt voor: dames, normale huid, Hydraterend, Voedend
€ 1.071,00/1l
€ 42,84
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Serum Miracle van Juvena (30 ml)
Serum Miracle van Juvena (30 ml)
€ 1.870,00/1l
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 67,90
-17%
€ 56,10
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van StriVectin 810907027105, voor dames, 30 ml
StriVectin 810907027105, voor dames, 30 ml
€ 1.700,00/1l
€ 51,00
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Gezichtscrème Declaré (50 ml)
Gezichtscrème Declaré (50 ml)
€ 958,80/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 47,94
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Korres Care White Pine Luminous, BB-crème voor het lichaam, 40 ml, Wit, Hydraterend, 1 stuk
Korres Care White Pine Luminous, BB-crème voor het lichaam, 40 ml, Wit, Hydraterend, 1 stuk
€ 1.034,25/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 41,37
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Korres Care Muntenthee Lichaamsmelk, BB-lichaamsmelk, 200 ml, Wit, Hydraterend, Verzachtend
Korres Care Muntenthee Lichaamsmelk, BB-lichaamsmelk, 200 ml, Wit, Hydraterend, Verzachtend
€ 125,55/1l
€ 25,11
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Korres Black Pine 4D BioShapeLift Bounce, Lichaamsmelk BB, 40 ml, Wit, Hydraterend, Verzachtend, 1 stuk
Korres Black Pine 4D BioShapeLift Bounce, Lichaamsmelk BB, 40 ml, Wit, Hydraterend, Verzachtend, 1 stuk
€ 862,50/1l
€ 34,50
Verkoper: Pharmacygreek
Productafbeelding van Korres Care Pure Greek, Body BB Cream, 200 ml, Wit, Hydraterend, 1 stuk
Korres Care Pure Greek, Body BB Cream, 200 ml, Wit, Hydraterend, 1 stuk
€ 56,00/1l
€ 11,20
Verkoper: Pharmacygreek
Productafbeelding van ANTIEDAD BB CREAM 10, gezichtscrème, 150 ml
ANTIEDAD BB CREAM 10, gezichtscrème, 150 ml
€ 105,40/1l
€ 15,81
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Elemis Daily Moisture Boost, 50 ml
Elemis Daily Moisture Boost, 50 ml
€ 952,20/1l
€ 53,71
-11%
€ 47,61
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van L'Oréal Paris Revitalift Filler Dagcrème, 50 ml
L'Oréal Paris Revitalift Filler Dagcrème, 50 ml
€ 616,60/1l
€ 30,83
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van NIVEA 89609 NIVEA LUMINOUS630® 3in1 MITTEL Gesichtsfluid 40,0 ml
NIVEA 89609 NIVEA LUMINOUS630® 3in1 MITTEL Gesichtsfluid 40,0 ml
€ 1.191,00/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 33
€ 47,64
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Nivea Essentials BB cream medium SPF15 50ML
Nivea Essentials BB cream medium SPF15 50ML
€ 263,80/1l
€ 13,19
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Thalgo Verhelderende BB Cream Goud VT17010
Thalgo Verhelderende BB Cream Goud VT17010
€ 1.202,75/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 48,11
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Guinot, Hydra Summum, Hydraterende serum, voor het gezicht, 50 ml
Guinot, Hydra Summum, Hydraterende serum, voor het gezicht, 50 ml
€ 2.219,20/1l
€ 110,96
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van A-Derma Exomega Control Emollient, 200 ml
A-Derma Exomega Control Emollient, 200 ml
€ 151,25/1l
€ 31,00
-2%
€ 30,25
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Dermacol Verjongende dagcrème met caviarkorrels, 50 ml
Dermacol Verjongende dagcrème met caviarkorrels, 50 ml
€ 132,90/1kg
€ 13,29
Verkoper: Glamperfeu
Productafbeelding van Babor Skinovage Balancing Cream, 50 ml
Babor Skinovage Balancing Cream, 50 ml
€ 939,60/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 46,98
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van ISDIN FRAU VAGINAAL Eicellen 7U
ISDIN FRAU VAGINAAL Eicellen 7U
€ 4.002,86/1l
€ 28,02
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van E. Arden Eight Hour Cream, huidbeschermende crème
E. Arden Eight Hour Cream, huidbeschermende crème
€ 633,67/1l
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 23
€ 19,01
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Een verfijnd, luxueus
Model
5203069098901
Gewicht
150 g
Inhoud
40 ml
Ingrediënten
AQUA/WATER/EAU, GLYCERIN, POLYGLYCERYL-6 DISTEARATE, ISOAMYL LAURATE, PROPANEDIOL, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, OLUS OIL/VEGETABLE OIL/HUILE VÉGÉTALE, PENTAERYTHRITYL DISTEARATE, CETYL PALMITATE, OLEA EUROPAEA (OLIVE) OIL UNSAPONIFIABLES, PASSIFLORA INCARNATA SEED OIL, CETYL ALCOHOL, JOJOBA ESTERS, MICROCRYSTALLINE CELLULOSE, BUTYROSPERMUM PARKII (SHEA) BUTTER, PRUNUS ARMENIACA (APRICOT) KERNEL OIL, SIMMONDSIA CHINENSIS (JOJOBA) SEED OIL, SQUALANE, ASCORBYL PALMITATE, AVENA STRIGOSA SEED EXTRACT, CELLULOSE GUM, CITRIC ACID, CYNARA SCOLYMUS (ARTICHOKE) LEAF EXTRACT, DIMETHYL ISOSORBIDE, ETHYLHEXYLGLYCERIN, HELIANTHUS ANNUUS (SUNFLOWER) SEED OIL, HYDROXYETHYL ACRYLATE/SODIUM ACRYLOYLDIMETHYL TAURATE COPOLYMER, LACTIC ACID, LECITHIN, LONICERA CAPRIFOLIUM (HONEYSUCKLE) FLOWER EXTRACT, LONICERA JAPONICA (HONEYSUCKLE) FLOWER EXTRACT, OLEA EUROPAEA (OLIVE) FRUIT OIL, OLEA EUROPAEA (OLIVE) LEAF CELL EXTRACT, OLEA EUROPAEA (OLIVE) LEAF EXTRACT, PANCRATIUM MARITIMUM EXTRACT, PHENETHYL ALCOHOL, PINUS HELDREICHII BARK EXTRACT*, POLYGLYCERYL-3 BEESWAX, SESAMUM INDICUM (SESAME) SEED EXTRACT, SODIUM CARBOXYMETHYL BETA-GLUCAN, SODIUM HYALURONATE, SODIUM STEAROYL GLUTAMATE, SPILANTHES ACMELLA FLOWER EXTRACT, TETRASODIUM GLUTAMATE DIACETATE, TOCOPHEROL, TOCOPHERYL ACETATE, XANTHAN GUM, BENZYL ALCOHOL, PHENOXYETHANOL, POTASSIUM SORBATE, SALICYLIC ACID, SODIUM BENZOATE, SORBIC ACID, ALPHA-ISOMETHYL IONONE, BENZYL SALICYLATE, CITRONELLOL, COUMARIN, HEXYL CINNAMAL, LINALOOL, PARFUM/FRAGRANCE
Fabrikant
Doelgroepen
Unisex
EAN
5203069098901
MPN (Manufacturer Part Number)
5203069098901_AD002269

Model
5203069098901
Gewicht
150 g
Inhoud
40 ml
Ingrediënten
AQUA/WATER/EAU, GLYCERIN, POLYGLYCERYL-6 DISTEARATE, ISOAMYL LAURATE, PROPANEDIOL, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, OLUS OIL/VEGETABLE OIL/HUILE VÉGÉTALE, PENTAERYTHRITYL DISTEARATE, CETYL PALMITATE, OLEA EUROPAEA (OLIVE) OIL UNSAPONIFIABLES, PASSIFLORA INCARNATA SEED OIL, CETYL ALCOHOL, JOJOBA ESTERS, MICROCRYSTALLINE CELLULOSE, BUTYROSPERMUM PARKII (SHEA) BUTTER, PRUNUS ARMENIACA (APRICOT) KERNEL OIL, SIMMONDSIA CHINENSIS (JOJOBA) SEED OIL, SQUALANE, ASCORBYL PALMITATE, AVENA STRIGOSA SEED EXTRACT, CELLULOSE GUM, CITRIC ACID, CYNARA SCOLYMUS (ARTICHOKE) LEAF EXTRACT, DIMETHYL ISOSORBIDE, ETHYLHEXYLGLYCERIN, HELIANTHUS ANNUUS (SUNFLOWER) SEED OIL, HYDROXYETHYL ACRYLATE/SODIUM ACRYLOYLDIMETHYL TAURATE COPOLYMER, LACTIC ACID, LECITHIN, LONICERA CAPRIFOLIUM (HONEYSUCKLE) FLOWER EXTRACT, LONICERA JAPONICA (HONEYSUCKLE) FLOWER EXTRACT, OLEA EUROPAEA (OLIVE) FRUIT OIL, OLEA EUROPAEA (OLIVE) LEAF CELL EXTRACT, OLEA EUROPAEA (OLIVE) LEAF EXTRACT, PANCRATIUM MARITIMUM EXTRACT, PHENETHYL ALCOHOL, PINUS HELDREICHII BARK EXTRACT*, POLYGLYCERYL-3 BEESWAX, SESAMUM INDICUM (SESAME) SEED EXTRACT, SODIUM CARBOXYMETHYL BETA-GLUCAN, SODIUM HYALURONATE, SODIUM STEAROYL GLUTAMATE, SPILANTHES ACMELLA FLOWER EXTRACT, TETRASODIUM GLUTAMATE DIACETATE, TOCOPHEROL, TOCOPHERYL ACETATE, XANTHAN GUM, BENZYL ALCOHOL, PHENOXYETHANOL, POTASSIUM SORBATE, SALICYLIC ACID, SODIUM BENZOATE, SORBIC ACID, ALPHA-ISOMETHYL IONONE, BENZYL SALICYLATE, CITRONELLOL, COUMARIN, HEXYL CINNAMAL, LINALOOL, PARFUM/FRAGRANCE
Fabrikant
Doelgroepen
Unisex
EAN
5203069098901
MPN (Manufacturer Part Number)
5203069098901_AD002269
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Korres Care White Pine Meno, Nachtcrème, voor dames, geschikt voor de gevoelige huid, voor het gezicht, hydraterend, verzachtend, voor alle leeftijden
Korres Care White Pine Meno, Nachtcrème, voor dames, geschikt voor de gevoelige huid, voor het gezicht, hydraterend, verzachtend, voor alle leeftijden
€ 1.009,75/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 40,39
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van Korres Apothecary Wild Rose Brightening Expert Duo – Verhelderende dagcrème 40 ml + Cadeauset met serum Flawless 15 ml
Korres Apothecary Wild Rose Brightening Expert Duo – Verhelderende dagcrème 40 ml + Cadeauset met serum Flawless 15 ml
€ 573,82/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 31,56
Verkoper: Pharmacygreek
Productafbeelding van Korres White Pine Advanced Wrinkle, Oogserum, 15 ml, voor dames, revitaliserend, tegen donkere kringen, tegen wallen, voor alle huidtypes, 1 stuk
Korres White Pine Advanced Wrinkle, Oogserum, 15 ml, voor dames, revitaliserend, tegen donkere kringen, tegen wallen, voor alle huidtypes, 1 stuk
€ 2.492,67/1l
€ 37,39
Gratis bezorging
Verkoper: THE-SMART-VALUE-SHOP
Productafbeelding van Korres Care White Pine Meno Reverse, Body BB-crème, 40 ml, Wit, Hydraterend, Glazen verpakking, 1 stuk
Korres Care White Pine Meno Reverse, Body BB-crème, 40 ml, Wit, Hydraterend, Glazen verpakking, 1 stuk
€ 943,50/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 37,74
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Korres Care Black Pine 4D BioShapeLift, Lichaamsmelk BB, 40 ml, Wit, Hydraterend, 1 stuk
Korres Care Black Pine 4D BioShapeLift, Lichaamsmelk BB, 40 ml, Wit, Hydraterend, 1 stuk
€ 867,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 34,68
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Korres White Pine 2-stappen anti-aging dagcrème 40 ml & gezichts serum 15 ml
Korres White Pine 2-stappen anti-aging dagcrème 40 ml & gezichts serum 15 ml
€ 692,18/1l
€ 38,07
Verkoper: Pharmacygreek
Productafbeelding van Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Flüssiges Parfüm, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Flüssiges Parfüm, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
€ 313,50/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2414
€ 31,35
Gratis bezorging
Verkoper: ClickShop
Productafbeelding van Korres Care Black Pine Primus, Egaliserende dagcrème, voor dames, geschikt voor alle huidtypes, voor het gezicht, hydraterend, voor alle leeftijden
Korres Care Black Pine Primus, Egaliserende dagcrème, voor dames, geschikt voor alle huidtypes, voor het gezicht, hydraterend, voor alle leeftijden
€ 988,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 39,52
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Kenzo Jungle L'Elephant Eau de Parfum, 30 ml (damesparfum)
Kenzo Jungle L'Elephant Eau de Parfum, 30 ml (damesparfum)
€ 1.428,00/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 155
€ 42,84
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Korres Care Black Pine 4D, voor dames, vanaf 45 jaar, met zwarte den, 30 ml
Korres Care Black Pine 4D, voor dames, vanaf 45 jaar, met zwarte den, 30 ml
€ 1.737,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 52,11
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Dames parfum 100 ml, oriëntaalse bloemengeur met vanillenoten.
Dames parfum 100 ml, oriëntaalse bloemengeur met vanillenoten.
€ 265,60/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 1495
€ 26,56
Gratis bezorging
Verkoper: K6_Werkzeuge
Productafbeelding van Kenzo Jungle L'Elephant Eau de Parfum, 100 ml (damesparfum)
Kenzo Jungle L'Elephant Eau de Parfum, 100 ml (damesparfum)
€ 733,10/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 155
€ 73,31
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Kenzo Jungle L'Elephant Eau de Parfum, 100 ml (damesparfum)
Kenzo Jungle L'Elephant Eau de Parfum, 100 ml (damesparfum)
€ 530,80/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 155
€ 53,08
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van COSTWAY 80x190 cm gastbed, opvouwbaar, inclusief matras, belastbaar tot 130 kg
COSTWAY 80x190 cm gastbed, opvouwbaar, inclusief matras, belastbaar tot 130 kg
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 74
€ 129,99
-€ 7,00
€ 122,99
Gratis bezorging
Verkoper: FDSGmbH
Productafbeelding van Korres Care Black Pine Primus, voor dames, 35 jaar en ouder, met dennenextract, 30 ml
Korres Care Black Pine Primus, voor dames, 35 jaar en ouder, met dennenextract, 30 ml
€ 1.333,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 39,99
Gratis bezorging
Verkoper: THE-SMART-VALUE-SHOP
Productafbeelding van Guerlain Shalimar, voor dames, 30 ml, navulflacon, bergamot, iris, jasmijn, roos, tonkaboon, vanille
Guerlain Shalimar, voor dames, 30 ml, navulflacon, bergamot, iris, jasmijn, roos, tonkaboon, vanille
€ 1.754,67/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 45
€ 58,99
-10%
€ 52,64
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Lanvin Rumeur Eau de Parfum, 100 ml
Lanvin Rumeur Eau de Parfum, 100 ml
€ 300,60/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 18
€ 30,06
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Roberto Cavalli Paradiso Eau De Parfum 50 ml (vrouw)
Roberto Cavalli Paradiso Eau De Parfum 50 ml (vrouw)
€ 726,80/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 42
€ 36,34
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Huidcrème met bijengif en 8 plantenextracten, Be Drop, 100 ml
Huidcrème met bijengif en 8 plantenextracten, Be Drop, 100 ml
€ 154,50/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 15
€ 33,90
-8%
€ 30,90
Verkoper: WR-Products
Productafbeelding van Damesparfum Paradiso Roberto Cavalli, Eau de Parfum, 75 ml
Damesparfum Paradiso Roberto Cavalli, Eau de Parfum, 75 ml
€ 625,20/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 54
€ 46,89
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van ProfiCook PC-DKP 1211 infrarood dubbele kookplaat, geschikt voor alle soorten pannen
ProfiCook PC-DKP 1211 infrarood dubbele kookplaat, geschikt voor alle soorten pannen
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 427
€ 103,73
Gratis bezorging
Verkoper: ClatronicCZSK
Productafbeelding van Ducray Anaphase Shampoo tegen haaruitval, 400 ml
Ducray Anaphase Shampoo tegen haaruitval, 400 ml
€ 62,57/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 28
€ 25,03
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Lalique Le Parfum, eau de parfum, 100 ml
Lalique Le Parfum, eau de parfum, 100 ml
€ 270,60/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 46
€ 27,06
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van Eau de Parfum Sweet Paradise, 100 ml
Eau de Parfum Sweet Paradise, 100 ml
€ 426,90/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 972
€ 42,69
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Lattafa Ana Abiyedh EDP 60 ml Damenparfüm
Lattafa Ana Abiyedh EDP 60 ml Damenparfüm
€ 326,33/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 937
€ 19,58
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Damesparfum Sexy Amber van Michael Kors, Eau de Parfum, 100 ml
Damesparfum Sexy Amber van Michael Kors, Eau de Parfum, 100 ml
€ 356,40/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 147
€ 35,64
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Lanvin Rumeur 2 Rose - Eau de Parfum, 100 ml
Lanvin Rumeur 2 Rose - Eau de Parfum, 100 ml
€ 316,20/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 15
€ 31,62
Gratis bezorging
Verkoper: Sykz
Productafbeelding van Korres Care White Pine Luminous, BB-crème voor het lichaam, 40 ml, Wit, Hydraterend, 1 stuk
Korres Care White Pine Luminous, BB-crème voor het lichaam, 40 ml, Wit, Hydraterend, 1 stuk
€ 1.034,25/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 41,37
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Fortuna Lai dagbed 90x200cm/180x200cm, uitschuifbaar, uitklapbaar slaapbank met lattenbodem en armleuningen, fluweel bekleed, kinderbed/slaapbank, grijs
Fortuna Lai dagbed 90x200cm/180x200cm, uitschuifbaar, uitklapbaar slaapbank met lattenbodem en armleuningen, fluweel bekleed, kinderbed/slaapbank, grijs
3,9Gemiddelde beoordeling: 3,9 van 5Aantal beoordelingen: 42
€ 245,40
Gratis bezorging
Verkoper: Remzetta

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 2 beoordelingen
Beoordeeld op 10 maart 2025 op
Geverifieerde aankoop
Beoordeeld op 15 april 2024 op
Geverifieerde aankoop
Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van La Mer The Concentrate, voor dames, 50 ml
La Mer The Concentrate, voor dames, 50 ml
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 469,20
Verkoper: PerfumTraders
€ 9.384,00/1l
Productafbeelding van GezichtsSerum The Regenerating van La Mer (30 ml)
GezichtsSerum The Regenerating van La Mer (30 ml)
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 323,34
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.375,91/1kg
Productafbeelding van Estée Lauder Re-Nutriv Ultimate Diamond Transformative Brilliance, navulverpakking, voor dames, universele verpakking, 30 ml
Estée Lauder Re-Nutriv Ultimate Diamond Transformative Brilliance, navulverpakking, voor dames, universele verpakking, 30 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 195,35
Verkoper: PerfumTraders
€ 6.511,67/1l
Productafbeelding van Juvena MasterCream Rose, 75 ml
Juvena MasterCream Rose, 75 ml
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 213,67
-€ 101,69
€ 111,98
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.493,07/1l
Productafbeelding van Sisley Mattifying Moisturizing Skincare met tropische hars, Dagcrème, voor dames, geschikt voor gemengde en vette huid, voor het gezicht, met een matterend, hydraterend, verzachtend, egaliserend en kalmerend effect, 50 ml
Sisley Mattifying Moisturizing Skincare met tropische hars, Dagcrème, voor dames, geschikt voor gemengde en vette huid, voor het gezicht, met een matterend, hydraterend, verzachtend, egaliserend en kalmerend effect, 50 ml
€ 86,70
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.734,00/1l
Productafbeelding van Estée Lauder Revitalizing Supreme + Youth Power, voor vrouwen, 50 ml, crème, geschikt voor elk huidtype, voor dag en nacht, verhelderend, revitaliserend, hydraterend, voedend, verzachtend, versterkend
Estée Lauder Revitalizing Supreme + Youth Power, voor vrouwen, 50 ml, crème, geschikt voor elk huidtype, voor dag en nacht, verhelderend, revitaliserend, hydraterend, voedend, verzachtend, versterkend
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 86,00
-10%
€ 76,78
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.535,60/1l
Productafbeelding van Estée Lauder Revitalizing Supreme+ Night Intensive Restorative, nachtcrème, voor vrouwen, universeel, voor het gezicht, verhelderend, hydraterend, voedend, navulbaar, revitaliserend, 50 ml
Estée Lauder Revitalizing Supreme+ Night Intensive Restorative, nachtcrème, voor vrouwen, universeel, voor het gezicht, verhelderend, hydraterend, voedend, navulbaar, revitaliserend, 50 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 77,52
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.550,40/1l
Productafbeelding van Estée Lauder, Delicate verstevigende gezichtscrème, 75 ml
Estée Lauder, Delicate verstevigende gezichtscrème, 75 ml
€ 129,30
-€ 51,78
€ 77,52
Verkoper: PerfumTraders
€ 646,00/1kg
Productafbeelding van Babor HSR Lifting Anti-Rimpel Crème, intensief, 50 ml
Babor HSR Lifting Anti-Rimpel Crème, intensief, 50 ml
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 61
€ 69,17
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.383,40/1l
Productafbeelding van Babor HSR Lifting Anti-Rimpel Crème, 50 ml
Babor HSR Lifting Anti-Rimpel Crème, 50 ml
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 61
€ 64,96
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.299,20/1l
Productafbeelding van Marbert Profutura Anti-Aging Verzorgingscrème Goud, intensief voor droge huid, 50 ml
Marbert Profutura Anti-Aging Verzorgingscrème Goud, intensief voor droge huid, 50 ml
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 17
€ 61,20
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.224,00/1l
Productafbeelding van Estée Lauder Delicate Firming Face Cream, proefverpakking, 50 ml
Estée Lauder Delicate Firming Face Cream, proefverpakking, 50 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 66,30
-8%
€ 60,85
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.217,00/1l
Productafbeelding van Payot Suprême Sublimating Youth Cream, 50 ml
Payot Suprême Sublimating Youth Cream, 50 ml
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 19
€ 55,01
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.100,20/1l
Productafbeelding van Hydraterende crème voor glanzend haar, geschikt voor halflang tot lang haar (Supershine Light Moisturizing Cream), 150 ml
Hydraterende crème voor glanzend haar, geschikt voor halflang tot lang haar (Supershine Light Moisturizing Cream), 150 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 59,16
Verkoper: PerfumTraders
€ 394,40/1l
Productafbeelding van Hydraterende dagcrème Régénactive van Jeanne Piaubert (50 ml)
Hydraterende dagcrème Régénactive van Jeanne Piaubert (50 ml)
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 58,50
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.170,00/1l
Productafbeelding van Oribe Styling Supershine Moisturizing Cream 150ml - Hydraterende crème
Oribe Styling Supershine Moisturizing Cream 150ml - Hydraterende crème
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 59,16
Verkoper: PerfumTraders
€ 394,40/1l
Productafbeelding van Nuxe Nuxuriance Ultra The Exception Dag- en Nachtcrème 75 ml
Nuxe Nuxuriance Ultra The Exception Dag- en Nachtcrème 75 ml
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 15
€ 54,06
Verkoper: PerfumTraders
€ 720,80/1l
Productafbeelding van Skinceuticals Kalmerende Reinigingsschuim 150ml
Skinceuticals Kalmerende Reinigingsschuim 150ml
€ 57,12
Verkoper: PerfumTraders
€ 57.120,00/1l
Productafbeelding van Dr. Grandel Beautygen Renew Caps, 15,2 ml
Dr. Grandel Beautygen Renew Caps, 15,2 ml
€ 56,10
Verkoper: PerfumTraders
€ 3.690,79/1l
Productafbeelding van Anti-rimpel crème Juvelia Nutri-restore van Juvena, 50 ml
Anti-rimpel crème Juvelia Nutri-restore van Juvena, 50 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 84,67
-33%
€ 56,10
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.122,00/1l