Cosmetica cadeauset: Mini Rose of Bulgaria

€ 18,12

€ 72,48 / 1l

plus € 8,90 verzendkosten

Bij jou thuis

za 3 – wo 7 oktober
Onze bestedeals
Cadeausets lichaamsverzorging & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Rituals, The Ritual of Jing cadeauverpakking M
Rituals, The Ritual of Jing cadeauverpakking M
€ 36,80/1kg
€ 43,86
-2%
€ 42,84
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Rituals, de geschenkset "The Ritual of Karma" (voor mannen)
Rituals, de geschenkset "The Ritual of Karma" (voor mannen)
€ 96,45/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 40,99
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Knetspel Martinelia
Knetspel Martinelia
€ 122,40/1kg
€ 24,48
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van Martinelia Bodyspray en lippenbalsem
Martinelia Bodyspray en lippenbalsem
€ 79,90/1l
€ 7,99
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van Biofresh - Drkov douchegel, mild en geschikt voor dagelijks gebruik, Rose of Bulgaria lijn
Biofresh - Drkov douchegel, mild en geschikt voor dagelijks gebruik, Rose of Bulgaria lijn
€ 61,15/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 10,06
-20%
€ 7,95
Verkoper: RosesOils
Productafbeelding van BRUBAKER Cosmetics Bad- en doucheset Beauty Sleep Sugared Rose - rozengeur - 7-delige cadeauverpakking - perfect cadeau voor elke gelegenheid - roze rosé goud
BRUBAKER Cosmetics Bad- en doucheset Beauty Sleep Sugared Rose - rozengeur - 7-delige cadeauverpakking - perfect cadeau voor elke gelegenheid - roze rosé goud
€ 35,68/1l
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 21,99
-54%
€ 9,99
Verkoper: BRUBAKER
Productafbeelding van Cadeauset - Douchegel, zeep en handcrème met rozengeur
Cadeauset - Douchegel, zeep en handcrème met rozengeur
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 13,05
-16%
€ 10,95
Verkoper: RosesOils
Productafbeelding van BRUBAKER Cosmetics Bad- en doucheset Vanille, Roos, Munt - 5-delige cadeauverpakking voor dames
BRUBAKER Cosmetics Bad- en doucheset Vanille, Roos, Munt - 5-delige cadeauverpakking voor dames
€ 49,97/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 15,99
Gratis bezorging
Verkoper: RavenIntl
Productafbeelding van BRUBAKER Cosmetics Bad- en doucheset met kokosnoot- en aardbeiengeur - 5-delige cadeauverpakking
BRUBAKER Cosmetics Bad- en doucheset met kokosnoot- en aardbeiengeur - 5-delige cadeauverpakking
€ 39,00/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 15,99
Gratis bezorging
Verkoper: RavenIntl
Productafbeelding van BRUBAKER Cosmetics - Bedankt, mama - 7-delige moederdagset voor bad en douche - Geur van roos en vanille - Geschenkartikel in een vintage mand, kleur roze
BRUBAKER Cosmetics - Bedankt, mama - 7-delige moederdagset voor bad en douche - Geur van roos en vanille - Geschenkartikel in een vintage mand, kleur roze
€ 38,45/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 24,99
Verkoper: BRUBAKER
Productafbeelding van Cadeauset - Lichaamslotion, zeep en handcrème van Rose of Bulgaria, met rozenextract
Cadeauset - Lichaamslotion, zeep en handcrème van Rose of Bulgaria, met rozenextract
€ 0,03/1l
€ 12,79
-14%
€ 10,95
Verkoper: RosesOils
Productafbeelding van BRUBAKER Cosmetics: Geschenkgarnituur voor bad en douche, winterse bessengeur - 5-delige verzorgingsset in een decoratieve badkuip, ideaal voor Kerstmis - Kerstgeschenk voor vrouwen
BRUBAKER Cosmetics: Geschenkgarnituur voor bad en douche, winterse bessengeur - 5-delige verzorgingsset in een decoratieve badkuip, ideaal voor Kerstmis - Kerstgeschenk voor vrouwen
€ 51,09/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 22,99
Gratis bezorging
Verkoper: RavenIntl
Productafbeelding van BRUBAKER Cosmetics Bad- en doucheset Kokosnoot & aardbeien geur - 10-delige cadeauverpakking in vintage badkuipstijl
BRUBAKER Cosmetics Bad- en doucheset Kokosnoot & aardbeien geur - 10-delige cadeauverpakking in vintage badkuipstijl
€ 30,18/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 23
€ 31,99
Gratis bezorging
Verkoper: RavenIntl
Productafbeelding van Geschenkset met sandelhout-rozen douchegel, bodylotion, badcreme en wasschuim
Geschenkset met sandelhout-rozen douchegel, bodylotion, badcreme en wasschuim
3,5Gemiddelde beoordeling: 3,5 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 15,99
Verkoper: A_und_G
Productafbeelding van BRUBAKER Cosmetics: Set voor bad- en voetverzorging, inclusief 1 paar slippers van teddypluizen in wit - met extracten van lavendel, salie en munt - cadeau set voor dames
BRUBAKER Cosmetics: Set voor bad- en voetverzorging, inclusief 1 paar slippers van teddypluizen in wit - met extracten van lavendel, salie en munt - cadeau set voor dames
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 9,99
Verkoper: BRUBAKER
Productafbeelding van Cadeauset met cosmetica van Rose of Bulgaria
Cadeauset met cosmetica van Rose of Bulgaria
€ 139,00/1l
€ 34,75
Verkoper: Emerosa
Productafbeelding van Cadeauset cosmetica Yoghurt of Bulgaria
Cadeauset cosmetica Yoghurt of Bulgaria
€ 146,80/1l
€ 36,70
Verkoper: Emerosa
Productafbeelding van Bulfresh - Cadeauset lavendel (klein)
Bulfresh - Cadeauset lavendel (klein)
€ 22,39/1kg
€ 7,95
Verkoper: RosesOils
Productafbeelding van Biofresh - Geschenkset 3 x rozen zeepjes 30 g Rose of Bulgaria
Biofresh - Geschenkset 3 x rozen zeepjes 30 g Rose of Bulgaria
€ 36,73/1kg
€ 5,95
Verkoper: RosesOils
Productafbeelding van Cadeauset voor hydraterende handverzorging, Roos & Pioenroos, 2 stuks
Cadeauset voor hydraterende handverzorging, Roos & Pioenroos, 2 stuks
€ 16,72
Verkoper: NutraBestBG

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Cosmetische cadeauverpakking Mini Rose of Bulgaria
Cosmetica is altijd een veilig cadeau voor Kerstmis. En met deze verpakking, die u met haar geur van Bulgaarse rozen zal betoveren, is dit dubbel zo waar. Dit productpakket zal uw lichaam grondig verzorgen en uw zintuigen verrukken met haar onweerstaanbare geur. Aarzel niet en geef een cadeau, aan uzelf of aan iemand die u lief is.
De Mini cadeauverpakking bevat:
    • Biofresh Rozenwater shampoo voor het haar, 330 ml
Deze shampoo reinigt effectief, regenereert, voedt, verzorgt het haar en heeft een antibacteriële werking. Het bevat D-Panthenol, dat het haar beschermt en hydrateert, en het glans en zachtheid geeft.
Gebruik:
Breng de shampoo aan op uw haar en masseer het in tot er schuim ontstaat. Laat de shampoo vervolgens 2 minuten intrekken en spoel uit met stromend water.
Ingrediënten:
AQUA, SODIUM LAURETH SULFATE, NATRIUMCHLORID, ROSA DAMASCENA BLUMENWATER, COCAMIDOPROPYL BETAINE, COCAMIDOPROPYL BETAINAMID MEA CHLORID, COCAMID MEA CHLORID, COCAMIDE DEA, PEG-4 DISTEARYLETHER, PARFUM, POLYQUATERNIUM-44, DICAPRYLETHER, PANTHENOL, DISTEARYLETHER, LAKTIKUM ZUUR, CI 14720, METHYLCHLORISOTHIAZOLINON, METHYLISOTHIAZOLINON, CITRONELOL, GERANIOL.
    • Biofresh Rozenwater bodylotion, 330 ml
Deze bodylotion heeft een anti-allergische en kalmerende werking. Bevat vitamine E en rozemarijn extract. Het hydrateert de huid van het hele lichaam intensief en langdurig, maakt deze zacht en geeft een fluweelzachte en zijdezachte uitstraling. Het product is ook geschikt voor de gevoelige huid.
Gebruik:
Aanbrengen op de gewassen en gedroogde huid.
Samenstelling:
Aqua, Paraffinum Liquidum, Cyclopentasiloxan, Cetearyl Alcohol, Ceteareth-20, C 12-15 Alkyl Lactate, Glycerin, Rosa Damascena Flower Water, Dimethicone, Rosmarinus Officinalis Extract, Tocopheryl Acetate, Acrylates, C10-30 Alkyl Acrylate Cross Polymer, Triethanolamine, Parfum , Citronellol, Amylcinnamal, Geraniol.
    • Biofresh Rozenwater handcrème, 50 ml
Dankzij de combinatie van amandelolie, glycerine, calendula- en rozemarijnextract wordt de huid van de handen intensief verzorgd, gehydrateerd en beschermd tegen invloeden van buitenaf. Deze crème geeft de behandelde handen een uniek gevoel van comfort en herstelt de elasticiteit van droge, beschadigde en vermoeide huid.
Gebruik:
Aanbrengen op schone, droge huid en zachtjes inmasseren.
Ingrediënten:
AQUA, CETEARYL ALCOHOL, PETROLATUM, PARAFFINUM LIQUIDUM, COCOS NUCIFERA OIL, CETEARETH-20, GLYCERIN, DIMETHICONE, ROSA DAMASCENA BLOEMENWATER, PHENOXYETHANOL, CAPRYLYL GLYCOL, HYDROXYACETOPHENON, PARFUM, ROSMARINUS OFFICINALIS EXTRACT, CALENDULA OFFICINALIS, CALENDULA OFFICINALIS ALKYLACRYLAT-KREUZPOLYMER, TRIETHANOLAMIN, BHT, CITRONELOL, GERANIOL, LIMONENE.
    • Biofresh Rozenwater Dagcrème 50 ml
De natuur herbergt ongelooflijke krachten, daarom worden producten van natuurlijke oorsprong met een positieve invloed op de gezondheid gebruikt als basis voor deze bijzondere dagcrème met kalmerende en beschermende ingrediënten. De dagcrème voor vrouwen bevat een plantaardig verzorgend complex met kamille- en rozemarijnextract en natuurlijk rozenwater met een hoog gehalte aan etherische rozenolie. De crème heeft een kalmerend en regenererend effect op de huid. Het vertraagt het verouderingsproces door de bloedcirculatie te bevorderen, herstelt de elasticiteit van de huid en maakt deze zachter. Geschikt voor alle huidtypen, ook voor de gevoelige huid. Laat geen vette film achter.
Gebruik:
Aanbrengen op het gezicht en zachtjes inmasseren in de gereinigde huid.
Ingrediënten:
Aqua, Rosa Damascena bloemenwater, Glycerin, Paraffinum Liquidum, Cetearyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Petrolatum, Dimethicon, Cyclopentasiloxane, Ceteareth-25, Simmondsia Chinensis (Jojoba) zaadolie, Hydroxyethylcellulose/Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer, Carbomer, Phenoxyethanol, Caprylyl Glycol, BHT, Rosmarinus Officinalis (Rozemarijn) extract, Chamomilla Recutita (Kamille) bloemenextract, Citronellol, Geraniol, Limonene.
Model
Mini Rose of Bulgaria
Gewicht
250 g
Inhoud
250 ml
Ingrediënten
1. AQUA, NATRIUM LAURETH SULFAAT, NATRIUMCHLORIDE, ROSA DAMASCENA BLOEMENWATER, COCAMIDOPROPYL BETAINE, COCAMIDOPROPYL BETAINAMIDE MEA CHLORIDE, COCAMIDE MEA CHLORIDE, COCAMIDE DEA, PEG-4 DISTEARYLETHER, PARFUM, POLYQUATERNIUM-44, DICAPRYLYLETHER, PANTHENOL, DISTEARYLETHER, MELKZUUR, CI 14720, METHYLCHLORISOTHIAZOLINON, METHYLISOTHIAZOLINON, CITRONELOL, GERANIOL. 2. Aqua, Paraffinum Liquidum, Cyclopentasiloxan, Cetearyl Alcohol, Ceteareth-20, C12-15 Alkyl Lactate, Glycerin, Rosa Damascena Flower Water, Dimethicone, Rosmarinus Officinalis Extract, Tocopheryl Acetate, Acrylates, C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Triethanolamine, Parfum, Citronellol, Amylcinnamal, Geraniol. 3. AQUA, CETEARYL ALCOHOL, PETROLATUM, PARAFFINUM LIQUIDUM, COCOS NUCIFERA OIL, CETEARETH-20, GLYCERIN, DIMETHICONE, ROSA DAMASCENA BLOEMENWATER, PHENOXYETHANOL, CAPRYLYL GLYCOL, HYDROXYACETOPHENONE, PARFUM, ROSMARINUS OFFICINALIS EXTRACT, CALENDULA OFFICINALIS, CALENDULA OFFICINALIS ALKYLACRYLAT-KREUZPOLYMER, TRIETHANOLAMIN, BHT, CITRONELOL, GERANIOL, LIMONENE. 4. AQUA, ROSA DAMASCENA BLOEMENWATER, GLYCERIN, PARAFFINUM LIQUIDUM, CETEARYL ALCOHOL, GLYCERYL STEARATE, PETROLATUM, DIMETHICONE, CYCLOPENTASILOXANE, CETEARETH-25, SIMMONDSIA CHINENSIS SEED OIL, HYDROXYETHYL ACRYLATE/SODIUM ACRYLOYLDIMETHYL TAURATE COPOLYMER, TOCOPHERYL ACETATE, HYDROXYACETOPHENONE, GEUR, PANTHENOL, PHENOXYETHANOL, CAPRYLYLGLYCOL, BHT, ROSMARINUS OFFICINALIS-EXTRACT, CHAMOMILLA RECUTITA-BLUMENEXTRAKT, CITRONELOL, GERANIOL, LIMONENE.
Fabrikant
Rose of Bulgaria
EAN
8594207466001
MPN (Manufacturer Part Number)
33079000

Model
Mini Rose of Bulgaria
Gewicht
250 g
Inhoud
250 ml
Ingrediënten
1. AQUA, NATRIUM LAURETH SULFAAT, NATRIUMCHLORIDE, ROSA DAMASCENA BLOEMENWATER, COCAMIDOPROPYL BETAINE, COCAMIDOPROPYL BETAINAMIDE MEA CHLORIDE, COCAMIDE MEA CHLORIDE, COCAMIDE DEA, PEG-4 DISTEARYLETHER, PARFUM, POLYQUATERNIUM-44, DICAPRYLYLETHER, PANTHENOL, DISTEARYLETHER, MELKZUUR, CI 14720, METHYLCHLORISOTHIAZOLINON, METHYLISOTHIAZOLINON, CITRONELOL, GERANIOL. 2. Aqua, Paraffinum Liquidum, Cyclopentasiloxan, Cetearyl Alcohol, Ceteareth-20, C12-15 Alkyl Lactate, Glycerin, Rosa Damascena Flower Water, Dimethicone, Rosmarinus Officinalis Extract, Tocopheryl Acetate, Acrylates, C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Triethanolamine, Parfum, Citronellol, Amylcinnamal, Geraniol. 3. AQUA, CETEARYL ALCOHOL, PETROLATUM, PARAFFINUM LIQUIDUM, COCOS NUCIFERA OIL, CETEARETH-20, GLYCERIN, DIMETHICONE, ROSA DAMASCENA BLOEMENWATER, PHENOXYETHANOL, CAPRYLYL GLYCOL, HYDROXYACETOPHENONE, PARFUM, ROSMARINUS OFFICINALIS EXTRACT, CALENDULA OFFICINALIS, CALENDULA OFFICINALIS ALKYLACRYLAT-KREUZPOLYMER, TRIETHANOLAMIN, BHT, CITRONELOL, GERANIOL, LIMONENE. 4. AQUA, ROSA DAMASCENA BLOEMENWATER, GLYCERIN, PARAFFINUM LIQUIDUM, CETEARYL ALCOHOL, GLYCERYL STEARATE, PETROLATUM, DIMETHICONE, CYCLOPENTASILOXANE, CETEARETH-25, SIMMONDSIA CHINENSIS SEED OIL, HYDROXYETHYL ACRYLATE/SODIUM ACRYLOYLDIMETHYL TAURATE COPOLYMER, TOCOPHERYL ACETATE, HYDROXYACETOPHENONE, GEUR, PANTHENOL, PHENOXYETHANOL, CAPRYLYLGLYCOL, BHT, ROSMARINUS OFFICINALIS-EXTRACT, CHAMOMILLA RECUTITA-BLUMENEXTRAKT, CITRONELOL, GERANIOL, LIMONENE.
Fabrikant
Rose of Bulgaria
EAN
8594207466001
MPN (Manufacturer Part Number)
33079000
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Rose of Bulgaria cosmeticaset
Rose of Bulgaria cosmeticaset
€ 99,84/1l
€ 24,96
Verkoper: Emerosa
Productafbeelding van Biofresh - Drkov douchegel, mild en geschikt voor dagelijks gebruik, Rose of Bulgaria lijn
Biofresh - Drkov douchegel, mild en geschikt voor dagelijks gebruik, Rose of Bulgaria lijn
€ 61,15/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 10,06
-20%
€ 7,95
Verkoper: RosesOils
Productafbeelding van ROSE Hydraterende gezichtscrème 100 ml BIOFRESH
ROSE Hydraterende gezichtscrème 100 ml BIOFRESH
€ 72,90/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 7,29
Verkoper: Emerosa
Productafbeelding van BRUBAKER Cosmetics Bad- en doucheset met kokosnoot- en aardbeiengeur - 5-delige cadeauverpakking
BRUBAKER Cosmetics Bad- en doucheset met kokosnoot- en aardbeiengeur - 5-delige cadeauverpakking
€ 39,00/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 15,99
Gratis bezorging
Verkoper: RavenIntl
Productafbeelding van Biofresh - Eau de Parfum roos 50 ml Rose of Bulgaria
Biofresh - Eau de Parfum roos 50 ml Rose of Bulgaria
€ 259,00/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 12,95
Verkoper: RosesOils
Productafbeelding van BRUBAKER Cosmetics Douche- en badset Aloe Vera - 5-delige dames cadeauverpakking - Beauty set voor vrouwen
BRUBAKER Cosmetics Douche- en badset Aloe Vera - 5-delige dames cadeauverpakking - Beauty set voor vrouwen
€ 56,22/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 17,99
Gratis bezorging
Verkoper: RavenIntl
Productafbeelding van Lacoste 99350066869-000, Francie, 1 stuk
Lacoste 99350066869-000, Francie, 1 stuk
€ 969,00/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 48,45
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Lattafa Perfumes - Ameerat Al Arab Prive Rose EDP 100ml
Lattafa Perfumes - Ameerat Al Arab Prive Rose EDP 100ml
€ 190,70/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 936
€ 19,07
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van HP CHP110, kantoorprintpapier, A4, 80 g/m², (500 vel)
HP CHP110, kantoorprintpapier, A4, 80 g/m², (500 vel)
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 58
€ 16,01
-51%
€ 7,83
Verkoper: TisknuLevneCZ
Productafbeelding van KOBONA-Tabwee K10 Kids 10,1" Roze Tablet, Google Kids Space, 4+64GB, Android 15 wifi-tablet voor kinderen met kindvriendelijke hoes en stylus, 5000mAh
KOBONA-Tabwee K10 Kids 10,1" Roze Tablet, Google Kids Space, 4+64GB, Android 15 wifi-tablet voor kinderen met kindvriendelijke hoes en stylus, 5000mAh
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 200
€ 92,99
Gratis bezorging
Verkoper: BVODEShop
Productafbeelding van Dames parfum 100 ml, oriëntaalse bloemengeur met vanillenoten.
Dames parfum 100 ml, oriëntaalse bloemengeur met vanillenoten.
€ 265,60/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 1495
€ 26,56
Gratis bezorging
Verkoper: K6_Werkzeuge
Productafbeelding van Elektrische scooter met wegvergunning, ABE-certificering, E-scooter, 20 km/u, aluminium, elektrische scooter, eKFV-certificering, opvouwbaar, e-scooter - zwart
Elektrische scooter met wegvergunning, ABE-certificering, E-scooter, 20 km/u, aluminium, elektrische scooter, eKFV-certificering, opvouwbaar, e-scooter - zwart
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 724
€ 299,00
-€ 71,90
€ 227,10
Gratis bezorging
Verkoper: EveMotionGmbH
Productafbeelding van Matras 140x200 cm, 25 cm dik, met geïntegreerde topper, 7-zones pocketveringmatras, H3/H4.
Matras 140x200 cm, 25 cm dik, met geïntegreerde topper, 7-zones pocketveringmatras, H3/H4.
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 1468
€ 188,99
Gratis bezorging
Verkoper: hatservice
Productafbeelding van Aigostar 8433325205089, Heteluchtfriteuse, 7 liter, 80 °C, 200 °C, 60 minuten, Zelfstandig apparaat
Aigostar 8433325205089, Heteluchtfriteuse, 7 liter, 80 °C, 200 °C, 60 minuten, Zelfstandig apparaat
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 1956
€ 99,74
Gratis bezorging
Verkoper: GrupaGSM
Productafbeelding van TABWEE T80 Tablet 10 inch, Android 15, 64 GB ROM, 1280 x 800 pixels, 6000 mAh batterij, 5 MP camera, 5G WiFi, Bluetooth, Gemini AI Tablet
TABWEE T80 Tablet 10 inch, Android 15, 64 GB ROM, 1280 x 800 pixels, 6000 mAh batterij, 5 MP camera, 5G WiFi, Bluetooth, Gemini AI Tablet
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 715
€ 89,99
Gratis bezorging
Verkoper: BVODEShop
Productafbeelding van Cadeauset - Douchegel, zeep en handcrème met rozengeur
Cadeauset - Douchegel, zeep en handcrème met rozengeur
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 13,05
-16%
€ 10,95
Verkoper: RosesOils
Productafbeelding van BRUBAKER Cosmetics Bad- en doucheset Vanille, Roos, Munt - 5-delige cadeauverpakking voor dames
BRUBAKER Cosmetics Bad- en doucheset Vanille, Roos, Munt - 5-delige cadeauverpakking voor dames
€ 49,97/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 15,99
Gratis bezorging
Verkoper: RavenIntl
Productafbeelding van BRUBAKER Cosmetics - Bedankt, mama - 7-delige moederdagset voor bad en douche - Geur van roos en vanille - Geschenkartikel in een vintage mand, kleur roze
BRUBAKER Cosmetics - Bedankt, mama - 7-delige moederdagset voor bad en douche - Geur van roos en vanille - Geschenkartikel in een vintage mand, kleur roze
€ 38,45/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 24,99
Verkoper: BRUBAKER
Productafbeelding van BRUBAKER Cosmetics Bad- en doucheset, rozengeur - 15-delige beautygeschenkset in een vintage cadeauverpakking
BRUBAKER Cosmetics Bad- en doucheset, rozengeur - 15-delige beautygeschenkset in een vintage cadeauverpakking
€ 19,32/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 39,99
Gratis bezorging
Verkoper: RavenIntl
Productafbeelding van Paco Rabanne Vrouwenparfumset, 19 ml
Paco Rabanne Vrouwenparfumset, 19 ml
€ 3.293,68/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 62,58
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van BRUBAKER Cosmetics Bad- en doucheset Kokosnoot & aardbeien geur - 10-delige cadeauverpakking in vintage badkuipstijl
BRUBAKER Cosmetics Bad- en doucheset Kokosnoot & aardbeien geur - 10-delige cadeauverpakking in vintage badkuipstijl
€ 30,18/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 23
€ 31,99
Gratis bezorging
Verkoper: RavenIntl
Productafbeelding van BRUBAKER Cosmetics: Badset met 8 delen, eenhoorn, kleurrijke regenboog, met de geur van vanille en lavendel, in een zilveren badkuip
BRUBAKER Cosmetics: Badset met 8 delen, eenhoorn, kleurrijke regenboog, met de geur van vanille en lavendel, in een zilveren badkuip
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 19,99
Verkoper: BRUBAKER
Productafbeelding van BRUBAKER Cosmetics Bad- en doucheset Beauty Sleep Sugared Rose - rozengeur - 7-delige cadeauverpakking - perfect cadeau voor elke gelegenheid - roze rosé goud
BRUBAKER Cosmetics Bad- en doucheset Beauty Sleep Sugared Rose - rozengeur - 7-delige cadeauverpakking - perfect cadeau voor elke gelegenheid - roze rosé goud
€ 35,68/1l
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 21,99
-54%
€ 9,99
Verkoper: BRUBAKER
Productafbeelding van BRUBAKER Cosmetics - Bedankt, mama - 5-delige moederdag bad- en doucheset - Roos-vanille geur - Geschenkgarnituur in een beker met hartdecoratie
BRUBAKER Cosmetics - Bedankt, mama - 5-delige moederdag bad- en doucheset - Roos-vanille geur - Geschenkgarnituur in een beker met hartdecoratie
€ 31,22/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 9,99
Verkoper: BRUBAKER
Productafbeelding van Otto Kern Commitment, damesparfumset: Eau de Toilette 30 ml + douchegel 75 ml
Otto Kern Commitment, damesparfumset: Eau de Toilette 30 ml + douchegel 75 ml
€ 141,90/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 14,90
10% Voucher
Verkoper: Rheinline
Productafbeelding van BRUBAKER Cosmetics, 5-delige eenhoorn beauty set, kleurrijke regenboog, met vanille-lavendel geur, in een grote koffiemok, blauw en wit
BRUBAKER Cosmetics, 5-delige eenhoorn beauty set, kleurrijke regenboog, met vanille-lavendel geur, in een grote koffiemok, blauw en wit
€ 24,27/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 16,99
Verkoper: BRUBAKER
Productafbeelding van BRUBAKER Cosmetics - Verzorgingsset met 6 producten - Winter Wonder - Beauty cadeau set met vanillegeur - inclusief glinsterende slee in goud
BRUBAKER Cosmetics - Verzorgingsset met 6 producten - Winter Wonder - Beauty cadeau set met vanillegeur - inclusief glinsterende slee in goud
€ 44,92/1l
3,8Gemiddelde beoordeling: 3,8 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 19,99
Verkoper: BRUBAKER
Productafbeelding van PUMA sportrugzak rugzak met laptopvak Buzz Backpack 26L Black zwart
PUMA sportrugzak rugzak met laptopvak Buzz Backpack 26L Black zwart
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 134
€ 41,58
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van BRUBAKER Cosmetics Beauty Verzorgingsset - met lavendel-, salie- en muntextracten - Geschenkset in een mand met handvat
BRUBAKER Cosmetics Beauty Verzorgingsset - met lavendel-, salie- en muntextracten - Geschenkset in een mand met handvat
€ 28,29/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 29,99
Verkoper: BRUBAKER
Productafbeelding van BRUBAKER Cosmetics: Geschenkgarnituur voor bad en douche, winterse bessengeur - 5-delige verzorgingsset in een decoratieve badkuip, ideaal voor Kerstmis - Kerstgeschenk voor vrouwen
BRUBAKER Cosmetics: Geschenkgarnituur voor bad en douche, winterse bessengeur - 5-delige verzorgingsset in een decoratieve badkuip, ideaal voor Kerstmis - Kerstgeschenk voor vrouwen
€ 51,09/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 22,99
Gratis bezorging
Verkoper: RavenIntl

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Reinigingsgel voor het gezicht 2-in-1 Eight Hour HydraPlay (dagelijkse reiniger), 125 ml
Reinigingsgel voor het gezicht 2-in-1 Eight Hour HydraPlay (dagelijkse reiniger), 125 ml
€ 18,36
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Sisley Eau de Campagne 100 ml Eau de Toilette set met milde bad- en douchegel
Sisley Eau de Campagne 100 ml Eau de Toilette set met milde bad- en douchegel
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 81,60
Verkoper: PerfumTraders
€ 816,00/1l
Productafbeelding van Rituals, The Ritual of Jing cadeauverpakking M
Rituals, The Ritual of Jing cadeauverpakking M
€ 43,86
-2%
€ 42,84
Verkoper: PerfumTraders
€ 36,80/1kg
Productafbeelding van Rituals, de geschenkset "The Ritual of Karma" (voor mannen)
Rituals, de geschenkset "The Ritual of Karma" (voor mannen)
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 40,99
Verkoper: PerfumTraders
€ 96,45/1l
Productafbeelding van Rituals Ayurveda Kleine Geschenkset: Doucheolie 75 ml / Schuimende Douchegel 50 ml / Haar- en Lichaamsnevel 20 ml / Lichaamscreme 70 ml
Rituals Ayurveda Kleine Geschenkset: Doucheolie 75 ml / Schuimende Douchegel 50 ml / Haar- en Lichaamsnevel 20 ml / Lichaamscreme 70 ml
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 33,03
Verkoper: PerfumTraders
€ 73,89/1kg
Productafbeelding van Geschenkset voor mannen Diesel D By Diesel, 1x 30 ml, 1x 75 ml
Geschenkset voor mannen Diesel D By Diesel, 1x 30 ml, 1x 75 ml
€ 42,84
Verkoper: PerfumTraders
€ 142,80/1kg
Productafbeelding van Rituals Jing Proefset, 245 ml
Rituals Jing Proefset, 245 ml
€ 24,48
Verkoper: PerfumTraders
€ 349,71/1l
Productafbeelding van Foamende douchegel 50 ml / Lichaams scrub 125 g / Lichaamslotion 70 ml - Rituals Karma proefset
Foamende douchegel 50 ml / Lichaams scrub 125 g / Lichaamslotion 70 ml - Rituals Karma proefset
€ 25,29
Verkoper: PerfumTraders
€ 74,82/1kg
Productafbeelding van Rituals Ayurveda Lichaamsroom, navulverpakking
Rituals Ayurveda Lichaamsroom, navulverpakking
€ 27,54
-14%
€ 23,46
Verkoper: PerfumTraders
€ 106,64/1l
Productafbeelding van Rituals Homme verzorgingsset voor de huid - Proefset
Rituals Homme verzorgingsset voor de huid - Proefset
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 22,74
Verkoper: PerfumTraders
€ 98,87/1kg
Productafbeelding van Scottish Fine Soaps, Geschenkgewicht voor heren - Vetiver en sandelhout, 4 stuks
Scottish Fine Soaps, Geschenkgewicht voor heren - Vetiver en sandelhout, 4 stuks
€ 26,52
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Scottish Fine Soaps Geschenkartikel Calluna Botanicals, 4-delig
Scottish Fine Soaps Geschenkartikel Calluna Botanicals, 4-delig
€ 26,52
Verkoper: PerfumTraders
€ 52,20/1kg
Productafbeelding van IDC Institute - Cadeauset Garden, 6-delig - Wilde bloemen - Badset met standaard
IDC Institute - Cadeauset Garden, 6-delig - Wilde bloemen - Badset met standaard
€ 29,99
Verkoper: Lemonbite
€ 55,54/1l
Productafbeelding van IDC Institute - Geschenkgiftset voor Heren - Douchegel en Lichaamsmelk - Verzorging voor mannen
IDC Institute - Geschenkgiftset voor Heren - Douchegel en Lichaamsmelk - Verzorging voor mannen
€ 10,99
Verkoper: Lemonbite
€ 21,98/1l
Productafbeelding van IDC Institute - Geschenkmand 6-delig - Kersenbloesem - Badset Kersenbloesem
IDC Institute - Geschenkmand 6-delig - Kersenbloesem - Badset Kersenbloesem
€ 23,99
Verkoper: Lemonbite
€ 37,19/1l
Productafbeelding van IDC Institute - Cadeauset Rosé, 3-delig - Jasmijn en Roos - Badset met kaars
IDC Institute - Cadeauset Rosé, 3-delig - Jasmijn en Roos - Badset met kaars
€ 9,99
Verkoper: Lemonbite
€ 38,42/1l
Productafbeelding van IDC Institute - Geschenkgiftset Gold - Douchegel en Lichaamsmelk - Vanille - 2x200ml
IDC Institute - Geschenkgiftset Gold - Douchegel en Lichaamsmelk - Vanille - 2x200ml
€ 7,99
Verkoper: Lemonbite
€ 19,97/1l
Productafbeelding van IDC Institute - Geschenkgewicht Gold - Douchegel en Lichaamsmelk - Vanille
IDC Institute - Geschenkgewicht Gold - Douchegel en Lichaamsmelk - Vanille
€ 6,99
Verkoper: Lemonbite
€ 46,60/1l
Productafbeelding van MAGIC STUDIO Roze Nagelstyling Set
MAGIC STUDIO Roze Nagelstyling Set
€ 4,99
Verkoper: Lemonbite
€ 623,75/1l
Productafbeelding van Magic Studio Nagellakset voor meisjes, 2x4 ml
Magic Studio Nagellakset voor meisjes, 2x4 ml
€ 4,99
Verkoper: Lemonbite
€ 623,75/1l