Zilvermonochlorideoplossing (Ag124), 200 ml, antibacterieel product SILOR

€ 20,76

€ 19,72-5%

plus € 14,99 verzendkosten

Bij jou thuis

wo 7 – vr 9 oktober
Onze bestedeals
Overige gezichtsverzorging & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Elemis Pro-Collagen Rozenreinigingsbalsem
Elemis Pro-Collagen Rozenreinigingsbalsem
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 39,78
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van APIS - Hydraterende gezichtsreiniger met hyaluronzuur, 300 ml
APIS - Hydraterende gezichtsreiniger met hyaluronzuur, 300 ml
€ 16,00
-56%
€ 6,99
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van Mönchspfeffer druppels, 50 ml
Mönchspfeffer druppels, 50 ml
€ 25,19
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van MESOESTHETISCHE PROTEOGLYCAN SERUM, 10 ampullen van 2 ml
MESOESTHETISCHE PROTEOGLYCAN SERUM, 10 ampullen van 2 ml
€ 53,00
Gratis bezorging
Verkoper: Friseurtotal
Productafbeelding van Dermaton Olie, 100 ml (Huidregeneratie)
Dermaton Olie, 100 ml (Huidregeneratie)
€ 19,95
Verkoper: HerbsHelp
Productafbeelding van Priorin capsules, 60 stuks
Priorin capsules, 60 stuks
€ 59,93
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van He'be Regenererend gezichtsreinigingsgel
He'be Regenererend gezichtsreinigingsgel
€ 121,27/1l
€ 18,19
Verkoper: HabitumPharma
Productafbeelding van Skonik gezichtsreinigingsgel, 200 ml
Skonik gezichtsreinigingsgel, 200 ml
€ 12,48
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Herbolive gezichtspeelingcrème met olijfolie en amandelpitten, 50 ml
Herbolive gezichtspeelingcrème met olijfolie en amandelpitten, 50 ml
€ 9,99
Verkoper: DutchBeautyHouse
Productafbeelding van Verzorgende distelcrème-balsem, 50 ml
Verzorgende distelcrème-balsem, 50 ml
€ 10,50
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van COLLAGEEN CELLULAIRE HERSTELBEHANDELING, 500 ml
COLLAGEEN CELLULAIRE HERSTELBEHANDELING, 500 ml
€ 48,52/1l
€ 24,26
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Neilmed Nasogel sspray, 30 ml
Neilmed Nasogel sspray, 30 ml
€ 8,47
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van TOPIALYSE Wasgel, 100 ml
TOPIALYSE Wasgel, 100 ml
€ 15,27
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Rimpelvuller - Antirimpelserum - 15 Ml
Rimpelvuller - Antirimpelserum - 15 Ml
€ 49.200,00/1kg
€ 25,26
-2%
€ 24,60
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van SYLVECO gezichtsreiningschuim met calendula, 150 ml
SYLVECO gezichtsreiningschuim met calendula, 150 ml
€ 10,78
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Disedo Milde reinigingsschuim met hyaluronzuur, 150 ml
Disedo Milde reinigingsschuim met hyaluronzuur, 150 ml
€ 21,78
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Janda Men Reinigingsgel voor het gezicht, met magnesium, 150 ml
Janda Men Reinigingsgel voor het gezicht, met magnesium, 150 ml
€ 13,57
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Reinigingsmiddel, 500 ml
Reinigingsmiddel, 500 ml
€ 42,95
Gratis bezorging
Verkoper: Friseurtotal
Productafbeelding van Hij-be Stralende Gezichtsserum
Hij-be Stralende Gezichtsserum
€ 1.136,33/1l
€ 34,09
Gratis bezorging
Verkoper: HabitumPharma
Productafbeelding van Noreva Psoriane Verzachtende Reinigingsgel 500ml
Noreva Psoriane Verzachtende Reinigingsgel 500ml
€ 25,93
Verkoper: AbisZ-Markt

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

ANTIBACTERIËLE VLOEISTOF MET ZILVERMONO AG124, 200ML

Eigenschappen: Een preparaat op basis van geavanceerde en gepatenteerde mono-ionische technologie, waardoor de deeltjes vele tientallen keren kleiner zijn dan die welke voorheen in nanopartikelpreparaten werden gebruikt.
Goudmono-ionen (deeltjesgrootte 0,2 nm) zijn gebonden aan ionenparen, die gemakkelijk in de dermis en de bloedcirculatie doordringen, en hun absorptie bedraagt 70-80%. De goudconcentratie in de nevel is 100 ppm. Vrij van: Conserveermiddelen, parabenen, alcohol, kleurstoffen. Het preparaat is getest en de effectiviteit wordt bevestigd door in-vivo-tests. De nevel hydrateert en regenereert de huid op een duurzame manier en stimuleert de collageen- en elastinesynthese. De huid krijgt haar stevigheid en elasticiteit terug en krijgt een jeugdiger uiterlijk. Mono-ione goud vertraagt het verouderingsproces en de vorming van rimpels, bestaande rimpels worden zichtbaar verminderd. Het product kan afzonderlijk worden gebruikt om vocht te geven, te verfrissen en de conditie van de huid te verbeteren, als nevel of als onderdeel van een huidverzorgingsroutine.

Doel: Anti-aging preventie, rijpe huid met zichtbare
tekenen van huidveroudering, droge en gedehydrateerde huid, couperose huid, huid die een intensieve voeding, supplementatie en mineralisatie nodig heeft.

Effectiviteit: 45 dagen bij 100 ml - de aanbevolen dagelijkse dosis is 2-4 doses
1-3 keer per dag aanbrengen op het probleemgebied.

Houdbaarheidsdatum: 12 maanden en na opening nog 3 maanden.

Contra-indicaties: Overgevoeligheid voor een van de bestanddelen van het preparaat.

Inhoud: 200 ml

Kleur
Zilver
Gewicht
1 g
Fabrikant
SILOR
Aantal stuks
1
EAN
5902768409161

Kleur
Zilver
Gewicht
1 g
Fabrikant
SILOR
Aantal stuks
1
EAN
5902768409161
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Ontgiftende kruidenthee DETOX
Ontgiftende kruidenthee DETOX
€ 614,67/1kg
€ 18,44
Verkoper: Spa-Ceylon
Productafbeelding van VEDIQUE REMEDIES Manjistha Plus Olie | 100 ml | Jurvdsk vceelov pleov olie | Helend, ontgiftend en balancerend | Producten van hoge kwaliteit
VEDIQUE REMEDIES Manjistha Plus Olie | 100 ml | Jurvdsk vceelov pleov olie | Helend, ontgiftend en balancerend | Producten van hoge kwaliteit
€ 349,00/1l
€ 34,90
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Casaria kerstkrans, dennengroen krans, kerstdecoratie, krans, variant: 5 meter, versierd met 80 LED's
Casaria kerstkrans, dennengroen krans, kerstdecoratie, krans, variant: 5 meter, versierd met 80 LED's
€ 97,61/1m
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 61
€ 42,95
Verkoper: PartyKadoshop
Productafbeelding van Guerlain Beauty Des Yeux, bifaas reinigingsproduct voor de ogen, beschermt de wimpers, 125 ml
Guerlain Beauty Des Yeux, bifaas reinigingsproduct voor de ogen, beschermt de wimpers, 125 ml
€ 279,84/1l
€ 34,98
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van MORFOSE Niche Kleurbehandelende Conditioner, 400 ml
MORFOSE Niche Kleurbehandelende Conditioner, 400 ml
€ 30,22/1l
€ 12,09
Verkoper: GlossyShopDE
Productafbeelding van M2 BEAUTÉ Haarstimulerend Serum, Haarserum, 120 ml, Geschikt voor zowel mannen als vrouwen, Alle haartypes, Repareert, Revitaliseert, Spray
M2 BEAUTÉ Haarstimulerend Serum, Haarserum, 120 ml, Geschikt voor zowel mannen als vrouwen, Alle haartypes, Repareert, Revitaliseert, Spray
€ 591,17/1l
€ 74,33
-4%
€ 70,94
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Latte Macchiato bevroren yoghurtpoeder, 333 gram
Latte Macchiato bevroren yoghurtpoeder, 333 gram
€ 60,03/1kg
€ 24,70
-19%
€ 19,99
Verkoper: Crownseller
Productafbeelding van Wasmiddelreservoir "Basic", 9 liter, geschikt voor 5 kg wasgoed
Wasmiddelreservoir "Basic", 9 liter, geschikt voor 5 kg wasgoed
€ 15,25
Gratis bezorging
Verkoper: Aximax
Productafbeelding van Rilastil Regenerum Olie, 30 ml
Rilastil Regenerum Olie, 30 ml
€ 26.240,00/1l
€ 26,24
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Tanning World Premium Accelerator Tanning Jam bruiningsversneller 200 ml
Tanning World Premium Accelerator Tanning Jam bruiningsversneller 200 ml
€ 105,00/1l
€ 21,00
Verkoper: TanningParadise
Productafbeelding van Brown Sugar Double Dark Wild Side Bronzer bruiningslotion 221 ml
Brown Sugar Double Dark Wild Side Bronzer bruiningslotion 221 ml
€ 202,26/1l
€ 44,70
Verkoper: TanningParadise
Productafbeelding van Herbolive gezichtsreiniger 3-in-1, Olijfolie en Aloë Vera, geschikt voor alle huidtypes 200ml/ 40402
Herbolive gezichtsreiniger 3-in-1, Olijfolie en Aloë Vera, geschikt voor alle huidtypes 200ml/ 40402
€ 10,99
Verkoper: DutchBeautyHouse
Productafbeelding van 10 kg Lyra Pet® larven van de zwarte soldaatvlieg
10 kg Lyra Pet® larven van de zwarte soldaatvlieg
€ 5,60/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 383
€ 55,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van 5 kg Lyra Pet® runderlong
5 kg Lyra Pet® runderlong
€ 9,20/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 102
€ 45,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van L'Erboristica 1007010, Olie, Bescherming, Geschikt voor elk huidtype, 200 ml, Amandelolie, Amandel
L'Erboristica 1007010, Olie, Bescherming, Geschikt voor elk huidtype, 200 ml, Amandelolie, Amandel
€ 68,40/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 13,68
Verkoper: Emerosa
Productafbeelding van Pampers® 8006540785164 Pampers® Windeln baby-dry™ Monatsbox Größe Gr.7 (15+ kg) für Kids und Teens (4-12 Jahre), 132 St.
Pampers® 8006540785164 Pampers® Windeln baby-dry™ Monatsbox Größe Gr.7 (15+ kg) für Kids und Teens (4-12 Jahre), 132 St.
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 93,55
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Haselnuss Kaffeepulver 1kg
Haselnuss Kaffeepulver 1kg
€ 25,99/1kg
€ 30,88
-15%
€ 25,99
Verkoper: Crownseller
Productafbeelding van BBQ-Toro geëmailleerde gietijzeren cocotte met deksel, 4,0 liter - Ø 24 cm, braadpan
BBQ-Toro geëmailleerde gietijzeren cocotte met deksel, 4,0 liter - Ø 24 cm, braadpan
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 64
€ 44,95
Verkoper: CS-Trading
Productafbeelding van Delia Cosmetics Cameleo Zilveren Serum voor blond en grijs haar, 55 ml
Delia Cosmetics Cameleo Zilveren Serum voor blond en grijs haar, 55 ml
€ 104,00/1l
€ 5,72
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van 3 x 12 stuks Lyra Pet® Energie Boost-notenrepen met pinda’s
3 x 12 stuks Lyra Pet® Energie Boost-notenrepen met pinda’s
€ 5,15/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 65,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van 25 kg Lyra Pet® kattenbakvulling
25 kg Lyra Pet® kattenbakvulling
€ 1,28/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 517
€ 31,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van Precision Clean SB-17A x20, reservepunten
Precision Clean SB-17A x20, reservepunten
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 11,99
Verkoper: esiteo
Productafbeelding van DAIQUIRI DREAM Brown Sugar After Dark aftersun balsem met hibiscus 530 ml
DAIQUIRI DREAM Brown Sugar After Dark aftersun balsem met hibiscus 530 ml
€ 56,04/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 29,70
Verkoper: TanningParadise
Productafbeelding van Yoghurt-appel, suikerarme ijspoeder, veganistisch, zonder lactose, 1 kg
Yoghurt-appel, suikerarme ijspoeder, veganistisch, zonder lactose, 1 kg
€ 30,88/1kg
€ 30,88
Verkoper: Crownseller
Productafbeelding van Pronto oppervlakte reiniger 318693, 400 ml
Pronto oppervlakte reiniger 318693, 400 ml
€ 51,49
-33%
€ 34,32
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Ina Essentials Hydrolina, water van de wilde bloem, 150 ml
Ina Essentials Hydrolina, water van de wilde bloem, 150 ml
€ 101,80/1kg
€ 20,36
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van 6x Air Wick Freshmatic navulling Orangenbloesem, 250 ml | Verfrissende, frisse, zoete en bloemige geur - doet denken aan zoete kersen en sinaasappels
6x Air Wick Freshmatic navulling Orangenbloesem, 250 ml | Verfrissende, frisse, zoete en bloemige geur - doet denken aan zoete kersen en sinaasappels
€ 20,60/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 31,90
-3%
€ 30,90
Gratis bezorging
Verkoper: CSVK
Productafbeelding van Yoghurt met bosvruchten, zwart ijspoeder, 1 kg
Yoghurt met bosvruchten, zwart ijspoeder, 1 kg
€ 30,88/1kg
€ 30,88
Verkoper: Crownseller
Productafbeelding van Anua Birch 70 Hydraterende Crème, 50 ml
Anua Birch 70 Hydraterende Crème, 50 ml
€ 654,00/1l
€ 32,70
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Kaloo Cache-Cache Body Spray, 95 ml
Kaloo Cache-Cache Body Spray, 95 ml
€ 240,42/1l
€ 22,84
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Sisley Sisleÿa L'intégral Anti-aging, een intensieve anti-verouderingsbehandeling, geschikt voor vrouwen met normale huid, 10 ml
Sisley Sisleÿa L'intégral Anti-aging, een intensieve anti-verouderingsbehandeling, geschikt voor vrouwen met normale huid, 10 ml
€ 672,90
Verkoper: PerfumTraders
€ 67.290,00/1l
Productafbeelding van Sisley Ecologische Verzorgingsset, 147 ml
Sisley Ecologische Verzorgingsset, 147 ml
€ 211,84
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.441,09/1kg
Productafbeelding van Maria Galland Lumin'Éclat 540 Sérum Embellisseur (30 ml)
Maria Galland Lumin'Éclat 540 Sérum Embellisseur (30 ml)
€ 81,60
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.720,00/1l
Productafbeelding van Delfy Cosmetics Tweefasensysteem voor Hals en Décolleté, Druivenpit (80 ml)
Delfy Cosmetics Tweefasensysteem voor Hals en Décolleté, Druivenpit (80 ml)
€ 53,99
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Ebenholz gezichtsverzorging, intensieve verzorging, anti-aging (90 ml)
Ebenholz gezichtsverzorging, intensieve verzorging, anti-aging (90 ml)
€ 53,04
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Ebenholz gezichtsverzorging, Super Skin Kraft Olie (60 ml)
Ebenholz gezichtsverzorging, Super Skin Kraft Olie (60 ml)
€ 48,96
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Ebenholz gezichtsverzorging: Matmakende intensieve vloeistof (60 ml)
Ebenholz gezichtsverzorging: Matmakende intensieve vloeistof (60 ml)
€ 42,84
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Clinique Take The Day Off Cleansing Balm, Reinigingsbalsem voor het verwijderen van make-up, Dames, Geschikt voor alle huidtypes, Hydraterend, Verzachtend, 200 ml, Met pompje
Clinique Take The Day Off Cleansing Balm, Reinigingsbalsem voor het verwijderen van make-up, Dames, Geschikt voor alle huidtypes, Hydraterend, Verzachtend, 200 ml, Met pompje
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 41,82
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Elemis Pro-Collagen Rozenreinigingsbalsem
Elemis Pro-Collagen Rozenreinigingsbalsem
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 39,78
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Dermalogica Ontdek gezonde huid set 2021
Dermalogica Ontdek gezonde huid set 2021
€ 39,78
Verkoper: PerfumTraders
€ 544,93/1l
Productafbeelding van Academie Radiance Aquabaume Éclat: Gezichtsbalsem met abrikozenextract, 50 ml
Academie Radiance Aquabaume Éclat: Gezichtsbalsem met abrikozenextract, 50 ml
€ 39,78
Verkoper: PerfumTraders
€ 795,60/1l
Productafbeelding van Ebenholz gezichtsreiniger, frisse gel (90 ml)
Ebenholz gezichtsreiniger, frisse gel (90 ml)
€ 31,62
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Ebenholz gezichtsverzorging: Matterende krachtvloeistof (30 ml)
Ebenholz gezichtsverzorging: Matterende krachtvloeistof (30 ml)
€ 31,62
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van JUVENA PURE CLEANSING, voor dames, universeel, reinigingsproduct, 1 stuk, 90 ml
JUVENA PURE CLEANSING, voor dames, universeel, reinigingsproduct, 1 stuk, 90 ml
€ 28,56
Verkoper: PerfumTraders
€ 317,33/1l
Productafbeelding van KLAIRS Milde Zwarte Verfrissende Reinigingsolie, 150 ml
KLAIRS Milde Zwarte Verfrissende Reinigingsolie, 150 ml
€ 29,19
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Dr. Hauschka Reinigingsbalsem voor het gezicht, 75 ml
Dr. Hauschka Reinigingsbalsem voor het gezicht, 75 ml
€ 27,54
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Cetaphil | Reinigingsgel - Milde reinigingsgel voor het gezicht - Geschikt voor normale en vette huid - 237 ml - Voor een zachte reiniging - Verzorging voor het gezicht
Cetaphil | Reinigingsgel - Milde reinigingsgel voor het gezicht - Geschikt voor normale en vette huid - 237 ml - Voor een zachte reiniging - Verzorging voor het gezicht
€ 14,99
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van APIS - Hydraterende gezichtsreiniger met hyaluronzuur, 300 ml
APIS - Hydraterende gezichtsreiniger met hyaluronzuur, 300 ml
€ 16,00
-56%
€ 6,99
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van Cetaphil DermaControl Reinigingsschuim voor het gezicht, met zink en glycerine, 237 ml
Cetaphil DermaControl Reinigingsschuim voor het gezicht, met zink en glycerine, 237 ml
€ 18,99
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van Benton Snail Bee Ultimate Oogpleisters tegen donkere kringen, 60 stuks
Benton Snail Bee Ultimate Oogpleisters tegen donkere kringen, 60 stuks
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 33,54
-26%
€ 24,53
Verkoper: PerfumTraders
€ 144,29/1kg