PQQ (Pyrrolochinolinchinon), 60 capsules, KENAY

€ 34,52

€ 32,79-5%

€ 32.790,00 / 1kg

plus € 14,99 verzendkosten

Bij jou thuis

wo 7 – vr 9 oktober
Onze bestedeals
Voedingssupplementen & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Kenay fructoboraat 5900672155556
Kenay fructoboraat 5900672155556
€ 182,48/1kg
€ 25,00
Gratis bezorging
Verkoper: takemore
Productafbeelding van Kenay Spermidyna Z Chlorelli (180 capsules) 5900672155587
Kenay Spermidyna Z Chlorelli (180 capsules) 5900672155587
€ 274,65/1kg
€ 39,00
Gratis bezorging
Verkoper: takemore
Productafbeelding van Ketomorin voedingssupplement, 180 capsules
Ketomorin voedingssupplement, 180 capsules
€ 111.869,99/1l
€ 111,87
Gratis bezorging
Verkoper: supersuplement
Productafbeelding van Kenay Ergoelite l-ergothioneïne (60 capsules) BI9398
Kenay Ergoelite l-ergothioneïne (60 capsules) BI9398
€ 26,00/1kg
€ 26,00
Gratis bezorging
Verkoper: takemore
Productafbeelding van Panaseus Termogeneza (50 capsules) BI6114
Panaseus Termogeneza (50 capsules) BI6114
€ 115,00/1l
€ 23,00
Gratis bezorging
Verkoper: takemore
Productafbeelding van Labs212 Betapro 60 BI7763-capsules
Labs212 Betapro 60 BI7763-capsules
€ 175,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 35,00
Gratis bezorging
Verkoper: takemore
Productafbeelding van Kenay Tarczyca Bajkalska (60 capsules) 3343
Kenay Tarczyca Bajkalska (60 capsules) 3343
€ 27.000,00/1kg
€ 27,00
Gratis bezorging
Verkoper: takemore
Productafbeelding van Yango L-lizyna 90 capsules BI8773
Yango L-lizyna 90 capsules BI8773
€ 105,00/1l
€ 21,00
Gratis bezorging
Verkoper: takemore
Productafbeelding van Proulgan - Voedingssupplement, 60 capsules.
Proulgan - Voedingssupplement, 60 capsules.
€ 100.980,00/1l
€ 100,98
Gratis bezorging
Verkoper: supersuplement
Productafbeelding van VoedingssupplementenKenay druivenpitextract (300 capsules) 3168
VoedingssupplementenKenay druivenpitextract (300 capsules) 3168
€ 102.000,00/1kg
€ 102,00
Gratis bezorging
Verkoper: takemore
Productafbeelding van Yamswortel, 60 capsules
Yamswortel, 60 capsules
€ 192,90/1kg
€ 19,29
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Grapefruitkernextract, 60 capsules
Grapefruitkernextract, 60 capsules
€ 93,27/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 9,70
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Vitamaze Multivitamine, Multivitamines
Vitamaze Multivitamine, Multivitamines
€ 129,62/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 20,48
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Immunloges, 20 capsules
Immunloges, 20 capsules
€ 527,67/1kg
€ 15,83
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van VoedingssupplementenKenay L Karnityna Carnipure (300 capsules) 3008
VoedingssupplementenKenay L Karnityna Carnipure (300 capsules) 3008
€ 305,00/1l
€ 61,00
Gratis bezorging
Verkoper: takemore
Productafbeelding van Yango Jabłczan Magnezu (90 capsules) 8061
Yango Jabłczan Magnezu (90 capsules) 8061
€ 222,11/1kg
€ 19,99
Gratis bezorging
Verkoper: takemore
Productafbeelding van Espara Yamswortelcapsules, 30 capsules
Espara Yamswortelcapsules, 30 capsules
€ 119,20/1kg
€ 11,92
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van NICApur Ferroverde, 14 capsules, 60 capsules
NICApur Ferroverde, 14 capsules, 60 capsules
€ 425,09/1kg
€ 24,23
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van allcura Knoflookcapsules, 180 capsules
allcura Knoflookcapsules, 180 capsules
€ 41,41/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 6,17
Verkoper: AbisZ-Markt

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

PQQ, ofwel Pyrrolochinolinchinon (ook bekend als Methoxatin), is een micronutriënt met vitamijnachtige eigenschappen, vergelijkbaar in structuur en activiteit met Ubichinon (Coenzym Q10) en Menachinon (Vitamine K).

Ingrediënten: Vulstof: microkristalijne cellulose; Pyrrolochinolinchinon-dinatriumsalz (PQQ); Capsulehuls: Hydroxypropylmethylcellulose

Dagelijkse dosering: 1 capsule

De verpakking bevat: 60 capsules

Samenstelling per dagelijkse dosering (1 capsule)

PQQ (Pyrrolochinolinchinon-dinatriumsalz)

20 mg

PQQ - een vitamijnachtige voedingsstof

PQQ, d.w.z. Pyrrolochinolinchinon (ook bekend als Methoxatin), is een micronutriënt met vitamijnachtige eigenschappen, vergelijkbaar in structuur en activiteit met Ubichinon (Coenzym Q10) en Menachinon (Vitamine K).

Gebruik: 1 capsule per dag

Aandachtspunten: Overschrijd de aanbevolen dagelijkse dosering niet. Voedingssupplementen kunnen niet als vervanging voor een gevarieerde voeding worden gebruikt. Niet gebruiken bij overgevoeligheid voor een van de bestanddelen van het product. Het product mag niet worden gebruikt door zwangere vrouwen, vrouwen die borstvoeding geven en kinderen en jongeren onder de 18 jaar.

Fabrikant/Distributeur: Kenay Sp. J.

Leverancier van de werkzame stof : Mitsubishi Gas Chemical Company, Inc. Japan

Inhoud
200 ml
Ingrediënten
PQQ (Pyrrolochinolinchinon), 60 capsules, KENAY
Voedingswaarde
Voedingswaarde-informatie in de beschrijving
Gewicht
1 g
Levensmiddelenbedrijven
KENAY
Verkoopbenaming
PQQ (Pyrrolochinolinchinon), 60 capsules, KENAY
Fabrikant
KENAY
Aantal stuks
1
Aanbevolen dosering
in de beschrijving
MPN (Manufacturer Part Number)
BI3071
EAN
5900672153750

Inhoud
200 ml
Ingrediënten
PQQ (Pyrrolochinolinchinon), 60 capsules, KENAY
Voedingswaarde
Voedingswaarde-informatie in de beschrijving
Gewicht
1 g
Levensmiddelenbedrijven
KENAY
Verkoopbenaming
PQQ (Pyrrolochinolinchinon), 60 capsules, KENAY
Fabrikant
KENAY
Aantal stuks
1
Aanbevolen dosering
in de beschrijving
MPN (Manufacturer Part Number)
BI3071
EAN
5900672153750
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Broccoli-extract, 500 mg (100 capsules)
Broccoli-extract, 500 mg (100 capsules)
€ 528,91/1l
€ 29,09
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Zweedse Nutra Collageen drank - mos (baard), haar, nagels, gewrichten - bevordert een gladde huid - stimuleert haargroei - versterkt nagels - mos (baard) - 500 ml
Zweedse Nutra Collageen drank - mos (baard), haar, nagels, gewrichten - bevordert een gladde huid - stimuleert haargroei - versterkt nagels - mos (baard) - 500 ml
€ 74,20/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 25,97
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van DETOX superfood mix - Poeder met Tarwegras, Gerstegras, Spirulina - 125 g
DETOX superfood mix - Poeder met Tarwegras, Gerstegras, Spirulina - 125 g
€ 139,92/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 17,49
5% vanaf 2 stuks
Verkoper: Nutrisslim
Productafbeelding van Koffie met paddenstoelen, 330 gram, met Rhodiola en Lion's Mane
Koffie met paddenstoelen, 330 gram, met Rhodiola en Lion's Mane
€ 22.200,00/1l
€ 23,37
-5%
€ 22,20
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Vitabay VB1655, een enkele vitamine
Vitabay VB1655, een enkele vitamine
€ 97,17/1kg
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 34,01
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van ESN Designer Whey Proteïnepoeder, vanille, 1 kg
ESN Designer Whey Proteïnepoeder, vanille, 1 kg
€ 66,61/1l
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 69,27
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van CardioBalance voor een gezond hart, met magnesium, vitamine B6 & B9 en hibiscusbloemen
CardioBalance voor een gezond hart, met magnesium, vitamine B6 & B9 en hibiscusbloemen
€ 2.268,32/1l
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 99
€ 54,99
-5%
€ 51,99
Verkoper: WR-Products
Productafbeelding van Krakus, luxe gehakt vlees, 300 gram
Krakus, luxe gehakt vlees, 300 gram
€ 10,77/1kg
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 3,23
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van ESN Ultrapure Creatine Monohydraat, 500 gram
ESN Ultrapure Creatine Monohydraat, 500 gram
€ 54,72/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 28,05
-2%
€ 27,36
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van DIOSMINA 1000 mg FORTE + ALG Pharma, 30 tabletten
DIOSMINA 1000 mg FORTE + ALG Pharma, 30 tabletten
€ 62,70/1kg
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 6,60
-5%
€ 6,27
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Gainer voor spieropbouw, met eiwit, banaan smaak, 2270g
Gainer voor spieropbouw, met eiwit, banaan smaak, 2270g
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 20,34
-5%
€ 19,32
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Glow25® Collageenpoeder [450g] – Ons originele product – Collageenhydrolysaat met vitamine C – Peptide van type 1 en 3 – Goede oplosbaarheid – Neutrale smaak
Glow25® Collageenpoeder [450g] – Ons originele product – Collageenhydrolysaat met vitamine C – Peptide van type 1 en 3 – Goede oplosbaarheid – Neutrale smaak
€ 78,51/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 22
€ 35,33
Verkoper: WR-Products
Productafbeelding van Roestvrijstalen kookpot met deksel - diameter ongeveer 16 cm
Roestvrijstalen kookpot met deksel - diameter ongeveer 16 cm
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 18,95
Verkoper: Special-trends
Productafbeelding van Child Life Liquid Vitamin C (118 ml) 608274102002
Child Life Liquid Vitamin C (118 ml) 608274102002
€ 115,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 23,00
Gratis bezorging
Verkoper: takemore
Productafbeelding van Nupure probadent, verpakking, tabletten, 30 stuks, citroensmaak, vulstof: isomalt, bacteriestam: Lactobacillus salivarius, coating: mono- en..., Volwassenen nemen dagelijks één Nupure probadent zuigtablet. Idealiter moet de tablet...
Nupure probadent, verpakking, tabletten, 30 stuks, citroensmaak, vulstof: isomalt, bacteriestam: Lactobacillus salivarius, coating: mono- en..., Volwassenen nemen dagelijks één Nupure probadent zuigtablet. Idealiter moet de tablet...
€ 362,68/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 20,31
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van SinoPlaSan Jodiumdruppels 150 µg, 50 ml oplossing
SinoPlaSan Jodiumdruppels 150 µg, 50 ml oplossing
€ 219,00/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 10,95
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Spirulina Tabletten - 600 tabletten (500mg) - Hoge dosering: 4.000mg - Pure spirulina-alg uit gecontroleerde teelt - Veganistisch - TRUE NATURE®
Spirulina Tabletten - 600 tabletten (500mg) - Hoge dosering: 4.000mg - Pure spirulina-alg uit gecontroleerde teelt - Veganistisch - TRUE NATURE®
€ 156,23/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 34
€ 48,72
-3%
€ 46,87
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Vitamaze L-Tryptofaan 500 mg, hooggedoseerde, veganistische capsules, 180 capsules
Vitamaze L-Tryptofaan 500 mg, hooggedoseerde, veganistische capsules, 180 capsules
€ 189,63/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 21
€ 49,21
-58%
€ 20,48
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Astaxanthin 8 mg, gewonnen uit de microalge Haematococcus pluvialis - 90 veganistische capsules
Astaxanthin 8 mg, gewonnen uit de microalge Haematococcus pluvialis - 90 veganistische capsules
€ 273,38/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 41,28
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Collagen SkinCare Poeder 120 g – Collageenpeptiden met MSM & Vitamine C
Collagen SkinCare Poeder 120 g – Collageenpeptiden met MSM & Vitamine C
€ 149,08/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 17,89
5% vanaf 2 stuks
Verkoper: Nutrisslim
Productafbeelding van Protego Elektrolytenzakjes, citroen-frambozen smaak, 10 stuks.
Protego Elektrolytenzakjes, citroen-frambozen smaak, 10 stuks.
€ 19,13/1kg
€ 3,02
-4%
€ 2,87
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Maca 8000 Gold - 200 vegane capsules - Hoge dosering: 24.000 mg Maca-poeder per dagelijkse dosis - Geproduceerd in Duitsland - TRUE NATURE®
Maca 8000 Gold - 200 vegane capsules - Hoge dosering: 24.000 mg Maca-poeder per dagelijkse dosis - Geproduceerd in Duitsland - TRUE NATURE®
€ 502,84/1kg
€ 47,77
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 1 beoordeling
Beoordeeld op 20 juli 2025 op
Geverifieerde aankoop
Onze aanbevelingen voor jou
Vita Elements Whey Protein Poeder Vanille, set van 3.
Vita Elements Whey Protein Poeder Vanille Set van 3 3000g Voedingssupplement
€ 118,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 39,66/1kg
Vita Elements EAA Capsules, set van 3.
Vita Elements EAA Capsules Set van 3 900 capsules Veganistisch Voedingssupplement
€ 76,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 91,33/1kg
Vita Elements Berberine 500mg, set van 3.
Vita Elements Berberine 500mg Set van 3 360 capsules Veganistisch Voedingssupplement
€ 69,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 291,63/1kg
Productafbeelding van Vita Elements Premium Magnesiumcitraat Set van 3 365 Capsules Biobeschikbaarheid Voedingssupplement
Vita Elements Premium Magnesiumcitraat Set van 3 365 Capsules Biobeschikbaarheid Voedingssupplement
€ 75,99
-10%
€ 67,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 62,09/1kg
Productafbeelding van Vita Elements Magnesium Complex Set van 3 180 Capsules Bisglycinaat Citraat Malaat Voedingssupplement
Vita Elements Magnesium Complex Set van 3 180 Capsules Bisglycinaat Citraat Malaat Voedingssupplement
€ 74,99
-9%
€ 67,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 137,35/1kg
Productafbeelding van Vita Elements Ashwagandha Set van 3 180 Capsules Withanoliden Voedingssupplement
Vita Elements Ashwagandha Set van 3 180 Capsules Withanoliden Voedingssupplement
€ 75,99
-10%
€ 67,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 338,26/1kg
Productafbeelding van Vita Elements OPC Druivenpitextract Set van 3 240 Capsules Antioxidanten Polyfenolen Voedingssupplement
Vita Elements OPC Druivenpitextract Set van 3 240 Capsules Antioxidanten Polyfenolen Voedingssupplement
€ 74,99
-9%
€ 67,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 159,60/1kg
Productafbeelding van Vita Elements Magnesiumbisglycinaat Set van 3 180 Capsules Chelaat Zenuwstelsel Voedingssupplement
Vita Elements Magnesiumbisglycinaat Set van 3 180 Capsules Chelaat Zenuwstelsel Voedingssupplement
€ 76,99
-11%
€ 67,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 145,28/1kg
Productafbeelding van Vita Elements Curcuma Extract Set van 3 90 Capsules Curcuminoïden Piperine Ontsteking Voedingssupplement
Vita Elements Curcuma Extract Set van 3 90 Capsules Curcuminoïden Piperine Ontsteking Voedingssupplement
€ 76,99
-11%
€ 67,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 338,26/1kg
Productafbeelding van Vita Elements Biotine Selenium Zink Complex Set van 3 365 Tabletten Huid Haar Nagels Voedingssupplement
Vita Elements Biotine Selenium Zink Complex Set van 3 365 Tabletten Huid Haar Nagels Voedingssupplement
€ 76,99
-11%
€ 67,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 390,75/1kg
Productafbeelding van Vita Elements Vitamine B Complex Set van 3 240 Tabletten 8 B-Vitamines Energiemetabolisme Voedingssupplement
Vita Elements Vitamine B Complex Set van 3 240 Tabletten 8 B-Vitamines Energiemetabolisme Voedingssupplement
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 75,99
-10%
€ 67,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 377,72/1kg
Productafbeelding van Vita Elements Vitamine B12 met Foliumzuur Set van 3 180 Tabletten Energiemetabolisme Voedingssupplement
Vita Elements Vitamine B12 met Foliumzuur Set van 3 180 Tabletten Energiemetabolisme Voedingssupplement
€ 76,99
-11%
€ 67,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 503,63/1kg
Productafbeelding van Vita Elements NAD+ Complex Set van 3 80 Capsules Nicotinamide Riboside Resveratrol Voedingssupplement
Vita Elements NAD+ Complex Set van 3 80 Capsules Nicotinamide Riboside Resveratrol Voedingssupplement
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 76,99
-14%
€ 65,95
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 1.014,62/1kg
Vita Elements Paddenstoelencomplex, set van 3.
Vita Elements Paddenstoelencomplex Set van 3 540 capsules Veganistisch Voedingssupplement
€ 58,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 196,63/1kg
Vita Elements Vitamine C 1000mg, set van 3.
Vita Elements Vitamine C 1000mg Set van 3 540 tabletten Veganistisch Voedingssupplement
€ 58,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 84,39/1kg
Vita Elements L-Theanine 400mg, set van 3.
Vita Elements L-Theanine 400mg Set van 3 540 capsules Veganistisch Voedingssupplement
€ 58,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 218,48/1kg
Vita Elements Multivitamine Gummies, set van 3.
Vita Elements Multivitamine Gummies Set van 3 360 stuks Voedingssupplement
€ 52,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 73,60/1kg
Vita Elements IJzer Bisglycinaat, set van 3.
Vita Elements IJzer Bisglycinaat Set van 3 540 tabletten Veganistisch Voedingssupplement
€ 52,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 588,78/1kg
Vita Elements Cultuur-21 Complex, set van 3.
Vita Elements Cultuur-21 Complex Set van 3 540 capsules Veganistisch Voedingssupplement
€ 52,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 194,10/1kg
Productafbeelding van Vita Elements Himalaya Shilajit Gold Gummies Set van 3 60 stuks Ashwagandha Gokshura Voedingssupplement, AI-gegenereerde afbeelding
Vita Elements Himalaya Shilajit Gold Gummies Set van 3 60 stuks Ashwagandha Gokshura Voedingssupplement
€ 50,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 200,75/1kg