Korres Care White Pine Meno Reverse Deep, voor vrouwen, vanaf 35 jaar, met dennenextract, 30 ml

€ 37,00

€ 1.233,33 / 1l

Plus € 6,00 verzendkosten

Onze bestedeals
Gezichtscrèmes & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Santaverde 23980, voor vrouwen, geschikt voor gevoelige huid, neutrale formule, 30 ml
Santaverde 23980, voor vrouwen, geschikt voor gevoelige huid, neutrale formule, 30 ml
€ 1.326,00/1l
€ 39,78
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Babor SeaCreation Sérum, 30 ml
Babor SeaCreation Sérum, 30 ml
€ 4.660,67/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 139,82
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Dr. Grandel Timeless Revitaliserende Crème 24H
Dr. Grandel Timeless Revitaliserende Crème 24H
€ 1.285,20/1l
€ 64,26
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Babor Mimical Control Cream, 50 ml
Babor Mimical Control Cream, 50 ml
€ 939,60/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 17
€ 49,98
-6%
€ 46,98
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Korres Care Black Pine Primus, voor dames, 35 jaar en ouder, met dennenextract, 30 ml
Korres Care Black Pine Primus, voor dames, 35 jaar en ouder, met dennenextract, 30 ml
€ 1.333,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 39,99
Gratis bezorging
Verkoper: THE-SMART-VALUE-SHOP
Productafbeelding van L'Oréal Paris Age Specialist Dagcrème voor vrouwen vanaf 40 jaar, 50 ml
L'Oréal Paris Age Specialist Dagcrème voor vrouwen vanaf 40 jaar, 50 ml
€ 186,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 9,30
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van L'Oréal Paris Age Specialist Dagcrème voor 55+, 50 ml
L'Oréal Paris Age Specialist Dagcrème voor 55+, 50 ml
€ 467,00/1l
€ 23,35
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van COSRX The Hyaluronic Acid 320 ml
COSRX The Hyaluronic Acid 320 ml
€ 1.166,50/1l
€ 23,33
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Mixsoon Bean Essence, gezichtsessentie, 50 ml
Mixsoon Bean Essence, gezichtsessentie, 50 ml
€ 580,57/1kg
€ 40,64
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Omorovicza Balancing Moisturizer
Omorovicza Balancing Moisturizer
€ 1.972,80/1l
€ 98,64
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Dermika 100% voor mannen, vanaf 40 jaar. Verzachtende dag- en nachtcrème, 50 ml
Dermika 100% voor mannen, vanaf 40 jaar. Verzachtende dag- en nachtcrème, 50 ml
€ 479,80/1l
€ 23,99
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
Productafbeelding van Skeyndor BB Cream Age Defence SPF15, 40 ml
Skeyndor BB Cream Age Defence SPF15, 40 ml
€ 757,25/1l
€ 30,29
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Endocare Renewal 0,2% Retinol Serum, 30 ml
Endocare Renewal 0,2% Retinol Serum, 30 ml
€ 1.645,33/1l
€ 49,36
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Verkwikkende gezichtscrème voor mannen, 50 ml
Verkwikkende gezichtscrème voor mannen, 50 ml
€ 376,97/1kg
€ 65,97
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van The Ordinary Marine Hyaluronics
The Ordinary Marine Hyaluronics
€ 691,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 20,73
5% vanaf 2 stuks
Gratis bezorging
Verkoper: Kpictiah
Productafbeelding van Neutrogena Bright Boost Verhelderend Serum, 30 ml
Neutrogena Bright Boost Verhelderend Serum, 30 ml
€ 750,00/1l
€ 22,50
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Missha Hydraterende essence met hyaluronzuur, 200 ml
Missha Hydraterende essence met hyaluronzuur, 200 ml
€ 135,24/1kg
€ 33,81
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Neutrogena Hydro Boost hydraterende gezichtsfluid SPF50, 50 ml
Neutrogena Hydro Boost hydraterende gezichtsfluid SPF50, 50 ml
€ 173,30/1kg
€ 17,33
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van L'Oréal Paris Age Perfect Regenererende Nachtcrème, 50 ml
L'Oréal Paris Age Perfect Regenererende Nachtcrème, 50 ml
€ 334,71/1kg
€ 23,43
Verkoper: Glamperfeu

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Een verfijnd, luxueus
Gewicht
150 g
Inhoud
30 ml
Ingrediënten
AQUA/WATER/EAU, GLYCERIN, PROPANEDIOL, OLUS OIL/VEGETABLE OIL/HUILE VÉGÉTALE, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, BETAINE, PENTYLENE GLYCOL, ARACHIDYL ALCOHOL, ARACHIDYL GLUCOSIDE, AVENA SATIVA (HAVER) ZAADEXTRACT, AVENA STRIGOSA ZAADEXTRACT, BEHENYL ALCOHOL, CELLULOSE GUM, CITROENZUUR, CYNARA SCOLYMUS (ARTISJOK) BLADEXTRACT, DIMETHYL ISOSORBIDE, ETHYLHEXYLGLYCERIN, GLYCERYL ACRYLATE/ACRYLIC ACID COPOLYMER, GEHYDROGENEERDE PALMGLYCERIDEN, GEHYDROGENEERDE PALMZAADGLYCERIDEN, GEHYDROLYSEERDE SOJABOEIVIJZEL, MELKZUUR, LECITHINE, LONICERA CAPRIFOLIUM (HONINGZUK) BLOEMEXTRACT, LONICERA JAPONICA (HONINGZUK) BLOEMEXTRACT, MICROKRYSTALLIJNE CELLULOSE, PANCRATIUM MARITIMUM EXTRACT, PINUS HELDREICHII BASTEXTRACT*, SESAMUM INDICUM (SESAM) ZAADEXTRACT, SILICA, NATRIUMCARBOSYMETHYL BETA-GLUCAN, NATRIUMHYALURONAAT, NATRIUMPOLYACRYLAATSTER, TETRANATRIUM GLUTAMAATDIACETAAT, TOCOFEROL, TOCOFERYLACETAAT, XANTHAANGOM, PHENOXYETHANOL, KALIUMSORBAAT, NATRIUMBENZOAAT, ALPHA-ISOMETHYL IONONE, BENZYL SALICYLATE, CITRONELLOL, COUMARIN, HEXYL CINNAMAL, LINALOOL, PARFUM/FRAGRANCE
Fabrikant
Doelgroepen
Unisex
EAN
5203069098895
MPN (Manufacturer Part Number)
21007807

Gewicht
150 g
Inhoud
30 ml
Ingrediënten
AQUA/WATER/EAU, GLYCERIN, PROPANEDIOL, OLUS OIL/VEGETABLE OIL/HUILE VÉGÉTALE, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, BETAINE, PENTYLENE GLYCOL, ARACHIDYL ALCOHOL, ARACHIDYL GLUCOSIDE, AVENA SATIVA (HAVER) ZAADEXTRACT, AVENA STRIGOSA ZAADEXTRACT, BEHENYL ALCOHOL, CELLULOSE GUM, CITROENZUUR, CYNARA SCOLYMUS (ARTISJOK) BLADEXTRACT, DIMETHYL ISOSORBIDE, ETHYLHEXYLGLYCERIN, GLYCERYL ACRYLATE/ACRYLIC ACID COPOLYMER, GEHYDROGENEERDE PALMGLYCERIDEN, GEHYDROGENEERDE PALMZAADGLYCERIDEN, GEHYDROLYSEERDE SOJABOEIVIJZEL, MELKZUUR, LECITHINE, LONICERA CAPRIFOLIUM (HONINGZUK) BLOEMEXTRACT, LONICERA JAPONICA (HONINGZUK) BLOEMEXTRACT, MICROKRYSTALLIJNE CELLULOSE, PANCRATIUM MARITIMUM EXTRACT, PINUS HELDREICHII BASTEXTRACT*, SESAMUM INDICUM (SESAM) ZAADEXTRACT, SILICA, NATRIUMCARBOSYMETHYL BETA-GLUCAN, NATRIUMHYALURONAAT, NATRIUMPOLYACRYLAATSTER, TETRANATRIUM GLUTAMAATDIACETAAT, TOCOFEROL, TOCOFERYLACETAAT, XANTHAANGOM, PHENOXYETHANOL, KALIUMSORBAAT, NATRIUMBENZOAAT, ALPHA-ISOMETHYL IONONE, BENZYL SALICYLATE, CITRONELLOL, COUMARIN, HEXYL CINNAMAL, LINALOOL, PARFUM/FRAGRANCE
Fabrikant
Doelgroepen
Unisex
EAN
5203069098895
MPN (Manufacturer Part Number)
21007807
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Buymax® Renforce beddengoedset, 200x200 cm, gemaakt van 100% katoen, 3-delig met rits (1x dekbedovertrek, 2x kussensloop 80x80 cm), set voor dekbedovertrek
Buymax® Renforce beddengoedset, 200x200 cm, gemaakt van 100% katoen, 3-delig met rits (1x dekbedovertrek, 2x kussensloop 80x80 cm), set voor dekbedovertrek
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 188
€ 39,90
Verkoper: Buymax
Productafbeelding van Korres Care Black Pine 4D, voor dames, vanaf 45 jaar, met zwarte den, 30 ml
Korres Care Black Pine 4D, voor dames, vanaf 45 jaar, met zwarte den, 30 ml
€ 1.737,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 52,11
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Mäser serviesset, steengoed, Lumaca
Mäser serviesset, steengoed, Lumaca
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 145,90
-€ 12,33
€ 133,57
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Korres Care White Pine Meno, Nachtcrème, voor dames, geschikt voor de gevoelige huid, voor het gezicht, hydraterend, verzachtend, voor alle leeftijden
Korres Care White Pine Meno, Nachtcrème, voor dames, geschikt voor de gevoelige huid, voor het gezicht, hydraterend, verzachtend, voor alle leeftijden
€ 1.009,75/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 40,39
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van Buymax® beddengoed: dekbedovertrek 200x220 cm, 3 kussenslopen 80x80 cm, 3-delige set. Dekbedovertrek van 100% katoen renforcé met rits
Buymax® beddengoed: dekbedovertrek 200x220 cm, 3 kussenslopen 80x80 cm, 3-delige set. Dekbedovertrek van 100% katoen renforcé met rits
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 133
€ 39,90
Verkoper: Buymax
Productafbeelding van Korres Red Grape+Black Pine Primus After-Sun Anti-Aging Crème + Ante LSF 50, 50 ml
Korres Red Grape+Black Pine Primus After-Sun Anti-Aging Crème + Ante LSF 50, 50 ml
€ 482,00/1l
€ 24,10
Verkoper: Pharmacygreek
Productafbeelding van Philips Series 2200 EP2224 - Automatische koffiemachine met cappuccinoapparaat - 15 bar - kasjmierzilver
Philips Series 2200 EP2224 - Automatische koffiemachine met cappuccinoapparaat - 15 bar - kasjmierzilver
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 377
€ 313,35
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van EcoFlow WAVE 3 mobiele airconditioner en verwarming, 6100 BTU (koeling) en 6800 BTU (verwarming) – geschikt voor campers en bestelwagens
EcoFlow WAVE 3 mobiele airconditioner en verwarming, 6100 BTU (koeling) en 6800 BTU (verwarming) – geschikt voor campers en bestelwagens
€ 950,88
Verkoper: Shop-Mediarado
Productafbeelding van 2026 80000PA/680W Krachtige stofzuiger met SmartAI technologie, draadloos, 8-in-1, slim touchscreen display, stofzuiger met luchtfilter, geschikt voor het opzuigen van dierenharen
2026 80000PA/680W Krachtige stofzuiger met SmartAI technologie, draadloos, 8-in-1, slim touchscreen display, stofzuiger met luchtfilter, geschikt voor het opzuigen van dierenharen
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2122
€ 109,99
Gratis bezorging
Verkoper: 360deutschlandstore

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 2 beoordelingen
Beoordeeld op 26 december 2025 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Geweldige producten geweldige service
Beoordeeld op 8 februari 2026 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Geweldige crème
Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Sisley Supremÿa At Night: De ultieme anti-aging huidverzorgingslotion voor het gezicht, voor vrouwen, 140 ml. Geschikt voor elk huidtype. Anti-aging, hydraterend en revitaliserend. Verpakt in een pompflacon
Sisley Supremÿa At Night: De ultieme anti-aging huidverzorgingslotion voor het gezicht, voor vrouwen, 140 ml. Geschikt voor elk huidtype. Anti-aging, hydraterend en revitaliserend. Verpakt in een pompflacon
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 158,22
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.130,14/1l
Productafbeelding van Sisley Phyto-hydra Teint, tube, crème, voor normale huid, hydraterend, lichte tint, natuurlijk/natuurlijk
Sisley Phyto-hydra Teint, tube, crème, voor normale huid, hydraterend, lichte tint, natuurlijk/natuurlijk
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 93,13
-12%
€ 81,65
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.041,25/1l
Productafbeelding van Sisley Cleansing Duo Reisverpakking, Dames, Geschikt voor alle huidtypes, Reinigend, Hydraterend, Voedend, Revitaliserend, Verzachtend, Gezichtreiniger, Melk, 100 ml
Sisley Cleansing Duo Reisverpakking, Dames, Geschikt voor alle huidtypes, Reinigend, Hydraterend, Voedend, Revitaliserend, Verzachtend, Gezichtreiniger, Melk, 100 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 79,56
Verkoper: PerfumTraders
€ 274,34/1kg
Productafbeelding van Dior Prestige La Crème Texture Essentielle, 50 ml
Dior Prestige La Crème Texture Essentielle, 50 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 403,92
-€ 11,22
€ 392,70
Verkoper: PerfumTraders
€ 7.854,00/1l
Productafbeelding van Guerlain Orchidée Impériale Crème voor Hals en Décolleté, voor dames, geschikt voor alle huidtypes, anti-aging, anti-rimpels, voor elasticiteit, verstevigend, verzachtend, egaliserend, 75 ml, met pompje, INGREDIËNTEN: AQUA (WATER), SQUALANE, CETEARYL ISONONANOATE, PENTYLENE GLYCOL, C15-19 ALKANE, JOJOBA ESTERS,...
Guerlain Orchidée Impériale Crème voor Hals en Décolleté, voor dames, geschikt voor alle huidtypes, anti-aging, anti-rimpels, voor elasticiteit, verstevigend, verzachtend, egaliserend, 75 ml, met pompje, INGREDIËNTEN: AQUA (WATER), SQUALANE, CETEARYL ISONONANOATE, PENTYLENE GLYCOL, C15-19 ALKANE, JOJOBA ESTERS,...
€ 247,86
Verkoper: PerfumTraders
€ 3.304,80/1l
Productafbeelding van Valmont Vital 24 Hour Light, 50 ml
Valmont Vital 24 Hour Light, 50 ml
€ 190,74
Verkoper: PerfumTraders
€ 3.814,80/1l
Productafbeelding van Babor Doc Reg Die Helende Crème, 50 ml
Babor Doc Reg Die Helende Crème, 50 ml
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 30
€ 126,38
Verkoper: PerfumTraders
€ 252,76/1l
Productafbeelding van Babor SeaCreation Sérum, 30 ml
Babor SeaCreation Sérum, 30 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 139,82
Verkoper: PerfumTraders
€ 4.660,67/1l
Productafbeelding van La Mer, de hydraterende zachte crème
La Mer, de hydraterende zachte crème
€ 96,51
Verkoper: PerfumTraders
€ 6.434,00/1l
Productafbeelding van Dior Homme Dermo System, verstevigende en verzachtende crème, voor mannen, geschikt voor alle huidtypes, 50 ml
Dior Homme Dermo System, verstevigende en verzachtende crème, voor mannen, geschikt voor alle huidtypes, 50 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 99,96
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.999,20/1l
Productafbeelding van Dr. Grandel High Excellence Gezichtscrème, 50 ml
Dr. Grandel High Excellence Gezichtscrème, 50 ml
€ 98,99
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.979,80/1l
Productafbeelding van Dr. Grandel Beautygen Renew II 24 uur, 50 ml
Dr. Grandel Beautygen Renew II 24 uur, 50 ml
€ 89,76
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.795,20/1l
Productafbeelding van Estée Lauder Revitalizing Supreme+ Bright, voor dames, 50 ml, crème, geschikt voor alle huidtypes, voor dag en nacht, tegen donkere vlekken, tegen vermoeidheid, revitaliserend, hydraterend, verhelderend
Estée Lauder Revitalizing Supreme+ Bright, voor dames, 50 ml, crème, geschikt voor alle huidtypes, voor dag en nacht, tegen donkere vlekken, tegen vermoeidheid, revitaliserend, hydraterend, verhelderend
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 85,68
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.713,60/1l
Productafbeelding van Acqua di Parma Barbiere Multi Action Face Cream, dagcrème, voor mannen, gezicht, anti-aging, anti-rimpel, verbetert de elasticiteit, geeft energie, hydraterend, 50 ml, pompflacon
Acqua di Parma Barbiere Multi Action Face Cream, dagcrème, voor mannen, gezicht, anti-aging, anti-rimpel, verbetert de elasticiteit, geeft energie, hydraterend, 50 ml, pompflacon
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 60,62
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.212,40/1l
Productafbeelding van Dhds Hydraterende en herstellende emulsie, 50 ml
Dhds Hydraterende en herstellende emulsie, 50 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 86,82
-21%
€ 68,23
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.364,60/1l
Productafbeelding van Estée Lauder Micro Essence Treatment Lotion met Bio-Ferment, gezichtsreiniger, voor vrouwen, 100 ml, geschikt voor alle huidtypes, hydraterend, voedend, verzachtend, kalmerend, versterkend, fles
Estée Lauder Micro Essence Treatment Lotion met Bio-Ferment, gezichtsreiniger, voor vrouwen, 100 ml, geschikt voor alle huidtypes, hydraterend, voedend, verzachtend, kalmerend, versterkend, fles
€ 68,34
Verkoper: PerfumTraders
€ 683,40/1l
Productafbeelding van Strivectin Anti-Rimpel Crème, "Wrinkle Recode", intensief hydraterend en beschermend, 50 ml
Strivectin Anti-Rimpel Crème, "Wrinkle Recode", intensief hydraterend en beschermend, 50 ml
€ 66,30
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.326,00/1l
Productafbeelding van Oribe Imperial Blowout Transformatieve Styling Crème, beschermende crème voor het gebruik van warmteapparatuur op het haar, 150 ml
Oribe Imperial Blowout Transformatieve Styling Crème, beschermende crème voor het gebruik van warmteapparatuur op het haar, 150 ml
€ 66,30
Verkoper: PerfumTraders
€ 442,00/1l
Productafbeelding van Dr. Grandel Pro Collagen Crème, 50 ml
Dr. Grandel Pro Collagen Crème, 50 ml
€ 65,28
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.305,60/1l
Productafbeelding van Dr. Grandel Timeless Revitaliserende Crème 24H
Dr. Grandel Timeless Revitaliserende Crème 24H
€ 64,26
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.285,20/1l