5,0



Gebaseerd op 6 beoordelingen
Nog maar 1 voor deze prijs
Appel-aardbeien rolletje, zonder toegevoegde suikers, glutenvrij, 60g - BOB SNAIL
€ 2,14
Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 2,03-5%
€ 33,83 / 1kg
plus € 14,99 verzendkosten
Bij jou thuis
Onze bestedeals
Bonbons & veel meer
Alle prijzen incl. btw.
Informatie over de productveiligheid:
Vergelijkbare producten

BATON: Appel - Aardbei - Hazelnoten. Zonder toegevoegde suikers. 35 gram. BOB SNAIL
€ 43,14/1kg
€ 1,59
-5%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 1,51
Verkoper: Katomix

Dr. Bauer Xylitol aardbeien, 60g
€ 62,00/1kg
€ 3,72
Verkoper: AbisZ-Markt

Zure dropjes, 175 g BON
€ 13,71/1kg
€ 2,68
-10%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 2,40
Verkoper: AbisZ-Markt

Crunchips aardappelschilchips, smaak: paprika, 200 gram
€ 19,10/1kg
€ 3,82
Verkoper: Katomix

Owolovo Vruchtenmix: Bosbessen, Aardbeien en Appel, 200 gram
€ 7,05/1kg
€ 1,48
-4%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 1,41
Verkoper: Katomix

Lindt Lindor chocoladepralines, assortiment van smaken - 200 gram
€ 72,13/1kg
€ 16,59
Verkoper: Katomix

Nestlé Kaszka, rijst-maïs pap met banaan, 144 gram
€ 24,80/1kg
€ 3,92
-5%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 3,72
Verkoper: Katomix

Ricola Citronen-Munt-dropjes, zonder suiker (verpakking van 75 gram)
€ 35,00/1kg
€ 3,15
Verkoper: Store-Germany

Pringles Bacon Snacks, 165 gram
€ 111,71/1kg
€ 18,99
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS

Koffiebonbons met stevia, zonder toegevoegde suiker, 60 gram - MANGINI
€ 24,67/1kg
€ 1,56
-5%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 1,48
Verkoper: Katomix

Ricola Gember-Oranjemunt zuurstofjes, zonder suiker, 50 gram
€ 51,05/1kg
€ 2,91
Verkoper: AbisZ-Markt

Wilhelmina Pepermunt - 24 pakjes x 100 gram
€ 10,72/1kg
€ 29,65
-13%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 25,72
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel

Naturfit Wafel, chocoladesmaak, zonder toegevoegde suiker, 155 gram
€ 13,31/1kg
€ 2,13
Verkoper: Katomix

Winiary Kisiel citroen, 1,3 kg
€ 15,93/1kg
€ 22,63
-4%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 21,50
Verkoper: Katomix

Cheetos, krokante maïs snacks met paprikasmaak, 130 gram
€ 20,08/1kg
€ 2,61
Verkoper: Katomix

Cukry Nyskie: Regionale koekjes met chocolade, 79 gram
€ 12,63/1kg
€ 1,06
-4%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 1,01
Verkoper: Katomix

Nimm2 Gummibeertjes met fruitsmaak en yoghurt, 100 gram
€ 17,80/1kg
€ 1,87
-4%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 1,78
Verkoper: Katomix

Owolovo Bessenmix met appel en framboos, 200 gram
€ 7,30/1kg
€ 1,46
Verkoper: Katomix

Nimm2 Gummibeertjes, fruitige gelatine snoepjes, verrijkt met vitamines, 90 gram
€ 39,67/1kg
€ 3,57
Verkoper: Katomix

Pure & Good, chocoladekoekjes met browniecrème, zonder toegevoegde suiker, 128g
€ 15,55/1kg
€ 2,09
-4%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 1,99
Verkoper: Katomix
Meer over het product
Productbeschrijving & productgegevens
INGREDIËNTEN
Appel 80%, aardbeien 20%.
BESCHRIJVING
Bob Snail-snacks met appel en aardbei.
Zonder toegevoegde suiker. Bevat van nature voorkomende suikers.
De verpakking bevat 6 snacks.
VOEDINGSWAARDEN PER 100 g
Energie: 900 kJ/212 kcal
Vetten: 1,8 g
waarvan verzadigde vetzuren: 0,2 g
Koolhydraten: 47 g
waarvan suikers: 40 g
Vezels: 6,9 g
Eiwitten: 2,2 g
Zout: <0,01 g
AANBEVOLEN OPSLAGVOORWAARDEN
n op een droge plaats. Beschermen tegen hitte. Na opening binnen enkele dagen consumeren.
- Ingrediënten
- Appel: 80%, aardbeien: 20%.
- Voedingswaarde
- Per 100 g Energie: 900 kJ / 212 kcal Vet: 1,8 g waarvan verzadigde vetzuren: 0,2 g Koolhydraten: 47 g waarvan suikers: 40 g Vezels: 6,9 g Eiwitten: 2,2 g Zout: AANBEVOLEN OPSLAGVOORWAARDEN Droog bewaren. Beschermen tegen warmte. Na opening binnen enkele dagen consumeren.
- Gewicht
- 60 g
- Levensmiddelenbedrijven
- LLC Eco-Snack, 23227, Ul. Agronomichne, Vinnitsa, Ukraina
- Verkoopbenaming
- Appel-aardbeien rolletje, zonder toegevoegde suikers, glutenvrij, 60g - BOB SNAIL
- Fabrikant
- Bob Snail
- Aantal stuks
- 1
- EAN
- 4820162520415
- Ingrediënten
- Appel: 80%, aardbeien: 20%.
- Voedingswaarde
- Per 100 g Energie: 900 kJ / 212 kcal Vet: 1,8 g waarvan verzadigde vetzuren: 0,2 g Koolhydraten: 47 g waarvan suikers: 40 g Vezels: 6,9 g Eiwitten: 2,2 g Zout: AANBEVOLEN OPSLAGVOORWAARDEN Droog bewaren. Beschermen tegen warmte. Na opening binnen enkele dagen consumeren.
- Gewicht
- 60 g
- Levensmiddelenbedrijven
- LLC Eco-Snack, 23227, Ul. Agronomichne, Vinnitsa, Ukraina
- Verkoopbenaming
- Appel-aardbeien rolletje, zonder toegevoegde suikers, glutenvrij, 60g - BOB SNAIL
- Fabrikant
- Bob Snail
- Aantal stuks
- 1
- EAN
- 4820162520415
Gaat ook goed samen met

Appel-frambozen rolletje, zonder toegevoegde suikers, glutenvrij, 60g - BOB SNAIL
€ 37,00/1kg
€ 2,34
-5%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 2,22
Verkoper: Katomix

Appel-kers snack 60g, Bob Snail
€ 2.030,00/1kg
€ 2,14
-5%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 2,03
Verkoper: Katomix

Appel-bosbessen rolletje, zonder toegevoegde suikers, glutenvrij, 60g - BOB SNAIL
€ 37,00/1kg
€ 2,34
-5%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 2,22
Verkoper: Katomix

Appel-frambozen snack van Bob Snail, 30g
€ 380,67/1kg
€ 11,42
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS

Choco-Appel - Aardbei In Belgische Melkchocolade, Zonder Toevoegde Suiker, Glutenvrij, 30G - Bob Snail
€ 47,67/1kg
€ 2,39
-40%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 1,43
Verkoper: Katomix

CHOCO-APPEL - FRAMBOOS: Donkere Belgische chocolade, zonder toegevoegde suikers, glutenvrij, 30g - BOB SNAIL
€ 47,67/1kg
€ 2,39
-40%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 1,43
Verkoper: Katomix

Appel-aardbei snack, 30g, Bob Snail
€ 382,00/1kg
€ 15,99
-28%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 11,46
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS

Appelrolletje, zonder toegevoegde suikers, glutenvrij, 30g - BOB SNAIL
€ 42,00/1kg
€ 1,26
Verkoper: Katomix

MANGO ROLL SNACK, zonder toegevoegde suiker, glutenvrij, 30 g - BOB SNAIL
€ 533,00/1kg
€ 15,99
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS

Open Food 4820206080066, Fruit, Appel, Bessen, Steenvruchten, Blauwe bes, 186 kcal, 41 g, 36 g, 1,4 g, 1,7 g
€ 382,00/1kg
€ 11,46
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS

Bob Snail Appel-Peer, 30g, zonder toegevoegde suiker, glutenvrij
€ 40,00/1kg
€ 1,26
-4%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 1,20
Verkoper: Katomix

Appel-aardbeien snackrolletje, zonder toegevoegde suikers, glutenvrij, 100g - BOB SNAIL
€ 205,20/1kg
€ 20,52
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen

GESS SuperNova Hoogfrequente Gezichts- & Haarstaf – Darsonval 4 Electroden
€ 125,05/1kg
€ 100,04
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia

Bob Snail Snack, appel, peer, blauwe bes, 14 gram
€ 47,86/1kg
€ 0,67
Verkoper: Katomix

EET- EN SPEELSNACK: SLAK APFEL - PERENMET SPEELGOED 20 g - BOB SLAK
€ 102,50/1kg
€ 2,92
-29%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 2,05
Verkoper: Katomix

Appel-kers rolletje, zonder toegevoegde suikers, glutenvrij, 30g - BOB SNAIL
€ 40,00/1kg
€ 1,94
-38%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 1,20
Verkoper: Katomix

BABY born Adventskalender, 43 cm, setje kleding voor poppen, geschikt voor kinderen vanaf 3 jaar
€ 53,64
-18%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 43,71
Verkoper: TEC-MORE

De Bron Colaflesjes suikervrij - 1 kilo
€ 18,30
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel

Muuwmi Aluminium Scooter Neon – Step, 180 mm, ABEC 5, GS-gekeurd, in hoogte verstelbaar, LED-verlichte wielen, groen-zwart
€ 92,02
-21%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 72,15
Verkoper: TEC-MORE

Koudschuimmatras 90x200 cm - 7-zone matras voor ergonomisch liggen - Matras stevigheid H3 - Matras hygiënisch, ademend, geschikt voor mensen met allergieën, hoogte 15 cm, matras 90x200. Top slaapcomfort, schuimmatras, stevige matras, koudschuimmatras 90x200 cm - 7-zone matras voor ergonomisch liggen - Matras stevigheid H3 - Matras hygiënisch, ademend, geschikt voor mensen met allergieën, hoogte 15 cm, matras 90x200. Matras 90x200, matras 90x200, matras 90x200. Top slaapcomfort, schuimmatras, stevige matras
€ 89,90
-€ 5,00Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 84,90
Verkoper: Bella_und_Jolie

Design vloerkleed met contourgesneden ruitpatroon, rood en zwart, afmetingen 60x110 cm
€ 37,86/1m²
€ 24,99
Gratis bezorging
Verkoper: eRocket

Snackrolletje appel-zwarte bes, zonder toegevoegde suiker, glutenvrij, 100g - BOB SNAIL
€ 35,50/1kg
€ 3,74
-5%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 3,55
Verkoper: Katomix

Licorne Bike Stella, premium stadsfiets, verkrijgbaar in de maten 20, 24, 26 en 28 inch. Fiets voor meisjes, heren en dames, met 21 versnellingen (6 versnellingen bij 20 inch). Hollandse stadsfiets
€ 289,99
Verkoper: LICORNE_BIKE

Lionelo Otto babywipper, schommelwipper, babyschommel, speelboog, babywieg, ligstoel
€ 123,03
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at

kinder 2761 Mix Adventskalender 3D-Zug Schokolade 226,0 g
€ 88,01/1kg
€ 19,89
Verkoper: somnia24

Arebos autostoeltje, 9-36 kg, rood, 5 kg
€ 69,89
Gratis bezorging
Verkoper: AREBOS

Ergonomische koudschuimmatras met 7 zones | 80 x 200 cm | 16 cm | H3 & H4 | DREAMSTAR Ergo Flex Duo | Dubbelzijdige matras
€ 72,90
-8%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 66,90
Gratis bezorging
Verkoper: TBFurnitureGmbH

COSTWAY 12V elektrische tractor voor kinderen, 3-gang, snelheid 3-8 km/u, met afneembare aanhanger, 2,4 GHz afstandsbediening, LED-verlichting, muziek en USB-aansluiting, geschikt voor kinderen vanaf 3 jaar, kleur: groen
€ 162,99
Gratis bezorging
Verkoper: FDSGmbH

Dino Bikes 8006817420132, Mountainbike, Volwassenen, Dames, Rechtop, Staal, Zwart, Roze, Wit
€ 278,23
Verkoper: EFIGlobalStoreDE

BUF BOOF® P100 Autostoeltje i-Size R129, geschikt voor kinderen van 40-150 cm, 360° draaibaar, ISOFIX, zijdelingse bescherming, verstelbare rugleuning tot 165°, kleur: BlackBear
€ 127,00
Gratis bezorging
Verkoper: BUF_BOOF
Verdeling van de beoordelingenBeoordelingslijstProductfoto's van klanten





























Klantbeoordelingen
100% van de beoordelingen hebben het product 5 sterren gegeven. Alleen beoordelingen met 5 sterren weergeven.
5
100%0% van de beoordelingen hebben het product 4 sterren gegeven. Alleen beoordelingen met 4 sterren weergeven.
4
0%0% van de beoordelingen hebben het product 3 sterren gegeven. Alleen beoordelingen met 3 sterren weergeven.
3
0%0% van de beoordelingen hebben het product 2 sterren gegeven. Alleen beoordelingen met 2 sterren weergeven.
2
0%0% van de beoordelingen hebben het product 1 sterren gegeven. Alleen beoordelingen met 1 sterren weergeven.
1
0%Sortering:
Sortering:Beoordeeld op 23 augustus 2026 op
Gekocht op
Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de. Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de.
Geverifieerde aankoop
Beoordeeld op 17 augustus 2026 op
Gekocht op
Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de. Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de.
Geverifieerde aankoop
Beoordeeld op 17 augustus 2026 op
Gekocht op
Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de. Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de.
Geverifieerde aankoop
Beoordeeld op 17 augustus 2026 op
Gekocht op
Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de. Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de.
Geverifieerde aankoop
Beoordeeld op 16 april 2026 op
Gekocht op
Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de. Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de.
Geverifieerde aankoop
Beoordeeld op 16 april 2026 op
Gekocht op
Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de. Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de.
Geverifieerde aankoop