Nog maar 2 voor deze prijs
Chupa Chups lolly's, assortiment, 12 gram, 120 stuks, ronde verpakking
€ 28,90
€ 2.064,29 / 1kg
Plus € 14,99 verzendkosten
Onze bestedeals
Lolly's & veel meer
Alle prijzen incl. btw.
Informatie over de productveiligheid:
Vergelijkbare producten

Chupa Chups 8410031912470, Chupa Chups The Best of Lutscher, doos met 50 lollies (600 g)
€ 30,85/1kg
€ 18,51
Verkoper: somnia24

Chupa Chups Fruit, fruitige lolly's, 100 stuks
€ 3.368,00/1kg
€ 33,68
Verkoper: somnia24

Chupa Chups Lollyverf (verpakking van 120 gram)
€ 32,25/1kg
€ 4,07
-4%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 3,87
Verkoper: Katomix

Chupa Chups 754423 Lutscher 150St.
€ 25,65/1kg
€ 46,17
Verkoper: somnia24

Chupa Chups Lolly-vullingen voor tongverf, 120 stuks
€ 32,65/1kg
€ 47,01
Verkoper: Katomix

Chupa Chups Melk Lolly, Milky Lolly, 100 stuks
€ 21,86/1kg
€ 26,23
Verkoper: Store-Germany

Chupa Chups Cola-lolly, Frisdrankcola-smaak, Lolly, 100 stuks
€ 21,86/1kg
€ 26,23
Verkoper: Store-Germany

Chupa Chups Sour, zakje met 10 zuurstokjes van 12 gram
€ 26,93/1kg
€ 3,97
-5%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 3,77
Verkoper: Katomix

Chupa Chups Original, de beste lolly's, navulverpakking met 120 stuks, 1440 gram
€ 15,64/1kg
€ 22,52
Verkoper: Katomix

Chupa Chups Big Babol kauwgom - Cola-citroensmaak
€ 20,89/1kg
€ 11,53
Verkoper: Store-Germany

Chupa Chups Zonder Suiker, 10 lollies, 110g. Zonder suiker. Smaken: kers, cola, aardbei
€ 41,58/1kg
€ 4,99
Verkoper: Ajuy

Chupa Chups Original Fruit, suikervrije kauwgom (10 stuks)
€ 120,21/1kg
€ 17,99
-3%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 17,43
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS

Lolly - Frambozen smaak, 13 gram
€ 56,92/1kg
€ 1,02
-27%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 0,74
Verkoper: KoopjesDrogisterij

Felko Orange Lemon Lollies - 70 stuks
€ 19,86/1kg
€ 34,75
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel

Chupa Chups Mini Lolly's, aardbei, appel, sinaasappel en cola, 600g
€ 43,17/1kg
€ 25,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at

Disco Cola Lollie - 100 stuks
€ 18,21/1kg
€ 25,50
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel

Felko Sour Apple Lollies - 70 stuks
€ 19,86/1kg
€ 34,75
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel

nimm2 Lolly 420487-00, 20 stuks
€ 20,35/1kg
€ 4,07
Verkoper: Katomix

Chupa Chups Crazy Dips Aardbei, verpakking (24 x 14 gram)
€ 27,51/1kg
€ 13,59
Verkoper: Store-Germany

Felko Bubble Gum Lollies - 70 stuks
€ 19,86/1kg
€ 34,75
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel
Meer over het product
Productbeschrijving & productgegevens
Chupa Chups Lolly Assortiment, 12 g, 120 stuks, Ronde display
Gedetailleerde beschrijving
Ronde display met 120 Chupa Chups lollies
Productspecificaties
| Type | Lollies |
|---|---|
| Soort | Fruit |
| Smaak | Mix van verschillende fruit smaken |
| Land van herkomst/Geproduceerd in | Spanje |
| Netto gewicht | 1,44 kg |
| Ingrediënten | Ingrediënten (voor lollies met aardbei-, appel- en kersensmaak): suiker, glucose-siroop, vruchtenpuree (3%) (van appel, kers, framboos, ananas, limoen, citroen, aardbei, perzik, banaan, sinaasappel, bosbes, braam, mango, watermeloen, kiwi), zuren (melkzuur, appelzuur, citroenzuur), aroma's, kleurstoffen (e100, e162). Ingrediënten (voor lollies met colasmaak): suiker, glucose-siroop, zuren (melkzuur, appelzuur, citroenzuur), aroma's, kleurstof (e150d). Ingrediënten (voor lollies met aardbei-crème en framboos-vanille smaak): suiker, glucose-siroop, mager melkpoeder, vruchtenpuree (3%) (van appel, kers, framboos, ananas, limoen, citroen, aardbei, perzik, banaan, sinaasappel, bosbes, braam, mango, watermeloen, kiwi), volle melkpoeder (1,6%), zuren (melkzuur, appelzuur, citroenzuur), cacaoboter, aroma's, kleurstoffen (e100, e162, e163). |
| Opslagtemperatuur min - max | Onder 40 °C |
| Bruto gewicht per stuk | 2,08 kg |
| Adres van de importeur | Naam bedrijf: Perfetti Van Melle Polska Sp. z o.o. Straat en nummer: Krakowiaków 50 Postcode en stad: 02-255 Warschau PL |
| Aantal eerste verpakkingen per pallet | 24 verpakkingen (DU) |
Allergieën
| Allergeen | Bevat het product dit? |
|---|---|
| Noten | Nee |
| Vis en visproducten | Nee |
| Selderij en selderijproducten | Nee |
| Schaal- en weekdieren | Nee |
| Soja en sojaproducten | Nee |
| Glutenbevattende granen | Nee |
| Zwavel en sulfieten | Nee |
| Mosterd en mosterdproducten | Nee |
| Eieren en eiproducten | Nee |
| Lijnzaad en lijnzaadproducten | Nee |
| Weekdieren en weekdierproducten | Nee |
| Melk en melkproducten (inclusief lactose) | Ja |
| Sesamzaad en sesamzaadproducten | Nee |
Bewaring
| Bewaarwijze | n bij kamertemperatuur |
Voedingswaarde
| Eenheid | Waarde |
|---|---|
| Per 100 g | |
| Energie (kcal) | 388 kcal |
| Energie (kJ) | 1646 kJ |
| Portiegrootte | 12 g |
| Eiwitten | 0 g |
| Zout | 0,13 g |
| Verzadigde vetzuren | 0,2 g |
| Vetten (totaal) | 0,3 g |
| Suikers | 78 g |
| Koolhydraten | 95 g |
Ronde display voor 120 Chupa Chups lollies
Ronde display voor 120 Chupa Chups lollies.Specificaties
- Type: Lollies
- Smaak: Fruitig
- Smaak: Mix van verschillende smaken
- Land van herkomst/Geproduceerd in: Spanje
- Netto gewicht: 1,44 kg
- Ingrediënten:Ingrediënten (voor lollies met aardbei-, appel- en kersensmaak): suiker, glucose-siroop, vruchtenpuree (3%) (van appel, kers, framboos, ananas, limoen, citroen, aardbei, perzik, banaan, sinaasappel, bosbes, braam, mango, watermeloen, kiwi), zuren (melkzuur, appelzuur, citroenzuur), aroma's, kleurstoffen (e100, e162). Ingrediënten (voor lollies met colasmaak): suiker, glucose-siroop, zuren (melkzuur, appelzuur, citroenzuur), aroma's, kleurstof (e150d). Ingrediënten (voor lollies met aardbei-crème en framboos-vanille smaak): suiker, glucose-siroop, mager melkpoeder, vruchtenpuree (3%) (van appel, kers, framboos, ananas, limoen, citroen, aardbei, perzik, banaan, sinaasappel, bosbes, braam, mango, watermeloen, kiwi), volle melkpoeder (1,6%), zuren (melkzuur, appelzuur, citroenzuur), cacaoboter, aroma's, kleurstoffen (e100, e162, e163).
- Bewaarcondities min - max: Onder 40 °C
- Bruto gewicht per stuk: 2,08 kg
- Fabrikant:Perfetti Van Melle Polska Sp. z o.o.Adres: Krakowiaków 50Postcode en stad: 02-255 Warschau PL
Allergenen
- Noten: Nee
- Vissen en visproducten: Nee
- Selderij en selderijproducten: Nee
- Schaaldieren en schaaldierproducten: Nee
- Sojabonen en sojaproducten: Nee
- Glutenbevattende granen: Nee
- Dioxide van zwavel en sulfieten: Nee
- Mosterd en mosterdproducten: Nee
- Eieren en eiproducten: Nee
- Lupine en lupineproducten: Nee
- Weekdieren en weekdierproducten: Nee
- Melk en melkproducten (inclusief lactose): Ja
- Sesamzaad en sesamproducten: Nee
Bewaring
- Bewaarcondities: n bij kamertemperatuur
Voedingswaarde
- Eenheid: g/100 g
- Energie (kcal): 388 kcal
- Energie (kJ): 1646 kJ
- Portiegrootte: 12 g
- Eiwitten: 0 g
- Zout: 0,13 g
- Verzadigde vetzuren: 0,2 g
- Vet (totaal): 0,3 g
- Suikers: 78 g
- Koolhydraten: 95 g
- Ingrediënten
- Ingrediënten (voor lolly met aardbei-, appel- en kersensmaak): Suiker, glucose-siroop, fruitpuree (3%) (van appel, kers, framboos, ananas, limoen, citroen, aardbei, perzik, banaan, sinaasappel, bosbes, braam, mango, watermeloen, kiwi), zuurteregelend middel (melkzuur, appelzuur, citroenzuur), aroma's, kleurstoffen (E100, E162). Ingrediënten (voor lolly met cola-smaak): Suiker, glucose-siroop, zuurteregelend middel (melkzuur, appelzuur, citroenzuur), aroma's, kleurstof (E150d). Ingrediënten (voor lolly met aardbei-room- en framboos-vanillesmaak): Suiker, glucose-siroop, melkpoeder, fruitpuree (3%) (van appel, kers, framboos, ananas, limoen, citroen, aardbei, perzik, banaan, sinaasappel, bosbes, braam, mango, watermeloen, kiwi), volle melkpoeder (1,6%), zuurteregelend middel (melkzuur, appelzuur, citroenzuur), cacaoboter, aroma's, kleurstoffen (E100, E162, E163).
- Voedingswaarde
- Voedingswaardegegevens niet beschikbaar
- Gewicht
- 14 g
- Levensmiddelenbedrijven
- Perfetti Van Melle Polska sp. z o.o.
- Verkoopbenaming
- Chupa Chups lolly's, mix van fruitige smaken, 12 gram per stuk, 120 stuks
- Fabrikant
- PERFETTI van Melle
- EAN
- 8410031938807
- Ingrediënten
- Ingrediënten (voor lolly met aardbei-, appel- en kersensmaak): Suiker, glucose-siroop, fruitpuree (3%) (van appel, kers, framboos, ananas, limoen, citroen, aardbei, perzik, banaan, sinaasappel, bosbes, braam, mango, watermeloen, kiwi), zuurteregelend middel (melkzuur, appelzuur, citroenzuur), aroma's, kleurstoffen (E100, E162). Ingrediënten (voor lolly met cola-smaak): Suiker, glucose-siroop, zuurteregelend middel (melkzuur, appelzuur, citroenzuur), aroma's, kleurstof (E150d). Ingrediënten (voor lolly met aardbei-room- en framboos-vanillesmaak): Suiker, glucose-siroop, melkpoeder, fruitpuree (3%) (van appel, kers, framboos, ananas, limoen, citroen, aardbei, perzik, banaan, sinaasappel, bosbes, braam, mango, watermeloen, kiwi), volle melkpoeder (1,6%), zuurteregelend middel (melkzuur, appelzuur, citroenzuur), cacaoboter, aroma's, kleurstoffen (E100, E162, E163).
- Voedingswaarde
- Voedingswaardegegevens niet beschikbaar
- Gewicht
- 14 g
- Levensmiddelenbedrijven
- Perfetti Van Melle Polska sp. z o.o.
- Verkoopbenaming
- Chupa Chups lolly's, mix van fruitige smaken, 12 gram per stuk, 120 stuks
- Fabrikant
- PERFETTI van Melle
- EAN
- 8410031938807
Gaat ook goed samen met

Chupa Chups 8410031912470, Chupa Chups The Best of Lutscher, doos met 50 lollies (600 g)
€ 30,85/1kg
€ 18,51
Verkoper: somnia24

LEGO® DUPLO® Stoomtrein, 10874
€ 228,15
Gratis bezorging
Verkoper: BrickTakeoverShop

MONZANA Sport- en reistas, 90 liter, 70x35x35 cm, blauw
€ 28,50
Verkoper: PartyKadoshop

COSTWAY Badkast met 2 lades en 4 deuren, badkamerkast met verstelbare planken, badkamerkast/commode voor opbergruimte, geschikt voor badkamer, keuken en woonkamer (grijs)
€ 105,99
Gratis bezorging
Verkoper: FDSGmbH

Stella Trading FAST: Elegante garderobekast met veel opbergruimte
€ 602,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at

Nintendo Switch console - OLED model - White
€ 422,96
Verkoper: TEC-MORE
Nog geen klantbeoordelingen
Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.